Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för 25manna

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: 25manna
Arrangörsorganisationer: Attunda OK / Järfälla OK / Sundbybergs IK / Väsby OK
Datum: lördag 6 oktober 2018

Lunds OK

1 startande
PlacNamnKlassStrtidStrplStrdiffTidVxlplDiff
240OK Pan-Kristianstad / Lunds OK 225manna (366)7:38:43
1. Anna Lööf46:53198+12:3046:53198
2. Henrik Eng50:04175+11:511:36:57193-5
3. Lars Säfström33:24421+11:142:10:21194+1
3. Pär Fridsell34:23474+12:132:11:20194+1
3. Lukas Carlsson34:31484+12:212:11:28194+1
3. Håkan Jönsson48:121122+26:022:25:09194+1
4. Tommy Hautop22:48882+18:142:34:08231+37
4. Bengt-Göran Månsson31:011334+26:272:56:10231+37
4. Göran Fast46:261437+41:522:57:54231+37
4. Victoria Höglind48:041440+43:302:58:25231+37
5. Allan Hedberg41:03341+9:083:39:28227-4
5. Björn Hellrup42:16420+10:213:40:10227-4
5. Martin Sjöberg1:07:171340+35:223:41:25227-4
5. Olof Ottosson59:131209+27:183:55:23227-4
6. Josefin Carlsson37:11423+11:374:18:36258+31
6. Johanna Karlsson52:411120+27:074:48:04258+31
6. Hanna Lindqvist1:19:331422+53:594:59:01258+31
6. Katarina Fast1:19:041420+53:304:59:14258+31
7. Joel Sjöholm53:221015+26:245:11:58269+11
7. Mattias Johansson49:44867+22:465:48:58269+11
7. Richard Eng55:531091+28:555:54:54269+11
7. Johan Idberg1:17:351383+50:376:05:39269+11
23. Martin Schuster39:43222+18:526:45:22260-9
24. Eva Folkesson Lööf49:31201+19:127:34:53249-11
25. Anton Oddmo37:342327:38:43240-9

OK Pan-Kristianstad

1 startande
PlacNamnKlassStrtidStrplStrdiffTidVxlplDiff
240OK Pan-Kristianstad / Lunds OK 225manna (366)7:38:43
1. Anna Lööf46:53198+12:3046:53198
2. Henrik Eng50:04175+11:511:36:57193-5
3. Lars Säfström33:24421+11:142:10:21194+1
3. Pär Fridsell34:23474+12:132:11:20194+1
3. Lukas Carlsson34:31484+12:212:11:28194+1
3. Håkan Jönsson48:121122+26:022:25:09194+1
4. Tommy Hautop22:48882+18:142:34:08231+37
4. Bengt-Göran Månsson31:011334+26:272:56:10231+37
4. Göran Fast46:261437+41:522:57:54231+37
4. Victoria Höglind48:041440+43:302:58:25231+37
5. Allan Hedberg41:03341+9:083:39:28227-4
5. Björn Hellrup42:16420+10:213:40:10227-4
5. Martin Sjöberg1:07:171340+35:223:41:25227-4
5. Olof Ottosson59:131209+27:183:55:23227-4
6. Josefin Carlsson37:11423+11:374:18:36258+31
6. Johanna Karlsson52:411120+27:074:48:04258+31
6. Hanna Lindqvist1:19:331422+53:594:59:01258+31
6. Katarina Fast1:19:041420+53:304:59:14258+31
7. Joel Sjöholm53:221015+26:245:11:58269+11
7. Mattias Johansson49:44867+22:465:48:58269+11
7. Richard Eng55:531091+28:555:54:54269+11
7. Johan Idberg1:17:351383+50:376:05:39269+11
23. Martin Schuster39:43222+18:526:45:22260-9
24. Eva Folkesson Lööf49:31201+19:127:34:53249-11
25. Anton Oddmo37:342327:38:43240-9

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser