Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för O-Ringen Sälen 2016, etapp 5

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationPressresultatlistaLadda upp ruttSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Sälen 2016
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 24 juli 2016 - fredag 29 juli 2016

Etapp 1Etapp 2Etapp 2 (totalt)Etapp 3Etapp 3 (totalt)Etapp 4Etapp 4 (totalt)Etapp 5Etapp 5 (totalt)

U1

1 670 m, 438 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffR
1Simon KarlssonHallsberg14:21
2Elias ZederinOK Nackhe15:21+1:00
3Herman PetterssonSävedalens AIK15:25+1:04
4Klara JohnssonOK Tisaren15:36+1:15
5Filip MagnussonStora Sundby GoIF16:17+1:56
6Melker SundströmHestra IF16:25+2:04
7David Wigh-DahlgrenFilipstads OK16:40+2:19
8Anton ArvidssonBrattås CK16:52+2:31
9Arvid HellbergSundbybergs IK16:55+2:34
10Arvid KarlssonTjällmo-Godegårds OK16:58+2:37
11Joar AnderssonFalkenbergs OK17:18+2:57
12Anton KarlssonUlricehamns OK17:29+3:08
13Elias HalvarssonÖstersunds OK17:31+3:10
14Albin EmilssonOK Skogsfalken17:43+3:22
15Ludvig JuhlinVästerås SOK17:49+3:28
16Ada StokkelandÅlgård Orientering17:53+3:32
17Sebastian Johnsson RisaIK Grane Arendal Orientering18:00+3:39
18Isak HertsbackaNärpes OK18:01+3:40
19Elias ForsstenKungälvs OK18:03+3:42
20Axel LarssonIFK Umeå18:06+3:45
21Ebbe LindgrenSkellefteå OK18:15+3:54
22Simon LindqvistÖstersunds OK18:16+3:55
23Noel AnderssonOK Tranan18:25+4:04
24Astrid SchjølbergRøros IL18:36+4:15
24Sixten ÅbergTolered-Utby Ol-klubb18:36+4:15
26Emil JohanssonVästvärmlands OK18:40+4:19
27Linus Bodin-LiliegrenOK Djerf18:45+4:24
28Alice FagerströmIFK Göteborg18:48+4:27
29Lova BraamOK Denseln18:52+4:31
30Herman EliassonSundsvalls OK18:53+4:32
30Sigge LöfgrenOK Kåre18:53+4:32
32Alexander RydbergSödertälje-Nykvarn OF18:59+4:38
33Ilona AnttilaSK Pohjantähti19:04+4:43
34Malte AnderssonMatteus SI19:10+4:49
35Frans PerssonSäterbygdens OK19:17+4:56
36Klara GellerbrandtMalungs OK Skogsmårdarna19:23+5:02
37Julia PetterssonJärfälla OK19:29+5:08
38Clara BomanSkattkärrs SOK19:41+5:20
38Jonna ÅhlÅmåls OK19:41+5:20
40Hilma KahraÅmåls OK19:42+5:21
41Ida AhlbergOK Nolaskogsarna19:44+5:23
41Nils JohnssonMatteus SI19:44+5:23
43Hedvig GrahnIFK Göteborg19:45+5:24
43Ingrid Selling AhlbergOK Nolaskogsarna19:45+5:24
45Josefine JylltorpLinköpings OK19:48+5:27
46Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange19:53+5:32
47David JernbergGävle OK20:02+5:41
47Ted LindmarkRobertsfors IK20:02+5:41
49Theo LarssonOK Tranan20:03+5:42
50Jonas AlstadFrol IL20:05+5:44
51David CarlssonIK Trenne Ullared20:13+5:52
51Jonne NurminenJämsän Retki-Veikot20:13+5:52
53Erik JonssonOK Dellen20:17+5:56
53Karl KullbergBjörkfors GOIF20:17+5:56
55Lotta PesuTampereen Pyrintö20:19+5:58
56Torunn OtterbjörkUmeå OK20:22+6:01
56Aksel Ferdinand RolsdorphGrue IL20:22+6:01
58Agnes GustafssonOK Roxen20:23+6:02
59Gustav KarlssonUlricehamns OK20:25+6:04
60Jo Bogstrand IngvaldsenKamrat och IF KIF20:26+6:05
60Elsie HördegårdhIFK Göteborg20:26+6:05
62Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering20:30+6:09
63David ErdalenIFK Göteborg20:35+6:14
64Malte AnderssonTrollhättans SOK20:37+6:16
65Olof HagwallJärla Orientering20:38+6:17
66Matilda NynäsOK Botnia20:45+6:24
66Emil ÖbergOK Hällen20:45+6:24
68William BjörnbeckerSjövalla FK20:48+6:27
69Leonardo MelinOK Kolmården20:50+6:29
70Isak EiderbäckOK Hällen20:51+6:30
71Felix SvenssonJönköpings OK21:07+6:46
72Casper StålbergGävle OK21:08+6:47
73Anton ÅbergOK Linné21:11+6:50
74Jonatan Selling AhlbergOK Nolaskogsarna21:12+6:51
75Robin BjörkmanSK Graal21:28+7:07
76Isak MannbergSkellefteå OK21:34+7:13
77Molly EvaldssonRyda SK21:37+7:16
78Axel LindbladOK Djerf21:39+7:18
79Christian Berge GjellestadNydalens SK21:43+7:22
80Ture LindskogOK Ravinen21:45+7:24
81Jonas LeireGöteborg-Majorna OK21:50+7:29
82Vilma Hagelberg NordahlOK Kåre22:00+7:39
83Nikki WeihartOK Orinto22:04+7:43
84Mio ErikssonOK Milan22:05+7:44
85Olof OlssonOK Skogsfalken22:06+7:45
86Max BoströmJärfälla OK22:08+7:47
87Esteva FenkGO Harzberg / Bad Voeslau22:10+7:49
88Loa NordströmFrösö IF22:11+7:50
88Meeri RoineHiidenkiertäjät22:11+7:50
90Nils RönnestrandFrösö IF22:12+7:51
91Linus HolmbergOK Gränsen22:13+7:52
91Erik KällTumba-Mälarhöjden OK22:13+7:52
93Emma BergOK Ravinen22:20+7:59
93Axel PerssonGöteborg-Majorna OK22:20+7:59
95Lykke NäsBjursås OK22:22+8:01
96Lava-Li SinaiVästerviks OK22:28+8:07
97Liam BergefurTierps SOK22:29+8:08
98Elma MagnellKatrineholms OK22:34+8:13
99Josefin StroppGävle OK22:38+8:17
100Sanna JosefssonOK Kolmården22:39+8:18
101Hugo BäcklundRonneby OK22:49+8:28
102Emil AugustssonGöteborgs SK22:58+8:37
103Mey ZahndOLG Thun22:59+8:38
104Mirjam CostermansJärla Orientering23:00+8:39
105Alexander DufvaSundsvalls OK23:04+8:43
106Edvin JohanssonOK Kåre23:05+8:44
106Oscar KristofferssonAlmby IK23:05+8:44
108Emma EnckellSödertälje-Nykvarn OF23:22+9:01
109Ida AtterbrandOK Kåre23:28+9:07
110Signe AlbinssonOK Österåker23:31+9:10
111Maja SjödinOK Tisaren23:33+9:12
112Elias PalmertzHelsingborgs SOK23:34+9:13
113Felix LidénMarkbygdens OK23:44+9:23
114Elin NordanbroStora Tuna OK23:46+9:25
115Tilde KarlssonIFK Mora OK23:47+9:26
116Gustav JuhlinVästerås SOK23:48+9:27
117Alice BohlinIFK Göteborg23:49+9:28
117Algot SjöstrandSnättringe SK23:49+9:28
119Nia KytäjäHiidenkiertäjät23:50+9:29
120Elma FribergOK Vivill23:55+9:34
121Agnes OlssonOK Tranan23:58+9:37
122Mari RichterSandnes IL (Rogaland)24:00+9:39
123Arvid WrangeOK Tyr24:08+9:47
124Moa JäderbergLeksands OK24:15+9:54
125Ivar HolmstrandOK Landehof24:17+9:56
126Lovisa MöllerAlmby IK24:18+9:57
127Linnéa RexOK Landehof24:19+9:58
128Emilia GrybäckIF Thor24:21+10:00
129arvid andressonStora Sundby GoIF24:22+10:01
130Allis SjödinOK Tisaren24:34+10:13
131Figge MarsKinnaströms SK24:36+10:15
132Elsa NyanderOK Roxen24:37+10:16
133Tim ÖstlundVästvärmlands OK24:40+10:19
134Tilde LampinenSödertälje-Nykvarn OF24:41+10:20
134Amanda MörkforsJärfälla OK24:41+10:20
134Hugo NyströmOK Ravinen24:41+10:20
137Frida HerbstVästerås SOK24:44+10:23
138Erik HedströmÖstersunds OK24:45+10:24
138Ayla SohlIK Vikings OK24:45+10:24
140Ellinor KruysIF Thor24:46+10:25
141Axel JarlNAIS Orienteringsklubb24:48+10:27
142Nellie BolinTullinge SK24:52+10:31
143Teo PalmérUlricehamns OK24:53+10:32
144Anton CapieauOK Måsen24:54+10:33
145Caroline Svartedal AasenTrøsken IL24:55+10:34
146Ella MatthewsTullinge SK24:56+10:35
147Leopold OlofssonVästerås SOK24:58+10:37
148Alvar KempeOK Denseln24:59+10:38
149Melker SundströmLeksands OK25:02+10:41
150Hjalmar HörnquistAnderstorps OK25:05+10:44
151Josefin SandbergKöping-Kolsva OK25:10+10:49
152Love KarlssonAlvesta SOK25:12+10:51
152Kajsa WilénLeksands OK25:12+10:51
154Hannes PetersonOK Denseln25:13+10:52
154Hugo SamuelssonFalköpings AIK OK25:13+10:52
156Nils TholénOK Skogshjortarna25:14+10:53
157Viivi FageruddTurun Suunnistajat25:18+10:57
158Tua OffrellGävle OK25:31+11:10
159Oskar SöderbergOK Skogsfalken25:34+11:13
160Katja SmittSödertälje-Nykvarn OF25:35+11:14
161Thor De MitsTrol Belgium25:46+11:25
161Benjamin KarlssonOK Landehof25:46+11:25
161Ylva KullanderSävedalens AIK25:46+11:25
164Elsa HallOK Bävern25:47+11:26
165Herman AnderssonBjursås OK25:50+11:29
166Viggo NäsmanLerums SOK25:51+11:30
167Fanny BergmanTullinge SK25:52+11:31
167Fredrik EricsonFagersta OK25:52+11:31
169Ebba RosénLunds OK25:54+11:33
170Isak ElesEmmaboda Verda OK25:55+11:34
171Tilde IngwersenOK Enen25:56+11:35
172Hennie LöfgrenStora Tuna OK25:59+11:38
173Teodor JonssonSkarpnäcks OL26:02+11:41
174Oscar AhlstedtÅmåls OK26:08+11:47
175Ida HanssonSOK Viljan26:11+11:50
176Elin ForsHJS-Vansbro OK26:12+11:51
177Elsa NurminenJämsän Retki-Veikot26:13+11:52
178Elina ChristianssonUddevalla OK26:17+11:56
178Mathilda GustafssonIF Thor26:17+11:56
180Maja MaxénStora Tuna OK26:18+11:57
181Isak StinessenDalaportens OL26:22+12:01
182Edith BergenfurSkattkärrs SOK26:23+12:02
183Ingemar WestfeldtIF Thor26:26+12:05
184Viktor HollanderGällstadbygdens SOK26:31+12:10
185Edwin SäkerHagaby GoIF Örebro26:34+12:13
186Elin KarlssonOK Landehof26:36+12:15
187Hjalmar LindgårdFK Göingarna26:37+12:16
188Erik GustafssonDegerfors OK26:38+12:17
189Frida JosefssonVäsby OK26:40+12:19
189Elsa MattssonMalungs OK Skogsmårdarna26:40+12:19
191Alice KällstrandÅmåls OK26:43+12:22
192Felix DahlinKovlands IF26:44+12:23
193Arvid HägerstrandKungälvs OK26:48+12:27
193Ane Wiik MelveRingsaker OK26:48+12:27
195Alvin HogedalOK Alehof26:52+12:31
195Rasmus KäckAttunda OK26:52+12:31
197Hugo BlomsterIF Thor26:57+12:36
198Irma BerglundTäby OK26:59+12:38
198Meja BerglundTäby OK26:59+12:38
200Melvin SjöbergIF Thor27:00+12:39
201Alma WickmanTibro OK27:02+12:41
202Sina Wiik MelveRingsaker OK27:05+12:44
203Emilia AnderssonEskilstuna OL27:06+12:45
203Wilma LarssonOK Tyringe27:06+12:45
205Henry NordströmKils OK27:12+12:51
206Ella LjungdellTäby OK27:13+12:52
207Ellen FröjdöTurun Suunnistajat27:15+12:54
208Angelina Krus EckerströmOK Tranan27:16+12:55
209Ida OlssonOckelbo OK27:19+12:58
210Tuva HällstenLeksands OK27:27+13:06
211Klara IsenströmAlmby IK27:30+13:09
212Annie KrikströmHjärnarps OL27:32+13:11
213Ludvig JohnssonFalköpings AIK OK27:34+13:13
214Fabian LundellLjungskile FK27:44+13:23
215Selma WhiteSøgne og Songdalen OK27:50+13:29
216Svea BorgströmAvesta OK27:59+13:38
217Stella NilssonOK Njudung28:02+13:41
218Melker OckbornTrollhättans SOK28:05+13:44
219Nikoline MunkebyFrol IL28:07+13:46
220Jon Forsberg RundströmIFK Enskede28:13+13:52
221Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL28:16+13:55
222Gustav NorbergStora Tuna OK28:20+13:59
222Emil WindevallSävedalens AIK28:20+13:59
224Alice LarssonBredareds IF28:29+14:08
225Greta SandvikAttunda OK28:30+14:09
226Ebba GöranssonLidköpings VSK28:32+14:11
226Hanna RydesäterRehns BK28:32+14:11
228Johannes KarlssonGudhems IF28:34+14:13
229William HällstenLeksands OK28:37+14:16
229Tiio LivfKexholms SK28:37+14:16
231Thea BerglundVittjärvs IK28:40+14:19
231Greta PrinceMölndal Outdoor IF28:40+14:19
233Kajsa ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna28:45+14:24
234Gustav StenbackSkarpnäcks OL28:47+14:26
235Pontus CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb28:52+14:31
236Julia HolmströmTäby OK29:02+14:41
237Pål SödervallTullinge SK29:03+14:42
238Agnes FeilSundsvalls OK29:08+14:47
239Sondre HafskjoldNydalens SK29:17+14:56
240Isak StrömbäckOK Denseln29:19+14:58
241Signe JernbergAvesta OK29:21+15:00
242Oscar FredholmSnättringe SK29:32+15:11
243Alva SvenssonFK Finn29:34+15:13
244Linnea WikingssonLjungby 29:37+15:16
245Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering29:40+15:19
246Leah Sophie ØstgårdHamar OK29:45+15:24
247Noah JaremalmTäby OK30:08+15:47
248Frida BrudinIFK Mora OK30:15+15:54
249Sara BergOK Ravinen30:23+16:02
249Julie CasselsjöOK Kolmården30:23+16:02
249Wilma FredholmSnättringe SK30:23+16:02
252Linn ThuressonSkåneslättens OL30:34+16:13
253Erik JönssonOK Södertörn30:41+16:20
254Vera AggeforsOK Ravinen30:46+16:25
255Sebastian LarssonTullinge SK30:50+16:29
255Leonie LichtenbergBredareds IF30:50+16:29
257Siri KihlborgIFK Lidingö SOK30:57+16:36
258Marius HovmöllerSöders-Tyresö31:01+16:40
259Elliot RosénHästveda OK31:03+16:42
260Valter SanderSkåneslättens OL31:07+16:46
261Alva HöjskeldOK Tyr31:13+16:52
261Märta ThelausUmeå OK31:13+16:52
263Selma WickströmArboga OK31:16+16:55
264David JonforsenHallstahammars OK31:25+17:04
265Ebba FrendeliusIFK Lidingö SOK31:26+17:05
265Ivar FrisellBoxholm-Mjölby OL31:26+17:05
267Mateo HendersonSteinkjer OK31:29+17:08
268Olivia HermanssonIFK Mora OK31:30+17:09
269Emilia ErikssonLima IF31:33+17:12
270Rickard JemthIF Thor31:41+17:20
270Sigge RobertStigmännen Karlshamns OK31:41+17:20
272Alvin JakobssonNybro OK31:42+17:21
273Wilma JonssonOK Tyr31:44+17:23
274Amanda FyhrSOK Aneby31:45+17:24
275Tuva LarssonOK Linné31:47+17:26
276Frida SjöblomOK Kåre31:50+17:29
277Frida DäckforsTullinge SK32:12+17:51
278Alice LarssonOK Tyringe32:18+17:57
278Axel PerssonFK Herkules32:18+17:57
280Castor FlordalKatrineholms OK32:19+17:58
281Vidar KarlbergSkåneslättens OL32:20+17:59
282Hugo LidenMarkbygdens OK32:24+18:03
283Mira VejedalIFK Lidingö SOK32:25+18:04
283Holger WänströmFinspångs SOK32:25+18:04
285Hugo JanssonTenhults SOK32:27+18:06
286Victor JanssonTenhults SOK32:28+18:07
287Samuel PerssonHelsingborgs SOK32:31+18:10
287Jacob RuderfeltIF Rigor32:31+18:10
289Noelle HendersonSteinkjer OK32:49+18:28
290Agnes BestermanIK Trenne Ullared32:50+18:29
291Esther HellmanLeksands OK32:51+18:30
292Hjalmar JohanssonOK Alehof32:57+18:36
293Alma AnderssonIF Thor32:59+18:38
294Hilda GrahnGöteborgs SK33:00+18:39
295Lilly BergenfurSkattkärrs SOK33:24+19:03
295Marius RøddeGanddal IL33:24+19:03
297Kristian KaiserIF Sturla33:28+19:07
297Valter VikströmUmeå OK33:28+19:07
299Einar BlombergSegersta OK33:32+19:11
300Klara OlssonStigmännen Karlshamns OK33:33+19:12
301Alice FunkeLeksands OK33:38+19:17
302Joar BlomqvistBredareds IF33:40+19:19
303Arvid OlssonStigmännen Karlshamns OK33:45+19:24
304Lova JonssonSkarpnäcks OL33:48+19:27
305Ella JohanssonFinspångs SOK33:56+19:35
306Ylvalie EnströmSundsvalls OK34:02+19:41
307Love EnerothLunds OK34:04+19:43
308Linus FredsbergOK Roxen34:05+19:44
308Bontu JohnsonHelsingborgs SOK34:05+19:44
310Irma ErikssonOK Tyr34:07+19:46
311Vilhelm SvarødIdd SPK34:10+19:49
312Theo ElofssonOK Njudung34:14+19:53
313Astrid JacobsonOK Tor34:19+19:58
314Måns DahlbergAlmby IK34:20+19:59
315Oskar LindIF Thor34:25+20:04
315Disa LundbergKarlskrona SOK34:25+20:04
317Helldal ElinOK Kåre34:33+20:12
318Oscar AnderssonKalmar OK34:36+20:15
319Nelly LassasLeksands OK34:41+20:20
319Karin WestströmAlvesta SOK34:41+20:20
321Moa DahlOK Alehof34:56+20:35
322Hugo AbelSnättringe SK34:58+20:37
323Jesper DahlbergHåby IF34:59+20:38
324Vidar HaraldssonStigmännen Karlshamns OK35:01+20:40
324Jakob RingströmOK Landehof35:01+20:40
326Polly von ZweigbergkSundbybergs IK35:07+20:46
327Ester StenbergHuddinge35:18+20:57
328Viktor KullmanStora Tuna OK35:35+21:14
329Elin JavehedVallentuna-Össeby OL35:40+21:19
330Ellen ErikssonLima IF35:43+21:22
331Ella GrahnGöteborgs SK35:44+21:23
332Alexander ThulinVästerås SOK35:45+21:24
333Linus FridénOK Gränsen36:00+21:39
334Ebba SundlingOK Njudung36:02+21:41
335Elvin GalborgenEds SK36:16+21:55
336Folke Barck-HolstSnättringe SK36:21+22:00
337Alma AhnoffGöteborg-Majorna OK36:23+22:02
338Arne LagerqvistGarphyttans IF36:26+22:05
339Alva GawellIFK Enskede36:39+22:18
340Isak WarvelinLånghundra IF36:42+22:21
341Alva NilssonKFUM Örebro OK36:43+22:22
341Tove NordströmOK Älvsjö-Örby36:43+22:22
343Nike RinaldoOK Tor36:57+22:36
344Sigge RinaldoOK Tor36:59+22:38
345Isak NellbergSurahammars SOK37:00+22:39
345Elsa NorwaldOK Tor37:00+22:39
347Molly GraadIF Rigor37:06+22:45
348Joar UmelandOK Älgen37:09+22:48
349Therese Alisa LundÅlgård Orientering37:12+22:51
350Ida Berge GjellestadNydalens SK37:22+23:01
351Tove JakobssonEksjö SOK37:23+23:02
352Knut HolmbergBergnäsets AIK37:30+23:09
353William WestbomSäterbygdens OK37:31+23:10
354Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering37:37+23:16
355Bella ByströmRävetofta OK37:42+23:21
356Robin BernhedRånäs OK37:44+23:23
357Svea BergstrandBrattås CK37:50+23:29
358Arvid GustavssonVäxjö OK37:53+23:32
359Saar Van de PutOMEGA37:55+23:34
360Melker FärdigLidköpings VSK38:04+23:43
361Simon SkottÅmåls OK38:09+23:48
362Lucas Bodin LiliegrenOK Djerf38:10+23:49
363Astrid RollJärfälla OK38:19+23:58
364Lukas TarandiIFK Lidingö SOK38:24+24:03
365Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK38:32+24:11
366Ture ForsbergSkogslöparna38:34+24:13Ladda ner rutt i gpx-format
367Assar Rosén ThelinJönköpings OK38:37+24:16
368Emma PerssonTorsås OK38:39+24:18
369Gabriella HaslerSurahammars SOK38:51+24:30
370Hannes HägglundOK Nolaskogsarna38:54+24:33
371Per Gustav WedmanVästerbergslagens OL39:05+24:44
372Matthias RottensteinerGO Harzberg / Bad Voeslau39:09+24:48
373Tova-Li SjödenÖr39:15+24:54
374William JosefssonDomnarvets GOIF39:20+24:59
375Lin PelanderOK Djerf39:56+25:35
376Edit OlofssonOK Storsjön40:01+25:40
377Arvid BerggrenÖstersunds OK40:07+25:46
377Agnes SöderbergTjällmo-Godegårds OK40:07+25:46
379Jakob BrudinIFK Mora OK40:20+25:59
380Nelly GrothKungälvs OK40:35+26:14
381Björn StrandlundOK Nipan40:38+26:17
382Amanda ErikssonSigtuna 40:40+26:19
383Noomi GreenAlmby IK40:46+26:25
384Albin SjöSkåneslättens OL41:02+26:41
385Selma LeonTrollhättans SOK41:09+26:48
385Alma LunöeNydalen SK41:09+26:48
387Sigrid Gillman WikstrandOK Linné41:54+27:33
388Olivia SvenssonFK Åsen41:59+27:38
389Adrian  AnderssonOK Milan42:08+27:47
390Agnes CahierIK Uven42:13+27:52
391Emma HellströmÅmåls OK42:39+28:18
392Märta Gillman WikstrandOK Linné42:42+28:21
393Gustav LiljerosTolered-Utby Ol-klubb43:01+28:40
394Tilde UmelandOK Älgen44:03+29:42
395Emmie HolmqvistSnättringe SK44:05+29:44
396Alva HedinTolered-Utby Ol-klubb44:11+29:50
397Johanne Hedemark NelsonBerger og Svelvik o-lag44:23+30:02
398Siri ForslinForsa OK44:31+30:10
399Filip PerssonSundsvalls OK44:47+30:26
400Linn PalmgrenOK Njudung44:52+30:31
401Kajsa BengtssonAlvesta SOK45:11+30:50
402Johanna Skogholm AllaredTumba-Mälarhöjden OK45:17+30:56
403Alice NorwaldOK Tor45:45+31:24
404Max JohanssonBilldal45:58+31:37
405Amanda PerssonTorsås OK46:03+31:42
406Stina PeterssonTolered-Utby Ol-klubb46:15+31:54
407Erik DüringHärlövs IF46:33+32:12
408Svante SjöbergOK Ravinen46:55+32:34
409Ester GranforsOK Landehof48:07+33:46
410Anna JohannessonFrölunda OL48:16+33:55
411Lilly GertzellGarphyttans IF50:36+36:15
412Elin FrödinSundsvalls OK50:51+36:30
413Emilia EricsonNyköpings OK51:04+36:43
414Jennifer FrödinSundsvalls OK51:30+37:09
414Elin WahlqvistOK Roslagen51:30+37:09
416Max LindqvistTäby OK51:41+37:20
417Ester GrimmergårdBredareds IF51:52+37:31
418Stina GrimmergårdBredareds IF52:27+38:06
419Nils HallbergBredareds IF52:40+38:19
420Majken EdlundTjalve IF Norrköping54:06+39:45
421Hanna SalbergIK Uven54:37+40:16
422Noel GalinSurahammars SOK54:50+40:29
423Agnes HolmströmÅmåls OK57:36+43:15
424Ellen LindbergIK Ymer57:43+43:22
425Thilda BrandbergIK Ymer57:46+43:25
426Vera FagerströmIK Uven59:21+45:00
427Vilhelm FagerströmIK Uven1:00:03+45:42
428Johannes DahlbergIK Trenne Ullared1:01:03+46:42
429Tyra GrahnGöteborgs SK1:01:23+47:02
Melker CarlssonKFUM Örebro OKej godkänd
Frej GaudenzHalmstad OKej godkänd
Jarvis HanssonFrölunda OLej godkänd
Pelle JakobssonEksjö SOKej godkänd
Arvid JunkellFK Herkulesej godkänd
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken ILej godkänd
Jonatan PerssonOK Enenej godkänd
Arvid RosanderSOK Anebyej godkänd
Frida Schibler MårtenssonOK Älvsjö-Örbyej godkänd
Gustav BengtssonOK Nackheej start
Mio BergefurTierps SOKej start
Ludvig Björnberg FärdigNyköpings OKej start
Malte BlomgrenVästvärmlands OKej start
Ingrid BrolinOK Linnéej start
Eric FridénOK Gränsenej start
Johannes HolmbergUlricehamns OKej start
Mailis HolmqvistSjövalla FKej start
Justus HuhtamaaTjalve IF Norrköpingej start
Julie LindbladLinköpings OKej start
Sandrine LindbladLinköpings OKej start
Filip SjölanderTäby OKej start
Andreas WesterlundHerrljunga SK Skid o OLej start
Alma WestlinValbo AIFej start

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser