Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för OK Tors ungdomstävling + Torfejden

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationPressresultatlistaLadda upp ruttSkriv ut

Tävlingens namn: OK Tors ungdomstävling + Torfejden
Arrangörsorganisation: OK Tor
Datum: lördag 31 mars 2012

Öppen motion 7

3 770 m, 43 startande
PlacNamnOrganisationTidDiff
1Torbjörn NilssonStora Tuna OK30:37
2Mikael AnderssonVästerbergslagens OL30:56+0:19
3Sofi ThorsellVästerås SOK30:58+0:21
4Stefan WestlinOK Måsen32:06+1:29
5Malena AhlströmVästerås SOK33:33+2:56
6Robert ForsbergOK Tylöskog33:49+3:12
7Martin PerssonKFUM Örebro OK34:49+4:12
8Ulf HamreforsVästerås SOK34:55+4:18
9Lena SundqvistTullinge SK35:42+5:05
10Jonas BergströmKjula IF35:51+5:14
11Heggedal IsaKonnerud IL36:07+5:30
12Sara GarpenlundKFUM Örebro OK36:34+5:57
13Tore NallgårdVästerås SOK37:21+6:44
14Erik MalmforsSkogspojkarnas OK38:02+7:25
15Anna-Karin AdolfssonOK Kåre38:41+8:04
16Åke StridAlmby IK38:53+8:16
17Peter CederlöfVästerås SOK39:10+8:33
18Jenny Lind ÖhgrenKarlsbyhedens IK41:50+11:13
19Lars ArleboKFUM Örebro OK42:13+11:36
20Tommy LjungkvistÄrla IF42:24+11:47
21Olle ArmanNyköpings OK42:31+11:54
22Karin ProforsKöping-Kolsva OK44:34+13:57
23Lena RambergHallstahammars OK45:54+15:17
24Marie GreenSträngnäs-Malmby OL46:06+15:29
24Benneth SundquistHallstahammars OK46:06+15:29
26Ida Otken-ErikssonOK Grip46:21+15:44
27Mona HullAlmby IK46:45+16:08
28Lars MosslindVandrarringen46:47+16:10
29Agneta HasselkvistOK Milan49:59+19:22
30Anna-Maria IsraelssonOK Tylöskog50:47+20:10
31Arvid LöfvenhamnOK Letstigen50:58+20:21
32Lena KarlssonOK Måsen51:12+20:35
33Annette RagvaldVingåkers OK52:33+21:56
34Lotta StenströmSträngnäs-Malmby OL52:47+22:10
35Peter AhlstrandOK Måsen53:25+22:48
36Anneli WendeliusIFK Lidingös Skid o OK53:33+22:56
37Anders JohanssonNyköpings OK54:33+23:56
38Lars JohanssonOK Måsen55:35+24:58
39Anette BarkegrenStora Tuna OK57:36+26:59
40Anne ErikssonKFUM Örebro OK1:07:01+36:24
41Inga HolmströmOK Milan1:15:32+44:55
Jennifer WendeliusIFK Lidingös Skid o OKej godkänd
Tomas SvennbergDegerfors OKej godkänd
Isak SöderströmSala OKej start
Patrik WendeliusIFK Lidingös Skid o OKej start

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser