Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för Örebro City Sprint / DM, sprint, Örebro Län

TävlingsinformationVisa resultatlista per organisationPressresultatlistaLadda upp ruttSkriv ut

Tävlingens namn: Örebro City Sprint / DM, sprint, Örebro Län
Arrangörsorganisation: Almby IK
Datum: söndag 26 maj 2019

D21

2 780 m, 16 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Alva OlssonLinköpings OK14:135:06
2Josefin TjernlundOK Tisaren15:23+1:105:32
3Josefin ErlandssonOK Milan16:59+2:466:06
4Evelina EricssonSöders-Tyresö17:07+2:546:09
5Lisa WesterbergOK Milan17:54+3:416:26
6Elisabeth AhlgrenLinköpings OK18:14+4:016:33
7Therese KorkeakoskiOK Milan18:33+4:206:40
8Petra EklundIK Scania19:32+5:197:01
9Karin FägerlindCentrum OK19:36+5:237:03
10Malin LignellOK Tisaren19:55+5:427:09
11Susanne ErikssonOK Milan20:43+6:307:27
12Eva GustafssonHagaby GoIF Örebro20:45+6:327:27
13Jessica KorkeakoskiOK Milan20:54+6:417:31
14Josefine AhlbäckOK Milan21:48+7:357:50
15Josefin HäggdahlIK Hephata21:51+7:387:51
16Emma SätterlundTrollhättans DIK29:57+15:4410:46

H21

3 270 m, 24 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Martin RegbornHagaby GoIF Örebro13:474:12
2Mathias HallménOK Denseln14:57+1:104:34
3Daniel AttåsOK Tisaren15:19+1:324:41
4Olle GrywenzOK Linné15:54+2:074:51
5Viktor SkoogKils OK16:23+2:365:00
6Erik LindgrenOK Tisaren16:45+2:585:07
7Jakob AttåsOK Tisaren16:56+3:095:10
8Per KarlssonOK Tylöskog17:35+3:485:22
9Fredrik JohanssonLinköpings OK17:49+4:025:26
10Jonathan KarlssonOK Tisaren17:58+4:115:29
11Robin SvennbergDegerfors OK18:29+4:425:39
12Jakob FranssonOK Milan19:03+5:165:49
13Christoffer AndersénOK Tisaren19:43+5:566:01
14Johan CelanderKöping-Kolsva OK20:31+6:446:16
15Aleksandr ManoilovJärfälla OK21:10+7:236:28
16Thomas EkKöping-Kolsva OK21:13+7:266:29
17Rihards DarzinsNerike IF21:18+7:316:30
18Hans EgefalkHagaby GoIF Örebro22:46+8:596:57
19Marcus NylénDegerfors OK22:53+9:066:59
20Jesper MelinGarphyttans IF23:43+9:567:15
21Henrik EklundSK Lundia23:55+10:087:18
22Leo Karlsson ForsbergOK Vilse 8730:17+16:309:15
Filip JacobssonOK Tisarenej godkänd
Per EklöfOK Milanej godkänd
Henrik HellborgCentrum OKej start
Frej FredmanIK Hephataej start

D20

2 550 m, 7 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Amanda KarlssonOK Ravinen16:146:21
2Tove OrdqvistKils OK18:04+1:507:05
3Sofie OhlssonSödertälje-Nykvarn OF18:46+2:327:21
4Lovisa GustafssonKFUM Örebro OK18:47+2:337:21
5Lisa HallménOK Tisaren30:09+13:5511:49
6Rebecka NylénDegerfors OK33:07+16:5312:59
7Tilda WigforssArboga OK45:35+29:2117:52
Amanda NylénDegerfors OKej start

H20

3 000 m, 7 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Linus MalmKFUM Örebro OK16:585:39
2William SeguraKFUM Örebro OK17:12+0:145:44
3Marcus KlaseniusKFUM Örebro OK17:29+0:315:49
4Filip BäckArboga OK18:06+1:086:02
5Filip ÖrnKFUM Örebro OK18:42+1:446:14
6Christopher AnderssonVingåkers OK23:55+6:577:58
7Ceasar TengbrandArboga OK31:22+14:2410:27
Tamás SzütsVästerås SOKåterbud

D16

2 270 m, 8 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Sofie BodinAlmby IK16:047:04
2Karin LindgrenKFUM Örebro OK16:19+0:157:11
3Amanda SjödinOK Tisaren17:25+1:217:40
4Sanna SanderOK Milan17:28+1:247:41
5Vilma LarssonOK Milan17:31+1:277:42
6Julia BergKFUM Örebro OK18:03+1:597:57
7Anna NilssonGarphyttans IF19:58+3:548:47
8Linn BrostenAlmby IK23:53+7:4910:31

H16

2 760 m, 12 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Emil LarssonOK Tisaren15:015:26
2Karl KylbornAlmby IK15:32+0:315:37
3Noel HelmerssonOK Tisaren16:41+1:406:02
4Noah AndertoftVästerås SOK17:00+1:596:09
5Jonatan KraftAlmby IK18:01+3:006:31
6Vilgot WennblomHagaby GoIF Örebro18:15+3:146:36
7Eric BäckArboga OK18:41+3:406:46
8Oliver PetterssonOK Milan18:55+3:546:51
9Anton ErikssonOK Milan19:40+4:397:07
10Anton GöthbergAlmby IK20:54+5:537:34
11Bruno GöranssonAlmby IK20:57+5:567:35
12Johan ThuressonAlmby IK22:14+7:138:03
Anton KruseKFUM Örebro OKej start
Olof HalfvarssonAlmby IKej start
Hugo ÖrnKFUM Örebro OKej start

D14

2 050 m, 10 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Julia GustafssonKFUM Örebro OK14:237:00
2Nelly MårtenssonGarphyttans IF15:59+1:367:47
3Smilla AndertoftVästerås SOK16:20+1:577:58
4Amanda BäckArboga OK16:53+2:308:14
5Elsa GustafssonOK Tylöskog18:12+3:498:52
6Fia AnderssonHagaby GoIF Örebro18:22+3:598:57
7Hedda LindbergOK Tisaren18:25+4:028:59
8Judit WennblomHagaby GoIF Örebro18:52+4:299:12
Johanna BergKFUM Örebro OKdiskvalificerad
Elsa CarlbergAlmby IKej godkänd
Emelie DjerfGarphyttans IFej start

H14

2 410 m, 16 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Olle MalmKFUM Örebro OK13:185:31
2Måns BergqvistGarphyttans IF13:57+0:395:47
3Axel KylbornAlmby IK14:22+1:045:57
4Ludvig HaslerSurahammars SOK14:45+1:276:07
5Elis WiklundVästerås SOK15:23+2:056:22
6Viggo HolmbergOK Tylöskog15:30+2:126:25
7Robin HelmerssonOK Tisaren15:31+2:136:26
8Rasmus DoeringGarphyttans IF15:42+2:246:30
9Alfred SjödinOK Tisaren16:11+2:536:42
10Lukas FogelHagaby GoIF Örebro17:04+3:467:04
11Axel NilssonGarphyttans IF17:10+3:527:07
12Alvin IsenströmAlmby IK17:47+4:297:22
13Daniel KraftAlmby IK18:28+5:107:39
14Ville ÖstlingHagaby GoIF Örebro22:52+9:349:29
15Jonathan AnderssonVingåkers OK25:46+12:2810:41
16Sven OttoniusKFUM Örebro OK32:31+19:1313:29
August EkingeOK Motalaej start
Fredrik WestlundKils OKej start

D12

1 860 m, 13 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Emma LindkvistAlmby IK12:346:45
2Ella KruseKFUM Örebro OK14:23+1:497:43
3Cecilia ErikssonOK Milan14:24+1:507:44
4Wilma WikströmFellingsbro GOIF15:07+2:338:07
5Maja SjödinOK Tisaren15:12+2:388:10
6Elin DoeringGarphyttans IF15:15+2:418:11
7Astrid KraftAlmby IK15:29+2:558:19
8Lovisa ThybeckLindebygdens OK16:11+3:378:42
9Sanna KallinKFUM Örebro OK17:56+5:229:38
10Lovisa PihelOK Tisaren19:40+7:0610:34
11Lisa MalmKFUM Örebro OK19:43+7:0910:36
12Tyra GerdevågHagaby GoIF Örebro27:41+15:0714:53
13Stina ThegelHagaby GoIF Örebro31:42+19:0817:02
Alma CarlssonKFUM Örebro OKåterbud

H12

1 860 m, 18 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Axel ThybeckLindebygdens OK11:075:58
2Philip SjödinOK Tisaren11:24+0:176:07
3Ted NilssonKFUM Örebro OK11:55+0:486:24
4Fabian LarssonOK Milan12:58+1:516:58
5Olle HaglundGarphyttans IF13:51+2:447:26
6Sixten WidmarkAlmby IK14:09+3:027:36
7Edwin SäkerHagaby GoIF Örebro14:34+3:277:49
8Isak LarssonOK Tisaren15:15+4:088:11
9Oliver ArnessonLindebygdens OK15:57+4:508:34
10Melker CarlssonKFUM Örebro OK17:37+6:309:28
11Elliot RunestavAlmby IK17:44+6:379:32
12Morris FredrikssonKFUM Örebro OK19:48+8:4110:38
13Edvin LindhOK Milan21:57+10:5011:48
14Isak BergmanFellingsbro GOIF23:26+12:1912:35
15Axel GustafssonOK Tylöskog23:50+12:4312:48
16Henning JanegrenKFUM Örebro OK28:32+17:2515:20
17Arvid LarssonOK Milan29:46+18:3916:00
Fabian BergqvistGarphyttans IFej godkänd

D10

1 700 m, 6 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Annie LindkvistAlmby IK13:458:05
2Lovisa MöllerAlmby IK15:20+1:359:01
3Allis SjödinOK Tisaren16:19+2:349:35
4Tea LovénAlmby IK21:24+7:3912:35
5Julia VestmanAlmby IK24:43+10:5814:32
6Astrid CarlbergAlmby IK41:36+27:5124:28

H10

1 700 m, 11 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Erik KylbornAlmby IK10:586:27
2Erik HallonqvistAlmby IK13:04+2:067:41
3Gabriel LaineDegerfors OK14:19+3:218:25
4Harald CarlssonKFUM Örebro OK15:07+4:098:53
5Melker MangnäsKFUM Örebro OK15:25+4:279:04
6Oliver RunestavAlmby IK17:29+6:3110:17
7Oskar PihelOK Tisaren18:10+7:1210:41
8Alfred PihelOK Tisaren20:29+9:3112:02
9Rasmus KruseKFUM Örebro OK21:35+10:3712:41
10Ture CarlssonKFUM Örebro OK21:51+10:5312:51
11Vilmer SundemanAlmby IK26:09+15:1115:22

D35

2 470 m, 2 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Zarah ÖhlinKFUM Örebro OK17:447:10
Catarina CuibeKFUM Örebro OKej godkänd

H35

3 000 m, 4 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Klas BringertKatrineholms OK19:206:26
2Martin SedströmKFUM Örebro OK21:07+1:477:02
3Johan GerdevågHagaby GoIF Örebro21:48+2:287:16
4Pär EvsellOK Letstigen30:58+11:3810:19

D40

2 410 m, 8 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Anette CarlssonKFUM Örebro OK14:506:09
2Sofia CarlssonLindebygdens OK16:09+1:196:42
3Anna LöwegrenKatrineholms OK16:32+1:426:51
4Elin Sundkvist BergKFUM Örebro OK20:07+5:178:20
5Magdalena SjödinOK Tisaren21:04+6:148:44
6Elin CarlssonKFUM Örebro OK21:13+6:238:48
7Maria AngbergLindebygdens OK24:15+9:2510:03
8Maria BergmanFellingsbro GOIF26:15+11:2510:53

H40

2 780 m, 6 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Martin LarboIFK Lidingö SOK15:215:31
2Jonas JanegrenKFUM Örebro OK20:16+4:557:17
3Anders FranzénLidköpings VSK21:57+6:367:53
4Niklas DoeringGarphyttans IF22:08+6:477:57
5Jesper AnderssonVingåkers OK23:55+8:348:36
Håkan CarlssonKFUM Örebro OKej godkänd

D45

2 250 m, 14 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Anette LarssonOK Tor15:176:47
2Charlotte FlansbjerOK Djerf15:58+0:417:05
3Gabriella WennblomHagaby GoIF Örebro17:17+2:007:40
4Karin AnderssonOK Tisaren17:55+2:387:57
5Maria AskrothKFUM Örebro OK18:03+2:468:01
6Karin NilssonGarphyttans IF18:15+2:588:06
7Ann-Sofie AndertoftVästerås SOK18:26+3:098:11
8Malin KlaseniusKFUM Örebro OK18:52+3:358:23
9Ingela PetterssonOK Milan19:14+3:578:32
10Jennie BrobakkenKFUM Örebro OK19:40+4:238:44
11Monica AnderssonVingåkers OK20:26+5:099:04
12Anna GustafssonKFUM Örebro OK21:51+6:349:42
13Helmina PallhedGarphyttans IF22:50+7:3310:08
14Hanna WigforssArboga OK25:23+10:0611:16

H45

2 760 m, 14 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Magnus PerssonOK Tisaren14:335:16
2Lars-Erik HaslerSurahammars SOK15:26+0:535:35
3Johan HaglundKFUM Örebro OK15:43+1:105:41
4Jan SjödinOK Tisaren16:00+1:275:47
5Daniel GustafssonKFUM Örebro OK17:04+2:316:11
6Jens AndertoftVästerås SOK17:09+2:366:12
7Urban SärnbrinkOK Tisaren18:10+3:376:34
8Jonas LarssonKristinehamns OK18:37+4:046:44
9Henrik AskrothKFUM Örebro OK19:51+5:187:11
10Tony HolmbergOK Tylöskog22:17+7:448:04
Mickael GöranssonHagaby GoIF Örebroej godkänd
Mats GustafssonKFUM Örebro OKej godkänd
Tomas HallménOK Tisarenej godkänd
Erik GrothKFUM Örebro OKej godkänd

D50

2 050 m, 4 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Annika OhlssonÄrla IF17:358:34
2Åsa WikströmFellingsbro GOIF19:22+1:479:26
3Kristina BäckArboga OK20:17+2:429:53
4Anna-Karin RyttherVästerbergslagens OL20:30+2:5510:00
Tina WestlundKils OKej start

H50

2 470 m, 10 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Leif KrügerGarphyttans IF16:256:38
2Lars JacobssonDegerfors OK17:59+1:347:16
3Niklas SanderOK Milan19:23+2:587:50
4Anders ErikssonOK Milan19:57+3:328:04
5Fredrik MalmKFUM Örebro OK20:12+3:478:10
6Patrik NylénDegerfors OK20:22+3:578:14
7Peteris KursitisIK Hephata21:16+4:518:36
8Geir WillumsenTrondheim23:08+6:439:21
9Jonas BerglundIK Hephata23:18+6:539:25
10Jonas ÖrnKFUM Örebro OK23:50+7:259:38
Christer AlmHagaby GoIF Örebroej start
Per GustafssonHällefors OKej start
Anders EkingeOK Motalaej start
Ola SvärmOK Roxenej start

D55

2 000 m, 2 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Anna-Birgitta GustafssonOK Tylöskog15:057:32
2Eva KorkeakoskiOK Milan40:18+25:1320:09

H55

2 270 m, 7 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Per GrywenzOK Linné14:096:14
2Patrik ThybeckLindebygdens OK15:06+0:576:39
3Bo GustafssonOK Tylöskog15:44+1:356:55
4Patrik AhlgrenTäby OK16:07+1:587:05
5Göran AttåsOK Tisaren16:11+2:027:07
6Jonas KarlssonOK Tylöskog18:07+3:587:58
7Thomas RimhagenLinköpings OK18:20+4:118:04

D60

1 840 m, 4 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Eva OskarssonHagaby GoIF Örebro13:567:34
2Mona OrdqvistKils OK14:53+0:578:05
3Birgitta GustafssonHagaby GoIF Örebro15:17+1:218:18
4Ann-Charlotte WallenhammarHagaby GoIF Örebro22:35+8:3912:16

H60

2 250 m, 5 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Klas ThybeckLindebygdens OK16:127:12
2Jan-Olof BäckOK Djerf16:22+0:107:16
3Bo MagnussonKFUM Örebro OK17:27+1:157:45
4Jan GustafssonHagaby GoIF Örebro19:55+3:438:51
5Bosse EngborgHällefors OK24:21+8:0910:49

D65

1 740 m, 4 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Britt GunnarssonKristinehamns OK17:4910:14
2Kerstin CarlssonOK Letstigen18:12+0:2310:27
3Lillvor NordströmKFUM Örebro OK19:13+1:2411:02
Annette RagvaldVingåkers OKej godkänd

H65

2 000 m, 13 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Kent GranqvistVästerviks OK13:506:55
2Evert JohanssonOK Tisaren14:01+0:117:00
3Tomas OlaussonAskersunds OK14:11+0:217:05
4Gunnar MunkteliusSurahammars SOK14:18+0:287:09
5Per Erik FogelVästerås SOK14:58+1:087:29
6Stefan GunnarssonKristinehamns OK15:10+1:207:35
7Stefan ÖbergOK Milan15:23+1:337:41
8Lars ÖstlinOK Milan16:18+2:288:09
9Lars SilvervretOK Hedströmmen18:00+4:109:00
10Hans RagvaldVingåkers OK18:19+4:299:09
11Mats HastadFellingsbro GOIF18:33+4:439:16
12Åke MossbergOK Milan20:01+6:1110:00
13Jens TörnmarckAskersunds OK30:32+16:4215:16

D70

1 560 m, 1 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Evy EkströmOK Alferna57:5337:06
Anna BlomgrenTullinge SKej start

H70

1 840 m, 9 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Weine FredrikssonKFUM Örebro OK13:317:20
2Inge LöwegrenKatrineholms OK13:54+0:237:33
3Ulf KjellinOK Hedströmmen13:55+0:247:33
4Christer NälemarkOK Djerf15:30+1:598:25
5Sven-Olov WiklundArboga OK15:50+2:198:36
6Ingemar WidénKFUM Örebro OK18:08+4:379:51
7Nils-Olov ÅsmanKFUM Örebro OK19:34+6:0310:38
8Hans RisbergNerike IF41:49+28:1822:43
9Lars-Erik CarlssonJönköping DIK42:18+28:4722:59
Bo LindkvistKöping-Kolsva OKej start

D75

1 560 m, 2 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Birgitta ArleboKFUM Örebro OK16:5910:53
2Britt-Marie ÅbergOK Tisaren28:39+11:4018:21

H75

1 740 m, 6 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Lennart LundhOK Tisaren13:317:46
2Stig IsraelssonOK Tylöskog14:44+1:138:28
3Tommy HaglundKFUM Örebro OK21:50+8:1912:32
4Gunnar BrystHjobygdens OK25:13+11:4214:29
5Kurt ÅbergOK Tisaren26:36+13:0515:17
6Kjell LarssonOK Alferna42:02+28:3124:09
Gert IngvarssonLindebygdens OKej start

H80

1 740 m, 2 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Ove JohanssonOK Järnbärarna16:359:31
2Samuel ErikssonOK Letstigen31:09+14:3417:54
Karl EkströmOK Alfernaej start

U2

1 760 m, 19 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Ebba FryxellGarphyttans IF14:578:29
2Petter BergqvistGarphyttans IF15:48+0:518:58
3Gustav HaglundGarphyttans IF16:15+1:189:13
4Elin DjerfGarphyttans IF18:28+3:3110:29
5Kevin Angberg JohnsonLindebygdens OK19:10+4:1310:53
6Ingrid ArnessonLindebygdens OK19:35+4:3811:07
7Clara BergmanFellingsbro GOIF20:03+5:0611:23
8Jonna DoeringGarphyttans IF20:59+6:0211:55
9Susann KarlssonVingåkers OK22:48+7:5112:57
10Ingrid CarlbergAlmby IK26:26+11:2915:01
11Sture HögsellKristinehamns OK26:27+11:3015:01
12Tuwe WidmarkAlmby IK32:41+17:4418:34
13Anna LöfstedtKlubblös36:07+21:1020:31
14Elwira WigefjordOK Letstigen36:28+21:3120:43
15Joel WigefjordOK Letstigen36:48+21:5120:54
16Selma EvsellOK Letstigen38:36+23:3921:55
17Ellen HallonqvistAlmby IK40:08+25:1122:48
18Ebba VestmanAlmby IK40:09+25:1222:48
19Sigrid JanegrenKFUM Örebro OK48:13+33:1627:23
Elis LarssonAlmby IKej start

Öppen 1

1 760 m, 2 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Karin KaillOK Alferna11:136:22
2Daniel MadsenOK Alferna12:01+0:486:49

Öppen 5

2 500 m, 21 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Tora WesterbergOK Kolmården18:327:24
2Albin KlaseniusKFUM Örebro OK18:46+0:147:30
3Mikael AnderssonHagaby GoIF Örebro19:11+0:397:40
4Jonas LindbergOK Tisaren19:17+0:457:42
5Hanna ArnessonLindebygdens OK19:56+1:247:58
6Kajsa Asklöf AxinHagaby GoIF Örebro20:33+2:018:13
7Sara FredrikssonKFUM Örebro OK20:48+2:168:19
8Mikael BergOK Enen21:46+3:148:42
9Johanna HenrikssonOK Tisaren22:22+3:508:56
10Martin EnströmTrollhättans SOK22:40+4:089:04
11Per GustavssonOK Roxen24:14+5:429:41
12Karin SärnbrinkOK Tisaren25:11+6:3910:04
13Eva LindgrenKFUM Örebro OK25:18+6:4610:07
14Kerstin SundbergVästerås SOK26:42+8:1010:40
15Andreas AppelbringOK Milan28:02+9:3011:12
16Pär WiklundVästerås SOK30:04+11:3212:01
17ann-sofi HägeråsKFUM Örebro OK33:26+14:5413:22
18Kalle GrothKFUM Örebro OK34:14+15:4213:41
19Annica AhlgrenTäby OK42:57+24:2517:10
20Axel GrothKFUM Örebro OK47:23+28:5118:57
Claes GustavssonHagaby GoIF Örebroutgått

Öppen 7

3 320 m, 9 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Erik HarlénKFUM Örebro OK18:445:38
2Johan LövgrenDegerfors OK19:52+1:085:59
3Stefan BergOK Enen20:20+1:366:07
4Olof NilssonKFUM Örebro OK26:57+8:138:07
5Jenny JohanssonKFUM Örebro OK27:54+9:108:24
6Peter ÖstlundOK Milan29:48+11:048:58
7Christel BergOK Enen30:27+11:439:10
8Larseric LarssonDegerfors OK30:28+11:449:10
9Tanja-Birgit SöderströmSala OK36:30+17:4610:59

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser