Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för Ungdomens 10mila

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: Ungdomens 10mila
Arrangörsorganisationer: OK Tranan / Ulricehamns OK
Datum: fredag 4 augusti 2017

HD-18

76 startande
PlacNamnStrtidStrplStrdiffTidVxlplDiff
1Tampereen Pyrintö 14:47:07
Aksell Julkunen36:5323+1:0936:5323
Henrik Asklöf39:227+4:201:16:155-18
Ossi Mustonen29:1025+4:091:45:259+4
Leo Matinheikki47:088+3:092:32:335-4
Tiitus Mustajoki15:267+1:192:47:591-4
Joho Niemenen15:309+1:232:48:03
Aapo Liponkoski16:1718+2:102:48:50
Arttu Vesterinen13:5013:01:4910
Leevi Keronen12:5813:14:4710
Lasse Villo23:362+0:083:38:2310
Aksell Kontila23:205+3:054:01:4310
Mikko Eeroia45:244+4:054:47:0710
2Helsingin Suunnistajat 14:53:44
Lauri Syrjäläinen36:4215+0:5836:4215
Miika Tala40:0111+4:591:16:4310-5
Atte Ikola28:2418+3:231:45:076-4
Matias Salonen47:189+3:192:32:254-2
Aapo Ikola16:2120+2:142:48:462-2
Lenni Väisänen16:4523+2:382:49:10
Henri Malmberg16:5324+2:462:49:18
Matias Äikäs16:2117+2:313:05:0720
Anton Hamppu15:095+2:113:20:1620
Paavo Heinonen24:576+1:293:45:1320
Ville Mannonen21:373+1:224:06:5020
Topias Niemi46:5412+5:354:53:4420
3IK Hakarpspojkarna 14:53:46
Lukas Granstedt36:4013+0:5636:4013
Joar Hertin46:2630+11:241:23:0623+10
Emil Öhlund27:008+1:591:50:0618-5
Andreas Gustafsson48:5014+4:512:38:5612-6
Olle Karlsson15:156+1:082:54:117-5
Viktor Ossiansson14:455+0:553:08:565-2
Viktor Gunnarsson13:473+0:493:22:434-1
Isak Hertin23:2813:46:113-1
Jakob Ingström23:266+3:114:09:3730
Emil Björnlinger44:092+2:504:53:4630
4IF Hagen 14:56:54
Albin Alsiö36:4619+1:0236:4619
Carl Holmberg39:5010+4:481:16:369-10
Hampus Nyström28:5321+3:521:45:2911+2
Marcus Carlsson46:547+2:552:32:233-8
Per Hedman19:2468+5:172:51:476+3
Liam Johansson20:0087+5:532:52:23
Johan Holmberg25:37141+11:302:58:00
Anton Carlsson13:583+0:083:05:453-3
Reto Giezendanner20:0445+7:063:25:495+2
Oscar Stomberg25:147+1:463:51:0350
Olle Hedman20:1514:11:184-1
Daniel Bogren45:367+4:174:56:5440
5Järfälla OK 14:58:33
Noel Waldenfjord37:4231+1:5837:4231
Oskar Edvardsson35:0211:12:441-30
Benjamin Langerak26:556+1:541:39:3910
Anton Silier55:3933+11:402:35:186+5
Niklas Svensson15:4012+1:332:50:584-2
Hampus Norrby16:5626+2:492:52:14
Erik Bovallius15:2810+1:383:06:2640
William Grunder15:288+2:303:21:543-1
Manne Hammarberg29:1327+5:453:51:076+3
Johan Lundbäck21:112+0:564:12:185-1
Johan Langerak46:1510+4:564:58:3350
6FarumTisvilde OK 14:59:31
Lasse Fugmann Thamdrup36:3912+0:5536:3912
Mikkel Lyskjær Jensen37:013+1:591:13:404-8
Agnes Kracht29:4730+4:461:43:2740
Rasmus Krogh Madsen57:1241+13:132:40:3914+10
Tobias Olloz17:2531+3:182:58:0415+1
Xenia Bregensøe18:4454+4:372:59:23
Oscar David Broman Jensen14:424+0:523:12:469-6
Mikkel Lau Petersen13:402+0:423:26:266-3
Lasse Falck Weber24:084+0:403:50:344-2
Jakob Schøier Kovsted21:534+1:384:12:276+2
Malte Kjær Hemmingsen47:0413+5:454:59:3160
7Eksjö SOK 15:09:22
Hugo Djurstedt (vacant)35:575+0:1335:575
Hugo Jakobsson (vacant)48:4940+13:471:24:4628+23
Clemens Wolfram (vacant)27:4313+2:421:52:2921-7
Jonas Soldini (vacant)49:5316+5:542:42:2218-3
Carl Hedin (vacant)15:309+1:232:57:5213-5
Oskar Svahn (vacant)16:3620+2:463:14:2812-1
Simon Svahn (vacant)17:4121+4:433:32:09120
Mattis Persson (vacant)26:4012+3:123:58:4910-2
Jakob Wolfram (vacant)25:0410+4:494:23:539-1
Georg Gräll45:295+4:105:09:227-2
8OK Tyr / Kils OK 15:09:24
Oskar Nyman40:2946+4:4540:2946
Lukas Olm42:3217+7:301:23:0122-24
Mattias Hane27:129+2:111:50:1319-3
Olof Skoglund48:1011+4:112:38:2310-9
Isak Wikström17:2430+3:172:55:47100
Danilo Moberg17:3733+3:302:56:00
Isak Holmgård21:09105+7:022:59:32
Richard Take13:522+0:023:09:396-4
Linus Nilsson18:2227+5:243:28:017+1
Anton Uller26:119+2:433:54:1270
Gustav Perman27:2222+7:074:21:3470
Jonathan Uller47:5014+6:315:09:248+1
9Rastikarhut / Hämeenlinnan Suunnistajat / Ikaalisten Nouseva-Voima 15:09:26
Teemu Oksanen36:4316+0:5936:4316
Jussi Jalonen49:2443+14:221:26:0731+15
Matias Lautamäki25:0111:51:0820-11
Pyry Willman51:1121+7:122:42:1916-4
Joona Nolvi15:3611+1:292:57:5514-2
Ilkka Kivikko18:4454+4:373:01:03
Valtteri Lahti16:4921+2:593:14:44140
Erik Kesti15:095+2:113:29:539-5
Iivari Willman26:4213+3:143:56:358-1
Pietu Jutila26:0115+5:464:22:3680
Ville Laakso46:5011+5:315:09:269+1
10Karlskrona SOK 15:09:31
Maxim Omelchenko36:4821+1:0436:4821
Emil Pettersson47:5133+12:491:24:3927+6
Arvid Kronmar32:2244+7:211:57:0128+1
Oscar Johansson (vacant)45:192+1:202:42:2017-11
Hugo Larsson (vacant)15:084+1:012:57:2812-5
Jakob Wilhelmsson (vacant)18:1044+4:033:00:30
Jan Antonowicz (vacant)18:5257+4:453:01:12
Anton Törnqvist16:3218+2:423:14:0010-2
Lukas Katvala17:3620+4:383:31:3611+1
Axel Halvarsson (vacant)27:0816+3:403:58:449-2
Frantisek Svetnicky (vacant)25:1711+5:024:24:0110+1
Malthe Poulsen (vacant)45:306+4:115:09:31100
11Koovee 15:13:19
Otso Westerlund36:4518+1:0136:4518
Joel Schüle43:0020+7:581:19:45180
Antti Lammi28:0114+3:001:47:4615-3
Väinö Johansson52:0627+8:072:39:5213-2
Henrik Hihnala15:4914+1:422:55:419-4
Oliver Schüle18:0441+3:572:57:56
Jere Simola20:0289+5:552:59:54
Oliver Alajoutsi18:5937+5:093:14:4013+4
Joona Yliaho15:489+2:503:30:2810-3
Jasper Alajoutsi28:5426+5:263:59:2211+1
Vertti Laitinen25:3513+5:204:24:5712+1
Saul Klemola48:2215+7:035:13:1911-1
12MS Parma 15:15:09
Rasmus Ekström40:1345+4:2940:1345
Aleks Hiidenhovi49:5745+14:551:30:1038-7
Konsta Piironen28:2117+3:201:58:3134-4
Oskari Lepistö51:3022+7:312:50:0129-5
Sami Karru16:4022+2:333:06:4125-4
Aamos Laavainen20:2896+6:213:10:29
Aapo Jalonen20:46100+6:393:10:47
Jussi Ankelo15:077+1:173:21:4820-5
Aleksi Karttila15:095+2:113:36:5717-3
Samuli Rousku23:483+0:204:00:4512-5
Wille Laitamäki23:537+3:384:24:3811-1
Aleksi Hellman50:3119+9:125:15:0912+1
13Växjö OK / Alvesta SOK / OK Norrvirdarna 15:21:05
Noel Braun38:1739+2:3338:1739
Gustav Runefors37:595+2:571:16:166-33
Erik Åkesson27:3112+2:301:43:475-1
Isac Ericsson48:3513+4:362:32:222-3
Alfred Östergren18:2949+4:222:50:513+1
Martina Braun33:27164+19:203:05:49
Nora Andersson24:0159+10:113:14:5215+12
Elin Rahm19:5143+6:533:34:43150
Maja Porle30:4333+7:154:05:2617+2
Hugo Ericsson24:218+4:064:29:4713-4
Elias Andersson51:1822+9:595:21:05130
14OK Ravinen 15:24:10
Kasper Fransson54:3368+18:4954:3368
Hannes Svahn41:2714+6:251:36:0052-16
Simon Törnqvist28:1015+3:092:04:1040-12
Erik Herne45:484+1:492:49:5828-12
Hannes Mogensen16:0217+1:553:06:0023-5
Teo Struck16:1718+2:103:06:15
Hugo Lindskog18:3150+4:243:08:29
Albin Lindskog16:5222+3:023:22:52230
Henrik Svensson24:3464+11:363:47:2626+3
Viggo Klasson26:4213+3:144:14:0824-2
Olle Kallur28:4325+8:284:42:5121-3
Axel Granqvist41:1915:24:1014-7
15SK Zabovresky Brno5:26:39
Ondrej Hlavar36:3611+0:5236:3611
Simon Marecek42:5018+7:481:19:2615+4
Marketta Firesova35:2561+10:241:54:5126+11
Tomas Milan51:5225+7:532:46:4324-2
Adam Zridkavesely17:5035+3:433:04:3321-3
Anna Avermulerova18:0139+3:543:04:44
Ylvi Kastner16:1216+2:223:20:4519-2
Annia Berger17:0916+4:113:37:5418-1
Kilian Trummer27:5617+4:284:05:50180
Rosa Trummer29:3030+9:154:35:2017-1
Leo Molper51:1923+10:005:26:3915-2
16Jämsän Retki-Veikot 15:27:55
Todias Helminen37:4834+2:0437:4834
Aarni Ronkainen40:5213+5:501:18:4011-23
Hannu Malinen26:414+1:401:45:218-3
Valteri Kankainen1:02:5055+18:512:48:1125+17
Aapo Virkajärvi18:3551+4:283:06:4626+1
Hannes Nurminen18:4253+4:353:06:53
Elli Taini34:58167+20:513:23:09
Elias Ronkainen16:0113+2:113:22:4722-4
Johu Virkajärvi18:1726+5:193:41:04220
Hilla Pitkänen30:3932+7:114:11:43220
Elena Kontari (vacant)30:0634+9:514:41:4920-2
Lassi Vaismaa46:069+4:475:27:5516-4
17Team Saxony 15:28:01
Franz Gawlitza36:5724+1:1336:5724
Emil Friedländer46:1629+11:141:23:13240
Martin Schuermann29:5631+4:551:53:0922-2
Wilhelm Holfeld55:3933+11:402:48:4826+4
Arne Kapischke14:0713:02:5520-6
Jonathan Drexhsler15:4313+1:363:04:31
Paul Hempel16:0914+2:193:19:0417-3
Karol Kielb17:3419+4:363:36:3816-1
Moritz Vogt27:0615+3:384:03:44160
Konstantin Kunckel30:2335+10:084:34:07160
Henning Kapischke53:5430+12:355:28:0117+1
18Skogsluffarnas OK / OK Älvsjö-Örby / Söders-Tyresö 15:30:07
Fredrik Glännefors38:2341+2:3938:2341
Lucas Fredman40:4812+5:461:19:1112-29
Hugo Nilsson29:0824+4:071:48:1916+4
Elias Tidevall48:3212+4:332:36:519-7
Åke Falkenström17:2632+3:192:54:178-1
Olle Synnermark17:4734+3:402:54:38
Jakob Wirén24:56140+10:493:01:47
Hjalmar Sandberg16:5424+3:043:11:117-1
Simon Stridh18:3430+5:363:29:458+1
Johan Karlsson32:0941+8:414:01:5414+6
Linus Berggren36:0153+15:464:37:5518+4
Elias Röstin52:1228+10:535:30:07180
19Kangasala SK / Paimion Rasti / Rasti-Lukko / Turun Suunnistajat 15:30:11
Touko Seppä49:2358+13:3949:2358
Timi Niemensivu51:3957+16:371:41:02580
Vili Olkkonen30:0432+5:032:11:0653-5
Topias Arola43:5912:55:0531-22
Juho Leonsaari14:452+0:383:09:5028-3
Nuutti Vennelä17:5236+3:453:12:57
Tuomo Haapala18:0441+3:573:13:09
Voima Tuomasjukka16:5222+3:023:26:4226-2
Onni Sinervä17:1417+4:163:43:5624-2
Topias Ahola28:3223+5:044:12:2823-1
Vilhelm Toivonen25:5814+5:434:38:2619-4
Kimmo Kontio51:4526+10:265:30:11190
20Sävedalens AIK 15:30:17
Johannes Holmgren39:3243+3:4839:3243
Carl Josefsson39:499+4:471:19:2114-29
Casper Skepp27:1710+2:161:46:3813-1
Per Nordholm55:4635+11:472:42:2419+6
Simon Bååth18:5358+4:463:01:1718-1
Petter Jonsson19:0060+4:533:01:24
Gunnar Fovaeus14:455+0:553:16:0216-2
Arvid Skepp18:2829+5:303:34:3014-2
Rasmus Johansson Fjordside26:2211+2:544:00:5213-1
Nils Grimbeck29:1228+8:574:30:0414+1
Gabriel Öhgren1:00:1345+18:545:30:1720+6
21Espoon Suunta 15:31:08
Mikko Tervakangas37:4432+2:0037:4432
Benjamin Lamberg50:1846+15:161:28:0235+3
Vilppu Viinikainen30:2434+5:231:58:2633-2
Mikael Rautio56:3437+12:352:55:0030-3
Olli Tiainen14:533+0:463:09:5329-1
Sami Raitola15:105+1:033:10:10
Lauri Puupponen15:3311+1:433:25:2624-5
Mikko Määttälä16:1512+3:173:41:4123-1
Antti Sorsa26:2010+2:524:08:0119-4
Topias Uusitalo26:0115+5:464:34:0215-4
Emil Laaksonen57:0639+15:475:31:0821+6
22OK Roxen 15:39:07
Jonas Andersson35:44135:441
Hugo Lillieström37:024+2:001:12:462+1
Hugo Dalhammer26:545+1:531:39:4020
William Nordström57:0940+13:102:36:498+6
Edvin Waltersson21:18107+7:112:58:0716+8
Elias Thellsén24:47138+10:403:01:36
Adam Plawski24:51139+10:443:01:40
Rasmus Påledal24:2763+10:373:22:3421+5
Måns Björnskiöld15:5710+2:593:38:3120-1
Jakob Thellsén24:335+1:054:03:0415-5
Malte Eveborn40:2160+20:064:43:2522+7
Joel Karnehed55:4234+14:235:39:07220
23Linköpings OK 15:46:44
Emanuel Herberthson36:058+0:2136:058
Olof Ljunggren36:462+1:441:12:513-5
Gunnar Engström26:577+1:561:39:4830
Sixten Elehed58:4646+14:472:38:3411+8
Siri Berglund17:2128+3:142:55:55110
Eskil Rabelius22:31116+8:243:01:05
Ludvig Eronn18:0930+4:193:14:04110
Otto Nilsson19:0035+6:023:33:0413+2
Kristin Herberthson37:4360+14:154:10:4720+7
Hanna Roth33:4445+13:294:44:3124+4
Jakob Tomasson1:02:1352+20:545:46:4423-1
24Bredaryds SOK / OK Vivill 15:46:54
Emil Auselius37:3930+1:5537:3930
Anton Gunnarsson42:0416+7:021:19:4317-13
Filip Broling34:5056+9:491:54:3325+8
Axel Elmblad47:5310+3:542:42:2620-5
Emma Isidorsson22:11114+8:043:04:3722+2
Kajsa Isidorsson23:0356+9:133:27:4027+5
Olivia Lönkvist28:3372+15:353:56:1333+6
Tuva Nylund31:1935+7:514:27:3231-2
Vendela Lönkvist33:2044+13:055:00:5230-1
Filip Trofast46:028+4:435:46:5424-6
25Kalmar OK 15:49:51
Michal Pierzchala37:5536+2:1137:5536
Isak Hagberg49:0041+13:581:26:5533-3
Hugo Unosson32:0443+7:031:58:5935+2
Julia Glowacz1:00:0648+16:072:59:0539+4
Aleksandra Nitsch20:3197+6:243:19:36390
Judith Lundqvist23:42129+9:353:22:47
Lukas Hagberg23:44130+9:373:22:49
Julia Mianowska19:0038+5:103:38:3635-4
Krzysztof Wojtowicz16:5114+3:533:55:2731-4
Edvin Strandberg28:3324+5:054:24:0026-5
Filippa Söderberg29:3931+9:244:53:39260
Adrian Skobe56:1236+14:535:49:5125-1
26Brobyggarna5:50:08
Gustav Frænell43:3649+7:5243:3649
Isac Eriksson51:1352+16:111:34:4947-2
Björn Johansson30:1233+5:112:05:0143-4
Axel Lundgren50:3719+6:382:55:3833-10
Lukas Johansson19:0462+4:573:14:4232-1
Jonne Liukkonen19:3673+5:293:15:14
Robin Edlund24:09132+10:023:19:47
Tore Palmgren15:209+1:303:30:0228-4
Oskar Vikström14:204+1:223:44:2225-3
Hannes Lindahl29:5528+6:274:14:17250
Seth Borglund32:3440+12:194:46:51250
Albin Kårén1:03:1755+21:585:50:0826+1
27IF Thor 15:50:10
Emil Jonsell43:4952+8:0543:4952
Victor Bylund49:2644+14:241:33:1544-8
Aron Hellgren30:5936+5:582:04:1442-2
Erik Hannrup45:413+1:422:49:5527-15
Ellen Hannrup20:0791+6:003:10:0230+3
Emelie Svärd20:2393+6:163:10:18
Ellen Grantinger20:53102+6:463:10:48
Axel Andersson20:3448+6:443:30:36300
Love Bylund20:4150+7:433:51:1729-1
David Berglund34:1149+10:434:25:28290
Arvid Bylund33:1743+13:024:58:45290
Hugo Bäsén51:2524+10:065:50:1027-2
28Tullinge SK 15:51:46
Albin Andersson36:349+0:5036:349
Ruben Bryngelsson44:5025+9:481:21:2421+12
Alfred Längheim36:3562+11:341:57:5932+11
Johannes Bladh57:5842+13:592:55:5734+2
Gustav Myrberger19:0261+4:553:14:59340
Arvid Myrberger19:3877+5:313:15:35
Axel Trofast28:28152+14:213:24:25
Wilhelm Bergman19:4644+5:563:34:4533-1
David Törnqvist21:0351+8:053:55:4832-1
Adam Bratt31:3836+8:104:27:2630-2
Lukas Arkäng35:2351+15:085:02:4931+1
Oskar Forsberg48:5716+7:385:51:4628-3
29IK Hakarpspojkarna 25:55:23
Mattias Öhlund38:2140+2:3738:2140
Albin Hjellström57:5961+22:571:36:2053+13
Adrian Sjödin32:2745+7:262:08:4752-1
Joel Björnlinger1:02:0251+18:033:10:49520
Tova Rangert18:4856+4:413:29:3749-3
Emma Olin18:5859+4:513:29:47
Sandra Ling18:4634+4:563:48:2344-5
Oscar Olin16:5615+3:584:05:1940-4
Erik Ling31:1834+7:504:36:3736-4
Kalle Öhlund27:1121+6:565:03:4832-4
Isak Eskilsson51:3525+10:165:55:2329-3
30Trollhättans SOK 15:56:12
Arvid Björk37:4633+2:0237:4633
Linus Kristiansson43:3224+8:301:21:1819-14
Hugo Mandinger33:4852+8:471:55:0627+8
Eskil Tryggö50:2517+6:262:45:3122-5
Ronja Andersson16:3721+2:303:02:0819-3
Alfred Leon17:5236+3:453:03:23
Alma Appelgren23:29125+9:223:09:00
David Almén17:1525+3:253:19:2318-1
Moa Eriksson21:3454+8:363:40:5721+3
Ida Kristiansson30:2230+6:544:11:19210
Oscar Karlsson32:2038+12:054:43:3923+2
Joar Tryggö1:12:3368+31:145:56:1230+7
31Lynx / Hiidenkiertäjät 15:58:02
Matias Koponen37:5637+2:1237:5637
Karim Mbembela43:2521+8:231:21:2120-17
Arttu Peltola42:5175+17:502:04:1241+21
Juuso Viskari54:4630+10:472:58:5838-3
Eemil Peltola17:0527+2:583:16:0337-1
Rasmus Koponen19:1365+5:063:18:11
Antti Isoherranen19:4782+5:403:18:45
Florian Fritzén18:2032+4:303:34:2332-5
Anton Packalen18:3631+5:383:52:5930-2
Joonatan Vuorensola42:4267+19:144:35:4134+4
Tatu Aaltonen29:4733+9:325:05:2833-1
Ville Rehn52:3429+11:155:58:0231-2
32OK Tor / Katrineholms OK / OK Hällen / OK Måsen / Södertälje-Nykvarn OF 16:01:06
Karl Lundin39:3344+3:4939:3344
Melker Lundin50:3348+15:311:30:0637-7
Casper Hedar27:3011+2:291:57:3630-7
Ludvig Holmqvist58:2644+14:272:56:0236+6
Axel Rystedt18:2047+4:133:14:2231-5
Alexander Ahlsén19:2468+5:173:15:26
Rasmus Hedar23:08121+9:013:19:10
Erik Månsson17:4428+3:543:32:06310
Gustav Norberg24:1863+11:203:56:2434+3
Oskar Källman28:2720+4:594:24:5128-6
Tobias Sjöstedt31:3236+11:174:56:2327-1
Christoffer Ahlsén1:04:4357+23:246:01:0632+5
33OK Södertörn / Snättringe SK 16:05:43
Filip Möller52:1567+16:3152:1567
Ivar Lidström Lauri47:2332+12:211:39:3857-10
Andreas Magnvall31:3339+6:322:11:1154-3
Hugo Lindbärg51:5124+7:523:03:0246-8
Niklas Erlandsson17:2229+3:153:20:2441-5
Max Österling21:41112+7:343:24:43
Alexander Schandl20:0146+6:113:40:2538-3
Ludvig Sigrand16:0911+3:113:56:3435-3
Erik Lidström Lauri33:0044+9:324:29:3432-3
Simon Österling28:1924+8:044:57:5328-4
Mattias Ivares1:07:5061+26:316:05:4333+5
34KFUM Örebro OK 16:08:21
Melker Forsberg51:4965+16:0551:4965
Jonatan Gustafsson41:2915+6:271:33:1845-20
Hugo Örn30:3835+5:372:03:5637-8
Linus Malm55:1032+11:112:59:0640+3
Julia Gustafsson23:18122+9:113:22:2443+3
Viktor Jonhed23:31126+9:243:22:37
Anton Kruse18:1031+4:203:40:3439-4
Olle Malm21:5158+8:534:02:2538-1
Axel Strid35:5856+12:304:38:2339+1
Filip Örn35:1450+14:595:13:3738-1
William Segura54:4432+13:256:08:2134-4
35Frölunda OL / IK Uven / Lerums SOK 1 / Kungälv / Sjövalla6:09:02
Martin Lamm39:3042+3:4639:3042
Axel Blom51:3456+16:321:31:0440-2
Johan Grahn32:5547+7:542:03:5938-2
Gabriel Sturesson51:3723+7:382:55:3632-6
Fabian Alinder19:0964+5:023:14:4533+1
Linus Alinder19:4080+5:333:15:16
Marcus Lamm15:4212+1:523:30:2729-4
VakantKarl Aderstedt Althoff18:4533+5:473:49:1227-2
Zebastian Arfwedson46:0971+22:414:35:2133+6
Edvin Borne43:5863+23:435:19:1944+11
Emil Axelsson49:4318+8:246:09:0235-9
36Markbygdens OK 16:10:43
Felix Axelsson35:482+0:0435:482
Olle Sörqvist43:2922+8:271:19:1713+11
Erika Åkesson28:1116+3:101:47:2814+1
Olle Bergstedt55:4635+11:472:43:1421+7
Einar Sörqvist23:02119+8:553:06:1624+3
Elin Blomqvist23:07120+9:003:06:21
Matilda Fagerlind24:22136+10:153:07:36
Axel Eckhardt32:5070+19:003:39:0636+12
Marcus Ragnarsson28:0971+15:114:07:1541+5
Axel Åkesson38:1461+14:464:45:2945+4
Lisa Åkesson25:029+4:475:10:3135-10
Petter Bergstedt1:00:1244+18:536:10:4336+1
37Örebro Läns OF 16:12:51
Arvid Eriksson1:01:4072+25:561:01:4072
Simon Björklund51:1453+16:121:52:5466-6
Henrik Fransen28:5622+3:552:21:5060-6
Erik Kling1:04:4859+20:493:26:3857-3
Noel Helmersson20:0087+5:533:46:3854-3
Bruno Göransson20:0289+5:553:46:40
Jonatan Green20:1092+6:033:46:48
Karl Kylborn17:3227+3:424:04:1052-2
Emil Larsson17:5723+4:594:22:07520
Johan Alpberg28:1419+4:464:50:2148-4
Johannes Green26:5520+6:405:17:1642-6
Nils Kylborn55:3533+14:166:12:5137-5
38Jönköpings OK / OK Bävern 16:14:45
Filip Rosjö36:5022+1:0636:5022
Victor Hansson39:428+4:401:16:328-14
Benjamin Claesson28:3920+3:381:45:117-1
Linus Lundberg50:4020+6:412:35:5170
Gabriel Claesson15:5515+1:482:51:465-2
Ida Rosjö19:2742+5:373:11:138+3
Vega Enell26:5270+13:543:38:0519+11
Mira Enell46:0670+22:384:24:1127+8
Olivia Grönkvist45:4565+25:305:09:5634+7
Adam Löfström1:04:4958+23:306:14:4538+4
39OK Löftan 16:16:35
Jesper Johansson35:596+0:1535:596
Adrian Vartia50:5549+15:531:26:5432+26
Victor Hansson33:0949+8:082:00:0336+4
Filip Svensson1:17:0270+33:033:17:0554+18
Albin Paulsson17:5938+3:523:35:0452-2
Filip Hansson18:0240+3:553:35:07
Hugo Corneliussonej godkändfullföljt
Simon Corneliusson16:1015+2:203:51:1446-6
Daniel Glimtén19:4142+6:434:10:5544-2
Jakob Moberg32:0640+8:384:43:0142-2
Alice Hultin36:5358+16:385:19:5445+3
Tobias Johansson56:4137+15:226:16:3539-6
40Västerås SOK 16:21:34
Kalle Åkerman Sjöström43:4751+8:0343:4751
Fredrik Hamrefors48:1837+13:161:32:0542-9
Martin Sandqvist32:0242+7:012:04:0739-3
Sixten Törnqvist57:0339+13:043:01:1044+5
Lucas Ahlström21:35110+7:283:22:4545+1
Edvin Vare23:40128+9:333:24:50
Simon Svensson24:34137+10:273:25:44
Sixten Slagbrand31:1669+17:263:54:0148+3
Hugo Frisk18:1024+5:124:12:11480
Emil Ahlström36:5357+13:254:49:0447-1
Markus Österlund29:4232+9:275:18:4643-4
Noa Sjöstrand1:02:4854+21:296:21:3440-3
41Leksands OK / IFK Mora OK 16:22:49
Viktor Berg37:5035+2:0637:5035
Gustav Björklund53:5159+18:491:31:4141+6
Klockar-Eskil Nääs34:5757+9:562:06:3846+5
Fredrik Junevik59:5747+15:583:06:3549+3
Mirjam Joons20:2695+6:193:27:0148-1
Julia Funke26:52146+12:453:33:27
Thobias Brodin45:56175+31:493:52:31
Ellen Funke28:0868+14:183:55:0949+1
Sebastian Åkärbjär17:1518+4:174:12:24490
Emelie Brudin31:4839+8:204:44:1243-6
Simon Karlsson Holmer32:3941+12:245:16:5141-2
Sofia Berglund1:05:5859+24:396:22:49410
42Tumba-Mälarhöjden OK 16:23:04
Elias Adebrant50:0060+14:1650:0060
Alexander Käll45:1427+10:121:35:1449-11
Ludvig Lange31:3138+6:302:06:4548-1
Johan Giberg49:2915+5:302:56:1437-11
Elsa Käll26:26144+12:193:22:4044+7
Kim Örnberg17:2426+3:343:40:0437-7
Ludvig Svahn Lind21:1852+8:204:01:2236-1
Viktor Sandelin39:2362+15:554:40:4540+4
Emelie Lilja45:3464+25:195:26:1947+7
Lukas Brodin56:4538+15:266:23:0442-5
43Lunds OK / Andrarums IF / OK Pan-Kristianstad 16:23:05
Povel Hedberg37:2927+1:4537:2927
Daniel Hellberg47:2031+12:181:24:4929+2
Carl Ås29:3729+4:361:54:2624-5
Melker Andersson1:10:5765+26:583:05:2348+24
Isak Andersson18:2648+4:193:23:4947-1
Erik Gottmo27:22148+13:153:32:45
Clara Ehrnborn30:09160+16:023:35:32
Kajsa Heyden22:5955+9:093:46:4843-4
Gustav Andersson21:4957+8:514:08:3742-1
Axel Toresson43:3268+20:044:52:0949+7
Elin Nilsson36:2556+16:105:28:34490
Loke Hedberg54:3131+13:126:23:0543-6
44OK Linné 16:24:05
Arvid Roos50:1661+14:3250:1661
Erik Bonek48:1736+13:151:38:3356-5
Emil Boström28:3819+3:372:07:1150-6
William Ernlund52:3528+8:362:59:4642-8
Filip Elihn19:5284+5:453:19:3840-2
Simon Wahlnäs21:0050+7:103:40:38400
Axel Gidlund21:3855+8:404:02:1637-3
Elliot Angelsiöö34:5952+11:314:37:15370
Pelle Nilsson36:0454+15:495:13:1936-1
Pontus Gustafsson1:10:4665+29:276:24:0544+8
45Bohuslän-Dals OF 16:24:06
Arvid Aronsson35:533+0:0935:533
Isak Olsson47:5434+12:521:23:4726+23
Ebba Lind33:5854+8:571:57:4531+5
Sofia Johansson1:06:0660+22:073:03:5147+16
Frida Johansson18:0943+4:023:22:0042-5
William Wassenius18:1145+4:043:22:02
Emelie Backman25:52143+11:453:29:43
Lovis Bergstrand21:5752+8:073:43:5741-1
Johan Lund20:1046+7:124:04:0739-2
Clara Johansson34:1250+10:444:38:1938-1
Arvid Ekström36:1055+15:555:14:2939+1
Erik Lund1:09:3763+28:186:24:0645+6
46OK Hammaren 1 / Storviks IF6:27:31
Rasmus Täck37:0225+1:1837:0225
Linus Täck51:0850+16:061:28:1036+11
Elias Danielsson29:1927+4:181:57:2929-7
Emil Danielsson58:2945+14:302:55:5835+6
Elias Näslund19:1466+5:073:15:12350
Selma Ivarsson26:43145+12:363:22:41
Gustav Ljunggren36:0272+22:123:51:1446+11
Albin Björk19:0938+6:114:10:2343-3
Moa Karlsson34:0648+10:384:44:2944+1
Malte Klasson28:5426+8:395:13:2337-7
Samuel Johansson1:14:0869+32:496:27:3146+9
47OK Njudung 16:27:42
Albin Toll43:4650+8:0243:4650
Karl Petersén51:3254+16:301:35:18500
Oscar Hultgren31:2337+6:222:06:4147-3
Melker Elofsson1:07:1461+23:153:13:5553+6
Matti Johansson18:1145+4:043:32:0651-2
Wilhelm Karmetun18:3551+4:283:32:30
Olle Petersén27:12147+13:053:41:07
Filip Jennerstrand23:4758+9:573:55:5350-1
Ellen Toll19:0837+6:104:15:01500
Alexander Gustafsson37:1759+13:494:52:18500
Isak Fransson34:5049+14:355:27:0848-2
Amanda Karmetun1:00:3447+19:156:27:4247-1
48Gamleby OK 16:28:38
Loke Östangård36:047+0:2036:047
Isak Liljeholm1:05:5868+30:561:42:0259+52
Hanna Öberg35:0258+10:012:17:0457-2
Fabian Vallerius1:03:3858+19:393:20:4255-2
Hanna Stalebrant22:29115+8:223:43:1153-2
Carl Öberg19:4845+5:584:02:5951-2
Tuva Östangård16:4013+3:424:19:39510
Tove Vallerius41:1764+17:495:00:5652+1
Jenny Jakobsson36:3757+16:225:37:33520
Aron Östangård51:0521+9:466:28:3848-4
49Täby OK 16:29:01
Anton Hänström44:1454+8:3044:1454
Otto Balck49:0442+14:021:33:1845-9
Fredrik Hansson33:3751+8:362:06:5549+4
Johan Herbert1:01:2950+17:303:08:2451+2
Villehart Frölid23:20123+9:133:31:4450-1
Elias Ljungdell24:08131+10:013:32:32
Axel Balck24:14135+10:073:32:38
Erik Nederheim18:3433+4:443:50:1845-5
Noa Berglund21:3253+8:344:11:5047+2
Marcus Ekman35:5455+12:264:47:4446-1
Gustaf Hofstedt49:2169+29:065:37:0551+5
Edvin Nordström51:5627+10:376:29:0149-2
50Mullsjö SOK / Falköpings AIK OK / Hestra IF 16:29:31
Hugo Ström38:0638+2:2238:0638
Erik Ingemarsson45:1326+10:111:23:1925-13
Alfred Pettersson25:172+0:161:48:3617-8
Axel Nalbin57:0238+13:032:45:3823+6
Eric Åstrand21:10106+7:033:06:4827+4
Moa Holmvik37:21170+23:143:22:59
Kasper Vemdal19:0239+5:123:25:5025-2
Simon Westh24:5266+11:543:50:4228+3
Julia Westh45:0969+21:414:35:5135+7
Elin Axelsson50:0470+29:495:25:5546+11
Lukas Magnerfelt1:03:3656+22:176:29:3150+4
51Team Saxony 26:35:04
Cedrik Klein1:10:3873+34:541:10:3873
Erik Scheuermann51:1151+16:092:01:4970-3
Leon Bauer32:4246+7:412:34:3168-2
Dennis Bräuer58:0243+14:033:32:3363-5
Ole Hänsel19:4481+5:373:52:1758-5
Moritz Lucke19:5986+5:523:52:32
Nick Edelhäuser46:50176+32:434:19:23
Malte Borrmann19:0841+5:184:11:2553-5
Marek Pompe20:0144+7:034:31:26530
Marek Siegert32:5843+9:305:04:24530
Anton Holfeld29:0627+8:515:33:3050-3
Anton Jaenicke1:01:3450+20:156:35:0451+1
52OK Kåre 16:39:19
Johannes Öhgren37:3128+1:4737:3128
John Granath1:15:3474+40:321:53:0567+39
Karl Granath39:1169+14:102:32:16670
Melker Nordgren1:02:2953+18:303:34:4564-3
Olle Ringi15:298+1:223:50:1455-9
Klara Ersson23:35127+9:283:58:20
Esbjörn Risberg34:0871+20:184:24:2259+4
Jon Hansson18:4132+5:434:43:03590
Christoffer Lindgren31:4738+8:195:14:50590
Jakob Widelund26:4619+6:315:41:3655-4
Markus Melén57:4340+16:246:39:1952-3
53Ronneby OK 16:44:08
Anton Gliveson1:01:1071+25:261:01:1071
Simon Giselsson53:1158+18:091:54:2168-3
Linus Vernström29:1927+4:182:23:4064-4
Arvid Blomster1:02:2452+18:253:26:0456-8
Matilda Graad24:13134+10:063:50:17560
Fabian Andersson28:00150+13:533:54:04
Louise Edvardsson29:17158+15:103:55:21
Olof Edvardsson21:1051+7:204:11:2754-2
Oskar Eriksson20:3249+7:344:31:5955+1
Hanna Ring37:0258+13:345:09:0154-1
Aron Thorén32:3339+12:185:41:34540
Hanna Johannesson1:02:3453+21:156:44:0853-1
54OK Rodhen 16:46:17
Emil Grehn44:3655+8:5244:3655
Axel Bergström45:5528+10:531:30:3139-16
Emilia Bergström37:1663+12:152:07:4751+12
David Melin51:5726+7:582:59:4441-10
Agnes Söllvander Eklund19:0763+5:003:18:5138-3
Elsa Söllvander Eklund19:1867+5:113:19:02
Fannie Sjölander19:0740+5:173:37:5834-4
Frida Melin33:3874+20:404:11:3645+11
Simon Claesson46:4674+23:184:58:2251+6
Kevin Sjölander40:5261+20:375:39:1453+2
John McLelland1:07:0360+25:446:46:1754+1
55Skånes OF 16:48:32
Viggo Johansson51:5166+16:0751:5166
Agnes Lindblom59:1163+24:091:51:0263-3
Moa Wallenborg31:4640+6:452:22:4862-1
Edvin Selin1:07:5162+23:523:30:3959-3
Hanna Larsson20:4599+6:383:51:2457-2
Alice Persson20:48101+6:413:51:27
Gustav Friberg21:21109+7:143:52:00
Lucas Treldal26:1665+12:264:17:4058+1
Adam Johansson19:3041+6:324:37:1056-2
Albin Andersson35:5254+12:245:13:0257+1
Linn Lindblom34:3148+14:165:47:33570
Albin Weiden1:00:5949+19:406:48:3255-2
56OK Skogshjortarna / OK Kullingshof / Tolered-Utby Ol-klubb 16:56:41
Elias Ljungqvist37:3128+1:4737:3128
Lukas Larsson38:576+3:551:16:287-21
Samuel Böke28:5723+3:561:45:259+2
Tobias Erixon1:16:0469+32:053:01:2945+36
Arvid Petersson21:41112+7:343:23:1046+1
Jakob Lundberg44:41174+30:343:46:10
Anton Lundej startfullföljt
Jakob Lundberg23:0957+9:193:46:1942-4
Ludvig Hedström25:2368+12:254:11:4246+4
Arvid Öhrvall30:0829+6:404:41:5041-5
Samuel Ljungqvist34:2347+14:085:16:1340-1
Gabriel Blad1:40:2875+59:096:56:4156+16
57Espoon Suunta 3 / Espoon Akilles / Helsingin Suunnistajat7:00:38
Leenukka Hanhijärvi50:5363+15:0950:5363
Paulus Hanhijärvi54:0860+19:061:45:0161-2
Luca Kallela39:2471+14:232:24:2565+4
Joona Vuorela1:12:0566+28:063:36:30650
Vilho Malmberg19:3673+5:293:56:0661-4
Joonas Meuronen19:3776+5:303:56:07
Antti Tiainen19:3877+5:313:56:08
Eino Haana20:2347+6:334:16:2956-5
Lukas Teuri (vacant)24:0861+11:104:40:3758+2
Juho Noponen (vacant)33:4947+10:215:14:26580
Markus Sojakka31:3437+11:195:46:0056-2
Iiro Virrankoski (vacant)1:14:3870+33:197:00:3857+1
58Espoon Suunta 27:06:33
Otso Pajuoja58:1770+22:3358:1770
Oskar Haapala1:01:5466+26:522:00:1169-1
Daniel Rautio38:1565+13:142:38:26690
Jerry Aunula1:03:1356+19:143:41:3966-3
Andreas Kärkkäinen19:3979+5:324:01:1862-4
Anton Kemppi19:4782+5:404:01:26
Aarne Kemppainen20:3398+6:264:02:12
Leevi Väisänen15:198+1:294:16:3757-5
Markus Määttänen23:5760+10:594:40:34570
Oskari Penttinen28:2922+5:015:09:0355-2
Luukas Karelo46:4867+26:335:55:5159+4
Elias Tikkanen1:10:4264+29:237:06:3358-1
59Göteborg-Majorna OK / Kungälvs OK / OK Alehof 17:14:00
Erik Hogedal43:3148+7:4743:3148
Viktor Jellvert Börjeson51:3254+16:301:35:03480
Simon Nordberg39:1169+14:102:14:1455+7
Felix Falk1:12:2767+28:283:26:4158+3
Ivan Magnusson28:16151+14:093:54:5760+2
Adrian Bergqvist29:12155+15:053:55:53
Simon Ljungkvist29:16157+15:093:55:57
Elias Nordberg18:0029+4:104:12:5755-5
Alfred Johansson18:4834+5:504:31:4554-1
Fritjof Aderstedt Althoff41:0063+17:325:12:4556+2
Kalle Lundgren41:1262+20:575:53:5758+2
Erik Johansson1:20:0372+38:447:14:0059+1
60Halmstad OK 17:14:02
Albin Persson40:5447+5:1040:5447
Lovisa Ring1:02:0667+27:041:43:0060+13
Klara Persson39:0168+14:002:22:0161+1
Emil Jägstedt1:23:4372+39:443:45:4469+8
Casper Gunnarsson22:39117+8:324:08:2366-3
Matilda Nilsson22:41118+8:344:08:25
Love Gaudenzej startfullföljt
Malte Kristiansson21:5752+8:074:30:2062-4
Arvid Lundqvist17:4922+4:514:48:0960-2
Paulina Jägstedt35:1453+11:465:23:23600
Felix Abrahamsson54:4572+34:306:18:0861+1
Lovisa Lager55:5435+14:357:14:0260-1
61OK Djerf / Degerfors OK 17:22:02
Rasmus Pettersson50:3162+14:4750:3162
Anton Holm1:14:5572+39:532:05:2673+11
Mattias Hansson33:5553+8:542:39:2170-3
Alexander Jansson1:02:4454+18:453:42:0567-3
Arvid Johansson21:40111+7:334:03:4564-3
Rebecka Nylénej godkändfullföljt
Isabella Holm23:28124+9:214:05:33
Edvard Pelander26:1665+12:264:30:0161-3
Amanda Nylén25:1967+12:214:55:20610
Marcus Nylén46:3073+23:025:41:5063+2
Elin Lindblad28:1023+7:556:10:0060-3
Frida Johansson1:12:0266+30:437:22:0261+1
62NAIS Orienteringsklubb 17:25:59
Viktor Waernqvist35:544+0:1035:544
Mattis Nilsson1:15:2073+40:181:51:1464+60
Ida Waernqvist31:5841+6:572:23:1263-1
Ludvig Classon1:08:3763+24:383:31:4961-2
Alice Classon36:19168+22:124:08:0865+4
Tilda Träff37:28171+23:214:09:17
Emma Lindgren37:29172+23:224:09:18
Ture Bergqvist26:1364+12:234:34:2164-1
Mattias Samuelsson31:4073+18:425:06:01640
Linnea Samuelsson30:3231+7:045:36:3362-2
Linus Classon48:4668+28:316:25:1963+1
Theodor Berg1:00:4048+19:217:25:5962-1
63FK Friskus-Varberg / IK Trenne Ullared / OK Lindéna 17:28:58
Filip Bengtsson37:2526+1:4137:2526
Elin Carlsson1:13:5870+38:561:51:2365+39
Isak Bengtsson33:1850+8:172:24:4166+1
Elvira Wildheim1:27:2673+43:273:52:0771+5
Filip Carlqvist33:14163+19:074:25:2169-2
Emma Eliasson24:2562+10:354:49:4666-3
Hanna Carlqvist20:1647+7:185:10:02660
Alex Johansson41:3665+18:085:51:38660
Elsa Ericsson46:4566+26:306:38:2365-1
Tim Johansson50:3520+9:167:28:5863-2
64FK Herkules / IFK Enskede 17:47:05
Jonas Lauri48:3457+12:5048:3457
Axel Forsman48:2639+13:241:37:0055-2
Emrik Lind40:4073+15:392:17:4058+3
Anton Kastrup1:14:0168+30:023:31:4160+2
Elias Lauri30:30161+16:234:02:1163+3
Lowe Hammar24:1960+10:294:26:3060-3
Alexander Höglind34:1675+21:185:00:4663+3
Elis Forsberg Rundström33:2546+9:575:34:1161-2
Maria Gergely57:5473+37:396:32:0564+3
Mattias Lauri1:15:0071+33:417:47:05640
65Tampereen Pyrintö 27:52:01
Olli Mustajoki49:2959+13:4549:2959
Matias Mäenpää1:14:0271+39:002:03:3171+12
Villo Tommi39:5372+14:522:43:2472+1
Otso Tukianen1:22:4971+38:504:06:13720
Miro Sivonen19:3370+5:264:25:4670-2
Aarni Laine19:3471+5:274:25:47
Leo Alenius19:3572+5:284:25:48
Totte Välkki24:2161+10:314:50:0767-3
Milo Konttila24:1662+11:185:14:23670
Aaro Koskinen31:4237+8:145:46:0565-2
Eemil Koskinen34:1346+13:586:20:1862-3
Jyry Tikianen1:31:4374+50:247:52:0165+3
66Lounais-Hämeen Rasti 17:52:10
Matias Rokka57:3669+21:5257:3669
Anna Simola1:06:3369+31:312:04:0972+3
Siiri Julkunen35:1460+10:132:39:2371-1
Elmeri Syrjälä1:03:3457+19:353:42:5768-3
Matias Koskinen28:49153+14:424:11:4667-1
Tuomas Rokka20:5349+7:034:32:3963-4
Tyko Suomi23:1459+10:164:55:5362-1
Venni Silmälä46:2472+22:565:42:1764+2
Helena Halkosaari1:01:1974+41:046:43:3667+3
Vili Silmälä1:08:3462+27:157:52:1066-1
67Gustavsbergs OK 18:01:31
Simon Frisk (vacant)36:4316+0:5936:4316
Petrina Costermans (vacant)59:4264+24:401:36:2554+38
Embla Kamsvåg (vacant)38:0764+13:062:14:3256+2
Johanna Pettersson (vacant)1:34:5375+50:543:49:2570+14
Sebastian Lindblom (vacant)27:23149+13:164:16:4868-2
Paulina Alzén (vacant)29:12155+15:054:18:37
Malte Bellander (vacant)27:3067+13:404:44:1865-3
Lucas Alzén (vacant)24:3865+11:405:08:56650
Rasmus Lindblom (vacant)52:2375+28:556:01:1967+2
Terje Stormo (vacant)39:3559+19:206:40:5466-1
Malin Strandberg (vacant)1:20:3773+39:188:01:3167+1
68Järfälla OK / Sundbybergs IK 28:41:30
Sofia Edvardsson1:29:1474+53:301:29:1474
Eskil Widehag1:24:5475+49:522:54:08740
Jonatan Anderson38:1766+13:163:32:2573-1
Jonna Lundbäck1:38:0776+54:085:10:32730
Miia Roller25:49142+11:425:36:2171-2
Thea Lennartsson36:50169+22:435:47:22
Anton Mörkfors22:1354+8:235:58:3468-3
Marcus Grunder21:4456+8:466:20:18680
Bella Pedersen42:2266+18:547:02:40680
Konrad Stamer26:3817+6:237:29:18680
Isak Westring1:12:1267+30:538:41:30680
FIF Hillerød / Horsens OK / Kolding OK 1ej godkänd
Lukas Kjær Hemmingsen47:0756+11:2347:0756
Siri Simonsen58:5062+23:481:45:5762+6
Gustav Holmberg35:0258+10:012:20:5959-3
Jacob Mikkelsen1:10:5664+26:573:31:5562+3
Gustav Kjær Hemmingsen21:19108+7:123:53:1459-3
Cecilie Kreutzmannej godkändej godkänd
Niels Dalgaard20:2948+7:31ej godkänd
Asger Holmberg28:2821+5:00ej godkänd
Jacob Steinthal33:0542+12:50ej godkänd
Frederik Holm Splittorff59:1442+17:55ej godkänd
Ärla IF 1ej godkänd
Jan Komenadeej godkändej godkänd
Oscar Errnborn1:27:3676+52:34ej godkänd
Pontus Olofsson Biertefeldt33:0348+8:02ej godkänd
Many Schoun55:0031+11:01ej godkänd
Jamina Gassner16:5324+2:46ej godkänd
Albin Velander33:52165+19:45ej godkänd
Anton Gassner34:04166+19:57ej godkänd
Kilian Trummer18:5736+5:07ej godkänd
Tereza Goloren19:0336+6:05ej godkänd
Malin Olofsson33:0645+9:38ej godkänd
Tindra Jonsson35:2652+15:11ej godkänd
Mico Louda49:0717+7:48ej godkänd
Helsingborgs SOK / FK Boken / Hjärnarps OL / Örkelljunga FK 1ej godkänd
Albin Kronkvist36:4114+0:5736:4114
Simon Olsson48:2338+13:211:25:0430+16
Agust Kronkvist29:1326+4:121:54:1723-7
Simon Harden46:276+2:282:40:4415-8
Tobias Carlstedt20:2594+6:183:01:0917+2
Erik Albinsson20:54103+6:473:01:38
David Morén20:54103+6:473:01:38
Hugo Cedervallej godkändej godkänd
Erik Johansson18:1525+5:17ej godkänd
Pontus Eriksson28:4325+5:15ej godkänd
Axel Orrhede26:4518+6:30ej godkänd
Jacob Moberg1:00:1345+18:54ej godkänd
Nyköpings OK 1ej godkänd
William Nilsson51:4764+16:0351:4764
Albin Falk43:3123+8:291:35:1850-14
Edvin Hellstenej godkändej godkänd
Carl Carlsson50:2618+6:27ej godkänd
Andreas Holmqvist19:3673+5:29ej godkänd
Emil Brunberg24:10133+10:03ej godkänd
Emanuel Eriksson31:44162+17:37ej godkänd
Kasper Lagerström16:3319+2:43ej godkänd
Odin Ek18:2428+5:26ej godkänd
Axel Lindgren32:3942+9:11ej godkänd
Philip Carlssonej godkändej godkänd
Ludvig Ek45:073+3:48ej godkänd
OK Kolmården 1ej godkänd
Leo Johansson36:4720+1:0336:4720
Arvid Westerberg42:5519+7:531:19:4216-4
Sverre Röjgård26:193+1:181:46:0112-4
Kacper Kuca46:175+2:182:32:181-11
Yrsa Röjgårdej godkändej godkänd
Annie Lundej startej godkänd
Carl Hedegård19:3043+5:40ej godkänd
Erik Johnsson19:1639+6:18ej godkänd
Gustaf Hedegård25:458+2:17ej godkänd
Kuba Kijak25:2812+5:13ej godkänd
Michal Krzysztynski1:01:4851+20:29ej godkänd
OK Landehof 1ej godkänd
Samuel Pihlström36:3510+0:5136:3510
Nils Körle50:2547+15:231:27:0034+24
Rebecka Pihlström38:5267+13:512:05:5244+10
Felix Drejmo1:01:0849+17:093:07:0050+6
Joel Ringströmej godkändej godkänd
Melker Åkesson18:5535+5:05ej godkänd
Matilda Åkesson26:1369+13:15ej godkänd
Karl Granfors34:2651+10:58ej godkänd
Lisa Wreebyej godkändej godkänd
Albin Nyqvist59:3443+18:15ej godkänd
OK Trian 1ej godkänd
Oskari Reijonen43:5353+8:0943:5353
Tobias Ekholm48:1635+13:141:32:0943-10
Eelis Johansson34:1155+9:102:06:2045+2
Kristian Salo53:3429+9:352:59:5443-2
Alec Still15:5616+1:493:15:5036-7
Simon Nordgren19:5885+5:513:19:52
Elias Lönnströmej godkändej godkänd
Leevi Liukkonen19:2740+6:29ej godkänd
Marcus Kopra28:0018+4:32ej godkänd
Niilo Melkas29:1429+8:59ej godkänd
Eetu Liukkonen59:0041+17:41ej godkänd
Ulricehamns OK 1ej godkänd
Ludvig Carlbomej godkändej godkänd
Axel Berglund1:01:4265+26:40ej godkänd
Alfred Hallqvist41:4674+16:45ej godkänd
Adam Skoglund1:29:1574+45:16ej godkänd
Maja Nordin28:54154+14:47ej godkänd
Selma Sjöstrand29:34159+15:27ej godkänd
Ellen Arneborg42:01173+27:54ej godkänd
Astrid Erikssonej godkändej godkänd
Emanuel Zitkaej godkändej godkänd
Lucas Efraimssonej godkändej godkänd
Albin Genberg52:1271+31:57ej godkänd
Joel Holmbergej godkändej godkänd

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser