Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för Natti-Natti

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: Natti-Natti
Arrangörsorganisation: IFK Enskede
Datum: onsdag 27 september 2017

Stora , sträcka 3

64 startande
PlacNamnLagTidDiff
1Kalle BergmanOK Ravinen 118:56
2Jonas NordströmTullinge SK 120:09+1:13
3Hugo FlordalSnättringe SK 120:41+1:45
4Timo MähönenIFK Lidingö SOK 220:57+2:01
5David BejbomJärla Orientering 120:59+2:03
6Joakim TörnrosTumba-Mälarhöjden OK 121:15+2:19
7Hannes SvahnOK Ravinen 121:28+2:32
8Alexander KällTumba-Mälarhöjden OK 121:32+2:36
9Ola LindqvistIFK Lidingö SOK 221:34+2:38
10Mattias AllaredTumba-Mälarhöjden OK 121:49+2:53
11Nicolas SimoninIFK Lidingö SOK 122:07+3:11
12Martin LarboIFK Lidingö SOK 122:10+3:14
13Emma BjessmoIFK Lidingö SOK 122:22+3:26
14Markus AdolfssonTullinge SK 122:36+3:40
15Anna BachmanIFK Lidingö SOK 222:55+3:59
16Mårten FrendeliusKamrat och IF KIF 123:23+4:27
17Johanna LönnkvistTullinge SK 123:55+4:59
18Jason BransomeOK Ravinen 124:40+5:44
19Mikael WilhelmssonSöders-Tyresö 124:50+5:54
20Mats FryxellTullinge SK 225:58+7:02
21Martin NilssonSnättringe SK 126:00+7:04
22Niklas WraneSöders-Tyresö 126:10+7:14
23Maria AnderssonKamrat och IF KIF 126:19+7:23
24Moa KjellstrandCentrum OK 133726:48+7:52
25Gunnar LangsSkarpnäcks OL / Visborgs OK 227:27+8:31
26Mattias ÅgrenCentrum OK 327:38+8:42
27Tobias KarlssonSnättringe SK 127:39+8:43
28Jerk RönnolsCentrum OK 127:47+8:51
29Mikael ZetterströmSkarpnäcks OL 127:52+8:56
30Jon LindmarkTacton OK Grön28:20+9:24
31Hugo NilssonOK Älvsjö-Örby 128:25+9:29
32Jesper LagerbergOK Södertörn 128:28+9:32
33Henrik TrofastTullinge SK 228:35+9:39
34Johan HedmanSöders-Tyresö 128:36+9:40
35Sara SjökvistJärla Orientering 129:27+10:31
36Per FranzénOK Södertörn 129:32+10:36
37Björn RegertJärla Orientering 129:38+10:42
38Anders KällTumba-Mälarhöjden OK 330:08+11:12
39Magnus KjellstrandTumba-Mälarhöjden OK 230:32+11:36
40Lars G BerggrenOK Älvsjö-Örby 130:46+11:50
41Göran EklundSkarpnäcks OL 131:08+12:12
42Nicklas DoyleSkarpnäcks OL 132:00+13:04
42Daniel RejmentTacton OK Grön32:00+13:04
44Jonatan LindellGustavsbergs OK 132:07+13:11
45Kerstin ÅbergTumba-Mälarhöjden OK 232:31+13:35
46Vera RolfssonSkarpnäcks OL / Visborgs OK 232:37+13:41
47Anders LavforsCentrum OK 133732:41+13:45
48Ebba KolmodinTumba-Mälarhöjden OK 334:04+15:08
49Mattias RobertsonCentrum OK 133734:13+15:17
50Anders KarlströmTacton OK Grön34:22+15:26
51Henrik LundgrenCentrum OK 334:46+15:50
52Anders HaagCentrum OK 335:20+16:24
53Anna-Karin SundqvistTullinge SK 235:22+16:26
54Niklas ErlandssonOK Södertörn 137:05+18:09
55Ingrid MattssonOK Älvsjö-Örby 139:45+20:49
56Sören AnderssonCentrum OK 139:47+20:51
57Joel PerssonTacton OK Blå46:54+27:58
58Erika CarlingerSkogsluffarnas OK 147:29+28:33
59Tomas EklundSkogsluffarnas OK 147:49+28:53
60Annica SundebyTumba-Mälarhöjden OK 259:59+41:03
61Ingrid PaulssonSkogsluffarnas OK 11:10:53+51:57
62Effie AnderssonTacton OK Blå1:10:59+52:03
Christian HjalmarssonKamrat och IF KIF 1ej godkänd
Nina BoljangTumba-Mälarhöjden OK 3ej godkänd
Karin GillbergCentrum OK 1ej godkänd
Peter WallebäckTacton OK Blåej godkänd

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser