Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för Lostwater Secret Lakes

TävlingsinformationVisa resultatlista per organisationPressresultatlistaLadda upp ruttSkriv ut

Tävlingens namn: Lostwater Secret Lakes
Arrangörsorganisation: OK Alehof
Datum: lördag 15 september 2018

Action

26 startande
PlacNamnOrganisationTidDiff
1Mattias KuoskuKlubblös2:03:22
1Tomas NorrmanKlubblös2:03:22
2Hanna ArnellKlubblös2:20:15+16:53
2Pernilla NilssonKlubblös2:20:15+16:53
3Jonas AxénKlubblös2:40:12+36:50
3Åsa AxénKlubblös2:40:12+36:50
4Emelia ForsgårdKlubblös2:52:16+48:54
4Mats HanssonKlubblös2:52:16+48:54
5Robert JohanssonKlubblös3:12:36+1:09:14
5Anna LinnéKlubblös3:12:36+1:09:14
6Jennie LindahlKlubblös3:16:50+1:13:28
6Elin LundevallKlubblös3:16:50+1:13:28
7Hanna HasselKlubblös3:17:08+1:13:46
7Glenn LundbergKlubblös3:17:08+1:13:46
8Jens LindKlubblös3:22:35+1:19:13
8Björn RaskKlubblös3:22:35+1:19:13
9Tove BergenholtKlubblös3:24:49+1:21:27
9Anna BrobergKlubblös3:24:49+1:21:27
10Jessica GranathKlubblös3:33:25+1:30:03
10Cecilia PerssonKlubblös3:33:25+1:30:03
11Emelie Froode AnderssonKlubblös3:45:09+1:41:47
11Anna IraniKlubblös3:45:09+1:41:47
12Lina HamelKlubblös4:12:06+2:08:44
12Daniel Wake HamelKlubblös4:12:06+2:08:44
Robert AnderssonKlubblösej godkänd
David LindströmKlubblösej godkänd

Endurance

24 startande
PlacNamnOrganisationTidDiff
1Magnus MyhrborgKlubblös3:26:11
1Tobbe NalleKlubblös3:26:11
2Peter FagerströmKlubblös3:29:59+3:48
2Erik HjertonssonKlubblös3:29:59+3:48
3Stefan HåkanssonKlubblös3:33:12+7:01
3Martin MårtenssonKlubblös3:33:12+7:01
4Patrik HakersKlubblös3:58:49+32:38
4Robert JohanssonKlubblös3:58:49+32:38
5Nanna BergendahlKlubblös4:10:06+43:55
5Erika GrenKlubblös4:10:06+43:55
6Lena JakobssonKlubblös4:14:51+48:40
6Liselott KlemmingKlubblös4:14:51+48:40
7Therese AxenborgKlubblös4:15:03+48:52
7Klas ÅströmKlubblös4:15:03+48:52
8Tommy Dee PackendorffKlubblös4:50:54+1:24:43
8Jonas OscarssonKlubblös4:50:54+1:24:43
9Pernilla AlexanderssonKlubblös4:53:58+1:27:47
9Ulrika GranforsKlubblös4:53:58+1:27:47
10Jonas LeissnerKlubblös4:58:39+1:32:28
10Pille Strauss-RaatsKlubblös4:58:39+1:32:28
11Kaji LöwhagenKlubblös5:44:32+2:18:21
11Renée LöwhagenKlubblös5:44:32+2:18:21
12Anna HallerforsKlubblös6:07:48+2:41:37
12Paula KlavenessKlubblös6:07:48+2:41:37
Calle HultmanKlubblösej start
Victoria ÖrtenwallKlubblösej start

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser