Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för 25manna

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: 25manna
Arrangörsorganisationer: Haninge SOK / OK Ravinen
Datum: lördag 12 oktober 2019

25manna, sträcka 2

381 startande
PlacNamnLagTidDiff
1Vendula Hor?i?kováMalungs OK Skogsmårdarna 133:59
2Lotta KarholaTampereen Pyrintö 134:06+0:07
3Evely KaasikuKoovee 134:07+0:08
4Lilian ForsgrenOK Tisaren 134:43+0:44
5Anastasia RudnayaMS Parma 134:44+0:45
6Alexandra EnlundPargas IF 135:05+1:06
7Eveliina HirvonenHalden SK 135:06+1:07
8Veera KlemettinenSuunta Jyväskylä 135:15+1:16
9Denisa KosováIFK Mora OK 135:18+1:19
10Sara SjökvistJärla Orientering 135:22+1:23
11Heini WennmanSK Pohjantähti 135:23+1:24
12Silje Ekroll JahrenNydalens SK 135:53+1:54
13Alva SonessonFalköpings AIK OK 135:58+1:59
14Rebecka HeinrupTullinge SK 136:12+2:13
15Kirsi NurmiIFK Göteborg Orientering 136:16+2:17
16Helena KarlssonIFK Lidingö SOK 136:52+2:53
17Rebecka LindbergOK Roslagen 136:59+3:00
18Ina WesterlundPaimion Rasti 137:01+3:02
19Marion AebiTyrving IL 137:05+3:06
19Linda LindkvistLeksands OK 137:05+3:06
21Vilma Von KrusenstiernaOK Kåre 137:06+3:07
22Heini SaarimäkiAngelniemen Ankkuri 137:21+3:22
23Elina KilpeläinenVehkalahden Veikot 137:31+3:32
24Klara Åkerman SjöströmVästerås SOK 137:36+3:37
25Nelly CarlssonOK Pan-Kristianstad 137:38+3:39
26Johanna BygdellHärnösands OK 137:39+3:40
27Maria MagnussonSävedalens AIK 137:46+3:47
28Sabina AumoKungälvs OK 137:47+3:48
29Linnea ClaesdotterIFK Lidingö SOK 237:55+3:56
30Suvi HeittolaRajamäen Rykmentti 138:06+4:07
30Sara KarvonenLynx 138:06+4:07
32Emma HelmerssonOK Roxen 138:23+4:24
33Cecilia BrattOK Orion 138:24+4:25
34Lisa AnderssonÄrla IF 138:27+4:28
35Magdalena OlssonStora Tuna OK 138:28+4:29
36Liisa PeltonenKouvolan Suunnistajat 138:34+4:35
37Elin HögstrandIFK Göteborg Orientering 238:36+4:37
38Vilma BlennowOK Linné 138:37+4:38
39Natalia KondrashovaRastivarsat 138:42+4:43
40Josefin BengtssonIF Thor 138:43+4:44
41Moa AlsiöIF Hagen 138:45+4:46
42Pihla OtsamoHelsingin Suunnistajat 138:46+4:47
43Anna-Kaisa AnjalaLahden Suunnistajat-37 138:51+4:52
44Laura VikeOK K?pa 138:52+4:53
45Tilde BacklundOK Södertörn 139:00+5:01
46Maria TymoshchukSävedalens AIK 239:01+5:02
47Siri SuterEksjö SOK 139:12+5:13
48Josefine HeikkaAlfta-Ösa OK 139:13+5:14
49Anna Serralonga ArquésOK Skogshjortarna 139:14+5:15
50Janina DonnerOK77 139:15+5:16
51Maria SjölanderOK Rodhen 139:17+5:18
51Kristin HylanderNyköpings OK 139:17+5:18
53Anna WehlinLinköpings OK 139:19+5:20
54Ilona TikkakoskiTampereen Pyrintö 239:22+5:23
55Anette CarlssonIK Hakarpspojkarna 139:39+5:40
56Filipa RodriguesJärla Orientering 239:42+5:43
57Erika Källvik LeufvénÅmåls OK 139:46+5:47
57Märta LjungbergSjövalla FK 139:46+5:47
59Outi HytönenKangasala SK 139:47+5:48
60Satu HeittolaRasti-Kurikka 139:50+5:51
61Sari NurmelaAnttolan Urheilijat 139:52+5:53
62Johanna EngströmOK Hällen 139:55+5:56
63Linda SjögrenKamrat och IF KIF 139:57+5:58
64Klara YngvessonUmeå OK 140:02+6:03
64Linnea McCarthyGotlands Orienteringsförbund 140:02+6:03
66Aurora GjølsjøOK Moss 140:08+6:09
67Karin BjörnlingerUlricehamns OK 140:11+6:12
68Anna MoilanenKuopion Suunnistajat 140:13+6:14
68Amanda HanssonGöteborg-Majorna OK 140:13+6:14
70Hillevie SvärdSträngnäs-Malmby OL 140:15+6:16
71Henna HöglundOlavin Rasti 140:16+6:17
71Linda TakeOK Tyr 140:16+6:17
73Linnea GustafssonUddevalla OK 140:17+6:18
74Jeanette Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF 140:26+6:27
75Olesia RiazanovaTurun Suunnistajat 140:37+6:38
76Alicia LundgrenVäxjö OK 140:41+6:42
77Karin BoströmSkogslöparna 140:52+6:53
78Annika RihmaHiidenkiertäjät 140:54+6:55
79Lotta SaetreOK Landehof 140:55+6:56
80Emma VictorinKFUM Örebro OK 140:56+6:57
81Maiju NurmelaRaja-Karjalan Suunnistajat 141:04+7:05
82Lisa Jonsson-NordinSkåneslättens OL 141:06+7:07
83Reetta LakanenKoovee 241:11+7:12
83Ida BengtssonOK Alehof 141:11+7:12
85Mathea GløersenOL Tønsberg og Omegn 141:19+7:20
86Jennie HöyeOK Vivill 141:21+7:22
87Sanna SkoogKils OK 141:22+7:23
88Marthe GløersenIndre Østfold OK 141:26+7:27
89Anna-Sofia FageruddOK Trian 141:27+7:28
90Martina WelénKöping-Kolsva OK 141:30+7:31
91Jeanette EnckellSödertälje-Nykvarn OF 441:31+7:32
92Laura LakanenLappeen Riento 141:32+7:33
93Rebecka OlssonKarlskrona SOK 141:33+7:34
94Lenka LiscinskaTullinge SK 341:35+7:36
95Lina SamorLerums SOK 141:39+7:40
96Matilda AnderssonOK Kåre 341:42+7:43
97Hanna ErikssonGagnefs OK / Grycksbo IF OK / IFK Mora OK41:48+7:49
98Emilia StåhlbergEspoon Suunta 141:53+7:54
99Emma BlixtOK Hammaren 141:56+7:57
100Filippa JohanssonJönköpings OK 142:01+8:02
101Elin SvenssonNässjö OK 142:06+8:07
102Moa KjellstrandCentrum OK 142:09+8:10
103Frida VikströmSundsvalls OK 142:10+8:11
104Klara PerssonHalmstad OK 142:14+8:15
104Malva SteenOK Enen 142:14+8:15
106Daria BorisovaHiisirasti 142:17+8:18
107Malin Leijon LindOK Kolmården 142:21+8:22
108Josefine KristianssonTrollhättans SOK 142:24+8:25
109Karin PerssonHagaby GoIF Örebro 142:27+8:28
110Ugne LieguteOK Denseln 242:28+8:29
111Saara KukkonenLahden Suunnistajat-37 242:30+8:31
112Malin AnderssonOK Nolaskogsarna 142:37+8:38
112Hanna ÖbergGamleby OK 142:37+8:38
114Sofia IversAttunda OK 142:38+8:39
114Maria JonssonNydalens SK 242:38+8:39
116Camilla HellströmSöders-Tyresö 142:39+8:40
117Hanna PalmIK Hakarpspojkarna 342:40+8:41
118Sofie EttlingSkogspojkarnas OK / Tjalve IF Norrköping 142:41+8:42
119Ann-Sofi KarlssonGävle OK 142:44+8:45
119Selma GumaeliusWaxholms OK 142:44+8:45
121Petra WernerssonGöteborg-Majorna OK 242:46+8:47
122Filippa SöderbergKalmar OK 142:55+8:56
123Merja KuusistoLaihian Luja 142:56+8:57
124Liinu NummelaKärkölän Kisa-Veikot / Mäntsälän Urheilijat 143:00+9:01
125Hanna MeyersonOK Linné 543:02+9:03
126Jenny WesterberghOK Skogsstjärnan / Rasbo IK 143:03+9:04
127Kristin WillamoSödertälje-Nykvarn OF 343:07+9:08
128Siri EnglundAlmby IK 143:15+9:16
129Outi SareilaMS Parma 243:16+9:17
130Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OK 143:17+9:18
131Lisa JohanssonOK Tranan 143:19+9:20
131Sara JohanssonDomnarvets GOIF 143:19+9:20
133Sandra NäslundOK Linné 243:29+9:30
134Ellinor ErikssonOK Tisaren 243:30+9:31
135Kristina TedhamreSnättringe SK 143:31+9:32
136Chloé HaberkornOK Denseln 143:32+9:33
136Therese BergqvistCentrum OK / Karlsbyhedens OK / Korsnäs IF OK / Malungs OK Skogsmårdarna / Micke Mellbergs SOK 243:32+9:33
136Jutta JussilaIFK Lidingö SOK 443:32+9:33
139Mari HoltetOppsal Orientering 243:35+9:36
140Anna LindmarkSkarpnäcks OL 143:37+9:38
140Erica HellgrenOK Älvsjö-Örby 143:37+9:38
142Charlotta GibergHellas Orientering 143:53+9:54
142Aino VuopioNavi 143:53+9:54
144Josefin ErlandssonOK Milan 143:57+9:58
145Francesca TauferUnione Sportiva Primiero A.S.D. 144:09+10:10
146Karin WedmanVästerbergslagens OL 144:10+10:11
147Liisi HentonenRasti-Lukko 144:11+10:12
148Ida HänströmTäby OK 144:12+10:13
149Sofia JohanssonHerrestads AIF / Hestra IF / OK Skärmen / Stenungsunds OK 144:15+10:16
150Vilma AnnalaKangasala SK 244:18+10:19
151Sara HodlerIFK Mora OK 244:19+10:20
152Alice OlvegårdFK Göingarna 144:31+10:32
153Marika Nylund EkNyköpings OK 344:35+10:36
154Hanna WesterbergTolered-Utby Ol-klubb 144:37+10:38
155Stina PerssonBrunflo IF / Frösö IF / Fältjägarnas IF / IFK Umeå / OK Storsjön / Östersunds OK 144:45+10:46
156Kajsa GuterstamTrosabygdens OK 144:46+10:47
157Sofie BergendahlIF Thor 244:48+10:49
158Marie SpångmyrGöteborg-Majorna OK 444:57+10:58
159Jennifer GullFK Friskus-Varberg 145:02+11:03
160Victoria HöstmanIF Femman 145:08+11:09
161Yngvild Langedal BreivikNydalens SK 345:10+11:11
162Aida KoivistoKauhavan Wisa 145:16+11:17
163Kajsa HammarströmLinköpings OK 245:18+11:19
164Junia BirgerssonGotlands Orienteringsförbund 245:19+11:20
165Stina JohanssonOK Bävern 145:22+11:23
166Elin GunnarssonFinspångs SOK 145:23+11:24
167Sara BengtssonLånghundra IF 145:29+11:30
167Kristina JohanderSödertälje-Nykvarn OF 245:29+11:30
169Laila B HöglundFK Herkules 145:31+11:32
170Riina RintamäkiPihkaniskat 145:32+11:33
171Eva ÖhlundIK Hakarpspojkarna 245:38+11:39
172Essi KangasahoHiidenkiertäjät 245:39+11:40
173Therese NilssonOK Österåker 145:47+11:48
174Josefina NorinIFK Göteborg Orientering 345:51+11:52
175Anna OjapaloLynx 245:52+11:53
176vacant Ärla IF 245:53+11:54
177Vilma SvantessonHärlövs IF / OK Pan-Kristianstad / Västerviks OK 245:58+11:59
178Malin DahlströmTullinge SK 246:00+12:01
179Linda RinaldoOK Tor 146:04+12:05
180Frida AnderssonFalkenbergs OK 146:05+12:06
181Hedda Raadal BjørloHalden SK 246:12+12:13
182Jonna JuvaAngelniemen Ankkuri 246:16+12:17
183Ane Sofie KroghOppsal Orientering 146:19+12:20
184Sara MöllerOK Södertörn 446:27+12:28
185Annika RidellIF Thor 346:31+12:32
186Salla NorrbackaHyvinkään Rasti 146:32+12:33
187Ella AnderssonOK Södertörn 346:35+12:36
188Tina Eriksson EdénJärfälla OK 146:47+12:48
189Maria PetterssonBoxholm-Mjölby OL 146:49+12:50
190Anna FreimaneOK Klemmingen 146:52+12:53
191Anna NordelöfMölndal Outdoor IF 146:59+13:00
192Lilyon VaiksaluKarkki-Rasti 147:08+13:09
193Anni TanskanenSnättringe SK 247:14+13:15
194Lisa Åberg SamorTjällmo-Godegårds OK 147:18+13:19
194Maja GraadIF Rigor 147:18+13:19
196Johanna LindbergRehns BK 147:19+13:20
197Amanda KarmetunOK Njudung 147:21+13:22
198Essi MetsäläHämeenlinnan Suunnistajat 147:24+13:25
199Lisa OlssonSOK Viljan / Torsås OK 147:30+13:31
200Elisabet LarssonVästerviks OK 147:34+13:35
201Agnes AdolfssonEksjö SOK 247:36+13:37
202Tina JunegardTullinge SK 447:41+13:42
203Frida JohanssonOK Djerf 147:42+13:43
204Lotta MattinenJoutsenon Kullervo 147:44+13:45
205Mariia BlinovaLapuan Virkiä 147:50+13:51
205Solveig Eline BergAsker SK / OMEGA MOSCOW / Ronneby OK / Tyrving IL 247:50+13:51
207Kajsa BogrenSundbybergs IK 147:59+14:00
208Sandra EdhagerNyköpings OK 248:00+14:01
209Louise FurubomSegersta OK / Söderhamns OK 148:01+14:02
210Annika BjörkOK Linné 348:10+14:11
211Tiina HaapakoskiRastikarhut 148:13+14:14
212Ilona HaapasaariTurun Suunnistajat 248:15+14:16
212Ylva SandénOK Södertörn 248:15+14:16
214Moa WestbladOK Ravinen 148:25+14:26
215Ida DalhammerOK Roxen 248:29+14:30
216Mikaela CaldénIF Brahe / IF Minken / IK Falken / OK Botnia 248:31+14:32
217Cornelia KrafftLänna IF / Sundsvalls OK 448:34+14:35
218Åsa GranströmNAIS Orienteringsklubb 148:37+14:38
219Elisabeth HovmöllerSöders-Tyresö 248:38+14:39
220Amanda HansenOK Botnia 148:50+14:51
221Linnea LandforsLustens OK 148:52+14:53
222Johanna GuståsLinköpings OK 448:53+14:54
223Maria BjörklundStora Tuna OK 249:00+15:01
224Anna LarssonIF Hagen 249:05+15:06
225Lovisa LindqvistIFK Enskede 149:07+15:08
226Linn OlssonHagaby GoIF Örebro 249:11+15:12
227Rafaela Von FrenckellOK77 249:13+15:14
228Hanna GustavssonOK Tyr 349:14+15:15
229Milla SaarimäkiPaimion Rasti 249:19+15:20
230Jenny JohanssonOckelbo OK / OK Ödmården / Oslättforspojkarnas IK / Valbo AIF 149:23+15:24
231Marie Hammer IversenØstmarka OK 149:27+15:28
232Sinikka RantanenKymin Suunnistajat / Vehkalahden Veikot 249:29+15:30
232Charlotte WahlströmKFUM Örebro OK 249:29+15:30
234Linn WistrandOK Hällen 249:38+15:39
235Ida HallinSurahammars SOK 149:39+15:40
236Kiia IsokallioRasti-Nokia 149:45+15:46
237Alexandra SundgrenVallentuna-Össeby OL 149:51+15:52
238Karin PerssonSkogslöparna 249:58+15:59
239Susanna ForsellMotala AIF OL 150:01+16:02
240Maria PedersenJärfälla OK 250:02+16:03
241Venla RannilaHämeenlinnan Suunnistajat 250:13+16:14
242Lina RööhsSkattkärrs SOK 150:14+16:15
243Beatrice KöhlerSäterbygdens OK 150:21+16:22
244Matilda SörellGävle OK 250:25+16:26
245Minna SeppänenRasti 88 150:27+16:28
246Stefanie AnderssonHultsfreds OK / Vimmerby OK 150:36+16:37
247Gabriella WadmanKöping-Kolsva OK 250:43+16:44
248Milla LaurilaOK Trian 250:45+16:46
249Maria ColeVäsby OK 250:46+16:47
250Henna VuorelaPihkaniskat 250:47+16:48
251Merianna RantakokkoHelsingin Suunnistajat 250:48+16:49
251Ulrica Swärd BütikoferLjusdals OK 150:48+16:49
253Jessica KorkeakoskiLindebygdens OK / OK Milan / OK Tylöskog 250:52+16:53
254Tanja IlomäkiTampereen Pyrintö 351:04+17:05
255Karin Karlfeldt FedjeFrölunda OL 151:05+17:06
255Viivi KainlauriKouvolan Suunnistajat 251:05+17:06
257Viktoryia RedzkovaOK Linné 451:26+17:27
258Karin Holm HagmanIstrums SK 151:27+17:28
259Cecilia DjerfOK Roxen / Stora Tuna OK / Västerbergslagens OL 2251:33+17:34
260Marianne HenkeAttunda OK 251:37+17:38
261Tanja Etu-HuittiMaarian Mahti 151:39+17:40
262Elin OlssonTibro OK 151:45+17:46
262Aino LeijonAvesta OK 151:45+17:46
264Henna HertsbackaNärpes OK 151:52+17:53
265Veera HaavistoIkaalisten Nouseva-Voima 152:00+18:01
266Netta HjelmEspoon Akilles 152:07+18:08
267Maria ErikssonOK Måsen 152:08+18:09
268Johanna LaanojaDalaportens OL 152:17+18:18
269Maria HellströmVäsby OK 152:28+18:29
270Elin NilssonAndrarums IF 152:31+18:32
271Elin KindlundhAlfta-Ösa OK 252:33+18:34
271Ingrid SalénOK Flundrehof / Sävedalens AIK / Trollhättans SOK / Uddevalla OK 352:33+18:34
273Liisa MatinheikkiTampereen Pyrintö 452:34+18:35
274Ewa Edström ForsbergLånghundra IF 252:40+18:41
275Anna JanssonDegerfors OK / OK Djerf 252:51+18:52
276Josefine AnderssonTäby OK 252:57+18:58
277Nadja RutzIFK Lidingö SOK 352:59+19:00
278Tove RingiOK Kåre 253:04+19:05
279Erica BlythAttunda OK 353:11+19:12
280Lotta RosénGöteborg-Majorna OK 353:17+19:18
281Alice HultinOK Löftan 153:21+19:22
282Marianne CarlbergRånäs OK 153:34+19:35
283Sofia BerglundSigtuna OK 153:40+19:41
284Emelie JonassonForsa OK 153:43+19:44
285Moa HanssonBredaryds SOK 153:53+19:54
286Minea NäsiRasti-Jussit 154:06+20:07
287Anna SchmiterlöwBredareds IF / Hestra IF / Hjobygdens OK / OK Järnbärarna / Stora Tuna OK 354:08+20:09
288Stina AndreassonGustavsbergs OK 154:20+20:21
288Julia WesthMullsjö SOK 154:20+20:21
290Elisabet HalvarssonKFUM Örebro OK 354:31+20:32
291Nellie RydlundHässleholms OK 154:33+20:34
292Ann-Sofie JohanssonUmedalens IF / Umeå OK 254:37+20:38
293Jenny NymanVänersborgs SK 154:38+20:39
294Jenny VirtalaPargas IF 254:46+20:47
295Eveliina KosolaSK Pohjantähti 254:54+20:55
295Karin StadigIFK Enskede 254:54+20:55
297Elin BjessmoBromma-Vällingby SOK 154:56+20:57
298Emma JohanssonKristinehamns OK 154:57+20:58
299Elin SvenssonSnättringe SK 355:09+21:10
300Agnes KällströmSala OK 155:11+21:12
301Petra LjungdellTäby OK 355:17+21:18
302Kathinka HagenØstmarka OK 255:26+21:27
303Tilda WigforssArboga OK 155:39+21:40
304Victoria ErikssonOK Nolaskogsarna 255:40+21:41
305Camilla MorisKatrineholms OK 155:42+21:43
306Olivia LundstedtSjövalla FK 255:43+21:44
307Essi KorhonenSK Vuoksi 155:45+21:46
307Wilma PetterssonOK Kullingshof 155:45+21:46
309Beata PetterssonGotlands Orienteringsförbund 355:50+21:51
310Jenny LarssonSol Tranås 156:02+22:03
311Susanna ÖstSkogsluffarnas OK 256:03+22:04
312Emma PerssonTumba-Mälarhöjden OK 256:13+22:14
313Cecilia GrothKungälvs OK / OK Alehof 256:22+22:23
314Charlotta WolffOK Raseborg 156:59+23:00
315Suzy LarssonOK Skogshjortarna 257:01+23:02
316Gabriella MelinOK Rodhen 257:09+23:10
317Malin BrorsonFK Friskus-Varberg / OK Nackhe 257:10+23:11
318Magdalena GrunderJärfälla OK 357:16+23:17
319Eva LindströmStorviks IF 157:18+23:19
320Hanna HolmströmIFK Hedemora OK / Svärdsjö SOK 157:21+23:22
321Agnes ElfvingHJS-Vansbro OK / IK Jarl Rättvik 157:23+23:24
322Sanna-Maija KelaTampereen Pyrintö 557:32+23:33
322Marjo VäätäjäRastiPiikkiö 157:32+23:33
322Henna PurtsiHollolan Urheilijat 46 157:32+23:33
325Astra FranckeEspoon Suunta 257:35+23:36
326Agneta ErikssonOK Kolmården 257:37+23:38
327Sara SöderqvistLinköpings OK 357:45+23:46
328Sara TimnerSundsvalls OK 358:08+24:09
329Ines TuohimaaMalax IF / Solf IK 158:18+24:19
330Ida TorbiörnssonJärla Orientering 458:20+24:21
331Ella NurmiVaasan Suunnistajat 158:22+24:23
332Sara TuomaalaKeravan Urheilijat / SK Uusi / Tuusulan Voima-Veikot 158:23+24:24
333Michaela LundellOK Österåker 258:32+24:33
334Karin NilssonGarphyttans IF 158:36+24:37
335Anna WiklundRastihaukat 158:37+24:38
336Katarina HammasVäsby OK 359:31+25:32
337Sandra EkströmOK Orinto 159:32+25:33
338Heli MurtoRajamäen Rykmentti 21:00:13+26:14
339Helena HalkosaariLounais-Hämeen Rasti 11:00:26+26:27
340Amanda HallVästerås SOK 31:00:29+26:30
341Andrea SilierJärfälla OK 41:01:01+27:02
342Elina HeinonenMS Parma 31:01:28+27:29
343Sara NordenfeltTolered-Utby Ol-klubb 21:01:36+27:37
344Chiara Dalla SantaFrölunda OL / Göteborg-Majorna OK / OK Skogshjortarna 51:02:03+28:04
345Ellen LindforsBjörkfors GOIF 11:02:19+28:20
346Johanna KarlssonUlricehamns OK 21:02:29+28:30
347Catarina CarlqvistSnättringe SK 41:02:51+28:52
348Karin Swärd LindbergVandrarringen 11:03:40+29:41
349Jenny FurusköldIK Gandvik 11:04:09+30:10
350Anna RosnäsSkogsluffarnas OK 11:04:26+30:27
351Sofia HaslerHallstahammars OK / Surahammars SOK 21:04:41+30:42
352Arja KallioHauhon Sisu 21:04:44+30:45
353Tove FlodmanOK Hammaren 21:04:45+30:46
354Lovisa JonssonNorbergs OK 11:05:33+31:34
355Angelica WikströmOK Tyr 21:05:50+31:51
356Mia HakuliKeravan Urheilijat / Lounais-Hämeen Rasti / Rastihaukat / SK Uusi / Tuusulan Voima-Veikot 21:05:54+31:55
357Charlotta AskeljungOK Klemmingen 21:06:01+32:02
358My HeinrupJärla Orientering 31:06:17+32:18
359Pirketta NiskanenHauhon Sisu 11:06:44+32:45
360Tove SundSundbybergs IK 31:06:52+32:53
361Annelie NordströmKovlands IF / Selånger SOK / VK Uvarna 11:07:25+33:26
362Ulrika NikolaussonGotlands Orienteringsförbund 41:07:35+33:36
363Annika KnutasNynäshamns OK 11:08:09+34:10
364Åsa LindhSundbybergs IK 41:08:57+34:58
365Frida ArnessonSkarpnäcks OL 21:09:40+35:41
366Janni OllikainenNavi 21:12:40+38:41
367Felicia Von LindernOK Grip / Strängnäs-Malmby OL / Åkers IF 21:13:57+39:58
368Thea SvenssonIK Vikings OK / Lesjöfors SK / OK Älgen / Stigmännen Karlshamns OK / Västvärmlands OK 11:15:02+41:03
369Oona MustonenHaninge SOK / Helsingin Suunnistajat 31:15:17+41:18
370Anna NygårdEskilstuna OL / Västerås SOK 21:15:28+41:29
371Ylva WängdahlOK Gipen 11:18:02+44:03
372Sari Sundbäck-MäättäOK Trian 31:20:07+46:08
373Frida KjellmanLidköpings VSK 11:21:17+47:18
374Jenna JyrinkiIkNV/KanSu/KyRa 11:23:24+49:25
375Louise PramlidOK Eken / OK Roslagen 21:23:48+49:49
376Anette MöutsIF Femman 21:29:26+55:27
377Anna TarkiaTurun Suunnistajat 31:29:27+55:28
Elin SvenssonSundsvalls OK 2ej godkänd
Lisa WadenbrantSundbybergs IK 2ej godkänd
Hanna BoquistIK Uven 1ej godkänd
Citha DahlOK Raseborg 2ej godkänd

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser