Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för 25manna

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: 25manna
Arrangörsorganisationer: Attunda OK / Järfälla OK / Sundbybergs IK / Väsby OK
Datum: lördag 6 oktober 2018

Gustavsbergs OK

2 startande
PlacNamnKlassStrtidStrplStrdiffTidVxlplDiff
154Gustavsbergs OK 125manna (366)7:38:19
1. Louise Strandberg45:10160+10:4745:10160
2. Gunnar Lindberg46:13116+8:001:31:23140-20
3. Lotta Valentin38:53732+16:432:10:16145+5
3. Thomas Wester39:19751+17:092:10:42145+5
3. Clas-Göran Herrgård45:441040+23:342:17:07145+5
3. Matz Larsson46:061055+23:562:17:29145+5
4. Malte Bellander18:43373+14:092:28:59138-7
4. Max Österberg14:3123+9:572:32:00138-7
4. Ann-Marie Holmström23:44961+19:102:34:26138-7
4. Ida Österberg21:42747+17:082:38:49138-7
5. Ulf Burman45:50621+13:553:14:49143+5
5. Jens Werner45:17585+13:223:19:43143+5
5. Conny Strandberg41:52393+9:573:20:41143+5
5. Peter Landén55:031067+23:083:27:03143+5
6. Margareta Haraldsson44:34826+19:003:59:23161+18
6. Tilda Bellander42:33731+16:594:03:14161+18
6. Emma Bellander46:13901+20:394:05:56161+18
6. Malin Strandberg53:181139+27:444:20:21161+18
7. Jonatan Lindell40:44468+13:464:46:40151-10
7. Jan Lavén45:07677+18:094:48:21151-10
7. Per Öhlund51:23948+24:254:50:46151-10
7. Magnus Lindblom42:45560+15:475:03:06151-10
23. Johanna Pettersson41:34238+20:435:44:40157+6
24. Stina Andreasson47:42178+17:236:32:22154-3
25. Martin Bellander1:05:57159+22:337:38:191540
Gustavsbergs OK 225manna (366)ej godkänd
1. Erica Strandberg1:06:31348+32:081:06:31348
2. Fredrik Alzén1:25:15359+47:022:31:46357+9
3. Leif Jonsson52:061230+29:563:23:52349-8
3. Inger Hagelin1:00:041339+37:543:31:50349-8
3. Roger Hagelin1:01:091357+38:593:32:55349-8
3. Veronica Österberg1:09:291409+47:193:41:15349-8
4. Sofie Lindell22:36852+18:023:55:31339-10
4. Arthur Mild26:061155+21:323:57:56339-10
4. Saga Beinhoff20:38619+16:044:01:53339-10
4. Louise Lindell40:171424+35:434:04:09339-10
5. Emanuel Viklund50:19848+18:244:54:28334-5
5. Henrik Österberg1:11:031382+39:085:06:34334-5
5. Harald Mild1:09:021360+37:075:06:58334-5
5. Christina Strandberg1:27:381443+55:435:29:31334-5
6. Caroline Längheim1:01:461291+36:12ej godkänd
6. Angelica Lindblom1:09:281368+43:54ej godkänd
6. Anette Linnersjö1:05:091326+39:35ej godkänd
6. Christina Molineej godkändej godkänd
7. Pontus Lindroos1:00:101200+33:12ej godkänd
7. Cecilia Alzén1:43:021433+1:16:04ej godkänd
7. Filip Joelsson1:05:301298+38:32ej godkänd
7. Terje Stormo50:391441ej godkänd
23. Rasmus Lindblom36:55331ej godkänd
24. Anna Lindell1:35:31360ej godkänd
25. Tiger Landén57:49345ej godkänd

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser