Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för Närkekvartetten, dag 1, lång

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationPressresultatlistaLadda upp ruttSkriv ut

Tävlingens namn: Närkekvartetten, dag 1, lång
Arrangörsorganisationer: Almby IK / KFUM Örebro OK
Datum: torsdag 10 maj 2018

Inskolning

1 440 m, 45 startande
PlacNamnOrganisationTidDiff
Alva AldinStora Tuna OKfullföljt
Simon Amblie TarandiIFK Lidingö SOKfullföljt
Filip BengtslinLunds OKfullföljt
Svante BergmanOK Skogsfalkenfullföljt
Hugo BilowKFUM Örebro OKfullföljt
Joshua BlythAttunda OKfullföljt
Nora BringertKatrineholms OKfullföljt
Hilda ElfvingStora Tuna OKfullföljt
Theo ElofssonOK Njudungfullföljt
Ester ErikssonIFK Brattforsfullföljt
Lovis ErikssonOK Milanfullföljt
Aron FalkOK Hällenfullföljt
Ester FalkOK Hällenfullföljt
Axel GustafssonTrosabygdens OKfullföljt
Love GöthEksjö SOKfullföljt
Ellen HallonqvistAlmby IKfullföljt
Lucas HalvarssonKFUM Örebro OKfullföljt
Dexter HanssonFrölunda OLfullföljt
Arvid HasselströmMotala AIF OLfullföljt
Alicia HögforsTrosabygdens OKfullföljt
Ylva-li JarlNAIS Orienteringsklubbfullföljt
Casper JohnssonKFUM Örebro OKfullföljt
Hilma KaboIFK Mora OKfullföljt
Selma KaskOK Linnéfullföljt
Gustav LagnetegBoxholm-Mjölby OLfullföljt
Theodor LauriKamrat och IF KIFfullföljt
Anton LundbergOK Renenfullföljt
Signe MartinelleSöders-Tyresöfullföljt
Stina MartinelleSöders-Tyresöfullföljt
Frida MobergFK Göingarnafullföljt
Linnéa PåledalOK Roxenfullföljt
Svante RovinaOK Skogsfalkenfullföljt
Irma SahlstedtSöders-Tyresöfullföljt
Herman SchybergOK Skogsfalkenfullföljt
Axel StridTrosabygdens OKfullföljt
Linnea SundkvistKatrineholms OKfullföljt
Emil ThimbergSöders-Tyresöfullföljt
Ebba VestmanAlmby IKfullföljt
Oliver VibergOK Roxenfullföljt
Vide ZetterbergOK Djerffullföljt
Simon ÅttingLinköpings OKfullföljt
Ingalisa ÖbergOK Hällenfullföljt
Lucas ÖbergOK Hällenfullföljt
Nils Öjebo LöfKFUM Örebro OKfullföljt
William JantzenKFUM Örebro OKej godkänd
Alice GidlöfKFUM Örebro OKej start
Jonas Kraftklubblösej start
Sixten PetterssonStora Tuna OKej start

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser