Svenska Orienteringsförbundet

Preliminär resultatlista för Höstlunken, patrull

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationPressresultatlistaLadda upp ruttSkriv ut

Tävlingens namn: Höstlunken, patrull
Arrangörsorganisation: Snättringe SK
Datum: söndag 4 november 2018

Tullinge SK

45 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
1Emil AnderssonH21B (8)2:03:228:30
1Per BerghH21B (8)2:03:228:30
1Anders KärrströmH65 (12)1:13:0510:28
1Ingemar LarssonH65 (12)1:13:0510:28
2Frida DäckforsD12 (4)1:59:28+17:1427:05
2Isa FlodmanD12 (4)1:59:28+17:1427:05
3Arvid MyrbergerH14 (18)1:11:52+14:5210:24
5Åsa Rimsjö SandHD40 Mix (24)1:31:32+17:5710:04
5Piero SannicoloHD40 Mix (24)1:31:32+17:5710:04
5Göran LängheimÖppen motion 8 (90)43:48+6:009:01
6Jonas NordströmH21A (12)2:44:51+31:029:29
6Sara GrenmarkMotion (64)1:23:57+12:0210:19
6Karin LundbergMotion (64)1:23:57+12:0210:19
7Erik BerggrenH40 (36)1:32:32+13:478:48
7Kenneth JönssonH40 (36)1:32:32+13:478:48
8Jacob BolinH40 (36)1:32:35+13:508:49
8Thomas SundbergH40 (36)1:32:35+13:508:49
10Kristin BerghMotion (64)1:27:40+15:4510:46
10Caroline ErikssonMotion (64)1:27:40+15:4510:46
11Emeli PetterssonÖppen motion 8 (90)46:35+8:479:36
12Lennart AgénÖppen motion 8 (90)46:52+9:049:39
14Elisabeth StålhammarMotion (64)1:30:36+18:4111:08
14Simon StålhammarMotion (64)1:30:36+18:4111:08
20Bengt KärrströmÖppen motion 8 (90)51:57+14:0910:42
23Magnus FlodmanÖppen motion 7 (82)44:09+18:0713:42
25Anna FlodmanÖppen motion 7 (82)44:15+18:1313:44
26Karin ForsbergÖppen motion 8 (90)54:44+16:5611:17
26Torbjörn HellquistÖppen motion 7 (82)44:18+18:1613:45
27Wilhelm BergmanÖppen motion 9 (58)1:32:01+36:3410:07
35Peter BergmanÖppen motion 9 (58)1:39:43+44:1610:58
37Jan LarssonÖppen motion 7 (82)52:59+26:5716:27
39Emil HelanderÖppen motion 7 (82)53:58+27:5616:45
42Pia-Lena PutkonenÖppen motion 8 (90)1:00:04+22:1612:23
43Anders KarlssonÖppen motion 8 (90)1:00:21+22:3312:26
58Stefan FerdmanÖppen motion 8 (90)1:08:21+30:3314:05
58Daniel EkenstedtÖppen motion 8 (90)1:08:21+30:3314:05
59Sonja PernebyÖppen motion 7 (82)1:08:37+42:3521:18
68Daniel HelanderÖppen motion 8 (90)1:11:33+33:4514:45
72Anna BlomgrenÖppen motion 8 (90)1:14:24+36:3615:20
75Anna PernebyÖppen motion 8 (90)1:16:13+38:2515:42
Nova MatthewsD14 (4)ej godkänd
Fanny SundbergD14 (4)ej godkänd
Lisa SundbergÖppen motion 6 (34)ej godkänd
Jessica FerdmanÖppen motion 3 (22)ej godkänd
Elin TörnqvistÖppen motion 8 (90)ej godkänd
Emilia BergmanD14 (4)ej start
Klara JunegardD14 (4)ej start

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser