Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för 25manna

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: 25manna
Arrangörsorganisationer: Attunda OK / Järfälla OK / Sundbybergs IK / Väsby OK
Datum: lördag 6 oktober 2018

KFUM Örebro OK

3 startande
PlacNamnKlassStrtidStrplStrdiffTidVxlplDiff
33KFUM Örebro OK 125manna (366)5:53:56
1. Anette Carlsson37:1349+2:5037:1349
2. Jonatan Gustafsson39:5413+1:411:17:0722-27
3. Erik Groth25:0724+2:571:42:1430+8
3. Jan Kalander25:1629+3:061:42:2330+8
3. Lars Jonhed29:39209+7:291:46:4630+8
3. Linus Malm34:00453+11:501:51:0730+8
4. Lovisa Gustafsson18:54402+14:202:01:1722-8
4. Olle Malm15:1845+10:442:02:0422-8
4. Johanna Berg20:33611+15:592:02:4722-8
4. Anton Kruse14:2219+9:482:05:2922-8
5. Per Sjögren38:02158+6:072:40:0630+8
5. Magnus Palm38:21174+6:262:41:0830+8
5. Oskar Arlebo35:4058+3:452:41:0930+8
5. Melker Forsberg45:59627+14:042:47:1630+8
6. Emma Victorin31:59162+6:253:13:0834+4
6. Elsa Ekelin31:08129+5:343:18:2434+4
6. Johanna Nordström40:10597+14:363:20:1634+4
6. Charlotte Wahlström41:15661+15:413:22:2334+4
7. Marcus Klasenius35:08210+8:103:53:3230-4
7. Marcus Halvarsson33:22144+6:243:53:3830-4
7. Erik Harlén41:37505+14:393:54:4530-4
7. Michael Reinhart32:39119+5:413:55:0230-4
23. Hugo Örn23:1316+2:224:18:1525-5
24. Kristin Jacobson43:59132+13:405:02:1432+7
25. Jacob Eriksson51:4258+8:185:53:5633+1
241KFUM Örebro OK 325manna (366)7:39:41
1. Elin Fjellström50:01277+15:3850:01277
2. Mats Gustafsson1:02:29309+24:161:52:30299+22
3. Robert Kruse44:401010+22:302:37:10323+24
3. Veronica Bengtsson47:101089+25:002:39:40323+24
3. Jennie Brobakken47:561109+25:462:40:26323+24
3. Ingemar Widén1:18:471434+56:373:11:17323+24
4. Ella Kruse22:02790+17:283:01:42308-15
4. Birgitta Arlebo24:361040+20:023:01:46308-15
4. Viktor Jonhed21:21710+16:473:01:47308-15
4. Johanna Halldin20:14569+15:403:31:31308-15
5. Anders Kallin48:13743+16:183:50:00278-30
5. Martin Groth52:41969+20:463:54:27278-30
5. Mats Carlberg53:09993+21:143:54:51278-30
5. Pontus Halldin45:29596+13:344:17:00278-30
6. Sara Garpenlund45:37874+20:034:35:37246-32
6. Camilla Kruse42:42740+17:084:37:09246-32
6. Karin Lindgren42:38737+17:044:37:29246-32
6. Malin Halldin36:31384+10:574:53:31246-32
7. Peter Eriksson46:26723+19:285:23:35233-13
7. Henrik Gustafsson49:07835+22:095:26:36233-13
7. Daniel Eriksson59:591197+33:015:35:36233-13
7. Filip Örn51:16940+24:185:44:47233-13
23. Catarina Cuibe59:55312+39:046:44:42258+25
24. Elisabet Halvarsson50:07208+19:487:34:49248-10
25. Björn Norman38:322687:39:41241-7
257KFUM Örebro OK 225manna (366)7:36:44
1. Zarah Öhlin50:07279+15:4450:07279
2. Fredrik Johnsson58:22282+20:091:48:29281+2
3. Peter Åslund38:42721+16:322:27:11277-4
3. Bo Magnusson51:131205+29:032:39:42277-4
3. Nils-Olov Åsman57:391315+35:292:46:08277-4
3. Anna Gustafsson58:041322+35:542:46:33277-4
4. Sofia Halldin23:52973+19:182:51:03262-15
4. Melker Carlsson21:32729+16:583:01:14262-15
4. Ted Nilsson19:33481+14:593:05:41262-15
4. Julia Gustafsson22:00786+17:263:08:33262-15
5. Martin Sedström56:221125+24:273:47:25222-40
5. Örjan Vellet47:05684+15:103:48:19222-40
5. Per Jonhed42:44446+10:493:51:17222-40
5. Daniel Gustafsson46:03631+14:083:51:44222-40
6. Åsa Westerberg35:16319+9:424:27:00237+15
6. Elin Berg41:20670+15:464:32:37237+15
6. Linda Harlén1:01:291289+35:554:48:54237+15
6. Maria Magnusson1:02:211298+36:474:50:40237+15
7. Daniel Stunz54:581063+28:005:27:35253+16
7. Jonas Örn1:05:211293+38:235:32:21253+16
7. Jakob Berg44:25630+17:275:35:05253+16
7. Erik Öjebo1:06:461308+39:485:55:40253+16
23. Julia Berg39:00211+18:096:34:40245-8
24. Sofie Yngström1:24:23283+54:047:59:03262+17
25. Martin Fagerlund35:352097:36:44257-5

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser