Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för 25manna

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: 25manna
Arrangörsorganisationer: Attunda OK / Järfälla OK / Sundbybergs IK / Väsby OK
Datum: lördag 6 oktober 2018

25manna, sträcka 5

1460 startande
PlacNamnLagTidDiff
1Igor PopovHiisirasti 131:55
2Tuomas HeikkiläHelsingin Suunnistajat 132:17+0:22
3Peter ÖbergOK Hällen 132:31+0:36
4Anton KuukkaTampereen Pyrintö 132:42+0:47
5Vili NiemiPaimion Rasti 132:57+1:02
6Janne MänkärläLynx 133:14+1:19
7Roman RyapolovIFK Mora OK 133:15+1:20
8Erik BerzellJärla Orientering 133:16+1:21
9Eirik Kamstrup HovindNydalens SK 133:19+1:24
10Noah ZbindenJärla Orientering 133:36+1:41
11Aleksi SorsaTampereen Pyrintö 133:45+1:50
12Simon WikströmOK Pan-Kristianstad 133:46+1:51
13Daniel StenlundPaimion Rasti 133:48+1:53
14Oskar AndrénOK Tisaren 133:50+1:55
14Ludvig ÅhlundMalungs OK Skogsmårdarna 133:50+1:55
16Ivar LundanesSödertälje-Nykvarn OF 133:51+1:56
16Per BrolundOK Denseln 133:51+1:56
18Joakim SvenskStora Tuna OK 133:59+2:04
18Ivan KuchmenkoJärla Orientering 133:59+2:04
20Anders VisterNydalens SK 134:04+2:09
21Jörgen WickholmOK Trian 134:13+2:18
22Greger TyskOK Kåre 134:15+2:20
23Arto TalvinenMS Parma 134:17+2:22
24Filip WadstenMalungs OK Skogsmårdarna 134:20+2:25
25Aapo AaltioKuopion Suunnistajat 134:24+2:29
26Heikki ToivioAngelniemen Ankkuri 134:30+2:35
27Aapo LeskinenLynx 134:43+2:48
28Johan HöijOK Linné 134:44+2:49
28Tobia PezzatiTampereen Pyrintö 134:44+2:49
30Raffael Huber SvenssonIFK Mora OK 134:45+2:50
30Emil AnderssonÄrla IF 134:45+2:50
32Fredrik LöwegrenIFK Göteborg Orientering 134:52+2:57
33Eemeli SuominenHiidenkiertäjät 134:56+3:01
33Victor HelgessonHestra IF 134:56+3:01
35Jani MyllärinenKoovee 134:57+3:02
36Valtteri HeikkinenVehkalahden Veikot 135:02+3:07
36Oskar SandbergMalungs OK Skogsmårdarna 135:02+3:07
38Daniel WernerssonGöteborg-Majorna OK 135:07+3:12
39Ollipekka HeikkiläHelsingin Suunnistajat 135:13+3:18
40Jens WängdahlIFK Göteborg Orientering 135:15+3:20
41Rickard OhlssonSödertälje-Nykvarn OF 135:18+3:23
42Oscar BjörckJärla Orientering 135:20+3:25
43Erik EngstrandIFK Göteborg Orientering 135:23+3:28
43Ilgvars CauneOK Klemmingen 135:23+3:28
45David LingforsOK Linné 135:24+3:29
46Erik LiljequistSödertälje-Nykvarn OF 135:25+3:30
47Olof Larén-SandgrenOK Orion 135:26+3:31
48Tuomo LahtinenLahden Suunnistajat-37 135:30+3:35
49Linus RappIFK Mora OK 135:31+3:36
50Flavio PoltéraSnättringe SK 135:32+3:37
51Andreas HallIFK Lidingö SOK 135:34+3:39
51Hannu-Pekka PukemaRajamäen Rykmentti 135:34+3:39
53Viktor RunnbyGöteborg-Majorna OK 135:35+3:40
53Georgy MavchunEspoon Suunta 135:35+3:40
53Fredrik GlänneforsSöders-Tyresö 135:35+3:40
56Pasi IkonenPaimion Rasti 135:37+3:42
57Hector HainesIFK Lidingö SOK 135:39+3:44
58Oskar ArleboKFUM Örebro OK 135:40+3:45
59Martin HunhammarOK Ravinen 135:41+3:46
60Ari-Pekka JoensuuPaimion Rasti 135:45+3:50
61Arvid NordIK Hakarpspojkarna 135:47+3:52
62Pavlo UshkvarokOK Denseln 135:49+3:54
63Gabriel SturessonLerums SOK 135:52+3:57
64Daniel MartinssonGöteborg-Majorna OK 135:53+3:58
64Erik BlomgrenStora Tuna OK 135:53+3:58
64Jonas AnderssonOK Roxen 135:53+3:58
67Markus AdolfssonTullinge SK 135:54+3:59
67Carl CarlssonNyköpings OK 135:54+3:59
69Albin ThunbergSävedalens AIK 135:55+4:00
70Erik FernlundOK Tisaren 135:56+4:01
71Konsta VanhanenIkaalisten Nouseva-Voima 135:58+4:03
72Tomi NärväHiidenkiertäjät 135:59+4:04
73Eero InkeriVehkalahden Veikot 136:04+4:09
74Josef NordlundOK Linné 136:05+4:10
75Vitalii HychkoSävedalens AIK 136:07+4:12
76Gustaf SparrevikIK Hakarpspojkarna 136:08+4:13
76Gustaf SundbüeOK Hällen 136:08+4:13
78Janne OvaskaVehkalahden Veikot 136:12+4:17
79Lars Young VikNydalens SK 136:13+4:18
80Jesper SjögrenHestra IF 136:14+4:19
80Csaba GössweinOK Linné 436:14+4:19
82Marek SchusterOK Pan-Kristianstad 136:15+4:20
83Jonas NordströmTullinge SK 136:16+4:21
83Axel GranqvistOK Ravinen 136:16+4:21
85Matti KiveläHiidenkiertäjät 136:17+4:22
86Joakim HederskogIK Hakarpspojkarna 136:20+4:25
87Mathias DrageOK Tisaren 136:21+4:26
88Arttu LaaksonenAngelniemen Ankkuri 136:24+4:29
89Zsolt LenkeiIFK Mora OK 136:26+4:31
90Göran WinbladRehns BK 136:27+4:32
91Tommy LindbergOK Roslagen 136:28+4:33
92Juho WesterlundKoovee 136:29+4:34
93Ludwig LjungqvistIK Hakarpspojkarna 136:31+4:36
94Aaro JulkunenMS Parma 136:34+4:39
94Perttu SorsaHiidenkiertäjät 136:34+4:39
94Niklas OlofssonOK Pan-Kristianstad 136:34+4:39
97Antti VainioMS Parma 136:35+4:40
98Daniil BotyginHämeenlinnan Suunnistajat 136:36+4:41
99Olle CarlssonSöders-Tyresö 136:39+4:44
99Viktor SkoogKils OK 136:39+4:44
101Oskar LundqvistMalungs OK Skogsmårdarna 136:42+4:47
102Emanuel HerberthsonLinköpings OK 136:47+4:52
103Erik PetterssonOK Denseln 136:48+4:53
104Fredrik WennermarkSävedalens AIK 136:50+4:55
105Markus LangStora Tuna OK 136:53+4:58
105Sigve VågsnesOppsal Orientering 136:53+4:58
105Daniel LindTumba-Mälarhöjden OK 136:53+4:58
108Lauri LinnainmaaKoovee 136:54+4:59
108Oscar VångellÄrla IF 136:54+4:59
110Pekka HyvönenAngelniemen Ankkuri 136:55+5:00
111Hans Olof AmblieIFK Lidingö SOK 236:56+5:01
112Daniel BogrenIF Hagen 136:57+5:02
113Jouni HeinonenKoovee 137:01+5:06
114Ken PeetersOK Linné 137:04+5:09
114Henri KalveMS Parma 137:04+5:09
116Leonas MockunasHellas Orientering 137:07+5:12
117Erik PerssonOppsal Orientering 137:11+5:16
118Bryan Russel-KeelyIFK Lidingö SOK 137:12+5:17
118Eric RosjöJönköpings OK 137:12+5:17
120Juuso MetsäläLynx 137:15+5:20
121Leo JohanssonOK Kolmården 137:17+5:22
121Rafael DobnikEksjö SOK 137:17+5:22
121Olle HedmanIF Hagen 137:17+5:22
121Aaro RuoholaMS Parma 237:17+5:22
125Carl NäslundVästerås SOK 137:18+5:23
126Simon HedlundÄrla IF 137:19+5:24
126Emil FolinoKarlskrona SOK 137:19+5:24
128Morten Jarvis WestergårdIFK Göteborg Orientering 137:25+5:30
128Thomas RexSundsvalls OK 137:25+5:30
130Heino OllinSävedalens AIK 137:26+5:31
131Topias NiemiHelsingin Suunnistajat 137:27+5:32
131Jörgen OhlinTullinge SK 137:27+5:32
133Lars PerssonHagaby GoIF Örebro 237:28+5:33
134Anders HederskogIFK Göteborg Orientering 237:29+5:34
135Olle JosarpOK Tisaren 137:31+5:36
136Victor BergstrandLinköpings OK 137:32+5:37
137Magnus GlänneforsTullinge SK 137:35+5:40
137Christian HjalmarssonKamrat och IF KIF 137:35+5:40
137Luukas ValtonenHelsingin Suunnistajat 337:35+5:40
140Daniil ElizarovHiisirasti 137:39+5:44
141Sampo RahkoSK Pohjantähti 137:40+5:45
142Emil LjungemyrOK Kolmården 137:42+5:47
143Per ÖbergOK Hällen 137:43+5:48
143Juha LuomaIkaalisten Nouseva-Voima 137:43+5:48
145Topi HasuOK Trian 137:44+5:49
145Anders EnglidTumba-Mälarhöjden OK 137:44+5:49
147Tommy SöderbergOK Hällen 137:45+5:50
147Liutauras BileviciusOK Roslagen 137:45+5:50
149Henrik EijsinkNydalens SK 137:47+5:52
150Anders BäckströmIF Femman 137:48+5:53
151Santeri SainioKangasala SK 137:51+5:56
152Johannes PohjalaHiisirasti 137:56+6:01
153André AnderssonOK Kåre 137:57+6:02
153Rinat GabitovEspoon Suunta 137:57+6:02
153Oskar EklöfHagaby GoIF Örebro 137:57+6:02
153Aapo TonderLappeen Riento 137:57+6:02
153Mikael KristenssonSkåneslättens OL 137:57+6:02
158Per SjögrenKFUM Örebro OK 138:02+6:07
158Jörgen GranefeltOK Tyr 138:02+6:07
160Arvid HenrikssonJärla Orientering 238:04+6:09
160Rasmus LundbergOK Bävern 138:04+6:09
162Daniel BlomsterOK Trian 138:05+6:10
162Göran ThimbergSöders-Tyresö 138:05+6:10
164Janne NieminenPaimion Rasti 238:06+6:11
165Matias SankariLahden Suunnistajat-37 138:07+6:12
165Lauri SorsaHiidenkiertäjät 238:07+6:12
167Simon LarssonSävedalens AIK 238:08+6:13
168Assar HellströmOK Ravinen 138:10+6:15
168Mattias AllaredTumba-Mälarhöjden OK 138:10+6:15
170Didrik HallNyköpings OK 138:14+6:19
171Aleksander BernaciakOK Orion 138:16+6:21
171Mats KindlundOK Tranan 138:16+6:21
171Isac EricssonVäxjö OK 138:16+6:21
174Magnus PalmKFUM Örebro OK 138:21+6:26
175Gustav EklöfUlricehamns OK 138:24+6:29
175Ilya MogilnyHämeenlinnan Suunnistajat 138:24+6:29
177Albin BergkvistOK Kåre 138:25+6:30
177Nils Hammaräng GripOK Orion 138:25+6:30
179Jiri-Pekka RissanenKangasala SK 138:27+6:32
180Martin HammarbergKorsnäs IF OK / Malungs OK Skogsmårdarna 238:31+6:36
181Valters ReneslacisOK Klemmingen 138:32+6:37
182Daniel KoivistoVehkalahden Veikot 138:33+6:38
182Mikko HölliKangasala SK 138:33+6:38
182Jonathan RayOK77 138:33+6:38
185Fredrik PerssonIFK Göteborg Orientering 238:36+6:41
186Oskar SvenssonFinspångs SOK 138:38+6:43
187Jonas AnderssonStora Tuna OK 138:39+6:44
187Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarna 238:39+6:44
187Juho YlinenIkaalisten Nouseva-Voima 138:39+6:44
187Veli KangasHelsingin Suunnistajat 238:39+6:44
191Ola AnderssonOK Orion 138:40+6:45
191Hugo LindbärgOK Södertörn 138:40+6:45
191Emil KaleredOK Denseln 138:40+6:45
194Hugo StrömMullsjö SOK / OK Gränsen / Tidaholm SOK Sisu 138:43+6:48
195Jan OlmKils OK 138:46+6:51
196Ville MannonenHelsingin Suunnistajat 138:47+6:52
196Kalle LarssonÄrla IF 238:47+6:52
198Teemu EerolaTampereen Pyrintö 138:52+6:57
198Johan IvarssonJämtland United 238:52+6:57
200Oskar LindEksjö SOK 138:53+6:58
200Jan BorilFinspångs SOK 138:53+6:58
202Mattias KallhaugeSnättringe SK 138:54+6:59
202Juha LiljaTampereen Pyrintö 238:54+6:59
204Tobias EliassonSundsvalls OK 138:55+7:00
204Viktor AntonssonEksjö SOK 138:55+7:00
204Matti AlonenSuunta Jyväskylä 138:55+7:00
204Harri AndréeJärla Orientering 238:55+7:00
208Henric BrohedeOK Tyr 138:57+7:02
208Josh BeechEspoon Suunta 138:57+7:02
210Ville SaikkoLappeen Riento 138:58+7:03
211Petja PöyhönenRastikarhut 139:00+7:05
212Niklaus ReyNyköpings OK 139:01+7:06
212William LundstedtMullsjö SOK / OK Gränsen / Tidaholm SOK Sisu 139:01+7:06
214Jari VälikorpiRasti-Kurikka 139:03+7:08
214Alexander WestbergOK Tranan 139:03+7:08
216Torbjörn JacobssonOK Rodhen 139:05+7:10
216Jeremias LipsanenNavi 139:05+7:10
216Sören NymalmPargas IF 139:05+7:10
216Matias LautamäkiHämeenlinnan Suunnistajat 139:05+7:10
220Kacper KucaOK Kolmården 139:06+7:11
220Ilya BeliankaSävedalens AIK 239:06+7:11
222Mikko HulkkonenKeravan Urheilijat / SK Uusi / Tuusulan Voima-Veikot 139:09+7:14
223Axel OlssonIF Hagen 139:13+7:18
223Tore BjørnerødOK Moss 139:13+7:18
225Kenneth BuchOppsal Orientering / Nydalens SK 339:14+7:19
226William SturessonLerums SOK 139:16+7:21
226Johan AhlströmVästerås SOK 139:16+7:21
228Tobias JohanssonOK Skogshjortarna 139:17+7:22
229Harald LarssonHagaby GoIF Örebro 139:19+7:24
230Robert WallsténSnättringe SK 139:21+7:26
231Markku EloAngelniemen Ankkuri 139:22+7:27
232Lukas KatvalaKarlskrona SOK 139:25+7:30
233Sixten HillerhagIFK Lidingö SOK 139:27+7:32
234Johan SundénVästerås SOK 139:30+7:35
234William GrunderJärfälla OK 139:30+7:35
234Juha KiveläRaja-Karjalan Suunnistajat 139:30+7:35
237Iivo KotamäkiIkaalisten Nouseva-Voima 139:31+7:36
237Fredrik JohanssonOK Nackhe / Falkenbergs OK / IK Trenne Ullared 139:31+7:36
239Joel KristianssonSkåneslättens OL 139:32+7:37
240Aaro OjalaKouvolan Suunnistajat 139:33+7:38
240Nils NedforsOK Roxen 139:33+7:38
240Olov VikströmSundsvalls OK 139:33+7:38
240Tobias TrofastTjällmo-Godegårds OK 139:33+7:38
244Anders CarlssonIFK Göteborg Orientering 239:34+7:39
245Sören Nilsson PåledalOK Roxen 139:35+7:40
245Henrik AnderssonBredaryds SOK 139:35+7:40
245Tom QuayleOK Nolaskogsarna 139:35+7:40
245Eero JalliMS Parma 239:35+7:40
249Joona HuilaHiisirasti 139:36+7:41
250Thomas RuudOppsal Orientering 139:38+7:43
251Olof LjunggrenLinköpings OK 139:39+7:44
251Henrik GöhlFinspångs SOK 139:39+7:44
253Emil NylinOK Tisaren 239:40+7:45
254Aleksi LammiRasti-Kurikka 139:41+7:46
255Nikolai PetrovetsOK Södertörn 139:42+7:47
256Alexander FrolovOK Södertörn 139:44+7:49
256Jakob WallenhammarHagaby GoIF Örebro 139:44+7:49
256Eric RosanderFinspångs SOK 139:44+7:49
256Martin ŠmelíkHellas Orientering 139:44+7:49
256Albin Olausson AlgotsonMotala AIF OL 139:44+7:49
261Lasse JanssonGävle OK 139:47+7:52
261Richard HejdenbergGävle OK 139:47+7:52
261Fredrik SvenssonJönköpings OK 139:47+7:52
261Jonathan FröjdöPaimion Rasti 239:47+7:52
265Charlie StoltRehns BK 139:50+7:55
265Emil PetterssonKarlskrona SOK 139:50+7:55
265Patrik LindÄrla IF 239:50+7:55
268Tor Andreas AndersenOppsal Orientering 139:53+7:58
269Erik LindOK Linné 239:54+7:59
269Gustaf GranathOK Linné 239:54+7:59
271Joel Käll KarlssonLinköpings OK 139:57+8:02
272Pontus FunkeLeksands OK 139:59+8:04
273Egil EdvardsenGöteborg-Majorna OK 240:03+8:08
274Sven OlssonKorsnäs IF OK / Malungs OK Skogsmårdarna 240:04+8:09
275Fredrik AhnlénOK Hammaren 140:05+8:10
276Mattis HallbergGöteborg-Majorna OK 140:06+8:11
277Fredrik JohanssonBredaryds SOK 140:10+8:15
277Erik PetterssonOK Linné 440:10+8:15
279Tobias ÖströmOK Tyr 140:11+8:16
280Erik ÅkessonVäxjö OK 140:12+8:17
281Stefan P SvanströmOK Österåker 140:13+8:18
282Hampus LarssonFK Göingarna 140:14+8:19
282Tapio HaarlaaHelsingin Suunnistajat 240:14+8:19
284Erik BjörklundOK Linné 240:15+8:20
284Vesa KlemettinenSuunta Jyväskylä 140:15+8:20
284Henrik PetrisiVästerbergslagens OL 140:15+8:20
287Lauri KleemolaLynx 140:16+8:21
287Mathias HallJärla Orientering 240:16+8:21
289Ville PasanenKuopion Suunnistajat 140:17+8:22
289Filip RosjöJönköpings OK 140:17+8:22
291Fredrik WigertzLånghundra IF 140:21+8:26
291Bengt LangelsSkarpnäcks OL 140:21+8:26
291Haakon IngvaldsenKamrat och IF KIF 140:21+8:26
294Jesper SjöblomSödertälje-Nykvarn OF 140:22+8:27
294John LarssonRånäs OK 140:22+8:27
296Otto BalckTäby OK 140:23+8:28
296Victor AxbomOK Landehof 140:23+8:28
298Johan FröbergTjalve IF Norrköping / Skogspojkarnas OK 140:24+8:29
299Ilari HaltiaRajamäen Rykmentti 140:25+8:30
299Erik SisellGävle OK 140:25+8:30
299Pietu JutilaRastikarhut 140:25+8:30
299Mikael BoströmEspoon Suunta 140:25+8:30
299Thomas OhlinRånäs OK 140:25+8:30
304Niklas SvenssonJärfälla OK 140:29+8:34
304Erik MemmiHalmstad OK 140:29+8:34
306Marcus LundagårdsAlfta-Ösa OK 140:30+8:35
307Tobias LindellOK Alehof 140:32+8:37
307Axel BengtssonSol Tranås 140:32+8:37
309Jaakko MesiäinenNavi 140:33+8:38
309Janne HeikkaHiidenkiertäjät 240:33+8:38
311Ilkka KohvakkaKouvolan Suunnistajat 140:34+8:39
312Arto NiiranenKuopion Suunnistajat 140:35+8:40
312Björn ArvidssonStora Tuna OK 240:35+8:40
314Jere KommioHämeenlinnan Suunnistajat 140:36+8:41
315Oskari NummelinTurun Suunnistajat 140:37+8:42
316Anton HänströmTäby OK 140:39+8:44
316Timo KarppinenSK Pohjantähti 140:39+8:44
316Johannes RidefeltOK Linné 240:39+8:44
319Håkan SvenssonBredaryds SOK 140:40+8:45
320Martin JönssonFK Friskus-Varberg 140:42+8:47
321Mattis PerssonEksjö SOK 140:43+8:48
322Niko KauriaOlavin Rasti 140:44+8:49
323Teemu NiskanenLahden Suunnistajat-37 140:48+8:53
324Marko ManninenNavi 140:51+8:56
324Marko TölliSuunta Jyväskylä 140:51+8:56
326Eric HanssonIK Hakarpspojkarna 240:52+8:57
326Thomas BedinIndre Østfold OK 140:52+8:57
328Mattias CarlsteinIFK Lidingö SOK 240:53+8:58
329Simon BohmanRånäs OK 140:54+8:59
330Mattias ZackrissonOK Roxen 140:55+9:00
331Håkon HeggedalOppsal Orientering / Nydalens SK 340:56+9:01
332Johnny HålsjöGöteborg-Majorna OK 240:57+9:02
333Olli SuonpääMS Parma 240:58+9:03
334Fredrik PerssonHalmstad OK 140:59+9:04
334Danila KhohlovHellas Orientering 140:59+9:04
336Sören SturessonLerums SOK 141:00+9:05
336Ulf PerssonIFK Enskede 141:00+9:05
338Anders HåkanssonOK Kåre 141:01+9:06
339Petter HaraldssonKamrat och IF KIF 141:02+9:07
339Niklas WestbladOK Ravinen 341:02+9:07
341Jeremias JoutsensaariKangasala SK 141:03+9:08
341Allan HedbergOK Pan-Kristianstad / Lunds OK 241:03+9:08
343Otto ItkonenTurun Suunnistajat 141:05+9:10
343Benjamin LangerakJärfälla OK 141:05+9:10
345Robert JohanssonTäby OK 141:07+9:12
346Patrik VäisänenKouvolan Suunnistajat 141:09+9:14
347Manne HammarbergJärfälla OK 141:10+9:15
348Miika IrtolaKouvolan Suunnistajat 141:11+9:16
348Simon DahlbergOK Nolaskogsarna 141:11+9:16
350Martin NilssonSnättringe SK 241:13+9:18
351Mikael AnderssonOK Kolmården 141:14+9:19
351Joel SågforsIF Femman 141:14+9:19
353Martin SundlöfGävle OK 141:15+9:20
353Martin SandOK Tisaren 241:15+9:20
353Niclas LarssonKöping-Kolsva OK 141:15+9:20
353Andreas StalderOLV Luzern 141:15+9:20
357Fredrik WallinCentrum OK 141:16+9:21
358Hugo EricssonVäxjö OK 141:19+9:24
359Klaus HaanpääPaimion Rasti 241:21+9:26
360Andreas HolmqvistHestra IF 141:22+9:27
360Fredrik NorellFrölunda OL 141:22+9:27
362Oscar ModigOK Pan-Kristianstad 141:23+9:28
362Ville LuomaHiidenkiertäjät 241:23+9:28
364Oskar NymanOK Tyr 141:24+9:29
364Caj SnickarsOK77 141:24+9:29
364Harri HietamäkiVaasan Suunnistajat 141:24+9:29
367John SolbreckLånghundra IF 141:25+9:30
368Andreas SamuelssonOK Vivill / Fredrikstad SK 141:27+9:32
369Michael ReforsJärla Orientering 241:28+9:33
370Michal BestaJönköpings OK 141:30+9:35
371Isak PrellnerSkåneslättens OL 141:31+9:36
371Andreas AxelssonTjällmo-Godegårds OK 141:31+9:36
373Viacheslav MatiashOK Tisaren 241:32+9:37
374Anton HanssonIK Hakarpspojkarna 241:33+9:38
375Lars BernTolered-Utby Ol-klubb 141:34+9:39
376Erik MagnussonOK Nolaskogsarna 141:35+9:40
377Olof SmittSödertälje-Nykvarn OF 441:36+9:41
378Jaakko LaineHiidenkiertäjät 241:37+9:42
378Oscar AnelandOK Ravinen 241:37+9:42
380Isak OlssonStenungsunds OK / Herrestads AIF / OK Skärmen / Stigsökarna 141:38+9:43
381Vesa NokkaPunkalaitumen Kunto 141:40+9:45
382Christoffer JohanssonTrollhättans SOK 141:41+9:46
382Sakari KoivuniemiTampereen Pyrintö 241:41+9:46
384Johan LindahlLånghundra IF 141:42+9:47
385Johan BlomsterIF Thor 141:43+9:48
386Magnus GörasLeksands OK 141:44+9:49
387Lars SoldaggOK Klemmingen 141:46+9:51
388Jakob IngströmIK Hakarpspojkarna 241:47+9:52
388Erik HogedalGöteborg-Majorna OK 241:47+9:52
390Tomi NykänenLahden Suunnistajat-37 141:48+9:53
391Jonathan UllerKils OK 141:50+9:55
392Walter LagerhällRehns BK 141:51+9:56
393Pessi LiukkonenSundsvalls OK 141:52+9:57
393Jani KiuruRaja-Karjalan Suunnistajat 141:52+9:57
393Conny StrandbergGustavsbergs OK 141:52+9:57
396Jarkko RyyppöRastivarsat 141:54+9:59
396Anton KarlssonOK Kullingshof 141:54+9:59
398Emil JonsellIF Thor 141:55+10:00
398Juha LoenbergSkarpnäcks OL 141:55+10:00
398Adam GeorgssonKarlskrona SOK 141:55+10:00
401Emil AndreassonOK Skogshjortarna 141:56+10:01
401Ludvig DanforsMullsjö SOK / OK Gränsen / Tidaholm SOK Sisu 141:56+10:01
403Jörgen JonssonOK Tor 141:58+10:03
404Kari KokkinenHollolan Urheilijat 46 141:59+10:04
405Kari-Pekka SeppänenRastikarhut 142:00+10:05
405Vidar SjögrenTjällmo-Godegårds OK 142:00+10:05
405Kaur KaseDalaportens OL 142:00+10:05
408Hannes SvahnOK Ravinen 142:01+10:06
409Andreas EkbladhSol Tranås 142:02+10:07
410Martin SkärlénHaninge SOK 142:03+10:08
411Björn ArnessonUlricehamns OK 142:05+10:10
411Ville HuomolinLappeen Riento 142:05+10:10
413Hugo SetthagenOK Tranan 142:07+10:12
413Andreas LiljegrenGotlands OF 142:07+10:12
415Jonas PalmSävedalens AIK 242:10+10:15
415Simon EklövOK Linné 342:10+10:15
417Stefan RingOK Löftan 142:11+10:16
418Lukas LarssonOK Skogshjortarna 142:12+10:17
419Magnus JohanssonOK Löftan 142:15+10:20
420Björn HellrupOK Pan-Kristianstad / Lunds OK 242:16+10:21
421Martin LammFrölunda OL 142:18+10:23
422Mikko LepistöHauhon Sisu / Hämeenlinnan Tarmo 142:19+10:24
423Eero MarkkilaRasti-Kurikka 142:20+10:25
423Joel SchüleKoovee 242:20+10:25
425Gustav BjörklundIFK Mora OK / Grycksbo IF OK 342:21+10:26
426Simon MarkendahlHagaby GoIF Örebro 142:22+10:27
426Mattias HolmstrandOK Landehof 142:22+10:27
428Magnus LarssonFK Göingarna 142:23+10:28
428Oskari PesolaHelsingin Suunnistajat 242:23+10:28
430Jonas GidingVallentuna-Össeby OL 142:24+10:29
431Valentin KoziavinSnättringe SK 142:28+10:33
432Lars SjöbergTullinge SK 442:30+10:35
433Johan PerssonAttunda OK 142:31+10:36
434Marcus EkKöping-Kolsva OK 142:32+10:37
434Noa SjöstrandVästerås SOK 242:32+10:37
434Atte NokkaPunkalaitumen Kunto 142:32+10:37
437David KlemanTäby OK 142:33+10:38
437Panu HaaramoEspoon Suunta 242:33+10:38
439Lars VicariNavi 142:34+10:39
440Gunnar EngströmLinköpings OK 242:35+10:40
441Lauri LeirimaaRastivarsat 142:38+10:43
441Henry SvensVästerbergslagens OL 142:38+10:43
441Jean-Marie PfaffHAMOK 142:38+10:43
444Johan GullFK Friskus-Varberg 142:40+10:45
445Oskari LepistöMS Parma 242:41+10:46
446Per JonhedKFUM Örebro OK 242:44+10:49
447Mikko LähdesmäkiRasti-Kurikka 142:46+10:51
447Peter AronssonFK Friskus-Varberg 142:46+10:51
447Mats SöderbergKalmar OK 142:46+10:51
450Markus SinijärviKoovee 242:47+10:52
451Tobias ForsénTullinge SK 442:49+10:54
451Janne HeikkinenHelsingin Suunnistajat 342:49+10:54
453Joel NilssonIFK Göteborg Orientering 242:52+10:57
453Mikael KauppiRasti-Lukko 142:52+10:57
455André SahlstenSkarpnäcks OL 142:54+10:59
456Jörgen ÅhlÅmåls OK 142:55+11:00
456Jan SjöhedGävle OK 242:55+11:00
458Pavel KraskoOK Rodhen 142:56+11:01
459Carl HolmbergIF Hagen 142:58+11:03
460Iivari WillmanRastikarhut 143:01+11:06
461Simon FröjdöPaimion Rasti 243:03+11:08
462Björn WrahmeIFK Mora OK 243:04+11:09
463Martin LarssonHestra IF 143:07+11:12
464Saku ValkilaTurun Suunnistajat 143:08+11:13
465Miika HusuLappeen Riento 143:11+11:16
466Tuomas HakkarainenEspoon Akilles 143:12+11:17
467Johan AllardLinköpings OK 243:16+11:21
468Elin DahlinDomnarvets GOIF 143:17+11:22
469Miika TalaHelsingin Suunnistajat 343:18+11:23
470Mats LundströmOK Raseborg 143:19+11:24
471Lars DragerydÄrla IF 243:21+11:26
472Robert SandbergOK Roslagen 143:22+11:27
472Jesper HåkanssonFK Göingarna 143:22+11:27
474Axel MattssonJärla Orientering 343:23+11:28
475Martin SchagerlindTrollhättans SOK 143:24+11:29
475Tobias KarlssonHagaby GoIF Örebro 243:24+11:29
475Timo KankaanpääMaarian Mahti 143:24+11:29
478Jonatan StåhlSundbybergs IK 143:25+11:30
478Pekka InkeriOlavin Rasti 143:25+11:30
478Linus JohanssonÅmåls OK 143:25+11:30
481Erik RåbergOK Landehof 143:26+11:31
482Klas LarssonOK Milan 143:27+11:32
482Timo KarppinenSK Pohjantähti 243:27+11:32
484Albin TollOK Njudung 143:30+11:35
485Emil SeveliusOK Trian 143:32+11:37
485Magnus BjörkOK Rodhen 143:32+11:37
485Björn CarlsonOK Roxen 243:32+11:37
488Jonny DonnerOK77 143:34+11:39
489Lars JakobssonCentrum OK 143:36+11:41
490Tiitus MustajokiTampereen Pyrintö 243:37+11:42
490Leevi KeronenTampereen Pyrintö 243:37+11:42
492Lasse ForsbergOK Ravinen 343:39+11:44
492Lars SchagerströmGarphyttans IF 143:39+11:44
494Thomas RoskifteOK Moss 143:41+11:46
495Andreas LonaeusUmeå OK 143:42+11:47
495Johan SjögrenVänersborgs SK 143:42+11:47
495Henrik BerggrenOK Denseln 243:42+11:47
498Fredrik HedinIFK Enskede 143:43+11:48
499Sigmund VisterIndre Østfold OK 143:44+11:49
500Ulf LindqvistJämtland United 243:46+11:51
501Jesper HedbergIF Thor 143:48+11:53
501Patrik RosénVäxjö OK 143:48+11:53
503Clas FriesUmeå OK 143:54+11:59
503Ole EdstrømOppsal Orientering 243:54+11:59
505Sven LundbäckDomnarvets GOIF 143:55+12:00
505Henrik LindbladOK Djerf 143:55+12:00
507Rasmus ArfwedsonGöteborg-Majorna OK 243:56+12:01
507Erik Palmfjord SmittKatrineholms OK 143:56+12:01
509Rasmus PetterssonOK Djerf 143:57+12:02
509Ville VierimaaEspoon Akilles 143:57+12:02
511Antti JärvenpääOK77 143:58+12:03
511Amadeus HanssonGotlands OF 143:58+12:03
513Jonas AxelssonLerums SOK 144:01+12:06
513Filip IvarssonOK Hammaren 144:01+12:06
513Lukas GustavssonCentrum OK 144:01+12:06
513Tomas SjökvistOK Österåker 144:01+12:06
517Håkan MattssonGotlands OF 144:03+12:08
517Lars LindgrenValbo AIF / OK Ödmården 144:03+12:08
519Emil GrehnOK Rodhen 144:05+12:10
520Tomas ReibringNyköpings OK 144:08+12:13
521Tapio PeräRajamäen Rykmentti 144:09+12:14
521Oskari ArvelaLahden Suunnistajat-37 244:09+12:14
523Jonas ZakariassonUddevalla OK 144:12+12:17
523Torbjörn ThorsénSkogsluffarnas OK 144:12+12:17
525Anton GunnarssonBredaryds SOK 144:13+12:18
525Mikael TjernbergTumba-Mälarhöjden OK 244:13+12:18
527Gaute BerganOppsal Orientering / Nydalens SK 344:14+12:19
528Edvin SelinFK Göingarna 144:15+12:20
529John HedlundKöping-Kolsva OK 144:16+12:21
530Viktor BarkegrenStora Tuna OK 244:18+12:23
531Sami HärkönenSK Pohjantähti 144:19+12:24
532Claes KlarinVästerås SOK 144:21+12:26
532Mattias KuoskuTolered-Utby Ol-klubb 144:21+12:26
534Carl MagnussonIFK Mora OK / Grycksbo IF OK 344:24+12:29
534Dan NilssonNyköpings OK 244:24+12:29
536Stefan CarlssonAlfta-Ösa OK 144:25+12:30
536Jan NäslundOK Nolaskogsarna 144:25+12:30
538Jesper NilssonUlricehamns OK 144:26+12:31
538Mats ChristianssonUddevalla OK 144:26+12:31
540Halvor Eid NielsenÄrla IF 144:27+12:32
540Staffan JärnIF Femman 144:27+12:32
540Hannnu SillanpääKoovee 244:27+12:32
540Mats FryxellTullinge SK 344:27+12:32
540Ola ZetterströmIK Jarl Rättvik / Bjursås OK / Leksands OK 244:27+12:32
545Anders KarlssonSnättringe SK 244:30+12:35
546Axel BlomFrölunda OL 144:32+12:37
546Juho KangasLapuan Virkiä 144:32+12:37
548Jonas HälldalSkogslöparna 144:33+12:38
548Andreas MobergOK Tyr 244:33+12:38
550Adam NymanCentrum OK 144:34+12:39
551Ville RehnLynx 244:35+12:40
552Jan TorrkullaIF Femman 144:38+12:43
553Mats ErikssonIFK Enskede 144:40+12:45
554Martin MårtenssonOK Vivill / Fredrikstad SK 144:42+12:47
555Noah BechtelFK Friskus-Varberg 144:44+12:49
556Andreas KarlssonOK Vivill / Fredrikstad SK 144:45+12:50
557Axel NalbinMullsjö SOK / OK Gränsen / Tidaholm SOK Sisu 144:47+12:52
557Stefan ErikssonSurahammars SOK 144:47+12:52
559Jani KurhinenSuunta Jyväskylä 144:48+12:53
559Mika HonkasaloPargas IF 144:48+12:53
561Tobias ThorssonOK Löftan 144:50+12:55
562Johannes BladhTullinge SK 244:51+12:56
562Niko LarmalaEspoon Suunta 244:51+12:56
564Tuomas TölliRajamäen Rykmentti 144:52+12:57
564Erik LundhRehns BK 144:52+12:57
564Ludvig NilssonJämtland United 144:52+12:57
564Robert EnbomVänersborgs SK 144:52+12:57
568Jarkko LauronenLaihian Luja 144:54+12:59
569Oskar SundblomRånäs OK 144:55+13:00
570Andreas NikolaussonGotlands OF 144:56+13:01
570Adam SandstedtEksjö SOK / SOK Aneby 244:56+13:01
572Rickard GunsjöOK Bävern 145:00+13:05
573Stefan NybergAvesta OK 145:01+13:06
574Anders TrolinForsa OK 145:02+13:07
575Anton HemlinIK Uven 145:03+13:08
575Magnus SödervallIK Gandvik 145:03+13:08
577Timo GröhnHollolan Urheilijat 46 145:05+13:10
578Erik BerggrenTullinge SK 245:07+13:12
579Lennart BorgSödertälje-Nykvarn OF 245:12+13:17
579Stefan GraadIF Rigor / OK Landehof 345:12+13:17
581Olle HägglundSträngnäs-Malmby OL 145:14+13:19
581Pontus BergströmOK Österåker 145:14+13:19
581Martin AnderssonSjövalla FK 145:14+13:19
584Fredrik BlomsterOK Trian 245:15+13:20
585Jens WernerGustavsbergs OK 145:17+13:22
586Björn OlofssonJämtland United 145:18+13:23
586Tatu SolinEspoon Suunta 245:18+13:23
588Ulf KarlssonStorviks IF 145:20+13:25
589Waldemar AnderssonLånghundra IF 145:23+13:28
589Tero LeppämäkiSaarijärven Pullistus 145:23+13:28
591Axel WasseniusUddevalla OK 145:26+13:31
592Ulf ÖjeboIFK Lidingö SOK 245:27+13:32
592Philip EdvardssonEksjö SOK / SOK Aneby 245:27+13:32
594Joonas OjanenHyvinkään Rasti 145:28+13:33
594Mattias OlofssonOK Enen 145:28+13:33
596Ivan KuninHellas Orientering 145:29+13:34
596Olle Pettersson GradinAttunda OK 145:29+13:34
596Joonas HirviRaja-Karjalan Suunnistajat 145:29+13:34
596Mats EdengrenVallentuna-Össeby OL 145:29+13:34
596Pontus HalldinKFUM Örebro OK 345:29+13:34
601Rudolfs SadrinsOK K?pa 145:30+13:35
602Leif JohanssonOK Njudung 145:31+13:36
602Mats SundbüeSträngnäs-Malmby OL 145:31+13:36
604Jonas BergenfurKils OK / OK Älgen / Skattkärrs SOK 245:32+13:37
604Peter HaglundHaninge SOK 245:32+13:37
606Zdenek LiscinskyTullinge SK 245:33+13:38
606Anders ÄlvegranVästerås SOK 345:33+13:38
608Mattias ArgårdsIFK Mora OK 245:36+13:41
609Lauri NaskaliIkNV/KanSu/KyRa/VaHa 145:39+13:44
610Anton ThorstenssonAvesta OK 145:40+13:45
611Antti TurkkiOlavin Rasti 145:41+13:46
611Joakim GustafssonHalmstad OK 145:41+13:46
613Fredrik ElwingerIF Thor 145:42+13:47
613Heikki TukiainenTampereen Pyrintö 345:42+13:47
615Peter SjödinOK Tisaren 245:43+13:48
615Olle KarlströmOK Linné 345:43+13:48
617Jan HindérTolered-Utby Ol-klubb 145:44+13:49
618Patrik LeicktTullinge SK 445:45+13:50
618Joris HochstetterAlfta-Ösa OK 145:45+13:50
620Ulf JohanssonSurahammars SOK 145:46+13:51
621Ulf BurmanGustavsbergs OK 145:50+13:55
621Viktor LundénAvesta OK 145:50+13:55
623Michal PierzchalaKalmar OK 145:52+13:57
624Carl AuraIFK Hedemora OK / Svärdsjö SOK 145:53+13:58
625Jon ÅkessonForsa OK 145:57+14:02
626Magnus BertilssonOK Skogshjortarna 145:58+14:03
627Melker ForsbergKFUM Örebro OK 145:59+14:04
627Henrik PalmenEspoon Suunta 245:59+14:04
629Johan BanckHjobygdens OK / Bredareds IF / Stora Tuna OK / Tibro OK / Tierps SOK 346:01+14:06
630Fredrik Eriksson ZetterbergOK Djerf 146:02+14:07
631Mikael BacklundDalaportens OL 146:03+14:08
631Pontus ForsbergOK Kullingshof 146:03+14:08
631Daniel GustafssonKFUM Örebro OK 246:03+14:08
634Tomas NormanLeksands OK 146:05+14:10
634Klaus CsúcsIFK Mora OK 246:05+14:10
634Lars-Erik HaslerSurahammars SOK 146:05+14:10
637Jonathan JylltorpLinköpings OK 246:07+14:12
638Samuel LindénAttunda OK 146:09+14:14
638Nuuti HautakangasHyvinkään Rasti 146:09+14:14
638Niclas BehrenfeldtSkarpnäcks OL 146:09+14:14
641Tero HeinikangasRasti-Lukko 146:10+14:15
642Petteri VigrenRasti-Nokia 146:12+14:17
643Martin AnkelOK Alehof 146:17+14:22
644Juho MäkiPunkalaitumen Kunto 146:18+14:23
645Krister GumaeliusWaxholms OK 146:19+14:24
646Peter ÖstmanVästerbergslagens OL 146:22+14:27
646Jussi ParttiNavi 246:22+14:27
648Oskar EngesAttunda OK 146:23+14:28
649Hugo ThunbergOK Alehof 146:24+14:29
649Lauri PartanenHyvinkään Rasti 146:24+14:29
651Arvid StrandbergSkogslöparna 146:27+14:32
652Per Erik JönssonHässleholms OK / Hästveda OK / OK Torfinn 146:31+14:36
652Anders JakobssonOK Södertörn 346:31+14:36
652Ingemar MagnussonOK Måsen 146:31+14:36
655Johan SpetzStenungsunds OK / Herrestads AIF / OK Skärmen / Stigsökarna 146:34+14:39
655Anders LindkvistAlmby IK / OK Tylöskog 146:34+14:39
657Magnus NordströmOK Älvsjö-Örby 146:36+14:41
658Joni HirvonenRastivarsat 146:39+14:44
659Aigars LeibomsOK K?pa 146:40+14:45
659K?rlis Vilci?šOK K?pa 146:40+14:45
659Martin LampinenSödertälje-Nykvarn OF 446:40+14:45
659Patrik KleistBoxholm-Mjölby OL 146:40+14:45
663Anders JonssonIK Vikings OK 146:41+14:46
664Jonatan LarssonUddevalla OK 146:42+14:47
664Anders GedinSäterbygdens OK 146:42+14:47
666Simon LennermoNässjö OK 146:44+14:49
667Cedrik SandellOK Raseborg 146:45+14:50
668Tim FranssenOLV Luzern 146:46+14:51
668Per HåstlundAlmby IK / OK Tylöskog 146:46+14:51
670Magnus HjorthDomnarvets GOIF 146:50+14:55
671Tommy PapSol Tranås 146:52+14:57
672Måns WidemarkTjalve IF Norrköping / Skogspojkarnas OK 146:58+15:03
672Sami IsoherranenLynx 246:58+15:03
672Johan HerbstVästerås SOK 346:58+15:03
675Henrik ErlandssonOK Södertörn 447:00+15:05
675Fabian ValleriusGamleby OK 147:00+15:05
675Kasperi ReijonenOK Trian 247:00+15:05
678Anders GranströmNynäshamns OK 147:01+15:06
679Ulf HylanderNyköpings OK 247:02+15:07
679Ivan KuzminSundsvalls OK 347:02+15:07
681Elias LjungqvistSävedalens AIK 247:03+15:08
682Per MolinHärnösands OK 147:04+15:09
682Jorma OjalainenSK Vuoksi 147:04+15:09
684Rasmus TäckOK Hammaren 147:05+15:10
684Örjan VelletKFUM Örebro OK 247:05+15:10
686Bengt SchwartzOK Kolmården 247:08+15:13
687Ellen BlennowFalköpings AIK OK / Herrljunga SK Skid o OL / Jämsän Retki-Veikot / Markbygdens OK / Tibro OK 247:09+15:14
688Piero SannicoloTullinge SK 347:12+15:17
689Mikko SetäläRasti-Nokia 147:13+15:18
690Thomas JohanssonSundsvalls OK 247:14+15:19
691Anders GranbergOK Klemmingen 147:16+15:21
691Magnus GrahnSödertälje-Nykvarn OF 347:16+15:21
693Mika KuusistoLaihian Luja 147:17+15:22
693Erik AholaKangasala SK 247:17+15:22
695Antonio SeriniIFK Lidingö SOK 247:19+15:24
695Jarmo MaurialaKoovee 247:19+15:24
697Marko VirtaTurun Suunnistajat 247:23+15:28
698Erik JakobsenOK Moss 147:24+15:29
698Wertti AutioHyvinkään Rasti 147:24+15:29
698Anders LindeborgSödertälje-Nykvarn OF 447:24+15:29
701Per ThunbergOK Vivill / Fredrikstad SK 147:27+15:32
702Johan KärrströmTullinge SK 247:29+15:34
703Håkan BlomkvistKils OK / OK Älgen / Skattkärrs SOK 247:30+15:35
703Patrik AdebrantTumba-Mälarhöjden OK 247:30+15:35
705Erik SkärbergVänersborgs SK 147:31+15:36
706Christian OlssonJämtland United 247:33+15:38
706Daniel Svensson HagstedtOK Roslagen / OK Eken 247:33+15:38
708Kjell KlarSäterbygdens OK 147:35+15:40
709Joakim PerssonKils OK 147:38+15:43
709Mattias SandqvistVallentuna-Össeby OL 147:38+15:43
711Björn NilssonTumba-Mälarhöjden OK 347:40+15:45
711Per SanderGöteborg-Majorna OK 447:40+15:45
713Tommi NymanRasti-Lukko 147:41+15:46
713Christian SvenssonVästerviks OK 147:41+15:46
715Simon SandgrenBromma-Vällingby SOK 147:43+15:48
715William NilssonOK Södertörn 447:43+15:48
715Mikko LehtoMaarian Mahti 147:43+15:48
718Mikko KiiskiKymin Suunnistajat 147:44+15:49
719Viktor LindbergOK Roslagen 147:45+15:50
720Martin RinnbäckOK Ravinen 347:47+15:52
720Sampo SankeloLapuan Virkiä 147:47+15:52
722Oskar JacobsonOK Milan 147:50+15:55
722Stefan JohanssonOK Kåre 247:50+15:55
722Ulf TroengOK Linné 547:50+15:55
725Stefan NorinSöders-Tyresö 147:52+15:57
725Mikko LaviKuopion Suunnistajat 247:52+15:57
727Markus HellströmForsa OK 147:53+15:58
728Niklas HelmertzFrölunda OL 147:55+16:00
729Gustav LidénLinköpings OK 247:56+16:01
730Per WollbrandOK Ravinen 247:57+16:02
731Willy FjällborgStenungsunds OK / Herrestads AIF / OK Skärmen / Stigsökarna 147:58+16:03
732Tobias MattssonTrollhättans SOK 147:59+16:04
733Martin BygdénSödertälje-Nykvarn OF 348:00+16:05
734Magnus FredrikssonKorsnäs IF OK / Malungs OK Skogsmårdarna 248:01+16:06
734Gustav ÅhrénMotala AIF OL 148:01+16:06
734Johan PäivikeRastiPiikkiö 148:01+16:06
737Eva ElfvingDomnarvets GOIF 148:05+16:10
737Roger HaapaniemiOK Tor 148:05+16:10
739Mikael HallOK Bävern 148:06+16:11
739Jan HanssonStenungsunds OK / Herrestads AIF / OK Skärmen / Stigsökarna 148:06+16:11
741Klas JohanssonOK Tranan 148:07+16:12
742Magnus SundmarkIK Gandvik 148:08+16:13
743Anders KallinKFUM Örebro OK 348:13+16:18
744Victor KarlssonJärla Orientering 348:15+16:20
745Jonatan AnderssonOK Nackhe / Falkenbergs OK / IK Trenne Ullared 148:17+16:22
746Lars HenrikssonSundsvalls OK 248:19+16:24
746Viktor AnderssonOK Rodhen 248:19+16:24
748Fredrik ForsbergTullinge SK 348:21+16:26
749Jesper StenströmVänersborgs SK 148:26+16:31
749Sampsa LintunenRaja-Karjalan Suunnistajat 148:26+16:31
751Peter GranathSnättringe SK 248:28+16:33
752Artur KulaginHelsingin Suunnistajat 248:32+16:37
753Emil JohanssonOK Bävern 148:33+16:38
753Lasse Karlsson-LodIstrums SK / Gudhems IF / OK Skogsvargarna 148:33+16:38
755Tommy JohanssonVästvärmlands OK 148:35+16:40
756Tomas HermanssonÅmåls OK 148:37+16:42
757Gabriel IrestålSol Tranås 148:38+16:43
758Håkan DahlbäckOK Österåker 148:41+16:46
758Erik BorglundHärnösands OK 148:41+16:46
760Leif KrügerGarphyttans IF 148:43+16:48
761Emil AlexanderssonStora Tuna OK 248:45+16:50
761Anders EdlundGarphyttans IF 148:45+16:50
761Henrik FlordalKatrineholms OK 148:45+16:50
761Sixten TörnqvistVästerås SOK 248:45+16:50
761Jonas Jensen-TornehedVästerås SOK 348:45+16:50
766Marko RajalaHelsingin Suunnistajat 348:46+16:51
767Mika NumminenOK Linné 548:48+16:53
768Matti TahvonenTurun Suunnistajat 348:53+16:58
768David DahlgrenOK Linné 348:53+16:58
770Asko HämäläinenRasti-Nokia 148:54+16:59
770Alexandra PerssonOK Österåker 248:54+16:59
772Anders ErikssonOK Linné 548:57+17:02
773Robert DonnerPargas IF 148:58+17:03
774Jaakko NyrhinenLapuan Virkiä 149:00+17:05
775Mika VenhoMaarian Mahti 149:01+17:06
775Mats BergenfurIK Vikings OK 149:01+17:06
777Tommi HirvonenKeravan Urheilijat / SK Uusi / Tuusulan Voima-Veikot 149:03+17:08
777Andreas AnderssonOK Roslagen / OK Eken 249:03+17:08
779Tapio KarppiLaihian Luja 149:04+17:09
780Torsten MolitorKatrineholms OK 149:06+17:11
780Johan CarlsundTumba-Mälarhöjden OK 249:06+17:11
782Ola HäggströmAndrarums IF 149:07+17:12
783Björn HenrikssonTolered-Utby Ol-klubb 149:08+17:13
783Anders JohanssonJämtland United 149:08+17:13
785Johan HameliusOK Linné 349:09+17:14
786Per LovangVästerbergslagens OL 149:13+17:18
787Jonas NiklassonFalköpings AIK OK / Herrljunga SK Skid o OL / Jämsän Retki-Veikot / Markbygdens OK / Tibro OK 249:15+17:20
787Daniel AnderssonOK Löftan 149:15+17:20
787Sven GranforsOK Landehof 149:15+17:20
790Didier RaxOK77 249:21+17:26
791Johan MalmOK Kolmården 249:22+17:27
791Aapo HäkkinenSaarijärven Pullistus 149:22+17:27
793Tommy LarviKymin Suunnistajat 149:25+17:30
793Daniel TjernbergSödertälje-Nykvarn OF 249:25+17:30
793Lauri LindbergHauhon Sisu / Hämeenlinnan Tarmo 149:25+17:30
796Kenneth JönssonTullinge SK 449:27+17:32
797Oscar MolinBoxholm-Mjölby OL 149:29+17:34
797Håkan JanssonNynäshamns OK 149:29+17:34
799Josef HelanderOK Roxen 249:31+17:36
799Mattias PerssonOK Tyr 249:31+17:36
801Anton BlomgrenHagaby GoIF Örebro 249:32+17:37
802Christopher LindqvistIFK Enskede 149:37+17:42
803Mattias IvaresOK Södertörn 149:38+17:43
803Per Ola UlsethOppsal Orientering / Nydalens SK 349:38+17:43
805Johan PalmgrenTäby OK 249:40+17:45
806Mattias JohanssonAndrarums IF 149:41+17:46
807Carl WennertorpOK Linné 449:44+17:49
807Edvin HenryssonTibro OK 149:44+17:49
809Bo HallbergFalköpings AIK OK / Herrljunga SK Skid o OL / Jämsän Retki-Veikot / Markbygdens OK / Tibro OK 249:46+17:51
809Anders L OlssonGävle OK 249:46+17:51
809Viking FreijSnättringe SK 349:46+17:51
809Tobias Janzon SjöstedtOK Måsen 149:46+17:51
813Alfred LiljeströmGävle OK 249:47+17:52
813Klaas MellebeekHAMOK 249:47+17:52
813Mattias NilssonBjörkfors GOIF 149:47+17:52
816Viktor DahlqvistStorviks IF 149:48+17:53
817Arto RankiAngelniemen Ankkuri 249:49+17:54
817Jens LindquistLånghundra IF 249:49+17:54
819Bo GranstedtIK Hakarpspojkarna 349:50+17:55
820Henrik HamreforsVästerås SOK 249:51+17:56
821Anders JohanssonVästvärmlands OK 149:52+17:57
822Ola CarlénBromma-Vällingby SOK 149:55+18:00
822Karl JanssonFrämmestads IK 149:55+18:00
822Henrik KlarSäterbygdens OK 149:55+18:00
825Mårten LindquistBoxholm-Mjölby OL 149:56+18:01
825Samuel BökeOK Kullingshof 149:56+18:01
825Viggo KlassonOK Ravinen 249:56+18:01
825Per EdströmHärnösands OK 149:56+18:01
829Christer ArksandVallentuna-Össeby OL 149:58+18:03
830Fredrik LarsenIndre Østfold OK 149:59+18:04
831Tim DalheimerIK Vikings OK 150:00+18:05
831Jari KahialaPihkaniskat 150:00+18:05
833Michael HolmgrenIF Thor 250:03+18:08
834Andreas AllerhedIFK Mora OK / Grycksbo IF OK 350:04+18:09
835Torbjörn PerssonNässjö OK 150:06+18:11
835Mathias BjörklundOK Tyr 350:06+18:11
837Anders FriesUmeå OK 150:07+18:12
837Mikko KemppinenHollolan Urheilijat 46 150:07+18:12
839Anders MolinBoxholm-Mjölby OL 150:08+18:13
840Mikael LangerOK Roxen 250:10+18:15
841Trond EvensenOL Tønsberg og Omegn 150:12+18:17
842Mattias AnderssonIK Gandvik 150:13+18:18
843Niklas FlorénIF Rigor / OK Landehof 350:14+18:19
844Oscar KarlssonTrollhättans SOK 250:15+18:20
845Rasmus JonssonTjällmo-Godegårds OK 150:16+18:21
845Henri PasanenOK Trian 250:16+18:21
847Bo BörjessonStorviks IF 150:17+18:22
848Mats BäckströmOK Enen 150:19+18:24
848Emanuel ViklundGustavsbergs OK 250:19+18:24
850Daniel LarssonIFK Göteborg Orientering / Sävedalens AIK 350:20+18:25
851Johan KastenssonEksjö SOK / SOK Aneby 250:21+18:26
851Iiro SeppäTurun Suunnistajat 250:21+18:26
853Håkan JohanssonIK Hakarpspojkarna 350:22+18:27
854Aleksi VälimaaPunkalaitumen Kunto 150:23+18:28
855Per CarlssonNyköpings OK 350:26+18:31
856Johannes SvenssonOK Tyr 250:29+18:34
857Jesper IvarssonKamrat och IF KIF 150:30+18:35
858Thomas EkKöping-Kolsva OK 150:31+18:36
859Aleksi MäenpääKeravan Urheilijat / SK Uusi / Tuusulan Voima-Veikot 150:32+18:37
859Karl Emil LemströmOK Raseborg 150:32+18:37
861Mattias KarlssonAnkarsrums OK / Hultsfreds OK 250:33+18:38
862Björn FredmanOK Älvsjö-Örby 150:34+18:39
863Simo VillanenSK Vuoksi 150:35+18:40
864Axel ForsmanFK Herkules 150:36+18:41
864Jonas CarlssonIFK Lidingö SOK 450:36+18:41
866Edvin NilssonGotlands OF 450:37+18:42
867Erik Bäcklund EkvallTrollhättans SOK 150:40+18:45
867Viktor LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF 450:40+18:45
867Ronny TimmersHAMOK 250:40+18:45
870Johan AnderssonValbo AIF / OK Ödmården 150:41+18:46
871Stefan BjurstedtSurahammars SOK 150:42+18:47
872Tobias BorgerKalmar OK 150:43+18:48
872Johan GrahnIK Uven 150:43+18:48
874Johan KarlssonOK Tor 150:44+18:49
874Jonas AnderssonIF Thor 350:44+18:49
876Kjell NordqvistWaxholms OK 150:45+18:50
877Andreas NordforsHjobygdens OK / Bredareds IF / Stora Tuna OK / Tibro OK / Tierps SOK 350:49+18:54
878Jakob Gadefors NauHaninge SOK 150:50+18:55
878Linus JernOK77 250:50+18:55
880Martin SandqvistVästerås SOK 250:51+18:56
881Tuomas VäinäIkNV/KanSu/KyRa/VaHa 150:52+18:57
881Casper LinnailaOK Trian 350:52+18:57
883Louise JohanssonOK Roslagen / OK Eken 250:57+19:02
884Mattihas KjellFrämmestads IK 150:58+19:03
884Peter ViréhnAvesta OK 150:58+19:03
886Robert Olsson KihlborgIFK Lidingö SOK 350:59+19:04
886Felix FalkGöteborg-Majorna OK 350:59+19:04
888Sergejs SadrinsOK K?pa 151:00+19:05
888Jan ViklundVästerås SOK 351:00+19:05
890Mats HallNyköpings OK 351:01+19:06
890Christoffer SmedsNärpes OK 151:01+19:06
892Erik KjellgrenNAIS Orienteringsklubb 151:02+19:07
893Antti NurminenAngelniemen Ankkuri 251:03+19:08
894Thomas PetterssonBromma-Vällingby SOK 151:04+19:09
894Adam IvarssonHaninge SOK 151:04+19:09
896Andreas LundholmUmeå OK 151:05+19:10
897Bo SvenssonIstrums SK / Gudhems IF / OK Skogsvargarna 151:06+19:11
897Urban LarssonSödertälje-Nykvarn OF 251:06+19:11
899Tobias HolmqvistSjövalla FK 151:09+19:14
899Edvin LjungbergSjövalla FK 151:09+19:14
901Petter SundinSträngnäs-Malmby OL 151:10+19:15
901Kimmo HirvonenLahden Suunnistajat-37 251:10+19:15
901Fredrik JohanssonRasbo IK / Länna IF / OK Skogsstjärnan / Tierps SOK / Trosabygdens OK 251:10+19:15
904Claes BerglundSigtuna OK 151:12+19:17
905Åke BorgerAnkarsrums OK / Hultsfreds OK 251:13+19:18
906Ulf BörjessonGöteborg-Majorna OK 451:14+19:19
906Andreas JohnsonSigtuna OK 151:14+19:19
908Jens ArvidssonIF Rigor / OK Landehof 351:15+19:20
909Eemeli KiljunenLahden Suunnistajat-37 251:16+19:21
910Henrik OlssonOK Tor 151:18+19:23
911Johan HolmbergIF Hagen 251:21+19:26
912Patrik LevlinMalax IF / Solf IK 151:22+19:27
913Tomas GunnarssonOK Nackhe / Falkenbergs OK / IK Trenne Ullared 151:24+19:29
914Jonas StåhlbrandtRasbo IK / Länna IF / OK Skogsstjärnan / Tierps SOK / Trosabygdens OK 251:25+19:30
915Patrik LilleengOK Gipen 151:26+19:31
916Lena NordlundOK Kåre 251:27+19:32
917Tomi KoskelaAngelniemen Ankkuri 251:28+19:33
918Jeannette AumoKungälvs OK 151:30+19:35
918Joakim ErikssonSödertälje-Nykvarn OF 251:30+19:35
920Tobias AbrahamssonSundbybergs IK 151:32+19:37
920Jan EhnbergSala OK 151:32+19:37
922Emil HåsteenRånäs OK 251:34+19:39
923Magnus RydlundHässleholms OK / Hästveda OK / OK Torfinn 151:36+19:41
924Jan HanssonOK Djerf 151:38+19:43
925Jakob IvarssonHaninge SOK 151:46+19:51
926Jonas IvarssonOK Hammaren 151:49+19:54
926Adam HellstadiusOK Hällen 251:49+19:54
928Jonas FrykstenHärnösands OK 151:50+19:55
929Hampus MöllerStora Tuna OK 251:51+19:56
930Peter BerggrenOK Kolmården 251:53+19:58
930Mårten KällströmSala OK 151:53+19:58
932Mats JavehedTäby OK 351:54+19:59
933Albin LindgrenGotlands OF 251:55+20:00
934Andreas JohanssonAnkarsrums OK / Hultsfreds OK 251:56+20:01
935Håkan ErikssonHässleholms OK / Hästveda OK / OK Torfinn 151:59+20:04
935Heikki NenonenSK Vuoksi 151:59+20:04
937Jari ErkkiläHämeenlinnan Suunnistajat 252:00+20:05
937Henrik TrolinForsa OK 152:00+20:05
939Joakim KarmetunOK Njudung 152:01+20:06
939Klas BringertKatrineholms OK 152:01+20:06
941Viktor SkobeKalmar OK 152:07+20:12
941Erik ToomingasSundsvalls OK 252:07+20:12
943Jussi ParkkinenSK Pohjantähti 152:09+20:14
943Jonas SellingLänna IF 152:09+20:14
945Linnea LandforsLustens OK 152:12+20:17
946Henning Bratland CarlsenOK Moss 152:13+20:18
947Emil ErdeliusIF Rigor / OK Landehof 352:14+20:19
947Fredrik JönssonMotala AIF OL 152:14+20:19
949Svante PerssonSöderhamns OK / Rehns BK / Segersta OK 252:21+20:26
950Niklas WansölinOK Ravinen 352:23+20:28
950Matti KallioKeravan Urheilijat / SK Uusi / Tuusulan Voima-Veikot 152:23+20:28
950Tuomo NiskanenKärkölän Kisa-Veikot / Mäntsälän Urheilijat 152:23+20:28
950Jens ÖströmOK Tyr 352:23+20:28
954Vidar AlbinssonHässleholms OK / Hästveda OK / OK Torfinn 152:25+20:30
955Johan BlickOK Alehof 152:26+20:31
956Anders EklundGotlands OF 352:27+20:32
957Mats KällTumba-Mälarhöjden OK 352:28+20:33
958Erik LauriFK Herkules 152:29+20:34
958Matti TammiHauhon Sisu / Hämeenlinnan Tarmo 252:29+20:34
960Magnus IhreskogGotlands OF 452:31+20:36
961Albin LindskogOK Ravinen 252:33+20:38
962Fredrik TarbergBromma-Vällingby SOK 152:34+20:39
962Mattias ÖhlundIK Hakarpspojkarna 352:34+20:39
964Jonny KarlssonOK Denseln 252:35+20:40
965Fredrik AnderssonOK Kåre / Karlsbyhedens OK / SOK Joar Viking Enköpin 352:38+20:43
965Yury TambasovTampereen Pyrintö / MS Parma 452:38+20:43
967Emil ThalinOK Älvsjö-Örby 152:39+20:44
968Markus HannulaKärkölän Kisa-Veikot / Mäntsälän Urheilijat 152:40+20:45
969Martin GrothKFUM Örebro OK 352:41+20:46
970Johan NorbergSkogslöparna 252:42+20:47
971Frank ÖrfOK77 252:44+20:49
972Ulrik KarlssonMotala AIF OL 152:45+20:50
973Jouni PyykönenEspoon Akilles 152:46+20:51
974Per NorlinOK Rodhen 252:48+20:53
974Kent GranqvistVästerviks OK 152:48+20:53
976Rickard BomanIF Thor 352:49+20:54
977Thomas EdwallOK Österåker 252:52+20:57
978Martin JohanssonOK Orinto 152:54+20:59
979Gustav PermanOK Tyr 352:56+21:01
980Ville MäkikyröVaasan Suunnistajat 153:00+21:05
981Ossi KarvonenKouvolan Suunnistajat 253:01+21:06
982Christian GlantzAndrarums IF 153:02+21:07
982Thomas HedlundÅmåls OK 153:02+21:07
982Fredrik SörqvistSigtuna OK 153:02+21:07
985Klaus KaukoRasti-Lukko 153:03+21:08
985Daniel HägerstrandKungälvs OK 153:03+21:08
985Kristian BirathSurahammars SOK / Hallstahammars OK / Västerås SOK 553:03+21:08
988Bengt-Åke JanssonFrämmestads IK 153:04+21:09
988Fredrik OrmöSnättringe SK 453:04+21:09
988Johan FochsenWaxholms OK 153:04+21:09
991Johan WesterberghRasbo IK / Länna IF / OK Skogsstjärnan / Tierps SOK / Trosabygdens OK 253:06+21:11
992Dan HörnellOK Linné 553:08+21:13
993Mats CarlbergKFUM Örebro OK 353:09+21:14
994Johan LundbergOK Kåre / Karlsbyhedens OK / SOK Joar Viking Enköpin 353:10+21:15
994Fredrik HanssonTäby OK 253:10+21:15
996Stefan SjölundSkogslöparna 153:11+21:16
996Johan AnderssonVimmerby OK / Hultsfreds OK 153:11+21:16
998Emil KimmigOLV Luzern 153:15+21:20
999Jonas HåkanssonEksjö SOK / SOK Aneby 253:17+21:22
1000Magnus MattssonJämtland United 253:19+21:24
1001Jalmari PäivikeRastiPiikkiö 153:28+21:33
1002Anders OvegrenLjusdals OK 153:30+21:35
1003Örjan WängdahlOK Gipen 153:38+21:43
1004Arne BackOK Södertörn 453:39+21:44
1004Erik HellstenNyköpings OK 353:39+21:44
1004Per SandbergSäterbygdens OK 153:39+21:44
1007Erik AderstedtKungälvs OK 153:43+21:48
1008Staffan ZillingOK Södertörn 253:44+21:49
1008Joel HallbergIFK Hedemora OK / Svärdsjö SOK 153:44+21:49
1010Antti UrsinLynx 253:47+21:52
1011Harri KoskinenTampereen Pyrintö 353:48+21:53
1012Jukka PohjolaHauhon Sisu / Hämeenlinnan Tarmo 153:49+21:54
1012Robert SöderbergLinköpings OK 353:49+21:54
1014Martin EkdalaKungälvs OK 153:53+21:58
1014Johan HjelmérSjövalla FK 153:53+21:58
1016Antti SeppäKymin Suunnistajat 153:55+22:00
1017Olle ElfströmOK Orinto 153:56+22:01
1018Magnus GassnerUlricehamns OK 253:58+22:03
1019Erik AlmséusIFK Hedemora OK / Svärdsjö SOK 154:00+22:05
1020Antero AunesluomaRastihaukat 154:04+22:09
1021Magnus FlodmanOK Hammaren 254:08+22:13
1022Teemu PöytäkangasVaasan Suunnistajat 154:09+22:14
1023Michael WickströmArboga OK 154:10+22:15
1024Staffan BromanOK Roslagen / OK Eken 254:12+22:17
1025Erkki OinaskallioRajamäen Rykmentti 254:13+22:18
1026Christer CarlssonAlfta-Ösa OK 154:14+22:19
1026Oskar BacklundÄrla IF 254:14+22:19
1026Torbjörn OhlssonHaninge SOK 254:14+22:19
1029Martin StolthVästerviks OK 154:15+22:20
1030Anders PlattJärla Orientering 354:19+22:24
1030Emil HägglundOK Nolaskogsarna 254:19+22:24
1032Stefan TräffNAIS Orienteringsklubb 154:20+22:25
1032Anders OlssonLustens OK 154:20+22:25
1034Stefaan SchutjesHAMOK 154:21+22:26
1035Svante AndrénTibro OK 154:24+22:29
1036Andreas AadliDalaportens OL 154:25+22:30
1036Hannu LehtolaRasti-Nokia 154:25+22:30
1038Håkan CarlbergOK Hammaren 254:27+22:32
1039Siegfried BakelantsHAMOK 254:28+22:33
1040Isak BerggrenGävle OK 254:29+22:34
1041Toon MelisHAMOK 154:30+22:35
1042Rasmus SteenOK Enen 154:32+22:37
1043Stefan SöderströmIK Vikings OK 154:34+22:39
1043Johan HertsbackaNärpes OK 154:34+22:39
1045Jesper NyströmIF Thor 254:35+22:40
1045Giedrius VidzikauskasIFK Lidingö SOK 354:35+22:40
1047Daniel HalvardssonNässjö OK 154:36+22:41
1048Fredrik KylbornAlmby IK / OK Tylöskog 154:37+22:42
1049Torbjörn JohanssonOK Södertörn 254:41+22:46
1049Örjan BeckiusOK Tyr 254:41+22:46
1049Mattias BerggrundUmeå OK / Skogslöparna 354:41+22:46
1052Karl NilssonOK Orinto 154:42+22:47
1053Peter BrämersonTibro OK 154:44+22:49
1053Sami LiponkoskiTampereen Pyrintö 354:44+22:49
1055Santtu VirjulaNavi 254:46+22:51
1055Jonas SundellUmeå OK / Skogslöparna 354:46+22:51
1057Adam BrattTullinge SK 354:47+22:52
1057Mårten KorallGotlands OF 454:47+22:52
1059Saga SanderOK Milan 154:50+22:55
1059Simon Karlsson HolmerIFK Mora OK / Grycksbo IF OK 354:50+22:55
1059Anders StrömbäckAnkarsrums OK / Hultsfreds OK 254:50+22:55
1062Mikael GottfridssonSala OK 154:52+22:57
1063Jaakko KulmalaSaarijärven Pullistus 154:53+22:58
1064Fredrik AnderssonOK Södertörn 254:55+23:00
1065Eemeli KumaraLaihian Luja 154:57+23:02
1065Tor Magnus GrøstadØstmarka OK 154:57+23:02
1067Peter LandénGustavsbergs OK 155:03+23:08
1067Joakim PyttynenHauhon Sisu / Hämeenlinnan Tarmo 155:03+23:08
1069Pelle LandforsLustens OK 155:05+23:10
1070Andreas HerneTumba-Mälarhöjden OK 355:06+23:11
1071Viggo HjerneTumba-Mälarhöjden OK 255:08+23:13
1072Richard OlovssonGamleby OK 155:10+23:15
1073Mathias LindgrenNyköpings OK 255:11+23:16
1073Juha-Matti LaihoKärkölän Kisa-Veikot / Mäntsälän Urheilijat 155:11+23:16
1075Magnus KarlssonStorviks IF 155:12+23:17
1076Christer ErikssonOK Kolmården 255:13+23:18
1077Christer LarssonSala OK 155:15+23:20
1078Petter RanefallIF Thor 355:16+23:21
1079Albin PerssonHalmstad OK 155:20+23:25
1079Sören CallebergSöderhamns OK / Rehns BK / Segersta OK 255:20+23:25
1079Jan StridhSkogsluffarnas OK 155:20+23:25
1082Victor MellebeekHAMOK 255:21+23:26
1083Ove ArénPargas IF 155:25+23:30
1084Isak JakobssonOK Kåre 255:26+23:31
1085Andreas MagnvallOK Södertörn 355:27+23:32
1085Johan MalmströmOK Enen 155:27+23:32
1087Andreas PerssonRasbo IK / Länna IF / OK Skogsstjärnan / Tierps SOK / Trosabygdens OK 255:28+23:33
1088Onni SinerväTurun Suunnistajat 155:29+23:34
1088Alma VilhelmssonFalköpings AIK OK / Herrljunga SK Skid o OL / Jämsän Retki-Veikot / Markbygdens OK / Tibro OK 255:29+23:34
1090Juho KuoppamäkiRastivarsat 155:31+23:36
1091Petri LaaksonenAngelniemen Ankkuri 255:32+23:37
1092Mathias PerssonNynäshamns OK 155:33+23:38
1093Tommy ErikssonTjalve IF Norrköping / Skogspojkarnas OK 155:34+23:39
1093Jonatan KarlssonVästerviks OK 155:34+23:39
1095Antti KivikkoHämeenlinnan Suunnistajat 255:36+23:41
1096Mats NissiläSelånger SOK / Timrå SOK / VK Uvarna 155:37+23:42
1097Adrian PauliIstrums SK / Gudhems IF / OK Skogsvargarna 155:42+23:47
1098Joona LeipijärviHämeenlinnan Suunnistajat 255:44+23:49
1099Erik RuotsalainenFrölunda OL / IK Stern 255:48+23:53
1100Jan BurkhardtOLV Luzern 155:49+23:54
1101Jonas StrandbergOK Nolaskogsarna 255:52+23:57
1102Johan HammarströmOK Måsen 155:56+24:01
1103Emrik LindFK Herkules 155:57+24:02
1104Johan KammargårdenBjörkfors GOIF 155:59+24:04
1104Arttu LaineEspoon Suunta 355:59+24:04
1106Pietari HyvärinenEspoon Suunta 356:00+24:05
1106Mattias ÖsterdahlGotlands OF 256:00+24:05
1108Christopher MollénOK Denseln 256:01+24:06
1108Joona MalmiKangasala SK 256:01+24:06
1110Daniel OlmIF Thor 356:02+24:07
1111Andreas ÖhmanMalax IF / Solf IK 156:03+24:08
1111Nicklas DoyleSkarpnäcks OL 256:03+24:08
1113Erik CallebergSnättringe SK 356:07+24:12
1114Miikka TarkiaTurun Suunnistajat 256:08+24:13
1114Per LjungSkogsluffarnas OK 256:08+24:13
1116Eeka HusuSK Vuoksi 156:09+24:14
1116Andreas KrafftLänna IF 156:09+24:14
1118Douglas LundinSkogsluffarnas OK 256:11+24:16
1119Petter BodingIFK Lidingö SOK 456:13+24:18
1119Joakim TostebergLinköpings OK 356:13+24:18
1121Siima VeliOK77 256:14+24:19
1122Asko LautamäkiHämeenlinnan Suunnistajat 256:17+24:22
1123Jan GlevénJärla Orientering 356:18+24:23
1123Björn RegerSöders-Tyresö 256:18+24:23
1125Martin SedströmKFUM Örebro OK 256:22+24:27
1126Tommy LindgrenSigtuna OK 156:26+24:31
1126Jari VäisänenRajamäen Rykmentti 256:26+24:31
1128Hannu PulakkaTampereen Pyrintö 356:28+24:33
1129Oscar TörnrothHjobygdens OK / Bredareds IF / Stora Tuna OK / Tibro OK / Tierps SOK 356:30+24:35
1130Robin WesterlundTäby OK 256:34+24:39
1130Ove ErikssonOK Klemmingen 256:34+24:39
1130Henrik HallinSurahammars SOK / Hallstahammars OK / Västerås SOK 556:34+24:39
1133Arne HäggArboga OK 156:36+24:41
1134Inge RambergØstmarka OK 156:38+24:43
1135Patrik ÄppelgranSnättringe SK 356:40+24:45
1135Bo-Göran SundNärpes OK 156:40+24:45
1137Filip ÖstmanKristinehamns OK 156:41+24:46
1138Lars-Åke AnderssonArboga OK 156:43+24:48
1139Johan MickelåkerAndrarums IF 156:46+24:51
1140Orvo MoisioTurun Suunnistajat 256:47+24:52
1140Jani TamminenTurun Suunnistajat 356:47+24:52
1142Mattias SkepplingOK Södertörn 356:49+24:54
1143Mikael LindOK Tyr 356:52+24:57
1144David BergIFK Hedemora OK / Svärdsjö SOK 156:53+24:58
1145Johan HerrmanOK Hällen 256:54+24:59
1146Anders NordelöfMölndal Outdoor IF 156:56+25:01
1147Severi SimiläSK Pohjantähti 256:57+25:02
1147Marko KuusikkoSK Pohjantähti 256:57+25:02
1149Mikael RööhsKils OK / OK Älgen / Skattkärrs SOK 257:02+25:07
1149Alexander AlnessLånghundra IF 257:02+25:07
1151Petri SavilahtiLynx 257:04+25:09
1151Johan TirénSkogsluffarnas OK 157:04+25:09
1151Robert HellgrenNorbergs OK 157:04+25:09
1151Jan-Erik AnderssonOK Grip / Strängnäs-Malmby OL / Åkers IF 257:04+25:09
1155Markku PaijaLounais-Hämeen Rasti 157:05+25:10
1156Vladislav KolganovLahden Suunnistajat-37 257:06+25:11
1157Leif ThingsrudØstmarka OK 157:14+25:19
1158Aleksi PietikäinenPihkaniskat 157:15+25:20
1159Jesper HenrikssonRånäs OK 257:17+25:22
1160Tomas KarlssonOK Skogshjortarna 257:21+25:26
1161Valter FredrikssonTjalve IF Norrköping / Skogspojkarnas OK 157:22+25:27
1161Mats GustafssonNyköpings OK 257:22+25:27
1163Göran HellgrenOK Södertörn 257:25+25:30
1164Lennart MyrehedVandrarringen 157:28+25:33
1165Göran HillgrenOK Södertörn 457:32+25:37
1165Anders AlmlöfIK Jarl Rättvik / Bjursås OK / Leksands OK 257:32+25:37
1167Johan AnemyrNässjö OK 157:33+25:38
1167Göran AnderssonOK Rodhen 257:33+25:38
1169Benjamin HolmgrenOK Trian 257:34+25:39
1170Joel MongårdSkogsluffarnas OK 257:35+25:40
1171Alf JanssonSkarpnäcks OL 257:37+25:42
1172Jesse IhalainenNavi 257:39+25:44
1173Marcus TimgrenGotlands OF 457:43+25:48
1174Ulf AnderssonGöteborg-Majorna OK 457:44+25:49
1175Anders ThorstenssonLjusdals OK 157:48+25:53
1176Jonas BorgSödertälje-Nykvarn OF 357:51+25:56
1176Johan HolmbackMalax IF / Solf IK 157:51+25:56
1178Hans WedbergSjövalla FK 257:55+26:00
1179Jonas HolmgrenOK Hammaren 257:59+26:04
1179Johan BergiusGotlands OF 257:59+26:04
1181Jonathan RundqvistOK Nackhe / Falkenbergs OK / IK Trenne Ullared 158:00+26:05
1182Johan AleniusIFK Lidingö SOK 458:01+26:06
1182Robert EneljungIFK Göteborg Orientering / Sävedalens AIK 358:01+26:06
1184Per WallinGotlands OF 358:02+26:07
1185Nils-Göran Nilsson BatzSkarpnäcks OL 258:06+26:11
1186Anna Von KrusenstiernaOK Kåre / Karlsbyhedens OK / SOK Joar Viking Enköpin 358:07+26:12
1187Stein MellaOppsal Orientering 258:14+26:19
1188Johan KarlssonOK Älvsjö-Örby 158:15+26:20
1188Roar MathisenOL Tønsberg og Omegn 158:15+26:20
1190Henrik GynnemoLustens OK 158:20+26:25
1191Mathias FredrixonOK Skogshjortarna 258:34+26:39
1192Daniel StåhlOK Hammaren 258:35+26:40
1193Rickard JonforsenSurahammars SOK / Hallstahammars OK / Västerås SOK 558:36+26:41
1194Christian BjörkmanOK Grip / Strängnäs-Malmby OL / Åkers IF 258:44+26:49
1195Johan StrandLänna IF 158:47+26:52
1196Per-Erik ModigSöderhamns OK / Rehns BK / Segersta OK 258:50+26:55
1196Jonas LarssonKristinehamns OK 158:50+26:55
1198Lars JacobssonOK Djerf / Degerfors OK 258:51+26:56
1199Oskari HellmanEspoon Suunta 358:52+26:57
1200Erik HulthénMölndal Outdoor IF 158:53+26:58
1201Olle SandénOK Södertörn 358:54+26:59
1202Jonas RothLinköpings OK 358:55+27:00
1203Lasse-Pekka LahtiKangasala SK 258:58+27:03
1203Henri ElorantaHauhon Sisu / Hämeenlinnan Tarmo 258:58+27:03
1205Harry PaavolaKymin Suunnistajat 158:59+27:04
1206Petri HirvonenIkNV/KanSu/KyRa/VaHa 159:02+27:07
1207Vincent LindvallSträngnäs-Malmby OL 159:09+27:14
1208Magnus JohanssonJämtland United 159:12+27:17
1209Olof OttossonOK Pan-Kristianstad / Lunds OK 259:13+27:18
1209Marcus EnegrenMalax IF / Solf IK 159:13+27:18
1211Mikael LundborgHjobygdens OK / Bredareds IF / Stora Tuna OK / Tibro OK / Tierps SOK 359:14+27:19
1211Emmi JärveläKuopion Suunnistajat 259:14+27:19
1213Christer PerssonOK Djerf / Degerfors OK 259:16+27:21
1214Jan ÅhlundOK Nolaskogsarna 259:18+27:23
1215Kjell WintherOppsal Orientering 259:19+27:24
1216Simon NybergNAIS Orienteringsklubb 159:20+27:25
1216Åsa OttossonMölndal Outdoor IF 159:20+27:25
1218Johan LövgrenOK Djerf / Degerfors OK 259:34+27:39
1219Armin SchollerGotlands OF 259:44+27:49
1220Kajsa HedinSundsvalls OK 359:47+27:52
1221Henrik LundgrenSundsvalls OK 359:48+27:53
1222Arto KatajamäkiKauhavan Wisa 11:00:01+28:06
1223Svante BerglundUlricehamns OK 21:00:03+28:08
1224Christian RohnerIF Thor 21:00:04+28:09
1225Victor BylundIF Thor 21:00:05+28:10
1226Rasmus KihlSundbybergs IK 11:00:10+28:15
1227Clas EngströmOK Nolaskogsarna 21:00:11+28:16
1228Roland NorellSöders-Tyresö 21:00:12+28:17
1229Håkan SalbergIK Uven 11:00:13+28:18
1229Oskar NederheimTäby OK 31:00:13+28:18
1231Johan WettergrenFK Herkules 11:00:16+28:21
1232Juho JutilaKuopion Suunnistajat 21:00:25+28:30
1232Andreas SkarmyrSkarpnäcks OL 21:00:25+28:30
1234Anders BörthasIK Jarl Rättvik / Bjursås OK / Leksands OK 21:00:26+28:31
1235Edward LarssonIFK Mora OK 21:00:27+28:32
1236Håkan PerssonSkogslöparna 21:00:28+28:33
1237Johan NymanOK Gipen 11:00:31+28:36
1238Oscar SturkWaxholms OK 11:00:40+28:45
1239Karl-Anton KarlssonUlricehamns OK 21:00:45+28:50
1240Lennart HålsjöOK Skogshjortarna 21:00:48+28:53
1241Alfred AskeljungOK Klemmingen 21:00:50+28:55
1242Christian LindhSundbybergs IK 11:00:52+28:57
1242Niklas DoeringGarphyttans IF 11:00:52+28:57
1244Peter JanssonIK Jarl Rättvik / Bjursås OK / Leksands OK 21:00:54+28:59
1245Tommi ViiloTampereen Pyrintö / MS Parma 41:00:57+29:02
1245Petter LindSkogsluffarnas OK 11:00:57+29:02
1247Rasmus VainionpääLapuan Virkiä 11:00:58+29:03
1248Weine WolterOK Grip / Strängnäs-Malmby OL / Åkers IF 21:00:59+29:04
1249Andreas ClaessonOK Kullingshof 11:01:12+29:17
1250Patrik ArvidssonVimmerby OK / Hultsfreds OK 11:01:14+29:19
1251Mikko VirtaMaarian Mahti 11:01:17+29:22
1252Jimmy KoivistoNorbergs OK 11:01:22+29:27
1253Jukka HonkasaariRastiPiikkiö 11:01:26+29:31
1254Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK 11:01:28+29:33
1255Greger WesterlundGotlands OF 31:01:29+29:34
1256Per SchölinTäby OK 31:01:40+29:45
1256Joakim DahlbergAlmby IK / OK Tylöskog 11:01:40+29:45
1258Petter ValleriusGamleby OK 11:01:50+29:55
1258Håkan JonssonKristinehamns OK 11:01:50+29:55
1260Marcus NylénOK Djerf / Degerfors OK 21:01:52+29:57
1261Svein OtterleiØstmarka OK 11:01:53+29:58
1261Kalle ÖstgrenOK Kåre / Karlsbyhedens OK / SOK Joar Viking Enköpin 31:01:53+29:58
1263Jenny LindbergVandrarringen 11:01:54+29:59
1264David LindqvistKristinehamns OK 11:01:58+30:03
1265Ingemar LindströmOK Österåker 21:02:02+30:07
1266Rauno LaineLounais-Hämeen Rasti 11:02:04+30:09
1267Jan Petter HansenGöteborg-Majorna OK 31:02:05+30:10
1268Mats LundbergDalaportens OL 11:02:06+30:11
1269Niclas ClashammarNyköpings OK 31:02:07+30:12
1269Andreas FischerOK Linné 41:02:07+30:12
1271Tony GustavsenIstrums SK / Gudhems IF / OK Skogsvargarna 11:02:13+30:18
1272Heikki VallbackaKauhavan Wisa 11:02:14+30:19
1273Robert LarssonGamleby OK 11:02:18+30:23
1274Jussi KauppinenHollolan Urheilijat 46 11:02:21+30:26
1275James BrewisLänna IF 11:02:22+30:27
1276Tommy AnderssonNAIS Orienteringsklubb 11:02:29+30:34
1277Jani MyyryläinenNavi 21:02:30+30:35
1278Roland NotstamArboga OK 11:02:33+30:38
1279Björn SalomonssonSnättringe SK 41:02:43+30:48
1280Niclas RökenTäby OK 21:02:44+30:49
1281Adam SegerslättSkåneslättens OL 11:02:46+30:51
1281Hans LibergOK Milan 11:02:46+30:51
1283Seppo VarmavuoRajamäen Rykmentti 21:02:51+30:56
1284Pekka LångKuopion Suunnistajat 21:02:58+31:03
1285Rolf AnderssonVästvärmlands OK 11:02:59+31:04
1286Markus KleinBjörkfors GOIF 11:03:06+31:11
1287Mikael LandquistKöping-Kolsva OK 21:03:09+31:14
1288Daniel ForsströmKöping-Kolsva OK 21:03:12+31:17
1289Maria RostOK Kåre 21:03:14+31:19
1290Felicity BrownIFK Lidingö SOK 31:03:27+31:32
1291Jesper AnderssonSnättringe SK 21:03:32+31:37
1292Magnus EngbergLjusdals OK 11:03:36+31:41
1293Mats BergmanNorbergs OK 11:03:38+31:43
1294Mats RönnborgIK Uven 11:03:41+31:46
1295Emil JanssonOK Rodhen 21:03:44+31:49
1295Daniel FredrikssonFrölunda OL / IK Stern 21:03:44+31:49
1297Fredrik LundellOK Österåker 21:03:50+31:55
1298Jörgen TheanderHaninge SOK 21:03:51+31:56
1298Felix TidermanSöders-Tyresö 21:03:51+31:56
1300Julia Modig TjärnströmLinköpings OK 41:04:01+32:06
1301Carl BootlandHAMOK 11:04:02+32:07
1302Peter LöfgrenTäby OK 31:04:05+32:10
1303Martin SundqvistUmeå OK / Skogslöparna 31:04:08+32:13
1304Eveliina HasuKouvolan Suunnistajat 21:04:12+32:17
1305Andreas LindahlFrämmestads IK 11:04:27+32:32
1306Hanna Modig TjärnströmLinköpings OK 41:04:29+32:34
1307Emil SundströmOK Orinto 11:04:39+32:44
1307Lars ForsstedtSöders-Tyresö 21:04:39+32:44
1309Joni TenhunenKouvolan Suunnistajat 21:04:42+32:47
1309Mats LarssonIFK Enskede 21:04:42+32:47
1311Phil MullinsSjövalla FK 21:04:43+32:48
1312Robert LadängesAlfta-Ösa OK 21:04:47+32:52
1313Juha LappalainenTurun Suunnistajat 31:04:48+32:53
1314Oscar ErikssonVästerbergslagens OL 21:04:59+33:04
1315Lucas MylläriNärpes OK 11:05:00+33:05
1316Daniel ChristenssonSödertälje-Nykvarn OF 31:05:02+33:07
1317Lennarth KarlssonValbo AIF / OK Ödmården 11:05:05+33:10
1318Greger AhlénIF Hagen 21:05:10+33:15
1319Tomas VirtanenSelånger SOK / Timrå SOK / VK Uvarna 11:05:21+33:26
1320Magnus AnderssonOK Denseln 21:05:29+33:34
1321Sören LindOK Gipen 11:05:32+33:37
1322Stefan StrandbergIF Femman 21:05:34+33:39
1323Harri PaakkulainenEspoon Suunta 31:05:46+33:51
1324Stefan JohanssonTrollhättans SOK 21:05:56+34:01
1325Pär-Magnus BjurekTibro OK 11:06:07+34:12
1326Henrik OlssonSurahammars SOK / Hallstahammars OK / Västerås SOK 51:06:11+34:16
1327Björn KarlssonSöderhamns OK / Rehns BK / Segersta OK 21:06:22+34:27
1328Jyri MalmströmRajamäen Rykmentti 21:06:23+34:28
1329Anders SpånérGöteborg-Majorna OK 31:06:32+34:37
1330Roushan Rezvani AranyLinköpings OK 31:06:33+34:38
1331Tommi NietosjärviPihkaniskat 21:06:43+34:48
1332Johan NilssonVimmerby OK / Hultsfreds OK 11:06:47+34:52
1333Torbjörn AnderssonSundsvalls OK 21:06:53+34:58
1334Tero JulkunenLounais-Hämeen Rasti 11:06:54+34:59
1335Hannu KosonenOlavin Rasti 11:06:58+35:03
1336Björn SalomonssonSnättringe SK 31:07:02+35:07
1337Johan SärnbrattTolered-Utby Ol-klubb 21:07:04+35:09
1338Pontus GustafssonGotlands OF 31:07:05+35:10
1339Kjell JohanssonIF Hagen 21:07:07+35:12
1340Martin SjöbergOK Pan-Kristianstad / Lunds OK 21:07:17+35:22
1341Eero HautalaKauhavan Wisa 11:07:37+35:42
1342Henrik HellgrenNorbergs OK 11:07:38+35:43
1343Aimo MyllymäkiKauhavan Wisa 11:07:41+35:46
1344Ville PakkanenEspoon Akilles 11:07:57+36:02
1345Anders CullbrandMölndal Outdoor IF 11:08:00+36:05
1346Johan WallinOK Grip / Strängnäs-Malmby OL / Åkers IF 21:08:01+36:06
1347Karl MikkelsenOL Tønsberg og Omegn 11:08:02+36:07
1348Joonas MajuriPihkaniskat 11:08:03+36:08
1349Nils Forsberg RundströmIFK Enskede 21:08:04+36:09
1350Anna KarlqvistIFK Lidingö SOK 31:08:06+36:11
1350Ludde BlomIFK Enskede 21:08:06+36:11
1352Anders GenbergUlricehamns OK 21:08:23+36:28
1353Dan ErikssonVästerbergslagens OL 21:08:25+36:30
1353Tim BjärengrenOK Hällen 21:08:25+36:30
1355Andreas DernfalkVästerbergslagens OL 21:08:35+36:40
1356Karl-Erik EngblomValbo AIF / OK Ödmården 11:08:48+36:53
1356Lukas BrodinTumba-Mälarhöjden OK 31:08:48+36:53
1358Mikael NilssonSkogslöparna 21:08:56+37:01
1359Per CarlssonIF Hagen 21:09:01+37:06
1360Harald MildGustavsbergs OK 21:09:02+37:07
1361Karl-Erik LindAlfta-Ösa OK 21:09:09+37:14
1362Peter AskeljungOK Klemmingen 21:09:10+37:15
1363Antto-Iiro SuhonenKuopion Suunnistajat 11:09:26+37:31
1364Maja MosslindVandrarringen 11:09:43+37:48
1365David HanssonOL Tønsberg og Omegn 11:09:49+37:54
1365Niklas TimbyUmeå OK / Skogslöparna 31:09:49+37:54
1367Sören KnutsTrollhättans SOK 21:09:54+37:59
1368Kleo KetonenOK Trian 31:10:02+38:07
1369Fredrik VengelinForsa OK / Hudiksvalls OK / OK Dellen 21:10:20+38:25
1369Lars-Gunnar WalleniusFrölunda OL / IK Stern 21:10:20+38:25
1371Eemeli SaukkonenPihkaniskat 11:10:21+38:26
1372Stephan WitickRastihaukat 11:10:31+38:36
1373Henrik StadigIK Gandvik 11:10:42+38:47
1374Mikael LarssonOK Hällen 21:10:44+38:49
1375Erik BrunoForsa OK / Hudiksvalls OK / OK Dellen 21:10:46+38:51
1376Ari JalliHauhon Sisu / Hämeenlinnan Tarmo 21:10:47+38:52
1377André NylundOK Raseborg 11:10:49+38:54
1377Kai MutkaSK Pohjantähti 21:10:49+38:54
1379Valtteri AlankoOK Trian 31:10:50+38:55
1380Kai KycklingRastihaukat 11:10:57+39:02
1381Jesper NordinKorsnäs IF OK / Malungs OK Skogsmårdarna 21:11:01+39:06
1382Henrik ÖsterbergGustavsbergs OK 21:11:03+39:08
1383Jakob WedmanVästerbergslagens OL 21:11:04+39:09
1384Kenneth LarssonKöping-Kolsva OK 21:11:10+39:15
1385Simo NieminenTampereen Pyrintö / MS Parma 41:11:20+39:25
1385Stina AnderjonLinköpings OK 41:11:20+39:25
1387Tomas KarlssonOK Klemmingen 21:11:22+39:27
1387Sveke JonssonForsa OK / Hudiksvalls OK / OK Dellen 21:11:22+39:27
1389Jussi MäkeläSaarijärven Pullistus 11:11:35+39:40
1390Mattias PousetteRånäs OK 21:11:37+39:42
1391Anders LammFrölunda OL / IK Stern 21:12:35+40:40
1392Johan GerdevågHagaby GoIF Örebro 21:12:39+40:44
1393Heikki HulkkonenPihkaniskat 21:12:46+40:51
1394Rikard AndreassonIFK Göteborg Orientering / Sävedalens AIK 31:13:20+41:25
1394Erik DyreliusSnättringe SK 41:13:20+41:25
1396Karri LindellOK Måsen 11:13:22+41:27
1397Jooseppi KalliokoskiIkNV/KanSu/KyRa/VaHa 11:13:42+41:47
1398Arne OlaussenOppsal Orientering 21:13:47+41:52
1399Yves GänssingerGöteborg-Majorna OK 31:13:49+41:54
1400Juho LeonsaariKangasala SK 21:13:55+42:00
1401Christer JohanssonAlfta-Ösa OK 21:14:03+42:08
1402Antti NiemeläOK Trian 31:14:09+42:14
1403Anders HedbergSnättringe SK 41:14:15+42:20
1403Robin OlssonAvesta OK 21:14:15+42:20
1405Fredrik BackmanIF Femman 21:14:31+42:36
1406Martin LindforsBjörkfors GOIF 11:14:52+42:57
1407Erik ÖsterbergSkogslöparna 21:15:02+43:07
1408Anssi PajuojaKouvolan Suunnistajat 21:15:06+43:11
1409Fredrik KarlssonVästvärmlands OK 11:15:09+43:14
1410Ola NiklassonTolered-Utby Ol-klubb 21:16:05+44:10
1411Oskar SvarfvarSjövalla FK 21:16:15+44:20
1412Ana MatkovicSundsvalls OK 31:16:31+44:36
1413Mattias ÖstholmNynäshamns OK 11:17:03+45:08
1414Stefan HornebrantTrollhättans SOK 21:17:04+45:09
1415Jari SaloPihkaniskat 21:17:14+45:19
1416Anton StrandbergSkogslöparna 11:17:37+45:42
1417Cristina HedlundVandrarringen 11:17:44+45:49
1418Patrik ServinLånghundra IF 21:18:20+46:25
1419Mats LandquistKöping-Kolsva OK 21:18:26+46:31
1420Anders NilssonVimmerby OK / Hultsfreds OK 11:18:27+46:32
1421Anders MökanderOK Skogshjortarna 21:18:35+46:40
1422Lennart LundgrenAvesta OK 21:18:39+46:44
1423André NygårdIF Femman 21:19:02+47:07
1424Tobias ValentinGöteborg-Majorna OK 41:19:08+47:13
1425Alexander EklundRånäs OK 21:19:25+47:30
1426Jonas RothénTolered-Utby Ol-klubb 21:20:18+48:23
1427Sven Erik SundinSelånger SOK / Timrå SOK / VK Uvarna 11:20:23+48:28
1428Aki HalmeTampereen Pyrintö / MS Parma 41:20:55+49:00
1429Joakim LarssonAlfta-Ösa OK 21:20:57+49:02
1430Marie RubérLinköpings OK 41:21:04+49:09
1431Martina SundbergIFK Enskede 21:21:12+49:17
1432Oke PeltolaTurun Suunnistajat 31:21:35+49:40
1433Axel HansonTolered-Utby Ol-klubb 21:21:44+49:49
1434Tobias LutzVaasan Suunnistajat 11:22:14+50:19
1435Fredrik NilssonLånghundra IF 21:23:21+51:26
1436Ulf MellerdalKils OK / OK Älgen / Skattkärrs SOK 21:24:07+52:12
1437Victor BlomIFK Göteborg Orientering / Sävedalens AIK 31:24:15+52:20
1438Jimmy JohanssonForsa OK / Hudiksvalls OK / OK Dellen 21:24:51+52:56
1439Erik AnderssonLjusdals OK 11:25:16+53:21
1440Hannu LähteenmäkiHauhon Sisu / Hämeenlinnan Tarmo 21:25:29+53:34
1441Onni-Kalle LahdelmaKärkölän Kisa-Veikot / Mäntsälän Urheilijat 11:25:47+53:52
1442Vili SilmäläLounais-Hämeen Rasti 11:26:57+55:02
1443Christina StrandbergGustavsbergs OK 21:27:38+55:43
1444Mats NygårdIF Femman 21:27:44+55:49
1445Lars-Peter JohnssonSelånger SOK / Timrå SOK / VK Uvarna 11:28:25+56:30
1446Johan BlixtAvesta OK 21:28:29+56:34
1447Jesper SöderlundAvesta OK 21:28:47+56:52
1448Lars LjungbergSjövalla FK 21:28:57+57:02
1449Jouni KivikoskiRastihaukat 11:29:42+57:47
1450Fredrik WallstedtSkogsluffarnas OK 21:32:40+1:00:45
1451Mischa PetterssonIFK Lidingö SOK 41:37:31+1:05:36
1452Janne HolmijokiRastiPiikkiö 11:38:05+1:06:10
1453Sami NurmiPihkaniskat 22:32:19+2:00:24
1454Arne LindströmTorsås OK / Nybro OK 11:09:34
Marcus BrandtTumba-Mälarhöjden OK 1ej godkänd
Christian ArnessonUlricehamns OK 1ej godkänd
Viktor BergLeksands OK 1ej godkänd
Anders PeterssonOK Njudung 1ej godkänd
Bengt ÖhlundIK Hakarpspojkarna 3ej godkänd
Malte EvebornOK Roxen 2ej godkänd
Ove JanssonHaninge SOK 2ej godkänd

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser