Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för Mila Stockholm by Night, #1

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationPressresultatlistaLadda upp ruttSkriv ut

Tävlingens namn: Mila Stockholm by Night, #1
Arrangörsorganisation: Söders-Tyresö
Datum: onsdag 16 november 2016

Pöbel

6 140 m, 57 startande
PlacNamnOrganisationTidDiff
1Martin HunhammarOK Ravinen52:18
2Erik BerzellJärla Orientering52:24+0:06
3Stefan Svensson GeliusSnättringe SK59:48+7:30
4Anton HanssonIK Hakarpspojkarna1:02:41+10:23
5Tomas HolmbergOK Södertörn1:03:37+11:19
6Lars PalmqvistJärfälla OK1:03:50+11:32
7Alexander KällTumba-Mälarhöjden OK1:04:00+11:42
8Martin Holth  JohannessenKamrat och IF KIF1:05:17+12:59
9Linus RisplingCentrum OK1:05:18+13:00
10Magnus FalkenströmSkogsluffarnas OK1:05:32+13:14
11Jesper HedbergIF Thor1:05:51+13:33
12David BorgSödertälje-Nykvarn OF1:08:01+15:43
13Jorrit BoekelCentrum OK1:08:04+15:46
14Martin BjurnerBromma-Vällingby SOK1:08:08+15:50
15Kalle MalmbergIL Tyrving1:08:10+15:52
16Viktor HäggströmSkarpnäcks OL1:08:26+16:08
17Johan MarkstedtOK Södertörn1:11:04+18:46
18Mattias KallhaugeSnättringe SK1:12:39+20:21
18Tobias KarlssonSnättringe SK1:12:39+20:21
20Lars BygdénSödertälje-Nykvarn OF1:17:45+25:27
21Andreas MagnvallOK Södertörn1:17:47+25:29
22Henrik LundgrenCentrum OK1:17:48+25:30
23Olle KallurOK Ravinen1:17:56+25:38
24Peter LandénGustavsbergs OK1:17:59+25:41
25Samuel HenrikssonSkarpnäcks OL1:18:10+25:52
26Göran NilssonSnättringe SK1:18:41+26:23
27Per FranzénOK Södertörn1:19:44+27:26
28Erik BerggrenTullinge SK1:19:50+27:32
29Nils EklöwOK Södertörn1:20:32+28:14
30Per DambergIFK Lidingö SOK1:23:48+31:30
30Sven HunhammarBromma-Vällingby SOK1:23:48+31:30
32Per WolgastSnättringe SK1:24:20+32:02
33Hans-Christian HöieSkogsluffarnas OK1:24:30+32:12
34Janne NilssonCentrum OK1:28:50+36:32
35Stefan NordströmOK Älvsjö-Örby1:29:05+36:47
36Anders HolmqvistSnättringe SK1:31:53+39:35
37Lars SegermanSkarpnäcks OL1:32:11+39:53
38Thomas BabtistBromma-Vällingby SOK1:36:50+44:32
39Jonatan LindellGustavsbergs OK1:38:52+46:34
40Christer NordströmOK Älvsjö-Örby1:39:30+47:12
41Nicklas DoyleSkarpnäcks OL1:40:21+48:03
42Bo LauriSnättringe SK1:40:42+48:24
43Fredrik JonssonAttunda OK1:40:45+48:27
44Stefan NorinSöders-Tyresö1:41:06+48:48
45Mats LundbäckJärfälla OK1:55:20+1:03:02
46Torbjörn BergmanSnättringe SK2:06:51+1:14:33
Jörgen AxelssonTullinge SKej godkänd
Fredrik Eggöy MarkhesterSnättringe SKej godkänd
Kenneth JönssonTullinge SKej godkänd
Per KallhaugeSnättringe SKej godkänd
Jan LindhSundbybergs IKej godkänd
Per LindmanFinspångs SOKej godkänd
Johan LundbäckJärfälla OKej godkänd
Anton SilierJärfälla OKej godkänd
Jan StridhSkogsluffarnas OKej godkänd
Stefan BergOK Ravinenutgått
Anders KällTumba-Mälarhöjden OKutgått
Martin BygdénSödertälje-Nykvarn OFej start
Göran EklundSkarpnäcks OLej start
Jan GlevénJärla Orienteringej start
Johan HedmanSöders-Tyresöej start
Ivar Lidström LauriSnättringe SKej start
Erik MattssonJärla Orienteringej start
Nils-Göran NilssonSkarpnäcks OLej start
Björn SalomonssonSnättringe SKej start
Piero SannicoloTullinge SKej start
Frank SteinerJärfälla OKej start
Hans Andersson StrinningAttunda OKej start
Elias TidevallSkogsluffarnas OKej start
Patrik ÄppelgranSnättringe SKej start
Lars ÖhrmanStockholms OKej start

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser