Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för Hallands 3-dagars, etapp 3, lång, jaktstart

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationPressresultatlistaLadda upp ruttSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars
Arrangörsorganisationer: Halmstad OK / Laholms IF OK / OK Lindéna / Oskarströms OK / Simlångsdalens IF
Datum: fredag 13 juli 2018 - söndag 15 juli 2018

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 2, lång (totalt)Etapp 3, lång, jaktstartEtapp 3, lång, jaktstart (totalt)

Klasser: Visa alla | H21L | D21L | D21 | H21 | D21K | H21K | D20 | H20 | D18 | H18 | D17-20K | H17-20K | D16 | H16 | D16K | H16K | D14 | H14 | D14K | H14K | D12 | H12 | D12K | H12K | D10 | H10 | D35 | H35 | D40 | H40 | D45 | H45 | D50 | H50 | D55 | H55 | D60 | H60 | D65 | H65 | D70 | H70 | D75 | H75 | D80 | H80 | D85 | H85 | D90 | H90 | D21M | H21M | D40M | H40M | D50M | H50M | D60M | H60M | Insk | U1 | U2 | ÖM1 | ÖM2 | ÖM3 | ÖM4 | ÖM5 | ÖM6 | ÖM7 | ÖM8 | ÖM9

Ålder: Visa alla | Visa <16 år | Visa >17 år | Visa juniorer | Visa seniorer | Visa veteraner

Inskolning

1 450 m, 49 startande
PlacNamnOrganisationTidDiff
Veronica AnderssonFjärås AIKfullföljt
Ella ArvidssonIF Rigorfullföljt
Jack Augustsson-HubnerKlubblösfullföljt
Tom Augustsson-HubnerKlubblösfullföljt
Helmer Augustsson-TheorinKlubblösfullföljt
Vilhelmina AxenborgMölndal Outdoor IFfullföljt
Tekla BenkerKlubblösfullföljt
Elin BergHalmstad OKfullföljt
Elsa BergHalmstad OKfullföljt
Julia BergHalmstad OKfullföljt
Josefin BergagårdTolered-Utby Ol-klubbfullföljt
IngRID BergerHalmstad OKfullföljt
Nova BrundinKinnaströms SKfullföljt
Selma BrundinKinnaströms SKfullföljt
Mattis CarlströmIK Hakarpspojkarnafullföljt
Ebba DavidssonKlubblösfullföljt
Oscar DavidssonKlubblösfullföljt
Alma FaxénVäxjö OKfullföljt
Vilmer GudmundssonOK Landehoffullföljt
Leonard HasselströmKlubbblösfullföljt
Vincent HasselströmKlubbblösfullföljt
Hjalmar HörnquistAnderstorps OKfullföljt
Johanna HörnquistAnderstorps OKfullföljt
Isak Jodal JötforsGöteborg Majornafullföljt
Märta JohanssonFK Friskus-Varbergfullföljt
Linn JunforsOK Skogshjortarnafullföljt
Olivia KarlssonIK Uvenfullföljt
Benjamin KrabekOdense OKfullföljt
Mio KvarndalUlricehamns OKfullföljt
Albin LagessonFK Finnfullföljt
Elina LindénVäxjö OKfullföljt
Theo LindgrenHelsingborgs SOKfullföljt
Liv LorenOK Frisenefullföljt
Agnes LövhammerBottnaryds IFfullföljt
Karel MullerTJ Hostivice and friendsfullföljt
Mikkel Mølgaard NielsenOdense OKfullföljt
Nils NikolaisenOppsal Orienteringfullföljt
Adam NorlanderOK Nackhefullföljt
Casper OlssonFK Snapphanarnafullföljt
Elsa PerssonUlricehamns OKfullföljt
Pihla PuontiVehkalahden Veikotfullföljt
Love RidderstedtKlubblösfullföljt
John RobertssonIFK Göteborgfullföljt
Jakob SternerSträngnäs-Malmby OLfullföljt
Lowe ThuressonHalmstad Garnisonfullföljt
Linus WahlströmIF Thorfullföljt
Hjalmar ÅbergTolered-Utby Ol-klubbfullföljt
John ÅhlundKlubblösfullföljt
Simon ÅttingLinköpings OKfullföljt
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OLej start

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser