Svenska Orienteringsförbundet

Preliminär resultatlista för Stockholm City Cup, #2

TävlingsinformationVisa resultatlista per organisationPressresultatlistaLadda upp ruttSkriv ut

Tävlingens namn: Stockholm City Cup, #2
Arrangörsorganisationer: OK Södertörn / Sundbybergs IK
Datum: onsdag 25 maj 2016

Öppen motion 3

2 110 m, 97 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Erikas GudonisOSK Sakas12:395:59
2Mattias ÅgrenCentrum OK13:09+0:306:13
3Torbjörn Thorenklubblös13:25+0:466:21
4Zdenek Liscinskyklubblös13:32+0:536:24
5Olof Sundströmklubblös13:57+1:186:36
6Per KnutesJärla Orientering14:14+1:356:44
7Erik Holmgrenklubblös14:26+1:476:50
8Per LjungStockholms OK14:58+2:197:05
9Erik ValdemarssonKöping-Kolsva OK15:20+2:417:16
10Erika HörnfeldtOK Ravinen15:33+2:547:22
11Claes Anderssonklubblös15:39+3:007:25
12Michael AhlquistJärla Orientering15:41+3:027:25
13Johan CallebergSnättringe SK16:17+3:387:43
14Carin RosénGustavsbergs OK17:12+4:338:09
15Carl-Johan RoubertFK Finn17:26+4:478:15
16Caroline WestbomOK Österåker17:29+4:508:17
17Jennifer WendeliusIFK Lidingö SOK17:37+4:588:20
18Sten ErikssonSträngnäs-Malmby OL17:39+5:008:21
19Ingrid KlingOckelbo OK17:42+5:038:23
20Rebecka Hallerbyklubblös18:16+5:378:39
21Elin LarssonAlvesta SOK18:23+5:448:42
22Nina KarlssonIFK Lidingö SOK18:24+5:458:43
23Magnus EmbretsenTäby OK18:29+5:508:45
24Jan DahlinHellas Orientering18:45+6:068:53
25Ulf CarnbyTäby OK19:07+6:289:03
26Torbjörn LarssonTäby OK19:20+6:419:09
27Henrik AhnbrinkSundbybergs IK19:22+6:439:10
28Caroline Mannestålklubblös19:29+6:509:14
29Erik CallebergSnättringe SK19:55+7:169:26
30Sofia RytterströmKjula IF20:26+7:479:41
31Fredrik GrebergJärla Orientering20:41+8:029:48
32Frank PelanderSnättringe SK20:43+8:049:49
33Roland HellbergTäby OK20:44+8:059:49
34Lars JonassonJärfälla OK20:54+8:159:54
35Hanna LunddahlAlvesta SOK20:55+8:169:54
36Thomas LundinSundbybergs IK21:05+8:269:59
37Per StålhammarTullinge SK21:28+8:4910:10
38Jacob Hård af SegerstadOK Södertörn21:29+8:5010:10 Ladda ner rutt i gpx-format
39Göran HanssonTäby OK21:32+8:5310:12
40Mattias JohnssonIBM-Klubben21:35+8:5610:13
41Niklas Brytzerklubblös22:06+9:2710:28
42Massimo MondiniHellas Orientering22:42+10:0310:45
43Pille HedströmSöders-Tyresö22:56+10:1710:52
44Birgitta ThunellIFK Lidingö SOK23:10+10:3110:58
45Claes LandqvistVallentuna-Össeby OL23:37+10:5811:11
46Helena BachmanTäby OK24:16+11:3711:30
47Lars BrodinOK Kontinent24:20+11:4111:31
48Mikaela WallerströmOK Österåker24:33+11:5411:38
49Jan BojlingSolna OK24:43+12:0411:42
50Elisabeth StålhammarTullinge SK25:08+12:2911:54
51Leif KlingOckelbo OK25:16+12:3711:58
52Emma Perssonklubblös25:23+12:4412:01
53Henrik WolffSkogsluffarnas OK25:56+13:1712:17
54Stefan Olssonklubblös26:27+13:4812:32
55Elisabeth BengtssonHaninge SOK26:28+13:4912:32
56Carl CarlinSöders-Tyresö26:29+13:5012:33
57Ingela ArenanderSkarpnäcks OL27:12+14:3312:53
58Gunnel BalckIFK Enskede27:18+14:3912:56
59Lars LöthmanJärfälla OK27:51+15:1213:11
60Anna BlomgrenTullinge SK28:51+16:1213:40
61Lars NordinSolna OK29:35+16:5614:01
62Helene SwartzIFK Lidingö SOK29:55+17:1614:10
63Leif SkantzeSundbybergs IK30:03+17:2414:14
64Rishab Srivatsaklubblös30:13+17:3414:19
65Eva HagrotTäby OK31:20+18:4114:50
66Aija SadurskisCentrum OK31:30+18:5114:55
67Julia Rouet-LeducTäby OK31:31+18:5214:56
68Maj Eriksson GotheOK Ravinen32:03+19:2415:11
69Kristina SkoglundHellas Orientering32:15+19:3615:17
70Anders EkströmCentrum OK32:35+19:5615:26
71Pia VikströmTäby OK32:59+20:2015:37
72Lena NilssonOK Österåker33:42+21:0315:58
73Matilda Anderssonklubblös33:47+21:0816:00
74Christina SälgbladVallentuna-Össeby OL34:28+21:4916:20
75Virve BergBromma-Vällingby SOK34:38+21:5916:24
76Anna WolgastSnättringe SK35:05+22:2616:37
77Annakarin RahlénOK Ravinen37:37+24:5817:49
78Elisabeth CarlinSöders-Tyresö38:09+25:3018:04
79Maria Jönssonklubblös40:32+27:5319:12
80Ann KarlstenSolna OK40:59+28:2019:25
81Solveig HumlaSolna OK41:52+29:1319:50
82Helen NyqvistJärla Orientering43:37+30:5820:40
83Karin ErikssonHellas Orientering44:41+32:0221:10
84Mats WestergrenOK Älvsjö-Örby45:10+32:3121:24
85Anethe MansénSkarpnäcks OL50:34+37:5523:57
86Jennifer Chacolklubblös51:09+38:3024:14
87Solveig SpångbergIFK Lidingö SOK52:13+39:3424:44
88Carren MelinderTullinge SK1:01:02+48:2328:55
89Hanna ForsbergHellas Orientering1:04:15+51:3630:27
Oskar AhnbrinkSundbybergs IKej godkänd
Göran AnderssonTäby OKej godkänd
Henrik ByströmBromma-Vällingby SOKej godkänd
Per WidénHellas Orienteringej godkänd
Frank NordahlSträngnäs-Malmby OLej godkänd
Rolf SkoglundHellas Orienteringej godkänd
Tommy HolmérVäsby OKej godkänd
Sigrid Ribjerklubblösej godkänd
Eva LenellMälarö SOKej start

U2

1 560 m, 20 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Elvin Thorsenklubblös12:237:56
2Erik HellgrenOK Ravinen13:23+1:008:34
3Anton HedströmSöders-Tyresö17:20+4:5711:06
4Hugo PelanderSnättringe SK17:28+5:0511:11
5Julia PetterssonJärfälla OK19:07+6:4412:15
6Greta SandvikAttunda OK20:18+7:5513:00
7Frida MårtenssonOK Älvsjö-Örby22:13+9:5014:14
8*Signe DamneBromma-Vällingby SOK25:33+13:1016:22
9Hedda HedströmSöders-Tyresö27:38+15:1517:42
10Simon AhlströmIFK Enskede29:18+16:5518:46
11Felix AhlströmIFK Enskede29:53+17:3019:09
12Åke EngmanIFK Lidingö SOK30:00+17:3719:13
13Signe AlbinssonOK Österåker30:08+17:4519:18
14Tove ErlandssonOK Södertörn31:20+18:5720:05
15Vera SkantzeIFK Lidingö SOK32:01+19:3820:31
16Teodor JonssonSkarpnäcks OL34:04+21:4121:50
17Ingrid EngmanIFK Lidingö SOK37:59+25:3624:20
18Nora AhlströmIFK Enskede38:08+25:4524:26
19Lova JonssonSkarpnäcks OL40:33+28:1025:59
20Irma WidehagSundbybergs IK42:03+29:4026:57
Erik BalckTäby OKej start

H17-

2 990 m, 260 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Olle BoströmJärla Orientering14:304:50
2Nicolas SimoninIFK Lidingö SOK14:35+0:054:52
3Emil GranqvistOK Ravinen14:49+0:194:57
4John BörjessonGöteborg-Majorna OK14:58+0:285:00
5Julian DentIFK Lidingö SOK15:15+0:455:06
6Oskar DanielsAttunda OK15:29+0:595:10
6Erik Ivarsson SandbergIFK Lidingö SOK15:29+0:595:10
8Dan WesterJärla Orientering15:32+1:025:11
8Mathias HallJärla Orientering15:32+1:025:11
10Martin HärbergJärla Orientering15:37+1:075:13
11Erik BerzellJärla Orientering15:38+1:085:13
12Mattias MillingerJärla Orientering15:48+1:185:17
13Kalle BergmanOK Ravinen15:55+1:255:19
14Oskar EdvardssonJärfälla OK15:58+1:285:20
15Niklas SundqvistTullinge SK16:00+1:305:21
15Oscar BjörckJärla Orientering16:00+1:305:21
17Peter HemmyrJärla Orientering16:01+1:315:21
18Nils SpetzUlricehamns OK16:13+1:435:25
19Joel LännevallOK Roslagen16:14+1:445:25
20Emil AnderssonTullinge SK16:23+1:535:28
21Espen Hultgreen WeltzienJärla Orientering16:29+1:595:30
22Oskar MalmbergIFK Umeå16:34+2:045:32
23Henrik PerssonTullinge SK16:35+2:055:32
23Waldemar AnderssonLånghundra IF16:35+2:055:32
25Jörgen OhlinTullinge SK16:36+2:065:33
26Sebastian MånssonHagaby GoIF Örebro16:37+2:075:33
27David HectorSnättringe SK16:38+2:085:33
28Simon LundinFinspångs SOK16:39+2:095:34
29Simon BohmanRånäs OK16:44+2:145:35
30Martin LindskogOK Ravinen16:48+2:185:37
30Henrik OlssonTäby OK16:48+2:185:37
30Zsolt LenkeiIFK Mora OK16:48+2:185:37
33Alexander HansenSöders-Tyresö16:51+2:215:38
34Simon SanderiHagaby GoIF Örebro16:54+2:245:39
35Olov VikströmSundsvalls OK16:57+2:275:40
36Martin HunhammarOK Ravinen16:58+2:285:40
37Gustav EklöfUlricehamns OK17:00+2:305:41
38Oskar ForsbergTullinge SK17:01+2:315:41
39Alexander NilssonGotlands Bro OK17:10+2:405:44
40Tobias ForsénTullinge SK17:13+2:435:45
41Linus BacklundOK Södertörn17:16+2:465:46
42Mikael NilssonSnättringe SK17:18+2:485:47
43Arvid HenrikssonJärla Orientering17:24+2:545:49
44Nils EdvardssonJärfälla OK17:30+3:005:51
44Martin BellanderGustavsbergs OK17:30+3:005:51
46Simon SchusterIFK Lidingö SOK17:32+3:025:51
47Jesper LundTullinge SK17:33+3:035:52
48Mattias AllaredTumba-Mälarhöjden OK17:36+3:065:53
49Anders BoströmTumba-Mälarhöjden OK17:37+3:075:53
50Johan HedmanSöders-Tyresö17:38+3:085:53
51Hannes SvahnOK Ravinen17:41+3:115:54
52Robert PedersenJärfälla OK17:42+3:125:55
53Martin NilssonSnättringe SK17:44+3:145:55
54Viktor LindbergOK Roslagen17:49+3:195:57
55Hugo LindbärgOK Södertörn17:54+3:245:59
56Andreas NordforsStora Tuna OK17:56+3:265:59
57Emil GrehnOK Rodhen18:00+3:306:01
58Lukas OlssonVäsby OK18:03+3:336:02
59Jason BransomeOK Ravinen18:08+3:386:03
60Karl EngesAttunda OK18:09+3:396:04
61Ruben HylanderTumba-Mälarhöjden OK18:10+3:406:04
62Anders BoströmJärfälla OK18:11+3:416:04
63Dan GibergTumba-Mälarhöjden OK18:16+3:466:06
64Benjamin LangerakJärfälla OK18:18+3:486:07
64Erik SundbergStora Tuna OK18:18+3:486:07
66Jesper LagerbergOK Södertörn18:19+3:496:07
67Christopher WilestedtAttunda OK18:21+3:516:08
68Lars BygdénSödertälje-Nykvarn OF18:31+4:016:11
69Thomas PetterssonIF Thor18:46+4:166:16
69Joakim SkärlénHaninge SOK18:46+4:166:16
71Fredrik SandbergOK Älvsjö-Örby18:47+4:176:16
72Johan LindqvistTäby OK18:50+4:206:17
73John SolbreckLånghundra IF18:52+4:226:18
73Torbjörn LännevallOK Roslagen18:52+4:226:18
75Mattias GanslandtIFK Lidingö SOK18:54+4:246:19
76Johan HofstedtVallentuna-Össeby OL19:01+4:316:21
77Joakim BergBromma-Vällingby SOK19:04+4:346:22
78Magnus YngvessonRobertsfors IK19:05+4:356:22
79Ola HultinOK Roslagen19:07+4:376:23
80Petter BodingIFK Lidingö SOK19:14+4:446:25
81Max KlassonOK Ravinen19:18+4:486:27
82Jonathan EnvallTullinge SK19:24+4:546:29
83Håkan MelinBromma-Vällingby SOK19:30+5:006:31
83Henric FröbergGOIF Tjalve19:30+5:006:31
83Simon SandgrenBromma-Vällingby SOK19:30+5:006:31
86Björn LundquistOK Ravinen19:31+5:016:31
87Daniel HalvardssonNässjö OK19:34+5:046:32
88Jörgen HectorSnättringe SK19:36+5:066:33
89Christoffer NorrmanAttunda OK19:42+5:126:35
90Stuart FellCentrum OK19:43+5:136:35
90Christopher LindqvistIFK Enskede19:43+5:136:35
92Johan SällforsIFK Lidingö SOK19:45+5:156:36
93Anders PlattJärla Orientering19:48+5:186:37
93Jens WicksénCentrum OK19:48+5:186:37
95Lars JakobssonCentrum OK19:54+5:246:39
96Ulrik IversAttunda OK19:56+5:266:39
97Björn NilssonTumba-Mälarhöjden OK20:03+5:336:42
97Aleksandr ManoilovJärfälla OK20:03+5:336:42
99Piero SannicoloTäby OK20:05+5:356:43
100Björn BängtssonCentrum OK20:06+5:366:43
101Fredrik OrmöSnättringe SK20:11+5:416:45
102Emil HyttinenEskilstuna OL20:14+5:446:46
102Per NilssonJärfälla OK20:14+5:446:46
102Patrik NilssonSnättringe SK20:14+5:446:46
105Felix CzinkKlubblös20:21+5:516:48
106Mats JohnssonCentrum OK20:23+5:536:49
107Ulf BurmanGustavsbergs OK20:24+5:546:49
108Joakim OlssonVäsby OK20:28+5:586:50
109Björn PramlidOK Klemmingen20:29+5:596:51
110Tobias KarlssonSnättringe SK20:33+6:036:52
111Johan KüglerSigtuna OK20:40+6:106:54
112Filip BrunanderAttunda OK20:47+6:176:57
113Erik MattssonJärla Orientering20:53+6:236:59
114Joakim PerssonHaninge SOK20:55+6:256:59
115Jacob SvenssonSöders-Tyresö21:00+6:307:01
116Andreas MagnvallOK Södertörn21:01+6:317:01
116Anders KarlssonSnättringe SK21:01+6:317:01
118Magnus KarlssonCentrum OK21:02+6:327:02
119Christofer NäsholmÄrla IF21:04+6:347:02
120Carl-Johan ThorellOK Ravinen21:05+6:357:03
121Love OttossonHaninge SOK21:11+6:417:05
122Gunnar LangsSkarpnäcks OL21:13+6:437:05
123Tobias AnderssonOK Österåker21:17+6:477:07
124Henrik MorastHaninge SOK21:19+6:497:07
125Magnus WallinMarkbygdens OK21:20+6:507:08
126Urban FreijSnättringe SK21:22+6:527:08
126Patrik FriskGustavsbergs OK21:22+6:527:08
128Stefan NorinSöders-Tyresö21:24+6:547:09
129Anders HedbergOK Södertörn21:25+6:557:09
130Ludvig SandahlJärla Orientering21:27+6:577:10
131Johan LidmarSnättringe SK21:29+6:597:11
132Mats HainkeSnättringe SK21:30+7:007:11
133Simon StålhammarTullinge SK21:31+7:017:11
134Robin ErikssonOK Roslagen21:33+7:037:12
135Peter LandénGustavsbergs OK21:34+7:047:12
136Patric De BoussardIFK Enskede21:45+7:157:16
137Andreas SchönningJärfälla OK21:50+7:207:18
138Thomas WesterströmOK Ravinen21:53+7:237:19
139Lars KlassonOK Ravinen21:59+7:297:21
140Arne KvarnefalkJärfälla OK22:00+7:307:21
141Ulf AngelsiööOK Linné22:03+7:337:22
142Thomas PetterssonBromma-Vällingby SOK22:05+7:357:23
143Emil ThalinForsa OK22:15+7:457:26
143Oskar HermanssonHellas Orientering22:15+7:457:26
145Andreas HerneOK Ravinen22:17+7:477:27
146Jan HesselKlubblös22:20+7:507:28
147Ulf ÖrnbergTumba-Mälarhöjden OK22:25+7:557:29
148Peter HambäckLånghundra IF22:29+7:597:31
149Anders LavforsCentrum OK22:32+8:027:32
150Eric HuijsersHammarby IF OF22:41+8:117:35
151Svante JonsellVallentuna-Össeby OL22:42+8:127:35
151Niclas NilssonOK Österåker22:42+8:127:35
153Anders SjöbomNjurunda OK22:47+8:177:37
154Mats FryxellTullinge SK22:49+8:197:37
155Erik AnderssonOK Österåker22:50+8:207:38
156Oliver HagmanOK Roslagen23:00+8:307:41
157Per-Ove MelinderTullinge SK23:06+8:367:43
158Per WolgastSnättringe SK23:07+8:377:43
159Mats KarlssonTullinge SK23:11+8:417:45
160David DahlströmFalkenbergs OK23:23+8:537:49
161Staffan ZillingOK Södertörn23:26+8:567:50
162Nils EklöwOK Södertörn23:29+8:597:51
163Patrik SmedmarkOK Roslagen23:39+9:097:54
164Ola EnvallTullinge SK23:41+9:117:55
164Peter BergmanTullinge SK23:41+9:117:55
166Mattias HenrikssonCentrum OK23:43+9:137:55
167Anders S NybergSäterbygdens OK23:47+9:177:57
168Pelle ForsbergIFK Enskede23:50+9:207:58
169Stefan MarteliusAttunda OK23:51+9:217:58
170Göran LundqvistJärfälla OK23:59+9:298:01
171Fredrik JonssonAttunda OK24:01+9:318:01
172Lucas NorrmanAttunda OK24:11+9:418:05
173Anders HaagCentrum OK24:13+9:438:05
174Fredrik MorastHaninge SOK24:26+9:568:10
175Fredric JohanssonSnättringe SK24:27+9:578:10
176Erik DanielsAttunda OK24:30+10:008:11
177Tomas JohnssonSundsvalls OK24:32+10:028:12
178Mats NordTumba-Mälarhöjden OK24:40+10:108:14
179Mats LarssonIFK Enskede24:41+10:118:15
180Örjan SahlOK Klemmingen24:47+10:178:17
181Rene BallnusJärfälla OK25:05+10:358:23
182Kristoffer HylanderTumba-Mälarhöjden OK25:06+10:368:23
183Martin Dahlgren-RosénGustavsbergs OK25:09+10:398:24
184Henrik LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF25:12+10:428:25
185Tomas BjörelindJärla Orientering25:15+10:458:26
186Eddie BjärrenholtRånäs OK25:16+10:468:27
187Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK25:26+10:568:30
188Jonatan LindellGustavsbergs OK25:30+11:008:31
189Oskar NederheimHaninge SOK25:46+11:168:37
190Sven-Anders OlssonAttunda OK25:47+11:178:37
191Robert BjörklundTumba-Mälarhöjden OK25:52+11:228:39
192Rasmus RostöRånäs OK26:12+11:428:45
193Martin StenbackJärfälla OK26:33+12:038:52
193Matz TapperBromma-Vällingby SOK26:33+12:038:52
195Roland NorellSöders-Tyresö26:41+12:118:55
196Håkan RostöRånäs OK26:43+12:138:56
197Leif LundinJärla Orientering26:49+12:198:58
198Johan KarlstenSolna OK26:51+12:218:58
199Gustav DelénCentrum OK27:06+12:369:03
200Henrik DufbergTullinge SK27:13+12:439:06
201Johnny RahlénOK Ravinen27:22+12:529:09
202John AlexanderCentrum OK27:40+13:109:15
203Tage SandbergBromma-Vällingby SOK27:42+13:129:15
204Joakim ThörneKjula IF28:40+14:109:35
205Staffan TörnrosTumba-Mälarhöjden OK28:48+14:189:37
206Thomas ErikssonTumba-Mälarhöjden OK28:56+14:269:40
207Henrik BodingIFK Lidingö SOK29:02+14:329:42
208Thomas DanielsonBromma-Vällingby SOK29:05+14:359:43
209Jan GottfridssonNorbergs OK29:33+15:039:52
210Jonas BystedtJärfälla OK30:15+15:4510:07
211Bo WinanderJärfälla OK30:17+15:4710:07
212Johan StridhAttunda OK30:32+16:0210:12
213Yngve RahlénOK Ravinen30:48+16:1810:18
214Albin KvarnefalkJärfälla OK31:25+16:5510:30
215Lennart HävrénTullinge SK32:14+17:4410:46
216Calle DarlandSolna OK34:29+19:5911:31
217Mats LundbladTäby OK35:00+20:3011:42
218Lennart LundinKvarnsvedens GOIF OK35:06+20:3611:44
219Hugo IsgrenIFK Enskede41:38+27:0813:55
220Robert PuustaOK Älvsjö-Örby41:48+27:1813:58
221Lars Göran SörqvistSigtuna OK42:29+27:5914:12
Tim SundqvistOK Österåkerej godkänd
Magnus GrafströmCentrum OKej godkänd
Martin AhlströmIFK Enskedeej godkänd
Frank SteinerJärfälla OKej godkänd
Albin AnderssonOK Ravinenej godkänd
Henrik TrofastTullinge SKej godkänd
Jan-Olof WåhlbergIBM-Klubbenej godkänd
Matts AnderssonOK Ravinenej godkänd
Håkan NilssonMalmö OKej godkänd
Bengt MattiassonSödertälje-Nykvarn OFej godkänd
Lars GrankvistTäby OKej godkänd
Christer ArksandVallentuna-Össeby OLej godkänd
Felix HellgrenOK Ravinenej godkänd
Martin SmedmarkOK Roslagenej godkänd
Jakob VestmanOK Österåkerej godkänd
Rolf KarlssonJärla Orienteringej godkänd
Göran LängheimTullinge SKej godkänd
Per-Anders ÖstlingJärla Orienteringej godkänd
Marcus WiklundStora Tuna OKej godkänd
Staffan ElmhagenSöders-Tyresöej godkänd
Gunnar SkärlénHaninge SOKej godkänd
Leif MörkforsJärfälla OKej godkänd
Giancarlo SimionIFK Lidingö SOKej godkänd
Nils GumaeliusWaxholms OKej godkänd
Per WesterlundSkogsluffarnas OKej godkänd
Hans TarandiIFK Lidingö SOKej godkänd
Ove JanssonHaninge SOKej godkänd
Petter SkantzeIFK Lidingö SOKej godkänd
Björn SalomonssonSnättringe SKej godkänd
Antonio SeriniIFK Lidingö SOKej godkänd
Tore EklundSödertälje-Nykvarn OFej godkänd
Roger TinglöfVäsby OKej godkänd
Karl MårtenssonOK Älvsjö-Örbyej godkänd
Bo LauriSnättringe SKej godkänd
Patrik BlidefalkOK Södertörnej godkänd
Jörgen AxelssonTullinge SKej godkänd
Mattias BomanTumba-Mälarhöjden OKej godkänd
Michael ReforsJärla Orienteringej godkänd
David BjörelindJärla Orienteringej godkänd
Kennet NilssonOK Älvsjö-Örbyej start
Peter Salomon-SörensenAttunda OKej start
Johan RydingSödertälje-Nykvarn OFej start
David GranathTjällmo-Godegårds OKej start
Magnus NordströmOK Älvsjö-Örbyej start
Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOKej start
Fredrik ÅslundKatrineholms OKej start
Georg EklöwOK Södertörnej start
Anders LundbergOK Roslagenej start
Stefan GranathVäsby OKej start
Matts BjörkeSöders-Tyresöej start
Pär DahlströmTullinge SKej start
Dan KlangHaninge SOKej start
Anders NissarJärfälla OKej start
Niklas CarlssonSundbybergs IKej start
Ove RinnbäckOK Ravinenej start
Matz LarssonGustavsbergs OKej start
Patrik WendeliusIFK Lidingö SOKej start
Tintin KarlbergTullinge SKej start
Anton HanssonIK Hakarpspojkarnaej start
Anders LundJärfälla OKej start
Harald MildGustavsbergs OKej start
Johan HörnfeldtOK Ravinenej start
Tomas HolmbergTumba-Mälarhöjden OKej start

D17-

2 760 m, 178 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Helena KarlssonIFK Lidingö SOK15:175:32
2Emma BjessmoIFK Lidingö SOK16:02+0:455:48
3Krystal NeumannJärla Orientering16:16+0:595:53
4Sara SjökvistJärla Orientering16:24+1:075:56
5Sara EskilssonAlfta-Ösa OK16:26+1:095:57
6Josefine KlintbergOK Ravinen16:28+1:115:57
7Benita HanssonHagaby GoIF Örebro16:39+1:226:01
8Johanna LönnkvistTullinge SK16:53+1:366:07
9Christina Lövald HellbergTäby OK16:56+1:396:08
10Matleena BoströmIFK Lidingö SOK17:00+1:436:09
11Anna FalkSundbybergs IK17:15+1:586:15
11Carolin SvenssonHaninge SOK17:15+1:586:15
13Hanna KorhonenOK Ravinen17:20+2:036:16
14Tove LagerbergOK Södertörn17:21+2:046:17
15Dora SzerencsiJärla Orientering17:22+2:056:17
16Vilma KarlssonSnättringe SK17:28+2:116:19
17Jo StevensonSödertälje-Nykvarn OF17:55+2:386:29
18Tone AlbrektssonOK Ravinen17:57+2:406:30
19Ellinor FryxellTullinge SK18:08+2:516:34
20Sara BengtssonLånghundra IF18:09+2:526:34
21Niina HulkkonenIFK Lidingö SOK18:12+2:556:35
22Anna KindlundhSödertälje-Nykvarn OF18:18+3:016:37
23Ellinor ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK18:19+3:026:38
24Malin AnderssonOK Nolaskogsarna18:23+3:066:39
25Malin AnnegårdCentrum OK18:25+3:086:40
26Jeanette Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF18:40+3:236:45
27Felicity BrownIFK Lidingö SOK18:42+3:256:46
28Stina AndreassonGustavsbergs OK18:48+3:316:48
29Astrid SimonssonSundbybergs IK18:50+3:336:49
30Junia BirgerssonVisborgs OK19:05+3:486:54
31Malin WilliamssonRånäs OK19:10+3:536:56
32Erica HellgrenOK Älvsjö-Örby19:16+3:596:58
33Malin LindskogOK Ravinen19:20+4:037:00
34Emma PerssonTumba-Mälarhöjden OK19:21+4:047:00
35Sofia PerssonSnättringe SK19:22+4:057:01
36Josefin PerssonJärla Orientering19:24+4:077:01
37Magdalena Vande VoordeTullinge SK19:32+4:157:04
38Linnea BörjarsCentrum OK19:34+4:177:05
39Elin PramlidOK Klemmingen19:35+4:187:05
40Kristina TedhamreSnättringe SK19:39+4:227:07
41Lenka ZatloukalovaTullinge SK19:42+4:257:08
42Petra SundströmCentrum OK19:50+4:337:11
43Elin SundqvistTullinge SK19:51+4:347:11
44Charlotta GibergHellas Orientering20:03+4:467:15
45Alice TörnlundOK Ravinen20:08+4:517:17
46Karna ThorssonOK Linné20:21+5:047:22
47Sofia HeldtSödertälje-Nykvarn OF20:27+5:107:24
48Ebba LeicktTullinge SK20:33+5:167:26
49Samantha AhlgrenOK Roslagen20:36+5:197:27
49Johanna LännevallOK Roslagen20:36+5:197:27
51Marianne PetterssonSödertälje-Nykvarn OF20:43+5:267:30
52Emma LindgrenVisborgs OK20:54+5:377:34
52Ebba PegestamOK Ravinen20:54+5:377:34
54Kristina AspvallCentrum OK20:55+5:387:34
54Emma SundvallJärla Orientering20:55+5:387:34
54Anna GyllenstiernaIFK Lidingö SOK20:55+5:387:34
57Ebba GanslandtIFK Lidingö SOK20:58+5:417:35
58Marie HedarOK Tor21:03+5:467:37
59Emelie GenarpIFK Lidingö SOK21:04+5:477:37
60Ewa AlbrektssonOK Ravinen21:05+5:487:38
60Gro DahlbomCentrum OK21:05+5:487:38
62Julia FrejdOK Ravinen21:06+5:497:38
63Elin WåhlinTullinge SK21:08+5:517:39
64Rachel HeinesIFK Lidingö SOK21:12+5:557:40
64Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK21:12+5:557:40
64Ann GranqvistOK Ravinen21:12+5:557:40
67Anna-Karin SundqvistTullinge SK21:13+5:567:41
67Maria JohannessonSolna OK21:13+5:567:41
69Maria Von SchmalenséeAttunda OK21:15+5:587:41
70Evelyn WendeliusIFK Lidingö SOK21:19+6:027:43
71Gabriela EgerupTullinge SK21:20+6:037:43
71Carolina JonsellVallentuna-Össeby OL21:20+6:037:43
73Cecilia FochsenWaxholms OK21:23+6:067:44
74Karin TidevallSkogsluffarnas OK21:27+6:107:46
75Camilla NyqvistJärla Orientering21:28+6:117:46
76Mia LiljaIFK Lidingö SOK21:34+6:177:48
77Elin AhlströmIFK Enskede21:35+6:187:49
77Gunilla KreissJärla Orientering21:35+6:187:49
79Anette ÖnerudOK Ravinen21:38+6:217:50
80Johanna AlmlundHaninge SOK21:51+6:347:55
81Annika LindbergAttunda OK21:57+6:407:57
82Sara JonassonCentrum OK22:07+6:508:00
83Maria CarlströmCentrum OK22:09+6:528:01
84Hanna SöderbergSkarpnäcks OL22:10+6:538:01
85Hedwig HaasSundsvalls OK22:17+7:008:04
86Annika BygdénSödertälje-Nykvarn OF22:20+7:038:05
87Nadja DahlströmSnättringe SK22:24+7:078:06
88Elin JarlemarkIFK Lidingö SOK22:28+7:118:08
89Anna KnutesJärla Orientering22:30+7:138:09
90Johanna SundströmJärla Orientering22:31+7:148:09
91Lena SundqvistTullinge SK22:34+7:178:10
92Mette BrolinsonCentrum OK22:53+7:368:17
92Moa WijkmarkSöders-Tyresö22:53+7:368:17
94Madeleine LimparAttunda OK22:56+7:398:18
95Annika SvenssonSolna OK22:57+7:408:18
96Isabelle SjöbergOK Österåker23:06+7:498:22
97Camilla EngelOK Ravinen23:08+7:518:22
98Annika OhlssonÄrla IF23:12+7:558:24
99Nina IversAttunda OK23:16+7:598:25
100Janie NyströmRånäs OK23:34+8:178:32
101Sofia FurebySnättringe SK23:36+8:198:33
101Jenny AsztalosTumba-Mälarhöjden OK23:36+8:198:33
103Britt-Marie HellgrenOK Älvsjö-Örby23:37+8:208:33
103My RönnolsTäby OK23:37+8:208:33
105Anna NordströmKils OK23:44+8:278:35
106Malin KvarnefalkJärfälla OK23:45+8:288:36
107Karin SteneboAttunda OK23:55+8:388:39
108Maria LännevallOK Roslagen23:56+8:398:40
109Sally NordTumba-Mälarhöjden OK23:57+8:408:40
110My HeinrupJärla Orientering24:02+8:458:42
110Linda Spjut-AsplundJärla Orientering24:02+8:458:42
112EvaLena EricsonSödertälje-Nykvarn OF24:07+8:508:44
113Anna GerhardssonAttunda OK24:08+8:518:44
114Kerstin OhlssonHaninge SOK24:09+8:528:45
115Katarina RundströmIFK Enskede24:10+8:538:45
116Pia-Lena PutkonenTullinge SK24:19+9:028:48
117Vera BogrenSundbybergs IK24:20+9:038:48
118Annika LundströmVäsby OK24:25+9:088:50
119Priscilla FerreraSkarpnäcks OL24:28+9:118:51
120Therese PerssonSnättringe SK24:37+9:208:55
121Anette BrunanderAttunda OK24:38+9:218:55
122Sonia PerssonHaninge SOK24:54+9:379:01
123Moni WinsnesSödertälje-Nykvarn OF25:01+9:449:03
124Evelina RostöRånäs OK25:06+9:499:05
125Annika SundvallJärla Orientering25:28+10:119:13
126Catrin JohnsonSkogsluffarnas OK25:32+10:159:15
127Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK25:42+10:259:18
128Birgitta SkoglundOK Roslagen26:08+10:519:28
129Filippa GrelzSöders-Tyresö26:29+11:129:35
130Erika CarlingerSkogsluffarnas OK26:39+11:229:39
131Annika BerntssonVäsby OK26:40+11:239:39
132Susanna LindströmNjurunda OK26:44+11:279:41
133Fanny RostöRånäs OK26:46+11:299:41
134Jessica WestmanFrösö IF27:00+11:439:46
135Ann-Marie HolmströmGustavsbergs OK27:15+11:589:52
136Malin JohnsonSigtuna OK27:19+12:029:53
137Aila HalttunenHaninge SOK27:25+12:089:56
138Kristina LarssonOK Österåker27:44+12:2710:02
139Eva ElnerudSigtuna OK27:47+12:3010:03
139Anne LundmarkJärfälla OK27:47+12:3010:03
141Emma MiléusLinköpings OK27:48+12:3110:04
142Stina BorängSnättringe SK27:54+12:3710:06
143Åsa EdgrenSkarpnäcks OL28:00+12:4310:08
144Anna-Lena CostermansJärla Orientering28:25+13:0810:17
145Amanda DufbergTullinge SK28:36+13:1910:21
146Elisabet Lundströmklubblös28:54+13:3710:28
147Helen TörnrosTumba-Mälarhöjden OK29:07+13:5010:32
148Jenny SalemyrBromma-Vällingby SOK29:14+13:5710:35
149Rebecca WinsnesSödertälje-Nykvarn OF29:54+14:3710:50
149Ingrid GraneliHaninge SOK29:54+14:3710:50
151Emma JohnssonCentrum OK29:55+14:3810:50
152Monica DarlandSolna OK29:57+14:4010:51
153Helena KorhonenHaninge SOK29:59+14:4210:51
154Ulla GummesonVäsby OK30:14+14:5710:57
155Carina GullbergOK Österåker30:51+15:3411:10
156Susanne BovalliusJärfälla OK30:59+15:4211:13
157Marianne JernbergSöders-Tyresö31:10+15:5311:17
158Helena FalkHaninge SOK31:11+15:5411:17
159Kerstin BjörnegrenVäsby OK32:57+17:4011:56
160Gunvor SandbergBromma-Vällingby SOK33:13+17:5612:02
161Linnéa GranlundTäby OK33:31+18:1412:08
162Jenny SöderbergJärla Orientering33:52+18:3512:16
162Elvira ForsströmOK Roslagen33:52+18:3512:16
164Annica SundqvistOK Österåker34:16+18:5912:24
165Carina WidlundIFK Lidingö SOK38:04+22:4713:47
166Kristina TinglöfDegerfors OK39:28+24:1114:17
167Agneta SörqvistSigtuna OK41:53+26:3615:10
168Anna LindellGustavsbergs OK47:05+31:4817:03
169Ulrika AxellIFK Enskede52:51+37:3419:08
Åsa WilestedtAttunda OKej godkänd
Birgitta BillstamJärfälla OKej godkänd
Evelin GustafssonVittjärvs IKej godkänd
Åsa LinnersjöSöders-Tyresöej godkänd
Monica HatlenTullinge SKej godkänd
Gunilla BergOK Ravinenej godkänd
Eva EnglidTumba-Mälarhöjden OKej godkänd
Birgitta NybergAttunda OKej godkänd
Elsa JanssonJärla Orienteringej godkänd
Anita GalinHärnösands OKej start
Rasa PtasekaiteOK Linnéej start
Åsa PetterssonVallentuna-Össeby OLej start
Lina GustafssonVittjärvs IKej start
Maria SchmiterlöwHjobygdens OKej start
Maria LybertOK Ravinenej start
Berit HolmgrenSpårvägens OKej start
Martina SallstedtOK Ravinenej start
Arlett BallnusJärfälla OKej start
Anneli WendeliusIFK Lidingö SOKej start
Esmeralda SvenningssonTullinge SKej start
Kristina KlangHaninge SOKej start
Anna LarssonOK Landehofej start
Anna EkSödertälje-Nykvarn OFej start
Josefine EngströmAlfta-Ösa OKej start
Lisa RönnolsOK Linnéej start
Lina BlomqvistJärla Orienteringej start

H16

2 990 m, 29 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Felix PerssonHaninge SOK16:385:33
2Erik WigleSödertälje-Nykvarn OF16:40+0:025:34
3Jesper LidmarSnättringe SK17:44+1:065:55
4Ludvig HolmqvistOK Tor18:17+1:396:06
5Mattias IvaresOK Södertörn18:58+2:206:20
6Kristoffer TengrothSundbybergs IK19:09+2:316:24
7Andreas JohnsonSigtuna OK19:20+2:426:27
8Melker HörnfeldtOK Ravinen19:49+3:116:37
9Victor SadaranganiJärla Orientering19:53+3:156:38
10William NilssonNyköpings OK19:54+3:166:39
11Ivar Lidström LauriSnättringe SK19:56+3:186:39
12Filip MöllerOK Södertörn20:37+3:596:53
13Rasmus KihlSundbybergs IK20:40+4:026:54
14Tobias AbrahamssonSundbybergs IK20:46+4:086:56
15Viggo KlassonOK Ravinen20:52+4:146:58
16Philip CarlssonNyköpings OK21:13+4:357:05
17Anton HänströmTäby OK22:16+5:387:26
18Fredrik HanssonTäby OK22:28+5:507:30
19Tim SandgrenBromma-Vällingby SOK23:12+6:347:45
20Gustav NirvinHaninge SOK24:52+8:148:18
21Erik WretöIFK Lidingö SOK26:46+10:088:57
22Martin SkärlénHaninge SOK27:29+10:519:11
23Nils BabtistBromma-Vällingby SOK28:59+12:219:41
24Carl TiemerSundbybergs IK29:31+12:539:52
Noel WaldenfjordJärfälla OKej godkänd
Casper HedarOK Torej godkänd
Elias TidevallSkogsluffarnas OKej godkänd
Simon FriskGustavsbergs OKej godkänd
Trevor BransomeSkogsluffarnas OKej godkänd
Marcus Salomon-SörensenAttunda OKej start
Alexander SchandlOK Södertörnej start
Daniel WendeliusIFK Lidingö SOKej start
Hugo NilssonOK Älvsjö-Örbyej start
Anton SilierJärfälla OKej start
Alexander KällTumba-Mälarhöjden OKej start

D16

2 760 m, 32 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Amanda KleijnSödertälje-Nykvarn OF16:045:49
2Julia RajanIFK Lidingö SOK16:53+0:496:07
3Ella SjöbergTullinge SK17:03+0:596:10
4Tilde BacklundOK Södertörn17:14+1:106:14
5Hanna LagerbergOK Södertörn17:49+1:456:27
6Linda RennerOK Södertörn17:50+1:466:27
7Agnes BromanOK Roslagen18:25+2:216:40
8Petrina CostermansJärla Orientering18:38+2:346:45
9Sofie OhlssonSödertälje-Nykvarn OF19:03+2:596:54
10Emilia EngelOK Ravinen19:17+3:136:59
11Ylva SandénOK Södertörn19:58+3:547:14
12Lovisa LängheimTullinge SK20:51+4:477:33
13Frida HectorSnättringe SK20:58+4:547:35
14Tilda BellanderGustavsbergs OK21:09+5:057:39
15Signe NilssonNyköpings OK21:17+5:137:42
16Josefin HersénTullinge SK21:41+5:377:51
17Elin BjessmoBromma-Vällingby SOK21:50+5:467:54
18Ella AnderssonOK Södertörn22:11+6:078:02
19Evelina BergOK Ravinen22:27+6:238:08
20Klara BolinTullinge SK22:49+6:458:16
21Vilma GotheOK Ravinen23:01+6:578:20
22Tilda AnderssonTullinge SK23:07+7:038:22
23Sofia DamneBromma-Vällingby SOK23:10+7:068:23
24Josefine AnderssonTäby OK23:48+7:448:37
25Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OK23:56+7:528:40
26Ellinor BjörklundJärfälla OK24:51+8:479:00
27Lova AggeforsOK Ravinen26:41+10:379:40
28Anna NordströmSigtuna OK27:28+11:249:57
29Evely NordTumba-Mälarhöjden OK30:04+14:0010:53
30Elin SwartlingIFK Lidingö SOK32:38+16:3411:49
Hedda Persson VildirSkarpnäcks OLej godkänd
Sofia ZillingOK Södertörnej godkänd
Astrid AnderVallentuna-Össeby OLej start
Linnea JohanssonTäby OKej start
Isa LundqvistJärfälla OKej start
Juni StigsdotterIFK Lidingö SOKej start
Lovisa LarssonTullinge SKej start
Jonna LundbäckJärfälla OKej start

H14

2 110 m, 38 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1David BorgSödertälje-Nykvarn OF11:145:19
2Olle KallurOK Ravinen12:48+1:346:03
3Lukas WernerIFK Lidingö SOK12:54+1:406:06
4Erik BovalliusJärfälla OK13:21+2:076:19
5Erik Lidström LauriSnättringe SK13:26+2:126:21
6Alfred LängheimTullinge SK13:33+2:196:25
7Jakob Gadefors NauHaninge SOK13:42+2:286:29
8Otto BalckTäby OK13:51+2:376:33
9Manne HammarbergJärfälla OK14:01+2:476:38
10Martin BygdénSödertälje-Nykvarn OF15:30+4:167:20
11Martin RinnbäckOK Ravinen15:37+4:237:24
12Elias AdebrantTumba-Mälarhöjden OK15:49+4:357:29
13Filip StorellHaninge SOK16:10+4:567:39
14Hjalmar SandbergOK Älvsjö-Örby16:14+5:007:41
14John WolgastSnättringe SK16:14+5:007:41
16Hampus HatlenTullinge SK16:31+5:177:49
17Wilhelm BergmanTullinge SK16:40+5:267:53
18Simon LiljaIFK Lidingö SOK16:53+5:398:00
19Albin LindskogOK Ravinen17:03+5:498:04
20Isak WestringJärfälla OK17:14+6:008:10
21Jacob WolgastSnättringe SK17:15+6:018:10
22Gustav KüglerSigtuna OK17:45+6:318:24
23Albin HainkeSnättringe SK18:02+6:488:32
24Pontus AxellIFK Enskede18:43+7:298:52
25Elliot AngelsiööOK Linné18:45+7:318:53
26Kim ÖrnbergTumba-Mälarhöjden OK19:16+8:029:07
27Ludde BlomIFK Enskede19:30+8:169:14
28Nils Forsberg RundströmIFK Enskede19:31+8:179:14
29Oskar NilssonJärfälla OK20:00+8:469:28
30Joel ThalénSundbybergs IK20:09+8:559:32
31Viktor DavidssonSöders-Tyresö20:24+9:109:40
32Viktor LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF22:00+10:4610:25
33Mattis SandénOK Södertörn24:48+13:3411:45
34Joel AggeforsOK Ravinen25:46+14:3212:12
Anders WidlundIFK Lidingö SOKej godkänd
Eskil WidehagSundbybergs IKej godkänd
Jakob TedhamreSnättringe SKej godkänd
Ludvig JarlemarkIFK Lidingö SOKej godkänd
Elias SkottIFK Enskedeej start
Valdemar EdinJärfälla OKej start
Robert Olsson KihlborgIFK Lidingö SOKej start
Johan LundbäckJärfälla OKej start

D14

2 110 m, 34 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Kajsa BogrenSundbybergs IK12:275:54
2Nina PerssonHaninge SOK14:15+1:486:45
3Marie-Chantal BallnusJärfälla OK14:55+2:287:04
4Sofia IversAttunda OK15:08+2:417:10
5Sigrid CarlssonSundbybergs IK15:15+2:487:13
6Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OF15:50+3:237:30
7Therese NilssonOK Österåker15:59+3:327:34
8Åsa SundströmJärla Orientering16:17+3:507:43
9Hillevie SvärdSträngnäs-Malmby OL16:23+3:567:45
10Ronja StåhlSundbybergs IK16:42+4:157:54
11Ida HofstedtTäby OK17:03+4:368:04
12Lovisa NilssonAttunda OK17:04+4:378:05
13Sara MöllerOK Södertörn17:26+4:598:15
14Johanna LaurinGustavsbergs OK17:48+5:218:26
15Lovisa SvenssonTullinge SK17:53+5:268:28
16Lovisa HambäckLånghundra IF17:55+5:288:29
17Johanna PetterssonGustavsbergs OK18:12+5:458:37
18Maja SandvikAttunda OK18:22+5:558:42
19Sanna HedbergOK Södertörn18:33+6:068:47
20Embla KamsvågGustavsbergs OK18:53+6:268:56
21Ella BroquistIFK Lidingö SOK19:01+6:349:00
22Vilde WoldSundbybergs IK19:22+6:559:10
23Cecilia HectorSnättringe SK19:32+7:059:15
24Lisa HeldtSödertälje-Nykvarn OF20:28+8:019:41
25Katja LeicktTullinge SK21:50+9:2310:20
26Nora LundinSkogsluffarnas OK22:08+9:4110:29
27Mildred PetterssonSödertälje-Nykvarn OF23:40+11:1311:12
28Tove KarlssonJärla Orientering24:02+11:3511:23
29Alma EmbretsenTäby OK25:24+12:5712:02
30Sara HedeSödertälje-Nykvarn OF28:08+15:4113:20
31Louise LindellGustavsbergs OK38:35+26:0818:17
32Tilde CarlingerSkogsluffarnas OK44:41+32:1421:10
Sigrid ÖstlingJärla Orienteringej godkänd
Emma BellanderGustavsbergs OKej godkänd
Emma LundbergOK Roslagenej start
Malin HanssonTäby OKej start
Amanda GranqvistOK Ravinenej start

H12

1 560 m, 38 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OK7:434:56
2Marcus SteneboAttunda OK7:52+0:095:02
3Henrik SvenssonOK Ravinen8:28+0:455:25
4Simon LundellOK Österåker8:49+1:065:39
5Elis Forsberg RundströmIFK Enskede8:56+1:135:43
6Johan FochsenWaxholms OK9:02+1:195:47
7Justus ArenanderSkarpnäcks OL9:14+1:315:55
8Niklas ErlandssonOK Södertörn9:17+1:345:57
9Axel FribergerJärla Orientering9:30+1:476:05
10Elis IversAttunda OK9:32+1:496:06
11Linus NilssonOK Österåker9:34+1:516:07
12Gustaf HofstedtTäby OK9:38+1:556:10
13Björn RennerOK Södertörn9:44+2:016:14
14Filip LindqvistTäby OK9:50+2:076:18
15Svante SandvikAttunda OK9:57+2:146:22
16Filip HatlenTullinge SK10:16+2:336:34
17Hugo LindskogOK Ravinen10:23+2:406:39
18Erik LundquistOK Ravinen10:26+2:436:41
19Axel RystedtSödertälje-Nykvarn OF10:41+2:586:50
20Erik MånssonSödertälje-Nykvarn OF10:52+3:096:57
21Arvid MyrbergerTullinge SK11:07+3:247:07
22Noa BerglundTäby OK11:16+3:337:13
23Axel BalckTäby OK11:36+3:537:26
24Erik NederheimHaninge SOK11:57+4:147:39
25Gustav StorellHaninge SOK12:12+4:297:49
26Måns EdgrenSkarpnäcks OL12:26+4:437:58
27Jens FochsenWaxholms OK12:29+4:468:00
28Axel TrofastTullinge SK12:34+4:518:03
29Ludvig FerdmanTullinge SK12:46+5:038:11
30Noel Persson-FerreraSkarpnäcks OL13:01+5:188:20
31Viktor ZillingOK Södertörn13:56+6:138:55
32Alexander MagnvallOK Södertörn18:49+11:0612:03
33Olof NordlundJärla Orientering20:34+12:5113:11
34Malte AlbinssonOK Österåker20:57+13:1413:25
Max ÖsterbergGustavsbergs OKej godkänd
Hannes LindqvistIFK Enskedeej godkänd
Arvid ByttnerBromma-Vällingby SOKej godkänd
Anton MörkforsJärfälla OKej godkänd
Olle SynnermarkSkogsluffarnas OKej start
Lukas SjöblomAttunda OKej start
Melker GoetzingerSkogsluffarnas OKej start
Filip WidénHellas Orienteringej start
Sixten LindqvistSkogsluffarnas OKej start
Max ÖsterlingOK Södertörnej start

D12

1 560 m, 24 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Ida ÖsterbergGustavsbergs OK8:485:38
2Klara BorgSödertälje-Nykvarn OF9:12+0:245:53
3Ebba KolmodinTumba-Mälarhöjden OK9:17+0:295:57
4Elisabeth LarssonOK Södertörn9:41+0:536:12 Ladda ner rutt i gpx-format
5Liv HerneOK Ravinen10:07+1:196:29
6Tindra JonssonSkarpnäcks OL10:16+1:286:34
7Alva Lidström LauriSnättringe SK11:06+2:187:06
8Sofia ErséusJärla Orientering11:13+2:257:11
8Märta SandvikAttunda OK11:13+2:257:11
10Vilma NilssonAttunda OK12:12+3:247:49
11Saga AnderssonTullinge SK12:14+3:267:50
12Linn De BoussardIFK Enskede12:18+3:307:53
13Lovisa LindqvistIFK Enskede12:30+3:428:00
14Elin WolgastSnättringe SK12:31+3:438:01
15Ida PelanderSnättringe SK13:24+4:368:35
16Tilde MansénSkarpnäcks OL14:30+5:429:17
17Stina BygdénSödertälje-Nykvarn OF16:59+8:1110:53
18Hilda TrofastTullinge SK19:33+10:4512:31
19Alva Björklund BoljangTumba-Mälarhöjden OK20:52+12:0413:22
20Sofie LindellGustavsbergs OK20:56+12:0813:25
21Louise ByströmBromma-Vällingby SOK25:09+16:2116:07
Wilma LeicktTullinge SKej godkänd
Ebba WestringJärfälla OKej godkänd
Test TestOK Södertörnej godkänd
Maja FalkSundbybergs IKej start
Olivia EngelOK Ravinenej start
Maja LiljaIFK Lidingö SOKej start
Matilda SjöblomAttunda OKej start

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser