Svenska Orienteringsförbundet

Preliminär resultatlista för Höstlunken, patrull

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationPressresultatlistaLadda upp ruttSkriv ut

Tävlingens namn: Höstlunken, patrull
Arrangörsorganisation: Snättringe SK
Datum: söndag 4 november 2018

Motion

8 130 m, 64 startande
PlacNamnOrganisationTidDiff
1Björn LundquistOK Ravinen1:11:55
1Carl-Johan ThorellOK Ravinen1:11:55
2Anita Seger-WehlinSkogspojkarnas OK1:12:13+0:18
2Johan WehlinSkogspojkarnas OK1:12:13+0:18
3Simon SandgrenBromma-Vällingby SOK1:18:06+6:11
3Tim SandgrenBromma-Vällingby SOK1:18:06+6:11
4Johanna SundströmJärla Orientering1:21:50+9:55
4Åsa SundströmJärla Orientering1:21:50+9:55
5Albin HainkeSnättringe SK1:23:56+12:01
5Mats HainkeSnättringe SK1:23:56+12:01
6Sara GrenmarkTullinge SK1:23:57+12:02
6Karin LundbergTullinge SK1:23:57+12:02
7Mats AronssonBromma-Vällingby SOK1:24:05+12:10
7Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK1:24:05+12:10
8Julia DavidssonÄrla IF1:25:35+13:40
8Elin PramlidOK Klemmingen1:25:35+13:40
9Anna FolkegårdSträngnäs-Malmby OL1:26:46+14:51
9Alexander GarinSträngnäs-Malmby OL1:26:46+14:51
10Kristin BerghTullinge SK1:27:40+15:45
10Caroline ErikssonTullinge SK1:27:40+15:45
11Inger ZetterströmSkarpnäcks OL1:28:00+16:05
11Peter ZetterströmSöders-Tyresö1:28:00+16:05
12Jonas SjöstrandSnättringe SK1:28:22+16:27
12Elin SvenssonSnättringe SK1:28:22+16:27
13Magnus LindblomGustavsbergs OK1:30:28+18:33
13Rasmus LindblomGustavsbergs OK1:30:28+18:33
14Elisabeth StålhammarTullinge SK1:30:36+18:41
14Simon StålhammarTullinge SK1:30:36+18:41
15Gustaf EricsonJärla Orientering1:34:55+23:00
15Magnus EricsonJärla Orientering1:34:55+23:00
16Jan FrödinIFK Enskede1:37:19+25:24
16Madeleine FrödinIFK Enskede1:37:19+25:24
17Jenny WallnerAttunda OK1:37:20+25:25
17Joel WallnerAttunda OK1:37:20+25:25
18Roland PerssonSkarpnäcks OL1:39:35+27:40
18Niklas SydowSkarpnäcks OL1:39:35+27:40
19Ingrid LeidnerSnättringe SK1:40:17+28:22
19Svenåke SvenssonSnättringe SK1:40:17+28:22
20Therese HolmströmOK Ravinen1:45:47+33:52
20Anna LundquistOK Ravinen1:45:47+33:52
21Stefan NordströmOK Älvsjö-Örby1:46:51+34:56
21Jessica RöösOK Älvsjö-Örby1:46:51+34:56
22Sara NylénBromma-Vällingby SOK1:51:46+39:51
22Åsa NylénBromma-Vällingby SOK1:51:46+39:51
23Jesper LarssonOK Älvsjö-Örby1:55:44+43:49
23Anna Karin ÅbergOK Älvsjö-Örby1:55:44+43:49
24Ludde BlomIFK Enskede1:57:25+45:30
24Per BlomIFK Enskede1:57:25+45:30
25Emma ZetterströmSkarpnäcks OL2:00:01+48:06
25Kalle ZetterströmSöders-Tyresö2:00:01+48:06
26Mats AlnaeusHammarby IF OF2:01:27+49:32
26Gunnar SkärlénHaninge SOK2:01:27+49:32
27Fredrik AnderssonOK Södertörn2:02:46+50:51
27Kristina AnderssonOK Södertörn2:02:46+50:51
28Fredrik HellesöySundbybergs IK2:04:15+52:20
28RANDI RobertssonSundbybergs IK2:04:15+52:20
29Arne KvarnefalkJärfälla OK2:13:09+1:01:14
29Malin KvarnefalkJärfälla OK2:13:09+1:01:14
30Josef AnderssonJärfälla OK2:28:38+1:16:43
30Erik WällstedtJärfälla OK2:28:38+1:16:43
31Cecilia AlzénGustavsbergs OK2:33:18+1:21:23
31Angelica LindblomGustavsbergs OK2:33:18+1:21:23
Emma BjessmoIFK Lidingö SOKej godkänd
Staffan BjessmoBromma-Vällingby SOKej godkänd
Anton WällstedtJärfälla OKej start
Teresia WällstedtJärfälla OKej start

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser