Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för Motionsorientering Sanna

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationPressresultatlistaLadda upp ruttSkriv ut

Tävlingens namn: Motionsorientering Sanna
Arrangörsorganisation: OK Tyr
Datum: tisdag 16 april 2019

Bana 3 - medel

88 startande
PlacNamnOrganisationTidDiff
1Arvid ErikssonHagaby GoIF Örebro21:40
2Elin LundgrenOK Tyr23:30+1:50
3Johan HenricssonOK Tyr24:15+2:35
4Peter CarlmanOK Mangen24:32+2:52
5Milla ForkéusOK Tyr25:05+3:25
6Arvid ErikssonOK Tyr25:09+3:29
7Mathias SwartzOK Tyr25:16+3:36
8Linus NilssonOK Tyr25:22+3:42
9Jerker AnderssonOK Tyr26:08+4:28
10Amanda AlfredssonOK Tyr26:21+4:41
11Lars LundqvistKarlstad26:23+4:43
12Lina UllerKils OK26:31+4:51
13Bengt SvedjebySkattkärrs SOK26:45+5:05
14Tone HollowellOK Tyr26:51+5:11
15Lina RööhsSkattkärrs SOK26:52+5:12
15Lars-Erik OlssonOK Tyr26:52+5:12
15Anders HaneOK Tyr26:52+5:12
18Björn SvenssonSK Örnen27:01+5:21
19Ulf SkoglundKils OK27:03+5:23
20Adam StråleOK Tyr27:18+5:38
21Elin ErikssonVästvärmlands OK27:33+5:53
22Mattias KarlssonKlubblös28:02+6:22
23Emma AlfredssonOK Tyr28:16+6:36
24Izabella LjungbergOK Tyr28:21+6:41
25Ingrid KensbyOK Tyr28:59+7:19
26Ella NordströmKils OK29:12+7:32
27Thomas MobergOK Tyr29:17+7:37
28Thomas BomanOK Tyr29:23+7:43
29Linn WennbergSkellefteå OK29:47+8:07
30Örjan BeckiusOK Tyr29:49+8:09
31Markus HultsvedOK Tyr29:58+8:18
32Elis NordströmKils OK30:18+8:38
33Elisabeth ÖströmOK Tyr30:42+9:02
34Anna UllerKils OK30:51+9:11
35Leif EricssonOK Tyr30:52+9:12
36Malte GranefeltOK Tyr30:53+9:13
37Ivar WikströmOK Tyr31:04+9:24
38Mikael HjerpeOK Tyr31:17+9:37
39Bengt CarlssonSkattkärrs SOK31:46+10:06
40Jan LöfvenholmSkattkärrs SOK31:48+10:08
41Anna HaneOK Tyr32:01+10:21
42Johanna AlfredssonOK Tyr32:06+10:26
43Börje RåbergOK Tyr32:18+10:38
44Mats KensbyOK Tyr32:51+11:11
45Bengt MalmKarlstad32:52+11:12
46Anders HederOK Tyr33:42+12:02
47Kjell JohanssonSkattkärrs SOK33:47+12:07
48Ove LundbergOK Tyr33:49+12:09
49Anders OlssonOK Tyr34:27+12:47
50Tuva HenricssonOK Tyr34:42+13:02
51Oscar AnderssonOK Tyr35:11+13:31
52Sandra HaneOK Tyr35:42+14:02
53Gustav JörgOK Tyr36:10+14:30
54Albin RansjöOK Tyr36:16+14:36
55Albert BrohedeOK Tyr36:27+14:47
56Elin BomanOK Tyr36:38+14:58
57Anne NilssonOK Tyr37:20+15:40
58Andreas GöhlinKarlstad37:23+15:43
59Marit NilssonKils OK37:44+16:04
60Lisa AnnersandOK Tyr38:17+16:37
61Torbjörn JohanssonOK Älgen38:19+16:39
62Thea WennbergSkellefteå OK38:51+17:11
63Monika WikströmOK Tyr38:54+17:14
64Christer HallOK Tyr39:36+17:56
65Leif SalinOK Tyr39:50+18:10
66Karin MoodhOK Tyr40:15+18:35
67Åke KappelOK Tyr40:34+18:54
68Maria WennbergSkellefteå OK41:17+19:37
69Mikael AlfredssonOK Tyr41:20+19:40
70Janet EdvardssonOK Tyr43:24+21:44
71Annica LarssonOK Tyr43:27+21:47
72Lollo KullbergKarlstad43:43+22:03
73Ella NybergSkattkärrs SOK44:48+23:08
74Jenny NybergSkattkärrs SOK44:50+23:10
75Kenneth BerglundKils OK44:58+23:18
76Eva TrangiusOK Tyr45:59+24:19
77Malin MolanderKarlstad46:07+24:27
78Agneta BomanOK Tyr46:14+24:34
79Alma KappelOK Tyr47:04+25:24
80Karin BörjarsKils OK48:09+26:29
81Inger BerglundKils OK48:10+26:30
82Patrik WästlundHammarö48:25+26:45
83Elisabet LundqvistOK Tyr48:45+27:05
84Lars MellkvistOK Hierne51:24+29:44
85Sara Storm-AnderssonOK Tyr52:05+30:25
86Tilda KindlundOK Tyr57:39+35:59
87Laura GöhlinKlubblös1:02:53+41:13
Sandra BomanLustens OKej godkänd

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser