*** Instance-specific ***

Officiell resultatlista för Skol-OL Kärralundsskolan

TävlingsinformationVisa resultatlista per organisationPressresultatlistaLadda upp ruttSkriv ut

Tävlingens namn: Skol-OL Kärralundsskolan
Arrangörsorganisation: Göteborg-Majorna OK
Datum: tisdag 16 maj 2017

Öppen motion 3

2 500 m, 12 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Granat Hilda9B48:4619:30
2Leonardsson Julia9B57:37+8:5123:02
3Mattsson Arvid9A59:23+10:3723:45
4Lundgren Josefine9B1:03:07+14:2125:14
5Taghipour Isabella9B1:08:21+19:3527:20
6Collin Thea9C1:08:29+19:4327:23
7Laag Emil9C1:09:09+20:2327:39
8Stenman Ludvig9A1:28:40+39:5435:28
Careberg Madeleine9Aej godkänd
Jama Salma9Aej godkänd
Nilsson Hannes9Aej godkänd
Petrovic J Alexander9Bej godkänd

Öppen motion 5

3 700 m, 34 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Coxner Albin9C49:0913:17
2Stoppani Leo9C51:50+2:4114:00
3Schröder Märtha9C53:23+4:1414:25
4Lööf Philip9C58:14+9:0515:44
5Cleave Albin9A1:08:47+19:3818:35
6Jonhäll Stig9C1:09:55+20:4618:53
7Ljungberg Lisa9A1:10:32+21:2319:03
8Olsson Jesper9A1:14:21+25:1220:05
9Fernlund Andreas9B1:14:40+25:3120:10
10Månsson Lukas9B1:16:05+26:5620:33
11Dillner Ebba9B1:16:32+27:2320:41
12Malmqvist T Rebecca9B1:17:52+28:4321:02
13Wålemark Patrik9A1:18:13+29:0421:08
14Bjerke Lovisa9B1:18:24+29:1521:11
15Särnholm Annie9B1:19:34+30:2521:30
16Andblad Tindra9A1:27:34+38:2523:40
17Gabay Oliver9A1:27:51+38:4223:44
18Anderson Sebastian9A1:27:53+38:4423:45
19Dehghani B-K Benny9A1:29:15+40:0624:07
20Seyed Maral9A1:29:58+40:4924:18
21Franck Lava9B1:33:21+44:1225:13
22Frithiofsson Filip9B1:34:28+45:1925:31
Ahadi-Avini Nathalie9Aej godkänd
Harju Ellen9Aej godkänd
Hjalmarsson Olof9Bej godkänd
Axelsson Hampus9Bej godkänd
Boman Elin9Bej godkänd
Eriksson Oliver9Cej godkänd
Habari Tina9Cej godkänd
Claesson Otto9Cej godkänd
Måneskiöld Max9Cej godkänd
Rundqvist Michaela9Cej godkänd
Nilsson Ebba9Cej godkänd
Säll Adam9Bej godkänd

Öppen motion 7

3 100 m, 24 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Sigurdson Johannes9A42:2613:41
2Johansson Erik9A42:45+0:1913:47
3Teow Chris9A43:01+0:3513:52
4Darin Olof9C45:53+3:2714:48
5Turnsek Viktor9C47:40+5:1415:22
6Jönsson Martin9C48:58+6:3215:47
7Woxenius Olof9C49:13+6:4715:52
8Hallquist John9A52:10+9:4416:49
9Grahn Klara9B53:05+10:3917:07
10Hammarlund Arvid9B54:39+12:1317:37
11Welander Jacob9C59:25+16:5919:10
12Björnfot Lina9C1:00:12+17:4619:25
13Cervin Joar9A1:02:33+20:0720:10
14Edh Bastian9C1:05:32+23:0621:08
15Andersson Oliver9B1:10:25+27:5922:42
16Rapp Samuel9B1:14:43+32:1724:06
17Andersson Hedvig9C1:15:15+32:4924:16
18Eek Simon9C1:17:33+35:0725:00
19Liljenberg Sara9B1:24:05+41:3927:07
20Cederroth Felix9B1:25:46+43:2027:40
Wiksell Elin9Aej godkänd
Berget Elias9Bej godkänd
Spets Daniella9Bej godkänd
Vaktnäs Jens9Cej godkänd

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser