Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för Labyrinten - Friends Arena Stockholm

TävlingsinformationVisa resultatlista per organisationPressresultatlistaLadda upp ruttSkriv ut

Tävlingens namn: Labyrinten - Friends Arena Stockholm
Arrangörsorganisationer: Almby IK / Kamrat och IF KIF
Datum: tisdag 12 april 2016

Knockout M (Semifinal)

4 startande
PlacNamnOrganisationTidDiff
1Jonas LeanderssonSödertälje-Nykvarn OF1:30
2Emil SvenskStora Tuna1:36+0:06
3Nicolas SimoninIFK Lidingö SOK1:50+0:20
Assar HellströmOK Ravinenej godkänd

Knockout M (B-Final)

2 startande
PlacNamnOrganisationTidDiff
1Assar HellströmOK Ravinen2:19
2Nicolas SimoninIFK Lidingö SOK2:24+0:05

Knockout M (A-Final)

2 startande
PlacNamnOrganisationTidDiff
1Jonas LeanderssonSödertälje-Nykvarn OF2:16
2Emil SvenskStora Tuna2:24+0:08

Knockout K (Semifinal)

4 startande
PlacNamnOrganisationTidDiff
1Karolin OhlssonJärla Orientering1:36
2Cathrine TaylorOK Linné1:44+0:08
3Anna BachmanIFK Lidingö SOK1:46+0:10
4Annika BillstamOK Linné1:47+0:11

Knockout K (B-Final)

2 startande
PlacNamnOrganisationTidDiff
1Anna BachmanIFK Lidingö SOK2:34
2Annika BillstamOK Linné16:50+14:16

Knockout K (A-Final)

2 startande
PlacNamnOrganisationTidDiff
1Karolin OhlssonJärla Orientering2:51
2Cathrine TaylorOK Linné3:12+0:21

Duell (Bana-1)

140 startande
PlacNamnOrganisationTidDiff
1Fredrik AhnlénOK Hammaren1:31
2Hugo FlordalSnättringe SK1:35+0:04
3Tobias ForsénTullinge SK1:37+0:06
3Sebastian MånssonHagaby GoIF Örebro1:37+0:06
3Erik KjellgrenNAIS Orienteringsklubb1:37+0:06
3Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK1:37+0:06
3Charlie StoltRehns BK1:37+0:06
8Krister KölzowOK Ravinen1:39+0:08
8Axel WrådheAttunda OK1:39+0:08
10Magnus FalkenströmSkogsluffarnas OK1:41+0:10
10Johannes RidefeltOK Linné1:41+0:10
10Hugo DahlbergHaninge SOK1:41+0:10
13Alexander NilssonGotlands Bro OK1:42+0:11
14Erik KjellgrenNAIS Orienteringsklubb1:44+0:13
15Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK1:45+0:14
15Emil GrehnOK Rodhen1:45+0:14
15Nick BarrableOK Ravinen1:45+0:14
18Hugo FlordalSnättringe SK1:46+0:15
18David HectorSnättringe SK1:46+0:15
20Sebastian MånssonHagaby GoIF Örebro1:47+0:16
21Alexander NilssonGotlands Bro OK1:48+0:17
22Hampus NorrbyJärfälla OK1:49+0:18
23Magnus FalkenströmSkogsluffarnas OK1:50+0:19
23Henrik FlordalKatrineholms OK1:50+0:19
25Arne KvarnefalkJärfälla OK1:51+0:20
26Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK1:52+0:21
26Simon SteneboAttunda OK1:52+0:21
28Benita HanssonHagaby GoIF Örebro1:53+0:22
29Fredrik SoneAttunda OK1:54+0:23
29Marcus SteneboAttunda OK1:54+0:23
29Sofie OhlssonSödertälje-Nykvarn OF1:54+0:23
32Fredrik SteneboAttunda OK1:55+0:24
33Jenny WesterberghRasbo IK1:57+0:26
33Marcus SteneboAttunda OK1:57+0:26
35Marcus SteneboAttunda OK1:59+0:28
35Emma PerssonTumba-Mälarhöjden OK1:59+0:28
37Lars Håkan SandvikAttunda OK2:00+0:29
37Max KlaessonOK Ravinen2:00+0:29
39Vilgot AnderssonOK Linné2:01+0:30
39William GrunderJärfälla OK2:01+0:30
41Fredrik AnderssonOK Södertörn2:02+0:31
41Axel FlordalKatrineholms OK2:02+0:31
43Douglas LundinSkogsluffarnas OK2:03+0:32
43Jenny WesterberghRasbo IK2:03+0:32
43Elias WesterberghRasbo IK2:03+0:32
46Ellinor ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK2:05+0:34
46Sarah-Jane BarrableOK Ravinen2:05+0:34
48Samuel LindénAttunda OK2:06+0:35
49Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK2:07+0:36
49Elias WesterberghRasbo IK2:07+0:36
51Hampus NorrbyJärfälla OK2:08+0:37
51Johan WesterberghRasbo IK2:08+0:37
53Arne KvarnefalkJärfälla OK2:10+0:39
53Annika OhlssonÄrla IF2:10+0:39
53Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK2:10+0:39
53Eskil WidehagSundbybergs IK2:10+0:39
53Ella AnderssonOK Södertörn2:10+0:39
58Mattias Klubblös2:11+0:40
59Frida HectorSnättringe SK2:12+0:41
60Eskil WidehagSundbybergs IK2:13+0:42
61Magnus GrafströmCentrum OK2:14+0:43
61Emil SoneAttunda OK2:14+0:43
61Elis IversAttunda OK2:14+0:43
64Sofia IversAttunda OK2:15+0:44
64Egil MorastHaninge SOK2:15+0:44
66Emil SoneAttunda OK2:16+0:45
67Erika CarlingerSkogsluffarnas OK2:18+0:47
68Lars RönnolsTäby OK2:19+0:48
69Viktor SoneAttunda OK2:20+0:49
69Maja SandvikAttunda OK2:20+0:49
69Ove OksvoldCentrum OK2:20+0:49
72Erika CarlingerSkogsluffarnas OK2:21+0:50
72Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OK2:21+0:50
74Lina IversAttunda OK2:22+0:51
75Simon StridhSkogsluffarnas OK2:23+0:52
76Maja SandvikAttunda OK2:24+0:53
76Åke FalkenströmSkogsluffarnas OK2:24+0:53
76Roger LindénAttunda OK2:24+0:53
79Peter Salomon-SörensenAttunda OK2:25+0:54
79Märta SandvikAttunda OK2:25+0:54
79Tilde CarlingerSkogsluffarnas OK2:25+0:54
82Peter Salomon-SörensenAttunda OK2:26+0:55
82William GrunderJärfälla OK2:26+0:55
82Lovisa NilssonAttunda OK2:26+0:55
85My RönnolsTäby OK2:28+0:57
85Martin SkärlénHaninge SOK2:28+0:57
87Ester AnderssonOK Södertörn2:29+0:58
88Jörgen HectorSnättringe SK2:30+0:59
89Simon StridhSkogsluffarnas OK2:32+1:01
90Johan TirénSkogsluffarnas OK2:33+1:02
90Sixten LindqvistSkogsluffarnas OK2:33+1:02
90Mattias SkepplingOK Södertörn2:33+1:02
90Marie-Chantal BallnusJärfälla OK2:33+1:02
94Eskil WidehagSundbybergs IK2:35+1:04
94Svante SandvikAttunda OK2:35+1:04
96Julius Klubblös2:36+1:05
97Alice HallménJärfälla OK2:37+1:06
98Melker GoetiusSkogsluffarnas OK2:40+1:09
99Åke FalkenströmSkogsluffarnas OK2:46+1:15
99Tilde CarlingerSkogsluffarnas OK2:46+1:15
101Valdemar GranbergOK Linné2:51+1:20
102Henning FalkenströmSkogsluffarnas OK2:55+1:24
103Henning FalkenströmSkogsluffarnas OK2:58+1:27
103Torbjörn BergmanSnättringe SK2:58+1:27
105Alfons WesterberghRasbo IK3:05+1:34
106Alfons WesterberghRasbo IK3:11+1:40
107Arvid HannbäckSkogsluffarnas OK3:18+1:47
108Nora LundinSkogsluffarnas OK3:32+2:01
109Ingalill TimgrenOK Österåker3:47+2:16
Marcus SteneboAttunda OKej godkänd
Viktor SoneAttunda OKej godkänd
Svante SandvikAttunda OKej godkänd
Anders HaagCentrum OKej godkänd
Marcus Salomon-SörensenAttunda OKej godkänd
Henning FalkenströmSkogsluffarnas OKej godkänd
Fredrik SoneAttunda OKej godkänd
Stina BorängSnättringe SKej godkänd
Märta SandvikAttunda OKej godkänd
Sixten LindqvistSkogsluffarnas OKej godkänd
Nora LundinSkogsluffarnas OKej godkänd
Svante SandvikAttunda OKej godkänd
Fredrik WallstedtSkogsluffarnas OKej godkänd
Anders HaagCentrum OKej godkänd
Marcus Salomon-SörensenAttunda OKej godkänd
Elliot LjungdellTäby OKej godkänd
Elias LjungdellTäby OKej godkänd
Benita HanssonHagaby GoIF Örebroej godkänd
Fredrik PerssonDomnarvets GOIFej godkänd
Elias AdebrantTumba-Mälarhöjden OKej godkänd
Arvid ByttnerBromma-Vällingby SOKej godkänd
Ulrik IversAttunda OKej godkänd
Viktor SoneAttunda OKej godkänd
Robin HyppelOK Österåkerej godkänd
Einar BodströmKIF Stockholmej godkänd
Fredrik PerssonDomnarvets GOIFej godkänd
Magnus GrafströmCentrum OKej godkänd
Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OKej godkänd
Albin JohanssonSkogsluffarnas OKej godkänd
Emma PerssonTumba-Mälarhöjden OKej godkänd
Alvin LarssonAttunda OKej godkänd

Duell (Bana-2)

177 startande
PlacNamnOrganisationTidDiff
1Axel WrådheAttunda OK2:16
1Fredrik AhnlénOK Hammaren2:16
1Erik KjellgrenNAIS Orienteringsklubb2:16
4Axel WrådheAttunda OK2:17+0:01
5Hugo FlordalSnättringe SK2:18+0:02
6Erik KjellgrenNAIS Orienteringsklubb2:22+0:06
7Christopher WilestedtAttunda OK2:23+0:07
8David HectorSnättringe SK2:26+0:10
8Hugo DahlbergHaninge SOK2:26+0:10
8Alexander NilssonGotlands Bro OK2:26+0:10
11Charlie StoltRehns BK2:27+0:11
11Fredrik PerssonDomnarvets GOIF2:27+0:11
13Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK2:30+0:14
14Hugo FlordalSnättringe SK2:31+0:15
14Charlie StoltRehns BK2:31+0:15
14Johannes RidefeltOK Linné2:31+0:15
17Emil GrehnOK Rodhen2:32+0:16
18Tobias ForsénTullinge SK2:34+0:18
19Nick BarrableOK Ravinen2:35+0:19
19Fredrik SoneAttunda OK2:35+0:19
21Julia RajanIFK Lidingö SOK2:36+0:20
21Emil GrehnOK Rodhen2:36+0:20
23Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK2:37+0:21
24Krister KölzowOK Ravinen2:38+0:22
24Alexander NilssonGotlands Bro OK2:38+0:22
26Sofie OhlssonSödertälje-Nykvarn OF2:40+0:24
26Johannes RidefeltOK Linné2:40+0:24
28Henrik FlordalKatrineholms OK2:41+0:25
28Egil MorastHaninge SOK2:41+0:25
30Sebastian MånssonHagaby GoIF Örebro2:42+0:26
31Sofie OhlssonSödertälje-Nykvarn OF2:43+0:27
32Ove OksvoldCentrum OK2:45+0:29
32Emma PerssonTumba-Mälarhöjden OK2:45+0:29
32Lucas NorrmanAttunda OK2:45+0:29
35Arne KvarnefalkJärfälla OK2:47+0:31
36Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK2:51+0:35
36Magnus FalkenströmSkogsluffarnas OK2:51+0:35
38Fredrik SteneboAttunda OK2:52+0:36
39Evelyn WendeliusIFK Lidingö SOK2:53+0:37
39Marcus SteneboAttunda OK2:53+0:37
41Fredrik SoneAttunda OK2:54+0:38
42Max KlaessonOK Ravinen2:55+0:39
42Anders HaagCentrum OK2:55+0:39
42Victor SadaranganiJärla Orientering2:55+0:39
42Roger LindénAttunda OK2:55+0:39
46Benita HanssonHagaby GoIF Örebro2:56+0:40
46Samuel LindénAttunda OK2:56+0:40
48Anders HaagCentrum OK2:58+0:42
48Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OK2:58+0:42
50Petter BodingIFK Lidingö SOK2:59+0:43
50Ruben BryngelssonTullinge SK2:59+0:43
50Magnus GrafströmCentrum OK2:59+0:43
53Erik KjellgrenNAIS Orienteringsklubb3:00+0:44
54Johan WesterberghRasbo IK3:01+0:45
54Ella AnderssonOK Södertörn3:01+0:45
56Olle SandénOK Södertörn3:02+0:46
57Axel FlordalKatrineholms OK3:03+0:47
57Marie-Chantal BallnusJärfälla OK3:03+0:47
59Douglas LundinSkogsluffarnas OK3:05+0:49
60Victor SadaranganiJärla Orientering3:06+0:50
60Fredrik SteneboAttunda OK3:06+0:50
60Olle Pettersson GradinAttunda OK3:06+0:50
60Petrina CostermansJärla Orientering3:06+0:50
64Jenny WestrberghRasbo IK3:07+0:51
64Elis IversAttunda OK3:07+0:51
64Erika CarlingerSkogsluffarnas OK3:07+0:51
67Evelyn WendeliusIFK Lidingö SOK3:08+0:52
67Ebba GanslandtIFK Lidingö SOK3:08+0:52
69Mattias SkepplingOK Södertörn3:09+0:53
69Manna HammarbergJärfälla OK3:09+0:53
71Sofia IversAttunda OK3:10+0:54
72Alice HallménJärfälla OK3:11+0:55
73Emil SoneAttunda OK3:12+0:56
73Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OF3:12+0:56
75Olle SandénOK Södertörn3:13+0:57
75Marcus SteneboAttunda OK3:13+0:57
75Ester AnderssonOK Södertörn3:13+0:57
78Olle Pettersson GradinAttunda OK3:15+0:59
79Fredrik AnderssonOK Södertörn3:16+1:00
79Erika CarlingerSkogsluffarnas OK3:16+1:00
81Frida HectorSnättringe SK3:17+1:01
81Mattias SkepplingOK Södertörn3:17+1:01
83Lotten SandénOK Södertörn3:18+1:02
84Niklas SvenssonJärfälla OK3:19+1:03
84Emil SoneAttunda OK3:19+1:03
84Karolina BjärnlidIFK Lidingö SOK3:19+1:03
87Annika OhlssonÄrla IF3:20+1:04
88Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK3:21+1:05
88Ella AnderssonOK Södertörn3:21+1:05
88Theodor BrabieJärfälla OK3:21+1:05
91Albin KvarnefalkJärfälla OK3:22+1:06
91Samuel LindénAttunda OK3:22+1:06
91Roger LindénAttunda OK3:22+1:06
91William GrunderJärfälla OK3:22+1:06
95Annika OhlssonÄrla IF3:23+1:07
96Ylva SandénOK Södertörn3:26+1:10
96Sofia IversAttunda OK3:26+1:10
96Manne HammarbergJärfälla OK3:26+1:10
96Nickolina HedenlundTäby OK3:26+1:10
96Douglas LundinSkogsluffarnas OK3:26+1:10
101Martin SkärlénHaninge SOK3:27+1:11
102Lotten SandénOK Södertörn3:28+1:12
102Elias WesterberghRasbo IK3:28+1:12
104Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK3:29+1:13
104Lina IversAttunda OK3:29+1:13
106Viktor SoneAttunda OK3:31+1:15
107Elias AdebrantTumba-Mälarhöjden OK3:32+1:16
108Ebba GanslandtIFK Lidingö SOK3:33+1:17
108Marie-Chantal BallnusJärfälla OK3:33+1:17
108Alice HallménJärfälla OK3:33+1:17
108Mattis SandénOK Södertörn3:33+1:17
112Karolina BjernlidIFK Lidingö SOK3:34+1:18
113Ulrik IversAttunda OK3:35+1:19
113Johan TirénSkogsluffarnas OK3:35+1:19
113Märta SandvikAttunda OK3:35+1:19
116Sixten LindqvistSkogsluffarnas OK3:38+1:22
117Arvid ByttnerBromma-Vällingby SOK3:39+1:23
117Maja SandvikAttunda OK3:39+1:23
119Elis IversAttunda OK3:41+1:25
120Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OF3:42+1:26
121Viktor SoneAttunda OK3:45+1:29
122Lena NilssonAttunda OK3:46+1:30
123Kalle LindqvistSkogsluffarnas OK3:47+1:31
124Lina IversAttunda OK3:48+1:32
125Martin BygdénSödertälje-Nykvarn OF3:53+1:37
126Maja SandvikAttunda OK3:54+1:38
127Ester AnderssonOK Södertörn4:01+1:45
127Niclas LarssonAttunda OK4:01+1:45
129Tilde CarlingerSkogsluffarnas OK4:03+1:47
130Teodor BrabierKlubblös4:09+1:53
131Arvid ByttnerBromma-Vällingby SOK4:10+1:54
131Jonatan LindellGustavsbergs OK4:10+1:54
133Arvid HammarbäckSkogsluffarnas OK4:11+1:55
134Petronella HedenlundTäby OK4:12+1:56
135Melker GoetiusSkogsluffarnas OK4:13+1:57
136Fredrik WallstedtSkogsluffarnas OK4:14+1:58
137Manne HammarbergJärfälla OK4:19+2:03
138Mattis SandénOK Södertörn4:24+2:08
139Lena NilssonAttunda OK4:31+2:15
140Nora LundinSkogsluffarnas OK4:34+2:18
141Ingalill TimgrenOK Österåker4:56+2:40
142Sofie LindellGustavsbergs OK5:41+3:25
143Robin HyppelOK Österåker6:48+4:32
144Peter Salomon-SörensenAttunda OK38:14+35:58
Åken FalkenströmSkogsluffarnas OKej godkänd
Arne KvarnefalkJärfälla OKej godkänd
Hampus NorrbyJärfälla OKej godkänd
Ellinor ÖstervallTumba-Mälarhöjden OKej godkänd
Julia RajanIFK Lidingö SOKej godkänd
Elin JarlemarkIFK Lidingö SOKej godkänd
Sarah-Jane BarrableOK Ravinenej godkänd
Lovisa NilssonAttunda OKej godkänd
Oskar ForsbergTullinge SKej godkänd
Petrina CostermansJärla Orienteringej godkänd
Svante SandvikAttunda OKej godkänd
Marcus Salomon-SörensenAttunda OKej godkänd
Alfons WesterberghRasbo IKej godkänd
Douglas LundinSkogsluffarnas OKej godkänd
Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOKej godkänd
Majken LindqvistSkogsluffarnas OKej godkänd
Valdemar GranbergOK Linnéej godkänd
Jörgen HectorSnättringe SKej godkänd
Fredrik PerssonDomnarvets GOIFej godkänd
Ylva SandénOK Södertörnej godkänd
Elias AdebrantTumba-Mälarhöjden OKej godkänd
Theodor BrabieJärfälla OKej godkänd
Hampus NorrbyJärfälla OKej godkänd
Niklas SvenssonJärfälla OKej godkänd
Elin JarlemarkIFK Lidingö SOKej godkänd
Ellinor ÖstervallTumba-Mälarhöjden OKej godkänd
Petter BodingIFK Lidingö SOKej godkänd
Ulrik IversAttunda OKej godkänd
Lukas ArkängTullinge SKej godkänd
Lovisa NilssonAttunda OKej godkänd
Sebastian MånssonHagaby GoIF Örebroej godkänd
Martin BygdénSödertälje-Nykvarn OFej godkänd
Tilde CarlingerSkogsluffarnas OKej godkänd

Prova på (Bana-1)

186 startande
PlacNamnOrganisationTidDiff
1Axel WrådheAttunda OK0:41
2Henrik FlordalKatrineholms OK0:51+0:10
3Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK0:53+0:12
4Lucas NorrmanAttunda OK0:55+0:14
5Hugo FlordalSnättringe SK0:56+0:15
5Alexander NilssonGotlands Bro OK0:56+0:15
7Krister KölzowOK Ravinen0:57+0:16
7Fredrik AhnlénOK Hammaren0:57+0:16
7Ester AnderssonOK Södertörn0:57+0:16
10Sofie OhlssonÄrla0:59+0:18
11Hugo DahlbergHaninge SOK1:00+0:19
11Eleonora DellOrtoSolna OK1:00+0:19
11Eleonora DellOrtoSolna OK1:00+0:19
11Samuel LindénAttunda OK1:00+0:19
15Lukas ArkängTullinge SK1:01+0:20
15Anette DellOrtoHäverödals SK1:01+0:20
17Cathrine TaylorOK Linné1:02+0:21
17Eleonora DellOrtoSolna OK1:02+0:21
19Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK1:03+0:22
19Charie StoltRehns BK1:03+0:22
19Eleonora DellOrtoSolna OK1:03+0:22
22Sofia IversAttunda OK1:04+0:23
22Vilma NilssonAttunda OK1:04+0:23
24Assar HellströmOK Ravinen1:05+0:24
24Eleonora DellOrtoSolna OK1:05+0:24
24Eleonora DellOrtoSolna OK1:05+0:24
27Einar BodströmKIF1:06+0:25
27Johannes RidefeltOK Linné1:06+0:25
27David HectorSnättringe SK1:06+0:25
27Marcus SteneboAttunda OK1:06+0:25
31Fredrik SoneAttunda OK1:07+0:26
31Hampus NorrbyJärfälla OK1:07+0:26
31Ester AnderssonOK Södertörn1:07+0:26
34Jonas HallménJärfälla OK1:08+0:27
34Elias WesterberghUppsala1:08+0:27
36Cathrine TaylorOK Linné1:09+0:28
36Vilma NilssonAttunda OK1:09+0:28
36Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OF1:09+0:28
39Sofie OhlssonSödertälje-Nykvarn OF1:10+0:29
39Jennie WesterbergRasbo IK1:10+0:29
39Axel FlordalKatrineholms OK1:10+0:29
39Olle Pettersson GradinAttunda OK1:10+0:29
43Axel FlordalKatrineholms OK1:11+0:30
43Samuel LindénAttunda OK1:11+0:30
43Karin AlmgrenSöders-Tyresö1:11+0:30
46Fedrik SandströmAttunda OK1:12+0:31
46Petronella HedenlundTäby OK1:12+0:31
48Nicolina HedenlundTäby OK1:13+0:32
48Mattias SkepplingOK Södertörn1:13+0:32
50Ulrik IversAttunda OK1:14+0:33
50Victor SadaranganiJärla Orientering1:14+0:33
50Lovisa NilssonAttunda OK1:14+0:33
53Benita HanssonHagaby GoIF Örebro1:15+0:34
53Annika OhlssonÄrla IF1:15+0:34
53Vilma NilssonAttunda OK1:15+0:34
53Ester AnderssonOK Södertörn1:15+0:34
57Arlett BallnusJärfälla OK1:16+0:35
58Lars RönnolsTäby OK1:17+0:36
58Albin KvarnefalkJärfälla OK1:17+0:36
58Elis IversAttunda OK1:17+0:36
61Nina IversAttunda OK1:18+0:37
62Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK1:19+0:38
62Ylva SandénOK Södertörn1:19+0:38
62Ella AnderssonOK Södertörn1:19+0:38
65Melker GoetzingerSkogsluffarnas OK1:20+0:39
65Vilma NilssonAttunda OK1:20+0:39
65Rene BallnusJärfälla OK1:20+0:39
65Olle Pettersson GradinAttunda OK1:20+0:39
69Eleonora DellOrtoSolna OK1:21+0:40
70Stina BorängSnättringe SK1:22+0:41
70Ester AnderssonOK Södertörn1:22+0:41
72Vilma NilssonAttunda OK1:23+0:42
72Martin BygdénSödertälje-Nykvarn OF1:23+0:42
74Valdemar LidénSkogsluffarnas OK1:24+0:43
74Marie-Chantal BallnusJärfälla OK1:24+0:43
74Vilma NilssonAttunda OK1:24+0:43
74Fredrik AnderssonOK Södertörn1:24+0:43
74Karin AlmgrenSöders-Tyresö1:24+0:43
79Malin StrömqvistAttunda OK1:26+0:45
79Svante Attunda OK1:26+0:45
81Frida HectorSnättringe SK1:28+0:47
81Torbjörn BergmanSnättringe SK1:28+0:47
83Berenike DuneeérAttunda OK1:29+0:48
83Sara StrömqvistAttunda OK1:29+0:48
83Lotten SandénOK Södertörn1:29+0:48
86Ida NordlundOK Älvsjö-Örby1:32+0:51
86Linda StrömqvistAttunda OK1:32+0:51
88Linda StrömqvistAttunda OK1:33+0:52
88Lars NordinSolna OK1:33+0:52
90Nina IversAttunda OK1:34+0:53
91Marcus Salomon-SörensenAttunda OK1:35+0:54
91Kalle LindqvistSkogsluffarnas OK1:35+0:54
93Sara StrömqvistAttunda OK1:36+0:55
93Malin StrömqvistAttunda OK1:36+0:55
95Elias LjundellTäby OK1:38+0:57
95Linda StrömqvistAttunda OK1:38+0:57
95Greta SandvikAttunda OK1:38+0:57
95Sven OttoniusKFUM Örebro OK1:38+0:57
99Linda StrömqvistAttunda OK1:40+0:59
100Linda StrömqvistAttunda OK1:41+1:00
100Rene BallnusJärfälla OK1:41+1:00
100Jessica StrömqvistAttunda OK1:41+1:00
100Melker GoetzingerSkogsluffarnas OK1:41+1:00
104Linda StrömqvistAttunda OK1:42+1:01
104Arlett BallnusJärfälla OK1:42+1:01
106Alfons WesterberghRasbo IK1:44+1:03
107Alice HallménJärfälla OK1:45+1:04
108Anna DuneérAttunda OK1:46+1:05
109Eleonora DellOrtoSolna OK1:51+1:10
110Svante SandvikAttunda OK1:59+1:18
110Sofia DellOrtoSolna OK1:59+1:18
112Anette DellOrtoHäverödals SK2:02+1:21
113Ida NordlundOK Älvsjö-Örby2:06+1:25
114Nora LundinSkogsluffarnas OK2:11+1:30
115Malin StrömqvistAttunda OK2:13+1:32
116Greta SandvikAttunda OK2:16+1:35
117Arlett BallnusJärfälla OK2:20+1:39
118Madicken BergmanSnättringe SK2:37+1:56
119Ronja BergmanSnättringe SK2:39+1:58
120Eivor WestlingHäverödals SK2:47+2:06
121Joel WesterberghRasbo IK2:49+2:08
122Lena NilssonAttunda OK2:53+2:12
123Robin HyppelOK Österåker2:59+2:18
124Greta SandvikAttunda OK3:00+2:19
125Sofia DellOrtoSolna OK3:03+2:22
125Anette DellOrtoHäverödals SK3:03+2:22
127Folke SvanängSkogsluffarnas OK3:18+2:37
128Majken LindqvistSkogsluffarnas OK3:24+2:43
129Sara StrömqvistAttunda OK3:39+2:58
130Bo WestlingHäverödals SK3:46+3:05
131Linda StrömqvistAttunda OK3:57+3:16
132Linnéa SandströmAttunda OK4:15+3:34
133Elin AlmgrenSöders-Tyresö4:18+3:37
134Elliot LjungdellTäby OK4:38+3:57
135Folke SvanängSkogsluffarnas OK4:42+4:01
136Janne SynnermarkSkogsluffarnas OK5:04+4:23
137Folke SvanängSkogsluffarnas OK8:27+7:46
138Greta SandvikAttunda OK5:00:02+4:59:21
139Eivor WestlingHäverödals SK5:13:28+5:12:47
Malin StrömqvistAttunda OKej godkänd
Birgitta BillstamJärfälla OKej godkänd
Tobias ForsénTullinge SKej godkänd
Ronja HillTumba-Mälarhöjden OKej godkänd
Åke FalkenströmSkogsluffarnas OKej godkänd
Magnus FalkenströmSkogsluffarnas OKej godkänd
Hampus NorrbyJärfälla OKej godkänd
Maja SandvikAttunda OKej godkänd
Sixten LindqvistSkogsluffarnas OKej godkänd
Ingalill TimgrenOK Österåkerej godkänd
Fredrik PerssonDomnarvets GOIFej godkänd
Jessica StrömqvistAttunda OKej godkänd
Valdemar LidénSkogsluffarnas OKej godkänd
Albin JohanssonSkogsluffarnas OKej godkänd
Ingalill TimgrenOK Österåkerej godkänd
Ida NordlundOK Älvsjö-Örbyej godkänd
My RönnolsTäby OKej godkänd
Rene BallnusJärfälla OKej godkänd
Annika OhlssonÄrla IFej godkänd
Lukas ArkängTullinge SKej godkänd
Rene BallnusJärfälla OKej godkänd
Jessica StrömqvistAttunda OKej godkänd
Albin KvarnefalkJärfälla OKej godkänd
Fredrik WallstedtSkogsluffarnas OKej godkänd
Janne SynnermarkBagarmossenej godkänd
Sara StrömqvistAttunda OKej godkänd
Ove OksvoldCentrum OKej godkänd
Robin HyppelOK Österåkerej godkänd
Ingalill TimgrenOK Österåkerej godkänd
Jonas HallménJärfälla OKej godkänd
Martin SkärlénHaninge SOKej godkänd
Viktoria HedenlundTäby OKej godkänd
Max KlassonOK Ravinenej godkänd
Jörgen HectorSnättringe SKej godkänd
Albin KvarnefalkJärfälla OKej godkänd
Ella AnderssonOK Södertörnej godkänd
Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OKej godkänd
Greta SandvikAttunda OKej godkänd
Henrik FlordalKatrineholms OKej godkänd
Roger LindénAttunda OKej godkänd
Eleonora DellOrtoSolna OKej godkänd
Henrik FlordalKatrineholms OKej godkänd
Henrik FlordalKatrineholms OKej godkänd
Ester AnderssonOK Södertörnej godkänd
Ester AnderssonOK Södertörnej godkänd
Elin AlmgrenSöders-Tyresöutgått
Sofia DellOrtoSolna OKutgått

Prova på (Bana-2)

170 startande
PlacNamnOrganisationTidDiff
1Eleonora DellOrtoSolna OK0:41
2Karolin OhlssonJärla Orientering0:43+0:02
2Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK0:43+0:02
4Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK0:44+0:03
5Henrik FlordalKatrineholms OK0:45+0:04
5Eleonora DellOrtoSolna OK0:45+0:04
5Lucas NorrmanAttunda OK0:45+0:04
8Charlie StoltRehns BK0:46+0:05
8Tobias ForsénTullinge SK0:46+0:05
8Christopher WilestedtAttunda OK0:46+0:05
8Axel WrådheAttunda OK0:46+0:05
12Krister KölzowOK Ravinen0:47+0:06
13Lukas ArkingTullinge SK0:48+0:07
14Hampus NorrbyJärfälla OK0:49+0:08
14Samuel LindénAttunda OK0:49+0:08
16Eleonora DellOrtoSolna OK0:50+0:09
17Magnus FalkenströmSkogsluffarnas OK0:51+0:10
17Eleonora DellOrtoSolna OK0:51+0:10
17Axel FlordalKatrineholms OK0:51+0:10
17Eleonora DellOrtoSolna OK0:51+0:10
21Elias AdebrantTumba-Mälarhöjden OK0:52+0:11
21Axel FlordalKatrineholms OK0:52+0:11
21Axel FlordalKatrineholms OK0:52+0:11
24Erik KjellgrenNAIS Orienteringsklubb0:53+0:12
24Sebastian MånssonHagaby GoIF Örebro0:53+0:12
24Sofie OhlssonSödertälje-Nykvarn OF0:53+0:12
27Arne KvarnefalkJärfälla OK0:54+0:13
27Nick BarrableOK Ravinen0:54+0:13
27Ove OksvoldCentrum OK0:54+0:13
27Axel FlordalKatrineholms OK0:54+0:13
27Ester AnderssonOK Södertörn0:54+0:13
32Eleonora DellOrtoSolna OK0:55+0:14
32Axel FlordalKatrineholms OK0:55+0:14
32Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OF0:55+0:14
35Fredrik PerssonDomnarvets GOIF0:56+0:15
35Assar HellströmOK Ravinen0:56+0:15
35Manne HammarbergJärfälla OK0:56+0:15
38Erik Ivarsson SandbergIFK Lidingö SOK0:57+0:16
38Vilma NilssonAttunda OK0:57+0:16
38Henrik FlordalKatrineholms OK0:57+0:16
41Hampus NorrbyJärfälla OK0:58+0:17
41Max KlassonOK Ravinen0:58+0:17
41Hugo DahlbergHaninge SOK0:58+0:17
41Marie-Chantal BallnusJärfälla OK0:58+0:17
41Ester AnderssonOK Södertörn0:58+0:17
46Jonas HallménJärfälla OK0:59+0:18
46Fredrik AnderssonOK Södertörn0:59+0:18
46Lovisa NilssonAttunda OK0:59+0:18
46Fredrik SteneboAttunda OK0:59+0:18
50Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK1:00+0:19
50Arne KvarnefalkJärfälla OK1:00+0:19
50Cathrine TaylorOK Linné1:00+0:19
50Marcus SteneboAttunda OK1:00+0:19
50Ester AnderssonOK Södertörn1:00+0:19
55Sarah-Jane BarrableOK Ravinen1:01+0:20
55Samuel LindénAttunda OK1:01+0:20
57Alexander NilssonGotlands Bro OK1:02+0:21
57Jörgen HectorSnättringe SK1:02+0:21
57Frida HectorSnättringe SK1:02+0:21
57Elias AdebrantTumba-Mälarhöjden OK1:02+0:21
61Anders HaagCentrum OK1:03+0:22
61Egil MorastHaninge SOK1:03+0:22
63Ester AnderssonOK Södertörn1:04+0:23
63Vilma NilssonAttunda OK1:04+0:23
65Eleonora DellOrtoSolna OK1:05+0:24
65Märta SandvikAttunda OK1:05+0:24
67Eleonora DellOrtoSolna OK1:06+0:25
67Elis IversAttunda OK1:06+0:25
69Melker GoetzingerSkogsluffarnas OK1:07+0:26
69Valdemar GranbergSkogsluffarnas OK1:07+0:26
71Emil SoneAttunda OK1:08+0:27
71Mattias SkepplingOK Södertörn1:08+0:27
71Thedor BrabieJärfälla1:08+0:27
74Lars NordinSolna OK1:09+0:28
75Peter Salomon-SörensenAttunda OK1:10+0:29
75Ella AnderssonOK Södertörn1:10+0:29
77Petronella HedenlundTäby OK1:11+0:30
77Torbjörn BergmanSnättringe SK1:11+0:30
77Alice HallménJärfälla OK1:11+0:30
80Viktoria HedenlundTäby OK1:12+0:31
80Malin StrömqvistAttunda OK1:12+0:31
82Roger LindénAttunda OK1:13+0:32
82Linda StrömqvistAttunda OK1:13+0:32
82Berenike DuneeérAttunda OK1:13+0:32
82Anette DellOrtoHäverödals SK1:13+0:32
82Malin StrömqvistAttunda OK1:13+0:32
82Elin AlmgrenSöders-Tyresö1:13+0:32
88Linda StrömqvistAttunda OK1:14+0:33
88Malin StrömqvistAttunda OK1:14+0:33
88Eskil WidehagSundbybergs IK1:14+0:33
91Vilma NilssonAttunda OK1:15+0:34
91Svante SandvikAttunda OK1:15+0:34
91Elias AdebrantTumba-Mälarhöjden OK1:15+0:34
91Nina IversAttunda OK1:15+0:34
91Robin HyppelOK Österåker1:15+0:34
96Rene BallnusJärfälla OK1:16+0:35
96Ingalill TimgrenOK Österåker1:16+0:35
98Malin StrömqvistAttunda OK1:17+0:36
98Vilma NilssonAttunda OK1:17+0:36
98Svante SandvikAttunda OK1:17+0:36
101Birgitta BillstamJärfälla OK1:18+0:37
101My RönnolsTäby OK1:18+0:37
101Olle Pettersson GradinAttunda OK1:18+0:37
101Vilma NilssonAttunda OK1:18+0:37
105Mattis SandénOK Södertörn1:19+0:38
105Elin AlmgrenSöders-Tyresö1:19+0:38
107Lotten SandénOK Södertörn1:21+0:40
108Sara StrömqvistAttunda OK1:22+0:41
108Sofia DellOrtoSolna OK1:22+0:41
110Linda StrömqvistAttunda OK1:24+0:43
111Fredrik SandströmKlubblös1:25+0:44
111Kalle LindqvistSkogsluffarnas OK1:25+0:44
113Alvin LarssonAttunda OK1:26+0:45
114Marie-Chantal BallnusJärfälla OK1:27+0:46
115Sara StrömqvistAttunda OK1:28+0:47
116Linda StrömqvistAttunda OK1:29+0:48
117Märta SandvikAttunda OK1:32+0:51
117Robin HyppelOK Österåker1:32+0:51
119Greta SandvikAttunda OK1:33+0:52
120Sara StrömqvistAttunda OK1:34+0:53
121Sofia DellOrtoSolna OK1:35+0:54
122Anna DuneérAttunda OK1:36+0:55
123Ida NordlundOK Älvsjö-Örby1:39+0:58
124Nora LundinSkogsluffarnas OK1:41+1:00
125Henning FalkenströmSkogsluffarnas OK1:44+1:03
126Jessica StrömqvistAttunda OK1:45+1:04
126Lena NilssonAttunda OK1:45+1:04
128Linda StrömqvistAttunda OK1:49+1:08
128Arlett BallnusJärfälla OK1:49+1:08
130Robin HyppelOK Österåker1:50+1:09
131Arlett BallnusJärfälla OK1:51+1:10
132Malin StrömqvistAttunda OK1:52+1:11
133Sofie LindellGustavsbergs OK1:58+1:17
134Ingalill TimgrenOK Österåker2:05+1:24
135Elliot LjungdellTäby OK2:13+1:32
136Greta SandvikAttunda OK2:21+1:40
137Folke SvanängSkogsluffarnas OK2:47+2:06
138Elias LjundellTäby OK2:53+2:12
139Linnéa SandströmAttunda OK3:01+2:20
140Folke SvanängSkogsluffarnas OK3:06+2:25
141Sofia DellOrtoSolna OK3:16+2:35
142Bo WestlingHäverödals SK3:17+2:36
143Majken LindqvistSkogsluffarnas OK3:19+2:38
144Joel WesterberghUppsala4:25+3:44
145Karin AlmgrenSöders-Tyresö4:40+3:59
146Eivor WestlingHäverödals SK5:01+4:20
147Elin AlmgrenSöders-Tyresö5:27+4:46
148Majken LindqvistSkogsluffarnas OK7:27+6:46
149Ulf LindbergBosön4:09:22+4:08:41
150Sara StrömqvistAttunda OK4:39:12+4:38:31
151Martin BygdénSödertälje-Nykvarn OF6:17:54+6:17:13
Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OKej godkänd
Malin StrömqvistAttunda OKej godkänd
Rene BallnusJärfälla OKej godkänd
Einar BodströmKIFej godkänd
Arne KvarnefalkJärfälla OKej godkänd
Folke SvanängSkogsluffarnas OKej godkänd
Oskar ForsbergTullinge SKej godkänd
Nicolina HedenlundTäby OKej godkänd
Viktoria HedenlundTäby OKej godkänd
Greta SandvikAttunda OKej godkänd
Douglas LundinSkogsluffarnas OKej godkänd
Johan WesterbergRasbo IKej godkänd
Lucas NorrmanAttunda OKej godkänd
Greta SandvikAttunda OKej godkänd
Ylva SandénOK Södertörnej godkänd
Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OKej godkänd
Marie-Chantal BallnusJärfälla OKej godkänd
Niclas LarssonAttunda OKej godkänd
Axel WrådheAttunda OKej godkänd

Prova på (Bana-3)

178 startande
PlacNamnOrganisationTidDiff
1Axel WrådheAttunda OK0:42
1Lucas NorrmanAttunda OK0:42
3Assar HellströmOK Ravinen0:43+0:01
3Eleonora DellOrtoSolna OK0:43+0:01
5Lucas NorrmanAttunda OK0:44+0:02
6Christopher WilestedtAttunda OK0:45+0:03
7Eleonora DellOrtoSolna OK0:46+0:04
7Lucas NorrmanAttunda OK0:46+0:04
7Lucas NorrmanAttunda OK0:46+0:04
10Samuel LindénAttunda OK0:47+0:05
10Eleonora DellOrtoSolna OK0:47+0:05
12Hampus NorrbyJärfälla OK0:48+0:06
12Eleonora DellOrtoSolna OK0:48+0:06
12Pasta 20sonJärfälla OK0:48+0:06
12Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK0:48+0:06
12Eleonora DellOrtoSolna OK0:48+0:06
17Eleonora DellOrtoSolna OK0:49+0:07
18Hugo DahlbergHaninge SOK0:50+0:08
18Henrik FlordalKatrineholms OK0:50+0:08
18Vilma NilssonAttunda OK0:50+0:08
18Henrik FlordalKatrineholms OK0:50+0:08
18Vilma NilssonAttunda OK0:50+0:08
18Chalie StoltRehns BK0:50+0:08
24Hampus NorrbyJärfälla OK0:51+0:09
24Eleonora DellOrtoSolna OK0:51+0:09
24Sofia IversAttunda OK0:51+0:09
24Vilma NilssonAttunda OK0:51+0:09
24Vilma NilssonAttunda OK0:51+0:09
29Tobias ForsénTullinge SK0:52+0:10
29Charlie StoltRehns BK0:52+0:10
29Johannes RidefeltOK Linné0:52+0:10
29Karin AlmgrenSöders-Tyresö0:52+0:10
29Sofie OhlssonSödertälje-Nykvarn OF0:52+0:10
34Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK0:53+0:11
35Anders HaagCentrum OK0:54+0:12
35Alexander NilssonGotlands Bro OK0:54+0:12
35Jonas HallménJärfälla OK0:54+0:12
35Nicklas SvenssonJärfälla0:54+0:12
35Eleonora DellOrtoSolna OK0:54+0:12
40Olle Pettersson GradinAttunda OK0:55+0:13
41Hampus NorrbyJärfälla OK0:56+0:14
41Vilma NilssonSOLLENTUNA0:56+0:14
41Eleonora DellOrtoSolna OK0:56+0:14
44Emil GrehnOK Roden0:57+0:15
44Ruben BryngelssonTullinge SK0:57+0:15
44Ulrik IversAttunda OK0:57+0:15
44Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OF0:57+0:15
48Vilma NilssonAttunda OK0:58+0:16
48Ester AnderssonOK Södertörn0:58+0:16
50Jonas LeanderssonSödertälje-Nykvarn OF0:59+0:17
50Elias WesterberghRasbo IK0:59+0:17
50Martin BygdénSödertälje-Nykvarn OF0:59+0:17
50Axel FlordalKatrineholms OK0:59+0:17
50Ester AnderssonOK Södertörn0:59+0:17
55Fredrik SteneboAttunda OK1:00+0:18
55Märta SandvikAttunda OK1:00+0:18
57Arne KvarnefalkJärfälla OK1:01+0:19
58Elis IversAttunda OK1:02+0:20
58Märta SandvikAttunda OK1:02+0:20
58Ylva SandénOK Södertörn1:02+0:20
58Emil SoneAttunda OK1:02+0:20
58Marcus SteneboAttunda OK1:02+0:20
63William GrunderJärfälla OK1:03+0:21
63Vilma NilssonAttunda OK1:03+0:21
63Vilma NilssonAttunda OK1:03+0:21
63Hugo FlordalSnättringe SK1:03+0:21
63Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OF1:03+0:21
68Petrina CostermansJärla Orientering1:04+0:22
69Vilma NilssonAttunda OK1:06+0:24
69Egil MorastHaninge SOK1:06+0:24
69Vilma NilssonAttunda OK1:06+0:24
72Viktoria HedenlundTäby OK1:07+0:25
72Rene BallnusJärfälla OK1:07+0:25
72Ester AnderssonOK Södertörn1:07+0:25
75Olle SandénOK Södertörn1:08+0:26
75Karin AlmgrenSöders-Tyresö1:08+0:26
75Elin AlmgrenSöders-Tyresö1:08+0:26
78Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK1:09+0:27
78Douglas LundinSkogsluffarnas OK1:09+0:27
78Niklas SvenssonJärfälla OK1:09+0:27
78Oskar ForsbergTullinge SK1:09+0:27
78Rene BallnusJärfälla OK1:09+0:27
78Malin StrömqvistAttunda OK1:09+0:27
84Marcus Salomon-SörensenAttunda OK1:10+0:28
84Märta SandvikAttunda OK1:10+0:28
84Ester AnderssonOK Södertörn1:10+0:28
87Robin HyppelOK Österåker1:11+0:29
87Fredrik SernströmAttunda OK1:11+0:29
87Elis IversAttunda OK1:11+0:29
90Annika OhlssonÄrla IF1:15+0:33
90Emil SoneAttunda OK1:15+0:33
90Svante SandvikAttunda OK1:15+0:33
93Simon StridhSkogsluffarnas OK1:16+0:34
93Albin JohanssonSkogsluffarnas OK1:16+0:34
93Rene BallnusJärfälla OK1:16+0:34
93Berenike DuneeérAttunda OK1:16+0:34
93Sara StrömqvistAttunda OK1:16+0:34
93Alvin LarssonAttunda OK1:16+0:34
99Arlett BallnusJärfälla OK1:17+0:35
100Jörgen HectorSnättringe SK1:18+0:36
101Alfons WesterberghRasbo IK1:19+0:37
102Malin StrömqvistAttunda OK1:20+0:38
103Marie-Chantal BallnusJärfälla OK1:21+0:39
103Lotten SandénOK Södertörn1:21+0:39
103Viktor SoneAttunda OK1:21+0:39
106Birgitta BillstamJärfälla OK1:22+0:40
106Anette DellOrtoHäverödals SK1:22+0:40
108Melker GoetzingerSkogsluffarnas OK1:23+0:41
108Eleonora DellOrtoSolna OK1:23+0:41
108Sofia DellOrtoSolna OK1:23+0:41
111Jessica StrömqvistAttunda OK1:24+0:42
112Sara StrömqvistAttunda OK1:25+0:43
112Frida HectorSnättringe SK1:25+0:43
114Elias LjundellTäby OK1:26+0:44
114Linda StrömqvistAttunda OK1:26+0:44
116Viktoria HedenlundTäby OK1:29+0:47
117Arlett BallnusJärfälla OK1:31+0:49
118Henning FalkenströmSkogsluffarnas OK1:32+0:50
119Tilde CarlingerSkogsluffarnas OK1:34+0:52
120Sven OttoniusKFUM Örebro OK1:35+0:53
120Lars NordinSolna OK1:35+0:53
122Jessica StrömqvistAttunda OK1:39+0:57
123Alice HallménJärfälla OK1:40+0:58
124Malin StrömqvistAttunda OK1:41+0:59
124Majken LindqvistSkogsluffarnas OK1:41+0:59
126Vilma NilssonAttunda OK1:42+1:00
126Malin StrömqvistAttunda OK1:42+1:00
128Sofia DellOrtoSolna OK1:44+1:02
129Sofia DellOrtoSolna OK1:45+1:03
130Sara StrömqvistAttunda OK1:49+1:07
130Anna DuneérAttunda OK1:49+1:07
132Fredrik WallstedtSkogsluffarnas OK1:50+1:08
133Elin AlmgrenSöders-Tyresö1:51+1:09
134Sara StrömqvistAttunda OK1:53+1:11
134Sofia DellOrtoSolna OK1:53+1:11
136Elliot LjundellTäby OK2:01+1:19
137Malin StrömqvistAttunda OK2:05+1:23
138Majken LindqvistSkogsluffarnas OK2:14+1:32
139Ingalill TimgrenOK Österåker2:18+1:36
140Ida NordlundOK Älvsjö-Örby2:25+1:43
141Folke SvanängSkogsluffarnas OK2:27+1:45
142Greta SandvikAttunda OK2:32+1:50
143Greta SandvikAttunda OK2:34+1:52
144Linda StrömqvistAttunda OK2:39+1:57
145Lena NilssonAttunda OK3:05+2:23
146Majken LindqvistSkogsluffarnas OK3:11+2:29
147Janne SynnermarkSkogsluffarnas OK3:20+2:38
148Joel WesterberghRasbo IK3:36+2:54
149Madicken BergmanSnättringe SK3:43+3:01
149Ronja BergmanSnättringe SK3:43+3:01
151Linnéa SandströmAttunda OK4:33+3:51
152Bo WestlingHäverödals SK4:58+4:16
153Sofia DellOrtoSolna OK4:59+4:17
154Folke SvanängSkogsluffarnas OK5:08+4:26
155Folke SvanängSkogsluffarnas OK6:11+5:29
156Greta SandvikAttunda OK8:31+7:49
157Svante SandvikAttunda OK8:39+7:57
158Greta SandvikAttunda OK8:56+8:14
159Arne KvarnefalkJärfälla OK18:55+18:13
160Elin AlmgrenSöders-Tyresö6:19:59+6:19:17
Sara StrömqvistAttunda OKej godkänd
Krister KölzowOK Ravinenej godkänd
Hampus NorrbyJärfälla OKej godkänd
Linda StrömqvistAttunda OKej godkänd
Greta SandvikAttunda OKej godkänd
Robin HyppelOK Österåkerej godkänd
Robin HyppelOK Österåkerej godkänd
Samuel LindénAttunda OKej godkänd
Jonatan LindellGustavsbergs OKej godkänd
Märta SandvikAttunda OKej godkänd
Ove OksvoldCentrum OKej godkänd
Eleonora DellOrtoSolna OKej godkänd
Märta SandvikAttunda OKej godkänd
Arlett BallnusJärfälla OKej godkänd
Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OKej godkänd
Axel FlordalKatrineholms OKej godkänd
Niclas LarssonAttunda OKej godkänd
Sofie OhlssonSödertälje-Nykvarn OFej godkänd

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser