Svenska Orienteringsförbundet

Officiell totalresultatlista för O-Ringen Sälen 2016

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Sälen 2016
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 24 juli 2016 - fredag 29 juli 2016

Etapp 1Etapp 2Etapp 2 (totalt)Etapp 3Etapp 3 (totalt)Etapp 4Etapp 4 (totalt)Etapp 5Etapp 5 (totalt)

U1

1 670 m, 423 startande
PlacNamnOrganisationTidDiff
1Elias ZederinOK Nackhe1:14:56
2Albin EmilssonOK Skogsfalken1:15:05+0:09
3Arvid HellbergSundbybergs IK1:16:06+1:10
4Herman PetterssonSävedalens AIK1:16:08+1:12
5Josefine JylltorpLinköpings OK1:17:45+2:49
6Klara JohnssonOK Tisaren1:17:56+3:00
7Joar AnderssonFalkenbergs OK1:18:06+3:10
8David Wigh-DahlgrenFilipstads OK1:18:18+3:22
9Arvid KarlssonTjällmo-Godegårds OK1:19:47+4:51
10Sixten ÅbergTolered-Utby Ol-klubb1:20:48+5:52
11Ludvig JuhlinVästerås SOK1:21:56+7:00
12Melker SundströmHestra IF1:22:08+7:12
13Ebbe LindgrenSkellefteå OK1:22:11+7:15
14Herman EliassonSundsvalls OK1:22:16+7:20
15Jonas AlstadFrol IL1:23:07+8:11
16Emil JohanssonVästvärmlands OK1:23:15+8:19
17Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange1:24:03+9:07
18Astrid SchjølbergRøros IL1:24:33+9:37
19Lova BraamOK Denseln1:24:34+9:38
20William BjörnbeckerSjövalla FK1:24:39+9:43
21Anton ArvidssonBrattås CK1:24:43+9:47
22Noel AnderssonOK Tranan1:25:55+10:59
23Lotta PesuTampereen Pyrintö1:26:49+11:53
24Elias ForsstenKungälvs OK1:27:15+12:19
25Julia PetterssonJärfälla OK1:28:19+13:23
26Ada StokkelandÅlgård Orientering1:28:23+13:27
27Karl KullbergBjörkfors GOIF1:28:56+14:00
28Melvin SjöbergIF Thor1:29:10+14:14
29Malte AnderssonTrollhättans SOK1:30:30+15:34
30Anton KarlssonUlricehamns OK1:30:38+15:42
31Sebastian Johnsson RisaIK Grane Arendal Orientering1:31:01+16:05
32Clara BomanSkattkärrs SOK1:31:47+16:51
33David CarlssonIK Trenne Ullared1:31:53+16:57
34Casper StålbergGävle OK1:32:02+17:06
35Elsie HördegårdhIFK Göteborg1:32:04+17:08
36Alice FagerströmIFK Göteborg1:32:09+17:13
37Olof HagwallJärla Orientering1:32:14+17:18
38Torunn OtterbjörkUmeå OK1:32:21+17:25
39Frans PerssonSäterbygdens OK1:32:30+17:34
40Teo PalmérUlricehamns OK1:32:36+17:40
41Leonardo MelinOK Kolmården1:32:43+17:47
42Simon LindqvistÖstersunds OK1:32:54+17:58
43Gustav KarlssonUlricehamns OK1:33:04+18:08
44Erik JonssonOK Dellen1:33:06+18:10
45Agnes GustafssonOK Roxen1:33:27+18:31
46David JernbergGävle OK1:34:02+19:06
47Axel LarssonIFK Umeå1:34:13+19:17
48Jonna ÅhlÅmåls OK1:34:53+19:57
49Meeri RoineHiidenkiertäjät1:35:13+20:17
50Ture LindskogOK Ravinen1:35:19+20:23
51Alice BohlinIFK Göteborg1:36:17+21:21
51Jonas LeireGöteborg-Majorna OK1:36:17+21:21
53Ingrid Selling AhlbergOK Nolaskogsarna1:36:36+21:40
54Linus HolmbergOK Gränsen1:36:45+21:49
55Hugo BäcklundRonneby OK1:36:47+21:51
56Malte AnderssonMatteus SI1:37:00+22:04
56Axel PerssonGöteborg-Majorna OK1:37:00+22:04
58Emil ÖbergOK Hällen1:37:02+22:06
59Nils JohnssonMatteus SI1:37:14+22:18
60David ErdalenIFK Göteborg1:37:18+22:22
61Mari RichterSandnes IL (Rogaland)1:37:30+22:34
62Arvid HägerstrandKungälvs OK1:37:32+22:36
63Erik KällTumba-Mälarhöjden OK1:37:37+22:41
64Isak EiderbäckOK Hällen1:37:51+22:55
65Klara GellerbrandtMalungs OK Skogsmårdarna1:38:08+23:12
66Jonatan Selling AhlbergOK Nolaskogsarna1:38:30+23:34
67Isak MannbergSkellefteå OK1:38:34+23:38
68Liam BergefurTierps SOK1:39:30+24:34
69Ida AhlbergOK Nolaskogsarna1:39:40+24:44
70Mio ErikssonOK Milan1:39:42+24:46
71Jo Bogstrand IngvaldsenKamrat och IF KIF1:40:31+25:35
72Max BoströmJärfälla OK1:41:05+26:09
73Josefin StroppGävle OK1:41:19+26:23
74Allis SjödinOK Tisaren1:41:25+26:29
75Alexander RydbergSödertälje-Nykvarn OF1:41:26+26:30
76Jonne NurminenJämsän Retki-Veikot1:41:38+26:42
77Noah JaremalmTäby OK1:42:28+27:32
77Oscar KristofferssonAlmby IK1:42:28+27:32
79Erik GustafssonDegerfors OK1:42:31+27:35
80Emma BergOK Ravinen1:42:47+27:51
81Fredrik EricsonFagersta OK1:43:34+28:38
82Amanda MörkforsJärfälla OK1:43:52+28:56
83Elma MagnellKatrineholms OK1:44:32+29:36
84Maja SjödinOK Tisaren1:44:44+29:48
85Sanna JosefssonOK Kolmården1:46:23+31:27
86Mey ZahndOLG Thun1:46:31+31:35
87Tilde IngwersenOK Enen1:46:37+31:41
88Elsa NyanderOK Roxen1:46:41+31:45
89Felix DahlinKovlands IF1:46:54+31:58
90Lovisa MöllerAlmby IK1:47:15+32:19
91Elin KarlssonOK Landehof1:47:39+32:43
92Christian Berge GjellestadNydalens SK1:47:55+32:59
93Hannes PetersonOK Denseln1:48:18+33:22
94Ylva KullanderSävedalens AIK1:48:24+33:28
95Tua OffrellGävle OK1:48:26+33:30
96Theo LarssonOK Tranan1:48:35+33:39
97Victor JanssonTenhults SOK1:48:37+33:41
98Linus Bodin-LiliegrenOK Djerf1:48:42+33:46
99Love KarlssonAlvesta SOK1:49:06+34:10
100Vilma Hagelberg NordahlOK Kåre1:49:43+34:47
101Emma EnckellSödertälje-Nykvarn OF1:49:44+34:48
102Elina ChristianssonUddevalla OK1:49:54+34:58
103Ida AtterbrandOK Kåre1:49:55+34:59
104Rickard JemthIF Thor1:49:57+35:01
105Hennie LöfgrenStora Tuna OK1:50:01+35:05
106Hilma KahraÅmåls OK1:50:18+35:22
107Teodor JonssonSkarpnäcks OL1:50:21+35:25
108Agnes FeilSundsvalls OK1:50:24+35:28
109Hjalmar HörnquistAnderstorps OK1:50:31+35:35
110Ella MatthewsTullinge SK1:51:06+36:10
111Henry NordströmKils OK1:51:14+36:18
112Edvin JohanssonOK Kåre1:51:33+36:37
113Alexander DufvaSundsvalls OK1:51:58+37:02
114Julia HolmströmTäby OK1:52:18+37:22
115Alma WickmanTibro OK1:52:47+37:51
116Matilda NynäsOK Botnia1:52:49+37:53
117Elin ForsHJS-Vansbro OK1:53:19+38:23
118Elsa NurminenJämsän Retki-Veikot1:53:20+38:24
119Nia KytäjäHiidenkiertäjät1:53:38+38:42
120Anton ÅbergOK Linné1:53:51+38:55
121Mathilda GustafssonIF Thor1:53:54+38:58
122Emilia GrybäckIF Thor1:53:56+39:00
123Nikki WeihartOK Orinto1:54:09+39:13
124Ingemar WestfeldtIF Thor1:54:41+39:45
125Hugo NyströmOK Ravinen1:54:56+40:00
126Agnes OlssonOK Tranan1:55:10+40:14
127Ellinor KruysIF Thor1:55:13+40:17
128Algot SjöstrandSnättringe SK1:55:14+40:18
129Elsa HallOK Bävern1:55:56+41:00
130Tim ÖstlundVästvärmlands OK1:56:03+41:07
131Kajsa WilénLeksands OK1:56:29+41:33
132Selma WhiteSøgne og Songdalen OK1:56:47+41:51
133Linnéa RexOK Landehof1:57:01+42:05
134Viivi FageruddTurun Suunnistajat1:57:02+42:06
135Rasmus KäckAttunda OK1:57:03+42:07
136Stella NilssonOK Njudung1:57:19+42:23
137Oscar AhlstedtÅmåls OK1:57:20+42:24
138Greta SandvikAttunda OK1:57:27+42:31
139Marius HovmöllerSöders-Tyresö1:57:28+42:32
140David JonforsenHallstahammars OK1:57:29+42:33
141Loa NordströmFrösö IF1:57:37+42:41
142Alvar KempeOK Denseln1:57:52+42:56
143Hjalmar JohanssonOK Alehof1:58:02+43:06
144Esteva FenkGO Harzberg / Bad Voeslau1:58:09+43:13
145Alice KällstrandÅmåls OK1:58:43+43:47
146Signe AlbinssonOK Österåker1:59:10+44:14
147Valter SanderSkåneslättens OL1:59:18+44:22
148Isak StinessenDalaportens OL1:59:25+44:29
149Erik JönssonOK Södertörn1:59:28+44:32
150Nils TholénOK Skogshjortarna1:59:29+44:33
151Hugo SamuelssonFalköpings AIK OK1:59:35+44:39
152Ebba RosénLunds OK1:59:36+44:40
153Sondre HafskjoldNydalens SK1:59:41+44:45
154Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1:59:44+44:48
155Katja SmittSödertälje-Nykvarn OF1:59:55+44:59
156Ayla SohlIK Vikings OK2:00:05+45:09
157Erik HedströmÖstersunds OK2:00:19+45:23
158Olof OlssonOK Skogsfalken2:00:23+45:27
159Sina Wiik MelveRingsaker OK2:00:24+45:28
160Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL2:00:31+45:35
161Elias PalmertzHelsingborgs SOK2:00:34+45:38
162Viktor KullmanStora Tuna OK2:00:39+45:43
163Viggo NäsmanLerums SOK2:00:45+45:49
164Mirjam CostermansJärla Orientering2:00:52+45:56
165Thea BerglundVittjärvs IK2:01:13+46:17
166Jacob RuderfeltIF Rigor2:01:21+46:25
167Elliot RosénHästveda OK2:01:40+46:44
168Elsa MattssonMalungs OK Skogsmårdarna2:02:09+47:13
169Tuva LarssonOK Linné2:02:27+47:31
170Nils RönnestrandFrösö IF2:02:48+47:52
171Pontus CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb2:04:04+49:08
172Axel JarlNAIS Orienteringsklubb2:04:05+49:09
173Lava-Li SinaiVästerviks OK2:04:07+49:11
174Axel PerssonFK Herkules2:04:08+49:12
175Wilma JonssonOK Tyr2:05:11+50:15
175Benjamin KarlssonOK Landehof2:05:11+50:15
177Melker SundströmLeksands OK2:05:13+50:17
178Leonie LichtenbergBredareds IF2:05:14+50:18
179Josefin SandbergKöping-Kolsva OK2:05:30+50:34
180Fanny BergmanTullinge SK2:06:04+51:08
181Edith BergenfurSkattkärrs SOK2:06:05+51:09
182Ivar FrisellBoxholm-Mjölby OL2:06:14+51:18
183William HällstenLeksands OK2:06:24+51:28
184Lykke NäsBjursås OK2:07:14+52:18
185Måns DahlbergAlmby IK2:07:20+52:24
186Lilly BergenfurSkattkärrs SOK2:07:22+52:26
187Molly GraadIF Rigor2:07:33+52:37
188Jon Forsberg RundströmIFK Enskede2:07:57+53:01
189Ida HanssonSOK Viljan2:08:06+53:10
189Jakob RingströmOK Landehof2:08:06+53:10
191Pål SödervallTullinge SK2:08:27+53:31
192Ebba FrendeliusIFK Lidingö SOK2:08:39+53:43
193Alice FunkeLeksands OK2:08:51+53:55
194Irma ErikssonOK Tyr2:09:28+54:32
195Tuva HällstenLeksands OK2:10:13+55:17
196Frida HerbstVästerås SOK2:10:29+55:33
197Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering2:10:38+55:42
198Sigge RinaldoOK Tor2:11:08+56:12
199Nike RinaldoOK Tor2:11:24+56:28
200Ida OlssonOckelbo OK2:11:28+56:32
200Simon SkottÅmåls OK2:11:28+56:32
202Bontu JohnsonHelsingborgs SOK2:11:57+57:01
203Hugo AbelSnättringe SK2:12:17+57:21
204Gustav NorbergStora Tuna OK2:12:21+57:25
205Herman AnderssonBjursås OK2:12:22+57:26
206Tilde LampinenSödertälje-Nykvarn OF2:12:47+57:51
207Linn ThuressonSkåneslättens OL2:13:21+58:25
208Alice LarssonBredareds IF2:14:02+59:06
209Klara IsenströmAlmby IK2:14:06+59:10
210Emilia ErikssonLima IF2:14:07+59:11
211Svea BorgströmAvesta OK2:14:28+59:32
212Mira VejedalIFK Lidingö SOK2:15:28+1:00:32
213Hjalmar LindgårdFK Göingarna2:15:34+1:00:38
214Moa JäderbergLeksands OK2:15:37+1:00:41
215Marius RøddeGanddal IL2:15:46+1:00:50
216Linus FredsbergOK Roxen2:16:14+1:01:18
217Gustav JuhlinVästerås SOK2:16:35+1:01:39
218Emmie HolmqvistSnättringe SK2:16:42+1:01:46
219Frida BrudinIFK Mora OK2:17:10+1:02:14
220Oscar AnderssonKalmar OK2:17:11+1:02:15
220Joar BlomqvistBredareds IF2:17:11+1:02:15
222Castor FlordalKatrineholms OK2:18:10+1:03:14
223Therese Alisa LundÅlgård Orientering2:18:20+1:03:24
224Joar UmelandOK Älgen2:19:00+1:04:04
225Greta PrinceMölndal Outdoor IF2:19:15+1:04:19
226Alvin JakobssonNybro OK2:19:18+1:04:22
227Lucas Bodin LiliegrenOK Djerf2:20:12+1:05:16
228Lin PelanderOK Djerf2:20:30+1:05:34
229Kristian KaiserIF Sturla2:20:59+1:06:03
230Sebastian LarssonTullinge SK2:21:09+1:06:13
231Moa DahlOK Alehof2:21:30+1:06:34
232Lova JonssonSkarpnäcks OL2:21:40+1:06:44
233Alma AnderssonIF Thor2:22:03+1:07:07
234Ella JohanssonFinspångs SOK2:22:36+1:07:40
235Einar BlombergSegersta OK2:22:57+1:08:01
236Ella LjungdellTäby OK2:23:38+1:08:42
237Sara BergOK Ravinen2:24:15+1:09:19
237Ellen ErikssonLima IF2:24:15+1:09:19
239Agnes BestermanIK Trenne Ullared2:24:28+1:09:32
240Astrid JacobsonOK Tor2:24:29+1:09:33
241Siri KihlborgIFK Lidingö SOK2:24:48+1:09:52
242Gustav LiljerosTolered-Utby Ol-klubb2:25:21+1:10:25
243Hilda GrahnGöteborgs SK2:25:38+1:10:42
244Märta ThelausUmeå OK2:26:19+1:11:23
245Frida SjöblomOK Kåre2:26:46+1:11:50
246Edit OlofssonOK Storsjön2:26:48+1:11:52
247Melker OckbornTrollhättans SOK2:26:49+1:11:53
248Astrid RollJärfälla OK2:26:53+1:11:57
249Alva HöjskeldOK Tyr2:27:04+1:12:08
250Ella GrahnGöteborgs SK2:27:52+1:12:56
251Arvid BerggrenÖstersunds OK2:28:21+1:13:25
252Ebba GöranssonLidköpings VSK2:28:26+1:13:30
253Ellen FröjdöTurun Suunnistajat2:29:18+1:14:22
254Amanda FyhrSOK Aneby2:29:57+1:15:01
255Wilma LarssonOK Tyringe2:30:10+1:15:14
256Oskar LindIF Thor2:30:19+1:15:23
257Alma AhnoffGöteborg-Majorna OK2:31:23+1:16:27
258Alice LarssonOK Tyringe2:31:25+1:16:29
259Leah Sophie ØstgårdHamar OK2:31:29+1:16:33
260Agnes SöderbergTjällmo-Godegårds OK2:32:06+1:17:10
261Vidar KarlbergSkåneslättens OL2:32:37+1:17:41
262Theo ElofssonOK Njudung2:33:51+1:18:55
263Angelina Krus EckerströmOK Tranan2:34:12+1:19:16
264Viktor HollanderGällstadbygdens SOK2:34:47+1:19:51
265Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering2:34:54+1:19:58
266Karin WestströmAlvesta SOK2:34:55+1:19:59
267Matthias RottensteinerGO Harzberg / Bad Voeslau2:35:49+1:20:53
268Lukas TarandiIFK Lidingö SOK2:35:57+1:21:01
269Mateo HendersonSteinkjer OK2:36:54+1:21:58
270Tove JakobssonEksjö SOK2:36:59+1:22:03
271Per Gustav WedmanVästerbergslagens OL2:37:08+1:22:12
272Knut HolmbergBergnäsets AIK2:37:14+1:22:18
273Sigrid Gillman WikstrandOK Linné2:37:24+1:22:28
274Max JohanssonBilldal2:38:24+1:23:28
275Olivia HermanssonIFK Mora OK2:38:42+1:23:46
276Klara OlssonStigmännen Karlshamns OK2:38:53+1:23:57
277Ester GranforsOK Landehof2:39:33+1:24:37
278Gustav StenbackSkarpnäcks OL2:39:44+1:24:48
279Alva GawellIFK Enskede2:40:11+1:25:15
280Alexander ThulinVästerås SOK2:41:11+1:26:15
281Ture ForsbergSkogslöparna2:41:43+1:26:47
282Alva HedinTolered-Utby Ol-klubb2:42:14+1:27:18
283Emma HellströmÅmåls OK2:42:45+1:27:49
284Noelle HendersonSteinkjer OK2:43:07+1:28:11
285Melker FärdigLidköpings VSK2:43:40+1:28:44
286Ebba SundlingOK Njudung2:44:38+1:29:42
287Tove NordströmOK Älvsjö-Örby2:45:15+1:30:19
288Nelly GrothKungälvs OK2:45:59+1:31:03
289Olivia SvenssonFK Åsen2:46:16+1:31:20
290Isak WarvelinLånghundra IF2:46:26+1:31:30
291William WestbomSäterbygdens OK2:46:37+1:31:41
292Noomi GreenAlmby IK2:47:01+1:32:05
293Ida Berge GjellestadNydalens SK2:47:49+1:32:53
294Valter VikströmUmeå OK2:48:06+1:33:10
295Signe JernbergAvesta OK2:48:57+1:34:01
296Filip PerssonSundsvalls OK2:48:58+1:34:02
297Vidar HaraldssonStigmännen Karlshamns OK2:51:30+1:36:34
298Elin FrödinSundsvalls OK2:52:39+1:37:43
299Samuel PerssonHelsingborgs SOK2:52:40+1:37:44
300Tyra GrahnGöteborgs SK2:53:21+1:38:25
301Albin SjöSkåneslättens OL2:53:28+1:38:32
302Assar Rosén ThelinJönköpings OK2:55:03+1:40:07
303Ester GrimmergårdBredareds IF2:59:36+1:44:40
304Märta Gillman WikstrandOK Linné2:59:39+1:44:43
305Disa LundbergKarlskrona SOK2:59:58+1:45:02
306Alva NilssonKFUM Örebro OK3:00:11+1:45:15
307Stina GrimmergårdBredareds IF3:01:26+1:46:30
308Nils HallbergBredareds IF3:01:52+1:46:56
309Stina PeterssonTolered-Utby Ol-klubb3:02:22+1:47:26
310Johanne Hedemark NelsonBerger og Svelvik o-lag3:02:45+1:47:49
311Kajsa BengtssonAlvesta SOK3:03:45+1:48:49
312Siri ForslinForsa OK3:13:04+1:58:08
313Emilia EricsonNyköpings OK3:16:36+2:01:40
314Robin BernhedRånäs OK3:17:38+2:02:42
315Agnes HolmströmÅmåls OK3:19:08+2:04:12
316Majken EdlundTjalve IF Norrköping3:21:32+2:06:36
317Linus FridénOK Gränsen3:21:38+2:06:42
318Jakob BrudinIFK Mora OK3:22:31+2:07:35
319Tilde UmelandOK Älgen3:28:23+2:13:27
320Anna JohannessonFrölunda OL3:29:39+2:14:43
321Jennifer FrödinSundsvalls OK3:30:25+2:15:29
322Frida DäckforsTullinge SK3:32:42+2:17:46
323Noel GalinSurahammars SOK3:34:51+2:19:55
324Hanna SalbergIK Uven3:38:09+2:23:13
325Fabian LundellLjungskile FK3:38:56+2:24:00
326Ellen LindbergIK Ymer3:52:35+2:37:39
327Thilda BrandbergIK Ymer3:53:03+2:38:07
328Elin WahlqvistOK Roslagen4:27:58+3:13:02
329Johannes DahlbergIK Trenne Ullared4:39:39+3:24:43
Vera AggeforsOK Ravinenej godkänd
Adrian  AnderssonOK Milanej godkänd
Emilia AnderssonEskilstuna OLej godkänd
arvid andressonStora Sundby GoIFej godkänd
Ilona AnttilaSK Pohjantähtiej godkänd
Emil AugustssonGöteborgs SKej godkänd
Folke Barck-HolstSnättringe SKej godkänd
Irma BerglundTäby OKej godkänd
Meja BerglundTäby OKej godkänd
Robin BjörkmanSK Graalej godkänd
Hugo BlomsterIF Thorej godkänd
Nellie BolinTullinge SKej godkänd
Agnes CahierIK Uvenej godkänd
Anton CapieauOK Måsenej godkänd
Melker CarlssonKFUM Örebro OKej godkänd
Julie CasselsjöOK Kolmårdenej godkänd
Jesper DahlbergHåby IFej godkänd
Thor De MitsTrol Belgiumej godkänd
Erik DüringHärlövs IFej godkänd
Isak ElesEmmaboda Verda OKej godkänd
Helldal ElinOK Kåreej godkänd
Love EnerothLunds OKej godkänd
Ylvalie EnströmSundsvalls OKej godkänd
Amanda ErikssonSigtuna ej godkänd
Kajsa ErikssonMalungs OK Skogsmårdarnaej godkänd
Molly EvaldssonRyda SKej godkänd
Vera FagerströmIK Uvenej godkänd
Vilhelm FagerströmIK Uvenej godkänd
Oscar FredholmSnättringe SKej godkänd
Wilma FredholmSnättringe SKej godkänd
Elma FribergOK Vivillej godkänd
Elvin GalborgenEds SKej godkänd
Frej GaudenzHalmstad OKej godkänd
Hedvig GrahnIFK Göteborgej godkänd
Arvid GustavssonVäxjö OKej godkänd
Elias HalvarssonÖstersunds OKej godkänd
Jarvis HanssonFrölunda OLej godkänd
Gabriella HaslerSurahammars SOKej godkänd
Esther HellmanLeksands OKej godkänd
Isak HertsbackaNärpes OKej godkänd
Alvin HogedalOK Alehofej godkänd
Ivar HolmstrandOK Landehofej godkänd
Pelle JakobssonEksjö SOKej godkänd
Hugo JanssonTenhults SOKej godkänd
Elin JavehedVallentuna-Össeby OLej godkänd
Frida JosefssonVäsby OKej godkänd
William JosefssonDomnarvets GOIFej godkänd
Arvid JunkellFK Herkulesej godkänd
Johannes KarlssonGudhems IFej godkänd
Simon KarlssonHallsbergej godkänd
Tilde KarlssonIFK Mora OKej godkänd
Annie KrikströmHjärnarps OLej godkänd
Arne LagerqvistGarphyttans IFej godkänd
Nelly LassasLeksands OKej godkänd
Selma LeonTrollhättans SOKej godkänd
Felix LidénMarkbygdens OKej godkänd
Hugo LidenMarkbygdens OKej godkänd
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken ILej godkänd
Axel LindbladOK Djerfej godkänd
Ted LindmarkRobertsfors IKej godkänd
Max LindqvistTäby OKej godkänd
Tiio LivfKexholms SKej godkänd
Sigge LöfgrenOK Kåreej godkänd
Filip MagnussonStora Sundby GoIFej godkänd
Figge MarsKinnaströms SKej godkänd
Isak NellbergSurahammars SOKej godkänd
Elin NordanbroStora Tuna OKej godkänd
Leopold OlofssonVästerås SOKej godkänd
Arvid OlssonStigmännen Karlshamns OKej godkänd
Amanda PerssonTorsås OKej godkänd
Emma PerssonTorsås OKej godkänd
Jonatan PerssonOK Enenej godkänd
Sigge RobertStigmännen Karlshamns OKej godkänd
Aksel Ferdinand RolsdorphGrue ILej godkänd
Arvid RosanderSOK Anebyej godkänd
Frida Schibler MårtenssonOK Älvsjö-Örbyej godkänd
Svante SjöbergOK Ravinenej godkänd
Tova-Li SjödenÖrej godkänd
Johanna Skogholm AllaredTumba-Mälarhöjden OKej godkänd
Ester StenbergHuddingeej godkänd
Björn StrandlundOK Nipanej godkänd
Caroline Svartedal AasenTrøsken ILej godkänd
Vilhelm SvarødIdd SPKej godkänd
Alva SvenssonFK Finnej godkänd
Edwin SäkerHagaby GoIF Örebroej godkänd
Oskar SöderbergOK Skogsfalkenej godkänd
Saar Van de PutOMEGAej godkänd
Selma WickströmArboga OKej godkänd
Ane Wiik MelveRingsaker OKej godkänd
Linnea WikingssonLjungby ej godkänd
Emil WindevallSävedalens AIKej godkänd
Polly von ZweigbergkSundbybergs IKej godkänd
Arvid WrangeOK Tyrej godkänd
Holger WänströmFinspångs SOKej godkänd
Ulla Lunøe AkselsenNydalens SKej start
Gustav BengtssonOK Nackheej start
Mio BergefurTierps SOKej start
Svea BergstrandBrattås CKej start
Ludvig Björnberg FärdigNyköpings OKej start
Malte BlomgrenVästvärmlands OKej start
Ingrid BrolinOK Linnéej start
Bella ByströmRävetofta OKej start
Eric FridénOK Gränsenej start
Lilly GertzellGarphyttans IFej start
Johannes HolmbergUlricehamns OKej start
Mailis HolmqvistSjövalla FKej start
Justus HuhtamaaTjalve IF Norrköpingej start
Hannes HägglundOK Nolaskogsarnaej start
Ludvig JohnssonFalköpings AIK OKej start
Julie LindbladLinköpings OKej start
Sandrine LindbladLinköpings OKej start
Alma LunöeNydalen SKej start
Maja MaxénStora Tuna OKej start
Nikoline MunkebyFrol ILej start
Alice NorwaldOK Torej start
Elsa NorwaldOK Torej start
Linn PalmgrenOK Njudungej start
Hanna RydesäterRehns BKej start
Filip SjölanderTäby OKej start
Isak StrömbäckOK Denselnej start
Felix SvenssonJönköpings OKej start
Andreas WesterlundHerrljunga SK Skid o OLej start
Alma WestlinValbo AIFej start

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser