Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för 25manna

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: 25manna
Arrangörsorganisationer: Attunda OK / Järfälla OK / Sundbybergs IK / Väsby OK
Datum: lördag 6 oktober 2018

OK Ödmården

1 startande
PlacNamnKlassStrtidStrplStrdiffTidVxlplDiff
291Valbo AIF / OK Ödmården 125manna (366)7:38:49
1. Jenny Johansson49:55271+15:3249:55271
2. Henrik Mattsson58:29284+20:161:48:24278+7
3. Linnea Persson43:32951+21:222:31:56255-23
3. Rolf Kulla44:12985+22:022:32:36255-23
3. Thomas Karlsson49:181152+27:082:37:42255-23
3. Tomas Falk51:291216+29:192:39:53255-23
4. Linnéa Westlin26:241171+21:502:59:00333+78
4. Gustav Mattsson22:08806+17:342:59:50333+78
4. Axel Söderholm20:11565+15:373:00:04333+78
4. Alma Westlin1:24:081450+1:19:343:56:04333+78
5. Johan Andersson50:41870+18:463:50:45311-22
5. Lennarth Karlsson1:05:051317+33:104:04:05311-22
5. Karl-Erik Engblom1:08:481356+36:534:08:38311-22
5. Lars Lindgren44:03517+12:084:40:07311-22
6. Malin Lidow Heneryd59:281256+33:544:50:13284-27
6. Frida Jonsson43:22769+17:484:52:00284-27
6. Maria Westlin1:06:301345+40:565:10:35284-27
6. Mona Åkerman39:55577+14:215:20:02284-27
7. Johan Söderholm58:561177+31:585:49:09277-7
7. Göran Hedman58:281163+31:305:50:28277-7
7. Håkan Persson48:57826+21:596:08:59277-7
7. Karl-Göran Jonsson1:00:221206+33:246:10:57277-7
23. Mathilda Karlsson53:31297+32:407:04:28280+3
24. Jenny Åman1:23:113588:24:20298+18
25. Lars Karlsson37:402397:38:49291-7

Valbo AIF

1 startande
PlacNamnKlassStrtidStrplStrdiffTidVxlplDiff
291Valbo AIF / OK Ödmården 125manna (366)7:38:49
1. Jenny Johansson49:55271+15:3249:55271
2. Henrik Mattsson58:29284+20:161:48:24278+7
3. Linnea Persson43:32951+21:222:31:56255-23
3. Rolf Kulla44:12985+22:022:32:36255-23
3. Thomas Karlsson49:181152+27:082:37:42255-23
3. Tomas Falk51:291216+29:192:39:53255-23
4. Linnéa Westlin26:241171+21:502:59:00333+78
4. Gustav Mattsson22:08806+17:342:59:50333+78
4. Axel Söderholm20:11565+15:373:00:04333+78
4. Alma Westlin1:24:081450+1:19:343:56:04333+78
5. Johan Andersson50:41870+18:463:50:45311-22
5. Lennarth Karlsson1:05:051317+33:104:04:05311-22
5. Karl-Erik Engblom1:08:481356+36:534:08:38311-22
5. Lars Lindgren44:03517+12:084:40:07311-22
6. Malin Lidow Heneryd59:281256+33:544:50:13284-27
6. Frida Jonsson43:22769+17:484:52:00284-27
6. Maria Westlin1:06:301345+40:565:10:35284-27
6. Mona Åkerman39:55577+14:215:20:02284-27
7. Johan Söderholm58:561177+31:585:49:09277-7
7. Göran Hedman58:281163+31:305:50:28277-7
7. Håkan Persson48:57826+21:596:08:59277-7
7. Karl-Göran Jonsson1:00:221206+33:246:10:57277-7
23. Mathilda Karlsson53:31297+32:407:04:28280+3
24. Jenny Åman1:23:113588:24:20298+18
25. Lars Karlsson37:402397:38:49291-7

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser