Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för 25manna

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: 25manna
Arrangörsorganisationer: Haninge SOK / OK Ravinen
Datum: lördag 12 oktober 2019

OK Tisaren

2 startande
PlacNamnKlassStrtidStrplStrdiffTidVxlplDiff
6OK Tisaren 125manna (381)5:40:55
1. Filip Jacobsson41:5266+5:0841:5266
2. Lilian Forsgren34:434+0:441:16:3513-53
3. Josefin Aronsson24:3078+3:221:41:0521+8
3. Julia Lauri24:4699+3:381:41:2121+8
3. Peter Agerhäll26:40259+5:321:43:1521+8
3. Noel Helmersson29:05477+7:571:45:4021+8
4. Alfred Sjödin20:47140+3:442:02:0827+6
4. Robin Helmersson18:4023+1:372:04:2027+6
4. Philip Sjödin22:14253+5:112:05:2927+6
4. Amanda Sjödin28:35860+11:322:09:4027+6
5. Olle Josarp35:2844+4:132:37:3617-10
5. Valter Pettersson37:18110+6:032:41:3817-10
5. Daniel Attås34:0213+2:472:43:4217-10
5. Mathias Drage38:55198+7:402:44:2417-10
6. Rebecka Nylin33:1057+5:183:10:469-8
6. Lovisa Persson33:0654+5:143:14:449-8
6. Ellinor Tjernlund30:4011+2:483:15:049-8
6. Andrea Svensson31:2320+3:313:15:059-8
7. Magnus Persson30:5834+2:283:41:446-3
7. Johan Aronsson31:1847+2:483:46:226-3
7. Gustav Hindér31:1948+2:493:46:246-3
7. Erik Fernlund31:5464+3:243:46:386-3
23. Emil Larsson23:4524+2:494:10:237+1
24. Oskar Andrén48:4821+4:154:59:1170
25. Josefin Tjernlund41:448+2:245:40:556-1
84OK Tisaren 225manna (381)6:58:00
1. Erik Lindgren41:0751+4:2341:0751
2. Ellinor Eriksson43:30134+9:311:24:3788+37
3. Anders Attås27:36352+6:281:52:1397+9
3. Jonas Pettersson28:37443+7:291:53:1497+9
3. Lars-Åke Wall30:53609+9:451:55:3097+9
3. Nils Aronsson33:26821+12:181:58:0397+9
4. Lisa Hallmén21:26200+4:232:16:5686-11
4. Maja Sjödin27:16751+10:132:20:3086-11
4. Hedda Lindberg30:10990+13:072:22:2386-11
4. Isak Larsson25:35590+8:322:23:3886-11
5. Emil Nylin42:23396+11:082:59:1982-4
5. Sebastian Agerhäll39:44232+8:293:00:1482-4
5. Mykyta Zviahin40:49289+9:343:03:1282-4
5. Niklas Gustafsson40:43282+9:283:04:2182-4
6. Johanna Särnbrink40:20399+12:283:39:3989+7
6. Agnes Nylin43:04564+15:123:43:1889+7
6. Annelie Hallblom44:54686+17:023:48:0689+7
6. Karin Andersson45:21713+17:293:49:4289+7
7. Peter Sjödin39:28337+10:584:19:0773-16
7. Martin Sand36:17198+7:474:19:3573-16
7. Tomas Hallmén33:19105+4:494:23:0173-16
7. Dan Larsson37:52266+9:224:25:5873-16
23. Göran Attås32:48172+11:524:58:4679+6
24. Ivan Forsgren56:5866+12:255:55:4480+1
25. Nina Hallor1:02:16138+22:566:58:0084+4

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser