Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för Bergslagsträffen

TävlingsinformationVisa resultatlista per organisationPressresultatlistaLadda upp ruttSkriv ut

Tävlingens namn: Bergslagsträffen
Arrangörsorganisation: Norbergs OK
Datum: söndag 16 september 2018

D21

6 700 m, 1 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Stina PerssonUmeå OK1:04:479:40

H21

9 800 m, 8 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Pelle EngstrandStora Tuna OK1:00:436:11
2Johan AhlströmVästerås SOK1:10:45+10:027:13
3Fabian WennerbergOK Klyftamo1:14:01+13:187:33
4Erik PerssonOppsal Orientering1:14:19+13:367:35
5Elmar Montero CárcelesVästerås SOK1:29:41+28:589:09
6Thomas E ErikssonKexholms SK1:36:04+35:219:48
7Janne SelkäläKöping-Kolsva OK1:37:48+37:059:58
8Daniel StåhlOK Hammaren2:04:41+1:03:5812:43

D18

5 100 m, 1 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Karin JohanssonGagnefs OK1:30:2217:43

D16

4 600 m, 0 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
Alma WallmanVästerbergslagens OLej start
Malin WilhelmssonKorsnäs IF OKej start

H16

5 300 m, 6 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Henry SvensVästerbergslagens OL48:489:12
2Lucas AhlströmVästerås SOK50:49+2:019:35
3Erik NilssonDalaportens OL51:39+2:519:44
4Hugo FriskVästerås SOK1:03:23+14:3511:57
5Filip BäckArboga OK1:23:05+34:1715:40
Emil AhlströmVästerås SOKej godkänd
Ossian KihlströmDalaportens OLej start
Ludvig BylundFagersta OKej start

D14

3 500 m, 5 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Maja AhlströmVästerås SOK34:159:47
2Ellen PelanderOK Djerf39:19+5:0411:14
3Hanna HermannVästerås SOK1:02:28+28:1317:50
4Sanna HörnellDomnarvets GOIF1:10:31+36:1620:08
Signe ÖhgrenKarlsbyhedens OKej godkänd
Julia AnderssonOK Torej start
Enni LundbergOK Kåreej start
Alva ErssonIFK Mora OKej start

H14

4 000 m, 6 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Elis WiklundVästerås SOK31:277:51
2Vidar NettelmarkSurahammars SOK35:36+4:098:54
3Helmer JöhnemarkStora Tuna OK42:16+10:4910:34
4Arvid JonforsenHallstahammars OK43:34+12:0710:53
5Eric BäckArboga OK51:40+20:1312:55
6Daniel HäggbladDalaportens OL52:46+21:1913:11

D12

2 900 m, 5 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Pauline HaglundIFK Hedemora OK28:319:50
2Amanda BäckArboga OK28:41+0:109:53
3Elsa NilssonDalaportens OL30:45+2:1410:36
4Lovisa BylundFagersta OK43:03+14:3214:50
5Alicia HermannVästerås SOK47:54+19:2316:31

H12

2 900 m, 7 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Axel ThybeckLindebygdens OK24:358:28
2Edvard PelanderOK Djerf28:31+3:569:50
3Elias HörnellDomnarvets GOIF31:02+6:2710:42
4Tor NylundOK Linné33:00+8:2511:22
5Melwin LöwdahlNorbergs OK39:39+15:0413:40
6Albin AnderssonArboga OK52:18+27:4318:02
7Ture HolmstrandArboga OK56:20+31:4519:25
Filip SköldDomnarvets GOIFej start
Olle WallmanVästerbergslagens OLej start

D10

2 200 m, 4 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Lovisa ThybeckLindebygdens OK22:5810:26
2Selma LöfqvistVästerås SOK25:09+2:1111:25
3Freja MattilaHallstahammars OK26:55+3:5712:14
4Hennie LöfgrenStora Tuna OK36:50+13:5216:44
Frida HerbstVästerås SOKej start

H10

2 200 m, 5 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Jonatan HaglundIFK Hedemora OK18:018:11
2Fredrik EricsonFagersta OK20:45+2:449:25
3Erik LundbackStora Tuna OK26:01+8:0011:49
4Emil Li EklundStora Tuna OK41:41+23:4018:56
5Kasper AmnéusDalaportens OL1:12:21+54:2032:53

D40

4 900 m, 1 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Sofia CarlssonLindebygdens OK52:1210:39

H40

7 300 m, 3 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Mattias LöfqvistVästerås SOK1:00:108:14
2Fredrik NormanLjusdals OK1:05:29+5:198:58
3Jonas Jensen-TornehedVästerås SOK1:11:15+11:059:45
Anders PelanderOK Djerfej start

D45

4 500 m, 5 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Malena AhlströmVästerås SOK43:429:42
2Jenny Lind ÖhgrenKarlsbyhedens OK44:17+0:359:50
3Therese BjörklundKöping-Kolsva OK45:37+1:5510:08
4Marie ÅsbergOK Hedströmmen46:06+2:2410:14
5Anna NygårdVästerås SOK53:13+9:3111:49
Hanna WigforssArboga OKej start

H45

6 400 m, 5 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Lars ÖhgrenKarlsbyhedens OK50:417:55
2Per CarlssonStora Tuna OK53:03+2:228:17
3Donald McCarthyÄrla IF57:07+6:268:55
4Hans NykvistStora Tuna OK1:06:42+16:0110:25
5Mickael GöranssonAlmby IK1:08:40+17:5910:43
Johan LundbergOK Kåreej start
Niklas ErikssonVästerbergslagens OLej start

D50

3 700 m, 6 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Pernilla KlemetsKöping-Kolsva OK41:4311:16
2Anna-Karin RyttherVästerbergslagens OL46:23+4:4012:32
3Lotta StålVästerbergslagens OL54:13+12:3014:39
4Anita KlarSäterbygdens OK54:19+12:3614:40
5Berit WetterArboga OK1:06:49+25:0618:03
6Lena LiljeforsAvesta OK1:07:31+25:4818:14
Anna AlbinssonIFK Mora OKej start

H50

6 200 m, 18 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Lars KarlssonValbo AIF43:247:00
2Pär StålVästerbergslagens OL44:41+1:177:12
3Fredrik SoneAttunda OK45:50+2:267:23
4Magnus FredrikssonKorsnäs IF OK53:23+9:598:36
5Petter RanefallIF Thor53:43+10:198:39
6Johan AnderssonValbo AIF54:49+11:258:50
7Ruhdi KarlssonVästerås SOK55:27+12:038:56
8Patrik ThybeckLindebygdens OK55:41+12:178:58
9Stefan BjurstedtSurahammars SOK56:06+12:429:02
10Tomas JonssonVandrarringen56:26+13:029:06
11Jan LindbergKorsnäs IF OK58:55+15:319:30
12Joakim AhlströmVästerås SOK59:49+16:259:38
13Gustaf SameliusVisborgs OK1:01:25+18:019:54
14Benneth SundkvistKöping-Kolsva OK1:02:40+19:1610:06
15Anders JohanssonNAIS Orienteringsklubb1:05:17+21:5310:31
16Peter BäckArboga OK1:08:42+25:1811:04
17Joakim NilssonStora Skedvi IK SOFF1:13:48+30:2411:54
18Robert ÖstlundSäterbygdens OK1:16:23+32:5912:19
Håkan ErikssonMalungs OK Skogsmårdarnaej start

D55

3 700 m, 4 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Ingrid SvenssonStora Tuna OK38:0010:16
2Annika LarssonArboga OK44:20+6:2011:58
3Ragnhild SvensVästerbergslagens OL45:32+7:3212:18
4Sofie NylanderOK Kåre51:52+13:5214:01

H55

5 200 m, 15 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Stefan NybergAvesta OK42:068:05
2Jan-Åke Stolt KarlssonOK Milan43:33+1:278:22
3Lennart WahlgrenRehns BK45:11+3:058:41
4Roger ÅsbergOK Hedströmmen47:12+5:069:04
5Mikael BacklundDalaportens OL47:26+5:209:07
6Kjell KlarSäterbygdens OK47:56+5:509:13
7Anders LundJärfälla OK51:03+8:579:49
8Björn AlbinssonIFK Mora OK51:43+9:379:56
9Anders S NybergSäterbygdens OK53:58+11:5210:22
10Peter LundbergJärfälla OK57:09+15:0310:59
11Klas LindgrenVästerås SOK1:01:45+19:3911:52
12Jan NylundOK Linné1:02:01+19:5511:55
13Håkan SvenssonAlmby IK1:08:06+26:0013:05
14Fredrik NilssonKFUM Örebro OK1:17:34+35:2814:55
Erik BengtssonSala OKej godkänd

D60

3 400 m, 4 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Mari-Louise LundgrenStora Tuna OK40:0711:47
2Inger AnderssonÅrsunda IF40:33+0:2611:55
3Lena PerssonGamleby OK42:28+2:2112:29
4Eva WareniusAvesta OK1:05:24+25:1719:14
Catharina EkmanVästerås SOKej start

H60

4 700 m, 11 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Roger LindLeksands OK37:508:02
2Johnny NilssonStora Skedvi IK SOFF37:55+0:058:04
3Lars-Åke AnderssonArboga OK38:23+0:338:10
4Thom SandvikAvesta OK39:24+1:348:22
5Peter LidholmIFK Hedemora OK39:54+2:048:29
6Svante LindgrenKorsnäs IF OK44:27+6:379:27
7Jan-Olof BjörklundBjursås OK45:21+7:319:38
8Arne HolmerIFK Mora OK48:13+10:2310:15
9Peter SvenssonAvesta OK52:33+14:4311:10
10Sven-Anders OlssonAttunda OK56:45+18:5512:04
11Sven-Erik LevinTierps SOK57:39+19:4912:15
Rolf KullaValbo AIFej start

D65

3 400 m, 9 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1IngMarie ÅsenlundGävle OK35:5310:33
2Britt Linnéa ErikssonSala OK38:31+2:3811:19
3Ann-Britt GöranssonAlmby IK38:54+3:0111:26
4Lisbeth HörnellDomnarvets GOIF42:50+6:5712:35
5Monica LööfMariestads FK44:50+8:5713:11
6Lena JansonArboga OK45:03+9:1013:15
7Annika NorströmHallstahammars OK45:52+9:5913:29
8Annika GillgrenGävle OK51:21+15:2815:06
9Lena HedmanHallstahammars OK54:35+18:4216:03

H65

4 700 m, 14 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Hasse ÅbergValbo AIF40:528:41
2Kjell LidholmIFK Hedemora OK41:12+0:208:45
3Roland WareniusAvesta OK45:39+4:479:42
4Stefan ÖbergOK Milan46:17+5:259:50 Ladda ner rutt i gpx-format
5Lars ÖstlinOK Milan47:12+6:2010:02
6Per Erik FogelVästerås SOK47:14+6:2210:02
7Gunde HjalmarssonStora Tuna OK47:51+6:5910:10
8Gunnar MunkteliusSurahammars SOK48:06+7:1410:14
9Lasse KokkonenLångshyttans AIK OK48:33+7:4110:19
10Ingemar PerssonGamleby OK49:39+8:4710:33
11Bengt JohanssonOK Skogshjortarna50:46+9:5410:48
12Hans-Erik SkalbergVästerås SOK51:57+11:0511:03
13Bengt HanssonSäterbygdens OK1:10:07+29:1514:55
Roland BergSäterbygdens OKej godkänd
Olle BlomgrenOK Södertörnej start

D70

2 500 m, 6 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Margareta LöfqvistVästerås SOK38:4315:29
2Barbro MöllbergArboga OK40:08+1:2516:03
3Eva HalvarsonOK Kåre44:10+5:2717:40
4Elke WilkeTierps SOK58:28+19:4523:23
5Siv FrodinKöping-Kolsva OK1:15:26+36:4330:10
6Eva KjellmanVandrarringen1:18:44+40:0131:29

H70

3 800 m, 7 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Nils-Erik ErikssonSala OK38:1510:03
2Leif ErikssonHeby AIF38:37+0:2210:09
3Claes NidebornStora Tuna OK38:55+0:4010:14
4Magnus SäverosNilivaara IS40:56+2:4110:46
5Östen ErikssonAvesta OK46:22+8:0712:12
6Hans KäckDalaportens OL46:55+8:4012:20
7Christer HellströmStora Tuna OK51:11+12:5613:28
Alf LindbergKöping-Kolsva OKej start
Ulf SvedestamEskilstuna OLej start

D75

2 000 m, 3 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Ing-Marie MozéliusStora Tuna OK32:3516:17
2Gunborg WestinLeksands OK32:50+0:1516:25
3Ethel NordLindebygdens OK40:32+7:5720:16
Inger LundSala OKej start

H75

3 500 m, 12 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Karl JohanssonIFK Hedemora OK34:089:45
2Ragnar ErikssonOK Hedströmmen39:07+4:5911:10
3Roland NordLindebygdens OK40:48+6:4011:39
4Sören JohanssonSala OK43:05+8:5712:18
5Hans AnderssonVästerås SOK44:22+10:1412:40
6Jan JohanssonIFK Hedemora OK45:23+11:1512:58
7Karl-Gustav KlemetsKöping-Kolsva OK45:49+11:4113:05
8Torbjörn TirénHellas Orientering46:55+12:4713:24
9Hans L AnderssonVästerbergslagens OL51:23+17:1514:40
10Rolf BjärudVästerbergslagens OL52:04+17:5614:52
11Lars KjellmanVandrarringen1:14:11+40:0321:11
Per HaepplingVästerås SOKej godkänd

H80

2 500 m, 7 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1John VallinOK Hedströmmen36:1614:30
2Svante NyströmVästerbergslagens OL39:33+3:1715:49
3Ingemar JohanssonIFK Hedemora OK42:03+5:4716:49
4Erik LindbergKorsnäs IF OK51:45+15:2920:42
5Lennart ErikssonOK Enen56:17+20:0122:30
6Nils JanssonSkattkärrs SOK59:31+23:1523:48
Janne MånssonLeksands OKej godkänd
Folke NyströmVästerbergslagens OLej start

Inskolning

2 100 m, 2 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Elian DelsöSurahammars SOK34:4516:32
2Cecilia CarlssonVästerås39:01+4:1618:34

U1

2 100 m, 9 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Tea AnderssonFagersta OK25:0311:55
2Victor HaglundIFK Hedemora OK26:05+1:0212:25
3Lova HolmströmIFK Hedemora OK26:14+1:1112:29
4Freja PerssonDomnarvets GOIF30:22+5:1914:27
5Vega KoivistoNorbergs OK31:48+6:4515:08
6Magda GeorssonNorbergs OK36:12+11:0917:14
7Ellie VainionpääDalaportens OL37:29+12:2617:50
8Kevin AmnéusDalaportens OL45:00+19:5721:25
9Olle StinessenDalaportens OL45:25+20:2221:37

U2

2 200 m, 6 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Amelia Li EklundStora Tuna OK30:1713:45
2elias MalmgrenVästerås SOK30:31+0:1413:52
3Wilma LarssonSala OK31:48+1:3114:27
4Lovisa PerssonDomnarvets GOIF37:54+7:3717:13
5Tova HolmstrandArboga OK53:37+23:2024:22
6Leni AnderssonArboga OK1:05:22+35:0529:42

Öppen motion 1

2 200 m, 1 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Marie LöwdahlNorbergs OK36:1516:28

Öppen motion 3

2 900 m, 12 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Frida JonforsenHallstahammars OK31:5711:01
2Karin GunnarssonSurahammars SOK36:08+4:1112:27
3Catrine StoltOK Milan41:32+9:3514:19
4Malin FriskVästerås SOK43:36+11:3915:02
5Anders HolmströmKlubblös43:42+11:4515:04
6Kerstin SundbergVästerås SOK44:21+12:2415:17
7Gunilla Maria BrusVästerbergslagens OL51:46+19:4917:51
8Johan AnderssonArboga OK51:51+19:5417:52
9Elisabeth W-ErikssonAvesta OK51:55+19:5817:54
10Liz PorteousVästerås SOK59:33+27:3620:32
11Jerry LarssonSala OK1:18:51+46:5427:11
12Pär WiklundVästerås SOK1:38:20+1:06:2333:54
Åsa AnderssonArboga OKej start
Anders KihlströmDalaportens OLej start

Öppen motion 5

3 500 m, 13 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Anna LundSurahammars SOK40:5211:40
2Emma KlemetsKöping-Kolsva OK45:52+5:0013:06
3Erica LöfqvistVästerås SOK48:30+7:3813:51
4Felix LarssonArboga OK50:10+9:1814:20
5Enrico VieroVandrarringen51:41+10:4914:46
6Ellen ThorsénSurahammars SOK52:57+12:0515:07
7Margareta Osin-PärnebjörkSOK Joar Viking Enköpin53:07+12:1515:10
8Kristina BäckArboga OK54:55+14:0315:41
9Torbjörn HaldammenSOK Joar Viking Enköpin57:03+16:1116:18
10Per HermannVästerås SOK1:06:01+25:0918:51
11Jens AnderssonFagersta OK1:14:06+33:1421:10
12Cecilia ErikssonNorbergs OK1:35:46+54:5427:21
Dennis LarssonSala OKej godkänd

Öppen motion 7

2 900 m, 47 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Daniel ForsströmKöping-Kolsva OK23:208:02
2Thomas TörnkvistKöping-Kolsva OK23:46+0:268:11
3Per HolmstrandArboga OK25:54+2:348:55
4Hanna  BrusSnättringe SK26:35+3:159:10
5Esko StadigSK Trim/Virsbo30:02+6:4210:21
6Hans WestmanVästerås SOK30:43+7:2310:35
7Elmer ÖhgrenKarlsbyhedens OK31:13+7:5310:45
8Hanna HolmströmIFK Hedemora OK31:19+7:5910:47
9Kjell GustafssonOK Järnbärarna32:05+8:4511:03
10Tommy BomanVästerås SOK33:26+10:0611:31
11Sofia StenbergDomnarvets GOIF35:16+11:5612:09
12Sara RudhAvesta OK35:19+11:5912:10
13Håkan LööfMariestads FK35:49+12:2912:21
14Åsa ErlandssonVästerås SOK36:43+13:2312:39
15Patrik FriskVästerås SOK37:28+14:0812:55
16Maria StrömbergAvesta OK37:35+14:1512:57
17Hans WesterOK Järnbärarna38:24+15:0413:14
18Hanna KlarSäterbygdens OK38:42+15:2213:20
19Ann-Sofi SandvikAvesta OK38:45+15:2513:21
20Lennart LindgrenOK Järnbärarna39:00+15:4013:26
21Lisa MattilaHallstahammars OK39:40+16:2013:40
22Per StinessenDalaportens OL39:49+16:2913:43
23Åsa BobergSöderhamns OK39:50+16:3013:44
24Sven-Erik KempeOK Hammaren40:10+16:5013:51
25William LarssonSala OK40:35+17:1513:59
26Nils-Erik HjelmerVandrarringen42:02+18:4214:29
27Thomas NybergAvesta OK42:06+18:4614:31
28Mats SporreStora Tuna OK42:28+19:0814:38
29Britt BjörklundBjursås OK43:04+19:4414:51
30Jan AnderssonNorbergs OK43:13+19:5314:54
31Lotta RudhAvesta OK43:36+20:1615:02
32Carl-Åke FredrikssonKorsnäs IF OK46:17+22:5715:57
33Jonas LarssonSala OK46:20+23:0015:58
34Marita StadigSK Trim/Virsbo47:59+24:3916:32
35Jesper VainionpääDalaportens OL48:42+25:2216:47
36Maria Johansson LissGagnefs OK49:05+25:4516:55
37Elin PetterssonSurahammars SOK50:30+27:1017:24
38Lilith WesterströmLjusdals OK51:52+28:3217:53
39Anna FröbergOK Roxen52:40+29:2018:09
40Evy NordSödertälje IF52:52+29:3218:13
41Karin ÖstlinOK Milan53:32+30:1218:27
42Stig-Olof StålAvesta OK1:00:20+37:0020:48
43Irma FredrikssonKorsnäs IF OK1:03:20+40:0021:50
44Irma BjärudVästerbergslagens OL1:07:59+44:3923:26
45Kristian FellVästerås SOK1:11:50+48:3024:46
Ritva KärkkäinenAvesta OKej godkänd
Hans GretasSegersta OKej godkänd
Mikael AnderssonOK Torej start

Öppen motion 8

4 800 m, 27 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Ola JernströmAvesta OK40:298:26
2Jonas OlssonOK Roxen40:39+0:108:28
3Henrik NettelmarkSurahammars SOK43:14+2:459:00
4Andreas MathisenVästerås SOK44:11+3:429:12
5Lennart MyrehedVandrarringen45:33+5:049:29
6Sten-Åke HolmbergSala OK46:38+6:099:42
7Christer LarssonSala OK46:48+6:199:45
8Dan HedblomDalaportens OL48:35+8:0610:07
9Kristin E KarlssonKexholms SK52:52+12:2311:00
10Gunilla BomanVästerås SOK52:56+12:2711:01
11Frida AnsinSvaide Roma SOK53:23+12:5411:07
12Lena WesterlundOK Djerf54:50+14:2111:25
13Niklas OlssonFagersta OK55:16+14:4711:30
14Wilma ThornellSurahammars SOK56:39+16:1011:48
15Anders GalinSurahammars SOK56:52+16:2311:50 Ladda ner rutt i gpx-format
16Lars HembergGamleby OK58:13+17:4412:07
17Mats BirkestålKöping-Kolsva OK58:53+18:2412:16
18Josiah BergrothVästerås SOK59:17+18:4812:21
19Annika RidellIF Thor59:33+19:0412:24
20Lennart LundgrenAvesta OK1:01:11+20:4212:44
21Olivia FröbergOK Roxen1:02:46+22:1713:04
22Anders GunnarssonSurahammars SOK1:04:34+24:0513:27
23Christer RognellVallentuna-Össeby OL1:05:11+24:4213:34
24Mats ThunwallFagersta OK1:08:01+27:3214:10
25Roger CarlssonVästerås1:13:13+32:4415:15
26Kurt ErikssonVandrarringen1:14:51+34:2215:35
27Torbjörn BergstrandSurahammars SOK1:19:01+38:3216:27

Öppen motion 9

7 500 m, 6 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Magnus ThornellSurahammars SOK57:397:41
2Thomas AnderssonVästerås SOK1:30:20+32:4112:02
3Patrik StrandbergAvesta OK1:30:35+32:5612:04
4Daniel WestbomSäterbygdens OK1:37:44+40:0513:01
Hampus WestmanVästerås SOKej godkänd
Elisabeth WestmanVästerås SOKej godkänd

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser