Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för Minitjoget i Sätila

TävlingsinformationVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: Minitjoget i Sätila
Arrangörsorganisation: OK Räven
Datum: tisdag 19 juni 2018

Minitjoget

100 startande
PlacNamnStrtidStrplStrdiffTidVxlplDiff
1Markbygdens OK 250:21
1. Pontus Karlsson12:293+0:0912:293
2. Felix Axelsson7:12119:411-2
3. Pontus Karlsson6:282+0:0226:0910
4. Felix Axelsson13:48139:5710
5. Filip Andersson10:2410+1:4250:2110
2Markbygdens OK 153:47
1. Olle Bergstedt12:594+0:3912:594
2. Lisa Åkesson9:156+2:0322:142-2
3. Olle Bergstedt6:513+0:2529:0520
4. Lisa Åkesson15:124+1:2444:1720
5. Olle Bergstedt9:303+0:4853:4720
3O-CAMP 3055:41
1. Olle Sörqvist13:358+1:1513:358
2. Ida Kristiansson9:095+1:5722:444-4
3. Alva Sellgren7:488+1:2230:3240
4. Olle Hedman15:307+1:4246:023-1
5. Carl Holmberg9:394+0:5755:4130
4Markbygdens OK 357:32
1. Petter Bergstedt14:4127+2:2114:4127
2. Erika Åkesson8:544+1:4223:355-22
3. Petter Bergstedt7:305+1:0431:0550
4. Erika Åkesson16:2411+2:3647:2950
5. Petter Bergstedt10:038+1:2157:324-1
5Sävedalens AIK 157:57
1. Arvid Skepp13:3910+1:1913:3910
2. Katrin Skepp10:5739+3:4524:3616+6
3. Emil Skepp8:1411+1:4832:5011-5
4. Casper Skepp15:206+1:3248:106-5
5. Ola Skepp9:475+1:0557:575-1
6Hestra IF 158:36
1. Erik Ingemarsson14:0615+1:4614:0615
2. Johan Ingemarsson8:142+1:0222:203-12
3. Maria Ingemarsson9:1426+2:4831:347+4
4. Johan Ingemarsson15:073+1:1946:414-3
5. Erik Ingemarsson11:5528+3:1358:366+2
7O-CAMP 3159:20
1. Anders Arfwedson15:4845+3:2815:4845
2. Gustav Östensson8:383+1:2624:2613-32
3. Tomas Bergstrand7:579+1:3132:238-5
4. Malin Kristiansson16:2310+2:3548:467-1
5. Peter Asp10:3411+1:5259:2070
8Frölunda OL 11:00:53
1. Johan Lamm13:358+1:1513:358
2. Anders Lamm10:3433+3:2224:0910+2
3. Malin Lamm8:2214+1:5632:319-1
4. Marcus Lamm18:2131+4:3350:5210+1
5. Johan Lamm10:017+1:191:00:538-2
9IF Rigor 61:01:42
1. Alfred Erdelius14:0615+1:4614:0615
2. Emil Erdelius9:5918+2:4724:058-7
3. Alfred Erdelius7:194+0:5331:246-2
4. Emil Erdelius17:5427+4:0649:189+3
5. Erik Erdelius12:2439+3:421:01:4290
10OK Landehof 31:02:33
1. Samuel Pihlström12:232+0:0312:232
2. Andreas Pihlstöm11:2348+4:1123:466+4
3. Samuel Pihlström (vacant)6:26130:123-3
4. Fredrik Körle (vacant)18:5538+5:0749:078+5
5. Anna Körle (vacant)13:2657+4:441:02:3310+2
11OK Landehof 81:03:02
1. Karl Granfors16:0149+3:4116:0149
2. Elias Nyqvist9:5817+2:4625:5930-19
3. Joel Ringström8:3016+2:0434:2918-12
4. Melker Åkesson16:5414+3:0651:2311-7
5. Alvin Ollander11:3921+2:571:03:02110
12O-CAMP 61:03:48
1. Elias Nordberg13:4611+1:2613:4611
2. Hilda Waldefeldt10:2126+3:0924:079-2
3. Elias Persson9:4638+3:2033:5314+5
4. Ludvig Hedström17:3223+3:4451:2512-2
5. Tim Martner12:2338+3:411:03:48120
13OK Landehof 61:03:53
1. Torbjörn Saetre16:0953+3:4916:0953
2. Magnus Karlsson9:3510+2:2325:4426-27
3. Torbjörn Saetre8:4119+2:1534:2516-10
4. Thomas Karlsson18:3933+4:5153:0418+2
5. Magnus Karlsson10:4913+2:071:03:5313-5
14Göteborg-Majorna OK 61:04:00
1. Hanna Persson15:2042+3:0015:2042
2. Anna Lebar10:5237+3:4026:1234-8
3. Axel Persson9:3635+3:1035:4828-6
4. Andreas Persson17:2018+3:3253:0819-9
5. Hanna Persson10:5214+2:101:04:0014-5
15FK Herkules 31:04:18
1. Robin Höglund15:1037+2:5015:1037
2. Laila B Höglund9:5515+2:4325:0519-18
3. Alexander Höglind7:366+1:1032:4110-9
4. Håkan Höglind20:5661+7:0853:3721+11
5. Axel Forsman10:4112+1:591:04:1815-6
16O-CAMP 101:04:20
1. Ebba Thern15:1640+2:5615:1640
2. Matilda Asp10:2630+3:1425:4225-15
3. Maja Axelsson8:0810+1:4233:5012-13
4. Patrick Ericson17:4325+3:5551:3314+2
5. Sara Ohlin12:4747+4:051:04:2016+2
17O-CAMP 231:04:22
1. Jakob Gunnarsson15:0133+2:4115:0133
2. Filip Ingemarsson10:5739+3:4525:5829-4
3. Ida Körle8:3217+2:0634:3020-9
4. Lukas Andrén18:0029+4:1252:3015-5
5. Tom Weihart11:5226+3:101:04:2217+2
18O-CAMP 71:04:23
1. William Rönnborg14:4929+2:2914:4929
2. Robin Andersson10:1825+3:0625:0720-9
3. Rasmus Persson9:2229+2:5634:2918-2
4. Kalle Inemyr16:5615+3:0851:2512-6
5. Hanna Nilsson12:5849+4:161:04:2318+6
19O-CAMP 271:05:04
1. Simon Nordberg14:1919+1:5914:1919
2. Ebbe Holmqvist9:5313+2:4124:1211-8
3. Alice Lundström11:1353+4:4735:2525+14
4. Ida Bengtsson18:4635+4:5854:1126+1
5. Fabian Alinder10:5315+2:111:05:0419-7
20FK Herkules 11:07:00
1. Anton Kastrup15:1941+2:5915:1941
2. Pontus Kastrup9:5716+2:4525:1621-20
3. Gisela Lind9:1225+2:4634:2817-4
4. Emrik Lind18:5840+5:1053:2620+3
5. Kristoffer Lind13:3460+4:521:07:00200
21O-CAMP 251:07:01
1. Nils Körle14:2120+2:0114:2120
2. Audrey Hansson10:2126+3:0924:4217-3
3. Oscar Lin-Björnström9:1827+2:5234:0015-2
4. Zebastian Arfwedson20:2156+6:3354:2127+12
5. Simon Westh12:4045+3:581:07:0121-6
22O-CAMP 261:07:06
1. Erik Ling17:5983+5:3917:5983
2. Ivar Henriksson11:1447+4:0229:1364-19
3. Simon Ljungkvist9:3334+3:0738:4652-12
4. Victor Beischer14:562+1:0853:4222-30
5. Karina Bache13:2455+4:421:07:06220
23O-CAMP 181:07:07
1. Emil Axelsson13:046+0:4413:046
2. Valter Decorte11:2950+4:1724:3314+8
3. Lova Holgersson10:1343+3:4734:4622+8
4. Isak Skoglund19:4345+5:5554:2928+6
5. Albin Sundström12:3842+3:561:07:0723-5
24O-CAMP 11:07:10
1. Gunnar Fovaeus14:5331+2:3314:5331
2. Maja Inghammar11:0845+3:5626:01310
3. Alfred Johansson10:1644+3:5036:1734+3
3. Albin Appelgren12:0865+5:4222:24
4. Filippa Fagerström17:3524+3:4753:5223-11
5. Agnes Ivarsson13:1853+4:361:07:1024+1
25OK Landehof 71:07:37
1. Lotta Saetre16:0552+3:4516:0552
2. Elsa Karlsson10:5237+3:4026:5739-13
3. Pernilla Karlsson10:3447+4:0837:3141+2
4. Pia Johansson18:5739+5:0956:2836-5
5. Lotta Saetre11:0918+2:271:07:3725-11
26IFK Göteborg Orientering 21:07:40
1. Viktor Åkerlind17:2477+5:0417:2477
2. Victor Blom10:1624+3:0427:4047-30
3. Jonna Forsell10:2445+3:5838:0446-1
4. Robert Eneljung17:4926+4:0155:5330-16
5. Erik Olofsson11:4724+3:051:07:4026-4
27Sjövalla FK / OK Landehof 21:07:57
1. Maria Holmqvist16:4666+4:2616:4666
2. Åsa Holmstrand Ollander10:5739+3:4527:4348-18
3. Maria Holmqvist8:3318+2:0736:1633-15
4. Åsa Holmstrand Ollander19:4144+5:5355:5732-1
5. Maria Holmqvist12:0031+3:181:07:5727-5
28Hestra IF 21:08:02
1. Tindra Hjort17:2275+5:0217:2275
2. Johanna Nilsson10:0921+2:5727:3145-30
3. Camilla Weihart10:5951+4:3338:3049+4
4. Johanna Sundström17:2820+3:4055:5833-16
5. Brett Weihart12:0432+3:221:08:0228-5
29Frölunda OL 21:08:19
1. Sandra Hansson19:0590+6:4519:0590
2. Marcus Hansson9:5414+2:4228:5961-29
3. Jarvis Hansson9:0124+2:3538:0045-16
4. Marcus Hansson17:5528+4:0755:5531-14
5. Jarvis Hansson12:2439+3:421:08:1929-2
30IFK Göteborg Orientering 11:08:33
1. Joakim Kopka17:0070+4:4017:0070
2. Daniel Larsson9:228+2:1026:2235-35
3. Madeleine Thörngren9:2630+3:0035:4828-7
4. John Landstedt17:0117+3:1352:4917-11
5. Malin Lantz15:4480+7:021:08:3330+13
31O-CAMP 131:08:59
1. Anders Björklund15:4644+3:2615:4644
2. Gustav Berts9:4211+2:3025:2823-21
3. Johanna Pihlström9:5841+3:3235:2626+3
4. Hjalmar Käll22:2673+8:3857:5241+15
5. Hannes Persson11:0717+2:251:08:5931-10
32O-CAMP 151:09:01
1. Erik Johansson16:1855+3:5816:1855
2. Erik Billström11:2649+4:1427:4449-6
3. Lisa Eriksson8:5321+2:2736:3737-12
4. Ebba Näsman19:4546+5:5756:2235-2
5. Filip Redhammar12:3943+3:571:09:0132-3
33O-CAMP 81:09:16
1. Isak Eskilsson14:3123+2:1114:3123
2. Linus Alinder9:269+2:1423:577-16
3. Alma Ander9:5440+3:2833:5113+6
4. Mirjam Inemyr20:0852+6:2053:5925+12
5. Klara Nilsson15:1774+6:351:09:1633+8
34O-CAMP 211:09:36
1. Felix Drejmo14:1518+1:5514:1518
2. Linn Eneljung12:0865+4:5626:2336+18
3. Elsa Käll9:2028+2:5435:4327-9
4. Emilia Österlund21:5568+8:0757:3839+12
5. Isak Thörnblad11:5830+3:161:09:3634-5
35Göteborgs SK 31:10:06
1. Magnus Wall Jungbjer16:2460+4:0416:2460
2. Niklas Jambrén10:0319+2:5126:2737-23
3. Lotta Leman14:2980+8:0340:5661+24
4. Lovisa Leman16:5013+3:0257:4640-21
5. Daniel Torstensson12:2037+3:381:10:0635-5
36O-CAMP 111:10:22
1. Elias Thörnblad14:0817+1:4814:0817
2. Jakob Baier10:2731+3:1524:3515-2
3. Julia Boge10:2946+4:0335:0424+9
4. Daniel Brandström17:3122+3:4352:3516-8
5. Ellen Arneborg17:4790+9:051:10:2236+20
37Göteborg-Majorna OK 31:10:37
1. Åsa Nordberg16:0451+3:4416:0451
2. Ola Leire9:217+2:0925:2522-29
3. Jonas Leire11:3158+5:0536:5639+17
4. Åsa Nordberg16:5615+3:0853:5223-16
5. Acke Wåhlander16:4584+8:031:10:3737+14
38Markbygdens OK 51:11:05
1. Per-Anders Axelsson16:3964+4:1916:3964
2. Elin Blomqvist11:4253+4:3028:2159-5
3. Melwin Lennartsson13:4976+7:2342:1066+7
4. Marina Axelsson20:1353+6:251:02:2359-7
5. Felix Axelsson8:4211:11:0538-21
39Göteborg-Majorna OK 41:11:20
1. Ola Wallinder15:5347+3:3315:5347
2. Johanna Wallinder13:1578+6:0329:0863+16
3. Klara Wallinder9:3031+3:0438:3851-12
4. Ola Wallinder17:2319+3:3556:0134-17
5. Klara Wallinder15:1976+6:371:11:2039+5
40Göteborg-Majorna OK 21:11:24
1. Marcia Mürner17:2376+5:0317:2376
2. Åsa Nyberg11:5462+4:4229:1766-10
3. Amanda Pehrson13:0773+6:4142:2469+3
4. Ulf Andersson18:4736+4:591:01:1156-13
5. Jolanta Kolosinska10:139+1:311:11:2440-16
41O-CAMP 201:11:31
1. Anton Carlsson15:0636+2:4615:0636
2. Vera Elfström11:0544+3:5326:1133-3
3. Emma Karlsson10:0042+3:3436:1132-1
4. Julia Westh23:2681+9:3859:3745+13
5. Elias Thunberg11:5427+3:121:11:3141-4
42O-CAMP 241:11:44
1. Gabriel Öhgren14:3726+2:1714:3726
2. Lukas Groth10:2529+3:1325:0218-8
3. Elsa Larsson9:3031+3:0434:3221+3
4. Alma Appelgren22:5977+9:1157:3138+17
5. Kasper Vemdal14:1367+5:311:11:4442+4
43O-CAMP 51:11:54
1. Oscar Lundborg16:4165+4:2116:4165
2. Ingrid Toresäter14:4985+7:3731:3086+21
3. Oscar Lundborg8:2515+1:5939:5558-28
4. Jacob Grahn19:4647+5:5859:4146-12
5. Otto Larsson12:1335+3:311:11:5443-3
44O-CAMP 221:12:20
1. Olle Elfström16:5969+4:3916:5969
2. Matilda Fagerlind11:0143+3:4928:0054-15
3. Nora Käll9:3031+3:0437:3040-14
4. Ronja Andersson22:0469+8:1659:3444+4
5. Asta Törnkvist12:4646+4:041:12:20440
45OK Landehof 51:13:05
1. Albin Nyqvist16:2057+4:0016:2057
2. Ida Eriksson11:5361+4:4128:1358+1
3. Albin Nyqvist8:1712+1:5136:3036-22
4. Anna Eriksson20:4960+7:0157:1937+1
5. Sofia Karlsson15:4681+7:041:13:0545+8
46Göteborg-Majorna OK 11:13:20
1. Patrik Falk18:0584+5:4518:0584
2. Lotta Falk11:4554+4:3329:5074-10
3. Lisa Falk8:5823+2:3238:4853-21
4. Lotta Falk22:1672+8:281:01:0455+2
5. Lisa Falk12:1636+3:341:13:2046-9
47O-CAMP 191:13:23
1. Edvin Borne17:5079+5:3017:5079
2. Alwin Einarsson11:1046+3:5829:0062-17
3. Ludvig Carlbom7:477+1:2136:4738-24
4. Linnea Solvang Stagg22:5676+9:0859:4348+10
5. Einar Sörqvist13:4063+4:581:13:2347-1
48IF Rigor 41:13:32
1. Martin Boberg14:0514+1:4514:0514
2. Molly Graad13:1075+5:5827:1543+29
3. Ludvig Overland11:1454+4:4838:2948+5
4. Olle Florén19:5250+6:0458:2143-5
5. Andy Granfors15:1173+6:291:13:3248+5
48O-CAMP 141:13:32
1. Alma Hjertberg16:3563+4:1516:3563
2. Lova Berzelius11:3551+4:2328:1056-7
3. Martin Ek9:4638+3:2037:5644-12
4. Maja Nordin23:3083+9:421:01:2657+13
5. Ella Pettersson12:0634+3:241:13:3248-9
50O-CAMP 31:13:33
1. Joel Holmberg16:2359+4:0316:2359
2. Erik Südhoff11:4757+4:3528:1056-3
3. Ellen Eriksson9:4337+3:1737:5342-14
4. Johan Eriksson22:0469+8:1659:5750+8
5. Lukas Klang13:3661+4:541:13:33500
51OK Orinto 11:13:36
1. Daniel Sundqvist14:3022+2:1014:3022
2. Elliot Burvall12:3970+5:2727:0942+20
3. Ludvig Burvall11:4760+5:2138:5654+12
4. Karl Nilsson19:1442+5:2658:1042-12
5. Karl Hugo Nilsson15:2678+6:441:13:3651+9
52O-CAMP 41:13:37
1. Jakob Lundberg15:0535+2:4515:0535
2. Elsa Södervall11:0042+3:4826:0532-3
3. Emil Eriksson11:4961+5:2337:5443+11
4. Albin Genberg22:0771+8:191:00:0151+8
5. Alisa Kurkinen13:3661+4:541:13:3752+1
53FK Herkules 41:13:54
1. Jonas Lauri14:0013+1:4014:0013
2. Erik Lauri10:1322+3:0124:1312-1
3. Eija Lauri10:4048+4:1434:5323+11
4. Mattias Lauri25:0087+11:1259:5349+26
5. Elias Lauri14:0166+5:191:13:5453+4
53Sjövalla FK 41:13:54
1. Linnea Wedberg-Kilnäs18:2787+6:0718:2787
2. Emelina Holmqvist (vacant)12:1068+4:5830:3783-4
3. Klara Wedberg-Kilnäs9:3936+3:1340:1659-24
4. Linnea Wedberg-Kilnäs (vacant)20:2657+6:381:00:4253-6
5. Tove Wedberg-Kilnäs13:1251+4:301:13:54530
55Göteborg-Majorna OK 71:14:36
1. Daniel Valentin14:4728+2:2714:4728
2. Mats Strandhagen13:1276+6:0027:5953+25
3. Lennart Björnström11:2055+4:5439:1956+3
4. Elisabeth Strandhagen23:3784+9:491:02:5663+7
5. Mats Strandhagen11:4022+2:581:14:3655-8
56IK Uven 11:15:48
1. Torbjörn Grahn17:0471+4:4417:0471
2. Simon Grahn10:4936+3:3727:5351-20
3. Anna Beischer11:3259+5:0639:2557+6
4. Mats Rönnborg20:1654+6:2859:4146-11
5. Anna Rönnborg16:0782+7:251:15:4856+10
57OK Löftan 61:15:52
1. Jesper Johansson13:025+0:4213:025
2. Edvin Sahlin15:0787+7:5528:0955+50
3. Jakob Andersson12:4468+6:1840:5360+5
4. Albin Paulsson25:4294+11:541:06:3580+20
5. Jesper Johansson9:172+0:351:15:5257-23
58Familjen Odbro1:15:58
1. Ebba Odbro19:3793+7:1719:3793
2. Claes Odbro11:3852+4:2631:1585-8
3. Märta Rillnert (vacant)12:4468+6:1843:5976-9
4. Elin Odbro20:4559+6:571:04:4468-8
5. Adrian Gerstädt11:1420+2:321:15:5858-10
59O-CAMP 21:16:13
1. Alfred Hallqvist16:0350+3:4316:0350
2. Arvid Höglund9:4211+2:3025:4527-23
3. Wilma Broman16:3187+10:0542:1668+41
4. Astrid Eriksson21:3264+7:441:03:4867-1
5. Maja Karlsson12:2541+3:431:16:1359-8
60Markbygdens OK 71:16:14
1. Jonas Karlsson16:2258+4:0216:2258
2. Albin Lindkvist17:4796+10:3534:0992+34
3. Deniz Ålsnäs13:0272+6:3647:1186-6
4. Johan Lindkvist19:0941+5:211:06:2076-10
5. Filip Andersson9:546+1:121:16:1460-16
61O-CAMP 91:16:48
1. Emil Sundström18:4088+6:2018:4088
2. Melvin Andersson11:4858+4:3630:2881-7
3. Sabina Karlsson10:5750+4:3141:2564-17
4. Emma Isidorsson23:2681+9:381:04:5170+6
5. Lovis Bergstrand11:5729+3:151:16:4861-9
62Göteborgs SK 21:16:51
1. Oscar Wall Jungbjer13:327+1:1213:327
2. Lars Torstensson13:3079+6:1827:0240+33
3. Märta Grahn21:36101+15:1048:3892+52
3. Marianne Grahnej startfullföljt
4. Mattias Grahn16:2712+2:391:05:0573-19
5. Johan Wall Jungbjer11:4623+3:041:16:5162-11
63O-CAMP 161:16:54
1. Ida Südhoff19:1391+6:5319:1391
2. Lucas Boström10:2126+3:0929:3471-20
3. Anna Genberg11:5562+5:2941:2965-6
4. Edvin Ockborn23:2180+9:331:04:5069+4
5. Lisa Östensson12:0432+3:221:16:5463-6
64Familjen Siverbo1:17:32
1. Daniel Siverbo16:5367+4:3316:5367
2. Kristian Siverbo10:1322+3:0127:0641-26
3. Daniel Siverbo8:5522+2:2936:0130-11
4. Kristian Siverbo (vacant)19:4647+5:5855:4729-1
5. Rafael Siverbo21:4596+13:031:17:3264+35
65OK Orinto 31:17:54
1. Erik Classon12:20112:201
2. Emil Gabrielsson13:3580+6:2325:5528+27
3. Hugo Lambert12:3767+6:1138:3250+22
4. Ronnie Bohman21:5067+8:021:00:2252+2
5. Elias Bengtsson17:3288+8:501:17:5465+13
66IF Rigor 21:18:01
1. Pernilla Alexandersson22:1199+9:5122:1199
2. Pernilla Alexandersson10:0420+2:5232:1588-11
3. Ella Ruderfelt12:5170+6:2545:0681-7
4. Stefan Graad17:3021+3:421:02:3661-20
5. Simon Hansson15:2577+6:431:18:0166+5
67IF Rigor 31:18:04
1. Niklas Florén15:2243+3:0215:2243
2. Melwin Arvidsson14:0883+6:5629:3069+26
3. Oskar Hellstrand14:2479+7:5843:5475+6
4. Fredrik Hansson18:5237+5:041:02:4662-13
5. Anne Sofie Hellstrand15:1875+6:361:18:0467+5
68Göteborg-Majorna OK 51:18:09
1. Jennifer Davidson15:5146+3:3115:5146
2. Cathrine Davidson11:4656+4:3427:37460
3. Ebba Jönsson16:3688+10:1044:1377+31
4. Fredrik Davidson18:1730+4:291:02:3060-17
5. Gunnar Jönsson15:3979+6:571:18:0968+8
69Göteborgs SK 41:18:14
1. Filip Leman17:1473+4:5417:1473
2. Veronica Salo12:5573+5:4330:0976+3
3. Viktor Salo17:5596+11:2948:0489+13
3. Judith Saloej startfullföljt
4. Magnus Wall Jungbjer15:195+1:311:03:2365-24
5. Lennart Andersson14:5171+6:091:18:1469+4
70OK Löftan 31:18:16
1. Simon Corneliusson13:5112+1:3113:5112
2. Alva Sahlin16:2394+9:1130:1477+65
3. Lova Jolbäck14:1278+7:4644:2679+2
4. Jonas Hultin22:4975+9:011:07:1585+6
5. Simon Corneliusson11:0116+2:191:18:1670-15
71FK Herkules 21:19:41
1. Glen Nivert16:3262+4:1216:3262
2. Alvar Nivert12:4871+5:3629:2067+5
3. Hilda Nivert15:2884+9:0244:4880+13
4. Johan Wettergren20:3758+6:491:05:2574-6
5. Fredrik Forsman14:1668+5:341:19:4171-3
72O-CAMP 121:19:42
1. Olivia Asp17:2174+5:0117:2174
2. Noel Bengtsson10:2731+3:1527:4850-24
3. Lovisa Davidson8:1712+1:5136:0531-19
4. Oskar Josefsson30:2197+16:331:06:2677+46
5. Erik Persson13:1652+4:341:19:4272-5
73OK Löftan 11:19:43
1. Henrik Andersson16:1855+3:5816:1855
2. Alice Brandt12:1669+5:0428:3460+5
3. Liv Eckerdal18:0197+11:3546:3583+23
4. Magnus Johansson16:219+2:331:02:5663-20
5. Hugo Corneliusson16:4785+8:051:19:4373+10
74O-CAMP 281:19:47
1. Simon Bååth15:1037+2:5015:1037
2. Moa Holsten14:0682+6:5429:1665+28
3. Maja Nordenfelt8:5220+2:2638:0847-18
4. Gustav Bohman24:0185+10:131:02:0958+11
5. Elin Danielsson17:3889+8:561:19:4774+16
75OK Orinto 51:19:49
1. Magnus Homann14:3424+2:1414:3424
2. Annette R15:0988+7:5729:4373+49
3. Nils Birkestad17:0492+10:3846:4784+11
4. Martin Johansson18:4134+4:531:05:2875-9
5. Torbjörn Wikström14:2169+5:391:19:49750
76OK Löftan 21:19:54
1. Alice Hultin17:2778+5:0717:2778
2. Elin Andersson12:0664+4:5429:3370-8
3. Albin Brandt13:4375+7:1743:1672+2
4. Henrik Svensson21:4366+7:551:04:59720
5. Liselotte Johansson14:5572+6:131:19:5476+4
77Frölunda OL 31:20:16
1. Lars-Gunnar Wallenius16:2661+4:0616:2661
2. Pia Heikkinen13:5781+6:4530:2380+19
3. Maja Torsein12:0264+5:3642:2570-10
4. Richard Torsein24:2786+10:391:06:5283+13
5. Emil Wallenius13:2455+4:421:20:1677-6
78OK Landehof 41:20:31
1. Anders Larsson18:1085+5:5018:1085
2. Isak Nilsson12:0865+4:5630:1878-7
3. Linnea Nilsson11:5562+5:2942:1367-11
4. Åse Nilsson25:2792+11:391:07:4088+21
5. Isak Nilsson12:5148+4:091:20:3178-10
79O-CAMP 171:20:33
1. Emely Weihart17:5481+5:3417:5481
2. Stella Burén11:4858+4:3629:4272-9
3. Emil Grönroos11:3057+5:0441:1262-10
4. Selma Sjöstrand25:3193+11:431:06:4381+19
5. David Rothamel13:5065+5:081:20:3379-2
80Göteborgs SK 11:20:36
1. Peter Augustsson14:3525+2:1514:3525
2. Emil Augustsson12:5072+5:3827:2544+19
3. Hedvig Augustsson16:5289+10:2644:1778+34
4. Jessica Augustsson23:0078+9:121:07:1786+8
5. Linus Augustsson13:1954+4:371:20:3680-6
81OK Landehof 11:20:37
1. William Rex17:0972+4:4917:0972
2. Linnéa Rex13:1377+6:0130:2279+7
3. Jonathan Rex17:2393+10:5747:4588+9
4. Desiré Rex19:1943+5:311:07:0484-4
5. Gustav Rex13:3359+4:511:20:3781-3
82OK Orinto 41:20:50
1. Björn Karlsson16:1254+3:5216:1254
2. Erik Verhagen15:2390+8:1131:3587+33
3. Ingrid Birkestad15:4985+9:2347:24870
3. Selma Birkestad15:5286+9:2631:41
4. Carl-Henry Andersson19:5651+6:081:07:20870
5. Ola Steneborg13:3058+4:481:20:5082-5
83Sjövalla FK 11:20:51
1. Noah Hedenblom17:5582+5:3517:5582
2. Sören Svensson12:0463+4:5229:5975-7
3. Alvar Hedenblom12:5871+6:3242:5771-4
4. Solveig Hedenblom25:1590+11:271:08:1289+18
5. Linda Hedenblom12:3943+3:571:20:5183-6
84OK Orinto 21:20:55
1. Jonas Bergdahl14:2821+2:0814:2821
2. Elvina Bergdahl14:5286+7:4029:2067+46
3. Lova Bergdahl16:5490+10:2846:1482+15
4. Annika Andersson20:1654+6:281:06:3079-3
5. Kajsa Elfström14:2570+5:431:20:5584+5
85Markbygdens OK 41:22:19
1. Andreas Martinsson18:2186+6:0118:2186
2. Elsie Häggmark12:0865+4:5630:2982-4
3. Alfred Martinsson13:2474+6:5843:5374-8
4. Axel Eckhardt21:0362+7:151:04:5671-3
5. Elena Eckhardt17:2387+8:411:22:1985+14
86O-CAMP 291:24:06
1. Stefan Andersson20:5795+8:3720:5795
2. Jesper Carlsson11:4554+4:3332:4289-6
3. Ida Thunberg11:0052+4:3443:4273-16
4. Johan Berts19:5049+6:021:03:3266-7
5. Edith Smedberg20:3495+11:521:24:0686+20
87IF Rigor 51:24:31
1. Erik Hultander15:1539+2:5515:1539
2. Jacob Ruderfelt15:3691+8:2430:5184+45
3. Svante Florén17:2393+10:5748:1491+7
3. Kewin Karlsjöej startfullföljt
4. Unni Granfors22:2874+8:401:10:4290-1
5. Elsa Boberg13:4964+5:071:24:3187-3
87OK Mark 11:24:31
1. Johan Lundblad19:2092+7:0019:2092
2. Mårten Larsson15:1289+8:0034:3294+2
3. Elias Lundblad18:1998+11:5352:5195+1
3. Joel Larsson18:2399+11:5736:42
4. Niclas Ek18:3632+4:481:11:2791-4
5. David Hansson13:0450+4:221:24:3187-4
89OK Orinto 61:24:37
1. Elin Classon14:5732+2:3714:5732
2. Hana Trefná10:4335+3:3125:4024-8
3. Jakub Dobsicek10:4649+4:2036:2635+11
4. Birgitta Verhagen30:2197+16:331:06:4782+47
5. Anna Verhagen17:5091+9:081:24:3789+7
90OK Löftan 51:24:43
1. Patrik Corneliusson14:5130+2:3114:5130
2. Agnes Paulsson13:0674+5:5427:5752+22
3. Edward Arnell11:2055+4:5439:1755+3
4. Oskar Blom21:4065+7:521:00:5754-1
5. Gunilla Glimtén23:4698+15:041:24:4390+36
91OK Löftan 41:25:13
1. Filip Svensson15:5848+3:3815:5848
2. Linda Corneliusson10:3634+3:2426:3438-10
3. Elisa Lindberg14:4082+8:1441:1463+25
4. Daniel Glimtén25:1489+11:261:06:2878+15
5. Jeanette Persson18:4593+10:031:25:1391+13
92IFK Göteborg Orientering / Klubblös 31:31:24
1. Jimmy Pettersson15:0334+2:4315:0334
2. Kjell Ryberg19:1898+12:0634:2193+59
3. Sofia Blom14:3881+8:1248:59930
4. Sofia Holmén25:1188+11:231:14:1094+1
5. Kjell Ehrencrona17:1486+8:321:31:2492-2
93IF Rigor 11:31:28
1. Peter Alexandersson20:5996+8:3920:5996
2. Alvar Alexandersson11:4960+4:3732:4890-6
3. Hannes Andreen18:57100+12:3151:4594+4
3. Felix Andreenej startfullföljt
4. Ulrika Granfors21:1663+7:281:13:0193-1
5. Julia Arvidsson18:2792+9:451:31:28930
94Gällstadbygdens SOK 11:32:51
1. Anders Reimertz17:5280+5:3217:5280
2. Eliva Persson18:4197+11:2936:3396+16
3. Benias Persson21:38102+15:1258:1199+3
4. Karin Reimertz27:2696+13:381:25:3797-2
5. Peter Meritz11:5125+3:091:32:5194-3
95Fjärås AIK 21:40:56
1. Torbjörn Halvarsson16:5568+4:3516:5568
2. Wilhelm Ek16:0392+8:5132:5891+23
3. Milo Nyberg14:0177+7:3546:5985-6
3. Wilmer Nybergej startfullföljt
4. Thomas Olofsson25:2391+11:351:12:2292+7
5. Bo Melin28:3499+19:521:40:5695+3
95OK Räven 21:32:12
1. Åsa Hagnestål18:4289+6:2218:4289
2. Vanja Hagnestål Lundenius29:13100+22:0147:55100+11
3. My Hagnestål Lundenius (vacant)26:15103+19:491:14:101000
4. David Hansson15:348+1:461:29:441000
5. Urban Sörqvist11:1219+2:301:32:1295-5
97Fjärås AIK 11:37:37
1. Rikard Flink20:5494+8:3420:5494
2. Marie Nyberg16:3895+9:2637:3297+3
3. Vide Flink17:0191+10:3554:3396-1
3. Tyra Flinkej startfullföljt
4. Stefan Nyberg31:2999+17:411:26:0298+2
5. Lena Flink16:3783+7:551:37:3797-1
98Markbygdens OK 61:43:01
1. Rakel Martinsson22:0998+9:4922:0998
2. Elna Martinsson20:3799+13:2542:4699+1
3. Olle Blomqvist14:5683+8:3057:4298-1
4. Helena Blomqvist23:0479+9:161:20:4696-2
5. Márk Kocsis22:0197+13:191:43:0198+2
99Sjövalla FK 31:41:00
1. Lukas Randåker23:06100+10:4623:06100
2. Linda Randåker16:1893+9:0639:2498-2
3. Jesper Randåker17:5095+11:2457:1497-1
4. Linda Randåker32:10100+18:221:29:2499+2
5. Calle Randåker Bokedal20:0094+11:181:41:00990
OK Räven 1utgått
1. Anders Sandberg21:2897+9:0821:2897
2. Elin Åstrand14:2384+7:1135:5195-2
3. Fred Nordling12:2166+5:5548:1290-5
4. Elin Claesson (vacant)25:5995+12:111:14:1195+5
5. ej startej start
Fjärås AIK 3ej start
1. vacant ej startej start
2. vacant ej startej start
3. vacant ej startej start
3. vacant ej startej start
4. vacant ej startej start
5. vacant ej startej start
O-CAMP 32ej start
1. vacant ej startej start
2. vacant ej startej start
3. vacant ej startej start
3. vacant ej startej start
4. vacant ej startej start
5. vacant ej startej start
O-CAMP 33ej start
1. vacant ej startej start
2. vacant ej startej start
3. vacant ej startej start
3. vacant ej startej start
4. vacant ej startej start
5. vacant ej startej start
O-CAMP 34ej start
1. vacant ej startej start
2. vacant ej startej start
3. vacant ej startej start
3. vacant ej startej start
4. vacant ej startej start
5. vacant ej startej start
O-CAMP 35ej start
1. vacant ej startej start
2. vacant ej startej start
3. vacant ej startej start
3. vacant ej startej start
4. vacant ej startej start
5. vacant ej startej start
OK Landehof 9ej start
1. Kristofer Drejmoej startej start
2. Charlotte Drejmoej startej start
3. Valter Drejmoej startej start
4. Charlotte Drejmoej startej start
5. Kristofer Drejmoej startej start

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser