Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för Edetdubbeln, etapp 2

TävlingsinformationVisa resultatlista per organisationPressresultatlistaLadda upp ruttSkriv ut

Tävlingens namn: Edetdubbeln
Arrangörsorganisation: OK Gipen
Datum: söndag 29 maj 2016

Etapp 1Etapp 2Etapp 2 (totalt)

D21

3 040 m, 13 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Daria MoskalenkoSävedalens AIK18:376:07
2Emelie SvalinVänersborgs SK19:27+0:506:23
3Maria ErikssonEds SK19:35+0:586:26
4Louise BorgTrollhättans SOK20:00+1:236:34
5Jenny GullqvistVästvärmlands OK21:35+2:587:05
6Frida WallströmSävedalens AIK21:50+3:137:10
7Linda ErikssonOK Skärmen22:45+4:087:29
8Lovisa ÅrebäckGöteborg-Majorna OK24:07+5:307:55
9Maria LundStenungsunds OK24:16+5:397:58
10Frida StrömgårdUddevalla OK25:46+7:098:28
11Wilma JanssonVänersborgs SK26:05+7:288:34
12Julia BirathStenungsunds OK26:17+7:408:38
13Maria PollMölndal Outdoor IF30:21+11:449:59
Helena SvenssonFK Herkulesej start

H21

3 260 m, 17 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Albin ThunbergOK Alehof16:335:04
2Joakim KaminskyGöteborg-Majorna OK16:51+0:185:10
3Joakim AxelssonTrollhättans SOK17:32+0:595:22
4Tommy AnderssonVänersborgs SK17:37+1:045:24
5Fredrik SturessonOK Alehof17:42+1:095:25
6Victor FlingmarkOK Kåre17:44+1:115:26
7Kristoffer SidebyGöteborg-Majorna OK17:45+1:125:26
8Johan SandströmTrollhättans SOK19:18+2:455:55
9Eskil TryggöTrollhättans SOK19:21+2:485:56
10Jonas LauriFK Herkules19:41+3:086:02
11Kristian PorathTolered-Utby Ol-klubb19:50+3:176:05
12Anton HemlinIK Uven20:14+3:416:12
13Martin LundStenungsunds OK21:22+4:496:33
14John GabrielssonSävedalens AIK21:36+5:036:37
15Christoffer OlssonUddevalla OK22:26+5:536:52
16Joar TryggöTrollhättans SOK22:37+6:046:56
17Erik LauriFK Herkules23:37+7:047:14
Björn KristianssonTrollhättans SOKej start

H20

3 040 m, 2 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Hugo ThunbergOK Alehof19:476:30
2Eric CarlssonKvillebyns SK20:14+0:276:39

D16

2 340 m, 1 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Klara SäfstenMölndal Outdoor IF21:439:16

H16

2 610 m, 2 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Anton WöhrerStigsökarna17:526:50
2Felix SandbergOK Skogsvargarna18:16+0:246:59

D14

2 090 m, 7 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Matilda WöhrerStigsökarna14:266:54
2Elin HelmerssonOK Skogsvargarna15:51+1:257:35
3Sara HelmerssonOK Skogsvargarna16:50+2:248:03
4Katrin AsplundKungälvs OK17:05+2:398:10
5Tova JanssonVänersborgs SK18:52+4:269:01
6Alma AppelgrenTrollhättans SOK20:46+6:209:56
7Hillevi LindKvillebyns SK28:44+14:1813:44
Marie AsplundKungälvs OKej start

H14

2 090 m, 14 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Simon NordbergGöteborg-Majorna OK11:265:28
2Simon GårdsbyTolered-Utby Ol-klubb12:01+0:355:44
3Victor JärnekullTolered-Utby Ol-klubb12:50+1:246:08
4David HolménStenungsunds OK13:13+1:476:19
5David AlménTrollhättans SOK14:17+2:516:50
6Erik JohanssonOK Alehof14:41+3:157:01
7Jacob GrahnIK Uven14:42+3:167:02
8Oscar LundborgKungälvs OK14:50+3:247:05
9Linus BacklundTrollhättans SOK16:27+5:017:52
10Alfred LeonTrollhättans SOK19:21+7:559:15
11Linus BoströmOK Alehof19:51+8:259:29
12Gustav CarlssonKvillebyns SK19:55+8:299:31
13Philip LarssonEds SK21:32+10:0610:18
14Anton LundOK Skogshjortarna34:17+22:5116:24
Arvid EkströmStenungsunds OKej start
Mattias LauriFK Herkulesej start

D12

1 460 m, 11 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Ida BengtssonOK Alehof9:056:13
2Audrey HanssonFrölunda OL9:28+0:236:29
3Evelina GårdsbyTolered-Utby Ol-klubb9:46+0:416:41
4Matilda WallströmSävedalens AIK10:09+1:046:57
5Emma KarlssonOK Landehof10:14+1:097:00
6Linnea Solvang StaggOK Skogsvargarna10:55+1:507:28
7Ebba NäsmanLerums SOK11:19+2:147:45
8Agnes ThulinKungälvs OK13:42+4:379:23
9Felicia SandinOK Skärmen15:14+6:0910:26
10Lovisa GullqvistVästvärmlands OK16:12+7:0711:05
11Emilia SandinOK Skärmen19:22+10:1713:15
Jennifer StigssonTrollhättans SOKej start

H12

1 460 m, 16 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Victor BeischerIK Uven8:115:36
2Elias NordbergGöteborg-Majorna OK8:22+0:115:43
3Axel BrönnestamOK Gipen9:39+1:286:36
4Hannes EssungerSjövalla FK9:51+1:406:44
5Max NymanOK Gipen10:24+2:137:07
6Oscar NymanOK Gipen10:39+2:287:17
7Ivar HenrikssonTolered-Utby Ol-klubb10:51+2:407:25
8Edvin OckbornTrollhättans SOK11:32+3:217:53
9Johan ErikssonOK Skogsvargarna12:01+3:508:13
10Simon LjungkvistOK Alehof12:02+3:518:14
11Robin AnderssonTrollhättans SOK12:27+4:168:31
12Alfred JohanssonOK Alehof12:40+4:298:40
13Lucas BoströmOK Alehof12:46+4:358:44
14Sebastian KorpiUddevalla OK12:58+4:478:52
15Erik WettergrenIK Uven20:02+11:5113:43
Jakob BaierTolered-Utby Ol-klubbej godkänd

D10

1 170 m, 14 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Miranda WallströmSävedalens AIK7:336:27
2Maja JosefssonVästvärmlands OK7:55+0:226:45
2Linn EnbomVänersborgs SK7:55+0:226:45
4Isabella BaierTolered-Utby Ol-klubb8:28+0:557:14
5Frida StigssonTrollhättans SOK9:10+1:377:50
6Ida AnderssonVänersborgs SK9:12+1:397:51
7Andrea EnbomVänersborgs SK9:23+1:508:01
8Lola NymanOK Gipen13:32+5:5911:34
9Maja NymanVänersborgs SK13:48+6:1511:47
10Ella MannOK Skogsvargarna14:25+6:5212:19
11Sara BengtssonOK Alehof17:14+9:4114:43
12Malin HelmerssonOK Skogsvargarna20:38+13:0517:38
13Elsa ForsengLjungskile FK20:57+13:2417:54
14Frida KällbergOK Skogsvargarna36:39+29:0631:19

H10

1 170 m, 11 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK5:394:49
2Marcus LammFrölunda OL5:51+0:125:00
3Liam HogedalVänersborgs SK6:23+0:445:27
4Viggo AnderssonTrollhättans SOK7:07+1:286:04
5Oskar WesterbergTrollhättans SOK7:32+1:536:26
6Felix JohanssonOK Alehof7:45+2:066:37
7Gabriel HogedalVänersborgs SK8:13+2:347:01
8Andy GranforsIF Rigor8:41+3:027:25
9Alexander FedjeFrölunda OL10:04+4:258:36
10Elias JosefssonVästvärmlands OK11:38+5:599:56
11Eskil LeonTrollhättans SOK12:48+7:0910:56
Elias LauriFK Herkulesej start
Simon GrahnIK Uvenej start

D35

2 670 m, 3 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Karin FedjeFrölunda OL18:356:57
2Inger-Lise EriksenEds SK20:50+2:157:48
3Johanna UlveklintGöteborg-Majorna OK27:13+8:3810:11

D40

2 670 m, 10 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Åsa NordbergGöteborg-Majorna OK16:336:11
2Anna BerlinKungälvs OK19:04+2:317:08
3Ulrika GranforsIF Rigor19:05+2:327:08
4Martina StigssonTrollhättans SOK20:02+3:297:30
5Annika BengtssonOK Alehof20:26+3:537:39
6Katarina EnbomVänersborgs SK21:10+4:377:55
7Anna-Carin SteindahlStenungsunds OK21:34+5:018:04
8Mia ThulinKungälvs OK24:33+8:009:11
9Martina GabrielssonTrollhättans SOK24:47+8:149:16
10Inger LindKvillebyns SK32:18+15:4512:05

H40

2 990 m, 14 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Richard SottFrölunda OL17:395:54
2Robert EnbomVänersborgs SK17:47+0:085:56
3Daniel HägerstrandKungälvs OK19:02+1:236:21
4Marcus HanssonFrölunda OL19:09+1:306:24
5Hans LarssonEds SK20:05+2:266:43
6Henrik PetterssonGöteborg-Majorna OK20:42+3:036:55
7Stefan JohanssonFrölunda OL21:24+3:457:09
8Stefan MårtenssonFrölunda OL23:42+6:037:55
9Patrik SvalinVänersborgs SK23:51+6:127:58
10Erik BacklundTrollhättans SOK24:44+7:058:16
11Bo KronOK Flundrehof24:56+7:178:20
12Anders LundOK Skogshjortarna26:24+8:458:49
Jan JohanssonFrölunda OLdiskvalificerad
Erik AderstedtKungälvs OKej godkänd
Pär SvenssonI 15 IFej start

D45

2 690 m, 5 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Ellinor JohanssonOK Alehof21:257:57
2Pia OlssonKvillebyns SK22:17+0:528:17
3Annelie JohanssonOK Skärmen27:18+5:5310:08
4Eija LauriFK Herkules28:26+7:0110:34
Eva NilssonKungälvs OKej godkänd
Pia JohanssonOK Landehofej start

H45

2 990 m, 9 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Nichlas WallströmSävedalens AIK18:566:19
2Stefan AnerönnGnellspikes Multisport Club20:42+1:466:55
3Stefan HellqvistOK Flundrehof20:43+1:476:55
4Klas ÅströmMölndal Outdoor IF20:48+1:526:57
5Henrik EssungerSjövalla FK21:00+2:047:01
6Anders ThulinKungälvs OK21:43+2:477:15
7Stefan L JohanssonKungälvs OK22:23+3:277:29
8Håkan JanssonVänersborgs SK25:44+6:488:36
9Magnus StafstedtFrämmestads IK31:54+12:5810:40

D50

2 690 m, 8 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Gunilla EdgrenTrollhättans SOK19:407:18
2Lena PeterssonOK Alehof20:56+1:167:46
3Anna AsplundKungälvs OK21:26+1:467:58
4Karin LaurellOK Flundrehof21:52+2:128:07
5Maria TryggöTrollhättans SOK22:36+2:568:24
6Maria AnderssonKvillebyns SK23:06+3:268:35
7Eva WöhrerStigsökarna30:17+10:3711:15
8Margareta MandingerTrollhättans SOK36:24+16:4413:31

H50

2 670 m, 14 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Torbjörn GrahnIK Uven16:536:19
2Janne MattssonTrollhättans SOK17:01+0:086:22
3Martin MandingerTrollhättans SOK17:08+0:156:25
4David GabrielssonSävedalens AIK17:24+0:316:31
5Johan WettergrenIK Uven17:25+0:326:31
6Anders LammFrölunda OL17:53+1:006:41
7Staffan AsplundKungälvs OK18:02+1:096:45
8Magnus WideFrölunda OL18:46+1:537:01
9Erik RuotsalainenFrölunda OL19:10+2:177:10
10Hans NilssonKungälvs OK19:55+3:027:27
11Mikael JohanssonOK Skärmen21:01+4:087:52
12Bo WesterbergTrollhättans SOK21:42+4:498:07
13Cenny AppelgrenTrollhättans SOK23:08+6:158:39
14Stefan HornebrantTrollhättans SOK25:33+8:409:34
Kent LarssonFrämmestads IKej start
Peter StrömdahlOK Skogsvargarnaej start

D55

2 690 m, 8 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Nina BejbomUddevalla OK18:587:03
2Christina BirathStenungsunds OK19:21+0:237:11
3Birgit HanssonHerrestads AIF20:53+1:557:45
4Birgitta AnderssonFrämmestads IK20:58+2:007:47
5Ann Warma LaasOK Skogshjortarna22:14+3:168:15
6Monica KnutssonSävedalens AIK22:21+3:238:18
7Monika NilssonOK Alehof27:02+8:0410:02
8Ulla RagnarssonMarkbygdens OK30:22+11:2411:17
Mona ÅkermanValbo AIFej start

H55

2 670 m, 8 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Lasse JohanssonEds SK16:386:13
2Andres LaasOK Skogshjortarna17:05+0:276:23
3Jan HanssonStenungsunds OK17:06+0:286:24
4Anders AxelssonTrollhättans SOK18:23+1:456:53
5Magnus UppströmFK Herkules18:46+2:087:01
6Anders KjellbergOK Flundrehof20:07+3:297:32
7Arne LundStenungsunds OK21:32+4:548:03
8Stig-Arne ÖstlundUddevalla OK23:36+6:588:50

D60

2 610 m, 7 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Eva KarlssonUddevalla OK18:267:03
2Kerstin BurmanKvillebyns SK21:33+3:078:15
3My EngströmLerums SOK23:14+4:488:54
4Gunilla HogedalVänersborgs SK23:32+5:069:00
5Kerstin Haugen LundStenungsunds OK23:36+5:109:02
6Ingrid JessenFrämmestads IK24:16+5:509:17
7Christina BerggrenLjungskile FK26:03+7:379:58
Yvonne GalborgenEds SKej start

H60

2 610 m, 11 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Ulf PalmérUlricehamns OK14:295:32
2Thomas KarlssonFrämmestads IK16:53+2:246:28
2Bengt JonassonGöteborg-Majorna OK16:53+2:246:28
4Bill AnderssonI 15 IF16:54+2:256:28
5Janne ErikssonEds SK17:28+2:596:41
6Torbjörn BergmanSnättringe SK18:06+3:376:56
7Gunnar BejbomUddevalla OK18:07+3:386:56
8Robert JessenFrämmestads IK18:55+4:267:14
9Jan-Erik PorathTolered-Utby Ol-klubb21:14+6:458:08
10Börje GustavssonTrollhättans SOK21:22+6:538:11
11Göran BerggrenLjungskile FK22:48+8:198:44

D65

2 340 m, 5 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Rosa JohanssonIK Uven21:469:18
2Ulla-Britt OrdasiKungälvs OK21:48+0:029:18
3Eva BlomströmIK Stern23:12+1:269:54
4Kristina JohanssonVänersborgs SK28:51+7:0512:19
5Inger  EismarkOK Orinto31:57+10:1113:39

H65

2 530 m, 17 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Kent KardellLjungskile FK16:216:27
1Carl-Henry AnderssonOK Orinto16:216:27
3Hans M CarlssonIFK Göteborg16:24+0:036:28
4Arne AlexanderssonStenungsunds OK16:33+0:126:32
5Per IvarssonTrollhättans SOK16:58+0:376:42
6Lars HogedalVänersborgs SK17:38+1:176:58
7Sten BlomströmIK Stern17:45+1:247:00
8Bo KarlssonLjungskile FK18:08+1:477:10
9Hans-Erik ErikssonGävle OK18:20+1:597:14
10Arvid GalborgenEds SK18:23+2:027:15
11Björn EngströmLerums SOK18:33+2:127:19
12Johnny KarlssonUddevalla OK19:11+2:507:34
13Roland IvarssonGävle OK19:46+3:257:48
14Stefan MillegårdSävedalens AIK20:14+3:537:59
15Roalh KlevelandKvillebyns SK20:20+3:598:02
16Jan-Erik PålssonUddevalla IS20:45+4:248:12
17Hans LindqvistTrollhättans SOK23:23+7:029:14
Lars-Olof RönnqvistOK Löftanej start

D70

2 340 m, 10 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Christina SchedwinIK Stern20:098:36
2Birgitta StenströmVänersborgs SK20:30+0:218:45
3Ulla LindheIK Stern22:24+2:159:34
4Britt RangertIK Ymer22:33+2:249:38
5Kerstin ErnvidUlricehamns OK22:55+2:469:47
6Ann-Britt BjörkmanKungälvs OK23:06+2:579:52
7Barbro BörjessonOK Skogshjortarna25:16+5:0710:47
8Berith IvehagFrämmestads IK28:28+8:1912:09
9Barbro AnderssonOK Skogshjortarna28:44+8:3512:16
10Ingrid HermanssonIK Ymer28:50+8:4112:19

H70

2 530 m, 16 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Kenneth IvehagFrämmestads IK16:566:41
2Olof KarlssonUddevalla OK16:57+0:016:41
3Rune SandbergUddevalla OK17:32+0:366:55
4Olle SandellOK Kullingshof18:12+1:167:11
5Per-Arne JohanssonVänersborgs SK18:17+1:217:13
6Dag LorénOK Frisene18:31+1:357:19
7Åke GatelidOK Skogshjortarna19:27+2:317:41
8Henrik HvoslefIK Stern20:01+3:057:54
9Lars-Olof LannfeltOK Skogshjortarna20:22+3:268:03
10Ingemar LindblomOK Orinto21:07+4:118:20
11Leif OlofssonOK Flundrehof21:13+4:178:23
12Ronny AnderssonOK Skogshjortarna22:25+5:298:51
13Lars-Göran AxmalmSävedalens AIK22:41+5:458:57 Ladda ner rutt i gpx-format
14Lars JohanssonOK Skogshjortarna22:45+5:498:59
15Roland NilssonFalköpings AIK OK23:08+6:129:08
16Ronny RagnarssonMarkbygdens OK23:43+6:479:22
Christer WestbergIFK Göteborgej start

D75

2 090 m, 10 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Lisa HedströmGöteborg-Majorna OK22:3810:49
2Gunnel BörjessonIK Uven23:23+0:4511:11
3Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna23:47+1:0911:22
4Gudrun BromanGöteborg-Majorna OK24:13+1:3511:35
5Ann-Catrine AhlströmHjobygdens OK24:54+2:1611:54
6Lillemor HallinOK Landehof27:26+4:4813:07
7Gro BakkenStigsökarna28:18+5:4013:32
8Inger HallbergIK Uven28:56+6:1813:50
9Gull-Britt GrönbergKungälvs OK29:53+7:1514:17
10Margareta HolmbergIF Hagen30:21+7:4314:31
Barbro VallinKungälvs OKej start

H75

2 090 m, 5 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Ivan ErnvidUlricehamns OK17:158:15
2Gunnar BrystHjobygdens OK19:07+1:529:08
3Gunnar PerssonSvanesunds GIF20:05+2:509:36
4Ingemar HolmbergIF Hagen20:47+3:329:56
5Svein BakkenStigsökarna21:31+4:1610:17

H80

1 460 m, 3 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Rolf BlomFrölunda OL15:2810:35
Karleric FranssonTrollhättans SOKej godkänd
Carl-Henrik HallbergIK Uvenej godkänd

Öppen motion 1

1 170 m, 11 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Hjalmar JohanssonOK Alehof10:258:54
2Isac AnderssonFrämmestads IK11:00+0:359:24
3Viggo NäsmanLerums SOK11:22+0:579:42
4Malte AnderssonTrollhättans SOK12:38+2:1310:47
5Jarvis HanssonFrölunda OL13:45+3:2011:45
6Melker OckbornTrollhättans SOK15:44+5:1913:26
7Johannes AnderssonVänersborgs SK18:20+7:5515:40
8Vide UlveklintGöteborg-Majorna OK25:08+14:4321:28
9Anna HallOK Skogsvargarna25:59+15:3422:12
10Ingrid HögnertOK Flundrehof28:52+18:2724:40
11Arvid HögnertOK Flundrehof28:57+18:3224:44
Arvid HägerstrandKungälvs OKej start

Öppen motion 3

2 090 m, 22 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Anders BäckmanTolered-Utby Ol-klubb12:586:12
2Mats HelmerssonOK Skogsvargarna15:31+2:337:25
3Frida HögnertOK Flundrehof15:33+2:357:26
4Jenny WesterlindOK Skogsvargarna15:34+2:367:26
5Johanna RonnedeOK Gipen16:23+3:257:50
6Jonny KällbergOK Skogsvargarna17:22+4:248:18
7Berkley StaggOK Skogsvargarna17:33+4:358:23
8Olle ÅrebäckGöteborg-Majorna OK17:57+4:598:35
9Bert-Olov LarssonOK Skogsvargarna18:34+5:368:53
10Jenny RönnqvistOK Löftan18:40+5:428:55
11Göte NatanaelssonLjungskile FK19:16+6:189:13
12Eva MannOK Skogsvargarna19:29+6:319:19
13Sara AnderssonVänersborgs SK20:07+7:099:37
14Jonas LarssonDegerfors OK21:24+8:2610:14
15Annika WessmarkOK Flundrehof21:47+8:4910:25
16Anders SwedinLidköpings VSK22:00+9:0210:31
17Bodil LjungqvistOK Alehof22:15+9:1710:38
18Ture SäfstenMölndal Outdoor IF24:35+11:3711:45
19Hanna SchälinOK Alehof30:25+17:2714:33
20Rebecca ErikssonOK Skärmen32:06+19:0815:21
20Tobias ErikssonOK Skärmen32:06+19:0815:21
22Siw PetterssonGöteborg-Majorna OK35:12+22:1416:50
Albin AppelgrenTrollhättans SOKej start
Amanda SidebyGMOKej start

Öppen motion 7

3 040 m, 13 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Tobias LindellOK Alehof17:075:37
2Henrik HögnertOK Flundrehof19:22+2:156:22
3Per BladLjungskile FK19:56+2:496:33
4Malin ÅrebäckGöteborg-Majorna OK22:01+4:547:14
5Andreas NäsmanLerums SOK22:05+4:587:15
6Christine LundOK Skogshjortarna25:06+7:598:15
7Perry LundqvistSävedalens AIK25:26+8:198:21
8Alfred Steindahlklubblös27:13+10:068:57
9Lennart AlmströmIK Stern28:26+11:199:21
10Linda SidebyGMOK29:11+12:049:35
11Phil MullinsSjövalla FK36:56+19:4912:08
12Emilia JohanssonOK Gisle39:36+22:2913:01
13Annika JohanssonOK Alehof42:38+25:3114:01

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser