Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för 25manna

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: 25manna
Arrangörsorganisationer: Haninge SOK / OK Ravinen
Datum: lördag 12 oktober 2019

IF Hagen

2 startande
PlacNamnKlassStrtidStrplStrdiffTidVxlplDiff
51IF Hagen 125manna (381)6:33:56
1. Olle Hedman41:5470+5:1041:5470
2. Moa Alsiö38:4541+4:461:20:3947-23
3. Lars Holmberg26:20221+5:121:46:5945-2
3. Liam Johansson26:20221+5:121:46:5945-2
3. Linus Ahlén27:40356+6:321:48:1945-2
3. Anders Kindbom28:26417+7:181:49:0545-2
4. Maria Bogren23:18365+6:152:10:1740-5
4. Malin Kindbom22:26275+5:232:10:4540-5
4. Nina Ahlén21:43220+4:402:10:4840-5
4. Agnes Johansson26:00627+8:572:12:5940-5
5. Marcus Carlsson37:57145+6:422:48:1436-4
5. Johan Mårtensson38:26167+7:112:49:1136-4
5. Axel Olsson37:07101+5:522:50:0636-4
5. Albin Alsiö40:59300+9:442:51:4735-5
6. Ellen Larsson38:20274+10:283:26:3458+22
6. Moa Skoog38:39290+10:473:27:5058+22
6. Hanna Alsiö40:48427+12:563:30:5458+22
6. Maria Sahlén47:29820+19:373:39:1658+23
7. Björn Mårtensson34:46153+6:164:02:3648-10
7. Johan Holmberg43:11513+14:414:09:4548-10
7. Anton Carlsson40:38390+12:084:11:3248-10
7. Oscar Stomberg36:10193+7:404:15:2648-10
23. Erik Gullbrand27:5686+7:004:43:2251+3
24. Daniel Bogren51:0333+6:305:34:2544-7
25. Emma Kindbom59:31123+20:116:33:5651+7
239IF Hagen 225manna (381)7:56:52
1. Niclas Westerberg49:15233+12:3149:15233
2. Anna Larsson49:05224+15:061:38:20224-9
3. Maria Widmark34:37912+13:292:12:57214-10
3. Uno Magnusson35:08944+14:002:13:28214-10
3. Erica Bogren41:041223+19:562:19:24214-10
3. Kerstin Larsson41:161228+20:082:19:36214-10
4. Hampus Sahlén27:51794+10:482:40:48192-22
4. Renita Påsse30:271006+13:242:43:55192-22
4. Emma Ahlén25:51609+8:482:45:27192-22
4. Karl Evert Svensson28:03821+11:002:47:27192-22
5. Greger Ahlén1:00:041272+28:493:40:52219+27
5. Johan Kindbom58:011215+26:463:41:56219+27
5. Per Carlsson57:401202+26:253:43:07219+27
5. David Olsson57:471207+26:323:45:14219+27
6. Eva Rabe Magnusson47:50837+19:584:29:46214-5
6. Jenny Harder51:471037+23:554:32:39214-5
6. Inger Westerberg51:301020+23:384:34:37214-5
6. Anna Stomberg50:49994+22:574:36:03214-5
7. Niklas Sahlén52:44954+24:145:22:30221+7
7. Kjell Johansson51:35899+23:055:24:14221+7
7. Stina Larsson50:47873+22:175:25:24221+7
7. Åsa Alsiö58:411179+30:115:34:44221+7
23. Håkan Eggert53:10332+32:146:27:54249+28
24. Erik Widmark1:18:26255+33:537:46:20248-1
25. Kajsa Strandell56:522487:56:52239-9

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser