Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för Hallands 3-dagars, etapp 2, lång

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationPressresultatlistaLadda upp ruttSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars
Arrangörsorganisationer: Halmstad OK / Laholms IF OK / OK Lindéna / Oskarströms OK / Simlångsdalens IF
Datum: fredag 13 juli 2018 - söndag 15 juli 2018

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 2, lång (totalt)Etapp 3, lång, jaktstartEtapp 3, lång, jaktstart (totalt)

Inskolning

1 650 m, 58 startande
PlacNamnOrganisationTidDiff
Elsa AhlstrandVäxjö OKfullföljt
Veronica AnderssonFjärås AIKfullföljt
Ella ArvidssonIF Rigorfullföljt
Elin BergHalmstad OKfullföljt
Elsa BergGarda OKfullföljt
Julia BergHalmstad OKfullföljt
Evelina BergagårdTolered-Utby Ol-klubbfullföljt
Nova BrundinKinnaströms SKfullföljt
Selma BrundinKinnaströms SKfullföljt
Mattis CarlströmIK Hakarpspojkarnafullföljt
Tuva DahlgrenIK Ymerfullföljt
Märta DuellHestra IFfullföljt
Alma FaxénVäxjö OKfullföljt
Liam FjärrnäsOK Bävernfullföljt
Erik FrisagårdKlubblösfullföljt
Isak GrönlundLunds OKfullföljt
Tilda HarrieLunds OKfullföljt
Freja HarryssonKlubbblösfullföljt
Signe HarryssonHalmstad OKfullföljt
Lillie HartvigssonKlubblösfullföljt
Leonard HasselströmKlubblösfullföljt
Vincent HasselströmKlubblösfullföljt
Hjalmar HörnquistAnderstorps OKfullföljt
Johanna HörnquistAnderstorps OKfullföljt
Melker JansonFrämmestads IKfullföljt
Märta JohanssonFK Friskus-Varbergfullföljt
Linn JunforsOK Skogshjortarnafullföljt
Olivia KarlssonIK Uvenfullföljt
Benjamin KrabekOdense OKfullföljt
Mio KvarndalUlricehamns OKfullföljt
Elina LindénVäxjö OKfullföljt
Theo LindgrenHelsingborgs SOKfullföljt
Robin LönnHalmstad OKfullföljt
Agnes LövhammerBottnaryds IFfullföljt
Alice MarmanderFK Friskus-Varbergfullföljt
Karel MullerTJ Hostivice and friendsfullföljt
Mikkel Mølgaard NielsenOdense OKfullföljt
Nils NikolaisenOppsal Orienteringfullföljt
Astrid NilssonBredaryds SOKfullföljt
Adam NorlanderOK Nackhefullföljt
Alvar OdbroKlubblösfullföljt
Tyra OdbroKlubblösfullföljt
Liv PalmertzHelsingborgs SOKfullföljt
Lowe PalmertzHelsingborgs SOKfullföljt
John RobertssonIFK Göteborgfullföljt
Alinda RundqvistOK Nackhefullföljt
Emma SeverinssonTjällmo-Godegårds OKfullföljt
Isabelle SeverinssonTjällmo-Godegårds OKfullföljt
Jakob SternerSträngnäs-Malmby OLfullföljt
Viktor SunessonOK Alehoffullföljt
Frode SylvanVäxjö OKfullföljt
Love SylvanVäxjö OKfullföljt
Elvin TenggrenOK Stigenfullföljt
Viktor ZachrissonOK Alehoffullföljt
Hjalmar ÅbergTolered-Utby Ol-klubbfullföljt
Simon ÅttingLinköpings OKfullföljt
Nils Öjebo LöfKFUM Örebro OKfullföljt
Evelina AnderssonOK Gipenej godkänd
Ane HjelmstadBækkelagets SKej start
Marie HjelmstadBækkelagets SKej start

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser