Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för Motionsorientering Kåge

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassPressresultatlistaLadda upp ruttSkriv ut

Tävlingens namn: Motionsorientering Kåge
Arrangörsorganisation: Skellefteå OK
Datum: tisdag 14 augusti 2018

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
1Love JohanssonGrön 1.6 (8)21:2313:21

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
2Vilgot ÅkerlundGrön 1.6 (8)21:24+0:0113:22

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
3Rut OlssonGrön 1.6 (8)26:50+5:2716:46

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
4Jack SeigerGrön 1.6 (8)34:10+12:4721:21

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
5Åke VestermarkGrön 1.6 (8)37:33+16:1023:28

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
6Anna VestermarkGrön 1.6 (8)37:38+16:1523:31

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
7Amy VestermarkGrön 1.6 (8)37:46+16:2323:36

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
8Tove KajokGrön 1.6 (8)38:01+16:3823:45

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
1Viggo JohanssonGul 2.2 (5)25:3611:38

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
2Elsa LindströmGul 2.2 (5)25:40+0:0411:39

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
3Johanna ÅkerlundGul 2.2 (5)31:44+6:0814:25

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
4Stig HedenströmGul 2.2 (5)48:10+22:3421:53

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
4Mats HedenströmGul 2.2 (5)48:10+22:3421:53

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
Carola NilssonGul 2.2 (5)utgått

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
1Vilja ÅkerlundRöd 2.6 (8)36:0313:51

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
2Peter ErngrundRöd 2.6 (8)48:05+12:0218:29

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
3Ingemar SvärdRöd 2.6 (8)48:17+12:1418:34

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
4Carl ErngrundRöd 2.6 (8)48:22+12:1918:36

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
5Maria LindmarkRöd 2.6 (8)49:18+13:1518:57

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
6Bennet AreljungRöd 2.6 (8)59:45+23:4222:58

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
7Åsa OlssonRöd 2.6 (8)1:16:21+40:1829:21

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
8Anna Maria StridsmanRöd 2.6 (8)1:38:05+1:02:0237:43

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
Mats OlofssonRöd 2.6 (8)utgått

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
Astrid StridsmanRöd 2.6 (8)utgått

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
1Holger LindhSvart 3.1 (9)46:0015:20

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
2Göran EnqvistSvart 3.1 (9)46:03+0:0315:21

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
3Peter LugnerSvart 3.1 (9)52:07+6:0717:22

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
4Bo JonssonSvart 3.1 (9)53:00+7:0017:40

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
5Peter EklindSvart 3.1 (9)53:38+7:3817:52

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
6Ida JonssonSvart 3.1 (9)55:59+9:5918:39

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
7Kent LundmarkSvart 3.1 (9)57:51+11:5119:17

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
8Sanna ÖhmanSvart 3.1 (9)1:06:50+20:5022:16

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
9Lennart ÖstlundSvart 3.1 (9)1:15:24+29:2425:08

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
1Stefan ErikssonSvart 3.7 (5)48:3113:06

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
2Håkan LundmarkSvart 3.7 (5)57:09+8:3815:26

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
3Lars Peter IsakssonSvart 3.7 (5)1:00:01+11:3016:13

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
4Eva FeilSvart 3.7 (5)1:02:25+13:5416:52

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
5Ferdinand RönngrenSvart 3.7 (5)1:27:03+38:3223:31

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
Simon NilssonSvart 3.7 (5)utgått

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
1Jan ÅhlundSvart 4.4 (1)49:2911:14

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
1Jakob ForsseliusSvart 5.3 (12)38:377:17

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
2Martin ÅkerlundSvart 5.3 (12)39:25+0:487:26

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
3Ulf HägglundSvart 5.3 (12)42:32+3:558:01

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
4Mikael LindmarkSvart 5.3 (12)43:30+4:538:12

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
5Magnus DegermanSvart 5.3 (12)48:07+9:309:04

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
6Thomas NorströmSvart 5.3 (12)48:48+10:119:12

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
7Claes LundströmSvart 5.3 (12)50:18+11:419:29

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
8Arvid FeilSvart 5.3 (12)50:29+11:529:31

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
9Helena DegermanSvart 5.3 (12)59:07+20:3011:09

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
10Helena LidhageSvart 5.3 (12)1:13:09+34:3213:48

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
11Tomas PerssonSvart 5.3 (12)1:32:52+54:1517:31

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
12Susanne AnderssonSvart 5.3 (12)1:39:48+1:01:1118:49

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
Petter KajokSvart 5.3 (12)utgått

1 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
Tobias SöderlundSvart 5.3 (12)utgått

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser

Mila