Svenska Orienteringsförbundet

Preliminär resultatlista för 25manna

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: 25manna
Arrangörsorganisationer: OK Södertörn / Snättringe SK
Datum: lördag 8 oktober 2016

25manna, sträcka 5

1488 startande
PlacNamnLagTidDiff
1Olav LundanesHalden SK 131:39
2Leo NolukoHiidenkiertäjät 132:14+0:35
3Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF 132:35+0:56
4Daniel AttåsOK Tisaren 132:46+1:07
5Timo SildKoovee 132:57+1:18
6Thierry GueorgiouKalevan Rasti 133:16+1:37
7Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn OF 133:31+1:52
8Peter ÖbergOK Hällen 133:46+2:07
9Henrik LöfåsOK Linné 133:48+2:09
10Espen Hultgreen WeltzienJärla Orientering 134:03+2:24
11Roman RyapolovIFK Mora OK 134:06+2:27
11Johan HögstrandIFK Göteborg 134:06+2:27
13Anton SjökvistStora Tuna OK 134:17+2:38
14Niclas JonassonIFK Göteborg 134:24+2:45
15Lauri NenonenKalevan Rasti 134:29+2:50
16Julian DentIFK Lidingö SOK 134:34+2:55
17Mikael EliassonGöteborg-Majorna OK 134:41+3:02
18Topi SyrjäläinenHelsingin Suunnistajat 134:47+3:08
19Fredrik EdénIFK Göteborg 134:52+3:13
20Jonas PilbladIFK Göteborg 134:53+3:14
21Dmitry NakonechnyyAngelniemen Ankkuri 134:55+3:16
22Ola MartnerGöteborg-Majorna OK 135:00+3:21
23Filip JacobssonOK Tisaren 135:02+3:23
24Dmitriy MihalkinSävedalens AIK 135:04+3:25
25Jesse LaukkarinenPaimion Rasti 135:09+3:30
25Eero HeinonenMS Parma 135:09+3:30
25David BejbomJärla Orientering 135:09+3:30
28Anders CarlssonIFK Lidingö SOK 135:17+3:38
29Hannu AirilaKalevan Rasti 135:20+3:41
30Filip OssianssonIK Hakarpspojkarna 135:23+3:44
31Emil GranqvistOK Ravinen 135:25+3:46
32Tuomas HeikkiläHelsingin Suunnistajat 135:26+3:47
33Martin HunhammarOK Ravinen 135:28+3:49
34Mikko HuhtinenPaimion Rasti 135:33+3:54
35Graham GristwoodIFK Mora OK 135:36+3:57
36Artem PanchenkoIFK Mora OK 135:41+4:02
36Johan BäckmanMalungs OK Skogsmårdarna 135:41+4:02
38Jarno ParkkinenKoovee 135:42+4:03
39Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn OF 135:46+4:07
40Markus HolterHalden SK 135:47+4:08
41Vegard Jarvis WestergårdHalden SK 135:48+4:09
41Sigur HeggedalNydalens SK 135:48+4:09
43Erik BerzellJärla Orientering 135:51+4:12
44Nicolas RioOK Pan-Kristianstad 135:52+4:13
45Andreas JanssonIK Hakarpspojkarna 135:53+4:14
45Per Harald Havnen JohansenBækkelagets & Friends35:53+4:14
47Anton KuukkaTampereen Pyrintö 135:54+4:15
48Tuomas TervoRajamäen Rykmentti 135:56+4:17
49Samuli SalmenojaMS Parma 135:58+4:19
50Igor PopovHiisirasti 136:01+4:22
51Hector HainesIFK Lidingö SOK 136:02+4:23
52Henrik VäisänenMS Parma 136:08+4:29
53Markku EloAngelniemen Ankkuri 136:09+4:30
54Ludwig LjungqvistIK Hakarpspojkarna 136:15+4:36
55Jonas EngströmOK Hällen 136:16+4:37
56Samuel PihlströmOK Landehof 136:19+4:40
57Otto LoukkalahtiHiidenkiertäjät 136:20+4:41
58David LingforsOK Linné 136:27+4:48
59Morten Jarvis WestergårdHalden SK 136:28+4:49
59Simonas KrepstaIFK Mora OK 136:28+4:49
59Håvard HagaNydalens SK 136:28+4:49
62Simon HedlundÄrla IF 136:29+4:50
63Algirdas BartkeviciusOK Denseln 136:31+4:52
64Juuso MetsäläKalevan Rasti 136:32+4:53
64Niklas AldénOK Linné 136:32+4:53
66Leif BaderOK Kåre 136:34+4:55
67Håkan PeterssonIFK Göteborg 236:35+4:56
68Oskar AndrénOK Tisaren 136:36+4:57
69Leo LaakkonenTampereen Pyrintö 136:39+5:00
70Erik MartinssonLinköpings OK 136:44+5:05
71Niklas SaramäkiLynx 136:47+5:08
72Jere AhonenKangasala SK 136:48+5:09
73Ivan KuchmenkoJärla Orientering 136:54+5:15
73Erik AnderssonOK Orion 136:54+5:15
75Martin IvarssonGöteborg-Majorna OK 136:55+5:16
76Maxime RauturierOK Hällen 136:56+5:17
76Emil AnderssonÄrla IF 136:56+5:17
76Johan NordlundMalungs OK Skogsmårdarna 136:56+5:17
79Peeter PihlMS Parma 136:59+5:20
79Miika SuominenRajamäen Rykmentti 136:59+5:20
81Daniel NilssonNyköpings OK 137:01+5:22
82John PerssonIFK Göteborg 237:05+5:26
83Otto SundOK Trian 137:06+5:27
83Niklaus ReyNyköpings OK 137:06+5:27
85Niklas OlofssonOK Pan-Kristianstad 137:07+5:28
86Jakob WallenhammarHagaby GoIF Örebro 137:14+5:35
87Ville ForsströmOK Raseborg 137:15+5:36
88Tero LinnainmaaIkaalisten Nouseva-Voima 137:16+5:37
89Göran WinbladRehns BK 137:18+5:39
90Tuomas KotroIkaalisten Nouseva-Voima 137:19+5:40
91Krisztián LiszkaLahden Suunnistajat-37 137:23+5:44
92Per BrolundOK Denseln 137:27+5:48
93Mats RöjgårdOK Kolmården 137:29+5:50
94Peter HemmyrJärla Orientering 237:32+5:53
95Mikhail KuleshovEspoon Suunta 137:34+5:55
96Björn CederbergOK Pan-Kristianstad 137:36+5:57
96Simon ImarkTullinge SK 137:36+5:57
96Artjoms RekunenkoOK Klemmingen 137:36+5:57
99Rickard BörjessonMalungs OK Skogsmårdarna 137:37+5:58
100Josef NordlundOK Linné 137:39+6:00
100Janne SalmiTurun Suunnistajat 137:39+6:00
102Tobia PezzatiTampereen Pyrintö 137:41+6:02
103Tomi MattilaAngelniemen Ankkuri 137:44+6:05
103Janne WeckmanVehkalahden Veikot 137:44+6:05
105Torgeir NørbechIL Tyrving 137:45+6:06
106Elias JonssonNydalens SK 137:46+6:07
106Tommy AnderssonVänersborgs SK 137:46+6:07
108Timo MähönenHelsingin Suunnistajat 137:48+6:09
109Robbin KantarpÄrla IF 137:49+6:10
110Janne MänkärläLynx 137:54+6:15
111Göran ThimbergSöders-Tyresö 137:55+6:16
112Simon JakobssonLånghundra IF 137:56+6:17
113Philip PerssonOK Orion 138:02+6:23
114Lukas LundgrenVäxjö OK 138:05+6:26
114Martin HammarbergMalungs OK Skogsmårdarna 138:05+6:26
116Andreas BerganderEksjö SOK 138:10+6:31
116Tuomo IstolahtiKangasala SK 138:10+6:31
118Gustaf SundbüeOK Hällen 138:14+6:35
119Veli KangasHelsingin Suunnistajat 138:15+6:36
120Perttu SorsaHiidenkiertäjät 138:20+6:41
121Love BerzellOK Ravinen 138:21+6:42
121Andrey LamovIFK Mora OK 238:21+6:42
123Jere SipponenPaimion Rasti 138:22+6:43
124Markus AdolfssonTullinge SK 138:25+6:46
125Emil KaleredOK Denseln 138:26+6:47
125Jesper SjögrenHestra IF 138:26+6:47
127Johannes PohjalaHiisirasti 138:27+6:48
128Mats NordbrødenHalden SK 238:28+6:49
129August MollénOK Denseln 138:32+6:53
130Olle AnderssonTullinge SK 138:33+6:54
131Andreas HolmqvistHestra IF 138:35+6:56
131Eero-Matti VainioMS Parma 238:35+6:56
133Timo SuterEksjö SOK 138:36+6:57
134Jarkko SaarinenHiidenkiertäjät 238:37+6:58
135Erik BlomgrenStora Tuna OK 138:39+7:00
135Axel WrådheAttunda OK 138:39+7:00
137Jörgen GranefeltKils OK 138:41+7:02
137Jan LagerHalmstad OK 138:41+7:02
139Iisak HelanderSK Pohjantähti 138:42+7:03
140Harald LarssonHagaby GoIF Örebro 138:43+7:04
141Erik ModigOK Pan-Kristianstad 138:44+7:05
142Fredrik MattssonOK Kåre 138:46+7:07
143Markus LangStora Tuna OK 138:48+7:09
143Trygve Kristoffer LøvliHalden SK 238:48+7:09
145Maxim SychevHiisirasti 138:50+7:11
145Vitek ZakourilSöders-Tyresö 138:50+7:11
147Martin JanssonOK Rodhen 138:51+7:12
148Martin HogedalOK Alehof 138:56+7:17
149Máté KerényiIFK Lidingö SOK 238:58+7:19
150Anatolijs TarasovsÄrla IF 138:59+7:20
151Joakim AndénSödertälje-Nykvarn OF 139:00+7:21
152Eric HanssonIK Hakarpspojkarna 239:04+7:25
152Benjamin EdlundHestra IF 139:04+7:25
154Richard SjöholmOK Pan-Kristianstad 239:05+7:26
155Heino OllinSävedalens AIK 139:06+7:27
156Juha LuomaIkaalisten Nouseva-Voima 139:07+7:28
157Ollipekka HeikkiläLynx 139:11+7:32
158Olli-Pekka KoistinenHiidenkiertäjät 139:12+7:33
159Kalle DalinOK Kåre 139:14+7:35
160Jouni HeinonenKoovee 139:16+7:37
160Sami ValkamaPaimion Rasti 139:16+7:37
162Anders StällbergTullinge SK 139:17+7:38
163Torgny LindströmRonneby OK 139:18+7:39
164Axel MattssonJärla Orientering 239:20+7:41
164Jan DonnerOK77 139:20+7:41
166Felix PerssonHaninge SOK 239:21+7:42
167Andreas AasaTullinge SK 239:23+7:44
168Erik HerneOK Ravinen 139:24+7:45
169Ruairi ShortOK Linné 339:25+7:46
170Simo HasuOK Trian 139:26+7:47
171Sami VähänenRajamäen Rykmentti 139:27+7:48
171Liutauras BileviciusOK Roslagen 139:27+7:48
173Tobias HenrikssonOK Trian 139:29+7:50
174Mikko HölliKangasala SK 139:35+7:56
174Niklas HeikkiläKouvolan Suunnistajat 139:35+7:56
174Henri TaanilaIkaalisten Nouseva-Voima 139:35+7:56
177Jari VälikorpiRasti-Kurikka 139:36+7:57
177Andreas GustafssonIK Hakarpspojkarna 239:36+7:57
179Oskar LjungqvistIK Hakarpspojkarna 239:42+8:03
180Didrik HallNyköpings OK 139:43+8:04
181Topi HasuOK Trian 139:47+8:08
181Carl PramlidOK Klemmingen 139:47+8:08
183Olof SandgrenOK Orion 139:48+8:09
184Ville KeskisaariIFK Lidingö SOK 239:49+8:10
185Per LindmanFinspångs SOK 139:50+8:11
186Max SuderbysIF Hagen 139:51+8:12
187Oskar ForsbergTullinge SK 339:52+8:13
188Anton HanssonIK Hakarpspojkarna 239:53+8:14
189Fabian af HällströmOK77 139:55+8:16
190Kristjan LaasOK Skogshjortarna 139:57+8:18
191Samuli SchroderusSK Pohjantähti 139:58+8:19
192Ville LaaksoHämeenlinnan Suunnistajat 140:00+8:21
193Fredrik GlänneforsSöders-Tyresö 140:01+8:22
194Tommy LindbergOK Roslagen 140:02+8:23
195Gustaf WennerbergOK Pan-Kristianstad 240:03+8:24
195Joakim IngelssonOK Hammaren 140:03+8:24
195Rasmus LundbergOK Bävern 140:03+8:24
198Rinat GabitovEspoon Suunta 140:05+8:26
199Torbjørn SagbergIL Tyrving 140:07+8:28
200Henrik TostebergLinköpings OK 140:12+8:33
200Rasmus EkströmMS Parma 240:12+8:33
200Antti ParjanneHirvensalon Heitto / Turun Metsänkävijät 140:12+8:33
203Fredrik AhnlénOK Hammaren 140:14+8:35
203Martin BellanderGustavsbergs OK 140:14+8:35
205Csaba GössweinOK Linné 240:16+8:37
206Johan LenningOK Pan-Kristianstad 240:17+8:38
207Jussi UittoRasti-Kurikka 140:21+8:42
208Mårten WaldenfjordJärfälla OK 140:22+8:43
209Miika IrtolaKouvolan Suunnistajat 140:23+8:44
209Alexander WiklundFinspångs SOK 140:23+8:44
211Jesper NilssonUlricehamns OK 140:24+8:45
211Gunnar LindbergGustavsbergs OK 140:24+8:45
213Marcus PinkerKoovee 140:26+8:47
214Henrik KnutsenOK Tyr 140:27+8:48
214Justus LaitinenKoovee 240:27+8:48
216Oskar NymanOK Tyr 140:29+8:50
216Fredrik HamreforsVästerås SOK 140:29+8:50
218Ludvig EkNyköpings OK 140:32+8:53
219Georgy MavchunEspoon Suunta 140:34+8:55
219Robert SöderbergTäby OK 140:34+8:55
221Anssi HuostilaTampereen Pyrintö 140:35+8:56
221Kimmo VilskaRajamäen Rykmentti 140:35+8:56
221Lauri KleemolaLynx 140:35+8:56
221Oskar ArleboKFUM Örebro OK 140:35+8:56
225Arvid HenrikssonJärla Orientering 240:37+8:58
226Jonathan FröjdöPaimion Rasti 240:39+9:00
227Jonas AnderssonOK Roxen 140:41+9:02
227Fredrik NilssonOK Pan-Kristianstad 240:41+9:02
229Felix BreitschädelBækkelagets & Friends40:44+9:05
230Anton HallorOK Tisaren 140:45+9:06
231Robbie AndersonGöteborg-Majorna OK 240:46+9:07
232Aaro RuoholaMS Parma 240:48+9:09
233Gustaf SparrevikIK Hakarpspojkarna 140:53+9:14
234Ville UittoRasti-Kurikka 140:54+9:15
235William PommerStora Tuna OK 140:55+9:16
235Johan ErikssonHagaby GoIF Örebro 140:55+9:16
237Hans Olof AmblieIFK Lidingö SOK 240:59+9:20
238Emil LauriJärla Orientering 241:01+9:22
239Dan EngbergJärla Orientering 441:03+9:24
240Eevert ToivonenKangasala SK 141:04+9:25
240Aapo LaihoVehkalahden Veikot 141:04+9:25
240Johan AhlströmVästerås SOK 141:04+9:25
240Tommi OksanenHelsingin Suunnistajat 241:04+9:25
244Sixten WalheimOK Rodhen 141:06+9:27
244Johan HindérTolered-Utby Ol-klubb 141:06+9:27
246Tapio HaarlaaHelsingin Suunnistajat 241:08+9:29
247Valtteri RantalaLahden Suunnistajat-37 141:09+9:30
248Tommi HakuliSK Uusi 141:10+9:31
249Anders BoströmJärfälla OK 141:11+9:32
249Oskar EklöfRehns BK 141:11+9:32
251Mattias KallhaugeSnättringe SK 141:13+9:34
251Ilgvars CauneOK Klemmingen 241:13+9:34
253Victor AxbomOK Landehof 141:16+9:37
253Simon EklövOK Linné 341:16+9:37
255Jere KommioHämeenlinnan Suunnistajat 141:17+9:38
255Halvor Eid NielsenÄrla IF 241:17+9:38
257Jonathan KarlssonOK Tisaren 241:18+9:39
258Richard HejdenbergGävle OK 141:19+9:40
259Ulf BergqvistGävle OK 141:23+9:44
260Arttu VesterinenTampereen Pyrintö 241:25+9:46
260Jonas TofteredIF Rigor 141:25+9:46
262Johan WikströmSävedalens AIK 141:31+9:52
262Tõnis LaugesaarHiidenkiertäjät 241:31+9:52
264Rafael DobnikEksjö SOK 141:33+9:54
264Jonas JernIF Femman 141:33+9:54
266Marko SuuronenMS Parma 241:34+9:55
266Mikael NilssonSnättringe SK 141:34+9:55
268Alvaro PrietoAttunda OK 141:35+9:56
269Juha-Ville KetolainenVehkalahden Veikot 141:37+9:58
270Björn LjunggrenOK Hammaren 141:38+9:59
271Niklas OlssonLinköpings OK 141:39+10:00
271Jesper Kullin AlfredssonLånghundra IF 141:39+10:00
273Tom QuayleOK Nolaskogsarna 141:41+10:02
274Johan DelvertOK Klyftamo 141:42+10:03
275Ville KosolaSK Pohjantähti 141:44+10:05
275Erik HaajanenOK Raseborg 141:44+10:05
277Samuel HeinonenKortesjärven Järviveikot 141:45+10:06
277Jarno Kallio-KönnöRasti-Kurikka 141:45+10:06
279Lukas LilandNydalens SK 141:46+10:07
279Matthieu PuechIFK Göteborg 241:46+10:07
279Petter JohanssonOK Tisaren 241:46+10:07
282Charlie StoltRehns BK 141:49+10:10
283Aleksi SopoKuopion Suunnistajat 141:50+10:11
283Peter NordbrødenHalden SK 241:50+10:11
285Dawid StefanskiRonneby OK 141:52+10:13
286Fredrik SoneAttunda OK 141:53+10:14
286Tomas StenströmOK Linné 341:53+10:14
288Fredrik JohanssonBredaryds SOK 141:55+10:16
288Pontus FunkeLeksands OK 141:55+10:16
288Victor HanssonJönköpings OK 141:55+10:16
291Tuomo LahtinenLahden Suunnistajat-37 141:58+10:19
291Erik ÅhlinLånghundra IF 141:58+10:19
293Jesper NelsénFalkenbergs OK 142:02+10:23
294Filip IvarssonOK Hammaren 142:03+10:24
295Arttu LaaksonenAngelniemen Ankkuri 142:04+10:25
295Sebastian InderstEksjö SOK 142:04+10:25
297August Asheim BirkelandHalden SK 242:05+10:26
297Henrik EklundVäxjö OK 142:05+10:26
299Ville LampinenHelsingin Suunnistajat 242:08+10:29
300Anders BoströmTumba-Mälarhöjden OK 142:09+10:30
300Jørgen WulfsbergNydalens SK 242:09+10:30
302Ville LuomaHiidenkiertäjät 242:10+10:31
302Linus BacklundOK Södertörn 142:10+10:31
304André AnderssonOK Kåre 142:12+10:33
304Markus FredlundTullinge SK 242:12+10:33
306Jacob ErikssonKFUM Örebro OK 142:13+10:34
307Vilho LoukkalahtiHiidenkiertäjät 242:16+10:37
308Andréas ThernOK Skogshjortarna 142:19+10:40
309Simon MarkendahlOK Klyftamo 142:20+10:41
310Juha VartiainenKuopion Suunnistajat 142:23+10:44
310Patrik SvedbergGävle OK 142:23+10:44
310Tim JohanssonFK Friskus-Varberg 142:23+10:44
313Johan BlomsterIF Thor 142:29+10:50
314Simon SchusterIFK Lidingö SOK 142:32+10:53
314Johan SjögrenVänersborgs SK 142:32+10:53
314Linus LundbergOK Bävern 142:32+10:53
317Felix HellgrenOK Ravinen 342:36+10:57
318Mats ErikssonIFK Enskede 142:39+11:00
319Ola SvahnIFK Mora OK 242:43+11:04
320Mikael LundqvistHalmstad OK 142:46+11:07
321Martin SärnbrinkOK Tisaren 242:47+11:08
322Jan NäslundOK Nolaskogsarna 142:48+11:09
323Seppo JärvinenLahden Suunnistajat-37 142:49+11:10
324Jonas LundbladTullinge SK 342:50+11:11
325Juho MatikainenKouvolan Suunnistajat 142:51+11:12
325Aapo TonderRaja-Karjalan Suunnistajat 142:51+11:12
325Jonas VikströmKöping-Kolsva OK 142:51+11:12
328Pauli LeinonenSuunta Jyväskylä 142:52+11:13
328Christian ArnessonUlricehamns OK 142:52+11:13
330Johannes KnutasAttunda OK 142:54+11:15
330Eric RosanderFinspångs SOK 142:54+11:15
330Filip RosjöJönköpings OK 142:54+11:15
333Santeri SchroderusSK Pohjantähti 142:58+11:19
334Christian HåkanssonRonneby OK 142:59+11:20
335David MellinSundbybergs IK 143:00+11:21
336Joakim EliassonGöteborg-Majorna OK 143:01+11:22
337Arto LiljaAnttolan Urheilijat 143:02+11:23
338Albin OlaussonOK Rodhen 143:03+11:24
339Juho RajaniemiTurun Suunnistajat 143:07+11:28
340Emil BacklundGöteborg-Majorna OK 243:08+11:29
341Jonas HälldalSkogslöparna 143:11+11:32
341Markus FrödinSundsvalls OK 143:11+11:32
343Dan GibergTumba-Mälarhöjden OK 143:12+11:33
344Christian RotvikerCentrum OK 143:13+11:34
345Magnus BjörkOK Rodhen 143:15+11:36
345erik johanssonOK Tranan 143:15+11:36
345Robert NiewiedzialaRonneby OK 143:15+11:36
348Torgny RundlöfVäsby OK 143:17+11:38
349Ville SabelHiisirasti 143:19+11:40
349Mattias AllaredTumba-Mälarhöjden OK 143:19+11:40
351Simon FröjdöPaimion Rasti 243:20+11:41
352Erik SisellGävle OK 143:21+11:42
353Noak SanderbergFinspångs SOK 143:24+11:45
353Edgars BriconoksOK Kāpa 143:24+11:45
355Nils MalmIFK Lidingö SOK 243:25+11:46
355Jonatan GustafssonKFUM Örebro OK 143:25+11:46
355Juha HellstenMS Parma 443:25+11:46
358Saku ValkilaTurun Suunnistajat 143:27+11:48
358Anders TrolinForsa OK 143:27+11:48
358Rasmus MöllerArboga OK 143:27+11:48
361Sören Nilsson PåledalOK Roxen 143:28+11:49
362Albin AlsiöIF Hagen 143:30+11:51
362Jon ÅkessonForsa OK 143:30+11:51
364Erik BjörklundLeksands OK 143:31+11:52
365Lars-Håkan BengtssonOK Tyr 143:33+11:54
365Joel KristianssonHässleholms OK / Hästveda OK / OK Torfinn / Skåneslättens OL 143:33+11:54
365Aleksi LammiLapuan Virkiä 143:33+11:54
368Waldemar AnderssonLånghundra IF 143:34+11:55
368Tomas AnderssonOK Skogsstjärnan 143:34+11:55
370Joona ViholainenAnttolan Urheilijat 143:36+11:57
371Jan EckerlidIK Hakarpspojkarna / Västerviks OK 343:39+12:00
371John LambOK Klemmingen 243:39+12:00
373Carl MagnussonIFK Mora OK 243:40+12:01
374Håkan StoltSundsvalls OK 143:41+12:02
375Jonas OlssonStora Tuna OK 243:44+12:05
376Emil NilssonUmeå OK 143:45+12:06
377Oscar PrytzTjalve IF Norrköping / Skogspojkarnas OK 143:46+12:07
377Tobias KarlssonSnättringe SK 143:46+12:07
379Lars AxelssonHjobygdens OK / Bredareds IF / Ryda SK / Stora Tuna OK 343:48+12:09
380Ludvig HolmqvistOK Tor 143:49+12:10
381Emil ØbroOK Orion 143:51+12:12
382Niklas KarlssonVäxjö OK 143:53+12:14
383Karl LevinSävedalens AIK 143:54+12:15
384Björn AnderssonBredaryds SOK 143:55+12:16
385Tobias MattssonTrollhättans SOK 143:56+12:17
385Mårten MartinssonIK Vikings OK / Degerfors OK / Lesjöfors SK 143:56+12:17
387Johannes RidefeltOK Linné 243:57+12:18
387Tom AsklöfLynx 243:57+12:18
389Björn KristianssonTrollhättans SOK 143:59+12:20
389Sampo SillanpääHyvinkään Rasti 143:59+12:20
391Håkan SamorTjällmo-Godegårds OK 144:00+12:21
392Victor KarlssonJärla Orientering 344:04+12:25
393Eeli ViholainenSuunta Jyväskylä 144:06+12:27
394Matias SalonenHelsingin Suunnistajat 244:07+12:28
394Kalle LarssonÄrla IF 244:07+12:28
394Andreas CallebergSöderhamns OK 144:07+12:28
397Daniel BlomsterOK Trian 244:09+12:30
398David HolmströmOK Roslagen 144:10+12:31
399Petri KiiskinenLahden Suunnistajat-37 244:14+12:35
399Björn WistrandOK Hällen 244:14+12:35
401Jefta LangerakJärfälla OK 144:15+12:36
402Oscar StenbackaVaasan Suunnistajat ry 144:16+12:37
403Henrik WiklundBromma-Vällingby SOK 144:17+12:38
404Tobias KarlssonHagaby GoIF Örebro 244:21+12:42
405Sampsa LintunenRaja-Karjalan Suunnistajat 144:22+12:43
406David KlemanTäby OK 144:23+12:44
406Ulf PerssonIFK Enskede 144:23+12:44
408Emil PetterssonKarlskrona SOK 144:24+12:45
409Calle OlssonKFUM Örebro OK 144:25+12:46
410Johan WehlinTjalve IF Norrköping / Skogspojkarnas OK 144:26+12:47
411Antonio SeriniIFK Lidingö SOK 344:27+12:48
412Jörgen HellgrenIF Thor 144:29+12:50
413Tuukka SenttulaSuunta Jyväskylä 144:30+12:51
413Ola PeterssonLeksands OK 144:30+12:51
415Gustav ÅhrénMotala AIF OL 144:31+12:52
415Henric CarlssonJärla Orientering 444:31+12:52
417Adam ThellsénOK Roxen 144:32+12:53
418Joakim AxelssonTrollhättans SOK 144:34+12:55
418Marko TölliSuunta Jyväskylä 144:34+12:55
418Erik TorshageOK Nolaskogsarna 144:34+12:55
421Lars SchagerströmGarphyttans IF 144:35+12:56
422Rickard SvenssonVästerås SOK 144:36+12:57
422Ilari NummiAngelniemen Ankkuri 244:36+12:57
424Viktor HelgessonHestra IF 144:39+13:00
425Johan HedmanSöders-Tyresö 144:40+13:01
426Victor BergstrandMotala AIF OL 144:41+13:02
427Lavran ThorstensenOppsal Orientering 144:42+13:03
428Johan LindqvistTäby OK 144:44+13:05
429Jens ArvidssonIF Rigor 144:45+13:06
430Miika NurmiVaasan Suunnistajat ry 144:46+13:07
431Joachim FribergFalköpings AIK OK 144:48+13:09
431Mats KindlundOK Tranan 144:48+13:09
431Kjell AlmgrenOK Ravinen 444:48+13:09
431Juha VillaPunkalaitumen Kunto 144:48+13:09
435Elias TaljaOK77 144:51+13:12
435Andreas AxelssonLinköpings OK 244:51+13:12
435Mark PurkisHalden SK 344:51+13:12
438Lars LönnkvistTullinge SK 244:53+13:14
438Jonny EngelOK Ravinen 344:53+13:14
438Emil AndreassonOK Skogshjortarna 244:53+13:14
441Janis PeilansOK Kāpa 144:54+13:15
442Emil NylinOK Tisaren 244:55+13:16
442Sakari PuolakanahoHyvinkään Rasti 144:55+13:16
442Gustav BoquistIK Uven / Kungälvs OK 2344:55+13:16
442Markku MäntyMaarian Mahti 144:55+13:16
446Mattias ArgårdsIFK Mora OK 244:56+13:17
446Rémi BaudotNavi 144:56+13:17
448Daniel Carlson BjernaldOK Linné 244:57+13:18
448Ulf HanssonSundbybergs IK 144:57+13:18
448Håkan BerglundIF Thor 144:57+13:18
448Lars SjöbergTullinge SK 344:57+13:18
452Loke AgmarkenHalmstad OK 144:58+13:19
453Mathias NipenBækkelagets & Friends45:02+13:23
454Olle HedmanIF Hagen 145:03+13:24
455Tero HeinikangasRasti-Lukko 145:05+13:26
455John OskarssonHagaby GoIF Örebro 145:05+13:26
457Oskari PesolaHelsingin Suunnistajat 345:06+13:27
458Pekka PutajaSuunta-Sepot 145:07+13:28
459Kenth VenöstrandOK Nackhe 145:08+13:29
460Patrik RosénVäxjö OK 145:09+13:30
461Magnus BergmanOK Kåre 245:10+13:31
462Anders AspMölndal Outdoor IF 145:11+13:32
463Thomas NipenBækkelagets & Friends45:14+13:35
464Magnus NordströmKils OK 145:15+13:36
465Erik HanssonHjobygdens OK / Bredareds IF / Ryda SK / Stora Tuna OK 345:16+13:37
466Josefine HeikkaAlfta-Ösa OK 145:17+13:38
467Lauri HeinaroEspoon Suunta 245:19+13:40
468Fredrik LevinGotlands OF 145:20+13:41
469Håkon Østraat SævareidHalden SK 345:21+13:42
470Magnus NordströmOK Älvsjö-Örby 145:23+13:44
471Miika LaineKouvolan Suunnistajat 145:25+13:46
471Morten Nilstad PettersenIL Tyrving 145:25+13:46
473Severi ValkamoKoovee 245:26+13:47
474Johan EngesLeksands OK 145:27+13:48
475Matti TahvonenPaimion Rasti 245:28+13:49
475Erik EdespongFK Friskus-Varberg 145:28+13:49
477Kimmo MieskoskiRasti-Lukko 145:29+13:50
478Ola SvärdHaninge SOK 145:31+13:52
479Ronny FalkSundbybergs IK 145:33+13:54
479Tomas FagerstedtSödertälje-Nykvarn OF 345:33+13:54
481Sami KivilaaksoLynx 245:36+13:57
482VakantLauri LaasanenKortesjärven Järviveikot 145:37+13:58
482Per ErlandssonMålilla OK / Hultsfreds OK / Vimmerby OK 145:37+13:58
484Alexander WestbergOK Tranan 145:38+13:59
484Oskar HöglundMotala AIF OL 145:38+13:59
486Antti LammiKoovee 245:39+14:00
486Ingemar StenbeckIFK Lidingö SOK 345:39+14:00
488Axel ElmbladBredaryds SOK 145:40+14:01
489Juha LoenbergSkarpnäcks OL 145:42+14:03
490Fredrik SturessonOK Alehof 145:43+14:04
490Henrik SjögrenHaninge SOK 145:43+14:04
492Thor MellaOppsal Orientering 145:44+14:05
492Håkan PalmOK Klemmingen 245:44+14:05
494Yvonne GunellPargas IF 145:48+14:09
495Kirill KomarovEspoon Suunta 145:49+14:10
495Johansson VäinöHämeenlinnan Suunnistajat 245:49+14:10
497Henrik ErikssonCentrum OK 145:50+14:11
498Otto ItkonenTurun Suunnistajat 145:51+14:12
498Janne OvaskaRaja-Karjalan Suunnistajat 145:51+14:12
500Johan CallebergSnättringe SK 145:52+14:13
501Matti SuutariVehkalahden Veikot 145:53+14:14
501Kasper FranssonOK Ravinen 245:53+14:14
503Johnny HålsjöVänersborgs SK 145:54+14:15
503Martin LampinenSödertälje-Nykvarn OF 245:54+14:15
505Aigars LeibomsOK Kāpa 145:55+14:16
506Per JanssonOK Djerf 145:56+14:17
506Andreas ZeijlonOK Hällen 245:56+14:17
508Ola LindqvistIFK Lidingö SOK 345:57+14:18
509Calle BohmanHellas Orientering 145:58+14:19
510Björn ArnessonUlricehamns OK 145:59+14:20
510Sven-Anders MelinSödertälje-Nykvarn OF 445:59+14:20
510Mattias AnderssonIK Gandvik 145:59+14:20
513Kenneth JönssonTullinge SK 446:02+14:23
514Stefan AronssonKFUM Örebro OK 246:03+14:24
515Matias KankkunenOK77 146:04+14:25
515Miska TervalaRastivarsat 146:04+14:25
515Olle HägglundSträngnäs-Malmby OL 146:04+14:25
515Magnus SvenssonNässjö OK / Gudhems IF 346:04+14:25
519Jussi JalonenHämeenlinnan Suunnistajat 246:05+14:26
520Patrik RönnbäckGotlands OF 146:06+14:27
521Fredrik SvenssonJönköpings OK 146:07+14:28
522Andreas NikolaussonGotlands OF 146:09+14:30
523Hermanni SankeloLapuan Virkiä 146:10+14:31
524Nils EdvardssonJärfälla OK 146:12+14:33
525Emil AnderssonLänna IF 146:14+14:35
525Tobias JohanssonOK Skogshjortarna 246:14+14:35
527Mats SundbüeSträngnäs-Malmby OL 146:15+14:36
528Riku KankkunenKuopion Suunnistajat 146:16+14:37
528Jens JernIF Femman 146:16+14:37
530Erik BerglundOK Kåre 246:18+14:39
531Oskar JacobsonOK Milan 146:21+14:42
531Daniel OlsenSödertälje-Nykvarn OF 446:21+14:42
531Niclas StåhlIK Uven / Kungälvs OK 2346:21+14:42
531Niklas GrahnGöteborgs SK 146:21+14:42
535Carl HolmbergIF Hagen 146:23+14:44
536Oskari NiemiLappeen Riento 146:26+14:47
537Thomas JosarpFK Friskus-Varberg 146:27+14:48
537Matiss SliksjanisOK Klemmingen 246:27+14:48
539Jonas ByströmSkogslöparna 146:30+14:51
539Johan KärrströmTullinge SK 446:30+14:51
539Fredrik HedinIFK Enskede 146:30+14:51
539Jonathan RosendahlÄrla IF 246:30+14:51
543Stefan BergOK Ravinen 446:33+14:54
544Viljo OripeltoHauhon Sisu 146:34+14:55
545David RisbergKils OK 146:37+14:58
545Robert SandbergOK Roslagen 146:37+14:58
545Linus RisplingCentrum OK 146:37+14:58
548Thomas OhlinRånäs OK 146:40+15:01
549Torbjörn KölzowOK Ravinen 346:41+15:02
550Klas JohanssonOK Kolmården 146:42+15:03
550Tobias KjellOK Hällen 246:42+15:03
552Mathias PerssonIFK Enskede 246:43+15:04
553Miika KorppiHämeenlinnan Suunnistajat 146:44+15:05
553Magnus LarssonKarlskrona SOK 146:44+15:05
553Per-Anders OlssonOckelbo OK / Strängnäs-Malmby OL 246:44+15:05
556Calina VinogradovAlfta-Ösa OK 146:45+15:06
556Anders KnutssonLinköpings OK 246:45+15:06
556Pasi LehtonenHauhon Sisu 146:45+15:06
559Sören SturessonLerums SOK 146:46+15:07
559Kari VenhoMaarian Mahti 146:46+15:07
561Wertti AutioHyvinkään Rasti 146:47+15:08
561Rasmus ArfwedsonFrölunda OL 146:47+15:08
563Filip MöllerOK Södertörn 146:49+15:10
563Johan FröbergTjalve IF Norrköping / Skogspojkarnas OK 146:49+15:10
565Emil TellsénOK Roxen 146:52+15:13
565Jyri KyllästinenRasti-Lukko 146:52+15:13
565Marko ManninenNavi 146:52+15:13
565Andreas KarlssonOK Vivill / Fredrikstad SK 146:52+15:13
569Jerk RönnolsCentrum OK 146:53+15:14
569Henrik AnderssonOK Tylöskog 146:53+15:14
571Konsta PitkänenTampereen Pyrintö 246:54+15:15
571Max KlassonOK Ravinen 246:54+15:15
573Tommy AskBredaryds SOK 146:55+15:16
573Eero TuomaalaSK Uusi 146:55+15:16
573Fredrik GranathBjursås OK / Grycksbo IF OK / Svärdsjö Skid och Orienteringsklubb 146:55+15:16
576Peter AronssonFK Friskus-Varberg 146:56+15:17
576Jörgen JonssonOK Tor 146:56+15:17
578Andreas DavidssonAlfta-Ösa OK 146:58+15:19
579Valters AbolinsOK Klemmingen 147:00+15:21
579Joni SolonenLahden Suunnistajat-37 247:00+15:21
581Anders HedbergGöteborg-Majorna OK 247:01+15:22
582Mikael PierzchckKalmar OK 147:02+15:23
582Joel Andersson SkantzeJärla Orientering 347:02+15:23
584Jonas SandUddevalla OK 147:03+15:24
585Ville-Veikko NurminenRastikarhut 147:05+15:26
585Andreas EnborgLunds OK 147:05+15:26
585Janne KivilaaksoLynx 247:05+15:26
588Calle StenbergOK Skogshjortarna 147:07+15:28
589Lauri LeirimaaRastivarsat 147:08+15:29
590Jussi ParkkinenAngelniemen Ankkuri 247:11+15:32
591Joel JohnssonOK Nackhe 147:13+15:34
592Morgan KarlssonSundbybergs IK 147:14+15:35
592Alar AssorDalaportens OL 147:14+15:35
592Saku YlijokiEspoon Suunta 247:14+15:35
592David SkantzeJärla Orientering 447:14+15:35
596Gustav TräffNAIS Orienteringsklubb 147:15+15:36
597Bent Erik SkaugOppsal Orientering 147:16+15:37
598Jonathan AhlsénSödertälje-Nykvarn OF 347:17+15:38
599Antto-Iiro SuhonenKuopion Suunnistajat 147:19+15:40
600Espen WigaardOppsal Orientering 147:20+15:41
600Petteri VigrenRasti-Nokia 147:20+15:41
602Jakob FranssonOK Milan 147:23+15:44
603Fredrik HugossonLunds OK 147:24+15:45
604Christopher MollénOK Denseln 247:25+15:46
605Olli ViljakainenAnttolan Urheilijat 147:26+15:47
606Niclas BehrenfeldtSkarpnäcks OL 147:27+15:48
607Per JohanssonMotala AIF OL 147:29+15:50
607Pontus BergströmOK Österåker 147:29+15:50
609Joakim SkärlénHaninge SOK 147:30+15:51
610Janis SarsOK Klemmingen 147:31+15:52
610Anders SjööarvOK Nackhe 147:31+15:52
610Erik KlingLindebygdens OK / OK Järnbärarna 147:31+15:52
613Juha TilliLynx 247:34+15:55
614Mati TiitLinköpings OK 247:35+15:56
615Rolf WikströmOK Tyr 247:36+15:57
616Sven EngströmLinköpings OK 147:40+16:01
617Henrik PilvingeOK Kolmården 247:41+16:02
618Andreas PousetteRånäs OK 147:43+16:04
619Arvid HammarFK Herkules 147:44+16:05
620Jan HollbeckBromma-Vällingby SOK 147:45+16:06
621Rudolfs SadrinsOK Kāpa 147:47+16:08
621Magnus CederlöfTullinge SK 347:47+16:08
623Ilya LebedIF Femman 147:48+16:09
624Andreas MagnussonOK Måsen 147:50+16:11
624Klaas MellebeekHAMOK 147:50+16:11
626Joakim ErikssonSödertälje-Nykvarn OF 347:51+16:12
626Rikard WeilerTolered-Utby Ol-klubb 147:51+16:12
628Thomas EkKöping-Kolsva OK 147:52+16:13
628Harri TuliniemiLappeen Riento 147:52+16:13
630Timo KankaanpääMaarian Mahti 147:53+16:14
631Björn RundlöfVäsby OK 147:54+16:15
632Tapio KarppiRasti-Jussit 147:55+16:16
633Lasse ForsbergOK Ravinen 447:57+16:18
633Colin Mc IntyreOK Tyr 347:57+16:18
635Henrik BoströmOK Linné 347:58+16:19
635Anders OhlinRånäs OK 147:58+16:19
637Ilkka NokkaRasti 88 148:00+16:21
637Magnus IhreskogGotlands OF 448:00+16:21
639Tapani PartanenHyvinkään Rasti 148:01+16:22
639Jukka OksaPaimion Rasti 248:01+16:22
641Sander H. RogndokkenNydalens SK 248:02+16:23
641Martin LammFrölunda OL 148:02+16:23
643Erik AmbergJärla Orientering 348:03+16:24
644Håkan MelinBromma-Vällingby SOK 148:04+16:25
644Oskar KarlssonAvesta OK 148:04+16:25
646Aleksi PietikäinenSK Uusi 148:05+16:26
647Akseli KauppiTampereen Pyrintö 248:06+16:27
648Ilya MogilnyHämeenlinnan Suunnistajat 148:08+16:29
648Magnus NordbrødenHalden SK 348:08+16:29
650Kent LundvallTäby OK 148:09+16:30
651Henric FröbergTjalve IF Norrköping / Skogspojkarnas OK 148:10+16:31
652Peter AlbrektssonOK Ravinen 248:12+16:33
653Jonas LindegrenVästerås SOK 148:15+16:36
654Bjørn Tore MathisenIL Tyrving 148:17+16:38
654Anders KarlssonOK Hällen 248:17+16:38
656Rasmus LarssonOK Alehof 148:20+16:41
657Andreas KarlqvistTjällmo-Godegårds OK 148:21+16:42
658Mats SandinHaninge SOK 248:23+16:44
659Jonas LundbergGöteborg-Majorna OK 248:24+16:45
660Ilya SedykhRaja-Karjalan Suunnistajat 148:25+16:46
661Daniel OlssonUddevalla OK 148:26+16:47
662Erik KjellgrenNAIS Orienteringsklubb 148:28+16:49
663Stefan PetterssonSödertälje-Nykvarn OF 248:30+16:51
664Desmond FranssenOK Skogshjortarna 148:34+16:55
664Peter MarkendahlOK Klyftamo 148:34+16:55
666Carl-Johan ThorellOK Ravinen 248:35+16:56
667Jonas NiklassonFalköpings AIK OK 148:36+16:57
667Max LaurénPargas IF 148:36+16:57
669Peter Lillen NilssonOK Tranan 148:37+16:58
669Benjamin NäslundSkogslöparna 148:37+16:58
669Axel WasseniusUddevalla OK 148:37+16:58
669Peder KockJärla Orientering 348:37+16:58
673Jonatan AnderssonFalkenbergs OK 148:40+17:01
674Simon TörnqvistOK Ravinen 448:42+17:03
675Akseli KetolaKoovee 248:44+17:05
676Viktor JanrikOK Linné 248:45+17:06
676Tobias HolmqvistSjövalla FK 148:45+17:06
678F Henrik ÅhmanOK Enen 148:46+17:07
679Mats FryxellTullinge SK 248:47+17:08
679Casper HedarOK Tor 148:47+17:08
679Emil AlexanderssonStora Tuna OK 248:47+17:08
679Reijo ViitanenRasti-Nokia 148:47+17:08
683Sara JohanssonDomnarvets GOIF 148:48+17:09
684Arvid StrandbergSkogslöparna 148:53+17:14
684Vesa-Heikki LindbergHauhon Sisu 148:53+17:14
684Ulf BurmanGustavsbergs OK 148:53+17:14
684Emil GunnarssonEksjö SOK 248:53+17:14
688Johan CelanderKöping-Kolsva OK 148:54+17:15
689Jussi SeppäSuunta-Sepot 148:56+17:17
689Joakim GustafssonTibro OK / Gudhems IF / Mariestads FK 248:56+17:17
691Markku VirtalaPargas IF 148:57+17:18
691Juuso TuomaalaLapuan Virkiä 148:57+17:18
693Jesper LindahlOK Trian 249:00+17:21
693Per-Arne WahlgrenSjövalla FK 149:00+17:21
695Lennart BengtssonFalkenbergs OK 149:02+17:23
695Andreas KarlssonTibro OK / Gudhems IF / Mariestads FK 249:02+17:23
697Björn ArvidssonStora Tuna OK 249:03+17:24
698Emil HägglundOK Nolaskogsarna 149:04+17:25
699Pauli PorkkaRasti-Nokia 149:05+17:26
699Johan AlfredssonOK Tylöskog 149:05+17:26
699Örjan VelletKFUM Örebro OK 249:05+17:26
702Andreas MagnvallOK Södertörn 149:08+17:29
702Samuli SaukkonenSK Uusi 149:08+17:29
702Petter HaraldssonJärla Orientering 449:08+17:29
705Adam SandstedtEksjö SOK 249:11+17:32
706Joni HirvonenRastivarsat 149:12+17:33
706Eetu HolmbergRastikarhut 149:12+17:33
708Andreas LundholmUmeå OK 149:14+17:35
708Stefan ErikssonSurahammars SOK / Hallstahammars OK 149:14+17:35
710Erik BorglundHärnösands OK 149:15+17:36
711Patric De BoussardIFK Enskede 149:16+17:37
712Måns LennermoNässjö OK / Gudhems IF 349:18+17:39
713Ola ZetterströmBjursås OK / Grycksbo IF OK / Svärdsjö Skid och Orienteringsklubb 149:22+17:43
713Josh OSullivan-HourihanLahden Suunnistajat-37 249:22+17:43
715Vidar SjögrenTjällmo-Godegårds OK 149:24+17:45
716Einar JohanssonOK Tyr 149:25+17:46
716Fredrik PerssonHalmstad OK 149:25+17:46
716Calle AnderssonOK Skogsstjärnan 149:25+17:46
716Matti ToivioRastiPiikkiö 149:25+17:46
720Martin SchagerlindTrollhättans SOK 149:27+17:48
720Patrik ThybeckLindebygdens OK / OK Järnbärarna 149:27+17:48
722Daniel WärnsbergEksjö SOK 249:28+17:49
723Andreas JohnsonSigtuna OK 149:30+17:51
724Lars VicariNavi 149:31+17:52
725Martin PalmIFK Mora OK 349:32+17:53
726Claes HagstrandLerums SOK 149:33+17:54
726Lars-Erik HaslerSurahammars SOK / Hallstahammars OK 149:33+17:54
728Jonas ZakariassonUddevalla OK 149:34+17:55
729Lauri KahilaTampereen Pyrintö 249:35+17:56
729Jonas AxelssonLerums SOK 149:35+17:56
729Jesper KolmodinAndrarums IF 149:35+17:56
732Björn JohannessonOK Älvsjö-Örby 149:38+17:59
733Erik AholaKangasala SK 249:39+18:00
734Andreas MobergOK Tyr 349:40+18:01
735Markus HolmVästerbergslagens OL 149:42+18:03
736Johan NilssonSävedalens AIK 249:44+18:05
737Per Erik JönssonHässleholms OK / Hästveda OK / OK Torfinn / Skåneslättens OL 149:46+18:07
738Heikki TorniainenLappeen Riento 149:47+18:08
738Asko HämäläinenRasti-Nokia 149:47+18:08
738Per ThunbergOK Vivill / Fredrikstad SK 149:47+18:08
741Erik EngstenOK Rodhen 249:48+18:09
742Gustav ÅmanOK Vilse 87 149:49+18:10
743Charlotte FlansbjerOK Djerf 149:50+18:11
743Jörgen EkmanTäby OK 349:50+18:11
745Erik Jakobsen|OK Moss 149:54+18:15
745Jeremias JoutsensaariKangasala SK 249:54+18:15
745Max EdengrenVallentuna-Össeby OL 149:54+18:15
748Mats BäckströmOK Enen 150:00+18:21
748Stefan NybergAvesta OK 150:00+18:21
748Jonas AnderssonIF Thor 350:00+18:21
751Jan HjortFalköpings AIK OK 150:02+18:23
751Anders MansénSkarpnäcks OL 150:02+18:23
751Jan-Olov BergmanVästerås SOK 350:02+18:23
751Mikko LepistöHauhon Sisu 150:02+18:23
751Jan ViklundVästerås SOK 250:02+18:23
756Erik MelinOK Linné 450:03+18:24
757Göran KimellGotlands OF 450:04+18:25
758Robert PetterssonIF Thor 150:05+18:26
758Oskar NordmarkJärfälla OK 350:05+18:26
760Jørgen VisterHalden SK 350:08+18:29
760Anders EdlundGarphyttans IF 150:08+18:29
760Mats LundströmOK Raseborg 150:08+18:29
763Olof SkoglundKils OK 150:10+18:31
763Johan WesterberghRasbo IK 150:10+18:31
765Johan LilljeqvistÅmåls OK / Eds SK / Herrestads AIF / OK Kroppefjäll / OK Skärmen / Stenungsunds OK / Stigsökarna 150:11+18:32
765Mikko HeikkinenHollolan Urheilijat 46 150:11+18:32
767Jouni NurminenRastiPiikkiö 150:13+18:34
768Pär EricsonNyköpings OK 250:14+18:35
768Stefan WennbergSkattkärrs SOK 150:14+18:35
770Fredrik JohanssonOK Skogsstjärnan 150:15+18:36
771Viljam GrahnIF Femman 150:16+18:37
771Markus HellströmForsa OK 150:16+18:37
771Mats LundbergDalaportens OL 150:16+18:37
771David JonssonOK Klyftamo 150:16+18:37
775Kaj RauteSuomusjärven Sisu / Perttelin Peikot / Someron Esa 150:17+18:38
775Rune BlågestadIndre Østfold OK 150:17+18:38
777Eva ElfvingDomnarvets GOIF 150:19+18:40
778Niklas HallHaninge SOK 150:21+18:42
779Kari RauhamaaHollolan Urheilijat 46 150:22+18:43
779Martin ØdegårdOL Tønsberg og Omegn 150:22+18:43
781Topi SuomalainenLappeen Riento 150:23+18:44
781Victor BylundIF Thor 350:23+18:44
783Lars SpånbergGävle OK 250:24+18:45
783Filip BrunanderAttunda OK 250:24+18:45
785Bo BörjessonStorviks IF 150:27+18:48
785Michael WickströmArboga OK 150:27+18:48
787Mikael WesterbergOK Kolmården 150:28+18:49
788Kasperi ReijonenOK Trian 250:29+18:50
789Mats ErikssonDomnarvets GOIF 150:30+18:51
789Robert NilssonLustens OK / Kils OK 250:30+18:51
789Tomas L KarlssonLindebygdens OK / OK Järnbärarna 150:30+18:51
789David JansonJärfälla OK 250:30+18:51
793Henning Bratland CarlsenOK Moss 150:31+18:52
793Mats GustafssonKFUM Örebro OK 250:31+18:52
795Ulf DanielssonÅmåls OK / Eds SK / Herrestads AIF / OK Kroppefjäll / OK Skärmen / Stenungsunds OK / Stigsökarna 150:32+18:53
796Jonas RinnbäckOK Ravinen 350:33+18:54
797Stefan BjurstedtSurahammars SOK / Hallstahammars OK 150:34+18:55
798Sara EskilssonAlfta-Ösa OK 150:36+18:57
798Roger LindénAttunda OK 350:36+18:57
800Fredrik WikstenGävle OK 250:38+18:59
801Niklas SvenssonJärfälla OK 250:39+19:00
802Ingemar MagnussonOK Måsen 150:40+19:01
803Anders JonssonIK Vikings OK / Degerfors OK / Lesjöfors SK 150:43+19:04
803Erik EdénWaxholms OK 150:43+19:04
805Arto RankiAngelniemen Ankkuri 250:45+19:06
806Jarkko LauronenKortesjärven Järviveikot 150:46+19:07
806P-O DerebrantSOK Aneby 150:46+19:07
808Antti HakalaKortesjärven Järviveikot 150:47+19:08
808Lars OlssonVäsby OK 150:47+19:08
810Kai SamposaloKangasala SK 250:49+19:10
810Marko KarkulehtoOK Vilse 87 150:49+19:10
812Petter RanefallIF Thor 250:51+19:12
813Apostol AtanasovStora Tuna OK 250:52+19:13
813Simon LundbergIK Vikings OK / Degerfors OK / Lesjöfors SK 150:52+19:13
815Staffan WalfridssonTullinge SK 450:53+19:14
816Juho MäkiRasti 88 150:57+19:18
817Lars NymanKristinehamns OK 150:58+19:19
817Mårten KällströmSala OK 150:58+19:19
819Kjell ÅgrenTumba-Mälarhöjden OK 150:59+19:20
819Axel BlomFrölunda OL 150:59+19:20
821Adam JohanssonTrollhättans SOK 251:01+19:22
822Magnus NiklassonFalköpings AIK OK 151:02+19:23
822Rune LindströmSundsvalls OK 251:02+19:23
824Henrik JohanssonUmeå OK 151:04+19:25
824Sauli SaarinenKärkölän Kisa-Veikot / Mäntsälän Urheilijat 151:04+19:25
826Sven UndelandSödertälje-Nykvarn OF 251:07+19:28
827Joel NilssonIFK Göteborg 251:09+19:30
827Hans PåhlmanIstrums SK 151:09+19:30
827Björn SöderbäckOK Linné 451:09+19:30
830Staffan LjungqvistIK Gandvik 151:10+19:31
831Hjalmar LjungbergSjövalla FK 151:11+19:32
832Per LovangVästerbergslagens OL 151:12+19:33
833Pelle LandforsLustens OK / Kils OK 251:13+19:34
833Simon NybergNAIS Orienteringsklubb 151:13+19:34
835Mark BaljeuLeksands OK 251:14+19:35
836Mats WelanderOK Djerf 151:16+19:37
836Erik ToomingasSundsvalls OK 251:16+19:37
836Klas BringertKatrineholms OK 151:16+19:37
836Fabian LjungqvistLunds OK 151:16+19:37
836Lennart SwahnSundbybergs IK 251:16+19:37
841Gustav VeideVäsby OK 151:18+19:39
842Erik AderstedtKungälvs OK 151:19+19:40
843Richard TengströmFrämmestads IK 151:20+19:41
844Claes EkbergLidköpings VSK 151:22+19:43
845Robin SvennbergIK Vikings OK / Degerfors OK / Lesjöfors SK 151:23+19:44
846Anton HemlinIK Uven / Kungälvs OK 2351:24+19:45
846Torbjörn BerntstedtOK Österåker 251:24+19:45
848Gustav EklöfUlricehamns OK 151:25+19:46
848Krister ÅkärbjärIFK Mora OK 351:25+19:46
848Johan PalmgrenTäby OK 251:25+19:46
851Åke LarssonIstrums SK 151:28+19:49
852Mats WedinOK Rodhen 251:29+19:50
853Tomi KoskelaAngelniemen Ankkuri 251:30+19:51
853Arvid SundkvistKatrineholms OK 151:30+19:51
853Pelle HolgerssonOK Måsen 151:30+19:51
856Niklas HelmertzFrölunda OL 151:34+19:55
857Andreas ErikssonUmeå OK 151:35+19:56
857Hallvard KorenOK Moss 151:35+19:56
859Jonas ÅkerdahlSundsvalls OK 151:38+19:59
860Jon Iver BakkenNydalens SK 251:40+20:01
860Øystein OlsenOK Moss 151:40+20:01
860Anton GumaeliusWaxholms OK 151:40+20:01
860Jonas ErikssonLänna IF 151:40+20:01
864Olov GohdeDalaportens OL 151:41+20:02
865Olle HanssonOK Roxen 251:42+20:03
866Esa VironenKärkölän Kisa-Veikot / Mäntsälän Urheilijat 151:45+20:06
866Anders LindbergForsa OK 151:45+20:06
868Lennart BorgSödertälje-Nykvarn OF 451:46+20:07
869Martin StorkampSundsvalls OK 251:47+20:08
870Peter GustafssonOK Linné 551:49+20:10
871Oscar TörnrothHjobygdens OK / Bredareds IF / Ryda SK / Stora Tuna OK 351:50+20:11
872Viktor DahlqvistStorviks IF 151:51+20:12
873Marko PassilaHollolan Urheilijat 46 151:53+20:14
874Torsten MolitorKatrineholms OK 151:54+20:15
874Simon ÖsterlundVästerås SOK 351:54+20:15
876Stig-Johan WiklundTrosabygdens OK / OK Grip 151:58+20:19
877Rune B JohanssonAnkarsrums OK / Vimmerby OK 252:00+20:21
878Stefan HertilOK Denseln 252:02+20:23
878Lars LindgrenOckelbo OK / Strängnäs-Malmby OL 252:02+20:23
880Fredrik Eriksson ZetterbergOK Djerf 252:03+20:24
881Vilhelm MelkstamLerums SOK 152:05+20:26
881Pekka LammiHelsingin Suunnistajat 352:05+20:26
883Juho TiukkanenVaasan Suunnistajat ry 152:07+20:28
883Mattias JohanssonAndrarums IF 152:07+20:28
885Emil HyttinenEskilstuna OL / IK Standard / Kjula IF / Robertsfors IK 152:08+20:29
886Robert EnbomVänersborgs SK 152:10+20:31
887Per EdströmHärnösands OK 152:12+20:33
887Per WintherVästerbergslagens OL 152:12+20:33
889Ulf LarssonGarphyttans IF 152:13+20:34
889Magnus KarlssonStorviks IF 152:13+20:34
889Anders SahlénVästerås SOK 252:13+20:34
889Johan AxenborgGöteborg-Majorna OK 352:13+20:34
893Roland PerssonSkarpnäcks OL 152:15+20:36
894Tobias SvenssonOK Österåker 152:17+20:38
895Johan KarlssonOK Tor 152:18+20:39
895Rasmus MårtenssonOK77 252:18+20:39
897Mikael LindqvistSträngnäs-Malmby OL 152:19+20:40
898Magnus SternerSträngnäs-Malmby OL 152:20+20:41
899Mattias SandqvistVallentuna-Össeby OL 152:22+20:43
900Thomas AnderssonKatrineholms OK 152:23+20:44
900Marcus MattsonIFK Hedemora OK 152:23+20:44
902Robert Håkman GrannArboga OK 152:25+20:46
903Kristin EkdalaKungälvs OK 152:28+20:49
904Lars HenrikssonSundsvalls OK 252:30+20:51
904Matti NylundSigtuna OK 152:30+20:51
906Mats SigalitGotlands OF 452:31+20:52
907Jens ÖströmOK Tyr 252:36+20:57
908Olov ÖströmOK Tyr 252:37+20:58
908Markku PaijaLounais-Hämeen Rasti 152:37+20:58
910Anders LindkvistAlmby IK 152:38+20:59
911Patrik JohnssonOK Kåre 252:44+21:05
911Erik LauriFK Herkules 152:44+21:05
913Christoffer HindsbergOK Trian 352:52+21:13
914Vesa-Ville VäänänenSK Pohjantähti 252:53+21:14
915Magnus KarlssonOK Landehof 152:56+21:17
916Olof IngemarssonKarlskrona SOK 152:57+21:18
916Walter KellerOK Djerf 152:57+21:18
916Peter HedbergLunds OK 152:57+21:18
916Mats JohanssonSol Tranås 152:57+21:18
920Per EdvallSkarpnäcks OL 252:58+21:19
921Daniel PoschSol Tranås 152:59+21:20
922Göran TjernbergNjurunda OK / Kovlands IF 153:01+21:22
923Magnus K-O JohanssonLinköpings OK 353:05+21:26
924John HedlundKöping-Kolsva OK 153:06+21:27
924Aapo LönnrothSuomusjärven Sisu / Perttelin Peikot / Someron Esa 153:06+21:27
926Olof HalvarssonGöteborg-Majorna OK 453:07+21:28
927Karl LarssonOK Skogshjortarna 253:09+21:30
928Arto KatajamäkiKauhavan Wisa 153:11+21:32
929Erik WingeKalmar OK 153:12+21:33
930Mattias WestfältGotlands OF 153:13+21:34
931Markus HannulaKärkölän Kisa-Veikot / Mäntsälän Urheilijat 153:21+21:42
932Jani LehmuskoskiEspoon Akilles 153:22+21:43
932Dan NilssonNyköpings OK 253:22+21:43
932Eric HallnerOckelbo OK / Strängnäs-Malmby OL 253:22+21:43
935Christian HedqwistOK Tyr 253:23+21:44
936Svante PerssonSöderhamns OK 153:24+21:45
937Anna MemmiHärnösands OK 153:26+21:47
937Trevor BransomeSkogsluffarnas OK 253:26+21:47
939Tore EklundSödertälje-Nykvarn OF 353:30+21:51
940Anna NordelöfMölndal Outdoor IF 153:31+21:52
941Timo JaarinenRasti 88 153:35+21:56
942Anders LundJärfälla OK 353:38+21:59
943Arvid WesterbergOK Kolmården 153:44+22:05
943Ulf K. RaskSigtuna OK 153:44+22:05
943Håkan MalmströmJärfälla OK 353:44+22:05
946Vidar FaxénSävedalens AIK 253:46+22:07
946Lars KarlssonOK Skogsstjärnan 153:46+22:07
948Johan WestringJärfälla OK 453:48+22:09
949Frank SteinerJärfälla OK 353:49+22:10
950Henrik SparrIFK Mora OK 353:50+22:11
951Kent GranqvistIK Hakarpspojkarna / Västerviks OK 353:52+22:13
951Herkko PlitEspoon Suunta 253:52+22:13
953Per EdenhamnLänna IF 153:53+22:14
954Anders ErikssonOK Milan 153:54+22:15
954Ola TorstenssonVästerås SOK 353:54+22:15
956Vesa HeikkiläMS Parma 353:55+22:16
956Richard LindströmNjurunda OK / Kovlands IF 153:55+22:16
958Magnus RydlundHässleholms OK / Hästveda OK / OK Torfinn / Skåneslättens OL 153:57+22:18
958Jan StridhSkogsluffarnas OK 253:57+22:18
960Toni RintaSK Pohjantähti 253:58+22:19
961David ErikssonHagaby GoIF Örebro 253:59+22:20
962Anton ÖsterbladKarlskrona SOK 154:00+22:21
963Anke XylanderSöders-Tyresö 254:01+22:22
963Thomas LiljaOK Denseln 254:01+22:22
965Reima RantanenMS Parma 354:04+22:25
965Lennart MalmbergGotlands OF 354:04+22:25
967Thord AnderssonAndrarums IF 154:06+22:27
968Erik HanssonHärnösands OK 154:07+22:28
969Niilo SyrjäläLounais-Hämeen Rasti 154:08+22:29
970Dag Arne LierIndre Østfold OK 154:09+22:30
970Johan AnderssonMålilla OK / Hultsfreds OK / Vimmerby OK 154:09+22:30
972Juha SippolaLapuan Virkiä 154:12+22:33
973Mika PasonenOK77 254:15+22:36
973Mats KällTumba-Mälarhöjden OK 254:15+22:36
975Marit AxelssonVästvärmlands OK 154:16+22:37
976Kjell NilssonGotlands OF 454:20+22:41
977Martin MandingerTrollhättans SOK 254:23+22:44
977Tommy FröjdSundsvalls OK 354:23+22:44
979Niko KommioHämeenlinnan Suunnistajat 254:24+22:45
980Anders LöwgrenOK Milan 154:27+22:48
980Jan EhnbergSala OK 154:27+22:48
982Pasi RantalaTurun Suunnistajat 254:29+22:50
983David LevinGotlands OF 354:30+22:51
984Henri KontoniemiTampereen Pyrintö 354:33+22:54
985Martin AnderssonSjövalla FK 154:36+22:57
986Lars GerhardssonAttunda OK 354:38+22:59
987Olle SjöforsOK Älme / FK Finn / Markaryds FK 154:41+23:02
988Henrik AnderssonHässleholms OK / Hästveda OK / OK Torfinn / Skåneslättens OL 154:42+23:03
988Daniel AnderssonIK Gandvik 154:42+23:03
990Mattias KarlssonAnkarsrums OK / Vimmerby OK 254:43+23:04
990Patrik LevlinOK Trian 454:43+23:04
992Kristian PorathTolered-Utby Ol-klubb 154:45+23:06
993Douglas LundinSkogsluffarnas OK 254:47+23:08
994Gunnar KarlssonMålilla OK / Hultsfreds OK / Vimmerby OK 154:51+23:12
995John GabrielssonSävedalens AIK 254:52+23:13
996Thomas HahneIK Jarl Rättvik / HJS-Vansbro OK / Insjöns IF OK 154:53+23:14
997Toni KalliokoskiAnttolan Urheilijat 154:54+23:15
997Peter HaglundHaninge SOK 254:54+23:15
999Kalle PerssonOK Österåker 154:55+23:16
1000Jeannette AumoKungälvs OK 154:56+23:17
1000Christer ArksandVallentuna-Össeby OL 154:56+23:17
1002Hans LiwångIFK Lidingö SOK 354:57+23:18
1002Mikko AholaKangasala SK 254:57+23:18
1004Björn LöfrothEskilstuna OL / IK Standard / Kjula IF / Robertsfors IK 154:59+23:20
1005Love OttossonHaninge SOK 255:00+23:21
1005Ulf RadlerJärfälla OK 255:00+23:21
1007Per KällvikÅmåls OK / Eds SK / Herrestads AIF / OK Kroppefjäll / OK Skärmen / Stenungsunds OK / Stigsökarna 155:01+23:22
1007Andreas KrafftLänna IF 155:01+23:22
1009Rasmus JonssonTjällmo-Godegårds OK 155:02+23:23
1010Asle Sagli GudimIndre Østfold OK 155:03+23:24
1011Hans ThorOK Linné 655:06+23:27
1012Anders JohanssonRehns BK 155:07+23:28
1013Patrik SmedmarkOK Roslagen 255:12+23:33
1014David BomanGävle OK 255:14+23:35
1015Elias MelinIFK Hedemora OK 155:15+23:36
1016Jesper NyströmIF Thor 355:19+23:40
1017Johan SundinWaxholms OK 155:21+23:42
1018Martin SvenssonIF Rigor 155:22+23:43
1019Kimmo ValtonenMS Parma 355:23+23:44
1019Jan-Olof BjörklundBjursås OK / Grycksbo IF OK / Svärdsjö Skid och Orienteringsklubb 155:23+23:44
1019Anders LeireGöteborg-Majorna OK 355:23+23:44
1022Daniel HalvardssonNässjö OK / Gudhems IF 355:25+23:46
1023Jarno SaarimäkiEspoon Akilles 155:26+23:47
1023Jonas WestbomOckelbo OK / Strängnäs-Malmby OL 255:26+23:47
1025Magnus StrandOK Landehof 155:28+23:49
1026Magnus LindblomGustavsbergs OK 155:29+23:50
1027Carl AuraIFK Hedemora OK 155:33+23:54
1028Kimmo HirvonenLahden Suunnistajat-37 255:34+23:55
1028Jesper NordengrenOK Djerf 255:34+23:55
1030Urban LarssonSödertälje-Nykvarn OF 455:35+23:56
1030Andreas JohanssonAnkarsrums OK / Vimmerby OK 255:35+23:56
1032Henrik SamuelssonFinspångs SOK 255:36+23:57
1033Thomas ErikssonTumba-Mälarhöjden OK 255:38+23:59
1034Johan WettergrenIK Uven / Kungälvs OK 2355:41+24:02
1035Olof LissmatsOK Södertörn 155:43+24:04
1035Niklas ReinholdssonIF Thor 355:43+24:04
1037Mikael GottfridssonSala OK 155:46+24:07
1038Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK 155:48+24:09
1038Robert WidmarkUmeå OK 255:48+24:09
1040Daniel JohanssonFalkenbergs OK 155:49+24:10
1040Joel WahlqvistOK Roslagen 255:49+24:10
1042Göran NordSol Tranås 155:52+24:13
1042Jyrki MuukkonenKeravan Urheilijat / Pihkaniskat / SK Uusi 255:52+24:13
1044Gunnar MarkinhuhtaGöteborgs SK 155:53+24:14
1045Robert LarssonGamleby OK 155:54+24:15
1045Thobias WidelundOK Kåre 355:54+24:15
1047Donald McCarthyÄrla IF 255:58+24:19
1047Örjan SandellOK Roxen 255:58+24:19
1047Anne Line BergliaTäby OK 355:58+24:19
1050Ludwig GustavssonOK Bävern 155:59+24:20
1051Andreas PerssonRasbo IK 156:00+24:21
1052Karl JanssonFrämmestads IK 156:01+24:22
1053Thomas HedlundÅmåls OK / Eds SK / Herrestads AIF / OK Kroppefjäll / OK Skärmen / Stenungsunds OK / Stigsökarna 156:02+24:23
1054Ove ArénPargas IF 156:04+24:25
1055Rasmus SteenOK Enen 156:07+24:28
1056Pertti SalmenojaHirvensalon Heitto / Turun Metsänkävijät 156:10+24:31
1057Markus YlijokiRasti-Lukko 156:14+24:35
1057Patrik SvedjenäsOK Skogshjortarna 256:14+24:35
1057Mattias PousetteRånäs OK 256:14+24:35
1060Jarkko MäkiRasti 88 156:15+24:36
1061Miika VehmasEspoon Suunta 256:18+24:39
1062Andreas AnderssonNorbergs OK / Fagersta OK / OK Hedströmmen 156:19+24:40
1063Kjell NordqvistWaxholms OK 156:20+24:41
1063Christoffer AndersenOK Alehof 156:20+24:41
1063Emil LarssonTibro OK 156:20+24:41
1066Tony GustavsenIstrums SK 156:21+24:42
1067Henrik GynnemoLustens OK / Kils OK 256:22+24:43
1068Juha-Matti LaihoKärkölän Kisa-Veikot / Mäntsälän Urheilijat 156:24+24:45
1068Anders LindahlOK Trian 356:24+24:45
1070Rasmus KihlSundbybergs IK 256:31+24:52
1070Kai KamilaKauhavan Wisa 156:31+24:52
1072Jyrki NoponenEspoon Suunta 356:32+24:53
1073Mikko KankareSuomusjärven Sisu / Perttelin Peikot / Someron Esa 156:34+24:55
1074Dan HörnellOK Linné 656:35+24:56
1075Felix FalkGöteborg-Majorna OK 356:36+24:57
1075Per-Erik ModigSöderhamns OK 156:36+24:57
1077Jarkko KoivumäkiRastikarhut 156:38+24:59
1078Per NymanKristinehamns OK 156:40+25:01
1079Tommy JohnssonOK Nackhe 156:44+25:05
1080Torbjörn BerntstedtOK Österåker 256:45+25:06
1081Magnus SahlmanLinköpings OK 356:46+25:07
1082Mats CarlsvärdAlmby IK 156:48+25:09
1083Åsa OttossonMölndal Outdoor IF 156:49+25:10
1084Per BoströmSkattkärrs SOK 156:51+25:12
1085Jaakko MesiäinenNavi 156:56+25:17
1086Jens ÅkermanGävle OK 256:57+25:18
1087Patrik EvebornOK Roxen 256:58+25:19
1088Martin JarelandLinköpings OK 357:01+25:22
1088Lars NordkvistIK Jarl Rättvik / HJS-Vansbro OK / Insjöns IF OK 157:01+25:22
1090Roope LohikoskiRastikarhut 157:02+25:23
1091Maria JunevikLeksands OK 257:03+25:24
1092Ola JernströmAvesta OK 157:04+25:25
1092Torbjörn LöfvingMullsjö SOK / Tidaholm SOK Sisu 157:04+25:25
1092Joakim AhlströmVästerås SOK 257:04+25:25
1095Casper VånsjöArboga OK 157:05+25:26
1096Simo UusikartanoHirvensalon Heitto / Turun Metsänkävijät 157:06+25:27
1096Matias RokkaLounais-Hämeen Rasti 157:06+25:27
1098Conny AxelssonTumba-Mälarhöjden OK 357:10+25:31
1099Ronny TimmersHAMOK 157:11+25:32
1100Elin DahlinDomnarvets GOIF 157:18+25:39
1100Hannu ArkiHirvensalon Heitto / Turun Metsänkävijät 157:18+25:39
1102Erik Bäcklund EkvallTrollhättans SOK 257:20+25:41
1103Oskar NilssonVästerås SOK 357:22+25:43
1104Tommy PapSol Tranås 157:28+25:49
1105Joona LeipijärviHämeenlinnan Suunnistajat 257:29+25:50
1105Gustav AnderssonAvesta OK 157:29+25:50
1107Daniel OlmIF Thor 257:31+25:52
1108Patrik BerglundLidköpings VSK 157:33+25:54
1109Håkan RedtzerAttunda OK 357:36+25:57
1110Håkan PerssonValbo AIF / OK Ödmården / Oslättforspojkarnas IK 157:37+25:58
1110Leon HanssonGotlands OF 257:37+25:58
1112Björn AlpbergAlmby IK 157:45+26:06
1113Rikard WeilerTolered-Utby Ol-klubb 157:46+26:07
1114Bo LindströmStorviks IF 157:47+26:08
1114Sami LiponkoskiTampereen Pyrintö 357:47+26:08
1116Arto YlihärsiläKauhavan Wisa 157:49+26:10
1117Mats AnderssonFinspångs SOK 257:51+26:12
1118Harald NordlundTumba-Mälarhöjden OK 357:53+26:14
1119Jimmy GranqvistIK Hakarpspojkarna / Västerviks OK 357:54+26:15
1120Alexander AlnessLånghundra IF / Västerås SOK 457:57+26:18
1121Daniel BjörnbergVästerås SOK 258:00+26:21
1122Magnus JonssonSundsvalls OK 358:01+26:22
1122Sören CallebergSöderhamns OK 158:01+26:22
1124Andreas GrunderJärfälla OK 458:03+26:24
1124Magnus EngbergLjusdals OK 158:03+26:24
1126Conny EkstrandOK Älvsjö-Örby 158:05+26:26
1127Andreas BjärkmarSävedalens AIK 258:11+26:32
1128Oskar EngesAttunda OK 258:12+26:33
1129Peter BrämersonTibro OK 158:13+26:34
1130Nike AhokainenKeravan Urheilijat / Pihkaniskat / SK Uusi 258:17+26:38
1131Anders AtterbrandOK Kåre 358:19+26:40
1131Vesa IsoniemiOK Trian 358:19+26:40
1131Teppo ValtonenHauhon Sisu 258:19+26:40
1134Erika ErikssonSkattkärrs SOK 158:21+26:42
1135Marie OhlinOK Linné 458:25+26:46
1136Peter LindbergOK Roslagen 258:26+26:47
1137Jan AsketunOK Roxen 258:31+26:52
1138Anders WinbladSöders-Tyresö 258:32+26:53
1138Jonathan BjörkLeksands OK 258:32+26:53
1138Antti HuhtalaRastihaukat 158:32+26:53
1141Jenny GullqvistVästvärmlands OK 158:35+26:56
1141Per SchölinSundbybergs IK 358:35+26:56
1143Ismo VirtaRastiPiikkiö 158:40+27:01
1143Anders EklundGotlands OF 358:40+27:01
1145Per GöthssonTäby OK 258:41+27:02
1146Pontus GunnarssonLinköpings OK 258:43+27:04
1147Toon MelisHAMOK 158:44+27:05
1148Ludwig BergfalkJärfälla OK 258:46+27:07
1149Stefan JohanssonTrollhättans SOK 258:47+27:08
1149Håkan KarlssonOK Älme / FK Finn / Markaryds FK 158:47+27:08
1149Mikael SvenssonFK Herkules 158:47+27:08
1149Stellan TäckOK Hammaren 258:47+27:08
1153Johan LundbergOK Kåre 358:48+27:09
1154Emil WåhlinMullsjö SOK / Tidaholm SOK Sisu 158:49+27:10
1155Emil ErdeliusIF Rigor 158:50+27:11
1156Leo TolvanenKeravan Urheilijat / Pihkaniskat / SK Uusi 258:51+27:12
1157Egon GustavssonOK Bävern 158:54+27:15
1157Tobias AnderssonOK Österåker 158:54+27:15
1159Markus WesterlindOK Nolaskogsarna 258:58+27:19
1159Johan ScherlinNyköpings OK 258:58+27:19
1161Mikko KainuOK77 259:01+27:22
1162Mikko PuolakanahoHyvinkään Rasti 259:06+27:27
1163Jonas LauriFK Herkules 159:09+27:30
1164Peter ForsTrosabygdens OK / OK Grip 159:11+27:32
1165Jouni PyykönenEspoon Akilles 159:13+27:34
1166Olof NilssonSOK Aneby 159:15+27:36
1167Erik BacktemanLinköpings OK 359:20+27:41
1168Matti HuotariSK Pohjantähti 259:22+27:43
1169Ville JokelaSuunta-Sepot 159:25+27:46
1170Santeri VaaraIkNV/KanSu/KyRa 159:26+27:47
1171Ossi HuhtanenTampereen Pyrintö 359:28+27:49
1171Annica Clevnert LeireGöteborg-Majorna OK 459:28+27:49
1173Tomas KarlssonOK Klemmingen 359:29+27:50
1174Thomas WareniusRånäs OK 159:30+27:51
1174Johan HertsbackaNärpes OK 159:30+27:51
1176Kenneth HermanssonSigtuna OK 159:36+27:57
1176Jan GottfridssonNorbergs OK / Fagersta OK / OK Hedströmmen 159:36+27:57
1178Arvid RudbergGamleby OK 159:39+28:00
1179Thomas LjungqvistTibro OK 159:40+28:01
1180Klas ThybeckLindebygdens OK / OK Järnbärarna 159:42+28:03
1180Rickard JonforsenSurahammars SOK / Hallstahammars OK 159:42+28:03
1182Mathias TärnlundOK Linné 659:44+28:05
1182Arvid ErikssonHagaby GoIF Örebro 259:44+28:05
1182Gustaf SameliusGotlands OF 259:44+28:05
1185Christian LindhSundbybergs IK 259:49+28:10
1186Jonas HolmgrenOK Hammaren 259:50+28:11
1186Mats GustafssonTrosabygdens OK / OK Grip 159:50+28:11
1188Mikael RööhsSkattkärrs SOK 159:54+28:15
1189Jakob HjelsethOL Tønsberg og Omegn 159:55+28:16
1190Jari NiemenmaaIkNV/KanSu/KyRa 11:00:02+28:23
1191Peter SunnegårdhRonneby OK 21:00:03+28:24
1192Mats SöderbergKalmar OK 11:00:05+28:26
1193Jan LindellLånghundra IF / Västerås SOK 41:00:06+28:27
1194Fredrik HanssonTäby OK 31:00:09+28:30
1195Heikki HaaparantaRastikarhut 21:00:10+28:31
1196Annika RidellIF Thor 21:00:12+28:33
1197Frej HeggGotlands OF 31:00:13+28:34
1197Joakim GimholtTrosabygdens OK / OK Grip 11:00:13+28:34
1199Magnus FranssonSOK Aneby 11:00:14+28:35
1200Martin BjurnerBromma-Vällingby SOK 11:00:15+28:36
1201Timo KokkonenKuopion Suunnistajat 21:00:16+28:37
1202Torbjörn AronssonGöteborg-Majorna OK 31:00:19+28:40
1203Stefaan SchutjesHAMOK 11:00:20+28:41
1203Klaes AxelssonMullsjö SOK / Tidaholm SOK Sisu 11:00:20+28:41
1205Jan täpinenFrölunda OL 21:00:21+28:42
1206Sören AnderssonLidköpings VSK 11:00:23+28:44
1207Anders CullbrandMölndal Outdoor IF 11:00:25+28:46
1208Bengt-Åke JanssonFrämmestads IK 11:00:30+28:51
1208Robin OffermoValbo AIF / OK Ödmården / Oslättforspojkarnas IK 11:00:30+28:51
1210Henrik SahlströmFrämmestads IK 11:00:31+28:52
1211Jörgen BlästaNjurunda OK / Kovlands IF 11:00:37+28:58
1211Robert HellgrenNorbergs OK / Fagersta OK / OK Hedströmmen 11:00:37+28:58
1211Lauri LeinonenSK Pohjantähti 21:00:37+28:58
1214Johan AgåsSundsvalls OK 31:00:38+28:59
1214Tapani HolmijokiRastiPiikkiö 11:00:38+28:59
1216Anders H JohanssonGöteborg-Majorna OK 41:00:45+29:06
1217Lucas NorrmanAttunda OK 31:00:47+29:08
1218Gunnar HedinSöders-Tyresö 21:00:50+29:11
1219Magnus FredrikssonLunds OK / Korsnäs IF OK 21:00:51+29:12
1220Mats WarvelinLånghundra IF / Västerås SOK 41:00:53+29:14
1221Håkan PantzarEskilstuna OL / IK Standard / Kjula IF / Robertsfors IK 11:00:54+29:15
1222Heikki KoskelaRasti-Jussit 11:00:57+29:18
1223Svante LindgrenLunds OK / Korsnäs IF OK 21:00:59+29:20
1224Thomas ÖstlundVästvärmlands OK 11:01:00+29:21
1225Tomas HolmbergTumba-Mälarhöjden OK 21:01:04+29:25
1226Elias BalckTäby OK 21:01:07+29:28
1227Göran LundqvistJärfälla OK 41:01:08+29:29
1227Harri KarlingKeravan Urheilijat / Pihkaniskat / SK Uusi 21:01:08+29:29
1229Jonas HåkanssonEksjö SOK 21:01:21+29:42
1230Stefan NordströmOK Älvsjö-Örby 11:01:23+29:44
1231Maximilian JärvinenOK Trian 31:01:24+29:45
1232Ove ErikssonOK Klemmingen 31:01:25+29:46
1233Joakim DahlbergAlmby IK 11:01:27+29:48
1233Jan ÅhlundOK Nolaskogsarna 21:01:27+29:48
1235Peder KarlssonRånäs OK 21:01:28+29:49
1236Topias SaranpääRasti-Jussit 11:01:30+29:51
1236Tapio KujalaRasti-Jussit 11:01:30+29:51
1238Jonas SöderlundSkogslöparna 21:01:31+29:52
1239Carl-Erik BerglöwNorbergs OK / Fagersta OK / OK Hedströmmen 11:01:32+29:53
1240Karl-Erik EngblomValbo AIF / OK Ödmården / Oslättforspojkarnas IK 11:01:45+30:06
1241Lars PonténIF Thor 21:01:46+30:07
1241Markus KleinBjörkfors GOIF 11:01:46+30:07
1243Tim BjörkmanOK Vilse 87 11:01:47+30:08
1244Jonas PeterssonNAIS Orienteringsklubb 11:01:53+30:14
1244Magnus JonssonVästvärmlands OK 11:01:53+30:14
1244David LarssonLunds OK / Korsnäs IF OK 21:01:53+30:14
1247Erik AnderssonLjusdals OK 11:01:54+30:15
1248Erik SandelinTumba-Mälarhöjden OK 21:01:59+30:20
1249Per ErikssonVästerbergslagens OL 11:02:00+30:21
1250Anders SpånérGöteborg-Majorna OK 41:02:06+30:27
1251Fredrik KarlssonOK Nolaskogsarna 21:02:12+30:33
1251Timo SiivonenPunkalaitumen Kunto 11:02:12+30:33
1253Jesse AnderssonBjörkfors GOIF 11:02:23+30:44
1254Anders OlssonLustens OK / Kils OK 21:02:25+30:46
1255Stefan RedtzerAttunda OK 21:02:26+30:47
1256Erik BlomströmIK Stern / Skogsluffarnas OK 11:02:28+30:49
1257Håkan AhlqvistOK Tyr 31:02:29+30:50
1258Urban StåhlSundbybergs IK 31:02:33+30:54
1258Gunnar SjölundSkogslöparna 21:02:33+30:54
1260Herkko JokelaIkNV/KanSu/KyRa 11:02:37+30:58
1261Lars RunessonOK Vivill / Fredrikstad SK 11:02:49+31:10
1262Heikki ViljanenIkNV/KanSu/KyRa 11:02:52+31:13
1263Tommi KukkulaRastikarhut 21:02:54+31:15
1264Felix Lindell ÖhmanOK Måsen 11:02:58+31:19
1265Mats HerbertTäby OK 21:03:00+31:21
1265Samuel HenrikssonSkarpnäcks OL 21:03:00+31:21
1267Risto RuoholaMS Parma 31:03:06+31:27
1267Emil JanssonOK Rodhen 21:03:06+31:27
1269Jonas LarssonKristinehamns OK 11:03:07+31:28
1270Peter JanssonIK Jarl Rättvik / HJS-Vansbro OK / Insjöns IF OK 11:03:11+31:32
1271Anders KallinKFUM Örebro OK 21:03:13+31:34
1272Anders BlomsterOK Trian 21:03:15+31:36
1273Jorma JoutsensaariKuopion Suunnistajat 21:03:22+31:43
1274Björn ByströmOK Nolaskogsarna 21:03:42+32:03
1274Maija RajaniemiTurun Suunnistajat 21:03:42+32:03
1276Anders LindSOK Aneby 11:03:43+32:04
1277Jonas KarlssonNjurunda OK / Kovlands IF 11:03:47+32:08
1278Magnus DahlinIK Gandvik 11:03:48+32:09
1279Johann LebretonSödertälje-Nykvarn OF 21:03:49+32:10
1279William HultqvistVallentuna-Össeby OL 11:03:49+32:10
1281Marcus DolkForsa OK 21:03:53+32:14
1282Mats NilssonFinspångs SOK 21:03:58+32:19
1283Leevi HalénEspoon Suunta 31:03:59+32:20
1284Henri MalmbergHelsingin Suunnistajat 31:04:03+32:24
1285Artur KulaginHelsingin Suunnistajat 31:04:04+32:25
1286Oskar HermanssonHellas Orientering 11:04:18+32:39
1287Andreas AadliDalaportens OL 11:04:22+32:43
1288Lena AnderssonSundsvalls OK 31:04:23+32:44
1289Magnus JohanssonLånghundra IF / Västerås SOK 41:04:25+32:46
1290Klas GrönkvistJönköpings OK 11:04:27+32:48
1291Runar ThorstensenOppsal Orientering 21:04:28+32:49
1292Hugo HelenelundNärpes OK 11:04:29+32:50
1292Mats SandewallUmeå OK 21:04:29+32:50
1294Göran HanssonTäby OK 31:04:39+33:00
1295Jaana IstolahtiVaasan Suunnistajat ry 11:04:40+33:01
1296Mikael LundborgHjobygdens OK / Bredareds IF / Ryda SK / Stora Tuna OK 31:04:41+33:02
1297Julia AdolfssonOK Kåre 21:04:47+33:08
1297Mattias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb / Kungälvs OK 21:04:47+33:08
1299Bo-Göran SundNärpes OK 11:04:57+33:18
1300Anton PetterssonTibro OK 11:04:59+33:20
1301Esko KiuruHyvinkään Rasti 21:05:05+33:26
1302Anders JohanssonFinspångs SOK 21:05:19+33:40
1303Per MelinOK Rodhen 21:05:21+33:42
1304Jörgen GlanshedIFK Enskede 21:05:28+33:49
1305Thomas RehnOK Raseborg 11:05:29+33:50
1306Magnus FärdigNyköpings OK 21:05:41+34:02
1307Adrian ClevesonTumba-Mälarhöjden OK 31:05:52+34:13
1307Leo JohanssonVandrarringen 11:05:52+34:13
1309Felix TidermanSöders-Tyresö 21:05:57+34:18
1310Björn MarkfjärdAvesta OK / Rembo IK 21:06:04+34:25
1311Tobias IsraelssonOK Tylöskog 11:06:08+34:29
1312Mats ZackrissonOK Älvsjö-Örby 21:06:14+34:35
1313Oscar LangIK Hakarpspojkarna / Västerviks OK 31:06:15+34:36
1314Lasse LepistöHauhon Sisu 21:06:20+34:41
1315Trym IslandOL Tønsberg og Omegn 11:06:21+34:42
1316Stefan GranathVäsby OK 21:06:26+34:47
1317Martin SvärdOK Tylöskog 11:06:33+34:54
1317Riikka AjalinSuomusjärven Sisu / Perttelin Peikot / Someron Esa 11:06:33+34:54
1319Nils ErikssonVäsby OK 21:06:40+35:01
1320Björn GrothKungälvs OK 11:06:41+35:02
1321Roar MathisenOL Tønsberg og Omegn 11:06:42+35:03
1322Harri MäkeläSuunta-Sepot 11:06:43+35:04
1323Benneth SundqvistKöping-Kolsva OK 21:06:48+35:09
1324Tommi MaasiltaRastivarsat 11:07:05+35:26
1325Agneta FriesUmeå OK 21:07:07+35:28
1326Lars BjörklundBjursås OK / Grycksbo IF OK / Svärdsjö Skid och Orienteringsklubb 11:07:12+35:33
1326Mats OrbertAttunda OK 21:07:12+35:33
1328Antti JärvinenKauhavan Wisa 11:07:14+35:35
1329Jon LindskogOK Älme / FK Finn / Markaryds FK 11:07:16+35:37
1330Mikael NilssonSkogslöparna 21:07:26+35:47
1331Teemu KantelinenHyvinkään Rasti 21:07:35+35:56
1332Patrich KungGarphyttans IF 11:07:43+36:04
1333Fredric PaulssonIstrums SK 11:07:50+36:11
1334Anders TollOK Linné 51:07:52+36:13
1335Jonas StåhlbrandtRasbo IK 11:07:53+36:14
1336Anders StrömbäckAnkarsrums OK / Vimmerby OK 21:07:56+36:17
1337Reetta KyläkoskiTurun Suunnistajat / HAMOK / Pargas IF 31:08:00+36:21
1338Kristofer ÖhmanSkogslöparna 21:08:02+36:23
1339Mikko LehtoMaarian Mahti 11:08:09+36:30
1340Roger NilssonOK Linné 51:08:11+36:32
1341Jan-Otto AnderssonLidköpings VSK 11:08:21+36:42
1341Olof BergmanEskilstuna OL / IK Standard / Kjula IF / Robertsfors IK 11:08:21+36:42
1343Tobias LutzRastikarhut 21:08:25+36:46
1344Matilda MelénOK Kåre 31:08:30+36:51
1345Juha VirtanenHollolan Urheilijat 46 11:08:38+36:59
1346Stefan StrandbergIF Femman 21:08:44+37:05
1347John-Arne SandströmOK Älme / FK Finn / Markaryds FK 11:08:46+37:07
1348Hans-Olof FröjdValbo AIF / OK Ödmården / Oslättforspojkarnas IK 11:08:47+37:08
1349Dan LundstedtMullsjö SOK / Tidaholm SOK Sisu 11:08:48+37:09
1350Jon NilssonRonneby OK 21:08:50+37:11
1351Joakim PyttynenHauhon Sisu 21:09:04+37:25
1352Mats LarssonIFK Enskede 21:09:13+37:34
1353Markus HaakanaEspoon Akilles 11:09:16+37:37
1354Magnus JeppssonOK Hammaren 21:09:17+37:38
1355Arne OlaussenOppsal Orientering 21:09:18+37:39
1356Mårten MarcusHellas Orientering 11:09:22+37:43
1357Ole Petter HaugenNydalens SK 21:09:25+37:46
1357Tomas VirtanenSelånger SOK 11:09:25+37:46
1359Jörgen NilssonRonneby OK 21:09:26+37:47
1360Anders BerkelundVäsby OK 21:09:30+37:51
1361Gustaf Jon CarlsonIFK Hedemora OK 11:09:32+37:53
1362Tomi RinnePunkalaitumen Kunto 11:09:36+37:57
1363Richard OlovssonGamleby OK 11:09:42+38:03
1364Aarne KeurulainenKuopion Suunnistajat 21:09:53+38:14
1365Johan KammargårdenBjörkfors GOIF 11:09:55+38:16
1366Martin LindforsBjörkfors GOIF 11:09:56+38:17
1367Christer NordströmOK Älvsjö-Örby 21:10:12+38:33
1368Magnus Nilsson-EhrnbornAndrarums IF 11:10:16+38:37
1369Johan LanzaroNässjö OK / Gudhems IF 31:10:22+38:43
1369Osmo NummelinPunkalaitumen Kunto 11:10:22+38:43
1371Petter LindSkogsluffarnas OK 21:10:33+38:54
1372Magnus LindroosFrölunda OL 21:10:40+39:01
1373Lars SpångmyrIK Jarl Rättvik / HJS-Vansbro OK / Insjöns IF OK 11:10:45+39:06
1374Niklas SkyttnerLjusdals OK 11:10:50+39:11
1375Erik ÅbergTumba-Mälarhöjden OK 31:10:51+39:12
1376Daniel LundbergSelånger SOK 11:10:52+39:13
1377Janne TakalaRastihaukat 11:10:58+39:19
1378André NygårdIF Femman 21:11:02+39:23
1379Mattias GöthbergIFK Mora OK 31:11:04+39:25
1379Torbjörn LönkvistOK Vivill / Fredrikstad SK 11:11:04+39:25
1381Maria NordvallOK Kolmården 21:11:05+39:26
1381Roland HästöIF Femman 21:11:05+39:26
1383Joakim SandbergKöping-Kolsva OK 21:11:07+39:28
1384Sten-Åke HolmbergSala OK 11:11:08+39:29
1385Kari TuomolaMS Parma 41:11:17+39:38
1386Thomas BengtssonOK Djerf 21:11:50+40:11
1387Daniel TorstenssonGöteborgs SK 11:11:55+40:16
1388Tommi KeronenTampereen Pyrintö 31:11:56+40:17
1389Kari HassinenHyvinkään Rasti 21:12:03+40:24
1390Jerker DrottenmyrGotlands OF 21:12:14+40:35
1391Nicklas DoyleSkarpnäcks OL 21:12:18+40:39
1392Oskar EklundMålilla OK / Hultsfreds OK / Vimmerby OK 11:12:27+40:48
1393Tommy NilbrinkUmeå OK 21:12:31+40:52
1393Magnus BergströmRånäs OK 21:12:31+40:52
1395Göran EklundSkarpnäcks OL 21:12:42+41:03
1396Jan KarlssonKristinehamns OK 11:13:03+41:24
1397Anders DegseliusVäsby OK 21:13:29+41:50
1398Karl MollénOK Denseln 21:13:33+41:54
1399Mats NordinNärpes OK 11:13:43+42:04
1400Mårten HolmströmOK Österåker 21:14:11+42:32
1401Kai KycklingRastihaukat 11:14:40+43:01
1402Markus HanssonHagaby GoIF Örebro 21:14:43+43:04
1403Kristoffer LarssonOK Enen 11:15:20+43:41
1404Mikael WallnäsSundbybergs IK 31:15:39+44:00
1405Martin StrömgrenOK Linné 61:15:46+44:07
1405Karl Benjamin Alexander MyllyläOK Trian 41:15:46+44:07
1407Jonas RothénTolered-Utby Ol-klubb / Kungälvs OK 21:15:52+44:13
1408Anders ErikssonOK Djerf 21:16:23+44:44
1409Magnus Wall JungbjerGöteborgs SK 11:16:35+44:56
1410Filip BrodénLeksands OK 21:16:36+44:57
1411Erik SjöbergTibro OK / Gudhems IF / Mariestads FK 21:16:52+45:13
1412Stefan NilssonOK Linné 51:16:54+45:15
1412Kim MetsoRastihaukat 11:16:54+45:15
1414Daniel BergstenForsa OK 21:17:07+45:28
1415Henrik HanssonJärfälla OK 41:17:10+45:31
1416Karl Henry AnderssonVingåkers OK 11:17:18+45:39
1417Thomas JohanssonOK Kolmården 21:17:21+45:42
1418Jacob NilssonRonneby OK 21:17:45+46:06
1419Pessi LiukkonenSundsvalls OK 11:17:50+46:11
1420Lennart MyrehedVandrarringen 11:18:13+46:34
1421Anders HaneOK Tyr 31:18:27+46:48
1422Erland SimonssonSundbybergs IK 31:18:43+47:04
1423Timo PiironenMS Parma 41:18:49+47:10
1424Antti SuonpääMS Parma 41:18:55+47:16
1425Tor-Leif TuressonVingåkers OK 11:19:15+47:36
1426Markus InkiläinenHauhon Sisu 21:19:38+47:59
1427Armin SchollerGotlands OF 21:19:41+48:02
1428Peter SundströmIK Stern / Skogsluffarnas OK 11:19:42+48:03
1429Leif WadmanKöping-Kolsva OK 21:19:50+48:11
1430Peter NordströmVandrarringen 11:20:04+48:25
1431Ulf ÅmanOK Vilse 87 11:20:05+48:26
1432Tobias AbrahamssonSundbybergs IK 21:20:07+48:28
1433Andreas MoldskredOppsal Orientering 21:20:38+48:59
1434Ove NäslundOK Roslagen 21:20:56+49:17
1435Sören WingeKalmar OK 11:20:59+49:20
1436Mats FanellOK Älvsjö-Örby 21:21:42+50:03
1437Henrik LindgrenIF Femman 21:21:45+50:06
1438Thomas EdwallOK Österåker 21:21:47+50:08
1439Jan-Olof LarssonVingåkers OK 11:22:21+50:42
1440Pia Käck FritzellTibro OK / Gudhems IF / Mariestads FK 21:22:51+51:12
1441Kjell KlingvallOK Älvsjö-Örby 21:22:54+51:15
1442Henrik WallénOK77 21:22:58+51:19
1442Emma LiljerothTurun Suunnistajat / HAMOK / Pargas IF 31:22:58+51:19
1444Ari KarhilahtiTurun Suunnistajat 21:23:01+51:22
1445Jesper HenrikssonRånäs OK 21:23:32+51:53
1446Clas NorgrenGällstadbygdens SOK 11:23:41+52:02
1447Ulf BackVandrarringen 11:23:58+52:19
1448Sami HämäläinenKuopion Suunnistajat 21:24:03+52:24
1449Mikael WesterOK Klemmingen 31:24:06+52:27
1450Arild AndersenOppsal Orientering 21:24:08+52:29
1451Jari KänsäkangasRastikarhut 21:24:28+52:49
1452Bo HedlundIFK Enskede 21:24:52+53:13
1453Björn JanssonOK Klemmingen 31:25:58+54:19
1454Peter HammersbergFrölunda OL 21:26:13+54:34
1455André LindroosFrölunda OL 21:26:35+54:56
1456Mika MäättäOK Trian 41:27:16+55:37
1457Mikael BodinGällstadbygdens SOK 11:27:33+55:54
1458Henrik KarlssonRasbo IK 11:27:42+56:03
1459Arto ItkonenTurun Suunnistajat 21:27:50+56:11
1460Dan ThorsellForsa OK 21:28:30+56:51
1461Carl-Erik SjöbergForsa OK 21:28:45+57:06
1462Mikael WesterVingåkers OK 11:29:26+57:47
1463Sven Erik SundinSelånger SOK 11:30:11+58:32
1464Sven-Erik BodinGällstadbygdens SOK 11:30:31+58:52
1465Kenneth LarssonKöping-Kolsva OK 21:30:35+58:56
1466Magnus HedegårdOK Kolmården 21:30:37+58:58
1467Harri JakobssonEspoon Suunta 31:30:43+59:04
1468Sten BlomströmIK Stern / Skogsluffarnas OK 11:32:28+1:00:49
1469Tero JulkunenLounais-Hämeen Rasti 11:33:23+1:01:44
1470Peter SkyttnerLjusdals OK 11:33:29+1:01:50
1471Johan BlixtAvesta OK / Rembo IK 21:34:17+1:02:38
1472Fredrik WallstedtIK Stern / Skogsluffarnas OK 11:34:33+1:02:54
1473Carl FeyEspoon Suunta 31:36:17+1:04:38
1473Benny MildGällstadbygdens SOK 11:36:17+1:04:38
1475Mikko JalonenTurun Suunnistajat / HAMOK / Pargas IF 31:37:57+1:06:18
1476Christer LotsanderOK Hammaren 21:42:25+1:10:46
1477Kyrre ThalbergLunds OK / Korsnäs IF OK 21:43:36+1:11:57
1478Lennart LundgrenAvesta OK / Rembo IK 21:44:04+1:12:25
1479Jesper SöderlundAvesta OK / Rembo IK 21:44:29+1:12:50
1480Pernilla KarlssonTurun Suunnistajat / HAMOK / Pargas IF 31:58:58+1:27:19
1481Anders SjöholmOK Trian 42:09:21+1:37:42
Olle KarlssonTullinge SK 4ej godkänd
Martin ÅgrenHellas Orientering 1ej godkänd
Bo StrandOK Linné 4ej godkänd
Björn JohanssonGamleby OK 1ej godkänd
Sten Åke VedinSelånger SOK 1ej godkänd
Ralph KindeTolered-Utby Ol-klubb / Kungälvs OK 2ej godkänd
Per BaierTolered-Utby Ol-klubb / Kungälvs OK 2ej godkänd

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser