Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för 25manna

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: 25manna
Arrangörsorganisationer: Haninge SOK / OK Ravinen
Datum: lördag 12 oktober 2019

25manna, sträcka 1

381 startande
PlacNamnLagTidDiff
1Martin RegbornHagaby GoIF Örebro 136:44
2Jonas LeanderssonSödertälje-Nykvarn OF 137:35+0:51
3Lukas LilandNydalens SK 137:45+1:01
4Håvard Sandstad EidsmoIFK Göteborg Orientering 137:50+1:06
5Tomas KrivdaTullinge SK 137:55+1:11
6Tuomas HeikkiläHelsingin Suunnistajat 138:02+1:18
7Chamuel ZbindenJärla Orientering 138:05+1:21
8Roman RyapolovIFK Mora OK 138:08+1:24
9Henrik JohannessonStora Tuna OK 138:10+1:26
10Fredric PortinPargas IF 138:11+1:27
11Igor PopovHiisirasti 138:15+1:31
12Lucas SundbladEksjö SOK 138:20+1:36
13Pasi IkonenPaimion Rasti 138:25+1:41
14Rasmus SvantessonOK Pan-Kristianstad 138:47+2:03
15Mikko PatanaHiidenkiertäjät 139:15+2:31
16Robbin KantarpÄrla IF 139:16+2:32
17Måns SandgrenOK Orion 139:17+2:33
17Ville JohanssonOK Kolmården 139:17+2:33
19Filip OssianssonIK Hakarpspojkarna 139:19+2:35
20Felix SpäthIFK Lidingö SOK 139:25+2:41
21Sander VaherRajamäen Rykmentti 139:53+3:09
22Tim RobertsonKoovee 139:56+3:12
23Jussi SunaTampereen Pyrintö 539:57+3:13
24Jonatan GustafssonKFUM Örebro OK 139:58+3:14
25Juho YlinenIkaalisten Nouseva-Voima 140:00+3:16
26Axel WrådheAttunda OK 140:01+3:17
27Otto SimosasTampereen Pyrintö 140:03+3:19
28Samu HeiskaVehkalahden Veikot 140:04+3:20
29Mikko SirenAngelniemen Ankkuri 140:05+3:21
30Daniel HájekMalungs OK Skogsmårdarna 140:06+3:22
30Hugo ErikssonOK Nolaskogsarna 140:06+3:22
32Axel GranqvistOK Ravinen 140:07+3:23
33Patrik KarlssonVäxjö OK 140:10+3:26
34Erik ClassonOK Orinto 140:22+3:38
35Taras RachukOK Södertörn 140:23+3:39
36Olle BoströmTyrving IL 140:26+3:42
36Erik BomanGävle OK 140:26+3:42
38Tapani MäkinenKärkölän Kisa-Veikot / Mäntsälän Urheilijat 140:32+3:48
39Uldis UpitisOK K?pa 140:33+3:49
40Niklas CarlssonSundbybergs IK 140:35+3:51
40Topi AnjalaKoovee 240:35+3:51
42Philipp von ArxLahden Suunnistajat-37 140:36+3:52
42Daniel MartinssonGöteborg-Majorna OK 240:36+3:52
44Lars Young VikNydalens SK 340:41+3:57
45Samu LehtolaKangasala SK 140:42+3:58
46Aaro AsikainenOlavin Rasti 140:43+3:59
47Niklas SerranderKamrat och IF KIF 140:44+4:00
48Markus RäsänenKuopion Suunnistajat 140:45+4:01
49Otto KaarioHelsingin Suunnistajat 240:51+4:07
50Juha HyyryläinenAnttolan Urheilijat 140:52+4:08
51Erik LindgrenOK Tisaren 241:07+4:23
52Jakob AnderssonOK Linné 141:36+4:52
52Anssi VesantoEspoon Suunta 141:36+4:52
54Evgenij ZhahovskijSävedalens AIK 241:39+4:55
54Joshua DudleyIFK Göteborg Orientering 341:39+4:55
56Algirdas BartkeviciusOK Denseln 141:40+4:56
57Benjamin NäslundSkogslöparna 141:42+4:58
58Filip TrofastBredaryds SOK 141:43+4:59
59Filip GrahnBredareds IF / Hestra IF / Hjobygdens OK / OK Järnbärarna / Stora Tuna OK 341:44+5:00
60Niels Christian HellerudHalden SK 141:45+5:01
60Denis GrishmanRastivarsat 141:45+5:01
62Hugo LillieströmOK Roxen 141:47+5:03
63Jan BednarskiKalmar OK 141:48+5:04
64Arvid BjörkTrollhättans SOK 141:49+5:05
65Henrik HåkanssonGöteborg-Majorna OK 141:51+5:07
66Filip JacobssonOK Tisaren 141:52+5:08
66Andreas Grøteide PoldenNydalens SK 241:52+5:08
68Leonas MockunasHellas Orientering 141:53+5:09
68Janis TamuzsNavi 141:53+5:09
70Olle HedmanIF Hagen 141:54+5:10
71Andreas HöyeIFK Göteborg Orientering 241:55+5:11
71Erik HannrupIF Thor 141:55+5:11
73Victor HanssonJönköpings OK 141:56+5:12
73Erik ÖhlundUlricehamns OK 141:56+5:12
75Antti VäyrynenKymin Suunnistajat / Vehkalahden Veikot 242:01+5:17
76Juuso MetsäläLynx 142:02+5:18
77Tobias ÖströmOK Tyr 142:04+5:20
78Jesper JohanssonOK Löftan 142:05+5:21
79Leevi KeronenTampereen Pyrintö 242:06+5:22
80Mattia DebertolisUnione Sportiva Primiero A.S.D. 142:09+5:25
80Andreas JohanssonHalden SK 242:09+5:25
82Aaro OjalaKouvolan Suunnistajat 142:13+5:29
83Olof LjunggrenLinköpings OK 142:15+5:31
84Mattias NilssonÄrla IF 242:16+5:32
85Kristian AlgersSkogspojkarnas OK / Tjalve IF Norrköping 142:17+5:33
85Aurel PleshkanOK Södertörn 442:17+5:33
87Franz GlanerHärlövs IF / OK Pan-Kristianstad / Västerviks OK 242:19+5:35
88Mathias HallJärla Orientering 242:21+5:37
88Matti LaasanenLaihian Luja 142:21+5:37
88David BorgSödertälje-Nykvarn OF 342:21+5:37
91Jonathan RayOK77 142:22+5:38
91Kasper WestmanVästerås SOK 142:22+5:38
93Antti IivariRasti-Kurikka 142:23+5:39
94Timo MähönenIFK Lidingö SOK 242:27+5:43
95Axel LundgrenSundsvalls OK 142:28+5:44
95Tim JohanssonFK Friskus-Varberg 142:28+5:44
97Vasili StraltsouOK Rodhen 142:29+5:45
98Valters ReneslacisOK Klemmingen 142:30+5:46
99Johan LangerakJärfälla OK 142:31+5:47
100Jesper LidmarSnättringe SK 142:33+5:49
101Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK 142:37+5:53
102Niilo SyrjäläLounais-Hämeen Rasti 142:39+5:55
103Andreas JanssonIK Hakarpspojkarna 242:40+5:56
103Felix DrejmoOK Landehof 142:40+5:56
105Per LindmanFinspångs SOK 142:41+5:57
105Aarni RonkainenHämeenlinnan Suunnistajat 242:41+5:57
107Rickard NorlinKungälvs OK 142:42+5:58
108Linus LundbergOK Bävern 143:15+6:31
109Martin IvarssonOK Skogshjortarna 143:19+6:35
110Joel LännevallOK Roslagen 143:22+6:38
111Janne KuningasLappeen Riento 143:43+6:59
112Andrey SalinSävedalens AIK 143:44+7:00
113Tomas JohanssonÅmåls OK 143:49+7:05
114Eetu KorhonenSK Vuoksi 143:53+7:09
115Olle NilssonOK Linné 243:57+7:13
116Per EklöfOK Milan 144:00+7:16
117Antti ReimanAngelniemen Ankkuri 244:01+7:17
118Alexander KällTumba-Mälarhöjden OK 144:02+7:18
119Žan RavnikarUmeå OK 144:05+7:21
120Emil AxelssonLerums SOK 144:07+7:23
120Antti HakalaKauhavan Wisa 144:07+7:23
122Martin HogedalOK Alehof 144:09+7:25
123Jonas GustafssonOK Kåre 144:12+7:28
124Ludvig ErikssonKils OK 144:21+7:37
125Niclas StåhlFalköpings AIK OK 144:27+7:43
126Johan NäsmanTäby OK 144:29+7:45
126Jonas AxénMotala AIF OL 144:29+7:45
128Cimmie WignellAlmby IK 144:36+7:52
129Oskari NummelinTurun Suunnistajat 144:37+7:53
130Melker LundinOK Hällen 144:38+7:54
130Aapo ViippolaSK Pohjantähti 144:38+7:54
132Andrew BarnettSuunta Jyväskylä 144:39+7:55
133Toni PikkarainenEspoon Akilles 144:40+7:56
134Jonas BuudIFK Mora OK 244:42+7:58
134Erik JanssonGarphyttans IF 144:42+7:58
136Henrik PetrisiVästerbergslagens OL 144:46+8:02
137Nils EdvardssonJärfälla OK 244:48+8:04
138Aleksandr AlutinRaja-Karjalan Suunnistajat 144:49+8:05
139Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering 144:53+8:09
140Göran AnlindLeksands OK 144:54+8:10
141Ilya MogilnyLapuan Virkiä 145:02+8:18
142Philip CarlssonNyköpings OK 145:07+8:23
143Aron ÖstangårdGamleby OK 145:08+8:24
144Björn LjunggrenOK Hammaren 145:10+8:26
145Martin IvarssonGöteborg-Majorna OK 345:11+8:27
146Antti VainioMS Parma 245:12+8:28
147Viktor JanrikOK Linné 445:13+8:29
148Kristian DahlströmGagnefs OK / Grycksbo IF OK / IFK Mora OK45:17+8:33
149Jonas CarlssonStora Tuna OK 245:19+8:35
150Natalia GemperleAlfta-Ösa OK 145:23+8:39
151Gustav OhlinOK Tranan 145:24+8:40
152Fredrik GlänneforsSöders-Tyresö 145:27+8:43
153Artem PopovMS Parma 145:29+8:45
154Jukka-Pekka SeppänenHiidenkiertäjät 245:45+9:01
154Anton KarlssonOK Kullingshof 145:45+9:01
156Erik MemmiHalmstad OK 145:46+9:02
157Zoltan RaczTampereen Pyrintö 345:49+9:05
157Lauri HeinaroPihkaniskat 245:49+9:05
159Jesper Kullin AlfredssonLånghundra IF 146:01+9:17
160Janne SelkäläKöping-Kolsva OK 146:14+9:30
161Christian RedtzerAttunda OK 246:19+9:35
162Charlie StoltRehns BK 146:26+9:42
163Johan StrandbergGustavsbergs OK 146:35+9:51
164Clemens WolframEksjö SOK 246:36+9:52
165Niclas TjernlundSkåneslättens OL 146:37+9:53
166Markku LaaksonenRasti 88 146:40+9:56
167Emil SeveliusOK Trian 146:41+9:57
168Peter SundelinIF Femman 146:44+10:00
169Martin LammFrölunda OL 146:46+10:02
170Anton KällströmSala OK 146:47+10:03
171Oskar SundblomRånäs OK 146:48+10:04
172Jiri-Pekka RissanenKangasala SK 246:50+10:06
172Per KarlssonLindebygdens OK / OK Milan / OK Tylöskog 246:50+10:06
174Stanislav PolianytsiaOK Denseln 246:51+10:07
175Fritjof AxelssonFK Göingarna 146:52+10:08
175Aleksi HellmanMS Parma 346:52+10:08
177Jonathan AhlsénSödertälje-Nykvarn OF 446:53+10:09
178Henrik SandénSträngnäs-Malmby OL 146:57+10:13
179Marcus SaldeniusJärfälla OK 446:58+10:14
180Tommi HakuliKeravan Urheilijat / SK Uusi / Tuusulan Voima-Veikot 147:03+10:19
181Anders LindbergForsa OK 147:04+10:20
182Calle StenbergGöteborg-Majorna OK 447:09+10:25
183Hauk AasenOppsal Orientering 247:10+10:26
184Henrik BoströmOK Linné 347:12+10:28
185Casper VånsjöArboga OK 147:16+10:32
186Kimmo MieskoskiRasti-Lukko 147:17+10:33
187Sondre YtterbøAsker SK / OMEGA MOSCOW / Ronneby OK / Tyrving IL 247:24+10:40
188Emil AnderssonTullinge SK 447:31+10:47
189Karl Emil LemströmOK Raseborg 147:33+10:49
189David SundströmSegersta OK / Söderhamns OK 147:33+10:49
191Rasmus PetterssonOK Djerf 147:34+10:50
192Christian FoleySigtuna OK 147:36+10:52
193Jonathan FröjdöPaimion Rasti 247:37+10:53
194Ville LaaksoHämeenlinnan Suunnistajat 147:39+10:55
195Alfred BjørnerødOK Moss 147:40+10:56
196Karl LundinOK Hällen 247:41+10:57
197Mathias WilhelmssonOK Kåre 347:43+10:59
198Anton HelgmanOK Tyr 347:44+11:00
199John GunnarssonSurahammars SOK 147:45+11:01
200Johan HindérTolered-Utby Ol-klubb 147:46+11:02
201Brent KeyGotlands Orienteringsförbund 147:47+11:03
201AndrÉ SahlstenSkarpnäcks OL 147:47+11:03
203Victor FlingmarkUddevalla OK 147:48+11:04
204Simon JohanssonOK Kolmården 247:50+11:06
205Juha VillaKarkki-Rasti 147:56+11:12
206Joel Börjesson ErikssonStorviks IF 147:57+11:13
207Iivari WillmanRastikarhut 147:59+11:15
207Manuel Mexia de Almeida HortaCentrum OK / Karlsbyhedens OK / Korsnäs IF OK / Malungs OK Skogsmårdarna / Micke Mellbergs SOK 247:59+11:15
209Tobias TrofastTjällmo-Godegårds OK 148:00+11:16
210Petter JohanssonJärla Orientering 348:01+11:17
211Rasmus ArfwedsonFrölunda OL / Göteborg-Majorna OK / OK Skogshjortarna 548:03+11:19
212Jonas LauriFK Herkules 148:05+11:21
213Magnus HärwellAndrarums IF 148:06+11:22
214Mats FröbergNynäshamns OK 148:07+11:23
215Urban AndréIFK Hedemora OK / Svärdsjö SOK 148:08+11:24
216Jonas HallmanAttunda OK 348:09+11:25
217Jon EklundHJS-Vansbro OK / IK Jarl Rättvik 148:11+11:27
218Ilari VisuriOK77 248:20+11:36
218Jonne LiukkonenSundsvalls OK 248:20+11:36
220Jonas NymanOK Botnia 148:27+11:43
221Fredrik JohanssonFK Friskus-Varberg / OK Nackhe 248:28+11:44
221Jari JaakkolaMaarian Mahti 148:28+11:44
223Victor ThörnkvistSol Tranås 148:33+11:49
224Magnus FalkenströmSkogsluffarnas OK 148:38+11:54
225Jonathan SerrandSundbybergs IK 248:40+11:56
226Johan FochsenWaxholms OK 148:41+11:57
227Andreas SamuelssonOK Vivill 148:42+11:58
227Ludvig HallabroHässleholms OK 148:42+11:58
229Eemil KoskinenRasti-Nokia 148:43+11:59
230Anders StällbergTullinge SK 248:49+12:05
231Joni SolonenLahden Suunnistajat-37 248:59+12:15
232Mattis NilssonNAIS Orienteringsklubb 149:11+12:27
233Antti MyllärinenJoutsenon Kullervo 149:15+12:31
233Niclas WesterbergIF Hagen 249:15+12:31
235Anders PåhlmanIstrums SK 149:17+12:33
236Magnus YngvessonCentrum OK 149:18+12:34
236Miika VehmasEspoon Suunta 249:18+12:34
238Jesper LiderudTibro OK 149:20+12:36
239Måns LennermoNässjö OK 149:21+12:37
240David DahlgrenOK Linné 549:24+12:40
241Emil NilssonSOK Viljan / Torsås OK 149:27+12:43
241Simon MarkendahlHagaby GoIF Örebro 249:27+12:43
243Mattias LöfqvistEskilstuna OL / Västerås SOK 249:28+12:44
244Stefan WittmannGotlands Orienteringsförbund 349:33+12:49
245Markus FredlundTullinge SK 349:52+13:08
246Arne JanssonOK Klemmingen 249:57+13:13
247Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK 149:59+13:15
248Fredrik BromanAlfta-Ösa OK 250:06+13:22
249Malte EvebornOK Roxen 250:08+13:24
250Hampus WestmanVästerås SOK 350:09+13:25
251Magnus ÖhlingOK Tor 150:16+13:32
252Robin UdellMalax IF / Solf IK 150:18+13:34
252Fredrik BoströmSnättringe SK 450:18+13:34
254Joakim AlmtorpLånghundra IF 250:20+13:36
255Heikki PesolaTurun Suunnistajat 250:21+13:37
255Jakob HjelsethOL Tønsberg og Omegn 150:21+13:37
257David LundstenBrunflo IF / Frösö IF / Fältjägarnas IF / IFK Umeå / OK Storsjön / Östersunds OK 150:23+13:39
257Johan HasselmarkSnättringe SK 350:23+13:39
259John SvanbergOK Södertörn 350:26+13:42
260Simon SanderiIFK Lidingö SOK 350:27+13:43
260Lauri PartanenHyvinkään Rasti 150:27+13:43
262Måns HellgrenOK Södertörn 250:34+13:50
263Andreas EngOK Enen 150:38+13:54
264Marcus KlaseniusKFUM Örebro OK 250:39+13:55
265Emil ArvidssonSäterbygdens OK 150:42+13:58
266Tunel PuppDalaportens OL 150:45+14:01
266Axel NalbinMullsjö SOK 150:45+14:01
268David AlménVänersborgs SK 150:46+14:02
269Martin LindqvistHerrestads AIF / Hestra IF / OK Skärmen / Stenungsunds OK 150:48+14:04
269Klas BringertKatrineholms OK 150:48+14:04
271Matti ToivioRastiPiikkiö 150:49+14:05
272Oscar ArmanNyköpings OK 350:50+14:06
272Björn RundlöfVäsby OK 250:50+14:06
272Ulf JohanssonHallstahammars OK / Surahammars SOK 250:50+14:06
275Ingemar MagnussonOK Måsen 150:51+14:07
276Per ErlandssonHultsfreds OK / Vimmerby OK 150:55+14:11
277Max LaurénPargas IF 250:56+14:12
278Rasmus BlockgrenFalkenbergs OK 150:58+14:14
279Niklas CedstedtVallentuna-Össeby OL 151:02+14:18
280Alfred ErdeliusIF Rigor 151:12+14:28
281Albin TollOK Njudung 151:14+14:30
282Christoffer AhlsénSödertälje-Nykvarn OF 251:16+14:32
283Henrik MattssonOckelbo OK / OK Ödmården / Oslättforspojkarnas IK / Valbo AIF 151:29+14:45
284Samuel MurrayIFK Lidingö SOK 451:30+14:46
285Victor BeischerIK Uven 151:35+14:51
286Björn NormanKFUM Örebro OK 351:41+14:57
287Viktor OssianssonIK Hakarpspojkarna 351:44+15:00
288Johan SköldLinköpings OK 451:51+15:07
289Johan AllardLinköpings OK 251:53+15:09
290Joel LarssonKöping-Kolsva OK 251:54+15:10
291Martin NilssonSnättringe SK 252:02+15:18
292Christian LindhSundbybergs IK 452:05+15:21
293Arvid PerssonMölndal Outdoor IF 152:06+15:22
294Elias RöstinSöders-Tyresö 252:07+15:23
295Mikael MellegårdLidköpings VSK 152:08+15:24
296Fredrik ElwingerIF Thor 352:10+15:26
297Bo SegermanIF Thor 252:12+15:28
297Patric De BoussardIFK Enskede 152:12+15:28
299Patrik StrandbergAvesta OK 152:15+15:31
300Torgny RundlöfVäsby OK 352:18+15:34
301Robert AmperHauhon Sisu 252:24+15:40
302Isak BerggrenGävle OK 252:37+15:53
303Per FredbergKristinehamns OK 152:39+15:55
304Sören JanssonIF Brahe / IF Minken / IK Falken / OK Botnia 252:43+15:59
305Alexander BlombergNyköpings OK 252:46+16:02
305Magnus VedinOK Flundrehof / Sävedalens AIK / Trollhättans SOK / Uddevalla OK 352:46+16:02
307Andreas AnderssonOK Eken / OK Roslagen 252:57+16:13
308Pasi SarilampiKouvolan Suunnistajat 253:01+16:17
309Kenneth SmedsNärpes OK 153:02+16:18
310Jan HanssonDegerfors OK / OK Djerf 253:13+16:29
311Seth BorglundHärnösands OK 153:20+16:36
312Fredrik LevinGotlands Orienteringsförbund 453:24+16:40
313Leon HanssonGotlands Orienteringsförbund 253:26+16:42
314Christian SvenssonVästerviks OK 153:34+16:50
315Saku KirvesKeravan Urheilijat / Lounais-Hämeen Rasti / Rastihaukat / SK Uusi / Tuusulan Voima-Veikot 253:38+16:54
316Marcus ÅhlénOK Österåker 153:41+16:57
317Linus HolmqvistOK Österåker 253:43+16:59
318Hannes EssungerSjövalla FK 253:44+17:00
319Johan SalomonssonSundsvalls OK 353:46+17:02
319Erik AmbergJärla Orientering 453:46+17:02
321Jessica HallidayDomnarvets GOIF 153:53+17:09
322Torbjörn ThorsénSkogsluffarnas OK 254:09+17:25
323Viljo OripeltoHauhon Sisu 154:29+17:45
324Per SundholmOK Nolaskogsarna 254:32+17:48
325Johan EdenhamnLänna IF / Sundsvalls OK 454:43+17:59
326Mikael LindeOK Skogshjortarna 255:33+18:49
327Jouni TarkiainenNavi 255:38+18:54
328Olle HjerneTumba-Mälarhöjden OK 255:40+18:56
329Martin BjurnerBromma-Vällingby SOK 155:43+18:59
330André NylundOK Raseborg 255:56+19:12
331Emil ThalinOK Älvsjö-Örby 156:47+20:03
332Mathias BjörklundSkogslöparna 257:04+20:20
333Mikael NybergSkattkärrs SOK 157:17+20:33
334Ebbe HolmqvistSjövalla FK 157:18+20:34
335Jyri MalmströmRajamäen Rykmentti 257:22+20:38
336Pyry HuhtanenTampereen Pyrintö 457:25+20:41
337Patrik KleistBoxholm-Mjölby OL 157:28+20:44
338Matti HokkanenSK Pohjantähti 257:37+20:53
339Lauri HuotariHollolan Urheilijat 46 157:38+20:54
340Nils JanssonOK Skogsstjärnan / Rasbo IK 157:39+20:55
341Johan WestringJärfälla OK 357:41+20:57
342Henrik JohanssonUmedalens IF / Umeå OK 257:42+20:58
343Adrian LundbergIK Vikings OK / Lesjöfors SK / OK Älgen / Stigmännen Karlshamns OK / Västvärmlands OK 158:19+21:35
344Sami IsoherranenLynx 258:30+21:46
345Jaakko HöökRasti-Jussit 159:13+22:29
346Erik AderstedtKungälvs OK / OK Alehof 259:15+22:31
347Karl GranathOK Kåre 259:16+22:32
348Elis AnderssonTrosabygdens OK 159:18+22:34
349Vesa IsoniemiOK Trian 259:19+22:35
349Per SchölinTäby OK 259:19+22:35
349Lennart MyrehedVandrarringen 159:19+22:35
352Stefan NorlinIFK Enskede 21:00:55+24:11
353Per GöthssonTäby OK 31:01:03+24:19
354Robert ElveröVäsby OK 11:01:07+24:23
355Hans TuominenPihkaniskat 11:01:18+24:34
356Niklas MajanderOK Trian 31:01:22+24:38
357Joakim TostebergLinköpings OK 31:01:30+24:46
358Mika LehtonenIF Femman 21:01:51+25:07
359Håkan CarlbergOK Hammaren 21:01:53+25:09
360Örjan WängdahlOK Gipen 11:02:10+25:26
361Simon KappelHaninge SOK / Helsingin Suunnistajat 31:03:16+26:32
362Håkan RolfssonSkarpnäcks OL 21:03:38+26:54
363Filip SödervallIK Gandvik 11:03:52+27:08
364Tomas HjorthOK Grip / Strängnäs-Malmby OL / Åkers IF 21:03:55+27:11
365Karl-Anton KarlssonUlricehamns OK 21:05:34+28:50
366Viktor DjerfOK Roxen / Stora Tuna OK / Västerbergslagens OL 221:05:59+29:15
367Jyri HuurreTurun Suunnistajat 31:06:14+29:30
368Henrik GynnemoLustens OK 11:06:28+29:44
369Johan KammargårdenBjörkfors GOIF 11:06:37+29:53
370Henrik SödermanOK Rodhen 21:08:04+31:20
371Marcus BeckiusOK Tyr 21:08:16+31:32
372Fredrik PonténKovlands IF / Selånger SOK / VK Uvarna 11:08:35+31:51
373Tor Magnus GrøstadØstmarka OK 11:11:13+34:29
374Vesa MalilaVaasan Suunnistajat 11:11:14+34:30
374Rasmus KihlSundbybergs IK 31:11:14+34:30
376Niklas OlssonNorbergs OK 11:15:06+38:22
377Teemu MatilainenRastihaukat 11:17:17+40:33
378Styrbjörn TörngrenTolered-Utby Ol-klubb 21:22:52+46:08
379Kim Aleksander Hammer IversenØstmarka OK 21:25:08+48:24
380Jukka ViitanenIkNV/KanSu/KyRa 11:41:30+1:04:46
Anders ThorstenssonLjusdals OK 1ej godkänd

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser