Officiell resultatlista för Trail Övik 2017

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationPressresultatlistaLadda upp ruttSkriv ut

Tävlingens namn: Trail Övik 2017
Arrangörsorganisation: Skogslöparna
Datum: lördag 23 september 2017

Minitrail

50 startande
PlacNamnOrganisationTidDiff
1Iris GrimbertIFK Umeå6:47
2Erik GustafssonVårby IK6:55+0:08
3Signe ForsbergSkogslöparna7:18+0:31
4Oscar GustafssonVårby IK7:19+0:32
5Ida PaulerSkogslöparna7:42+0:55
6Hampus RitsenSundsvalls OK7:57+1:10
7Frida LauriSkogslöparna7:58+1:11
8Emmerick HelmreusVårby IK8:26+1:39
9Sixten NilssonSkogslöparna8:54+2:07
10Hugo HäggmarkÖvik9:12+2:25
11Edvin WesterSkogslöparna9:16+2:29
12Hugo BurenUmeå9:24+2:37
13Stina PerssonSkogslöparna9:25+2:38
14Lilly VedinSkogslöparna9:26+2:39
15Hannes HellgrenAnundsjö IF9:37+2:50
16Elsa WoxlinSkogslöparna9:42+2:55
17Alma HörnstenHöglands AIF10:11+3:24
18Hugo GranevaldSkogslöparna10:18+3:31
19Sally ArvidssonSkogslöparna10:27+3:40
20Aldor EdinSkogslöparna10:36+3:49
21Manfred HelmreusVårby IK10:40+3:53
22Meja MählerSjälevad10:56+4:09
23Hugo NormanSkogslöparna10:57+4:10
23Nora RitsenSundsvalls OK10:57+4:10
25Nils JonssonSkogslöparna11:18+4:31
26Melker LassilaSkogslöparna11:20+4:33
27Wilmer NilssonSkogslöparna11:31+4:44
28Melvin BerglundSkogslöparna11:33+4:46
28Ture ForsbergSkogslöparna11:33+4:46
30Alfred GidlundSjälevad11:34+4:47
31Astrid RudhKlubblös11:53+5:06
32Alva BerglundSkogslöparna12:24+5:37
33Amanda GranbergMellansels IF12:32+5:45
34Leo SalvadorSkogslöparna12:50+6:03
35Kasper ThelanderSkogslöparna12:55+6:08
36Nils Eriksson1Life IF13:16+6:29
37Emma PerboSkogslöparna13:23+6:36
38Moe ÖsterlundSjälevad13:25+6:38
39Wilhelmina LassilaSkogslöparna13:48+7:01
40Freja EdlundSkogslöparna13:55+7:08
41Emmy NormanSkogslöparna13:56+7:09
42Alva WalleskogVårby IK14:49+8:02
43Ellen FällströmSkogslöparna14:55+8:08
44Tyra JonssonTeam Outmeals14:57+8:10
45Josefina GranbergMellansels IF16:01+9:14
46Tove ArvidssonSkogslöparna16:32+9:45
47Milo SalvadorSkogslöparna18:07+11:20
48Wilmer GrönlundSkogslöparna19:01+12:14
49Abbe Eriksson1Life IF21:29+14:42
50Saga HellgrenAnundsjöIF26:00+19:13

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser