Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för VOF-träning - Stafett

TävlingsinformationVisa resultatlista per organisationPressresultatlistaLadda upp ruttSkriv ut

Tävlingens namn: VOF-träning - Stafett
Arrangörsorganisation: Surahammars SOK
Datum: torsdag 23 augusti 2018

3,5

32 startande
PlacNamnOrganisationTidDiff
1Pontus LindgrenVästerås SOK31:39
2Arvid JonforsenHallstahammars OK32:17+0:38
3Anton VelanderSurahammars SOK33:56+2:17
4Malena AhlströmVästerås SOK34:04+2:25
5Sixten SlagbrandVästerås SOK34:07+2:28
6Elis WiklundVästerås SOK34:08+2:29
7Albin ÅkerströmVästerås SOK34:34+2:55
8Albin VelanderSurahammars SOK38:57+7:18
9Linus HallinSurahammars SOK39:00+7:21
10Maja AhlströmVästerås SOK39:44+8:05
11Rebecka HaslerSurahammars SOK39:48+8:09
12Ellen ThorsénSurahammars SOK39:50+8:11
13Clara SvenssonSurahammars SOK40:42+9:03
14Lars HallVästerås SOK41:22+9:43
15Amanda HallVästerås SOK45:15+13:36
16Kajsa HallVästerås SOK55:25+23:46
17Peter ÖsterbergSurahammars SOK56:01+24:22
18Arvid GunérusSurahammars SOK56:04+24:25
19Beatrice ÖsterbergSurahammars SOK1:00:04+28:25
20Kristina LindgrenVästerås SOK1:00:26+28:47
21Tilda WigforssArboga OK1:07:25+35:46
Elvira BjörnbergVästerås SOKej godkänd
Anna HallVästerås SOKej godkänd
Hanna HermannVästerås SOKej godkänd
Tilde JohanssonSurahammars SOKej godkänd
Tomas LindqvistVästerås SOKej godkänd
Vidar NettelmarkSurahammars SOKej godkänd
Felicia SahlénVästerås SOKej godkänd
Elisabeth StödemanSurahammars SOKej godkänd
Carina GunérusSurahammars SOKutgått
Ludvig HaslerSurahammars SOKutgått
Samuel LindqvistVästerås SOKutgått
Sofia HaslerSurahammars SOKej start
My VelanderSurahammars SOKej start

4,8

13 startande
PlacNamnOrganisationTidDiff
1Klara Åkerman SjöströmVästerås SOK33:29
2Andreas ErikssonSurahammars SOK33:33+0:04
3Henrik HallinSurahammars SOK38:54+5:25
4Martin SandqvistVästerås SOK39:05+5:36
5Stefan BjurstedtSurahammars SOK39:21+5:52
6Malin WelénKöping-Kolsva OK41:09+7:40
7Daniel BjörnbergVästerås SOK43:25+9:56
8Filip BäckArboga OK45:30+12:01
9Joakim AhlströmVästerås SOK46:08+12:39
10Hugo FriskVästerås SOK47:32+14:03
11Ida HallinSurahammars SOK48:02+14:33
12Tommy FröjdSundsvalls OK50:37+17:08
Anders SahlénVästerås SOKej godkänd
Wilma ThornellSurahammars SOKej start

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser