Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för Ungdomsserien, regionsfinal, norr

TävlingsinformationVisa resultatlista per organisationPressresultatlistaLadda upp ruttSkriv ut

Tävlingens namn: Ungdomsserien, regionsfinal, norr
Arrangörsorganisation: Väsby OK
Datum: tisdag 23 augusti 2016

D16

3 420 m, 6 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Elin BjessmoBromma-Vällingby SOK33:289:47
2Linnea JohanssonTäby OK41:22+7:5412:05
3Sara SundinWaxholms OK43:25+9:5712:41
4Ellinor BjörklundJärfälla OK45:12+11:4413:12
5Isa LundqvistJärfälla OK47:00+13:3213:44
6Nickolina HedenlundTäby OK54:21+20:5315:53
Jonna LundbäckJärfälla OKej start

H16

3 420 m, 18 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Tobias AbrahamssonSundbybergs IK25:017:18
2Anton HänströmTäby OK25:48+0:477:32
3Jonatan StåhlSundbybergs IK26:06+1:057:37
4Max HoppeWaxholms OK27:25+2:248:00
5Vilhelm KarlinSundbybergs IK28:55+3:548:27
6Niklas SvenssonJärfälla OK29:03+4:028:29
7Anton SilierJärfälla OK29:08+4:078:31
8Robert ColeVäsby OK30:29+5:288:54
9Nils BabtistBromma-Vällingby SOK31:52+6:519:19
10Ludvig LindénAttunda OK32:28+7:279:29
11Fredrik HanssonTäby OK32:33+7:329:31
12Tim SandgrenBromma-Vällingby SOK36:26+11:2510:39
13Filip HulthénJärfälla OK38:34+13:3311:16
14Linus AlbinssonJärfälla OK39:33+14:3211:33
15Erik WretöIFK Lidingö SOK41:49+16:4812:13
16Daniel WendeliusIFK Lidingö SOK43:22+18:2112:40
17Samuel KyletoftVäsby OK45:30+20:2913:18
18Carl TiemerSundbybergs IK1:11:57+46:5621:02
Rasmus KihlSundbybergs IKej start

D16 Kort

3 220 m, 3 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Clara Olsson KihlborgIFK Lidingö SOK59:2418:26
2Ella EricsonSundbybergs IK59:47+0:2318:33
3Elin SwartlingIFK Lidingö SOK1:00:55+1:3118:55
Juni StigsdotterIFK Lidingö SOKej start
Alva SpennareAttunda OKej start

H16 Kort

3 220 m, 4 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Nicolas BarbozaAttunda OK47:2914:44
2Alexander LindströmSundbybergs IK54:53+7:2417:02
3Viktor LejonklouSundbybergs IK1:06:08+18:3920:32
4Isaac EnquistBromma-Vällingby SOK1:09:49+22:2021:40

D14

3 220 m, 24 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Kajsa BogrenSundbybergs IK28:298:50
2Sofia IversAttunda OK31:12+2:439:41
3Matilda LindhSundbybergs IK32:47+4:1810:10
4Sigrid CarlssonSundbybergs IK34:54+6:2510:50
5Sofia EdvardssonJärfälla OK36:29+8:0011:19
6Alma HellströmAttunda OK36:47+8:1811:25
7Therese NilssonOK Österåker37:18+8:4911:35
8Maja SandvikAttunda OK37:34+9:0511:40
9Ronja StåhlSundbybergs IK39:05+10:3612:08
10Ellinor HambergJärfälla OK42:32+14:0313:12
11Lovisa NilssonAttunda OK42:55+14:2613:19
12Lisa ThunellIFK Lidingö SOK44:31+16:0213:49
13Vilde WoldSundbybergs IK44:41+16:1213:52
14Tuva FalkSundbybergs IK44:57+16:2813:57
15Amelie RajanIFK Lidingö SOK49:00+20:3115:13
16Ida SpennareAttunda OK49:06+20:3715:14
17Petronella HedenlundTäby OK50:14+21:4515:36
18Alice HallménJärfälla OK53:31+25:0216:37
19Maja HoppeWaxholms OK1:01:07+32:3818:58
20Clea WallnäsSundbybergs IK1:01:19+32:5019:02
21Sofia SundinWaxholms OK1:06:49+38:2020:45
22Tilde JonssonOK Österåker1:08:32+40:0321:17
23Alma EmbretsenTäby OK1:09:00+40:3121:25
Elvira BredinAttunda OKej godkänd
Malin HanssonTäby OKej start
Ida HofstedtTäby OKej start
Signe HillerhagIFK Lidingö SOKej start

H14

3 220 m, 25 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Johan LundbäckJärfälla OK23:207:14
2Erik BovalliusJärfälla OK27:17+3:578:28
3Manne HammarbergJärfälla OK28:31+5:118:51
4Lukas WernerIFK Lidingö SOK28:46+5:268:56
5Isak WestringJärfälla OK30:18+6:589:24
6Otto BalckTäby OK34:17+10:5710:38
7Ludvig JarlemarkIFK Lidingö SOK34:37+11:1710:45
8Theodor BrabieJärfälla OK34:46+11:2610:47
9Simon LiljaIFK Lidingö SOK35:55+12:3511:09
10Robert Olsson KihlborgIFK Lidingö SOK36:15+12:5511:15
11Olle Pettersson GradinAttunda OK37:07+13:4711:31
12Albin SöderlindJärfälla OK37:35+14:1511:40
13Samuel LindénAttunda OK38:26+15:0611:56
14Emil SoneAttunda OK38:31+15:1111:57
15Eskil WidehagSundbybergs IK39:18+15:5812:12
16Anders WidlundIFK Lidingö SOK41:08+17:4812:46
17Wilhelm NordqvistWaxholms OK43:16+19:5613:26
18William GrunderJärfälla OK43:49+20:2913:36
19Joel ThalénSundbybergs IK46:03+22:4314:18
20Emil KarlssonVäsby OK48:07+24:4714:56
21Jonathan BlomlöfIFK Lidingö SOK53:02+29:4216:28
22Hampus WiknerOK Österåker1:05:17+41:5720:16
Pontus AbrahamssonSundbybergs IKej godkänd
Filip KarlströmSundbybergs IKej godkänd
Axel MålargårdTäby OKej godkänd
Marcus EkmanTäby OKej start

D14 Kort

2 700 m, 3 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Anna AhlbinJärfälla OK35:4513:14
2My LennartssonJärfälla OK52:10+16:2519:19
3Sara HertegrenJärfälla OK1:06:45+31:0024:43

H14 Kort

2 700 m, 4 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Viktor FärnegårdhMälarö SOK38:2214:12
2Sebastian TorgerstadVäsby OK40:25+2:0314:58
3Sebastian MyhreJärfälla OK1:00:28+22:0622:23
4Anton KronbladhBromma-Vällingby SOK1:02:03+23:4122:58

D12

2 700 m, 17 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Vilma NilssonAttunda OK30:0011:06
2Ida HellströmAttunda OK31:20+1:2011:36
3Bella PedersenJärfälla OK31:49+1:4911:47
4Paula SilierJärfälla OK34:26+4:2612:45
5Moa JohanssonVäsby OK35:11+5:1113:01
6Maja LiljaIFK Lidingö SOK36:28+6:2813:30
7Wilma JosefssonVäsby OK37:52+7:5214:01
8Malin StrömqvistAttunda OK40:01+10:0114:49
9Märta SandvikAttunda OK40:17+10:1714:55
10Moa FröstadiusSundbybergs IK44:37+14:3716:31
11Eleonora DellOrtoSolna OK46:04+16:0417:03
12Matilda EkmanTäby OK47:45+17:4517:41
13Selma CarlsonBromma-Vällingby SOK49:20+19:2018:16
14Thea LennartssonJärfälla OK53:15+23:1519:43
15Linnéa KarlssonVäsby OK53:19+23:1919:44
16Alma MålargårdTäby OK1:01:23+31:2322:44
Louise ByströmBromma-Vällingby SOKej godkänd
Miia RollerJärfälla OKej start
Fredrika NordquistTäby OKej start

H12

2 700 m, 32 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Marcus SteneboAttunda OK19:027:02
2Johan FochsenWaxholms OK20:30+1:287:35
3Viktor SoneAttunda OK22:36+3:348:22
4Jesper ÅkessonJärfälla OK22:57+3:558:30
5Gustaf HofstedtTäby OK25:38+6:369:29
6Noa BerglundTäby OK26:08+7:069:40
7Elis IversAttunda OK27:20+8:1810:07
8Filip LindqvistTäby OK28:13+9:1110:27
9Viggo JahrOK Österåker28:15+9:1310:27
10Axel WiknerOK Österåker29:34+10:3210:57
11Axel BalckTäby OK30:17+11:1511:12
12Jonatan AndersonJärfälla OK30:18+11:1611:13
13Adrian KronhefferSolna OK32:50+13:4812:09
14Marcus SneitzJärfälla OK33:16+14:1412:19
15Elias LjungdellTäby OK34:59+15:5712:57
16Anton MörkforsJärfälla OK35:39+16:3713:12
17Viktor SandqvistVäsby OK35:41+16:3913:12
18Simon OlsénMälarö SOK35:51+16:4913:16
19Emil FranzénSundbybergs IK36:41+17:3913:35
20Hugo SjölanderTäby OK36:45+17:4313:36
21Malte AlbinssonOK Österåker37:59+18:5714:04
22Anton PleinerTäby OK38:25+19:2314:13
23Marcus GrunderJärfälla OK38:50+19:4814:22
24Martin ErikssonVäsby OK40:20+21:1814:56
25Alvin LarssonAttunda OK49:19+30:1718:15
26Erik FranklingIFK Lidingö SOK51:54+32:5219:13
27Birger NormanSundbybergs IK1:02:37+43:3523:11
28Arvid HedenlundTäby OK1:04:09+45:0723:45
29Alvar EdvardssonBromma-Vällingby SOK1:06:18+47:1624:33
30Anton BartschJärfälla OK1:14:04+55:0227:25
Noak CarlssonIFK Lidingö SOKej godkänd
Jannick BrabieJärfälla OKej godkänd
Alexander IggmarkBromma-Vällingby SOKej start
Viggo VidinSolna OKej start
Mikael KökeritzSundbybergs IKej start
Fred ErikssonSolna OKej start

D12 Kort

2 350 m, 6 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Ebba HörlingSundbybergs IK34:5214:50
2Tilda StenbackJärfälla OK35:03+0:1114:54
3Fanny HallénSundbybergs IK36:15+1:2315:25
4Matilda SjöblomAttunda OK41:33+6:4117:40
5Stina YlipääMälarö SOK45:33+10:4119:22
Ella LybertVäsby OKej godkänd

H12 Kort

2 350 m, 6 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Robin HyppelOK Österåker34:0314:29
2Liam JosefssonJärfälla OK35:57+1:5415:17
3Anton KarlssonWaxholms OK43:12+9:0918:22
4Ville HalldinBromma-Vällingby SOK43:49+9:4618:38
5Viktor EricsonSundbybergs IK48:31+14:2820:38
Milton DahllöfAttunda OKej godkänd
Liam HallAttunda OKej start
Edvin KarlssonJärfälla OKej start

D10

2 350 m, 18 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Maja FalkSundbybergs IK21:309:08
2Ella LindqvistTäby OK26:40+5:1011:20
3Ebba WestringJärfälla OK29:13+7:4312:25
4Stina PedersenJärfälla OK29:28+7:5812:32
5Stella ÖstblomJärfälla OK32:11+10:4113:41
6Lovisa NordquistTäby OK32:52+11:2213:59
7Maja RundlöfVäsby OK37:03+15:3315:45
8Minna KökeritzSundbybergs IK38:59+17:2916:35
9Elsa TunbladMälarö SOK42:27+20:5718:03
10Linda StrömqvistAttunda OK44:25+22:5518:54
11Alma BarkstedtTäby OK44:51+23:2119:05
12Wilda LundqvistMälarö SOK48:02+26:3220:26
13Emelie HolmströmTäby OK48:11+26:4120:30
14Irma WidehagSundbybergs IK53:49+32:1922:54
15Alva WidegrenMälarö SOK53:58+32:2822:57
16Sofia QuasWaxholms OK56:57+35:2724:14
17Sara StrömqvistAttunda OK1:05:08+43:3827:42
18Lova-Li HollstrandWaxholms OK1:06:24+44:5428:15
Ida ZefferMälarö SOKej start
Elsa ForsbergJärfälla OKej start

H10

2 350 m, 16 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Svante SandvikAttunda OK19:178:12
2Oliver LiwångIFK Lidingö SOK19:30+0:138:17
3Edvin JohanssonVäsby OK23:46+4:2910:06
4Hugo JaremalmTäby OK24:05+4:4810:14
5Villehart FrölidTäby OK26:37+7:2011:19
6Jens FochsenWaxholms OK26:39+7:2211:20
7Axel NordqvistWaxholms OK28:14+8:5712:00
8Åke EngmanIFK Lidingö SOK36:25+17:0815:29
9Hampus SundbergJärfälla OK38:18+19:0116:17
10Lukas SjöblomAttunda OK38:42+19:2516:28
11Egon WistedtSundbybergs IK41:50+22:3317:48
12Petter FochsenWaxholms OK51:46+32:2922:01
13Oskar BartschJärfälla OK55:53+36:3623:46
14Elliot LjungdellTäby OK1:09:58+50:4129:46
Adrian WernerIFK Lidingö SOKej godkänd
Carl NormanSundbybergs IKej godkänd
Erik BalckTäby OKej start
Noel HellbergSundbybergs IKej start

Inskolning

1 470 m, 19 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
Hanna AnderssonAttunda OKfullföljt
Irma BerglundTäby OKfullföljt
Meja BerglundTäby OKfullföljt
Lucilla DellOrtoHäverödals SKfullföljt
Ingrid EngmanIFK Lidingö SOKfullföljt
Nova FalkSundbybergs IKfullföljt
Ida HellbergSundbybergs IKfullföljt
Saga HellbergSundbybergs IKfullföljt
Sara HellströmAttunda OKfullföljt
Maria KaikonenJärfälla OKfullföljt
Gustav KuehnSundbybergs IKfullföljt
Astrid LandströmAttunda OKfullföljt
Erik LjungqvistTäby OKfullföljt
Ida PetterssonJärfälla OKfullföljt
Hugo PleinerTäby OKfullföljt
Hanna SundströmIFK Lidingö SOKfullföljt
Gyda ThorbjörnsdottirSundbybergs IKfullföljt
Annie WestermarkAttunda OKfullföljt
Ebba WistrandTäby OKfullföljt
Jamie RollerJärfälla OKej start
Hampus SiljekvistJärfälla OKej start

U2

2 350 m, 50 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Simon TrossingTäby OK27:0811:32
2Simon AndersonJärfälla OK27:21+0:1311:38
3John NymanJärfälla OK28:14+1:0612:00
4Ted LagerströmAttunda OK28:41+1:3312:12
5Fanny KarlsVäsby OK30:17+3:0912:53
6Elliot JonssonAttunda OK30:47+3:3913:05
7Ludvig SundströmSundbybergs IK30:49+3:4113:06
8Filip WallnäsSundbybergs IK31:30+4:2213:24
9Oliver RosanderVäsby OK32:09+5:0113:40
10Carl ÖrnebrandJärfälla OK32:51+5:4313:58
11Amanda MörkforsJärfälla OK33:03+5:5514:03
12Tova SandgrenBromma-Vällingby SOK33:11+6:0314:07
13Arvid HellbergSundbybergs IK33:56+6:4814:26
14Hanna CarlenstamVäsby OK34:02+6:5414:28
15Oliver BinnbergJärfälla OK34:04+6:5614:29
15Marcus BarbozaAttunda OK34:04+6:5614:29
17Melker JohanssonAttunda OK34:16+7:0814:34
18Mose GrafströmAttunda OK34:19+7:1114:36
19Matilda ModigVäsby OK35:56+8:4815:17
20Max BoströmJärfälla OK36:16+9:0815:25
21Julia KronhefferSolna OK36:25+9:1715:29
22Linus DanielssonSolna OK36:54+9:4615:42
23Selma HedlundVäsby OK37:01+9:5315:45
24Jakob AtterwallSolna OK37:24+10:1615:54
25Hailey  BuhreAttunda OK37:25+10:1715:55
26Elliot BryntseMälarö SOK37:34+10:2615:59
27Nelly LundgrenAttunda OK38:22+11:1416:19
28Junior YlipääMälarö SOK38:49+11:4116:31
29Edvin BjörklundJärfälla OK38:56+11:4816:34
30Leo UndsénJärfälla OK39:52+12:4416:57
31Sofia DellOrtoSolna OK40:33+13:2517:15
32Erik WallnäsSundbybergs IK40:39+13:3117:17
33Ninn JohanssonVäsby OK40:48+13:4017:21
34Moa HöökJärfälla OK41:39+14:3117:43
35Love DanielssonSolna OK41:50+14:4217:48
36Viktor TofteJärfälla OK42:23+15:1518:02
37Adam Gustavsson EvredSundbybergs IK44:48+17:4019:03
38Victor LjungströmJärfälla OK45:19+18:1119:17
39Axel MyhreJärfälla OK45:36+18:2819:24
40Felix JahrOK Österåker46:51+19:4319:56
40Joel BjörklundAttunda OK46:51+19:4319:56
42Agnes KarlssonWaxholms OK48:07+20:5920:28
43Gustav RilegårdWaxholms OK48:57+21:4920:49
44Alva SmedsVäsby OK50:01+22:5321:17
45Linnéa SandströmAttunda OK50:56+23:4821:40
46Wilmer HulteniusJärfälla OK51:03+23:5521:43
47Lorentz KaikkonenJärfälla OK57:47+30:3924:35
48Rannveig ThorbjörnsdottirSundbybergs IK1:06:25+39:1728:15
Elias PetterssonJärfälla OKej godkänd
Johanna BlomAttunda OKej godkänd
Viggo HjobergSolna OKej start
Tilda MoodyssonSolna OKej start
Mattias OlliSolna OKej start
Alfred HäggSolna OKej start
Ivar DuvhökWaxholms OKej start
Kelvin NordströmSolna OKej start
David WildeJärfälla OKej start
Elliot NordströmSolna OKej start
Lucas ÅsbrinkSolna OKej start
Olle DuvhökWaxholms OKej start
Smilla RuneborgAttunda OKej start
Francis EyemJärfälla OKej start
Olivia AllertTäby OKej start

U3

2 700 m, 7 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Lisa WadenbrantSundbybergs IK35:0312:58
2Emil AnterudVäsby OK38:46+3:4314:21
3Noah SantaliusVäsby OK45:34+10:3116:52
4Alexander TimsäterTäby OK54:00+18:5720:00
5Tove KorolanyiJärfälla OK57:30+22:2721:17
6Hanna EkströmJärfälla OK1:16:31+41:2828:20
7Mira ReignierJärfälla OK1:19:33+44:3029:27

U1-Pojkar

2 000 m, 23 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Petter LjungqvistTäby OK19:309:45
2Heimer JunkkaSundbybergs IK22:27+2:5711:13
3Simon SiljekvistJärfälla OK24:17+4:4712:08
4Botvid SimonssonSundbybergs IK25:21+5:5112:40
5Folke JohanssonSundbybergs IK25:52+6:2212:56
6Alve WistedtSundbybergs IK26:30+7:0013:15
7Max LindqvistTäby OK27:05+7:3513:32
8Wilton BryntseMälarö SOK27:14+7:4413:37
9Albin SandebergWaxholms OK28:00+8:3014:00
10Elias TrossingTäby OK28:44+9:1414:22
11Kalle PalmbladWaxholms OK28:55+9:2514:27
12Love HalvardssonOK Österåker30:01+10:3115:00
13Mons LarssonSundbybergs IK30:34+11:0415:17
14Loke HultqvistJärfälla OK31:21+11:5115:40
15David NymanJärfälla OK31:31+12:0115:45
16Hannes BromsJärfälla OK31:46+12:1615:53
17Vincent ArnIFK Lidingö SOK32:55+13:2516:27
18Simon SjölundJärfälla OK34:16+14:4617:08
19Emil WågbergAttunda OK34:48+15:1817:24
20Simon FredzellJärfälla OK35:19+15:4917:39
21Samuel StrömbäckJärfälla OK35:42+16:1217:51
22Dante VidinSolna OK37:06+17:3618:33
23Nils Andersson RollJärfälla OK42:29+22:5921:14
Axel KarlssonJärfälla OKej start
Victor GranathVäsby OKej start
Elias GalménTäby OKej start
Erik WestmanSundbybergs IKej start
Milton AhlströmSundbybergs IKej start
Rickard SturkWaxholms OKej start
Anton GranholmJärfälla OKej start
Theodor WargbornSolna OKej start
Noah JaremalmTäby OKej start
Oliver VictorVäsby OKej start

U1-Flickor

1 930 m, 44 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Alice HedinIFK Lidingö SOK16:228:28
2Sofia El HajjiJärfälla OK17:23+1:019:00
3Meja MichelsenJärfälla OK17:45+1:239:11
4Greta SandvikAttunda OK17:53+1:319:15
5Sara LiwångIFK Lidingö SOK18:00+1:389:19
6Antonia TothMälarö SOK18:04+1:429:21
7Gine LundvallTäby OK19:17+2:559:59
8Fiffi MalmströmJärfälla OK19:32+3:1010:07
9Julia PetterssonJärfälla OK19:50+3:2810:16
10Vera EnbomJärfälla OK19:54+3:3210:18
11Selma BredinAttunda OK19:57+3:3510:20
12Felicia KyhlbergTäby OK20:13+3:5110:28
13Astrid SkantzeIFK Lidingö SOK20:29+4:0710:36
14Alice HellbergSundbybergs IK20:54+4:3210:49
15Ida LjungqvistWaxholms OK20:57+4:3510:51
16Sofia SollenbergJärfälla OK21:15+4:5311:00
17Livia HedendahlJärfälla OK21:24+5:0211:05
18Isola LarssonVäsby OK21:51+5:2911:19
19Molly DahllöfAttunda OK22:10+5:4811:29
20Lily HollstrandWaxholms OK22:14+5:5211:31
21Isabel CarlssonIFK Lidingö SOK22:35+6:1311:42
22Moa RollJärfälla OK23:18+6:5612:04
23Hedda TunbladMälarö SOK23:28+7:0612:09
24Siri KihlborgIFK Lidingö SOK23:55+7:3312:23
25Wilma AnterudVäsby OK23:56+7:3412:24
25Lina WågbergAttunda OK23:56+7:3412:24
27Iza StenmarkWaxholms OK24:02+7:4012:27
28Signe FredingTäby OK24:34+8:1212:43
29Livia QuasWaxholms OK25:12+8:5013:03
30Julia HolmströmTäby OK25:15+8:5313:04
31Olivia GoldJärfälla OK25:27+9:0513:11
32Ella LjungdellTäby OK26:24+10:0213:40
33Betty PerssonSundbybergs IK26:34+10:1213:45
34Emmy HulteniusJärfälla OK26:49+10:2713:53
35Alva GawellIFK Enskede26:58+10:3613:58
36Ida HultstrandJärfälla OK27:26+11:0414:12
37Emelie SjöstedtTäby OK28:13+11:5114:37
38Molly BomanMälarö SOK30:56+14:3416:01
39Anna FranklingIFK Lidingö SOK32:20+15:5816:45
40Vilma ÖbergAttunda OK35:10+18:4818:13
41Torun Berneklint RhedinWaxholms OK35:22+19:0018:19
42Irma JarlemarkIFK Lidingö SOK40:30+24:0820:59
43Astrid RollJärfälla OK42:20+25:5821:56
44Ingrid YtterströmWaxholms OK46:30+30:0824:05
Signe AlbinssonOK Österåkerej start
Vera SkantzeIFK Lidingö SOKej start
Magda EriczonMälarö SOKej start

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser