Svenska Orienteringsförbundet

Preliminär resultatlista för 25manna

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: 25manna
Arrangörsorganisationer: OK Södertörn / Snättringe SK
Datum: lördag 8 oktober 2016

25manna, sträcka 7

1484 startande
PlacNamnLagTidDiff
1Vetle Ruud BråtenIFK Göteborg 125:08
2Oleksandr KratovKoovee 125:31+0:23
3Kenny KivikasKoovee 126:11+1:03
4Gustav HindérOK Tisaren 126:13+1:05
5Jerker LysellRehns BK 126:14+1:06
6Kalle BergmanOK Ravinen 126:15+1:07
7Eirik Kamstrup HovindHalden SK 126:32+1:24
8Aleksei BortnikAngelniemen Ankkuri 126:34+1:26
9Anton SalmenkyläHelsingin Suunnistajat 126:35+1:27
10Johan LindbergIFK Mora OK 126:38+1:30
11Viktor RunnbyGöteborg-Majorna OK 126:42+1:34
12Søren SchwartzIFK Göteborg 126:43+1:35
13Jan TroengOK Linné 126:44+1:36
14Andreas HallHiidenkiertäjät 126:45+1:37
15Oskar SjöbergOK Linné 126:47+1:39
16Vladislav MalyshevEspoon Suunta 126:48+1:40
17Ludvig ÅhlundMalungs OK Skogsmårdarna 126:50+1:42
18Andreas SølbergIFK Göteborg 126:59+1:51
19Anders VisterNydalens SK 127:00+1:52
19Rasmus Thrane HansenJärla Orientering 127:00+1:52
21Erik Folkesson BlomIFK Mora OK 127:02+1:54
22Artem PopovEspoon Suunta 127:09+2:01
23Philippe AdamskiKalevan Rasti 127:13+2:05
24Joni HirvikallioKoovee 127:17+2:09
25Rasmus SvantessonOK Pan-Kristianstad 127:18+2:10
26Miika HernelahtiKalevan Rasti 127:22+2:14
26Erik RostMalungs OK Skogsmårdarna 127:22+2:14
28Severi KymäläinenTampereen Pyrintö 127:23+2:15
29Matti KiveläHiidenkiertäjät 127:28+2:20
29Jakob EnmarkSödertälje-Nykvarn OF 127:28+2:20
31Ivar LundanesSödertälje-Nykvarn OF 127:30+2:22
32Jesper SvenskStora Tuna OK 127:34+2:26
33Håkon Raadal BjørloHalden SK 127:36+2:28
33Erik Ivarsson SandbergIFK Lidingö SOK 127:36+2:28
35Assar HellströmOK Ravinen 127:38+2:30
35Linus RappIFK Mora OK 127:38+2:30
35Vesa TaanilaIkaalisten Nouseva-Voima 127:38+2:30
38Erik AxelssonHalden SK 127:43+2:35
38Akseli RuoholaMS Parma 127:43+2:35
40Markus HederskogIK Hakarpspojkarna 127:46+2:38
41Arttu SyrjäläinenHelsingin Suunnistajat 127:47+2:39
42Mikko SalervoOK Trian 127:48+2:40
43Nicolas SimoninIFK Lidingö SOK 127:52+2:44
44Johan ModigOK Pan-Kristianstad 127:54+2:46
45Remi DuboisIFK Göteborg 127:55+2:47
46Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK 127:56+2:48
47Erik LiljequistSödertälje-Nykvarn OF 127:57+2:49
47Oskari LiukkonenHiidenkiertäjät 127:57+2:49
49Olle BoströmJärla Orientering 128:06+2:58
50Mattias MillingerJärla Orientering 128:08+3:00
51Heikki ToivioAngelniemen Ankkuri 128:12+3:04
51Øystein SørensenNydalens SK 128:12+3:04
53Juha LiljaTampereen Pyrintö 128:16+3:08
53Ari-Pekka LassilaKoovee 128:16+3:08
55Johan StrandGöteborg-Majorna OK 128:19+3:11
56Santeri SilvennoinenKalevan Rasti 128:21+3:13
56Peter ErikssonLinköpings OK 128:21+3:13
58Eirik Langedal BreivikNydalens SK 128:25+3:17
59Aaro JulkunenMS Parma 128:29+3:21
60Axel GranqvistOK Ravinen 128:32+3:24
61Johan AronssonOK Tisaren 128:34+3:26
62Pontus PeterssonOK Orion 128:35+3:27
63Pål SkogtjärnSödertälje-Nykvarn OF 128:40+3:32
63Topi PenttinenOK Trian 128:40+3:32
65Toumas RantalaKortesjärven Järviveikot 128:41+3:33
66Kim FageruddPaimion Rasti 128:47+3:39
67Victor ImarkTullinge SK 128:54+3:46
67Juho KotakorvaIkNV/KanSu/KyRa 128:54+3:46
69Oskar LundqvistOK Orion 129:01+3:53
69Iivo KriikkulaIkaalisten Nouseva-Voima 129:01+3:53
71Joakim HederskogIK Hakarpspojkarna 129:07+3:59
72Ivan ForsgrenOK Tisaren 129:12+4:04
72Aleksi LeskinenLynx 129:12+4:04
74Mikael KristenssonOK Pan-Kristianstad 129:15+4:07
75Oskar SandbergMalungs OK Skogsmårdarna 129:19+4:11
76Mats TroengOK Linné 129:24+4:16
77Matti KoivistoMS Parma 129:28+4:20
78Jan KalanderKFUM Örebro OK 129:29+4:21
79Emil ÅbergOK Kåre 129:30+4:22
80Juhani KoivistoKortesjärven Järviveikot 129:32+4:24
81Jonas EggerIK Hakarpspojkarna 129:33+4:25
81Viktor SilvemarkÄrla IF 129:33+4:25
83Jaakko IstolahtiKangasala SK 129:38+4:30
84Fredrik EliassonHalden SK 129:41+4:33
85Mikael AnderssonLinköpings OK 129:47+4:39
85Thomas CarlssonMalungs OK Skogsmårdarna 129:47+4:39
87Olle NilssonOK Linné 129:49+4:41
88Mats DahlénPaimion Rasti 129:53+4:45
88Tommy SöderbergOK Hällen 129:53+4:45
90Juho YlinenIkaalisten Nouseva-Voima 129:57+4:49
91Henri KalvePaimion Rasti 129:58+4:50
92Anders HedmanIFK Lidingö SOK 130:02+4:54
92Anton LifRehns BK 130:02+4:54
94Tino PolsiniEksjö SOK 130:04+4:56
95Eemeli SuominenHiidenkiertäjät 130:06+4:58
96Johan NäsmanTäby OK 130:07+4:59
97U Tomas LöfgrenStora Tuna OK 130:09+5:01
97Ulf TroengOK Linné 230:09+5:01
99Kalle RantalaHelsingin Suunnistajat 130:10+5:02
100Marius BjuganHalden SK 230:11+5:03
100Per ÖbergOK Hällen 130:11+5:03
102Peter AronssonLinköpings OK 130:12+5:04
103Samuli SalmenojaMS Parma 430:16+5:08
104Hans BrolundOK Denseln 130:21+5:13
104Jukka-Pekka SeppänenHiidenkiertäjät 230:21+5:13
106Aleksander BernaciakOK Orion 130:22+5:14
107Simon WikströmOK Pan-Kristianstad 130:23+5:15
108Johan WennermarkOK Orion 130:25+5:17
109Gustaf BerglundIFK Mora OK 130:26+5:18
110Albin PetterssonOK Tisaren 130:29+5:21
111Ville MannonenHelsingin Suunnistajat 230:35+5:27
112Martin DjerfIK Hakarpspojkarna 130:38+5:30
113Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK 230:39+5:31
114Arttu LindqvistKouvolan Suunnistajat 130:41+5:33
115Per-Åke BligårdGöteborg-Majorna OK 230:42+5:34
116Greger TyskOK Kåre 130:43+5:35
117Juho KinniTampereen Pyrintö 130:44+5:36
118Simon LarssonOK Hällen 130:49+5:41
119Joona HuilaHiisirasti 130:50+5:42
120Lacho IlievHalden SK 230:53+5:45
121Pekka HyvönenAngelniemen Ankkuri 130:55+5:47
122Jussi-Elmeri HalmeTampereen Pyrintö 130:56+5:48
122Karl EngesAttunda OK 130:56+5:48
124Henrik EijsinkNydalens SK 130:58+5:50
125Timo KarppinenSK Pohjantähti 130:59+5:51
126Dan WesterJärla Orientering 231:00+5:52
127Alvar PalmenEspoon Suunta 131:01+5:53
128Magnus GlänneforsTullinge SK 131:02+5:54
128Martin HärbergJärla Orientering 231:02+5:54
130Daniel RönnqvistOK Linné 231:03+5:55
131Toni RintaSK Pohjantähti 231:05+5:57
132Panu TeittinenKangasala SK 131:08+6:00
132Albert MollénOK Denseln 131:08+6:00
134Antti VainioMS Parma 131:09+6:01
135Lars SoldaggOK Klemmingen 131:12+6:04
136Ross MorrisonRajamäen Rykmentti 131:15+6:07
137Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarna 231:24+6:16
138Lars JonhedKFUM Örebro OK 131:25+6:17
139Tobias EliassonSundsvalls OK 131:28+6:20
140Jörgen OhlinTullinge SK 131:30+6:22
141Aleks HiidenhoviMS Parma 231:31+6:23
142Bobby BrahmLånghundra IF 131:33+6:25
143Olof ErikssonOK Linné 231:36+6:28
144Henning SjökvistStora Tuna OK 131:38+6:30
145Andreas JohanssonGöteborg-Majorna OK 131:39+6:31
146Niklas WraneSöders-Tyresö 131:40+6:32
147David HedbergTumba-Mälarhöjden OK 131:41+6:33
148Juuso LindeqvistPaimion Rasti 131:42+6:34
149Juha-Matti LaaksoRasti-Kurikka 131:44+6:36
150Timo AhvenainenLahden Suunnistajat-37 131:45+6:37
150Viktor AntonssonEksjö SOK 131:45+6:37
152Roope KoskinenKalevan Rasti 131:46+6:38
153Arvid VågIFK Göteborg 231:47+6:39
154Matias SankariLahden Suunnistajat-37 131:48+6:40
154Miika TalaHelsingin Suunnistajat 231:48+6:40
156Konsta PiironenMS Parma 231:51+6:43
157Petter ErikssonÄrla IF 131:53+6:45
158Torbjörn JacobssonOK Rodhen 131:54+6:46
158Joona TynysKouvolan Suunnistajat 131:54+6:46
160Victor FlingmarkOK Kåre 131:55+6:47
160Albin ClaessonSävedalens AIK 131:55+6:47
162Jonas EklundOK Rodhen 131:56+6:48
163Ville PietiläHämeenlinnan Suunnistajat 131:59+6:51
164Jukka-Pekka KatajistoRasti-Kurikka 132:02+6:54
165Simon LarssonSävedalens AIK 132:03+6:55
165Simon AnderssonOK Rodhen 132:03+6:55
167Michael ReforsJärla Orientering 232:04+6:56
168Jesper StenströmVänersborgs SK 132:07+6:59
169Janne NiskanenVehkalahden Veikot 132:09+7:01
170Tuomas KariAngelniemen Ankkuri 132:10+7:02
170Hugo DalhammerOK Roxen 132:10+7:02
172Tuomas MetsäläLynx 132:12+7:04
173Juho-Veikko HytönenIkaalisten Nouseva-Voima 132:14+7:06
174Eemeli KiljunenLahden Suunnistajat-37 132:15+7:07
174Marcus BeckiusOK Tyr 132:15+7:07
176Roope RuuhialaHiisirasti 132:18+7:10
177Albin AnderssonTullinge SK 132:20+7:12
177Oskar LindqvistSävedalens AIK 132:20+7:12
179Gustav ÖhgrenOK Kåre 132:21+7:13
179Emil LönnströmOK Trian 132:21+7:13
179Anders BjörkTrollhättans SOK 132:21+7:13
182Per-Olov WedinIF Thor 132:22+7:14
183Iiro JoutsenKortesjärven Järviveikot 132:26+7:18
184Joona OjapaloLynx 132:30+7:22
185Petri IkävalkoKangasala SK 132:33+7:25
186Jonas PalmSävedalens AIK 132:34+7:26
187Olav Schmitt GranHalden SK 232:35+7:27
187David ModigOK Denseln 132:35+7:27
189Eero MarkkilaRasti-Kurikka 132:37+7:29
189Janne KukkonenKuopion Suunnistajat 132:37+7:29
191Björn PramlidOK Klemmingen 132:38+7:30
192Kristian KannusKangasala SK 132:39+7:31
192Ari MeriläinenHämeenlinnan Suunnistajat 132:39+7:31
194Erik LindgrenKFUM Örebro OK 132:40+7:32
195Linus KajsajunttiIFK Lidingö SOK 232:41+7:33
195Carl CarlssonNyköpings OK 132:41+7:33
195Alexander HansenSöders-Tyresö 132:41+7:33
198Hannes SvahnOK Ravinen 132:43+7:35
199Johan LarssonOK Skogshjortarna 132:44+7:36
200Oskari HeiskanenLynx 132:47+7:39
201Erik SköldLinköpings OK 132:50+7:42
201Jere NissinenSK Pohjantähti 132:50+7:42
201Johan SundénVästerås SOK 132:50+7:42
204Henrik MarmelidOK Roxen 132:51+7:43
205Erlend BrendstuenHalden SK 232:53+7:45
206Mattias JohanssonIFK Lidingö SOK 232:54+7:46
207Janne NäätänenSundsvalls OK 132:55+7:47
208Severi AikioSK Pohjantähti 132:56+7:48
208Jonathan AnderssonHagaby GoIF Örebro 132:56+7:48
210Johan LangerakJärfälla OK 132:58+7:50
211Emil SeveliusOK Trian 132:59+7:51
211Simon MarteliusAttunda OK 132:59+7:51
213Ulf MagnussonLeksands OK 133:00+7:52
214Vili VirkkiHämeenlinnan Suunnistajat 133:01+7:53
215Gustav BlomgrenHagaby GoIF Örebro 233:02+7:54
216Lennart JohanssonNyköpings OK 133:03+7:55
217Jonas BraamOK Denseln 133:04+7:56
217Tuomas KaraLounais-Hämeen Rasti 133:04+7:56
219Jere ManninenNavi 133:05+7:57
220Arttu KaarioSuunta Jyväskylä 133:06+7:58
221Christian SpoerryUmeå OK 133:12+8:04
222Harri RätyHiidenkiertäjät 233:13+8:05
222Conny StrandbergGustavsbergs OK 133:13+8:05
224Eero InkeriVehkalahden Veikot 133:14+8:06
224Lauri SyrjäläinenHelsingin Suunnistajat 233:14+8:06
226Mikael WilhelmssonSöders-Tyresö 133:16+8:08
227Erik Brandhorst-SatzkornJärla Orientering 433:18+8:10
228Viktor StenssonGöteborg-Majorna OK 233:19+8:11
229Fredrik WigertzLånghundra IF 133:23+8:15
229Robert PedersenJärfälla OK 133:23+8:15
231Anders HåkanssonOK Linné 233:25+8:17
232Axel KudinoffOK Södertörn 133:26+8:18
233Joakim GustafssonHalmstad OK 133:27+8:19
234Jonatan AronssonOK Tisaren 233:31+8:23
235Jon LarssonOK Skogshjortarna 133:32+8:24
236Filip HolmHalmstad OK 133:33+8:25
237Topias NiemiHelsingin Suunnistajat 133:35+8:27
238Tuomas PuputtiHiidenkiertäjät 233:37+8:29
239Fredrik RosénJönköpings OK 133:39+8:31
240Vesa KlemettinenSuunta Jyväskylä 133:41+8:33
240Björn MårtenssonOK Skogsstjärnan 133:41+8:33
242Robert PalmVästerås SOK 133:42+8:34
242Oskar ForsbergSkogslöparna 133:42+8:34
242Oskari NummelinTurun Suunnistajat 133:42+8:34
242Skule RuudOppsal Orientering 233:42+8:34
246Are KristiansenIL Tyrving 133:44+8:36
246Tomi SilvonenLahden Suunnistajat-37 233:44+8:36
248David AxelssonFinspångs SOK 133:45+8:37
249Philip CarlssonNyköpings OK 133:46+8:38
249Olle LarssonFinspångs SOK 133:46+8:38
251Josef JohanssonOK Kolmården 133:49+8:41
252Saku AsikainenHiisirasti 133:51+8:43
253Matti LiukkonenRajamäen Rykmentti 133:52+8:44
253Miika ArvolaKoovee 233:52+8:44
255Tomas NormanLeksands OK 133:53+8:45
255Heikki PirkärantaKortesjärven Järviveikot 133:53+8:45
255Oskar CarlborgOK Hällen 233:53+8:45
258Magnus JohanssonLahden Suunnistajat-37 233:55+8:47
259Peter SjödinOK Tisaren 234:03+8:55
260Ville KokkilaEspoon Suunta 134:04+8:56
260Mikael LindénKouvolan Suunnistajat 134:04+8:56
260Sten LeanderssonOK Tyr 134:04+8:56
260Edgars IndransOK Kāpa 134:04+8:56
264Ingjerd MyhreJärla Orientering 134:07+8:59
264Jonas CarlssonSundbybergs IK 134:07+8:59
264Vidar PerssonTäby OK 134:07+8:59
264Johan EklundVäxjö OK 134:07+8:59
268Peter NordströmTäby OK 134:11+9:03
269Pontus LindblomOK Roxen 134:13+9:05
270Torbjörn SvenskOK Hällen 134:14+9:06
270Kristian DahlströmIFK Mora OK 234:14+9:06
272Christian ErikssonLinköpings OK 234:15+9:07
273Daniel DuhlboIFK Mora OK 234:16+9:08
274Jonathan SvenssonVäxjö OK 134:18+9:10
275Dan NorinGävle OK 134:19+9:11
276Staffan JärnIF Femman 134:20+9:12
277Niklas FriesUmeå OK 134:21+9:13
278Kari-Pekka SeppänenRastikarhut 134:25+9:17
279Mikael JanssonIFK Lidingö SOK 234:27+9:19
279Sandro SchmidOK Linné 334:27+9:19
281Sixten WestlundOK Tyr 134:29+9:21
282Markus TurunenRajamäen Rykmentti 134:30+9:22
282Ruben HylanderTumba-Mälarhöjden OK 134:30+9:22
284Janne ÅbergHyvinkään Rasti 134:31+9:23
285Tuomo LaineHiidenkiertäjät 234:33+9:25
286Olli RantaHämeenlinnan Suunnistajat 134:34+9:26
287Kristoffer SidebyGöteborg-Majorna OK 134:36+9:28
288Danila KhohlovHellas Orientering 134:37+9:29
289Mikael AnderssonStora Tuna OK 134:40+9:32
290Robin PousetteLånghundra IF 134:41+9:33
291Andres SaetaluMS Parma 234:43+9:35
292Emil GrehnOK Rodhen 134:44+9:36
293Rickard AsplundÄrla IF 134:45+9:37
294Lauri NuuttilaLappeen Riento 134:47+9:39
295Simon FreylandEksjö SOK 234:49+9:41
296Magnus JohanssonNyköpings OK 134:50+9:42
297Peter AnderssonSöders-Tyresö 134:51+9:43
298Johan PerssonHagaby GoIF Örebro 134:52+9:44
299Martin NilssonSnättringe SK 134:56+9:48
300Johan PerssonAttunda OK 134:58+9:50
300Johan ErikssonLinköpings OK 234:58+9:50
302Heikki VirekunnasTampereen Pyrintö 234:59+9:51
303Anders ErlandssonSundsvalls OK 135:00+9:52
304Mattias IvaresOK Södertörn 135:01+9:53
304Ove HedlundIFK Enskede 135:01+9:53
306Leo JohanssonOK Kolmården 135:02+9:54
307Olov EricsonAlfta-Ösa OK 135:10+10:02
308Juho PousiVehkalahden Veikot 135:11+10:03
309Sakari HyvönenKuopion Suunnistajat 135:14+10:06
310Ludvig RødnesOppsal Orientering 135:16+10:08
311Jonny DonnerOK77 135:17+10:09
312Olof PerssonGotlands OF 135:22+10:14
313Ronny LiljegrenGotlands OF 135:28+10:20
314Simon MellinSundbybergs IK 135:29+10:21
314Mathias BrantestadLunds OK 135:29+10:21
316Samuel AnderssonHagaby GoIF Örebro 135:32+10:24
317Mathias DanielssonOK Hammaren 135:34+10:26
317Erik OlssonGävle OK 135:34+10:26
319Andreas NilssonOK Pan-Kristianstad 235:35+10:27
319Hugo StrömUlricehamns OK 135:35+10:27
321Kiri HuhtanenTampereen Pyrintö 235:41+10:33
322Erik HarlénKFUM Örebro OK 135:42+10:34
322Simon DahlbergOK Nolaskogsarna 135:42+10:34
324Ola HultinOK Roslagen 135:43+10:35
325Max KarleOK Skogshjortarna 135:45+10:37
325Robert WetterlöfOK Pan-Kristianstad 235:45+10:37
327Anders ÄlvegranVästerås SOK 135:46+10:38
328Niklas AlvaeusJönköpings OK 135:52+10:44
329Jens ThorildIFK Göteborg 235:53+10:45
330Johan AleniusIFK Lidingö SOK 335:56+10:48
331Fredrik SandbergOK Älvsjö-Örby 135:57+10:49
332Johan SandströmTrollhättans SOK 135:59+10:51
332Ola LindIF Thor 135:59+10:51
332Anders LagerwallOK Linné 335:59+10:51
335Ville SundelinRastikarhut 136:01+10:53
335Gustav HagströmFalköpings AIK OK 136:01+10:53
335Jesper KarlssonTjalve IF Norrköping / Skogspojkarnas OK 136:01+10:53
338Bengt NorrmanTrollhättans SOK 136:02+10:54
338Niklas HenrikssonAttunda OK 136:02+10:54
338Ossi HeikkiläSuunta Jyväskylä 136:02+10:54
341Fredrik LindellIF Thor 136:03+10:55
342Andreas PerssonGöteborg-Majorna OK 236:05+10:57
343Antoine GueninOK Skogshjortarna 136:06+10:58
343Olli-Petteri HirvonenRastivarsat 136:06+10:58
345Niclas PortinIF Femman 136:11+11:03
345Pauli JuutilainenSK Uusi 136:11+11:03
345Johan BernhardCentrum OK 136:11+11:03
348Jānis RukšānsOK Kāpa 136:12+11:04
349Thomas JohannessonRonneby OK 136:15+11:07
350Teemu TernolaKangasala SK 236:16+11:08
351Jussi NiilahtiKuopion Suunnistajat 136:17+11:09
352Anna WallinGöteborg-Majorna OK 336:18+11:10
353Tomi NykänenLahden Suunnistajat-37 136:20+11:12
354Eric JanssonOK Tranan 136:22+11:14
354Lars JakobssonCentrum OK 136:22+11:14
356Christian GrotnesIL Tyrving 136:23+11:15
356Olli-Jussi KorpinenAnttolan Urheilijat 136:23+11:15
358Peter WoxlinSkogslöparna 136:24+11:16
359Tuukka TuomalaRastivarsat 136:25+11:17
359Pyry EskelinenRaja-Karjalan Suunnistajat 136:25+11:17
361Oskar KarlinCentrum OK 136:26+11:18
362Petteri SaloPunkalaitumen Kunto 136:29+11:21
363Jonas IvarssonOK Hammaren 136:31+11:23
364Eero JalliMS Parma 236:32+11:24
365Robert JohanssonTäby OK 136:33+11:25
365Marcus LundagårdsAlfta-Ösa OK 136:33+11:25
365Peter ViréhnAvesta OK 136:33+11:25
365Mats ÅhmanTumba-Mälarhöjden OK 236:33+11:25
369Aaro NurmiainenLappeen Riento 136:34+11:26
370Antti PaasikoskiRajamäen Rykmentti 136:35+11:27
370Lars HolmgårdKils OK 136:35+11:27
370Linus PeltonenLappeen Riento 136:35+11:27
370Carina SvenssonBredaryds SOK 136:35+11:27
370Toni VenäläinenIkNV/KanSu/KyRa 136:35+11:27
375Anders KällTumba-Mälarhöjden OK 136:37+11:29
376Jonathan UllerKils OK 136:38+11:30
376Johan HanssonJönköpings OK 136:38+11:30
378Kristin SkaarHjobygdens OK / Bredareds IF / Ryda SK / Stora Tuna OK 336:39+11:31
379Jonas LindholmCentrum OK 136:40+11:32
380David HjalmarssonStora Tuna OK 236:42+11:34
380Simon SanderiHagaby GoIF Örebro 136:42+11:34
382Oscar SundlöfSundsvalls OK 236:43+11:35
383Antti VeijalainenPaimion Rasti 236:45+11:37
384Magnus EricssonVäxjö OK 136:46+11:38
384Benjamin LangerakJärfälla OK 136:46+11:38
386Per-Markus JönssonKalmar OK 136:48+11:40
387Alexander GraadRonneby OK 136:49+11:41
388Jaan RönkköSK Uusi 136:52+11:44
389Patrik LeicktTullinge SK 336:53+11:45
390Johan BlickOK Alehof 136:55+11:47
391Frida LönnbergPargas IF 136:56+11:48
392Edvard DavidssonOK Klemmingen 136:57+11:49
392Oscar StombergIF Hagen 136:57+11:49
394Janne MattssonTrollhättans SOK 136:58+11:50
395Matias ArolaPaimion Rasti 236:59+11:51
395Mikael ChristensenIFK Enskede 136:59+11:51
395Carl RämmalLunds OK 136:59+11:51
398Panu HaaramoEspoon Suunta 237:00+11:52
399Peter CederbergVänersborgs SK 137:01+11:53
400Henning RasmussenOL Tønsberg og Omegn 137:03+11:55
401Johan LindmanFinspångs SOK 137:06+11:58
402Erik NorinSundsvalls OK 137:07+11:59
402Lars HolmbergIF Hagen 137:07+11:59
404Niku RintalaRasti-Kurikka 137:11+12:03
405Daniel BackmanOK77 137:12+12:04
405Anders OlssonOK Tranan 137:12+12:04
407Magnus GörasLeksands OK 137:13+12:05
408Gustaf HedegårdOK Kolmården 137:14+12:06
409Samu TakanenVehkalahden Veikot 137:15+12:07
409Elisa MäkinenMS Parma 437:15+12:07
411Gunnar MelinOK Kolmården 137:18+12:10
412Jonas HällstenLeksands OK 137:21+12:13
413Daniil KotovHellas Orientering 137:22+12:14
414Oscar SvalinOK Alehof 137:24+12:16
415Karl ModigOK Alehof 137:26+12:18
416Antton KoivistoSK Uusi 137:27+12:19
417William ErnlundOK Linné 337:29+12:21
418Jesse IhalainenNavi 137:40+12:32
419Lauri LindbergHauhon Sisu 137:42+12:34
420Olli MalinenSK Uusi 137:43+12:35
421Lukas GustavssonLinköpings OK 237:44+12:36
422Jesper VikmanOK Nolaskogsarna 137:45+12:37
423Mika LyytikäinenPaimion Rasti 237:47+12:39
424Erik ForsHestra IF 137:49+12:41
424Henrik FröjdRehns BK 137:49+12:41
426Mikael KauppiRasti-Lukko 137:56+12:48
427Peter WesterbergVänersborgs SK 138:00+12:52
428Peter EnokssonOK Österåker 138:01+12:53
429Adam EngströmOK Hällen 238:02+12:54
430Jonas AxénMotala AIF OL 138:04+12:56
431Mattias JohanssonIFK Mora OK 238:05+12:57
431Mikael PalgrimVänersborgs SK 138:05+12:57
431Bengt IvarsVäsby OK 238:05+12:57
434Riku KoivusaloRastikarhut 138:06+12:58
434Vesa RuuskaKangasala SK 238:06+12:58
436Jonatan StåhlSundbybergs IK 138:08+13:00
437Magnus HjorthDomnarvets GOIF 138:09+13:01
438August KollbergEksjö SOK 138:11+13:03
438Kalle JohanssonOK Hammaren 138:11+13:03
440Jörgen NylénOK Nolaskogsarna 138:13+13:05
441Thomas JanssonOK Roslagen 138:14+13:06
442Mikko RuokolainenOK77 138:16+13:08
443Per MagnussonOK Nolaskogsarna 138:19+13:11
444Johan HagströmerOK Klemmingen 138:20+13:12
444Miikka TarkiaTurun Suunnistajat 138:20+13:12
444Jonas GustafssonForsa OK 138:20+13:12
447Björn-Ove PetterssonAttunda OK 238:21+13:13
448Harald HenrikssonJärla Orientering 438:22+13:14
449Ilkka KohvakkaKouvolan Suunnistajat 138:23+13:15
449Alfred LönnVästerås SOK 138:23+13:15
449Sven LundbäckGävle OK 138:23+13:15
452Johan StridUlricehamns OK 138:24+13:16
453Janne SalomäkiHyvinkään Rasti 138:29+13:21
454Henrik GöhlFinspångs SOK 138:31+13:23
455Stefan KarlssonOK Ravinen 338:32+13:24
455Mikko KesäläSK Pohjantähti 238:32+13:24
457Jukka AuvinenKuopion Suunnistajat 138:34+13:26
457Niklas WansölinOK Ravinen 338:34+13:26
459Kare VisuriOK77 238:35+13:27
460Joakim HakalaIF Femman 138:36+13:28
460Christian HolmIF Femman 138:36+13:28
460Ove LernåKalmar OK 138:36+13:28
463Per SanderGöteborg-Majorna OK 238:37+13:29
464Tobias JernOK77 138:40+13:32
465Emanuel NäslundSkogslöparna 138:41+13:33
466Amadeus HanssonGotlands OF 138:42+13:34
467Per NordholmSävedalens AIK 238:43+13:35
467Johan HerbstVästerås SOK 238:43+13:35
469Niclas LarssonKöping-Kolsva OK 138:46+13:38
469Anders LingIK Hakarpspojkarna / Västerviks OK 338:46+13:38
471Anders OlssonUddevalla OK 138:48+13:40
472Pär MoqvistLerums SOK 138:50+13:42
473Niklas LandquistKöping-Kolsva OK 138:51+13:43
473Riku GröhnHollolan Urheilijat 46 138:51+13:43
475Fredrik OrmöSnättringe SK 138:52+13:44
475Erik ForsbergOK Ravinen 338:52+13:44
477Markus KaukonenEspoon Suunta 238:53+13:45
478Tobias EkholmOK Trian 338:54+13:46
479Oscar AnderssonOK Tisaren 238:55+13:47
480Lina SamorLerums SOK 138:57+13:49
481Anton GlivesonRonneby OK 138:58+13:50
481Pekka AaltoRastikarhut 138:58+13:50
483Christian OlssonOK Tranan 139:00+13:52
483Robert AmperKoovee 239:00+13:52
483Arttu KoskinenHauhon Sisu 139:00+13:52
486Fredrik ElwingerIF Thor 139:01+13:53
487P-O IvarssonHaninge SOK 239:02+13:54
487Tomas ÖbergOK Hällen 239:02+13:54
487Jörgen NilssonKalmar OK 139:02+13:54
490Emil AxelssonLerums SOK 139:03+13:55
491Olof FraenellSundsvalls OK 239:04+13:56
492Teemu NiskanenLahden Suunnistajat-37 239:05+13:57
493Jani TamminenTurun Suunnistajat 139:06+13:58
493Vili ValjakkaAnttolan Urheilijat 139:06+13:58
495Axel Leijon ThorellLånghundra IF 139:07+13:59
496Bo HallbergFalköpings AIK OK 139:09+14:01
496Anders ThuresonHellas Orientering 139:09+14:01
498Viktor OssianssonIK Hakarpspojkarna 239:10+14:02
498Nils Wallentin TärkHalmstad OK 139:10+14:02
498Johanna LarssonKöping-Kolsva OK 139:10+14:02
501Hampus NyströmIF Hagen 139:11+14:03
501Pasi LaaksonenEspoon Suunta 239:11+14:03
503Rasmus TäckOK Hammaren 139:12+14:04
503Gunnar LangsSkarpnäcks OL 139:12+14:04
505Joonas OjanenHyvinkään Rasti 139:13+14:05
506Adrian DahlströmIFK Mora OK 239:14+14:06
506Juha-Pekka LarmalaEspoon Suunta 239:14+14:06
506Ville KoponenLynx 239:14+14:06
509Peter BraunVäxjö OK 139:15+14:07
509Erik SvannOppsal Orientering 239:15+14:07
511Sven-Johan PrytzTjalve IF Norrköping / Skogspojkarnas OK 139:16+14:08
511Ingela MattssonPargas IF 139:16+14:08
511Erik MattssonJärla Orientering 339:16+14:08
514Mattias PetterssonSödertälje-Nykvarn OF 239:18+14:10
514Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb 139:18+14:10
514Pentti TammisaariHirvensalon Heitto / Turun Metsänkävijät 139:18+14:10
517Johannes HolmgrenSävedalens AIK 239:20+14:12
517Jukka-Pekka RantioHauhon Sisu 139:20+14:12
517Antton SankeloLapuan Virkiä 139:20+14:12
517Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og Omegn 139:20+14:12
521Viktor LindbergOK Roslagen 139:22+14:14
522Eemil KoskinenRasti-Nokia 139:25+14:17
523Ulf RådbergOK Roslagen 239:27+14:19
524Kari SillanpääMaarian Mahti 139:28+14:20
525Isak HertinIK Hakarpspojkarna 239:30+14:22
525Rickar HolmquistHestra IF 139:30+14:22
527Jarmo MaurialaKoovee 239:31+14:23
528Mikko HaikonenTampereen Pyrintö 239:33+14:25
529Thomas KarlssonOK Landehof 139:35+14:27
529Kent BergmanOK Ravinen 239:35+14:27
531Anders PetterssonKarlskrona SOK 139:38+14:30
531Bengt JohanssonFK Friskus-Varberg 139:38+14:30
533Karl-Anton KarlssonUlricehamns OK 139:40+14:32
533Ove TorstenssonOK Rodhen 239:40+14:32
533Teemu LehtorantaKeravan Urheilijat / Pihkaniskat / SK Uusi 239:40+14:32
536Olli RantanenPargas IF 139:43+14:35
536Olle KarlströmOK Linné 639:43+14:35
538Marcus ÅhlénFalkenbergs OK 139:47+14:39
539Mats HeldtSödertälje-Nykvarn OF 439:48+14:40
540Henri PasanenOK Trian 239:50+14:42
541Anders PlattJärla Orientering 439:52+14:44
541Owe TörnrothHjobygdens OK / Bredareds IF / Ryda SK / Stora Tuna OK 339:52+14:44
543Tuve MöllerOK Linné 339:53+14:45
543Robert ColeVäsby OK 139:53+14:45
545Tomas HultqvistTullinge SK 239:55+14:47
545Sofia BörjeskogOK Tor 139:55+14:47
545Christoffer OlssonUddevalla OK 139:55+14:47
548Mats ChristianssonUddevalla OK 139:56+14:48
549Lukas EvebornOK Roxen 139:59+14:51
549Wiktor RydlundHässleholms OK / Hästveda OK / OK Torfinn / Skåneslättens OL 139:59+14:51
549Matti KemppainenHollolan Urheilijat 46 139:59+14:51
552Kristian BjörgulBækkelagets & Friends40:01+14:53
552Adam FredénFalköpings AIK OK 140:01+14:53
552Pertti ArolaRasti 88 140:01+14:53
555Lars-Olof MagnellKatrineholms OK 140:02+14:54
555Aleksi ViheläHämeenlinnan Suunnistajat 240:02+14:54
557Johan EngströmAlfta-Ösa OK 140:03+14:55
558Lukas BarnisinHestra IF 140:04+14:56
558Johan HagströmFalkenbergs OK 140:04+14:56
558Henrik SundblomRånäs OK 140:04+14:56
561Andreas SjöholmOK Raseborg 140:05+14:57
562Kent KlassonHestra IF 140:10+15:02
562Asko LautamäkiHämeenlinnan Suunnistajat 240:10+15:02
564Aaro VirtanenHollolan Urheilijat 46 140:11+15:03
564Kristian BirathSurahammars SOK / Hallstahammars OK 140:11+15:03
566Tiemo SchrammSnättringe SK 140:14+15:06
567Martin EkdalaKungälvs OK 140:16+15:08
567Stefan TräffNAIS Orienteringsklubb 140:16+15:08
567Rasmus WestlundOK Tyr 340:16+15:08
570Ville SundbergLynx 240:19+15:11
571Davis BlankerbergsOK Kāpa 140:20+15:12
572Jens WernerGustavsbergs OK 140:22+15:14
573Gløer GløersenOL Tønsberg og Omegn 140:23+15:15
574Antti UrsinLynx 240:25+15:17
575Fredrik BjernulfSundbybergs IK 140:27+15:19
576Philip EdvardssonEksjö SOK 140:31+15:23
577Ludvig WaktelGotlands OF 140:32+15:24
578Simon ErikssonUmeå OK 140:38+15:30
578Fredrik PetrisiVästerbergslagens OL 140:38+15:30
580Mats HörnellDomnarvets GOIF 140:39+15:31
581Olli KaraTurun Suunnistajat 140:40+15:32
582Elvira WildheimFK Friskus-Varberg 140:41+15:33
583Henric JohnssonBredaryds SOK 140:42+15:34
583Ola KåbergOK Ravinen 440:42+15:34
585Børge PedersenNydalens SK 240:45+15:37
585Miikka WigeliusMaarian Mahti 140:45+15:37
585Håkan LindbergOK Vilse 87 140:45+15:37
588Mårten OlssonGävle OK 140:51+15:43
589Jonas CarlssonIFK Lidingö SOK 340:52+15:44
589Magnus DjerfstenLinköpings OK 340:52+15:44
591Kennet OlanderTullinge SK 340:53+15:45
592Michael HolmgrenIF Thor 340:54+15:46
593Noah BechtelFK Friskus-Varberg 140:55+15:47
594Jan EskilssonHaninge SOK 140:56+15:48
595Morten Roger AndersenHalden SK 340:57+15:49
596Olle ForsbergOK Ravinen 340:59+15:51
596Paavo SimolaLounais-Hämeen Rasti 140:59+15:51
598Lennart AgénTullinge SK 241:02+15:54
599Peter LidholmIFK Hedemora OK 141:03+15:55
600Robin ErikssonOK Roslagen 141:07+15:59
601Henrik TrofastTullinge SK 241:11+16:03
602Göran StuhlhoferOK Landehof 141:14+16:06
602Sigrid RuulAnttolan Urheilijat 141:14+16:06
602Christofer NäsholmÄrla IF 241:14+16:06
605Rikard PentonenIFK Göteborg 241:15+16:07
605Mats KarlssonTullinge SK 441:15+16:07
607Tommi AaltonenMS Parma 341:16+16:08
607Peter RasmussenNyköpings OK 241:16+16:08
609Rikard BorgLinköpings OK 341:17+16:09
610Anna SerrallongaIK Hakarpspojkarna 241:18+16:10
611Johan AlfredssonStora Tuna OK 241:19+16:11
611Fredrik HurmerintaOK Trian 241:19+16:11
613Patrik LindÄrla IF 141:23+16:15
614Thomas HenmyrOK Vilse 87 141:28+16:20
615Albin DetterfeltLinköpings OK 241:29+16:21
616Magnus ElwinIFK Enskede 141:30+16:22
617Jakob GunnarssonLerums SOK 141:31+16:23
617Jörgen StegardSkarpnäcks OL 141:31+16:23
619Michael HertinIK Hakarpspojkarna / Västerviks OK 341:34+16:26
620Thomas GustavssonNässjö OK / Gudhems IF 341:35+16:27
620Magnus AnderssonSundbybergs IK 241:35+16:27
622Juho TuominenHiisirasti 141:36+16:28
623Magnus LundIK Gandvik 141:37+16:29
623Mikko MäättäMS Parma 441:37+16:29
625Daniel HolmgrenSävedalens AIK 241:39+16:31
625Gunnar ÅhlénRånäs OK 141:39+16:31
625Jan LavénGustavsbergs OK 141:39+16:31
628Pontus ErikssonSträngnäs-Malmby OL 141:40+16:32
629Tapio HalmeAngelniemen Ankkuri 241:41+16:33
630Jan HanssonOK Djerf 141:43+16:35
630Erik RuotsalainenFrölunda OL 141:43+16:35
632Joel BohmanRånäs OK 141:44+16:36
633Karlis OsisOK Kāpa 141:45+16:37
634Tero LehtonenSuomusjärven Sisu / Perttelin Peikot / Someron Esa 141:47+16:39
635Melker HörnfeldtOK Ravinen 441:49+16:41
636Adrian PauliIstrums SK 141:53+16:45
636Erik AdolfssonOK Skogsstjärnan 141:53+16:45
636Lars-Ola BligårdOK Vilse 87 141:53+16:45
639Joakim PerssonKils OK 141:54+16:46
640Dennis RehnOK Raseborg 141:55+16:47
641Anton SihvonenNavi 141:56+16:48
642Emil OskarssonAnkarsrums OK / Vimmerby OK 241:58+16:50
643Johan NorénNjurunda OK / Kovlands IF 141:59+16:51
644Martin MoldinSödertälje-Nykvarn OF 342:02+16:54
644Martin SedströmKFUM Örebro OK 242:02+16:54
646Erkki TurunenSuunta-Sepot 142:04+16:56
647Simon ÖsterlingOK Södertörn 142:06+16:58
648Emil WikströmOK Tyr 142:10+17:02
648Bengt WerdinOK Älvsjö-Örby 242:10+17:02
650Janne Uusi-PietiläRasti-Lukko 142:12+17:04
651Reinert HallorOK Tisaren 242:13+17:05
652Sven-Inge SvenssonHässleholms OK / Hästveda OK / OK Torfinn / Skåneslättens OL 142:14+17:06
653Kasperi NiemiHelsingin Suunnistajat 242:16+17:08
653Lauri MattilaRasti-Lukko 142:16+17:08
653Jonas KärrströmTullinge SK 442:16+17:08
656Kent BerggrenTullinge SK 342:17+17:09
657Lars SegermanSkarpnäcks OL 142:18+17:10
657Jörgen NymanOK Raseborg 142:18+17:10
657Kenneth LantzOK Österåker 142:18+17:10
660Henrik PerssonSundbybergs IK 242:21+17:13
661Pär JanssonIF Thor 242:22+17:14
662Ilkka SaarimäkiAngelniemen Ankkuri 242:24+17:16
663Konsta JutilaRastikarhut 242:25+17:17
664Erik MelénMotala AIF OL 142:27+17:19
664Mark UbbinkGöteborgs SK 142:27+17:19
666Björn NilssonTumba-Mälarhöjden OK 142:28+17:20
666Pär ClaessonSävedalens AIK 242:28+17:20
666Isak OlssonÅmåls OK / Eds SK / Herrestads AIF / OK Kroppefjäll / OK Skärmen / Stenungsunds OK / Stigsökarna 142:28+17:20
666Bo NorrmanEskilstuna OL / IK Standard / Kjula IF / Robertsfors IK 142:28+17:20
670Joona VuorelaEspoon Akilles 142:29+17:21
671Krister GumaeliusWaxholms OK 142:30+17:22
671Ulf AnderssonGöteborg-Majorna OK 342:30+17:22
671Mats RosanderFinspångs SOK 242:30+17:22
674Håkan AlmqvistOK Djerf 142:32+17:24
675Oscar KarlssonTrollhättans SOK 242:33+17:25
675Mattias PauliIstrums SK 142:33+17:25
677Sam ErikssonAndrarums IF 142:35+17:27
678Leif MattssonJärla Orientering 342:37+17:29
679David GranathTjällmo-Godegårds OK 142:40+17:32
680Lars PalmqvistJärfälla OK 142:42+17:34
680Gustav FrænellSundsvalls OK 242:42+17:34
682Roger PalmgrenSundsvalls OK 242:44+17:36
683Stefan KinellIFK Göteborg 242:47+17:39
683Anders PelanderOK Djerf 142:47+17:39
683Miika HusuRaja-Karjalan Suunnistajat 142:47+17:39
686Magnus DalenstamIstrums SK 142:49+17:41
687Lennart BrunbergBækkelagets & Friends42:51+17:43
687Lars KlassonOK Ravinen 242:51+17:43
689Mika NäpänkangasSuunta Jyväskylä 142:54+17:46
690Joni NissinenSK Pohjantähti 242:56+17:48
690Thomas GabrielssonVästvärmlands OK 142:56+17:48
690Mattias LööfTibro OK / Gudhems IF / Mariestads FK 242:56+17:48
693Richard EngOK Pan-Kristianstad 242:57+17:49
693Örjan BeckiusOK Tyr 242:57+17:49
695Per Olav AndersenHalden SK 343:01+17:53
695Gustav PermanOK Tyr 243:01+17:53
697Oscar WibergJärla Orientering 343:05+17:57
698Oskar BacklundÄrla IF 243:08+18:00
699Ivan KuninHellas Orientering 143:09+18:01
700Jan-Åke Stolt KarlssonOK Milan 143:11+18:03
701Arvid AronssonÅmåls OK / Eds SK / Herrestads AIF / OK Kroppefjäll / OK Skärmen / Stenungsunds OK / Stigsökarna 143:12+18:04
702Joonas PääkkönenKeravan Urheilijat / Pihkaniskat / SK Uusi 243:16+18:08
703Gustav HedinSödertälje-Nykvarn OF 443:18+18:10
704Ludvig SandahlJärla Orientering 243:19+18:11
704Eirik BlågestadIndre Østfold OK 143:19+18:11
706Antti HalmeLahden Suunnistajat-37 243:20+18:12
706Per LindJärfälla OK 343:20+18:12
708Tom KorkeakoskiOK Milan 143:21+18:13
708Erik AnderssonIK Gandvik 143:21+18:13
710Per ThellsénOK Roxen 243:25+18:17
710Kimmo HakomäkiVaasan Suunnistajat ry 143:25+18:17
712Hannu PeltonenAnttolan Urheilijat 143:26+18:18
712Fredrik JönssonMotala AIF OL 143:26+18:18
712Emil LarssonUmeå OK 243:26+18:18
715Pasi SaastamoinenAngelniemen Ankkuri 243:27+18:19
715Visa KoponenSuomusjärven Sisu / Perttelin Peikot / Someron Esa 143:27+18:19
715Erik AnderssonOK Österåker 143:27+18:19
715Lars KarlssonValbo AIF / OK Ödmården / Oslättforspojkarnas IK 143:27+18:19
719Anders JohanssonUddevalla OK 143:29+18:21
719Axel JohanssonSol Tranås 143:29+18:21
721Juha SinkkonenRasti 88 143:30+18:22
722Annelie GlasbergNärpes OK 143:31+18:23
723Lasse-Pekka LahtiKangasala SK 243:32+18:24
723Mikael HallOK Bävern 143:32+18:24
725Antti KorhonenKeravan Urheilijat / Pihkaniskat / SK Uusi 243:34+18:26
726Kenneth IvehagFrämmestads IK 143:35+18:27
727Jonas SellingLänna IF 143:36+18:28
728Albin HenryssonKarlskrona SOK 143:37+18:29
729Simon SvahnEksjö SOK 243:39+18:31
730Andreas JohanssonLidköpings VSK 143:42+18:34
731Andreas JohnssonBredaryds SOK 143:46+18:38
732Dan JohanssonOK Tor 143:47+18:39
732Marika TeiniSK Pohjantähti 243:47+18:39
734Jörgen KarlssonAttunda OK 343:48+18:40
735Fredrik ÅslundKatrineholms OK 143:49+18:41
735Allan HedbergLunds OK 143:49+18:41
737Per NordahlDomnarvets GOIF 143:51+18:43
737Samuel ErikssonÅmåls OK / Eds SK / Herrestads AIF / OK Kroppefjäll / OK Skärmen / Stenungsunds OK / Stigsökarna 143:51+18:43
739Johan KorsmanUmeå OK 143:52+18:44
740Pär-Magnus BjurekTibro OK 143:53+18:45
741Kennet HorvathHalmstad OK 143:54+18:46
741Johan HammarströmOK Måsen 143:54+18:46
743Pär HellstadiusOK Älvsjö-Örby 143:57+18:49
744Martin HammarlundMotala AIF OL 143:59+18:51
745Lars-Olov AnderssonSigtuna OK 144:02+18:54
746Jonas OlssonOK Roxen 244:03+18:55
747Stefan EkingIF Rigor 144:05+18:57
747Martin TrossingTäby OK 344:05+18:57
749Hampus FyhrSOK Aneby 144:07+18:59
749Aron ÖstangårdGamleby OK 144:07+18:59
751Per CarlssonStora Tuna OK 244:09+19:01
752Joakim ÖnnemarLeksands OK 244:10+19:02
753Jesper HedarOK Tor 144:11+19:03
753Markku LaineKärkölän Kisa-Veikot / Mäntsälän Urheilijat 144:11+19:03
755Mårten KorallGotlands OF 444:15+19:07
756Nina GumaeliusTibro OK / Gudhems IF / Mariestads FK 244:21+19:13
757Simon JärplingOK Klemmingen 244:22+19:14
758David ForsOK Skogsstjärnan 144:23+19:15
758Jose Amador RealKFUM Örebro OK 244:23+19:15
758Johan OhlströmIF Thor 244:23+19:15
761Tuomas HakkarainenEspoon Akilles 144:24+19:16
762Alix Young VikNydalens SK 244:26+19:18
763Per CarlssonNyköpings OK 244:27+19:19
764Magnus KjellstrandTumba-Mälarhöjden OK 244:28+19:20
765Juha KankaanpääVaasan Suunnistajat ry 144:29+19:21
765Roger ÅsbergNorbergs OK / Fagersta OK / OK Hedströmmen 144:29+19:21
767Lukas ArkängTullinge SK 444:36+19:28
767Jussi EskelinenRaja-Karjalan Suunnistajat 144:36+19:28
767Joakim HoppeWaxholms OK 144:36+19:28
770Juha KurppaMaarian Mahti 144:39+19:31
770Alexander John Olof WedinOK Rodhen 244:39+19:31
772Thomas BorneFrölunda OL 144:40+19:32
773Jan-Åke IsraelssonOK Milan 144:41+19:33
774Jonas StrandbergOK Nolaskogsarna 244:42+19:34
775Kira YlitaloKärkölän Kisa-Veikot / Mäntsälän Urheilijat 144:44+19:36
775Stefan LundOK Linné 644:44+19:36
777Ilkka KivikkoHämeenlinnan Suunnistajat 244:45+19:37
778Göran LarssonVallentuna-Össeby OL 144:46+19:38
779Henrik PetterssonFalköpings AIK OK 144:47+19:39
779Lars PerssonGamleby OK 144:47+19:39
781Per OlofssonStorviks IF 144:49+19:41
782Vesa JussilaNAIS Orienteringsklubb 144:50+19:42
783Leif KrügerGarphyttans IF 144:51+19:43
784Per-Ove MelinderTullinge SK 444:53+19:45
785Tommi ItkonenSuomusjärven Sisu / Perttelin Peikot / Someron Esa 145:01+19:53
786Johan MöllerOK Linné 545:05+19:57
787Raino LampinenHelsingin Suunnistajat 345:06+19:58
787Johan LarssonLänna IF 145:06+19:58
787Stefan NordmarkSöderhamns OK 145:06+19:58
790Oskar SvenssonOK Tyr 345:07+19:59
790Jan LundbäckJärfälla OK 445:07+19:59
792Mikaela KarjalainenSuunta-Sepot 145:09+20:01
792Gunnar SvanbergJärfälla OK 345:09+20:01
794Tero VäisänenLappeen Riento 145:10+20:02
794Anders KretzOK Ravinen 245:10+20:02
796Mikael BacklundDalaportens OL 145:11+20:03
797Eero KahilaTampereen Pyrintö 245:12+20:04
798Hugo NilssonOK Älvsjö-Örby 145:13+20:05
799Lars LindholmSkarpnäcks OL 245:15+20:07
800Fredrik LarsenIndre Østfold OK 145:16+20:08
800Magnus HerberthsonLinköpings OK 345:16+20:08
802Kauko VainiomäkiSuunta-Sepot 145:17+20:09
803Petter BodingIFK Lidingö SOK 345:20+20:12
803Fajer WennerbergOK Klyftamo 145:20+20:12
805David DäldehögForsa OK 145:23+20:15
805Bo EklundOK Rodhen 245:23+20:15
807Mikael ZetterströmSkarpnäcks OL 145:25+20:17
807Lauri NaskaliIkNV/KanSu/KyRa 145:25+20:17
809Magnus AxelssonSträngnäs-Malmby OL 145:26+20:18
810Jonas KarlssonOK Tylöskog 145:27+20:19
811Arttu AlaperäSK Pohjantähti 145:28+20:20
812Jarmo LeppänenRasti-Nokia 145:29+20:21
813Jens Erik MjølnerødHalden SK 345:31+20:23
814Charlotte ÖstlundOK Roxen 245:32+20:24
815Theodor LindbergOK Enen 145:33+20:25
815Stefan SöderströmIK Vikings OK / Degerfors OK / Lesjöfors SK 145:33+20:25
817Gunnar ErikssonSödertälje-Nykvarn OF 345:34+20:26
818Mikko LaviKuopion Suunnistajat 245:35+20:27
819Ossi VesalainenPaimion Rasti 245:39+20:31
820Anders JohanssonNAIS Orienteringsklubb 145:40+20:32
821Elin SundqvistTullinge SK 345:42+20:34
821Ludvig LarsendahlVästerås SOK 245:42+20:34
823Thomas ÖqvistSträngnäs-Malmby OL 145:43+20:35
824Stefan NorinSöders-Tyresö 245:44+20:36
825Magnus OhlinRånäs OK 145:47+20:39
826Torbjörn JanssonGarphyttans IF 145:52+20:44
826Per IvarssonTrollhättans SOK 245:52+20:44
828Henrik AdolfssonOK Bävern 145:53+20:45
829Axel MartinNjurunda OK / Kovlands IF 145:54+20:46
829Simon SandgrenBromma-Vällingby SOK 145:54+20:46
831Niklas FallgrenNässjö OK / Gudhems IF 345:55+20:47
832Niklas VernerssonSundbybergs IK 245:56+20:48
833Bo GustafssonOK Tylöskog 145:58+20:50
834Johan TirénSkogsluffarnas OK 245:59+20:51
835Sami NuuttilaHollolan Urheilijat 46 146:00+20:52
835Karl MikkelsenOL Tønsberg og Omegn 146:00+20:52
837Gustav NyholmOK Linné 546:01+20:53
838Olof LundgrenUmeå OK 246:02+20:54
839Johan GranforsIF Rigor 146:03+20:55
840Filip OlssonVäsby OK 146:05+20:57
841Emil ThalinOK Älvsjö-Örby 146:06+20:58
842Juha HaapamäkiSuunta-Sepot 146:07+20:59
843Marcus NylénIK Vikings OK / Degerfors OK / Lesjöfors SK 146:13+21:05
844Göran LarssonSala OK 146:14+21:06
845Patrik StrandbergAvesta OK 146:16+21:08
846Ole Martin EdstrømOppsal Orientering 146:17+21:09
846Ellika GrothKungälvs OK 146:17+21:09
846Emil JohanssonSöderhamns OK 146:17+21:09
849Kenneth JohanssonOK Tranan 146:18+21:10
850Josef SvalbringMålilla OK / Hultsfreds OK / Vimmerby OK 146:20+21:12
851Henrik MorastHaninge SOK 246:22+21:14
852Jan GrannArboga OK 146:27+21:19
853Benny ForsströmOK Raseborg 146:31+21:23
853Niklas FlorénIF Rigor 146:31+21:23
855Espen JakobsenIL Tyrving 146:32+21:24
856Niklas JakobssonSol Tranås 146:34+21:26
857Johan WikströmTjalve IF Norrköping / Skogspojkarnas OK 146:36+21:28
857Niklas KarlssonLustens OK / Kils OK 246:36+21:28
859James BrewisLänna IF 146:39+21:31
860Björn-Olof ValdemarssonOK Nackhe 146:40+21:32
860Erik GödeckeOK Tylöskog 146:40+21:32
862Hans KäckDalaportens OL 146:42+21:34
862Hanna JohanssonSkattkärrs SOK 146:42+21:34
864Magnus TrofastBredaryds SOK 146:44+21:36
865Peter SundgrenVallentuna-Össeby OL 146:46+21:38
866Andreas KarlssonTjällmo-Godegårds OK 146:49+21:41
867Olle BerglundForsa OK 146:50+21:42
867Ola HäggströmAndrarums IF 146:50+21:42
869Nils PatrikssonOK Klyftamo 146:52+21:44
869Ingmar OlssonOK Vilse 87 146:52+21:44
871Tuomo RatiaSuomusjärven Sisu / Perttelin Peikot / Someron Esa 146:54+21:46
871Kristian GustafssonOK Skogshjortarna 246:54+21:46
871Kasperi HämäläinenKuopion Suunnistajat 246:54+21:46
874Hugo ThunbergOK Alehof 146:55+21:47
874Kjell EinarssonOK Skogshjortarna 246:55+21:47
876Filip ÖrnKFUM Örebro OK 246:57+21:49
877Peter WilhelmssonKarlskrona SOK 146:58+21:50
878Lars-Åke AnderssonArboga OK 147:03+21:55
879Emil HammarströmOK Måsen 147:04+21:56
879Leif StrandbergSkogslöparna 247:04+21:56
881Arto NummelaKärkölän Kisa-Veikot / Mäntsälän Urheilijat 147:05+21:57
882Krister FjägersIFK Hedemora OK 147:06+21:58
883Tim SundbüeSträngnäs-Malmby OL 147:07+21:59
884Jörgen RydeniusTullinge SK 247:08+22:00
885Jonas FagerholmSöderhamns OK 147:09+22:01
886Tommy LindgrenSigtuna OK 147:11+22:03
887Mats NilssonOK Klemmingen 247:15+22:07
888Jens AnderssonOK Roslagen 247:16+22:08
889Jörgen SköldLinköpings OK 347:19+22:11
890Stefan LemurellSjövalla FK 147:20+22:12
891Anders LindholmSundsvalls OK 347:26+22:18
892Robin OlssonAvesta OK 147:27+22:19
893Robert BengtssonOK Nackhe 147:28+22:20
893Tim BjärengrenOK Hällen 247:28+22:20
893Cecilia ForslundOK Kåre 347:28+22:20
893Sigmund VisterIndre Østfold OK 147:28+22:20
897Ove ErikssonOK Roslagen 247:29+22:21
898Martin KvarnströmKils OK 147:30+22:22
898Pär LundkvistHagaby GoIF Örebro 247:30+22:22
900Alexander WickmanTibro OK 147:31+22:23
901Mats KensbyOK Tyr 347:32+22:24
902Peter BlomgrenPargas IF 147:40+22:32
902Rolf AnderssonVästvärmlands OK 147:40+22:32
904Mikael DavidssonVästerås SOK 247:46+22:38
905Antti-Ville SalomaaNavi 147:51+22:43
906Bart MellebeekHAMOK 147:52+22:44
907Peter KarsboAlfta-Ösa OK 147:53+22:45
907Nils BerganNydalens SK 247:53+22:45
909Elin TörnrothHjobygdens OK / Bredareds IF / Ryda SK / Stora Tuna OK 347:54+22:46
910Christer SegerquistGävle OK 247:55+22:47
910Göran ErikssonLustens OK / Kils OK 247:55+22:47
912Ulf NyqvistOK Landehof 147:56+22:48
913Stefan MusslinderNyköpings OK 247:57+22:49
914Peter OlssonTäby OK 348:01+22:53
915Caroline GreenOK Vivill / Fredrikstad SK 148:04+22:56
916Thomas RoosIF Thor 348:14+23:06
917Svante JonsellVallentuna-Össeby OL 148:15+23:07
918Lauri PiriläMS Parma 348:17+23:09
918Fredrik AugustssonOK Bävern 148:17+23:09
918Antti LehtonenRastikarhut 248:17+23:09
921Robert JessenFrämmestads IK 148:19+23:11
922Thomas TubbehaugenOK Moss 148:20+23:12
923Per-Erik BjörklundBjursås OK / Grycksbo IF OK / Svärdsjö Skid och Orienteringsklubb 148:21+23:13
923Lennart EkvallTrollhättans SOK 248:21+23:13
925Thomas TörnkvistKöping-Kolsva OK 148:22+23:14
925Thomas Harr JohansenOppsal Orientering 148:22+23:14
925Lassi HietalaLapuan Virkiä 148:22+23:14
928Adam HallströmGotlands OF 348:23+23:15
928Johan NorbergSkogslöparna 248:23+23:15
930Nils BabtistBromma-Vällingby SOK 148:25+23:17
931Kenneth JohanssonEskilstuna OL / IK Standard / Kjula IF / Robertsfors IK 148:26+23:18
932Liselotte RothOK Kolmården 248:31+23:23
933Linus KarlssonMålilla OK / Hultsfreds OK / Vimmerby OK 148:33+23:25
934Anders RobertssonAlmby IK 148:34+23:26
935Albin KvarnefalkJärfälla OK 248:36+23:28
936Per RubendahlOK Skogshjortarna 248:37+23:29
937Erik PetterssonJönköpings OK 148:38+23:30
937Mika MäntyläRasti-Nokia 148:38+23:30
937Per KnutasAttunda OK 348:38+23:30
940Anders MagnussonNyköpings OK 248:40+23:32
941Christopher LadimOK Moss 148:41+23:33
942Hanna GustafssonOK Kåre 248:43+23:35
943Patrik RoosSödertälje-Nykvarn OF 448:44+23:36
943Joel MongårdSkogsluffarnas OK 248:44+23:36
945Göran MånssonKarlskrona SOK 148:45+23:37
945Petri HautaniemiRaja-Karjalan Suunnistajat 148:45+23:37
947Roland NorellSöders-Tyresö 248:46+23:38
948Tuomo NiskanenRastivarsat 148:47+23:39
948Annika von SchoultzOK77 248:47+23:39
950Hans ÄlvegranAvesta OK 148:49+23:41
950Björn WrahmeIFK Mora OK 348:49+23:41
952Stefan LjungbergTumba-Mälarhöjden OK 348:50+23:42
953Anton KarlssonTibro OK / Gudhems IF / Mariestads FK 248:51+23:43
954Adrian LundbergIK Vikings OK / Degerfors OK / Lesjöfors SK 148:52+23:44
955Jimi AnsioKoovee 248:57+23:49
955Arttu YlönenHyvinkään Rasti 148:57+23:49
955Åsa BlomsterIF Thor 348:57+23:49
958Thomas BabtistBromma-Vällingby SOK 148:58+23:50
959Lisa HahlinOK Denseln 249:02+23:54
960Martin AllardTjällmo-Godegårds OK 149:04+23:56
960Stefan JönssonRonneby OK 249:04+23:56
962Hans HelmerssonLindebygdens OK / OK Järnbärarna 149:07+23:59
962Nils OttossonGävle OK 249:07+23:59
964Johan MalmströmBromma-Vällingby SOK 149:09+24:01
964Albin AnderssonSöderhamns OK 149:09+24:01
966Björn ForsénNärpes OK 149:10+24:02
966Björn RegerSöders-Tyresö 249:10+24:02
968Per-Erik FredbergOK Rodhen 249:12+24:04
969Daniel NorwaldOK Tor 149:14+24:06
970Hampus AnderssonLidköpings VSK 149:15+24:07
971Heini SaarimäkiEspoon Akilles 149:19+24:11
971Roope NäsiKauhavan Wisa 149:19+24:11
971Sami MäntyHirvensalon Heitto / Turun Metsänkävijät 149:19+24:11
974Svante AndrénTibro OK 149:24+24:16
975Kimmo VirtanenAngelniemen Ankkuri 249:25+24:17
976Olle PenttinenIFK Hedemora OK 149:28+24:20
977Anton HåkanssonLunds OK / Korsnäs IF OK 249:32+24:24
978Torbjörn GrahnIK Uven / Kungälvs OK 2349:33+24:25
979Albin LagerNässjö OK / Gudhems IF 349:34+24:26
980Håkan LindqvistOK Måsen 149:35+24:27
981Matz AnderssonIK Vikings OK / Degerfors OK / Lesjöfors SK 149:38+24:30
982Henrik HellgrenNorbergs OK / Fagersta OK / OK Hedströmmen 149:39+24:31
983Henrik LundgrenSundsvalls OK 349:40+24:32
984Håkan NilssonDomnarvets GOIF 149:42+24:34
984Oskar SvahnEksjö SOK 249:42+24:34
986Leif SundlingNjurunda OK / Kovlands IF 149:44+24:36
986Anders JönssonFinspångs SOK 249:44+24:36
988Lars-Magnus BjörckOK Älme / FK Finn / Markaryds FK 149:45+24:37
989Matte KontolaLapuan Virkiä 149:46+24:38
990Touko TuomolaRasti 88 149:47+24:39
991Mattias StoltÄrla IF 249:50+24:42
992Anna KårénSundsvalls OK 349:58+24:50
993Johnny RahlénOK Ravinen 449:59+24:51
993Jaakko NyrhinenKauhavan Wisa 149:59+24:51
995Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK 250:00+24:52
996Henrik HallorLindebygdens OK / OK Järnbärarna 150:01+24:53
997Anton HolmOK Djerf 250:02+24:54
998Thomas TjellströmFK Herkules 150:03+24:55
999Ewa AlbrektssonOK Ravinen 250:05+24:57
1000Stefan GunnarssonKristinehamns OK 150:07+24:59
1001Jani AlinikulaRastiPiikkiö 150:10+25:02
1002Ulf AngelsiööOK Linné 650:11+25:03
1003Elias GabrielssonVästvärmlands OK 150:16+25:08
1004Vendela LönkvistOK Vivill / Fredrikstad SK 150:17+25:09
1005Miika VenneläKangasala SK 250:21+25:13
1006Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OK 150:24+25:16
1007Per DahlkarVäsby OK 250:26+25:18
1007Sanna MultalaKuopion Suunnistajat 250:26+25:18
1009Filip ElihnOK Linné 450:29+25:21
1009Rolf MathisenEskilstuna OL / IK Standard / Kjula IF / Robertsfors IK 150:29+25:21
1011Edward LarssonIFK Mora OK 350:31+25:23
1011Anders NissarJärfälla OK 350:31+25:23
1011Håkan ForsmanRonneby OK 250:31+25:23
1014Bo SundqvistOckelbo OK / Strängnäs-Malmby OL 250:32+25:24
1014Jörgen EkblomTrosabygdens OK / OK Grip 150:32+25:24
1016Juha LappalainenTurun Suunnistajat 250:35+25:27
1017Timo PietikäinenKeravan Urheilijat / Pihkaniskat / SK Uusi 250:38+25:30
1018Henrik NettelmarkSurahammars SOK / Hallstahammars OK 150:40+25:32
1019Daniel BringbySödertälje-Nykvarn OF 350:41+25:33
1019Ulf HamreforsVästerås SOK 350:41+25:33
1021Lars OlovssonRehns BK 150:42+25:34
1021Tomas NilssonHässleholms OK / Hästveda OK / OK Torfinn / Skåneslättens OL 150:42+25:34
1023Joni HemminkiRasti-Jussit 150:43+25:35
1024Anders LarssonSkarpnäcks OL 250:44+25:36
1025Mika HelanderMS Parma 350:45+25:37
1026Åsa SpikLeksands OK 250:47+25:39
1027Lars LjungbergSjövalla FK 150:54+25:46
1028Lennart StrandbergSkogslöparna 250:57+25:49
1029Petri SantaliusVäsby OK 251:03+25:55
1030William CollianderTolered-Utby Ol-klubb 151:04+25:56
1031Erik WidmarkIF Hagen 151:05+25:57
1031Fredrik JonssonAttunda OK 251:05+25:57
1033Johan LilljeqvistÅmåls OK / Eds SK / Herrestads AIF / OK Kroppefjäll / OK Skärmen / Stenungsunds OK / Stigsökarna 151:09+26:01
1034Ole Underthun JohansenIL Tyrving 151:12+26:04
1035Fredrik MorastHaninge SOK 151:13+26:05
1035Thomas KarlssonFrämmestads IK 151:13+26:05
1035Ville PaananenTurun Suunnistajat 251:13+26:05
1038Peter WallinBjursås OK / Grycksbo IF OK / Svärdsjö Skid och Orienteringsklubb 151:14+26:06
1039Gudmund JenssenBækkelagets & Friends51:15+26:07
1040Olof OttossonOK Pan-Kristianstad 251:23+26:15
1041Bo MagnussonKFUM Örebro OK 251:33+26:25
1042Valtteri AlankoOK Trian 251:34+26:26
1043Jaki VerhonenRasti-Lukko 151:35+26:27
1044Pasi IsokallioRasti-Nokia 151:37+26:29
1044Arne KvarnefalkJärfälla OK 251:37+26:29
1046Eddie IsraelssonLindebygdens OK / OK Järnbärarna 151:39+26:31
1047Heidi Torp-DonnerOK77 251:40+26:32
1047Stefan PerssonGotlands OF 251:40+26:32
1049Ulf AlmehedFrölunda OL 151:42+26:34
1049Tord JanssonVästvärmlands OK 151:42+26:34
1049Kristoffer OhlinRånäs OK 251:42+26:34
1052Markus AhtinenMaarian Mahti 151:45+26:37
1053Martin LennartssonNässjö OK / Gudhems IF 351:46+26:38
1054Rikard AnderssonBjursås OK / Grycksbo IF OK / Svärdsjö Skid och Orienteringsklubb 151:47+26:39
1054Kristoffer HylanderTumba-Mälarhöjden OK 351:47+26:39
1056Mikael EgnebladEskilstuna OL / IK Standard / Kjula IF / Robertsfors IK 151:50+26:42
1056Emmi HasuOK Trian 451:50+26:42
1058Torbjörn RostSundbybergs IK 351:51+26:43
1059Kjell BreiaOppsal Orientering 251:54+26:46
1060vacant Härnösands OK 151:55+26:47
1061Joel Börjesson ErikssonStorviks IF 151:57+26:49
1061Marko HietanenRastiPiikkiö 151:57+26:49
1061Johan ÖbergGotlands OF 251:57+26:49
1064Katarina BengtssonLånghundra IF / Västerås SOK 451:58+26:50
1065Willy LjungdellTäby OK 252:01+26:53
1066Kalle LindqvistSkogsluffarnas OK 252:06+26:58
1066Gunnar MunkteliusSurahammars SOK / Hallstahammars OK 152:06+26:58
1068Anu SalokangasEspoon Akilles 152:09+27:01
1069Wincent KarlssonVäsby OK 152:13+27:05
1070Mats SvedströmNärpes OK 152:14+27:06
1071Sandra HanssonFrölunda OL 152:21+27:13
1072Erik SvenssonOK Klyftamo 152:22+27:14
1073Antti NiemeläOK Trian 352:25+27:17
1073Thomas GustafssonGöteborg-Majorna OK 352:25+27:17
1075Erik AhlepilEksjö SOK 252:26+27:18
1076Anna ElstnerOK Linné 452:31+27:23
1077Lars HallabroHässleholms OK / Hästveda OK / OK Torfinn / Skåneslättens OL 152:35+27:27
1078Virpi TilliLynx 252:36+27:28
1078Thomas KarlssonValbo AIF / OK Ödmården / Oslättforspojkarnas IK 152:36+27:28
1080Juho KuoppamäkiRastivarsat 152:39+27:31
1080Jonathan StefanssonOK Älvsjö-Örby 252:39+27:31
1082Rickard SvedbergOK Trian 352:41+27:33
1083Emma ForsbergOK Kåre 252:42+27:34
1083Dennis NyqvistVäsby OK 152:42+27:34
1085Adam LiljaOK Enen 152:43+27:35
1085Tuomas TAlonpoikaVaasan Suunnistajat ry 152:43+27:35
1087Jaakko PaasiTampereen Pyrintö 352:46+27:38
1088Leif SandahlOK Tyr 252:56+27:48
1088Jan DahlbergHaninge SOK 252:56+27:48
1090Filip LemanGöteborgs SK 152:59+27:51
1090Roelof BevortTibro OK / Gudhems IF / Mariestads FK 252:59+27:51
1092Magnus EliassonFK Friskus-Varberg 153:12+28:04
1093Peter WiikNärpes OK 153:13+28:05
1094Niclas NilssonOK Österåker 153:15+28:07
1094Bengt A PerssonOckelbo OK / Strängnäs-Malmby OL 253:15+28:07
1096Fredrik BrorsonOK Nackhe 153:16+28:08
1097Pekka PatanaKauhavan Wisa 153:18+28:10
1098Ulf BylundIFK Enskede 153:19+28:11
1098Per WallinGotlands OF 353:19+28:11
1100Henrik PetrisiVästerbergslagens OL 153:23+28:15
1101Casper LinnailaOK Trian 253:27+28:19
1101Rolf CarlquistSkarpnäcks OL 253:27+28:19
1103Henrik FlordalKatrineholms OK 153:29+28:21
1103Jyrki KommioHämeenlinnan Suunnistajat 253:29+28:21
1105Lisa WeimannIK Uven / Kungälvs OK 2353:31+28:23
1106Stefan JohanssonOK Vivill / Fredrikstad SK 153:38+28:30
1107Kalle HirvilammiRasti 88 153:46+28:38
1108Sven-Erik BrodinKristinehamns OK 153:49+28:41
1108Svante NilssonOK Trian 453:49+28:41
1110Hans WestmanVästerås SOK 353:51+28:43
1110Göran LarsendahlVästerås SOK 253:51+28:43
1112Carl BörnstedtKungälvs OK 153:53+28:45
1113Max Igor KajanusTumba-Mälarhöjden OK 253:56+28:48
1114Hans MalmbergWaxholms OK 154:02+28:54
1114Dorothe SpillmannIF Thor 354:02+28:54
1114Alexander EklundRånäs OK 254:02+28:54
1114Tone KollenOppsal Orientering 254:02+28:54
1118Emma EkbergLidköpings VSK 154:04+28:56
1118Hannu LähteenmäkiHauhon Sisu 254:04+28:56
1120Bengt TunisIF Femman 254:07+28:59
1121Tore WidegrenIK Gandvik 154:08+29:00
1122Jakob RedtzerAttunda OK 354:11+29:03
1123Manne FreylandSOK Aneby 154:13+29:05
1124Harri PaakkulainenEspoon Suunta 354:17+29:09
1125Lars GreilertHaninge SOK 154:18+29:10
1125Esko NummiPunkalaitumen Kunto 154:18+29:10
1127Ronnie AnderssonFalkenbergs OK 154:22+29:14
1128Christopher SchiveOK Moss 154:24+29:16
1129Hans-Christian HöieSkogsluffarnas OK 254:30+29:22
1130Magnus EricsonJärla Orientering 354:33+29:25
1131Alexander SchandlOK Södertörn 154:38+29:30
1132Staffan KällOK Älme / FK Finn / Markaryds FK 154:39+29:31
1133Anton StrandbergSkogslöparna 154:41+29:33
1134Gudrun WegelandOK Nolaskogsarna 254:43+29:35
1135Julius IsingTrosabygdens OK / OK Grip 154:47+29:39
1136Linus ClassonNAIS Orienteringsklubb 154:53+29:45
1136Anna-Lena LindströmSundsvalls OK 354:53+29:45
1138Klas ÅströmMölndal Outdoor IF 154:57+29:49
1139Lennart TrollvadSurahammars SOK / Hallstahammars OK 154:59+29:51
1140Oskar StenviOK Linné 455:01+29:53
1141Jan NylundOK Linné 655:03+29:55
1142Stig LarssonGöteborg-Majorna OK 455:06+29:58
1143Matias ÄikäsHelsingin Suunnistajat 355:09+30:01
1144Jyri MustajokiTampereen Pyrintö 355:12+30:04
1145Torgny JohanssonBjörkfors GOIF 155:13+30:05
1145Paul VepsänrepoOK Trian 455:13+30:05
1147Erkki HaavistoTurun Suunnistajat 255:15+30:07
1148Anna-Lena TynongGävle OK 255:16+30:08
1149William JörneliusFK Herkules 155:17+30:09
1150Johnny BlästaNjurunda OK / Kovlands IF 155:20+30:12
1151Hugo SöderbergTolered-Utby Ol-klubb 155:21+30:13
1151Morgan OlaussonRonneby OK 255:21+30:13
1153Peter SvenssonAvesta OK / Rembo IK 255:26+30:18
1154Lisbet Lidman LarssonIK Jarl Rättvik / HJS-Vansbro OK / Insjöns IF OK 155:27+30:19
1155Jonathan LindellGustavsbergs OK 155:28+30:20
1156Anders OlssonBjursås OK / Grycksbo IF OK / Svärdsjö Skid och Orienteringsklubb 155:29+30:21
1156Rasmus BäckTrosabygdens OK / OK Grip 155:29+30:21
1158Robert ForsbergOK Tylöskog 155:31+30:23
1159Thomas AnderssonDalaportens OL 155:33+30:25
1159Richard TakeOK Tyr 255:33+30:25
1161Robert AlmLänna IF 155:34+30:26
1162Ulf PetersonIK Uven / Kungälvs OK 2355:37+30:29
1163Peo KrookOK Älvsjö-Örby 255:42+30:34
1164Anders LevinGotlands OF 355:45+30:37
1165Hannes WegeliusHagaby GoIF Örebro 255:46+30:38
1166Lucas RohdinSigtuna OK 155:47+30:39
1166Robert WeissOK77 255:47+30:39
1168Erik AntonssonAttunda OK 255:49+30:41
1169Jesper JohanssonÄrla IF 255:53+30:45
1170Niclas LidströmBækkelagets & Friends55:54+30:46
1171Evelina RuthIK Jarl Rättvik / HJS-Vansbro OK / Insjöns IF OK 155:56+30:48
1172Vilkku JalliHauhon Sisu 156:02+30:54
1173Henrik LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF 256:05+30:57
1173Fredrik WessmarkHaninge SOK 256:05+30:57
1175Albin CarlssonMålilla OK / Hultsfreds OK / Vimmerby OK 156:17+31:09
1176Annie OlssonMölndal Outdoor IF 156:19+31:11
1177Ulf CarnbyTäby OK 256:20+31:12
1178Hannu LammiHelsingin Suunnistajat 356:22+31:14
1178Kent StrömbergOK Roxen 256:22+31:14
1180Daniele OrlerIFK Lidingö SOK 356:23+31:15
1181Viktor AlfredssonOK Tyr 356:30+31:22
1182Liselott NordgrenOK Kåre 356:33+31:25
1182Bengt-Ove BlomkvistBjörkfors GOIF 156:33+31:25
1184Jon Morten MosandOppsal Orientering 156:34+31:26
1185Lukas LarssonArboga OK 156:36+31:28
1186Linnéa WinterrosOK Hammaren 256:37+31:29
1186Per-Erik HellsénLjusdals OK 156:37+31:29
1188Valdemar AskeljungOK Klemmingen 256:40+31:32
1188Jan-Eric RemängMullsjö SOK / Tidaholm SOK Sisu 156:40+31:32
1190Håkan RostöRånäs OK 256:46+31:38
1191Ulf NordzellOK Djerf 256:50+31:42
1191Georg LarssonIFK Enskede 256:50+31:42
1193Karl-Olof BorgOckelbo OK / Strängnäs-Malmby OL 257:01+31:53
1194Mikael WirénAttunda OK 257:02+31:54
1195Anders WaldemarssonKöping-Kolsva OK 257:09+32:01
1196Joakim ÅkessonOK Landehof 157:14+32:06
1197Dimitry KnoopsHAMOK 157:16+32:08
1198Michael TorrkullaIF Femman 257:19+32:11
1199Niilo MelkasOK Trian 357:20+32:12
1199Akseli GalkinEspoon Suunta 357:20+32:12
1201Alexander Skaug YtterbølHalden SK 357:22+32:14
1202Mikko MannonenTurun Suunnistajat 257:23+32:15
1203Stefan HammarFK Herkules 157:26+32:18
1204Mikko NorrbackaHyvinkään Rasti 257:27+32:19
1205Lars-Erik HermanssonOK Linné 457:29+32:21
1206Henry SvensVästerbergslagens OL 157:30+32:22
1207Sven-Anders OlssonAttunda OK 357:31+32:23
1208Kristin RamsellLeksands OK 257:33+32:25
1209Samuli GylenRastiPiikkiö 157:35+32:27
1210Dan ErikssonVästerbergslagens OL 157:38+32:30
1210Gustav KarlssonKatrineholms OK 157:38+32:30
1210Felix SvenssonRasbo IK 157:38+32:30
1210Leonard JanssonRasbo IK 157:38+32:30
1214Johan SpångIFK Hedemora OK 157:39+32:31
1215Christoffer AhlsénSödertälje-Nykvarn OF 357:51+32:43
1216Lars NicanderJärla Orientering 457:54+32:46
1217Christer NälemarkOK Djerf 257:57+32:49
1218Tobias RöösGotlands OF 457:58+32:50
1219Petri HirvonenIkNV/KanSu/KyRa 158:01+32:53
1220Peter EklövOK Linné 558:02+32:54
1221Jakob KarlssonOK Skogsstjärnan 158:03+32:55
1222Per SandahlGamleby OK 158:05+32:57
1223Oskar DalströmOK Klyftamo 158:06+32:58
1224Bert ErikssonUmeå OK 258:07+32:59
1225Lennarth KarlssonValbo AIF / OK Ödmården / Oslättforspojkarnas IK 158:09+33:01
1226Tommy StenviOK Linné 558:12+33:04
1227Matti KaasalainenHelsingin Suunnistajat 358:14+33:06
1227Henrik ErikssonTumba-Mälarhöjden OK 358:14+33:06
1227Alfred AskeljungOK Klemmingen 358:14+33:06
1230Hans-Erik PerssonSundbybergs IK 358:15+33:07
1231Karin ProforsKöping-Kolsva OK 258:17+33:09
1232Tomas BäckTrosabygdens OK / OK Grip 158:18+33:10
1233Per LindskogGotlands OF 458:26+33:18
1234Johannes MelinIF Thor 258:29+33:21
1234Axel ToressonLunds OK / Korsnäs IF OK 258:29+33:21
1236Michael NilssonAndrarums IF 158:30+33:22
1237Ville JumppanenHyvinkään Rasti 258:32+33:24
1238Daniel CarlgrenSala OK 158:35+33:27
1239Sören KarlssonMullsjö SOK / Tidaholm SOK Sisu 158:38+33:30
1240Jon SundbergJärfälla OK 258:43+33:35
1241Tommy ÖstLjusdals OK 158:49+33:41
1242Mats KarlssonValbo AIF / OK Ödmården / Oslättforspojkarnas IK 158:50+33:42
1243Milan KoppSöders-Tyresö 258:56+33:48
1243Anders ClaessonIFK Mora OK 358:56+33:48
1245Susanne BerghMölndal Outdoor IF 159:01+33:53
1246Ulf GabrielssonTolered-Utby Ol-klubb / Kungälvs OK 259:02+33:54
1247Anne JohanssonOK Trian 459:06+33:58
1248Oliver KarmetunOK Bävern 159:07+33:59
1248Stefan HöögHagaby GoIF Örebro 259:07+33:59
1250vacant Härnösands OK 159:08+34:00
1250Samuel JohanssonOK Hammaren 259:08+34:00
1252Stefan MårdbergLjusdals OK 159:12+34:04
1253Oliver ValleriusGamleby OK 159:15+34:07
1254Victor ArvesvedTibro OK 159:16+34:08
1255Nils-Olof BodinAlmby IK 159:21+34:13
1256Per-Martin JohanssonIF Rigor 159:22+34:14
1257Timo JärvinenKärkölän Kisa-Veikot / Mäntsälän Urheilijat 159:23+34:15
1258Peter BäckArboga OK 159:26+34:18
1259Ronny PerssonOK Österåker 259:32+34:24
1260Henrik NordströmSigtuna OK 159:40+34:32
1261Jesper NordinLunds OK / Korsnäs IF OK 259:49+34:41
1262Leif MörkforsJärfälla OK 359:51+34:43
1263Pekka MäntyHirvensalon Heitto / Turun Metsänkävijät 159:52+34:44
1264Ola KarlssonStorviks IF 11:00:08+35:00
1265Eric JehrlanderTjalve IF Norrköping / Skogspojkarnas OK 11:00:10+35:02
1266Tommy KarlssonGarphyttans IF 11:00:11+35:03
1266Anna WiklundRastihaukat 11:00:11+35:03
1268Daniel ChristenssonSödertälje-Nykvarn OF 41:00:17+35:09
1269Ann-mari SilfverLånghundra IF / Västerås SOK 41:00:24+35:16
1270Eric CampbellLustens OK / Kils OK 21:00:29+35:21
1271Mats EkmanFinspångs SOK 21:00:35+35:27
1272Christoffer GlingeAnkarsrums OK / Vimmerby OK 21:00:38+35:30
1273Lucas GranbergOK Kåre 31:00:39+35:31
1274Johan EngvallSala OK 11:00:42+35:34
1275Sebastian NordströmSelånger SOK 11:00:52+35:44
1276Jouni HeikkiläHauhon Sisu 21:00:58+35:50
1277Bertil JohanssonKristinehamns OK 11:01:07+35:59
1278Inge PerssonOckelbo OK / Strängnäs-Malmby OL 21:01:09+36:01
1279Andreas JaenssonKalmar OK 11:01:11+36:03
1280Alexander FogelMålilla OK / Hultsfreds OK / Vimmerby OK 11:01:12+36:04
1281Robert LarssonIF Thor 21:01:14+36:06
1282Anders MökanderOK Skogshjortarna 21:01:16+36:08
1283Gustav EknerSnättringe SK 11:01:21+36:13
1284Håkan LibergOK Milan 11:01:32+36:24
1285Simon AndénSödertälje-Nykvarn OF 21:01:37+36:29
1286Agnes AspMölndal Outdoor IF 11:01:38+36:30
1287Christer SerranderSödertälje-Nykvarn OF 21:01:41+36:33
1288Thomas NybergAvesta OK / Rembo IK 21:01:42+36:34
1289Emil EdeboHärnösands OK 11:01:46+36:38
1290Gunnar HallströmGotlands OF 21:01:50+36:42
1291Erik SchultzLunds OK 11:01:53+36:45
1292Rickard PerssonVästerås SOK 31:01:55+36:47
1293Magnus AnderssonOK Denseln 21:02:01+36:53
1294Johan Åke Patrik SundgrenVallentuna-Össeby OL 11:02:05+36:57
1295Bo WesterbergTrollhättans SOK 21:02:06+36:58
1296Annelie HermanssonIFK Mora OK 31:02:13+37:05
1297Johan AnderssonFrämmestads IK 11:02:15+37:07
1298Håkan BjörklundSjövalla FK 11:02:18+37:10
1299Yngve RahlénOK Ravinen 41:02:24+37:16
1300Axel SjöbergOK Hammaren 21:02:25+37:17
1301Kimmo LeppänenHirvensalon Heitto / Turun Metsänkävijät 11:02:26+37:18
1302Sveke JonssonForsa OK 21:02:33+37:25
1303Axel AnderssonNorbergs OK / Fagersta OK / OK Hedströmmen 11:02:35+37:27
1304Lars-Åke BrengdahlSol Tranås 11:02:37+37:29
1305Fredrik RylanderFinspångs SOK 21:02:45+37:37
1306Jannike WålbergOK Kåre 31:02:50+37:42
1307Gustav MerlanderTolered-Utby Ol-klubb 11:02:56+37:48
1308Jens VikbergForsa OK 21:03:06+37:58
1309Tuija SchmidtTampereen Pyrintö 31:03:11+38:03
1310Anders MasesStora Tuna OK 21:03:15+38:07
1310Ilari HauhiaRasti-Jussit 11:03:15+38:07
1310Bengt-Åke EricssonTumba-Mälarhöjden OK 31:03:15+38:07
1313Hans NilssonTolered-Utby Ol-klubb / Kungälvs OK 21:03:19+38:11
1314Peter RisbergSkattkärrs SOK 11:03:25+38:17
1315Olivia LönkvistOK Vivill / Fredrikstad SK 11:03:29+38:21
1316Jukka AlajoutsiRastikarhut 21:03:36+38:28
1317Monica Meum JohansenOK Moss 11:03:43+38:35
1317vacant OK Österåker 21:03:43+38:35
1319Oscar IngvarssonLindebygdens OK / OK Järnbärarna 11:03:48+38:40
1319Camilla LarssonLidköpings VSK 11:03:48+38:40
1321Erik JönssonLunds OK / Korsnäs IF OK 21:03:51+38:43
1322Ola WallnäsFalkenbergs OK 11:03:58+38:50
1323Christina LiljeGävle OK 21:04:00+38:52
1324Cristian OlivestamAnkarsrums OK / Vimmerby OK 21:04:02+38:54
1325Jörgen DalénSala OK 11:04:05+38:57
1326Björn BergqvistGarphyttans IF 11:04:07+38:59
1327Per WadmanVästerås SOK 31:04:14+39:06
1328Karin JohanssonOK Hammaren 21:04:16+39:08
1329Håkan SalbergIK Uven / Kungälvs OK 231:04:17+39:09
1330Olli J HeinonenMS Parma 41:04:19+39:11
1331Mathias BlomsterRonneby OK 11:04:25+39:17
1332Jonas WestinOK Nolaskogsarna 21:04:29+39:21
1333Robert BjörklundTumba-Mälarhöjden OK 21:04:33+39:25
1334Lars HalvarssonLeksands OK 21:04:39+39:31
1335Emma KarlssonOK Denseln 21:04:45+39:37
1335Erik NorlinIFK Enskede 21:04:45+39:37
1337Boo NordinSol Tranås 11:04:47+39:39
1338Morten IngwersenOK Enen 11:04:54+39:46
1339Kjell SvenssonOK Älme / FK Finn / Markaryds FK 11:04:56+39:48
1340Bo JohanssonOK Älme / FK Finn / Markaryds FK 11:04:58+39:50
1341Hannu KauppinenRastihaukat 11:05:02+39:54
1342Anders LundbergOK Roslagen 21:05:08+40:00
1343Haakon JohannesenIndre Østfold OK 11:05:18+40:10
1343Henna PlitEspoon Suunta 31:05:18+40:10
1345Lars-Åke KullbergBjörkfors GOIF 11:05:21+40:13
1346Joel AnderssonIK Gandvik 11:05:27+40:19
1347Mats LundbladTäby OK 21:05:29+40:21
1348Ingemar BernhedTolered-Utby Ol-klubb / Kungälvs OK 21:05:32+40:24
1349Johanna LiljaOK Denseln 21:05:45+40:37
1350Timo RokkaLounais-Hämeen Rasti 11:05:46+40:38
1351Patrik CarlbomUlricehamns OK 11:05:54+40:46
1352Morgan OlssonAndrarums IF 11:05:57+40:49
1353Mikael NybergSkattkärrs SOK 11:06:02+40:54
1354Magnus JohanssonLjusdals OK 11:06:03+40:55
1355Bengt JannsenIK Hakarpspojkarna / Västerviks OK 31:06:16+41:08
1355Adam HahneIK Jarl Rättvik / HJS-Vansbro OK / Insjöns IF OK 11:06:16+41:08
1357Tomas JonssonForsa OK 21:06:28+41:20
1358Peter LöfqvistSOK Aneby 11:06:31+41:23
1359Christer AnderssonSOK Aneby 11:06:36+41:28
1360Peter KjellbergIstrums SK 11:06:39+41:31
1361Lena StrömbäckOK Kolmården 21:06:51+41:43
1362Ulf RaskTolered-Utby Ol-klubb / Kungälvs OK 21:07:06+41:58
1363Samuel PerssonRasbo IK 11:07:15+42:07
1364Jon JonssonGöteborgs SK 11:07:16+42:08
1364Eero O NiemiSkogslöparna 21:07:16+42:08
1366Anna-Karin JohanssonVandrarringen 11:07:26+42:18
1367Hampus NorrbyJärfälla OK 21:07:49+42:41
1368Thomas von KronhelmOK Måsen 11:07:59+42:51
1369Aleksi KarttilaMS Parma 31:08:12+43:04
1370Magnus AlinderSjövalla FK 11:08:16+43:08
1371Juha JuholaRastikarhut 21:08:51+43:43
1372Mikael AugustssonSelånger SOK 11:08:58+43:50
1373Patrik NyströmKristinehamns OK 11:09:06+43:58
1374Päivi TorrkullaIF Femman 21:09:09+44:01
1375Jukka VainionpääRasti-Jussit 11:09:13+44:05
1376Peter KristofferssonAlmby IK 11:09:17+44:09
1377Anton DahlbergHaninge SOK 11:09:19+44:11
1378Sindre WoldSundbybergs IK 21:09:24+44:16
1379Lasse HolmStorviks IF 11:09:36+44:28
1380Hans RagvaldVingåkers OK 11:09:41+44:33
1381Steffen KnoopsHAMOK 11:09:49+44:41
1382Johan BengtssonSkarpnäcks OL 21:09:54+44:46
1383Ari LinnaHauhon Sisu 21:10:04+44:56
1384Arvid WikströmGöteborgs SK 11:10:18+45:10
1385Rasmus VainionpääRasti-Jussit 11:10:26+45:18
1386Börje WahlgrenSundbybergs IK 31:10:41+45:33
1387Marie SvenssonJärfälla OK 41:10:44+45:36
1388Anders KökeritzSundbybergs IK 31:10:49+45:41
1389Mikko LeppävuoriKuopion Suunnistajat 21:10:54+45:46
1390Fredrik JohanssonRonneby OK 21:11:04+45:56
1391Maarit NieminenTampereen Pyrintö 31:11:19+46:11
1392Jonas PreiszLustens OK / Kils OK 21:11:26+46:18
1393Joona LindgrenKauhavan Wisa 11:11:38+46:30
1394Stefan CaleklintOK Nackhe 11:11:59+46:51
1395Pascal MylleHAMOK 11:12:04+46:56
1396Ida SellstedtSelånger SOK 11:12:06+46:58
1397Jean-Charles PlanchenaultKöping-Kolsva OK 21:12:20+47:12
1398Jonas EmtervallGöteborg-Majorna OK 31:12:31+47:23
1399Niklas NilssonDalaportens OL 11:12:37+47:29
1400Fredrik ForsmanFK Herkules 11:12:58+47:50
1401Bob KolmodinGotlands OF 31:13:00+47:52
1402Mats HaglundOK Djerf 11:13:38+48:30
1403Inge AnderssonAvesta OK / Rembo IK 21:13:58+48:50
1404Anders AlmlöfIK Jarl Rättvik / HJS-Vansbro OK / Insjöns IF OK 11:14:05+48:57
1405Martin FlinkSkattkärrs SOK 11:14:42+49:34
1406Erik JohnsonOK Klemmingen 31:15:06+49:58
1407Harald HedenlundTäby OK 31:15:10+50:02
1408Mats AdolfssonOK Kåre 21:15:12+50:04
1409Örjan GustafssonAnkarsrums OK / Vimmerby OK 21:15:13+50:05
1410Mats KlingvallUmeå OK 21:15:58+50:50
1411Johan SöderbergOK Klemmingen 31:16:02+50:54
1412Jakob LiljaOK Enen 11:16:41+51:33
1413Patrik WallgrenSelånger SOK 11:17:16+52:08
1414Julia ErikssonOK Kolmården 21:17:18+52:10
1415Agneta LindblomIFK Enskede 21:17:29+52:21
1416Kent NeroMullsjö SOK / Tidaholm SOK Sisu 11:17:53+52:45
1416Björn BylundIFK Enskede 21:17:53+52:45
1418Anders BirgerssonGotlands OF 21:18:00+52:52
1419Calle GerdtmanVingåkers OK 11:18:14+53:06
1420Jussi MattilaLounais-Hämeen Rasti 11:18:27+53:19
1421Pertti SorriRastihaukat 11:18:51+53:43
1422Joakim BjörkegrenGotlands OF 41:19:06+53:58
1423Laura JakobssonEspoon Suunta 31:19:27+54:19
1424Kent-Ove BödecsVingåkers OK 11:20:11+55:03
1425Teemu PöytäkangasVaasan Suunnistajat ry 11:20:30+55:22
1426Niko HurskainenRastiPiikkiö 11:21:31+56:23
1427Thomas AhlbinJärfälla OK 41:22:03+56:55
1428Lisa BehrenfeldtIK Stern / Skogsluffarnas OK 11:22:50+57:42
1429Bo OrtmanVandrarringen 11:23:05+57:57
1430Cecilia BjörkhammerBjörkfors GOIF 11:23:09+58:01
1431Jouni KivikoskiRastihaukat 11:23:56+58:48
1432Ulf ThorénIK Stern / Skogsluffarnas OK 11:24:09+59:01
1433Maria EdvardssonJärfälla OK 41:24:22+59:14
1434Bo WinqvistOK Djerf 21:24:44+59:36
1435Juha KauppilaPunkalaitumen Kunto 11:25:15+1:00:07
1436Arvid BergOK Klemmingen 31:25:20+1:00:12
1437Lars MosslindVandrarringen 11:25:46+1:00:38
1438Nils OlssonVandrarringen 11:26:13+1:01:05
1439Jörgen LundbergTäby OK 21:26:31+1:01:23
1440Esko PietariHyvinkään Rasti 21:26:53+1:01:45
1441Charlotte BlomqvistOK Nolaskogsarna 21:27:15+1:02:07
1442Patrik ServinLånghundra IF / Västerås SOK 41:27:21+1:02:13
1443Anders SvahnForsa OK 21:28:27+1:03:19
1444Dan ArvidssonNorbergs OK / Fagersta OK / OK Hedströmmen 11:30:23+1:05:15
1445Pentti KuuselaPunkalaitumen Kunto 11:31:57+1:06:49
1446Tanja KoskitaloAvesta OK / Rembo IK 21:33:21+1:08:13
1447Mattias ÖrtlundRånäs OK 21:34:21+1:09:13
1448Micael JonssonVingåkers OK 11:35:54+1:10:46
1449Johannes ValoHyvinkään Rasti 21:36:44+1:11:36
1450Magnus JosefssonVäsby OK 21:39:51+1:14:43
1451Axel GrenaboHjobygdens OK / Bredareds IF / Ryda SK / Stora Tuna OK 31:40:36+1:15:28
1452Anton MohlinIK Stern / Skogsluffarnas OK 11:42:21+1:17:13
1453Mikael NordmanIF Femman 21:43:14+1:18:06
1454Arne ForsFrölunda OL 21:43:36+1:18:28
1455Aire NikkoOK Kolmården 21:44:48+1:19:40
1456Lars FogelbergKöping-Kolsva OK 21:45:24+1:20:16
1457Fredrik HofflanderGöteborg-Majorna OK 41:57:02+1:31:54
1458Mikaela WallerströmOK Österåker 22:22:31+1:57:23
1459Cave SinaiIK Hakarpspojkarna / Västerviks OK 32:23:22+1:58:14
1460Erika CarlingerIK Stern / Skogsluffarnas OK 12:47:47+2:22:39
1461Tapio HaikamaHauhon Sisu 253:26
1462Jennie RunessonGöteborg-Majorna OK 457:54
1463Oskar VamlingFrölunda OL 21:03:12
1464Lennart VamlingFrölunda OL 21:04:56
1465Patrik GryttbornGällstadbygdens SOK 11:15:32
1466Robert GottingGällstadbygdens SOK 11:20:33
1467Simon BrovallGällstadbygdens SOK 11:24:33
1468Pär NorgrenGällstadbygdens SOK 11:25:02
1469Jonas JerlinFrölunda OL 21:31:58
Ronnie SamorTjällmo-Godegårds OK 1ej godkänd
Fredrik JuhlinForsa OK 1ej godkänd
Hanna SahlinOK Kåre 2ej godkänd
Jani IsoluomaLapuan Virkiä 1ej godkänd
Magnus JohanssonWaxholms OK 1ej godkänd
Per HanssonHärnösands OK 1ej godkänd
Eric LarssonAlmby IK 1ej godkänd
Lars-Ola LundinOK Klemmingen 2ej godkänd
Sven WigertzLånghundra IF / Västerås SOK 4ej godkänd
Gustav LindeborgTäby OK 3ej godkänd
Axel NalbinMullsjö SOK / Tidaholm SOK Sisu 1ej godkänd
Sofia LundbergGöteborg-Majorna OK 4ej godkänd
Jonathan PerssonRasbo IK 1ej godkänd
Jakob VestmanOK Österåker 2ej godkänd
Kevin HuangOK Älvsjö-Örby 2ej godkänd

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser