Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Till Skogs med Roslagens Sparbank, del 1

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Till Skogs med Roslagens Sparbank, del 1
Arrangörsorganisation: OK Roslagen
Datum: tisdag 20 maj 2014

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 131 anmälda deltagare.

D16 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Julia AnderssonOK Roslagen347447
Ellen BromanOK Roslagen9803120
Ellen FrostOK Roslagen419769
Wilma GilleOK Roslagen345226
Malin SannelVallentuna-Össeby OL980109

H16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
John LarssonRånäs OK354174
Jakob NäslundOK Roslagen345164
Simon SchusterVallentuna-Össeby OL449480

D14 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Astrid AnderVallentuna-Össeby OL600114
Agnes BromanOK Roslagen2058970
Felicia CedstedtVallentuna-Össeby OL900401
Sara EdenhamnLänna IF436024
Sofia GidingVallentuna-Össeby OL991113
Hanna KarlssonLänna IF452036

H14 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Otto BalckVallentuna-Össeby OL
Alfred HafströmVallentuna-Össeby OL247590
Anders RuhnOK Roslagen451715
Simon SkoglundRånäs OK451362
Joel WahlqvistOK Roslagen419754
Carl WesterlundOK Roslagen451778

D12 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Amanda CedstedtVallentuna-Össeby OL720327
Freja HedinOK Roslagen441906
Ida HofstedtVallentuna-Össeby OL444751
Malva JakobssonOK Roslagen441908
Nellie JakobssonOK Roslagen441913
Lisa JarpnerVallentuna-Össeby OL450629
Cornelia KrafftLänna IF1030727
Emma LundbergOK Roslagen2058984
Emma PalmOK Roslagen451734
Tilda SandqvistVallentuna-Össeby OL340240
Malin SvenssonRånäs OK259544
Viktoria SvenssonOK Roslagen441902
Ebba WesterlundOK Roslagen441904
Hannah ÖrtlundRånäs OK36414

H12 (16)

NamnOrganisationBricknummer
William AdamssonRånäs OK451364
Otto BalckVallentuna-Össeby OL1399765
Erik CnattingiusLänna IF452068
Marcus EkmanVallentuna-Össeby OL1551124
Arthur FaxénOK Roslagen2058968
Philip ForngrenVallentuna-Össeby OL340262
Edvin ForsumVallentuna-Össeby OL40427
Carl HenrikssonRånäs OK354163
Mille JanssonOK Roslagen441903
Viktor JanssonOK Roslagen451739
Anton KarlssonLänna IF452032
William LindgrenRånäs OK451611
David NäslundOK Roslagen
Simon PeterssonOK Roslagen419762
Oskar SundblomRånäs OK9020319
Jacob WaleOK Roslagen441907

D10 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Isabella ForssellLänna IF402139
Doris IkoVallentuna-Össeby OL42071
Alva JohanssonRånäs OK451369
Hedvig LundkvistLänna IF37534
Alva SundblomRånäs OK354173

H10 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Oscar ForngrenVallentuna-Össeby OL340268
Jacob HenrikssonRånäs OK225480
Gustaf HofstedtVallentuna-Össeby OL444770
Elias JavehedVallentuna-Össeby OL9199919
Gustav SvenssonRånäs OK208810
Axel WaleOK Roslagen441901
Hugo ÖrtlundRånäs OK451361

Inskolning (9)

NamnOrganisationBricknummer
[person ej vald]Länna IF
[person ej vald]Länna IF
[person ej vald]Länna IF
[person ej vald]OK Roslagen
Axel BalckVallentuna-Össeby OL19607
Erik BalckVallentuna-Össeby OL19608
Gustav LindbergOK Roslagen
Erik RosenquistVallentuna-Össeby OL
Albin ÖnerudLänna IF722050

U2 (40)

NamnOrganisationBricknummer
[person ej vald]Vallentuna-Össeby OL
[person ej vald]Rånäs OK
[person ej vald]Rånäs OK
[person ej vald]Länna IF
[person ej vald]OK Roslagen
[person ej vald]OK Roslagen
[person ej vald]OK Roslagen
Axel BalckVallentuna-Össeby OL
Kevin BernhedRånäs OK451363
Karin FaxénOK Roslagen441910
Oscar ForngrenVallentuna-Össeby OL
Lucas ForsbergRånäs OK451365
Alva ForsumVallentuna-Össeby OL227033
Erik ForsumVallentuna-Össeby OL340219
Skarpi FreyssonVallentuna-Össeby OL20719
Villehart FrölidVallentuna-Össeby OL
Emily GrayRånäs OK451366
Harry GrayRånäs OK451367
Eric HenrikssonRånäs OK208510
Evelina IngvardssonRånäs OK451368
Hugo JaremalmVallentuna-Össeby OL
Rebecka JavehedVallentuna-Össeby OL12148
Sandra JohanssonRånäs OK451370
Felicia KrafftLänna IF1060731
Tyra LampénRånäs OK
Viggo LampénRånäs OK451610
Julia NordströmVallentuna-Össeby OL340247
David NäslundOK Roslagen449558
Casper OlssonOK Roslagen441916
Erik RosenquistVallentuna-Össeby OL
Vilmer SandqvistVallentuna-Össeby OL
Inez SolderRånäs OK451612
Ludvig SäfströmRånäs OK451356
Erika SöderblomVallentuna-Össeby OL239224
Julia SödergrannVallentuna-Össeby OL306064
Love TillaeusRånäs OK
Elin WahlqvistOK Roslagen419768
Axel WesterlundOK Roslagen
Andrew WidenbrantVallentuna-Össeby OL239205
Lova ÅhlénRånäs OK38388

U3 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Emma AhlbackOK Roslagen441909
Otto BalckVallentuna-Össeby OL

MF16 (15)

NamnOrganisationBricknummer
[person ej vald]OK Roslagen
Johan BalckVallentuna-Össeby OL
Niklas CedstedtVallentuna-Össeby OL
Alice FrostOK Roslagen
Mats FrostOK Roslagen331707
Jonas GidingVallentuna-Össeby OL
Conny HusénOK Roslagen
Pål JanssonOK Roslagen
Andreas KrafftLänna IF
Maria KvarnlöfOK Roslagen
Olivia KvarnlöfOK Roslagen
Jonathan NealisLänna IF444692
Tomas Eklund WahlqvistOK Roslagen253687
Gunnar ÅhlénRånäs OK
Stefan ÖnerudLänna IF747575

MF14 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Karolina CederholmLänna IF446184
Jonathan NealisLänna IF
Stefan ÖnerudLänna IF

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr