Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för 25manna

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: 25manna
Arrangörsorganisationer: Attunda OK / Järfälla OK / Sundbybergs IK / Väsby OK
Datum: lördag 6 oktober 2018

IF Hagen

2 startande
PlacNamnKlassStrtidStrplStrdiffTidVxlplDiff
73IF Hagen 125manna (366)6:27:53
1. Moa Alsiö46:15181+11:5246:15181
2. Marcus Carlsson45:46102+7:331:32:01154-27
3. Anton Carlsson28:05131+5:552:00:06138-16
3. Lars Holmberg33:32428+11:222:05:33138-16
3. Nina Ahlén38:32713+16:222:10:33138-16
3. David Olsson44:411011+22:312:16:42138-16
4. Erica Bogren20:41625+16:072:20:47120-18
4. Malin Kindbom19:07430+14:332:24:40120-18
4. Liam Johansson16:57168+12:232:33:39120-18
4. Eva Rabe Magnusson24:491057+20:152:35:22120-18
5. Carl Holmberg42:58459+11:033:03:4592-28
5. Axel Olsson39:13223+7:183:03:5392-28
5. Olle Hedman37:17121+5:223:10:5692-28
5. Daniel Bogren36:57112+5:023:12:1992-28
6. Hanna Alsiö33:03197+7:293:36:4883-9
6. Ellen Larsson36:08364+10:343:40:0183-9
6. Maria Bogren36:55409+11:213:47:5183-9
6. Maria Sahlén36:48404+11:143:49:0783-9
7. Hampus Nyström34:15170+7:174:11:0373-10
7. Albin Alsiö32:18107+5:204:21:2573-10
7. Oscar Stomberg33:37154+6:394:21:2873-10
7. Erik Widmark44:15621+17:174:24:1673-10
23. Erik Gullbrand27:4269+6:514:51:5870-3
24. Emma Kindbom43:13128+12:545:35:1168-2
25. Filip Karlsson52:4267+9:186:27:5373+5
IF Hagen 225manna (366)ej godkänd
1. Anna Stomberg53:35309+19:1253:35309
2. Jesper Lindström1:12:50346+34:372:06:25331+22
3. Uno Magnusson42:21901+20:112:48:46336+5
3. Maria Widmark43:54971+21:442:50:19336+5
3. Karl Evert Svensson46:061055+23:562:52:31336+5
3. Stefan Karlsson Alsiö1:11:091414+48:593:17:34336+5
4. Agnes Johansson19:39495+15:05ej godkänd
4. Emma Ahlén20:16576+15:42ej godkänd
4. Hampus Sahlénej godkändej godkänd
4. Renita Påsse22:51886+18:17ej godkänd
5. Greger Ahlén1:05:101318+33:15ej godkänd
5. Kjell Johansson1:07:071339+35:12ej godkänd
5. Per Carlsson1:09:011359+37:06ej godkänd
5. Johan Holmberg51:21911+19:26ej godkänd
6. Jenny Harder51:561101+26:22ej godkänd
6. Kerstin Larsson53:411149+28:07ej godkänd
6. Annica Höckergård1:31:361434+1:06:02ej godkänd
6. Lena Carlsson Tell1:23:371427+58:03ej godkänd
7. Åsa Alsiö54:231048+27:25ej godkänd
7. Niklas Sahlén52:29993+25:31ej godkänd
7. Inger Westerberg53:171011+26:19ej godkänd
7. Linus Ahlén52:571002+25:59ej godkänd
23. Tommy Westerberg46:09339ej godkänd
24. Kajsa Strandell44:29297ej godkänd
25. Mats Karlsson42:38301ej godkänd

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser