Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för 25manna

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: 25manna
Arrangörsorganisationer: Attunda OK / Järfälla OK / Sundbybergs IK / Väsby OK
Datum: lördag 6 oktober 2018

Långhundra IF

2 startande
PlacNamnKlassStrtidStrplStrdiffTidVxlplDiff
70Långhundra IF 125manna (366)6:27:09
1. Sara Bengtsson37:1953+2:5637:1953
2. Anton Sundgren45:54107+7:411:23:1362+9
3. Peter Hambäck32:26357+10:161:55:3973+11
3. Mats Tibell32:39372+10:291:55:5273+11
3. Mats Warvelin35:43552+13:331:58:5673+11
3. Daniel Unnerud39:39769+17:292:02:5273+11
4. Sara Sundqvist20:15575+15:412:16:0768-5
4. Isabel Unnerud21:49757+17:152:17:2868-5
4. Love Umegård16:19110+11:452:19:1168-5
4. Ella Servin22:28839+17:542:21:2468-5
5. John Solbreck41:25367+9:302:57:3269+1
5. Johan Lindahl41:42384+9:472:59:1069+1
5. Fredrik Wigertz40:21291+8:263:01:4569+1
5. Waldemar Andersson45:23589+13:283:04:3469+1
6. Lovisa Hambäck35:38336+10:043:40:1276+7
6. Maria Bengtsson38:34501+13:003:40:1976+7
6. Fanny Cedstedt44:13811+18:393:41:4576+7
6. Agnes Weiss45:48886+20:143:44:5876+7
7. Conny Forsberg34:58207+8:004:16:4367-9
7. Arvid Umegård34:04165+7:064:19:0267-9
7. Johan Jakobsson38:56374+11:584:19:1567-9
7. Sven Wigertz39:35410+12:374:19:4767-9
23. Edvin Nilsson23:2418+2:334:43:1160-7
24. Lovisa Wigertz52:18226+21:595:35:2971+11
25. Erik Åhlin51:4057+8:166:27:0970-1
282Långhundra IF 225manna (366)7:54:21
1. Pernilla Svedin1:04:09345+29:461:04:09345
2. Joakim Almtorp1:06:36329+28:232:10:45340-5
3. Mats Lundin35:29535+13:192:46:14311-29
3. Anders Lindgren36:20591+14:102:47:05311-29
3. Per Brahm41:54870+19:442:52:39311-29
3. Kjell Jansson50:311182+28:213:01:16311-29
4. Olivia Unnerud19:03417+14:293:11:42297-14
4. Nora Svedin Jakobsson27:071209+22:333:13:21297-14
4. Ida Warvelin26:171162+21:433:13:22297-14
4. Annette Wigertz24:06998+19:323:25:22297-14
5. Alexander Alness57:021149+25:074:10:24303+6
5. Jens Lindquist49:49817+17:544:15:11303+6
5. Patrik Servin1:18:201418+46:254:31:41303+6
5. Fredrik Nilsson1:23:211435+51:264:35:03303+6
6. Andrea Jonsson50:551063+25:215:01:19281-22
6. Johanna Weiss56:351206+31:015:11:46281-22
6. Katarina Bengtsson40:05591+14:315:11:46281-22
6. Emma Bromark42:10714+16:365:17:13281-22
7. Albin Warvelin47:25765+20:275:59:11295+14
7. Klas Birgersson43:23581+16:256:00:36295+14
7. Karl Brahm53:081008+26:106:04:54295+14
7. Markus Nordén1:28:351414+1:01:376:29:54295+14
23. Alva Jonsson37:47204+16:567:07:41282-13
24. Ann-mari Silfver45:233167:46:32280-2
25. Magnus Johansson53:123327:54:21282+2

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser