Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för Klackenloppet, dag 2

TävlingsinformationVisa resultatlista per organisationPressresultatlistaLadda upp ruttSkriv ut

Tävlingens namn: Klackenloppet, dag 2
Arrangörsorganisationer: Lindebygdens OK / OK Järnbärarna
Datum: söndag 20 maj 2018

D21

3 500 m, 19 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Lisa RisbyOK Kåre25:337:18
2Kajsa RisbyOK Kåre28:43+3:108:12
3Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering30:22+4:498:40
4Annika ÖstmanDomnarvets GOIF32:08+6:359:10
5Jenny ErikssonOK Kåre32:32+6:599:17
6Lisa WesterbergOK Milan32:46+7:139:21
7Kristin HylanderNyköpings OK33:11+7:389:28
8Therese KorkeakoskiOK Milan35:23+9:5010:06
9Annika BjörkOK Linné36:04+10:3110:18
10Tina JunegardTullinge SK37:25+11:5210:41
11Josefin ErlandssonOK Milan37:26+11:5310:41
12Susanne ErikssonOK Milan38:24+12:5110:58
13Frida JunegardTullinge SK39:49+14:1611:22
14Nina HallorOK Tisaren41:00+15:2711:42
15Josefine AhlbäckOK Milan41:50+16:1711:57
16Elisabet HalvarssonKFUM Örebro OK43:02+17:2912:17
17Annica KristofferssonAlmby IK1:01:18+35:4517:30
Klara Åkerman SjöströmVästerås SOKej godkänd
Saga SanderOK Milanej godkänd
Elsa EkelinKFUM Örebro OKej start
Elisabeth AhlgrenLinköpings OKej start

H21

4 800 m, 23 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Eskil KinnebergIFK Göteborg Orientering30:046:15
2Simon HectorSnättringe SK32:49+2:456:50
3Erik LiljequistSödertälje-Nykvarn OF34:13+4:097:07
4Gustav HinderOK Tisaren34:17+4:137:08
5Valter PetterssonOK Tisaren36:28+6:247:35
6Anton HallorOK Tisaren38:14+8:107:57
7Martin LarboIFK Lidingö SOK38:15+8:117:58
8Jacob ErikssonKFUM Örebro OK39:12+9:088:10
9Per EklöfOK Milan39:42+9:388:16
10Tomas HallménOK Tisaren41:32+11:288:39
11Patrik BlomRehns BK42:00+11:568:45
12Håkan PetterssonOK Djerf46:46+16:429:44
13Christoffer AndersénVästerås SOK49:30+19:2610:18
14Robin PousetteLånghundra IF52:20+22:1610:54
15Ola TovenKöping-Kolsva OK56:50+26:4611:50
16Andreas MogrenOK Milan1:00:40+30:3612:38
17Linus MalmKFUM Örebro OK1:00:48+30:4412:40
18Cristoffer StockmanOK Tisaren1:07:03+36:5913:58
19Ola NybergMalungs OK Skogsmårdarna1:11:02+40:5814:47
20Hans EgefalkHagaby GoIF Örebro1:38:09+1:08:0520:26
Richard SjöholmOK Pan-Kristianstadej godkänd
Ole HennselerMTV Seesenej godkänd
Anders HåkanssonOK Kåreutgått
Jonathan RosendahlÄrla IFej start

D20

3 500 m, 1 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Ann-Charlotte SpangenbergTäby OK36:5510:32

D18

3 500 m, 2 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Johanna SärnbrinkOK Tisaren41:3711:53
2Lisa HallménOK Tisaren1:05:28+23:5118:42

H18

3 500 m, 4 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Melker ForsbergKFUM Örebro OK30:598:51
2William SeguraKFUM Örebro OK33:17+2:189:30
3Erik KlingLindebygdens OK33:32+2:339:34
4Pontus LindgrenVästerås SOK41:20+10:2111:48
Andreas NäslundVästerås SOKej start
Sixten TörnqvistVästerås SOKej start

D16

3 700 m, 8 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Sofie FranzénAlmby IK45:0012:09
2Tilda WigforssArboga OK51:26+6:2613:54
3Karin LindgrenKFUM Örebro OK57:24+12:2415:30
4Sofie BodinAlmby IK58:29+13:2915:48
5Kristina LindgrenVästerås SOK58:53+13:5315:54
6Erika HolmbergOK Tylöskog1:04:51+19:5117:31
7Johanna HalldinKFUM Örebro OK1:21:09+36:0921:55
Anna NilssonGarphyttans IFutgått
Ellen AnderssonHagaby GoIF Örebroej start

H16

3 700 m, 3 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Kalle Åkerman SjöströmVästerås SOK30:078:08
2Filip BäckArboga OK46:59+16:5212:41
Mattis NilssonNAIS Orienteringsklubbej godkänd
David AlménTrollhättans SOKej start
Martin SandqvistVästerås SOKej start

D14

3 000 m, 2 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Elvira BjörnbergVästerås SOK47:0415:41
2Ellen ThorsénSurahammars SOK58:33+11:2919:31
Love EklundOK Tylöskogej start

H14

3 000 m, 7 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Emil LarssonOK Tisaren27:149:04
2Erik NederheimTäby OK35:02+7:4811:40
3Vidar NettelmarkSurahammars SOK36:50+9:3612:16
4Rasmus DoeringGarphyttans IF39:55+12:4113:18
5Tim Wigh-DahlgrenFilipstads OK44:58+17:4414:59
6Eric BäckArboga OK54:36+27:2218:12
Jonatan GreenAlmby IKej godkänd

D12

2 500 m, 10 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Lovisa NordquistTäby OK24:269:46
2Emelie DjerfGarphyttans IF26:14+1:4810:29
3Elin DoeringGarphyttans IF32:18+7:5212:55
4Amanda BäckArboga OK32:23+7:5712:57
5Cecilia ErikssonOK Milan41:23+16:5716:33
6Elsa GustafssonOK Tylöskog52:29+28:0320:59
7Linnéa BjärbyFrosta OK1:03:51+39:2525:32
8Tuva WestbomSäterbygdens OK1:18:04+53:3831:13
9Lovisa BjörnbergVästerås SOK1:18:52+54:2631:32
Fia AnderssonHagaby GoIF Örebroej godkänd

H12

2 500 m, 7 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Axel ThybeckLindebygdens OK19:487:55
2Viggo HolmbergOK Tylöskog22:49+3:019:07
3Axel NilssonGarphyttans IF26:45+6:5710:42
4Ted NilssonKFUM Örebro OK28:49+9:0111:31
5Ted LagerströmAttunda OK31:08+11:2012:27
6Edvin HalldinKFUM Örebro OK31:13+11:2512:29
7André ÖstmanVästerbergslagens OL53:24+33:3621:21

D10

2 400 m, 2 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Sofia HalldinKFUM Örebro OK23:489:55
2Alva NilssonKFUM Örebro OK54:35+30:4722:44

H10

2 400 m, 6 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Ludvig JuhlinVästerås SOK21:268:55
2Gustav JuhlinVästerås SOK22:35+1:099:24
3Oliver ArnessonLindebygdens OK25:02+3:3610:25
4William WestbomSäterbygdens OK25:51+4:2510:46
5Oscar KristofferssonAlmby IK26:13+4:4710:55
Axel GustafssonOK Tylöskogej godkänd

D40

3 500 m, 1 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Malin WiklundAlmby IK41:0111:43

H40

4 300 m, 3 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Björn RosendahlÄrla IF44:2710:20
2Daniel WestbomSäterbygdens OK1:12:03+27:3616:45
3Lars-Åke SandVästerbergslagens OL2:23:43+1:39:1633:25

D45

3 200 m, 6 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Anna LindgrenVästerås SOK38:0311:53
2Malin HalldinKFUM Örebro OK41:54+3:5113:05
3Marina DickforsDalaportens OL43:59+5:5613:44
4Karin NilssonGarphyttans IF44:28+6:2513:53
5Ulrika SanderOK Milan48:38+10:3515:11
6Hanna WigforssArboga OK1:06:51+28:4820:53

H45

4 300 m, 12 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Pontus HalldinKFUM Örebro OK35:568:21
2Magnus ÖhlingOK Tor39:49+3:539:15
3Per LovangVästerbergslagens OL41:29+5:339:38
4Mikael AnderssonHagaby GoIF Örebro45:04+9:0810:28
5Per WintherVästerbergslagens OL46:07+10:1110:43
6Peter ÖstmanVästerbergslagens OL46:46+10:5010:52
7Martin JuhlinVästerås SOK49:07+13:1111:25
8Daniel BjörnbergVästerås SOK50:14+14:1811:40
9Mickael GöranssonAlmby IK58:43+22:4713:39
10Mats ThunwallFagersta OK1:14:20+38:2417:17
11David LindgrenVästerås SOK1:20:45+44:4918:46
Urban SärnbrinkOK Tisarenej godkänd

D50

3 200 m, 4 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Carina SandbergSäterbygdens OK37:2111:40
2Anna-Birgitta GustafssonOK Tylöskog41:36+4:1513:00
3Anne BodinAlmby IK43:18+5:5713:31
4Anki GustafssonSäterbygdens OK51:04+13:4315:57

H50

3 500 m, 15 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Jonas PetterssonOK Tisaren35:2910:08
2Ola LagerströmAttunda OK36:26+0:5710:24
3Patrik ThybeckLindebygdens OK37:13+1:4410:38
4Anders JohanssonNAIS Orienteringsklubb38:17+2:4810:56
5Anders ErikssonOK Milan39:13+3:4411:12
6Mikael NordquistTäby OK40:17+4:4811:30
7Tommy FröjdSundsvalls OK40:22+4:5311:32
8Robert ÖstlundSäterbygdens OK45:05+9:3612:52
9Jonas KlingLindebygdens OK46:04+10:3513:09
10Mats HerbertTäby OK46:47+11:1813:22
11Oskar NederheimTäby OK47:10+11:4113:28
12Niklas SanderOK Milan48:56+13:2713:58
13Lars SkymbergKFUM Örebro OK50:36+15:0714:27
Peter BergkvistVästerbergslagens OLej godkänd
Mattias SandqvistVallentuna-Össeby OLej godkänd

D55

3 200 m, 4 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Inger BergLinköpings OK35:2711:04
2Susanne PerssonÄrla IF41:16+5:4912:53
3Kia NordströmTäby OK45:40+10:1314:16
4Sussie BjörkmanDalaportens OL47:38+12:1114:53

H55

3 500 m, 12 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Anders BergLinköpings OK28:188:05
2Peter NordströmTäby OK29:58+1:408:33
3Per BjurströmOK Tisaren32:42+4:249:20
4Reinert HallorOK Tisaren37:04+8:4610:35
5Per SandbergSäterbygdens OK37:05+8:4710:35
6Nils AronssonOK Tisaren37:11+8:5310:37
7Jan-Åke IsraelssonOK Milan38:15+9:5710:55
8Arne HäggArboga OK38:54+10:3611:06
9Björn JakobssonTäby OK38:56+10:3811:07
10Håkan SvenssonAlmby IK53:32+25:1415:17
11Bengt WisénLindebygdens OK1:11:38+43:2020:28
Bo GustafssonOK Tylöskogej godkänd
Lars-Åke DickforsDalaportens OLej start
Fredrik NilssonKFUM Örebro OKej start
Anders LundJärfälla OKej start
Stefan TörnqvistVästerås SOKej start

D60

2 600 m, 4 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Lena LarssonSala OK32:2512:28
2Barbro IsakssonOK Tisaren36:03+3:3813:51
3Inger JohanssonNAIS Orienteringsklubb39:43+7:1815:16
4Gudrun PerssonHallstahammars OK48:05+15:4018:29

H60

3 500 m, 10 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Per-Olov SjöströmVästerås SOK32:089:10
2Tryggve OttossonVästerbergslagens OL33:38+1:309:36
3Mats LundbergDalaportens OL33:55+1:479:41
4Peter LidholmIFK Hedemora OK35:10+3:0210:02
5Thom SandvikAvesta OK40:08+8:0011:28
6Nils-Olof BodinAlmby IK41:12+9:0411:46
7Christina OlssonSkåneslättens OL47:19+15:1113:31
8Leif GustafssonSäterbygdens OK47:57+15:4913:42
9Lage JonssonLindebygdens OK53:20+21:1215:14
Dan SjöholmHalmstad OKej godkänd

D65

2 600 m, 7 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Ann-Britt GöranssonAlmby IK31:3612:09
2Inger MattssonVästerbergslagens OL35:03+3:2713:28
3Britt Linnéa ErikssonSala OK36:58+5:2214:13
4Mona HullAlmby IK41:31+9:5515:58
5Lena JakobssonVästerås SOK45:22+13:4617:26
6Ann-Marie HolmströmGustavsbergs OK45:48+14:1217:36
Annika NorströmHallstahammars OKutgått

H65

3 100 m, 14 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Lars-Åke WallOK Tisaren29:599:40
2Per-Åke HullAlmby IK35:08+5:0911:20
3Stefan ÖbergOK Milan36:00+6:0111:36 Ladda ner rutt i gpx-format
4Lars JakobssonVästerås SOK36:07+6:0811:39
5Göran LarssonSala OK36:09+6:1011:39
6Kalle WegerfeltVästerbergslagens OL37:56+7:5712:14
7Johan KällmanNorbergs OK38:45+8:4612:30
8Mats HastadFellingsbro GOIF38:53+8:5412:32
9Rolf MührerSvaide Roma SOK39:34+9:3512:45
10Lars TörnblomHällefors OK46:17+16:1814:55
11Lars DahlströmVästerbergslagens OL49:02+19:0315:49
12Bo DavidssonSolna OK49:15+19:1615:53
13Anders WaldemarssonKöping-Kolsva OK55:29+25:3017:53
Lars ÖstlinOK Milanej godkänd

D70

2 600 m, 2 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Annie GunnarstorpOK Motala43:0016:32
2Britt-Marie EklöfOK Milan51:48+8:4819:55

H70

3 100 m, 12 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Weine FredrikssonKFUM Örebro OK36:3511:48
2Ulf SvedestamEskilstuna OL43:52+7:1714:09
3Leif ErikssonHeby AIF43:56+7:2114:10
4Östen ErikssonAvesta OK45:45+9:1014:45
5Ingvar HalldinOK Tylöskog48:39+12:0415:41
6Nils BoremyrKvarnsvedens GOIF OK54:20+17:4517:31
7Göran LarboAttunda OK54:33+17:5817:35
8Per SundbergGävle OK54:58+18:2317:43
9Gert OlssonSkåneslättens OL57:19+20:4418:29
10Tommy HallménVingåkers OK1:00:21+23:4619:28
11Östen EklöfOK Milan1:04:20+27:4520:45
12Östen AnderssonVästerbergslagens OL1:09:51+33:1622:31
Christer SandhOK Roxenej start

D75

2 200 m, 3 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Ing-Marie MozéliusStora Tuna OK33:2115:09
2Asta SjöbergLindebygdens OK37:17+3:5616:56
3Irma BjärudVästerbergslagens OL1:07:54+34:3330:51

H75

3 100 m, 11 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Karl JohanssonIFK Hedemora OK36:5511:54
2Ragnar ErikssonOK Hedströmmen38:40+1:4512:28
3Folke NyströmVästerbergslagens OL42:46+5:5113:47
4Stig IsraelssonOK Tylöskog43:27+6:3214:00
5Olle JohanssonIFK Hedemora OK47:42+10:4715:23
6Jan JohanssonIFK Hedemora OK50:08+13:1316:10
7Johnny BrandtHällefors OK52:34+15:3916:57
8Thord RådbergOK Roslagen55:09+18:1417:47
9Rolf BjärudVästerbergslagens OL56:08+19:1318:06
10Uno BergOK Motala57:58+21:0318:41
Kjell MjöbergHallstahammars OKej godkänd
Nils MogrenHällefors OKej start

H80

2 600 m, 2 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Karl Henrik LovangVästerbergslagens OL55:1121:13
2Nils-Erik ÅbergTjällmo-Godegårds OK1:09:59+14:4826:55

Inskolning

2 000 m, 3 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
Lowa ArenssonLindebygdens OKfullföljt
Klara JuhlinVästerås SOKfullföljt
Oskar WestbomSäterbygdens OKfullföljt

U1

2 000 m, 4 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Anton Wigh-DahlgrenFilipstads OK16:268:13
2André ÖhlingOK Tor16:44+0:188:22
3Noel ÖstmanVästerbergslagens OL18:08+1:429:04
4Ingrid ArnessonLindebygdens OK31:09+14:4315:34

U2

2 400 m, 3 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Alexander BjärbyFrosta OK33:1913:52
2Elin DjerfGarphyttans IF37:20+4:0115:33
3Elsa NettelmarkSurahammars SOK47:41+14:2219:52

Öppen motion 1

2 400 m, 1 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Patrik BlomRehns BK29:4212:22

Öppen motion 3

3 300 m, 9 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Gunilla Maria BrusVästerbergslagens OL52:5016:00
2Eva-Britt AhlmanVästerbergslagens OL52:51+0:0116:00
3Anna-Lena LundellGävle OK56:22+3:3217:04
4Minna WestbomSäterbygdens OK1:01:56+9:0618:46
5Jeanette BoströmOK Tylöskog1:09:56+17:0621:11
6Cecilia BjurströmOK Tisaren1:15:37+22:4722:54
7Eva KorkeakoskiOK Milan1:15:39+22:4922:55
8Lillvor NordströmKFUM Örebro OK1:17:04+24:1423:21
9Anna WirenLinköpings SK1:38:40+45:5029:53

Öppen motion 5

3 600 m, 9 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Karin AnderssonVästerås SOK44:1112:16
2Felix SinclairKlubblös1:08:35+24:2419:03
3Nina AnderssonKöping-Kolsva OK1:31:44+47:3325:28
4Monika AlgotssonOK Tylöskog1:35:19+51:0826:28
5Ann-Sofie BergOK Tisaren1:37:48+53:3727:10
6Sanna SanderOK Milan1:39:49+55:3827:43
Cecilia HolmbergOK Tylöskogej godkänd
Stina BjörnbergVästerås SOKej godkänd
Kent MossbäckHagaby GoIF Örebroutgått
Karin SandqvistVästerås SOKej start

Öppen motion 7

3 200 m, 43 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Anders Södersten-DahlgrenFilipstads OK26:508:23
2Mikael UtterSurahammars SOK33:31+6:4110:28
3Per SvenssonFinspångs SOK34:17+7:2710:42
4Hugo FriskVästerås SOK34:38+7:4810:49
5Henrik NettelmarkSurahammars SOK36:55+10:0511:32
6Kristin JacobsonKFUM Örebro OK37:17+10:2711:39
7Åke SundinHällefors OK39:27+12:3712:19
8Ida MattssonVästerbergslagens OL40:12+13:2212:33
9Ronnie DahlgrenGustavsbergs OK40:27+13:3712:38
10Per-Inge JohanssonKlubblös41:26+14:3612:56
11Fredrika NordquistTäby OK43:56+17:0613:43
12Karin RabeUlriksbergs IK44:20+17:3013:51
13Eva WadmanVästerås SOK44:52+18:0214:01
14Carin RosénGustavsbergs OK45:40+18:5014:16
15Eddie IsraelssonLindebygdens OK45:55+19:0514:20
16Anna-Lena AnderssonVästerbergslagens OL47:43+20:5314:54
17Vanda KuthanovaFagersta OK48:31+21:4115:09
18Björn RisbyOK Kåre48:42+21:5215:13
19Gabriella WennblomHagaby GoIF Örebro49:57+23:0715:36
20Åke AlgotssonOK Tylöskog51:45+24:5516:10
21Tony HolmbergOK Tylöskog53:52+27:0216:50
22Lars AnderssonVästerbergslagens OL55:39+28:4917:23
23Karin ÅkermanVästerås SOK55:47+28:5717:25
24Elin PetterssonSurahammars SOK57:19+30:2917:54
25Bosse EngborgHällefors OK57:49+30:5918:04 Ladda ner rutt i gpx-format
26Per WadmanVästerås SOK59:03+32:1318:27
27Christer RognellVallentuna-Össeby OL1:00:52+34:0219:01
28Agneta HasselkvistOK Milan1:01:59+35:0919:22
29Monica HallorOK Tisaren1:03:39+36:4919:53
30Daniel ErikssonKFUM Örebro OK1:04:17+37:2720:05
31Marit ÄngHagaby GoIF Örebro1:04:28+37:3820:08
32Karin SärnbrinkOK Tisaren1:05:22+38:3220:25
33Marie RisbyOK Kåre1:06:15+39:2520:42
34Lars BroströmDegerfors OK1:12:33+45:4322:40
35Peter BäckArboga OK1:14:22+47:3223:14
36Kristina BäckArboga OK1:15:03+48:1323:27
37Yvonne TovenKöping-Kolsva OK1:15:27+48:3723:34
38Erik ÖjeboKFUM Örebro OK1:16:30+49:4023:54
39Ann-Sofi SandvikAvesta OK1:17:17+50:2724:09
40Sven JacobsonOK Milan1:17:38+50:4824:15
41Karin ÖstlinOK Milan1:20:38+53:4825:11
Kjell LarssonOK Alfernaej godkänd
Torgny OttossonOK Torfinnutgått

Öppen motion 8

4 600 m, 17 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Marcus HalvarssonKFUM Örebro OK40:348:49
2Hans LibergOK Milan48:17+7:4310:29
3Martin FagerlundKFUM Örebro OK49:25+8:5110:44
4Niklas ErikssonVästerbergslagens OL52:39+12:0511:26
5Thomas NilssonStora Tuna OK54:24+13:5011:49
6Mattias BrandtHällefors OK57:09+16:3512:25
7Mohammad MahmoodiSäterbygdens OK58:57+18:2312:48
8Andreas BergLinköpings OK59:24+18:5012:54
9Thorsten SvenssonFinspångs SOK1:00:18+19:4413:06
10Johanna NordströmKFUM Örebro OK1:01:12+20:3813:18
11André BjärbyFrosta OK1:02:24+21:5013:33
12Tomas VidfeltLindebygdens OK1:03:43+23:0913:51
13Petter WikströmOK Tisaren1:06:05+25:3114:21
14Hans PetterssonLinköpings SK1:06:58+26:2414:33
15Lennart MyrehedVandrarringen1:08:08+27:3414:48
16Maria MagnussonKFUM Örebro OK1:26:37+46:0318:49
17Anna BjärbyFrosta OK1:41:14+1:00:4022:00

H14Kort

2 500 m, 1 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Nils SkymbergKFUM Örebro OK41:1416:29

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser