Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för Natti-Natti

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: Natti-Natti
Arrangörsorganisation: IFK Enskede
Datum: onsdag 27 september 2017

Stora

22 startande
PlacNamnStrtidStrplStrdiffTidVxlplDiff
1IFK Lidingö SOK 21:26:40
Jere Pajunen18:55118:551
Erik Jansson21:052+0:1240:0010
Matleena Boström24:049+3:1142:5910
Thomas Furuheim25:2012+4:2744:1510
Anna Bachman22:5515+3:591:07:1010
Ola Lindqvist21:349+2:381:05:4910
Timo Mähönen20:574+2:011:05:1210
Rasmus Palmqvist Aslaksen21:285+0:391:26:4010
2IFK Lidingö SOK 11:27:30
Mårten Boström19:082+0:1319:082
Måns Tistad20:53140:0120
Susanna Tervo23:538+3:0043:0120
Hans Tarandi25:2213+4:2944:3020
Emma Bjessmo22:2213+3:261:06:5220
Martin Larbo22:1012+3:141:06:4020
Nicolas Simonin22:0711+3:111:06:3720
Anders Hedman20:532+0:041:27:3020
3Tullinge SK 11:30:08
Victor Imark19:167+0:2119:167
Henrik Persson22:213+1:2841:373-4
Johan Kärrström25:0811+4:1544:243-4
Elin Sundqvist29:3832+8:4548:543-4
Johanna Lönnkvist23:5517+4:591:12:4930
Markus Adolfsson22:3614+3:401:11:3030
Jonas Nordström20:092+1:131:09:0330
Magnus Glännefors21:054+0:161:30:0830
4OK Ravinen 11:36:42
Albin Andersson21:3311+2:3821:3311
Josefine Klintberg23:465+2:5345:198-3
Torbjörn Kölzow27:3421+6:4149:078-3
Anette Önerud34:3746+13:4456:108-3
Jason Bransome24:4018+5:441:20:504-4
Hannes Svahn21:287+2:321:17:384-4
Kalle Bergman18:5611:15:064-4
Nick Barrable21:366+0:471:36:4240
5Tumba-Mälarhöjden OK 11:38:25
Johan Giberg19:124+0:1719:124
Mattias Boman25:4314+4:5044:559+5
Karin Skogholm26:1317+5:2045:259+5
Åsa Mårsell37:0052+16:0756:129+5
Mattias Allared21:4910+2:531:18:016-3
Alexander Käll21:328+2:361:17:446-3
Joakim Törnros21:156+2:191:17:276-3
Johan Eklöv20:583+0:091:38:255-1
6Snättringe SK 11:40:53
Jesper Lidmar19:145+0:1919:145
Frida Hector23:444+2:5142:5850
Sofia Persson29:2730+8:3448:4150
Patrik Äppelgran31:2737+10:3450:4150
Hugo Flordal20:413+1:451:11:2250
Tobias Karlsson27:3927+8:431:18:2050
Martin Nilsson26:0021+7:041:16:4150
Ivar Lidström Lauri24:1211+3:231:40:536+1
7Järla Orientering 11:42:15
Oscar Björck19:113+0:1619:113
Filipa Rodrigues23:526+2:5943:037+4
Ida Torbiörnsson31:2236+10:2950:337+4
Jan Glevén34:5749+14:0454:087+4
Björn Regert29:3837+10:421:23:4670
David Bejbom20:595+2:031:15:0770
Sara Sjökvist29:2735+10:311:23:3570
Michael Refors22:158+1:261:42:1570
8OK Södertörn 11:47:05
Nikita Gurevich19:156+0:2019:156
John Svanberg25:5415+5:0145:094-2
Louise Markstedt29:1028+8:1748:254-2
Tove Lagerberg31:0835+10:1550:234-2
Per Franzén29:3236+10:361:19:558+4
Jesper Lagerberg28:2832+9:321:18:518+4
Niklas Erlandsson37:0554+18:091:27:288+4
Josh Beech24:5114+4:021:47:0580
9Söders-Tyresö 11:48:40
Markus Martinelle27:4620+8:5127:4620
Camilla Hellström26:0916+5:1653:5512-8
Karin Almgren30:4834+9:5558:3412-8
Stefan Norin32:5742+12:041:00:4312-8
Johan Hedman28:3634+9:401:29:1910-2
Mikael Wilhelmsson24:5019+5:541:25:3310-2
Niklas Wrane26:1022+7:141:26:5310-2
Göran Thimberg21:477+0:581:48:409-1
10Centrum OK 31:59:36
Linus Rispling26:4817+7:5326:4817
Linnea Börjars27:5922+7:0654:4713-4
Mette Brolinson33:2343+12:301:00:1113-4
Niklas Pettersson37:2854+16:351:04:1613-4
Anders Haag35:2052+16:241:39:3611-2
Mattias Ågren27:3826+8:421:31:5411-2
Henrik Lundgren34:4651+15:501:39:0211-2
Ove Oksvold24:3913+3:501:59:3610-1
11Skarpnäcks OL 12:12:46
Urban Selander27:4119+8:4627:4119
Karolina Bergh Papasikas32:2140+11:281:00:0215-4
Frida Arnesson37:0052+16:071:04:4115-4
Åsa Edgren39:5456+19:011:07:3515-4
Göran Eklund31:0841+12:121:38:4312-3
Mikael Zetterström27:5229+8:561:35:2712-3
Nicklas Doyle32:0042+13:041:39:3512-3
Lars Segerman36:0520+15:162:12:4611-1
12Centrum OK 13372:03:24
Kristoffer Edshage26:3116+7:3626:3116
Sara Jonasson35:4150+14:481:02:1217+1
Gustaf Gerge37:4755+16:541:04:1817+1
Mattias Henriksson45:0860+24:151:11:3917+1
Anders Lavfors32:4147+13:451:44:2013-4
Moa Kjellstrand26:4824+7:521:38:2713-4
Mattias Robertson34:1349+15:171:45:5213-4
Oskar Karlin24:5315+4:042:03:2412-1
13OK Älvsjö-Örby 12:09:13
Lucas Fredman21:5112+2:5621:5112
Linus Berggren28:5125+7:5850:4218+6
Stefan Nordström31:5039+10:5753:4118+6
Sandra Holm50:0564+29:121:11:5618+6
Hugo Nilsson28:2531+9:291:40:2114-4
Ingrid Mattsson39:4555+20:491:51:4114-4
Lars G Berggren30:4640+11:501:42:4214-4
Anders Mattsson26:3116+5:422:09:1313-1
14Tumba-Mälarhöjden OK 22:17:11
Ludvig Lange25:1014+6:1525:1014
Mikael Mellberg28:0123+7:0853:1111-3
Thomas Eriksson33:2844+12:3558:3811-3
Robert Björklund34:1745+13:2459:2711-3
Magnus Kjellstrand30:3239+11:361:29:5915+4
Kerstin Åberg32:3145+13:351:31:5815+4
Annica Sundeby59:5960+41:031:59:2615+4
Daniel Lind24:0110+3:122:17:1114-1
15Tacton OK Grön2:21:39
Andreas Edlund21:309+2:3521:309
Jennie Blomqvist32:3141+11:3854:0121+12
Cristian Franzén46:1561+25:221:07:4521+12
Kristina Engström1:03:3568+42:421:25:0521+12
Anders Karlström34:2250+15:261:59:2716-5
Jon Lindmark28:2030+9:241:53:2516-5
Daniel Rejment32:0042+13:041:57:0516-5
André Sahlsten24:3412+3:452:21:3915-1
16Skogsluffarnas OK 12:43:00
Torbjörn Thorsén34:2523+15:3034:2523
Magnus Falkenström23:526+2:5958:1714-9
Douglas Lundin29:2029+8:271:03:4514-9
Johan Tirén29:5833+9:051:04:2314-9
Erika Carlinger47:2958+28:331:51:5217+3
Tomas Eklund47:4959+28:531:52:1217+3
Ingrid Paulsson1:10:5361+51:572:15:1617+3
Kalle Lindqvist33:5019+13:012:43:0016-1
Kamrat och IF KIF 1ej godkänd
Mattias Johansson22:0413+3:0922:0413
Jonas Halai25:0010+4:0747:046-7
Petter Haraldsson26:3019+5:3748:346-7
Linda Sjögren28:5326+8:0050:576-7
Mårten Frendelius23:2316+4:27ej godkänd
Christian Hjalmarssonej godkändej godkänd
Maria Andersson26:1923+7:23ej godkänd
Casper Giding20:491ej godkänd
Tullinge SK 2ej godkänd
Tintin Karlberg21:3210+2:3721:3210
Per-Ove Melinder29:0827+8:1550:40100
Lina Matthews31:3638+10:4353:08100
Anders Kärrström34:5648+14:0356:28100
Henrik Trofast28:3533+9:391:25:039-1
Mats Fryxell25:5820+7:021:22:269-1
Anna-Karin Sundqvist35:2253+16:261:31:509-1
Kenneth Jönssonej godkändej godkänd
Centrum OK 1ej godkänd
Jonas Kjäll20:538+1:5820:538
Erika Lindholm26:1317+5:2047:0616+8
Anders Ryrman42:1458+21:211:03:0716+8
Helena Persson46:4462+25:511:07:3716+8
Sören Andersson39:4756+20:51ej godkänd
Jerk Rönnols27:4728+8:51ej godkänd
Karin Gillbergej godkändej godkänd
Jonas Lindholm23:129+2:23ej godkänd
Tumba-Mälarhöjden OK 3ej godkänd
Lukas Brodin26:0415+7:0926:0415
Olle Hjerne28:4724+7:5454:5120+5
Kristoffer Hylander36:3551+15:421:02:3920+5
Tomas Holmberg46:5363+26:001:12:5720+5
Ebba Kolmodin34:0448+15:08ej godkänd
Anders Käll30:0838+11:12ej godkänd
Nina Boljangej godkändej godkänd
Jerker Åberg33:1318+12:24ej godkänd
Tacton OK Blåej godkänd
Per Wolgast30:4822+11:5330:4822
Jean-Noël Monette41:2057+20:271:12:0823+1
John Lindberg52:5665+32:031:23:4423+1
Cecilia Cöster1:07:5069+46:571:38:3823+1
Joel Persson46:5457+27:58ej godkänd
Peter Wallebäckej godkändej godkänd
Effie Andersson1:10:5962+52:03ej godkänd
Jonas Sjöblom55:5621+35:07ej godkänd
Gustavsbergs OK 1utgått
Magnus Lindblom29:3221+10:3729:3221
Fredrik Alzén34:4947+13:561:04:2122+1
Gabriella Frisk52:5665+32:031:22:2822+1
Anna Lindell57:1467+36:211:26:4622+1
Jonatan Lindell32:0744+13:11inaktiv
ej startej start
Skarpnäcks OL / Visborgs OK 2inaktiv
Niclas Behrenfeldt27:3918+8:4427:3918
Anna Lindmark27:0920+6:1654:4819+1
Linus Halvorsen29:3231+8:3957:1119+1
Eva Molén44:2759+23:341:12:0619+1
Vera Rolfsson32:3746+13:41inaktiv
Gunnar Langs27:2725+8:31inaktiv
Håkan Rolfsson27:1117+6:22inaktiv

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser