Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för Poängjakt #3

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassPressresultatlistaLadda upp ruttSkriv ut

Tävlingens namn: Poängjakt #3
Arrangörsorganisation: Trosabygdens OK
Datum: torsdag 26 april 2018

Klubblös

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
7Tom Hermansson SnickarsH2 Blå (7)1:07:20+28:5617:15

Klubblös

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
Olle SvanbergH3 Orange (10)ej godkänd

Klubblös

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
Magnus WieslanderH4 Gul (1)ej godkänd

OK Kåre

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
1Jenny ErikssonD1 Svart (1)56:279:34

Trosabygdens OK

36 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
1Joakim GimholtH2 Blå (7)38:249:50
1Gunnar KindlundhH1 Svart (2)54:429:16
1Katja GustafssonD2 Blå (3)40:5710:30
1Miriam GustafssonD4 Gul (7)40:2216:08
1Alexander KaragiannisH3 Orange (10)41:4512:39
1Anna GraffordD3 Orange (7)49:2814:59
2Helena BachmanD3 Orange (7)1:00:35+11:0718:21
2Elis AnderssonH1 Svart (2)56:32+1:509:34
2Eva KindlundhD4 Gul (7)44:26+4:0417:46
2Per LindellH2 Blå (7)42:26+4:0210:52
2Åsa WestlundD2 Blå (3)45:14+4:1711:35
2Mattias GraffordH3 Orange (10)46:54+5:0914:12
3Bendy WallinH3 Orange (10)50:25+8:4015:16
3Birgitta WallinD4 Gul (7)49:34+9:1219:49
3Eva LindellD2 Blå (3)1:08:12+27:1517:29
3Maria RydholmD3 Orange (7)1:01:20+11:5218:35
3Anders RunanderH2 Blå (7)50:21+11:5712:54
4Robert HögforsH2 Blå (7)52:22+13:5813:25
4Anna GustafssonD3 Orange (7)1:05:23+15:5519:48
4Mia ThedvallD4 Gul (7)59:34+19:1223:49
4Stefan SjödinH3 Orange (10)51:10+9:2515:30
5Jan WiklundH3 Orange (10)1:03:29+21:4419:14
5Göran EklundH2 Blå (7)52:59+14:3513:35
5Gitte JutvikD3 Orange (7)1:18:49+29:2123:53
5Catarina LindgrenD4 Gul (7)1:07:21+26:5926:56
6Jan-Åke MahlinH3 Orange (10)1:22:00+40:1524:50
6Lena BergD3 Orange (7)1:31:28+42:0027:43
6Liselott HögforsD4 Gul (7)1:15:17+34:5530:06
6Peo RydholmH2 Blå (7)56:11+17:4714:24
7Chanya Hermansson SnickarsD3 Orange (7)1:54:07+1:04:3934:34
7Per Ingvar AdamssonH3 Orange (10)1:39:30+57:4530:09
8Folke Hermansson SnickarsH3 Orange (10)1:54:05+1:12:2034:34
Mohammad JafariH3 Orange (10)ej godkänd
Edith von BerensD4 Gul (7)ej godkänd
Lena GuterstamD4 Gul (7)utgått
Edvin GuterstamH4 Gul (1)utgått

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser