Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för 25manna

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: 25manna
Arrangörsorganisationer: Attunda OK / Järfälla OK / Sundbybergs IK / Väsby OK
Datum: lördag 6 oktober 2018

Forsa OK

1 startande
PlacNamnKlassStrtidStrplStrdiffTidVxlplDiff
317Forsa OK / Hudiksvalls OK / OK Dellen 225manna (366)7:37:10
1. Malin Eirefelt1:12:07357+37:441:12:07357
2. Magnus Wilhelmsson1:05:34325+27:212:17:41352-5
3. Karl Larsson43:57973+21:473:01:38345-7
3. Anki Teike Andersson1:04:481387+42:383:22:29345-7
3. Mattias Högström1:11:191417+49:093:29:00345-7
3. Karin Gustavsson1:11:191417+49:093:29:00345-7
4. Lina Holmsten31:141341+26:403:32:52334-11
4. Ludvig Eriksson22:03791+17:293:51:03334-11
4. Erik Jonsson26:581200+22:243:55:58334-11
4. Ellen Mikaelsson33:461376+29:123:56:15334-11
5. Fredrik Vengelin1:10:201369+38:254:43:12333-1
5. Sveke Jonsson1:11:221387+39:275:02:25333-1
5. Erik Bruno1:10:461375+38:515:07:01333-1
5. Jimmy Johansson1:24:511438+52:565:20:49333-1
6. Karin Forsgren52:131109+26:395:59:14327-6
6. Jenny Holmsten1:30:021432+1:04:286:13:14327-6
6. Åsa Terent1:27:311430+1:01:576:29:56327-6
6. Maria Teike1:12:101396+46:366:32:59327-6
7. Jens Wickberg1:03:441269+36:467:02:58324-3
7. Johan Liljestrand1:12:091349+45:117:25:23324-3
7. Anne-Sofie Skjärstad1:06:401307+39:427:36:36324-3
7. Tomas Jonsson1:42:421432+1:15:448:15:41324-3
23. Kerstin Häggblom1:20:403548:21:49320-4
24. Mia Forslin1:01:103508:02:193200
25. Daniel Bergsten36:012177:37:10317-3

OK Dellen

1 startande
PlacNamnKlassStrtidStrplStrdiffTidVxlplDiff
317Forsa OK / Hudiksvalls OK / OK Dellen 225manna (366)7:37:10
1. Malin Eirefelt1:12:07357+37:441:12:07357
2. Magnus Wilhelmsson1:05:34325+27:212:17:41352-5
3. Karl Larsson43:57973+21:473:01:38345-7
3. Anki Teike Andersson1:04:481387+42:383:22:29345-7
3. Mattias Högström1:11:191417+49:093:29:00345-7
3. Karin Gustavsson1:11:191417+49:093:29:00345-7
4. Lina Holmsten31:141341+26:403:32:52334-11
4. Ludvig Eriksson22:03791+17:293:51:03334-11
4. Erik Jonsson26:581200+22:243:55:58334-11
4. Ellen Mikaelsson33:461376+29:123:56:15334-11
5. Fredrik Vengelin1:10:201369+38:254:43:12333-1
5. Sveke Jonsson1:11:221387+39:275:02:25333-1
5. Erik Bruno1:10:461375+38:515:07:01333-1
5. Jimmy Johansson1:24:511438+52:565:20:49333-1
6. Karin Forsgren52:131109+26:395:59:14327-6
6. Jenny Holmsten1:30:021432+1:04:286:13:14327-6
6. Åsa Terent1:27:311430+1:01:576:29:56327-6
6. Maria Teike1:12:101396+46:366:32:59327-6
7. Jens Wickberg1:03:441269+36:467:02:58324-3
7. Johan Liljestrand1:12:091349+45:117:25:23324-3
7. Anne-Sofie Skjärstad1:06:401307+39:427:36:36324-3
7. Tomas Jonsson1:42:421432+1:15:448:15:41324-3
23. Kerstin Häggblom1:20:403548:21:49320-4
24. Mia Forslin1:01:103508:02:193200
25. Daniel Bergsten36:012177:37:10317-3

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser