Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till DM, natt, Värmland

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: DM, natt, Värmland
Arrangörsorganisationer: Deje SF / Sisu Forshaga SK
Datum: fredag 28 augusti 2015

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 121 anmälda deltagare.

D21 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Stina GranefeltOK Tyr1485800
Elsa HolmgårdKils OK990504
Kristin JohanssonVästvärmlands OK37839
Malin JonssonOK Tyr1771123
Elin LundkvistKils OK1900401
Anna-Karin MattssonSkattkärrs SOK711005
My WestlundOK Tyr910622
Åsa Zetterberg ErikssonOK Djerf997971

H21 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus AlbinssonOK Tyr9054111
Lars-Håkan BengtssonOK Tyr720116
Andreas BlomgrenOK Hierne730925
Henric BrohedeOK Tyr700419
Anders Holtet-LindbergOK Tyr830817
Per JanssonOK Djerf728627
Eivind LandeEidskog OL243964
Johan LövgrenDegerfors OK9860311
Andreas UllerKils OK980227

H18 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Marcus BeckiusOK Tyr970302
Johan GustafssonOK Tyr970817

D16 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Thea BadLustens OK344977
Frida JohanssonOK Djerf600218
Amanda MellerdalKils OK418039
Ella NordströmKils OK866399

H16 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Samuel AxelsonOK Tyr1571272
Erik ErikssonOK Älgen747272
Lukas KatvalaOK Älgen9000724
Oskar NymanOK Tyr747574
Lukas OlmKils OK874122
Richard TakeOK Tyr7010715
Jonathan UllerKils OK602000

D14 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Nora HolmgårdKils OK920716
Amanda JanssonOK Djerf727106
Klara JohanssonVästvärmlands OK341937
Ylva JohanssonOK Djerf520817
Elin LindbladOK Djerf578680
Nicolina MobergOK Tyr9020605

H14 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Tim DalheimerIK Vikings OK540022
Rasmus PetterssonOK Djerf1559185

D12 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Linn AnderssonOK Tyr343745
Lova PermanKils OK689305

H12 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Tobias HällmanOK Tyr1030629
Alexander JanssonOK Djerf746803
Anton UllerKils OK602303

H10 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Oscar AnderssonOK Tyr201561
Albert BrohedeOK Älgen9051012
Arvid ErikssonOK Tyr1401317
Isak HolmgårdKils OK1050604
Marcus HällmanOK Tyr1050720
Arvid JohanssonOK Djerf550803
Anton JonssonOK Tyr407211
Linus NilssonOK Tyr1051011

D35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ann HyvönenSkattkärrs SOK761125
Julie Finsrud LandeEidskog OL243913

H35 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Jonas FogelbergVästvärmlands OK46719
Magnus JonssonVästvärmlands OK46718
Martin Koppfeldt FogelbergVästvärmlands OK46703

H40 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Jonas BergenfurSkattkärrs SOK710209
Daniel BrohedeOK Älgen741204
Tommy JohanssonVästvärmlands OK449163
Jonas LarssonKristinehamns OK1973921
Mattias PerssonOK Tyr1401362
Jonas UllerKils OK362571

D45 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Helen SkoogKils OK9670905

H45 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Mathias AxelsonOK Tyr407212
Örjan BeckiusOK Tyr37564
Per BoströmStar2062751
Niklas EngvallVästvärmlands OK691115
Stefan ErikssonOK Älgen970088
Mats LiljaOK Älgen230571
Henrik LindbladOK Djerf736363
Ulf MellerdalKils OK418040
Magnus NordströmKils OK690321
Stefan WennbergSkattkärrs SOK700409
Johan WiseniusOK Tyr248522

D50 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Tone HollowellOK Tyr611126
Ann-Sofie HultsvedOK Tyr260626
Carina JohanssonSkattkärrs SOK37855
Anna Weckner WestlundOK Tyr610926

H50 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Conny GunnarssonOK Älgen641224
Thomas HollowellOK Tyr611121
Lars HolmgårdKils OK640101
Per HögkvistOK Tyr260632
Bertil JohanssonKristinehamns OK9621224
Anders JonssonIK Vikings OK17028
Håkan LindbergOK Djerf651103
Björn SvenssonOK Djerf902984
Thomas ÖstlundVästvärmlands OK449189

D55 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid KensbyOK Tyr9600221
Karin MoodhOK Tyr260660
Elisabeth ÖströmOK Tyr9560518

H55 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Anders AlamaaIK Vikings OK42790
Jens BeironSkattkärrs SOK405464
Sven-Erik BrodinKristinehamns OK
Mats KensbyOK Tyr9600207
Lars NordströmKils OK511800
Leif SandahlOK Tyr9600322
Björn SvenssonSK Örnen226715
Sixten WestlundOK Tyr560312

D60 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Britt GunnarssonKristinehamns OK1541217

H60 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan GunnarssonKristinehamns OK1541223
Kurt NilssonOK Hierne25229
Lars OlssonVästvärmlands OK44034
Bengt SvedjebySkattkärrs SOK262840
Olov ÖströmOK Tyr9541217

H65 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Bengt CarlssonSkattkärrs SOK262868
Kjell ErikssonOK Djerf36308
Åke GustavssonOK Älgen445345
Christer NälemarkOK Djerf36795
Ingemar ZiljatOK Djerf1491106

H70 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Björn BråbyOK Tyr260609
Christer HoltOK Hierne25232
Leif LindhIK Vikings OK2058233
Hans PerssonOK Älgen540323
Karl-Erik PerssonIK Vikings OK42060
Börje RåbergOK Tyr260667

H80 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Valter AlamaaIK Vikings OK17019
Rune GårdhOK Älgen438360
Arvo HyvönenSkattkärrs SOK860636
Nils JanssonSkattkärrs SOK36178

Öppen motion 4 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Johanna Holtet-LindbergOK Tyr302269

Öppen motion 7 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK700527

Annonser