Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för Gränsjakten i Strömstad, etapp 2

TävlingsinformationVisa resultatlista per organisationPressresultatlistaLadda upp ruttSkriv ut

Tävlingens namn: Gränsjakten i Strömstad
Arrangörsorganisation: Idefjordens SK
Datum: lördag 10 augusti 2019 - söndag 11 augusti 2019

Etapp 1Etapp 2Etapp 2 (totalt)

D21

6 400 m, 11 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Elin MånssonIFK Göteborg Orientering49:327:44
2Amilia BjörklundSävedalens AIK52:38+3:068:13
3Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering54:43+5:118:32
4Agnes LeoGöteborg-Majorna OK54:48+5:168:33
5Anna WallinGöteborg-Majorna OK55:28+5:568:40
6Iliana IlievaHalden SK55:57+6:258:44
7Stina GranefeltOK Tyr1:00:15+10:439:24
8Åsa Zetterberg ErikssonOK Djerf1:02:22+12:509:44
9Julia OhlssonOK Linné1:11:03+21:3111:06
10Hedda Bergqvist-kringstadGöteborg-Majorna OK1:11:37+22:0511:11
11Charlotte IhrforsOK Linné1:34:06+44:3414:42

H21

8 950 m, 13 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Axel WrådheAttunda OK59:246:38
2David BejbomJärla Orientering1:01:08+1:446:49
3Rasmus SvantessonOK Pan-Kristianstad1:02:33+3:096:59
4Niklas OlofssonOK Pan-Kristianstad1:02:41+3:177:00
5Mats NordbrødenHalden SK1:02:42+3:187:00
6Mikael HåkanssonOK Kolmården1:06:08+6:447:23
7Carl JosefssonSävedalens AIK1:07:55+8:317:35
8Victor FlingmarkUddevalla OK1:10:08+10:447:50
9Niklas AldénOK Linné1:18:17+18:538:44
10Cillin CorbettCorkO1:19:57+20:338:55
11Patrik LilleengHerrestads AIF1:45:07+45:4311:44
Axel PannierSävedalens AIKej godkänd
Anders OhlssonUddevalla OKej godkänd
Elias LjungqvistSävedalens AIKej start
Jörgen GranefeltOK Tyrej start

D20

5 470 m, 2 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Rikke Blakkestad IngesenFossum IF1:05:4012:00
2Eadaoin McCavanaGEN1:21:12+15:3214:50

H20

6 330 m, 5 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Isak OlssonOK Orion53:428:29
2Nils GrimbeckSävedalens AIK55:48+2:068:48
3Gabriel ÖhgrenSävedalens AIK1:00:17+6:359:31
4Per NordholmSävedalens AIK1:05:59+12:1710:25
5Christian WoodPendle Forest Orienteers1:40:31+46:4915:52

D17-20 Kort

3 960 m, 1 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK1:12:0718:12

H16

4 140 m, 3 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Hannes PerssonFK Herkules39:379:34
2Emil HelanderTullinge SK42:40+3:0310:18
3Sebastian MitchellHOC1:01:26+21:4914:50

D14

3 000 m, 2 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Alva EliassonSundsvalls OK32:3510:51
2Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL33:53+1:1811:17

H14

3 190 m, 5 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Jens FochsenWaxholms OK29:399:17
2Petter FochsenWaxholms OK31:42+2:039:56
3Carl-Johan StåhlSävedalens AIK32:13+2:3410:05
4Harald RoessnerKvillebyns SK37:00+7:2111:35
5Arthur MitchellHOC58:45+29:0618:25

D12

2 320 m, 3 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Selma PerssonFK Herkules19:208:20
2Ellen KringstadSäffle OK20:02+0:428:38
3Edith BergenfurSkattkärrs SOK31:59+12:3913:47

H12

2 320 m, 8 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Malte GranefeltOK Tyr15:036:29
2Yannick WidlerOLG Wislig17:39+2:367:36
3Gustav StåhlSävedalens AIK18:40+3:378:02
4Elias JosefssonVästvärmlands OK19:14+4:118:17
5Theander HulthénMölndal Outdoor IF19:30+4:278:24
6Anton CajdellVästvärmlands OK23:37+8:3410:10
7Hugo GustavssonMullsjö SOK24:12+9:0910:25
8Elias CajdellVästvärmlands OK32:19+17:1613:55

D10

2 240 m, 3 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Seline WidlerOLG Wislig31:0713:53
2Lilly BergenfurSkattkärrs SOK33:36+2:2915:00
3Beyoncé AnderssonTrollhättans SOK48:21+17:1421:35

H10

2 240 m, 7 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Herman EliassonSundsvalls OK17:537:59
2Olle GranefeltOK Tyr19:09+1:168:32
3Henry NordströmKils OK21:09+3:169:26
4Einar RoessnerKvillebyns SK25:25+7:3211:20
5Arild NorbergIF Marin Väst28:29+10:3612:42
6Einar Lundman-StridkvistOK Roslagen37:03+19:1016:32
Frederik HulthénMölndal Outdoor IFej godkänd
Filip StåhlSävedalens AIKej start

D35

5 470 m, 3 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Evelina EricssonSöders-Tyresö55:0010:03
2Jenny GullqvistVästvärmlands OK58:53+3:5310:45
3Emma LundmanOK Roslagen1:12:18+17:1813:13

H35

7 180 m, 4 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Anders HöijeGöteborg-Majorna OK56:067:48
2Stefan RingOK Löftan58:27+2:218:08
3Jimmy BrinkenbergKvillebyns SK1:02:38+6:328:43
4Erik HulthénMölndal Outdoor IF1:27:27+31:2112:10

D40

5 020 m, 6 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Heidi StoksethHalden SK49:379:53
2Silvia ShandurkovaUzana1:00:35+10:5812:04
3Jenny JohanssonKFUM Örebro OK1:03:22+13:4512:37
4Sara TimnerSundsvalls OK1:03:32+13:5512:39
5Ann HyvönenSkattkärrs SOK1:05:21+15:4413:01
6Linda FredhOK Moss1:20:29+30:5216:01

H40

6 330 m, 5 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Martin LarboIFK Lidingö SOK46:467:23
2Tobias EliassonSundsvalls OK52:21+5:358:16
3Asbjørn BygglandHøydalsmo IL55:20+8:348:44
4Hans EgefalkHagaby GoIF Örebro1:09:41+22:5511:00
5Andy HemstedHOC1:20:20+33:3412:41

D45

4 630 m, 3 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Käthi WidlerOLG Wislig46:2310:01
2Mie ÖstlingKungälvs OK58:26+12:0312:37
3Cecilia FochsenWaxholms OK1:00:53+14:3013:08

H45

5 730 m, 4 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Øyvind StoksethHalden SK48:218:26
2Jonas BergenfurSkattkärrs SOK1:01:13+12:5210:41
3Fredrik PlumppuHestra IF1:02:06+13:4510:50
Olof StåhlSävedalens AIKej godkänd

D50

4 440 m, 6 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Heli MarjomaaStigsökarna50:0811:17
2Wenche LindløvSarpsborg OL58:45+8:3713:13
3Annelie JohanssonOK Skärmen1:04:51+14:4314:36
4Tone Karina IngesenSarpsborg OL1:08:43+18:3515:28
5Kerstin MitchellHOC1:11:47+21:3916:10
6Catherine KingUCDO2:14:06+1:23:5830:12
Ivana KouckaEkonom Prahaej start

H50

5 290 m, 9 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Ulrik OlssonBrattås CK40:467:42
2Magnus NordströmKils OK48:26+7:409:09
3Jan Tore HenriksenNydalens SK51:41+10:559:46
4Bo HallbergFalköpings AIK OK52:43+11:579:57
5Ole IngesenSarpsborg OL58:30+17:4411:03
6Mats LiljaOK Älgen1:01:44+20:5811:40
7Mikael ÖhgrenSävedalens AIK1:02:04+21:1811:43
8Hans-Christian HöieSkogsluffarnas OK1:03:06+22:2011:55
9Daniel HelanderTullinge SK1:22:13+41:2715:32
Mats JohnssonFalköpings AIK OKej start
Stefan GustavssonMullsjö SOKej start

D55

4 440 m, 11 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Tone HollowellOK Tyr51:4311:38
2Bente LineIndre Østfold OK52:56+1:1311:55
3Agneta ErikssonUddevalla OK53:41+1:5812:05
4Anna Weckner WestlundOK Tyr56:38+4:5512:45
5Christina GabrielssonVästvärmlands OK59:26+7:4313:23
6Birgit HanssonHerrestads AIF1:00:12+8:2913:33
7Nina BejbomUddevalla OK1:04:48+13:0514:35
8Mona OlssonBrattås CK1:08:18+16:3515:22
9Ylva WestUddevalla OK1:14:25+22:4216:45
10Judith WoodPendle Forest Orienteers1:22:47+31:0418:38
11Heidi BørstadSarpsborg OL1:29:20+37:3720:07
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OLej start

H55

5 090 m, 25 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Colin Mc IntyreOK Tyr43:228:31
2Urs WidlerOLG Wislig44:07+0:458:40
3Magnus JosefssonSävedalens AIK45:16+1:548:53
4Bengt NorrmanTrollhättans SOK47:55+4:339:24
5Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb48:06+4:449:26
6Roman KouckyEkonom Praha48:29+5:079:31
7Øystein JensenSarpsborg OL52:59+9:3710:24
8Erik BergqvistSäffle OK53:47+10:2510:33
9Thomas HollowellOK Tyr53:52+10:3010:34
10Thomas PeterssonNAIS Orienteringsklubb54:32+11:1010:42
11Jan GranstedtHalden SK56:11+12:4911:02
12Anders OlssonLustens OK56:31+13:0911:06
13Karl ErikssonUddevalla OK59:26+16:0411:40
14Pär LundkvistSundbybergs IK59:59+16:3711:47
15Jan Einar ØvremoÅlgård Orientering1:00:00+16:3811:47
16Arne SääfGudhems IF1:04:25+21:0312:39
17Mikael JohanssonOK Skärmen1:04:48+21:2612:43
18Mats LindströmOK Skärmen1:05:31+22:0912:52
19Hans-Olof HolmOK Skogsvargarna1:05:45+22:2312:55
20Brian CorbettCorkO1:06:03+22:4112:58
21Kjell-Erik KristiansenIndre Østfold OK1:08:22+25:0013:25
22Sven EdvardssonSundbybergs IK1:10:16+26:5413:48
23Roy JohanssonOK Skogsvargarna1:13:59+30:3714:32
24Stefan HornebrantTrollhättans SOK1:17:56+34:3415:18
25Mike LongUCDO1:22:51+39:2916:16

D60

4 030 m, 8 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Liv Inger PrangerødTistedalen Friluftslag45:5311:23
2Eva OskarssonHagaby GoIF Örebro49:21+3:2812:14
3Elisabeth ÖströmOK Tyr53:22+7:2913:14
4Kerstin BurmanKvillebyns SK57:28+11:3514:15
5Britt HermanrudSilkeborg OK1:01:28+15:3515:15
6Eva KarlssonUddevalla OK1:03:12+17:1915:40
7Marianne ThorssonIK Trenne Ullared1:08:08+22:1516:54
8Elizabeth DeaneCorkO1:20:48+34:5520:02

H60

5 030 m, 14 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Sixten WestlundOK Tyr43:138:35
2Anders BjörklundSävedalens AIK46:48+3:359:18
3Ulf PalmérUlricehamns OK52:08+8:5510:21
4Johan BerglundSävedalens AIK52:45+9:3210:29
5Kurt NilssonOK Hierne54:14+11:0110:46
6Tomas KarlssonOK Skogshjortarna54:27+11:1410:49
7Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK55:37+12:2411:03
8Anders AxelssonOK Skogsvargarna56:38+13:2511:15
9Martin WestUddevalla OK1:05:17+22:0412:58
10Bengt NilssonVästvärmlands OK1:13:38+30:2514:38
11Bjørn ÅstorpSarpsborg OL1:18:44+35:3115:39
12Pat McCavanaGEN1:39:23+56:1019:45
Thomas GabrielssonVästvärmlands OKej godkänd
Håkan IhrforsIFK Lidingö SOKej godkänd

D65

3 690 m, 9 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Susanne BerglundSävedalens AIK47:5212:58
2Gunnel TurpeinenKvillebyns SK54:02+6:1014:38
3Maria NordwallOK Kolmården54:32+6:4014:46
4Ingrid JessenFrämmestads IK57:04+9:1215:27
5Gunilla HogedalVänersborgs SK58:30+10:3815:51
6Titti BergendahlOK Måsen1:00:22+12:3016:21
7Marit NilssonKils OK1:04:38+16:4617:30
8Marit Bokerød  HansenIdd SPK1:04:39+16:4717:31
9Evamarie LundahlIF Hagen1:14:35+26:4320:12
Eva TykessonRävetofta OKej start

H65

4 630 m, 14 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Hans AnderssonVästerbergslagens OL49:5110:46
2Kent KardellLjungskile FK49:59+0:0810:47
3Olov ÖströmOK Tyr50:01+0:1010:48
4Kalle LindqvistVäxjö OK54:01+4:1011:40
5Anders ErikssonIF Hagen55:21+5:3011:57
6Yngve NilssonOK Gipen56:57+7:0612:18
7Bjarne ChristensenSilkeborg OK57:09+7:1812:20
8Robert JessenFrämmestads IK57:43+7:5212:27
9Lars HogedalVänersborgs SK59:55+10:0412:56
10Dan WidercrantzOK Skärmen1:03:18+13:2713:40
11Gunnar BejbomUddevalla OK1:03:42+13:5113:45
12Jan-Erik PålssonUddevalla IS1:07:55+18:0414:40
13Roalh KlevelandKvillebyns SK1:09:54+20:0315:05
Svein S JacobsenTyrving ILej godkänd
Hans StrinningUddevalla OKej start

D70

3 050 m, 1 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Britt Forsell PirozziSkåneslättens OL48:3915:57

H70

4 030 m, 19 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Christer SandhOK Roxen39:389:50
2Per-Arne KällénUddevalla OK42:35+2:5710:33
3Lennart HermanssonStångenäs AIS44:32+4:5411:03
4Willy GrønstadGimle IF45:25+5:4711:16
5Leif BokerødIdd SPK45:54+6:1611:23
6Conny JidetoftStångenäs AIS46:17+6:3911:29
7Lars GranefeltOK Tyr49:10+9:3212:12
8Jonas LarssonOK Kullingshof49:16+9:3812:13
9Hasse BergstrømTyrving IL50:37+10:5912:33
10Bengt-Olof JohanssonStångenäs AIS51:02+11:2412:39
11Bo KarlssonLjungskile FK51:56+12:1812:53
12Kjell ErikssonOK Djerf52:02+12:2412:54
13Olof KarlssonUddevalla OK52:15+12:3712:57
14Lars PerssonOK Kompassen54:41+15:0313:34
15Håkan NilssonMalmö OK56:43+17:0514:04
16Lars-Evan PetterssonKolbotn o Skimt OL59:15+19:3714:42
17Johnny KarlssonUddevalla OK1:09:35+29:5717:15
18Kent OlaussonOK Orinto1:17:29+37:5119:13
19Bjørn CeebergHedrum OL1:52:20+1:12:4227:52
Oskar JohanssonStångenäs AISej start
Bertil HermanssonStenungsunds OKej start

D75

2 790 m, 2 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Hjørdis ØvreåsBotne SK Orientering1:16:2527:23
2Penny HemstedHOC1:38:07+21:4235:10

H75

3 690 m, 3 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Raimo SalminenOK Pan-Kristianstad1:01:5316:46
2Magnar ØvreåsBotne SK Orientering1:03:52+1:5917:18
3Sven-Erik ForsellSkåneslättens OL1:46:52+44:5928:57
Thor EdvardsenLarvik OKej start

H80

3 050 m, 5 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Matts MattssonOK Gipen42:4414:00
2Andre AlexanderssonKungälvs OK44:29+1:4514:35
3Ingemar SvenssonLunds OK48:00+5:1615:44
4Oddvar GjelstadSandefjord OK56:43+13:5918:35
5John LarssonVästvärmlands OK1:02:49+20:0520:35
Helge HalvorsenLarvik OKej start

Inskolning

1 410 m, 11 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
Troy Victor StoksethHalden SK14:4110:24
Tor AbrahamssonBrattås CK19:4113:57
Astrid LilleengHerrestads AIF36:5926:13
Assar SandHalden SK19:5314:06
Arne Lundman-StridkvistOK Roslagen24:3917:28
Mila  BogodpolsnaiaUZAO-Team Moscow17:4812:37
Manfred SandinIdefjordens SK43:2530:47
Märta SandinIdefjordens SK43:2130:44
Cornelia SandinIdefjordens SK41:4029:33
Ida Sofie BrekkenKvillebyns SK37:0226:15
Eira B JohanssonHalden SKfullföljt
Sofia RoessnerKvillebyns SKej start

U1

2 140 m, 11 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Joel B JohanssonHalden SK17:017:57
2Sixten SandHalden SK23:51+6:5011:08
3Leo BogopolskyUZAO-Team Moscow24:44+7:4311:33
4Noel MohnOLC Kapreolo31:13+14:1214:35
5Vide Zetterberg ViklundOK Djerf31:17+14:1614:37
6Rasmus LindénUddevalla OK34:37+17:3616:10
7Elmer LillengHerrestads AIF34:47+17:4616:15
8Ville AbrahamssonBrattås CK35:58+18:5716:48
9Albert NorbergIF Marin Väst37:22+20:2117:27
10Måns LindénUddevalla OK37:37+20:3617:34
11Ingrid NordströmKils OK37:41+20:4017:36

U2

2 240 m, 2 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Axel PerssonFK Herkules19:178:36
2Robin GullqvistVästvärmlands OK40:06+20:4917:54

Öppen motion 1

2 240 m, 2 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Marie NugaIdefjordens SK37:1116:35
2Maria BjörklundTrollhättans SK37:13+0:0216:36

Öppen motion 3

2 320 m, 7 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Jorin MohnOLC Kapreolv18:348:00
2Eva RoessnerKvillebyns SK26:38+8:0411:28
3Hanna AbrahamssonBrattås CK37:24+18:5016:07
4Tor LindénUddevalla OK37:44+19:1016:15
5Helena NorbergIF Marin Väst38:26+19:5216:33
6Frida LyxellKlubblös40:16+21:4217:21
7Siw OlaussonOK Orinto1:01:14+42:4026:23

Öppen motion 4

3 280 m, 2 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
Siv JohanssonIdefjordens SKej godkänd
Jackie Mc CauanaGENej godkänd

Öppen motion 5

3 000 m, 11 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Nicolas MohnOCC Kapreulo23:457:55
2Stefan AbrahamssonBrattås CK29:28+5:439:49
3Torbjörn JohanssonOK Älgen37:38+13:5312:32
4Tony GullqvistVästvärmlands OK39:41+15:5613:13
5Silvana LilleengHerrestads AIF42:30+18:4514:10
6Maria AnderssonKvillebyns SK43:31+19:4614:30
7Gunilla RydgårdEksjö SOK43:43+19:5814:34
8Johanna HulthénMölndal Outdoor IF44:35+20:5014:51
9Gustav CarlssonKvillebyns SK49:11+25:2616:23
10Ove KilbornUddevalla IS57:34+33:4919:11
11Bibbi GustafssonOK Gipen1:32:43+1:08:5830:54

Öppen motion 6

4 850 m, 6 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Axel RydgårdEksjö SOK50:2910:24
2Okle MartinOLG Cordoba1:00:39+10:1012:30
3Eric CarlssonKvillebyns SK1:03:20+12:5113:03
4Johan StridkvistOK Roslagen1:23:01+32:3217:07
5Elena BogopolskayaUZAO-Team Moscow1:24:47+34:1817:28
Peter NorbergIF Marin Västej godkänd

Öppen motion 7

3 050 m, 10 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Ingvid K BunesalleHalden SK27:258:59
2Marie OlssonMullsjö SOK32:48+5:2310:45
3Viktor LyxellGöteborg-Majorna OK37:38+10:1312:20
4Anna-Lena AnderssonVästerbergslagens OL38:48+11:2312:43
5Odd OlssonUddevalla OK42:42+15:1714:00
6Ulrika HellmanUddevalla OK48:01+20:3615:44
7Maria NordströmKils OK55:14+27:4918:06
8Jenny OlssonStigsökarna57:28+30:0318:50
9Pertti HeedOK Orinto59:05+31:4019:22
10Andrew WoodPendle Forest Orienteers1:22:30+55:0527:02
Christina StåhlSävedalens AIKej start

Öppen motion 8

4 630 m, 12 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Lacho  IlievHalden SK38:508:23
2Jonas BrånaltFrölunda OL47:11+8:2110:11
3Per PerssonFK Herkules51:13+12:2311:03
4Erik ÖstlingKungälvs OK53:21+14:3111:31
5Anna HåkanssonOK Kolmården53:33+14:4311:33
6Roisin LongUCDO56:26+17:3612:11
7Håkan LindénUddevalla OK57:32+18:4212:25
8Martin EnströmTrollhättans SOK1:14:13+35:2316:01
9Lars ÖstlingKungälvs OK1:16:02+37:1216:25
10Marianne MohnOCC Kapreolo1:18:08+39:1816:52
11Regina KellyOK Linné1:23:46+44:5618:05
12Christophe SchneiderASO Sillery1:57:36+1:18:4625:23

Öppen motion 9

7 180 m, 10 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Emanuel ViklundGustavsbergs OK1:00:518:28
2Peter  MohnOCC Kapreol1:03:05+2:148:47
3Alexander MitchellHOC1:08:01+7:109:28
4Magnus SternerSträngnäs-Malmby OL1:11:41+10:509:59
5Peter CarlsenIF Sturla1:23:37+22:4611:38
6Genneady  BogopolsliyUZAO-Team Moscow1:25:00+24:0911:50
7Patrik NilssonVänersborgs SK1:39:11+38:2013:48
8Stefan L JohanssonKungälvs OK1:39:59+39:0813:55
9Celine SchneiderASO Sillery2:29:03+1:28:1220:45
Silje CarlsenIF Sturlaej godkänd
Jonas HöijerSävedalens AIKej start

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser