Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för Skene SoIS sommarorientering

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationPressresultatlistaLadda upp ruttSkriv ut

Tävlingens namn: Skene SoIS sommarorientering
Arrangörsorganisation: Skene Sim o IS
Datum: onsdag 4 juli 2012

Öppen motion 7

3 590 m, 42 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffR
1Mikael BergstedtMarkbygdens OK34:39
2Lovisa LemanGöteborgs SK36:51+2:12
3Hanna AxelssonOK Skogshjortarna36:52+2:13
4Stefan PetterssonFjärås AIK39:27+4:48
5Sofia SjögrenOK Kullingshof39:53+5:14
6Elin StrandhagenGöteborg-Majorna OK40:18+5:39
7Maria GustafssonSävedalens AIK40:32+5:53
8Anders SjöbergOK Kullingshof40:52+6:13
9Carina AnderssonFK Friskus-Varberg41:01+6:22
10Mikael JohanssonOK Nackhe43:28+8:49
11Fredrik DavidsonGöteborg-Majorna OK43:35+8:56
12Anders GustavssonFK Friskus-Varberg43:37+8:58
13Lars-Göran DavidssonGöteborg-Majorna OK44:11+9:32Ladda ner rutt i gpx-format
14Per-Olof AnderssonMarkbygdens OK44:24+9:45
15Rolf HermanssonHorreds SK44:32+9:53
16Martin AxelssonOK Skogshjortarna44:59+10:20
17Per KnubbeMarkbygdens OK46:10+11:31
18Bo JosefssonRydboholms SK48:36+13:57
19Helena BengtssonSävedalens AIK48:58+14:19
20Bengt ClaessonOK Orinto50:17+15:38
21Karl-Johan OhlinOK Tranan50:32+15:53
22Kurt BodinGällstadbygdens SOK51:14+16:35
23Susanne JohanssonFjärås AIK51:20+16:41
24Sara MagnussonKlubb 9000251:54+17:15
25Lena KarlssonKlubb 9000252:06+17:27
26Kristoffer HolmbergOK Tranan53:30+18:51
27Monika KnutssonSävedalens AIK53:46+19:07
28Anita BodinGällstadbygdens SOK54:01+19:22
29Emma RoosFjärås AIK54:15+19:36
30Lennart AnderssonGöteborgs SK54:19+19:40
31Leif BjörkmanIK Ymer55:11+20:32
32Cathrine DavidsonGöteborg-Majorna OK59:57+25:18
33Sebastian BankKlubb 900021:00:12+25:33
34Claes FredikssonGöteborg-Majorna OK1:03:05+28:26
35Sofia SörqvistMarkbygdens OK1:04:16+29:37
36Karin WahlgrenSjövalla FK1:06:02+31:23
37Magnus ElverlindOK Tranan1:06:32+31:53
38Peter RamleSjövalla FK1:06:51+32:12
39Jonas HultinOK Löftan1:11:32+36:53
40Lars RenbergKlubb 900021:13:47+39:08
Hans AntonssonOK Löftandiskvalificerad
Jörgen FriskMarkbygdens OKdiskvalificerad

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser