Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för 25manna

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: 25manna
Arrangörsorganisationer: Attunda OK / Järfälla OK / Sundbybergs IK / Väsby OK
Datum: lördag 6 oktober 2018

Almby IK

1 startande
PlacNamnKlassStrtidStrplStrdiffTidVxlplDiff
226Almby IK / OK Tylöskog 125manna (366)7:43:45
1. Hanna Vedin1:08:31353+34:081:08:31353
2. Per Karlsson1:04:23320+26:102:12:54345-8
3. Bo Gustafsson36:08578+13:582:49:02289-56
3. Göran Andersson36:57620+14:472:49:51289-56
3. Jonas Karlsson37:01623+14:512:49:55289-56
3. Nils-Olof Bodin37:57682+15:472:50:51289-56
4. Axel Kylborn15:1640+10:423:05:11276-13
4. Elsa Gustafsson23:42958+19:083:12:44276-13
4. Viggo Holmberg22:05794+17:313:12:56276-13
4. Jonatan Green24:351038+20:013:14:26276-13
5. Anders Lindkvist46:34655+14:393:59:18267-9
5. Per Håstlund46:46668+14:513:59:42267-9
5. Joakim Dahlberg1:01:401256+29:454:06:51267-9
5. Fredrik Kylborn54:371048+22:424:09:03267-9
6. Anne Bodin41:02649+15:284:40:44221-46
6. Anna-Birgitta Gustafsson45:56892+20:224:45:14221-46
6. Sofie Franzén37:03414+11:294:46:06221-46
6. Sofie Bodin39:58583+14:244:46:49221-46
7. Henrik Franzén44:09611+17:115:24:53241+20
7. Johannes Green44:27633+17:295:30:33241+20
7. Mats Carlsvärd45:47701+18:495:32:36241+20
7. Magnus Carlberg1:04:241280+37:265:49:38241+20
23. Karl Kylborn37:20198+16:296:26:58231-10
24. Malin Wiklund48:24185+18:057:15:22225-6
25. Robert Vestman42:362997:43:45226+1

OK Tylöskog

1 startande
PlacNamnKlassStrtidStrplStrdiffTidVxlplDiff
226Almby IK / OK Tylöskog 125manna (366)7:43:45
1. Hanna Vedin1:08:31353+34:081:08:31353
2. Per Karlsson1:04:23320+26:102:12:54345-8
3. Bo Gustafsson36:08578+13:582:49:02289-56
3. Göran Andersson36:57620+14:472:49:51289-56
3. Jonas Karlsson37:01623+14:512:49:55289-56
3. Nils-Olof Bodin37:57682+15:472:50:51289-56
4. Axel Kylborn15:1640+10:423:05:11276-13
4. Elsa Gustafsson23:42958+19:083:12:44276-13
4. Viggo Holmberg22:05794+17:313:12:56276-13
4. Jonatan Green24:351038+20:013:14:26276-13
5. Anders Lindkvist46:34655+14:393:59:18267-9
5. Per Håstlund46:46668+14:513:59:42267-9
5. Joakim Dahlberg1:01:401256+29:454:06:51267-9
5. Fredrik Kylborn54:371048+22:424:09:03267-9
6. Anne Bodin41:02649+15:284:40:44221-46
6. Anna-Birgitta Gustafsson45:56892+20:224:45:14221-46
6. Sofie Franzén37:03414+11:294:46:06221-46
6. Sofie Bodin39:58583+14:244:46:49221-46
7. Henrik Franzén44:09611+17:115:24:53241+20
7. Johannes Green44:27633+17:295:30:33241+20
7. Mats Carlsvärd45:47701+18:495:32:36241+20
7. Magnus Carlberg1:04:241280+37:265:49:38241+20
23. Karl Kylborn37:20198+16:296:26:58231-10
24. Malin Wiklund48:24185+18:057:15:22225-6
25. Robert Vestman42:362997:43:45226+1

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser