Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för 25manna

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: 25manna
Arrangörsorganisationer: Attunda OK / Järfälla OK / Sundbybergs IK / Väsby OK
Datum: lördag 6 oktober 2018

Skogsluffarnas OK

2 startande
PlacNamnKlassStrtidStrplStrdiffTidVxlplDiff
270Skogsluffarnas OK 125manna (366)7:38:45
1. Susanna Öst48:29248+14:0648:29248
2. Elias Tidevall1:23:42357+45:292:12:11343+95
3. Sixten Lindqvist41:15842+19:052:53:26329-14
3. Leif Magnusson41:20849+19:102:53:31329-14
3. Lars Mongård57:151309+35:053:09:26329-14
3. Anders Carlinger1:02:351371+40:253:14:46329-14
4. Nora Lundin16:57168+12:233:10:23307-22
4. Åke Falkenström17:03182+12:293:10:34307-22
4. Olle Synnermark21:55772+17:213:31:21307-22
4. Simon Stridh16:35135+12:013:31:21307-22
5. Torbjörn Thorsén44:12523+12:173:54:46300-7
5. Johan Tirén57:041151+25:094:07:27300-7
5. Jan Stridh55:201079+23:254:26:41300-7
5. Petter Lind1:00:571245+29:024:32:18300-7
6. Anna Rosnäs1:01:161286+35:424:56:02301+1
6. Karin Tidevall49:311024+23:574:56:58301+1
6. Elin Mongård51:131075+25:395:23:31301+1
6. Johanna Dahlin1:05:461337+40:125:32:27301+1
7. Adam Dahlin48:16789+21:185:44:18283-18
7. Andreas Namslauer1:00:201205+33:225:57:18283-18
7. Kalle Lindqvist40:20448+13:226:12:47283-18
7. Ulf Malmborg53:181012+26:206:16:49283-18
23. Henning Falkenström35:40182+14:496:52:29269-14
24. Karin Skog58:113427:59:20275+6
25. Magnus Falkenström37:362357:38:45270-5
314Skogsluffarnas OK 225manna (366)8:04:37
1. Karin Führ Lindqvist48:12235+13:4948:12235
2. Hans-Christian Höie1:06:19328+28:061:54:31308+73
3. Börje Lenas49:401162+27:302:44:11299-9
3. Tomas Eklund1:00:131340+38:032:54:44299-9
3. Lisa Behrenfeldt1:02:031366+39:532:56:34299-9
3. Bjarne Johansson1:02:041367+39:542:56:35299-9
4. Ture Johansson16:38140+12:043:11:22290-9
4. Arvid Hammarbäck18:32354+13:583:15:07290-9
4. Janne Synnermark30:581333+26:243:15:09290-9
4. Melker Carlinger24:03990+19:293:20:37290-9
5. Per Ljung56:081114+24:134:11:17314+24
5. Joel Mongård57:351170+25:404:12:42314+24
5. Douglas Lundin56:111118+24:164:16:48314+24
5. Fredrik Wallstedt1:32:401450+1:00:454:44:02314+24
6. Linnéa Skog1:00:441278+35:105:12:01312-2
6. Ingrid Paulsson1:12:281398+46:545:25:10312-2
6. Erika Carlinger1:11:221386+45:485:28:10312-2
6. Anna Hammarbäck1:10:191376+44:455:54:21312-2
7. Mats Björkman1:12:271353+45:296:24:28318+6
7. Torkel Skogman1:01:441237+34:466:26:54318+6
7. Håkan Enmark1:02:271255+35:296:30:37318+6
7. Anders Maxson1:11:451342+44:477:06:06318+6
23. Tilde Carlinger44:063357:45:15309-9
24. Katarina Holmgren58:023417:59:11312+3
25. Per Westerlund1:03:283538:04:37314+2

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser