Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för 25manna

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: 25manna
Arrangörsorganisationer: Attunda OK / Järfälla OK / Sundbybergs IK / Väsby OK
Datum: lördag 6 oktober 2018

OK Rodhen

2 startande
PlacNamnKlassStrtidStrplStrdiffTidVxlplDiff
62OK Rodhen 125manna (366)6:20:32
1. Maria Sjölander35:1322+0:5035:1322
2. Vasili Straltsou44:3786+6:241:19:5034+12
3. David Melin26:5678+4:461:46:4637+3
3. Magnus Blåudd27:50120+5:401:47:4037+3
3. Simon Wegmüller31:08279+8:581:50:5837+3
3. Per Melin32:27359+10:171:52:1737+3
4. Frida Melin17:39258+13:052:04:2569+32
4. Emilia Bergström16:59172+12:252:07:5769+32
4. Gabriella Melin17:56288+13:222:10:1369+32
4. Fannie Sjölander34:211385+29:472:22:0169+32
5. Magnus Björk43:32485+11:372:47:5770+1
5. Torbjörn Jacobsson39:05216+7:102:49:1870+1
5. Emil Grehn44:05519+12:102:52:0270+1
5. Pavel Krasko42:56458+11:013:04:5770+1
6. Jenny Wegmüller31:16137+5:423:20:34700
6. Yvonne Grehn34:34286+9:003:22:31700
6. Natalia Shakhmetova37:47458+12:133:29:49700
6. Irina Lapitskaya35:45344+10:113:40:42700
7. Axel Bergström35:30229+8:323:58:0157-13
7. Erik Engsten37:53328+10:553:58:2757-13
7. Ulf Bergström38:17345+11:194:08:0657-13
7. Jonas Eklund32:56131+5:584:13:3857-13
23. Jessica Söllvander26:2549+5:344:40:0358+1
24. Elin Sjölander46:09163+15:505:26:1259+1
25. Simon Andersson54:2079+10:566:20:3262+3
232OK Rodhen 225manna (366)7:38:43
1. Veranika Chernik45:13162+10:5045:13162
2. Sergey Solodkin51:49207+13:361:37:02194+32
3. Mathilda Karlsson34:37487+12:272:11:39258+64
3. Kevin Sjölander41:19847+19:092:18:21258+64
3. Claes Jonsson51:571226+29:472:28:59258+64
3. Bernhard Kling1:04:361385+42:262:41:38258+64
4. Carina Jacobsson24:00986+19:262:35:39263+5
4. Erica Karlsson26:241171+21:502:44:45263+5
4. Agnes Söllvander Eklund19:51520+15:172:48:50263+5
4. Elsa Söllvander Eklund27:211219+22:473:08:59263+5
5. Emil Jansson1:03:441295+31:493:39:23232-31
5. Per Norlin52:48974+20:533:41:38232-31
5. Göran Andersson57:331167+25:383:42:18232-31
5. Viktor Andersson48:19746+16:243:57:18232-31
6. Katarina Wedin39:00523+13:264:18:23196-36
6. Emma Jonsson40:32617+14:584:22:50196-36
6. Karin Jansson43:15763+17:414:24:53196-36
6. Annika Ardell35:02304+9:284:32:20196-36
7. Ingrid Sjölander34:00161+7:024:58:53178-18
7. Denis Monich32:24109+5:265:04:44178-18
7. Jakob Eklund56:531119+29:555:15:16178-18
7. Per-Erik Fredberg53:271017+26:295:16:17178-18
23. Lena Bergström1:02:12315+41:216:18:29213+35
24. Marie Olsson1:07:08276+36:497:25:37241+28
25. Oskar Molarin37:342327:38:43232-9

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser