Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för Hitta-Ut träning

TävlingsinformationVisa resultatlista per organisationPressresultatlistaLadda upp ruttSkriv ut

Tävlingens namn: Hitta-Ut träning
Arrangörsorganisation: Forsa OK
Datum: söndag 19 augusti 2018

Bana 1

20 startande
PlacNamnOrganisationTidDiff
1Erik AspKlubblös19:38
2Erik BrunoOK Dellen22:09+2:31
3Martti JokiForsa OK29:07+9:29
4Annika StaafForsa OK29:11+9:33
5Anki TeikeForsa OK29:17+9:39
6Karin ForsgrenForsa OK29:36+9:58
7Walter KazmierczakHudiksvalls OK32:08+12:30
8Camilla HägglundHudiksvalls OK32:12+12:34
9Karin GustevssonForsa OK34:46+15:08
9Elias Klubblös34:46+15:08
11Rolf KrohnHudiksvalls OK47:33+27:55
12Gun KrohnHudiksvalls OK48:59+29:21
13Jonas JäderHudiksvalls OK54:38+35:00
14Lina HolmstenForsa OK56:39+37:01
14Jenny HolmstenForsa OK56:39+37:01
16Anna SjödinKlubblös1:08:05+48:27
17Magnus BergströmKlubblös1:38:53+1:19:15
18Josefine BergströmKlubblös1:39:10+1:19:32
Birgitta EliassonKlubblösej godkänd
Jan ThibblinKlubblösej godkänd

Bana 2

38 startande
PlacNamnOrganisationTidDiff
1Anna SundkvistKlubblös38:51
2Ulrika BjörsKlubblös38:53+0:02
3Bengt EngmanKlubblös38:55+0:04
4Göran EngmanKlubblös38:58+0:07
5Åsa MarschKlubblös40:19+1:28
6Lars SundbergKlubblös40:46+1:55
7Marie TörnlundKlubblös40:56+2:05
8Krister HännestrandKlubblös41:44+2:53
9Ian HännestrandKlubblös41:53+3:02
10Jeanette HännestrandKlubblös42:02+3:11
11Hanna HännestrandKlubblös42:10+3:19
12Marie KadiKlubblös45:20+6:29
13Karin Almstedt-BorgKlubblös47:26+8:35
13Hanna AlmstedtKlubblös47:26+8:35
15Göran AlmstedtKlubblös47:32+8:41
16Sture GeddaKlubblös47:59+9:08
17Jeanette LövgrenKlubblös48:06+9:15
18Ann-Katrin LarssonKlubblös48:30+9:39
19Eva Karin SkoglundKlubblös48:33+9:42
20Inga-Britt QvarnströmKlubblös50:25+11:34
21Yvonne FagerlundKlubblös50:29+11:38
22Harry BrunoKlubblös54:07+15:16
23Hugo JanssonKlubblös55:00+16:09
24Gunnar NordlingKlubblös55:46+16:55
24Therese NordinKlubblös55:46+16:55
26Kicki NordlingKlubblös58:37+19:46
27Lotta BergströmKlubblös58:45+19:54
28Mathias NordviKlubblös1:09:35+30:44
29Harald NordviKlubblös1:09:44+30:53
30Sixten NordviKlubblös1:09:50+30:59
31David SidorsonKlubblös1:17:03+38:12
32Anna SidorsonKlubblös1:17:35+38:44
32Martin SidorsonKlubblös1:17:35+38:44
34Lena BergqvistKlubblös1:23:12+44:21
35Eivind NordviKlubblös1:32:41+53:50
36Marie NordviKlubblös1:32:54+54:03
Helene DahlgrenKlubblösej godkänd
Evert BergströmHudiksvalls OKej godkänd

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser