Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Kretsstafett 2014, Västra och Södra kretsen

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisationDölj laguppställningar

Tävlingens namn: Kretsstafett 2014, Västra och Södra kretsen
Arrangörsorganisation: Ryda SK
Datum: tisdag 10 juni 2014

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 31 anmälda lag.

Herr (15)

NamnLaguppställning
Falköpings AIK OK 1
1Håkan Sonesson439469
2Alfred Pettersson520110
3Magnus Blennow640527
Falköpings AIK OK 2
1Erik Löseth1660331
2Ellen Blennow510708
3Bo Hallberg9661217
Falköpings AIK OK 3
1Ola Löseth980318
2Albin Alsiö362600
3Jonas Niklasson341041
Gudhems IF 1
1Bernt Henriksson630403
2Håkan Johansson448716
3Rikard Gustavsson830711
Gudhems IF 2
1Niklas Fallgren770804
2Andreas Karlsson
3Alf Siewertz551221
Gudhems IF 3
1Thomas Gustavsson781128
2Benny Hoffman540429
3Mattias Hedfjärd534916
Istrums SK 1
1Mattias Pauli350727
2Lasse Karlsson-Lod25781
3Anders Påhlman760408
Istrums SK 2
1Bo Svensson443274
2Hans Påhlman25605
3Stefan Andersson29855
Istrums SK 3
1Peter Torgén403626
2Alfred Ander443203
3Tommy Larsson29863
Istrums SK 4
1Jonas Sundberg350721
2Lars Wahlström25613
3Tony Gustavsen25602
Lidköpings VSK 1
1Anders Franzén9988777
2
3Andreas Lindqvist2065282
Ryda SK 1
1Carl-Erik Fogelstrand710911
2Daniel Johansson452897
3Tobias Karlsson1034291
Ryda SK 2
1Erik Skaar36227
2Tommy Stenkvist260970
3Andreas Branell260977
Ryda SK 3
1Johanna Öberg960827
2Kristin Skaar36229
 Magnus Karlsson342419
3Elvira Larsson970104
Tidaholm SOK Sisu 1
1Wilmer Forsgren245156
2Linnea Holmvik405767
3Cronje Forsgren47329

Dam (11)

NamnLaguppställning
Falköpings AIK OK 1
1Amanda Blennow950927
2Alma Vilhelmsson710614
3Pia Svensson550815
Falköpings AIK OK 2
1Anki Blennow246096
2Moa Alsiö428923
 Nina Olsson343115
3Karin Torstensson246022
Falköpings AIK OK 3
1Kristine Wallin37797
2Alva Sonesson439473
3Elsa Vilhelmsson960925
Gudhems IF 1
1Ulrika Fredriksson215644
2Åsa Johansson37549
3Monica Fant449560
Gudhems IF 2
1Malin Fallgren811001
2Lisa Borgemo1890814
3Clary Siewertz38332
Gudhems IF 3
1Monica Abrahamsson540201
2Olivia Hoffman871027
3Elisabeth Fredriksson38309
Gudhems IF 4
1Pia Käck Fritzell642421
2Malin Fritzell987604
3Linnéa Hoey249618
Istrums SK 1
1Alicia Friberg7003242
2Lina Lundberg980198
 Carina Wallgren263612
3Jane Johansson2041843
Lidköpings VSK 1
1Karin Haldorsdotter-Lindqvist870113
2
3Johanna Johnsson427017
Ryda SK 1
1Fredrika Eriksson260979
2Johanna Karlsson1117884
 Birgitta Karlson37220
3Therése Andersson260955
Tidaholm SOK Sisu 1
1Marie Anebreid700388
2Kerstin Karlsson7010526
3Lena Arnoldsson631117

HD12 (5)

NamnLaguppställning
Falköpings AIK OK 1
1Elsa Sonesson439474
2Vera Pettersson511130
3Hanna Alsiö540223
Gudhems IF 1
1Ebba Paulsson448795
2Simon Hermansson37914
3Elin Johansson1021006
Istrums SK 1
1Matilda Ahlström443298
2Kalle Inemyr443291
 Thea Tanhua429987
3Mirjam Inemyr443286
Ryda SK 1
1Thea Karlsson1208206
2Lisa Andersson217480
 Theo Evaldsson452872
3Philip Viberg2050986
Ryda SK 2
1Erik Delin225690
2Tyra Frisell452851
 Agnes Karlsson1951520
 Tilde Evaldsson452852
3Hjalmar Frisell452855

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr